Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264780 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #420 : 06 Лютого 2012, 22:32:34 »

Цитувати (вибране)
Для того, щоб входити в дискусію, треба, щоб співрозмовник володів хоч якоюсь частиною інформації по питанню, якому задає.

проте саме Ви неспроможні довести факт реагування на дані заяви, що відповідають закону про звернення громадян

Цитувати (вибране)
Ще раз повторюю - Ви мені більше не цікаві.
Ну то ЯЯ полекшено зітхну й перехрещуся
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #421 : 06 Лютого 2012, 23:14:29 »

1 Коли і по яких маршрутах в перспективі запустять тролейбус? 2 Чи обговорюється питання будівництва тролейбусних ліній в провладних структурах і чи є це питання в планах розвитку транспорту міста на найближчий час?
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 23:13:18
3 Чи планується електрифікація залізничного шляху Стрий - Калуш, чи Івано-Франківськ - Калуш?
« Останнє редагування: 09 Лютого 2012, 11:42:48 від Tandylight »
Записаний

Лета

  • Новачoк
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    16 Лютого 2012, 22:44:33

    Звідки: оттуда (с)
Діалог з мером
« Прочитано #422 : 07 Лютого 2012, 12:40:54 »

!!! Здрастуйте, Ігор Степанович.
Повинна зізнатися, розчарована.  Я визнаю, що питання я ставила провокаційні і прекрасно розуміла, що щирих відповідей не буде. Мені просто цікаво було подивитися ЯК Ви виходитимете з незручної для Вас ситуації. Скажу прямо: це було жалюгідне видовище.
Перша необдумана реакція ( "Я не уточнював, в ЯКОМУ році кину палити") розповіла  про Вас практично все! Тут Ви лажанули по-серйозному))) Розжовувати не буду - гадаю, самі зрозуміли. Я, до речі, коли писала питання подумувала відмітити цей варіант відповіді, але після чомусь вирішила, що Ви не такий примітивний, щоб скористатися цією дитячою лазівкою, яка ще і виставить Вас в непривабливому світлі.
Далі. Закони. Може бути Ви і не в курсі, що існує "Закон України про заходи з попередження і зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення", в якому є ст.13 " Обмеження реалізації і вживання тютюнових виробів", де якраз і розповідається про паління в громадських місцях: "В громадських місцях для осіб, які не палять, відводиться не менше 50% площі цих громадських місць, розміщеної так, щоб тютюновий дим не поширювався на цю територію". У приведеній же мною  цитаті  відвідувача " Садиби" ясно говорилося, що "Палити там заборонено та і умов немає". Ви відповіли що «має усі технічні умови для того.  щоб там комфортно почувались у курці ті що не палять.».  Форумець Romashkin бреше??!! Ой, не думаю… )) Звичайно, тут Ви порушник непрямий ("Адміністрація ВАМ дозволила"), прямим порушником тут виступає ця сама адміністрація. Ось тут вже мило. У Вашому місті прямо у Вас на очах порушують закони, а Ви не лише не реагуєте, а ще і берете участь в цьому безчинстві)) Сподіваюся, що Ви хоч на підпитку за кермо не сідаєте? )
Із приводу ж "...із Вашої цитати також не побачив, що цих людей навмисне образив", то і не говорилося про те, що " навмисне", Ви можете це робити просто  навіть і не замислюючись  про інших. Але цитату Ви все ж прочитали неуважно: ««Сьогодні був в Садибі. В загальному по кухні і інтер'єрі зауважень немає, але неприємний осадок залишився……Але в той же час іншим відвідувачам обслуговуючий персонал наголошував, що у них прості смертні не курять». Чи уважно, але скористалися функцією "Включити мороз".)
А взагалі. Звичайно ж ми розуміємо, що оформлення моїх питань в цю ситуацію - не більше, ніж просто оформлення. І навіть, можливо, вони були переважно риторичні. Завдання було змусити (фу, не те слово якесь, але доки інше на розум не йде) Вас замислитися ...
Дякую за спілкування, на все добре.
« Останнє редагування: 09 Лютого 2012, 11:37:59 від Tandylight »
Записаний
В принципе, женщина может и промолчать, но дело в том, что у женщины нет такого принципа!!!!!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Діалог з мером
« Прочитано #423 : 07 Лютого 2012, 13:02:09 »

У цій темі лише запитання до мера. Свої враження, думки з приводу і т. п. будьте ласкаві у тему "без мера"
Приховано: Показати
мдя чесно кажучи читати як тут усі намагаються показати що мудріші за мера вже запарило. особисто я навіть не намагався би відповідати. адже більшість заздалегіть сприймає відповідь мера негативно. для чого. на виборах всі висловились однозначно. мене не цікавить хто де як із ким?  можливо мої запитання тупі але на даний момент актуальні?!

4 Кого напрягти щоб почистили від снігу Загіря. просто сумно що основна частина доріг в Калуші почищена краще ніж в Франківську а Загіря просто жах ні посипано ніж почищено а в багатьох місцях нема тротуарів і люди йдуть просто по дорозі, тобто по льоду, попри те що і маршрутки ходять і вантажівки проїжджають.
« Останнє редагування: 09 Лютого 2012, 11:43:28 від Tandylight »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Діалог з мером
« Прочитано #424 : 09 Лютого 2012, 00:04:56 »

5 Скільки легкових автомобілів обслуговує міську раду ?Хто із працівників меріі має службовий автомобіль?6 Чи має право службовець використовувати службовий автомобіль для приватних поіздок? 7 Яку кару може понести службовець за використання службового автомобіля для приватних поіздок? 8 Яка сума закладена в бюджеті міста на транспортні витрати (плата шофeрів також туда входить)?
« Останнє редагування: 09 Лютого 2012, 11:44:12 від Tandylight »
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #425 : 12 Лютого 2012, 22:02:18 »

9 Хотів би запитати про ситуацію з кінотеатром Відродження. Як відомо із ЗМІ депутати міської ради погодили не тільки продаж приміщення, але і продаж землі під кінотеатром.(гадаю вирішальним в тому питанні була Ваша думка, зважаючи на кишенькову раду.)
Чи не вважаєте Ви поспішним таке рішення? І чи дочекається місто кінотеатру? минулого року лунали гучні заяви теперішніх власників, що навесні 2012 року ми будемо дивитись кіно. Навіть ціни на квитки прогнозували.  :=)
Поки все виглядає дуже сумно....

зі. як не дивно, хоч мер і не має впливу на Дайців, але від того моменту, як я написав повідомлення, на кільці я їх не здибав...
« Останнє редагування: 12 Лютого 2012, 22:19:33 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Діалог з мером
« Прочитано #426 : 13 Лютого 2012, 09:43:58 »

10Про  яких саме чиновників йдеться у статті?

Цитувати (вибране)
Прокуратурою міста Калуша відреаговано кримінально-правовими засобами на порушення вимог законодавства у сфері приватизації. Про це повідомляє офіційний сайт обласної прокуратури.

Перевіркою встановлено, що посадовими особами Калуської міської ради в порушення вимог Законів України «Про охорону культурної спадщини», «Про тимчасову заборону приватизації пам’яток культурної спадщини» незаконно виставлено на аукціон та реалізовано приміщення адміністративної будівлі, яка є пам’яткою архітектури. Внаслідок таких злочинних дій службових осіб Калуської міської ради територіальній громаді м. Калуша завдано збитки на суму понад 340 тис. гривень. За вказаним фактом прокуратурою м. Калуша порушено кримінальну справу, проводиться досудове слідство.
http://kalush.info/page/prokuratura-vvazhaye-miska-vlada-nezakonno-prodala-pamjatku-arhitekturi#cut

Враховуючи нові деталі, переформулював питання
http://kalush.info/page/pamjatku-arhitekturi-prodali-nezakonno
« Останнє редагування: 19 Лютого 2012, 21:14:47 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Діалог з мером
« Прочитано #427 : 13 Лютого 2012, 12:27:32 »

11 Колись були повідомлення що ви заключаєте контракт з Дарницею про продаж ліків в спеціальних аптеках з мінімальними націнками, де ці аптеки?
« Останнє редагування: 13 Лютого 2012, 13:06:53 від Tandylight »
Записаний

Плямка

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2012, 20:00:27

    Звідки: Дзвонарська
Діалог з мером
« Прочитано #428 : 13 Лютого 2012, 14:00:42 »

Я як голова Української партії підписав опозиційну угоду. Позиція УП чітко сформульована на офіційному сайті нашої партії. Свій особистий погляд виклав у блозі на сайті «Вікон».
 
Дякую, я цікавилась ще до чітко сформульованої позиції у ВІКНАХ і на сайті партії..

Цитувати (вибране)
депутат Калуської міської ради:
— Міського голову моя думка, як і думка багатьох, ніколи не цікавить. І це мене дратує, бо маю вже великий досвід роботи у комунальній сфері, можу підказати вирішення проблеми. Бо не все у місті так добре, як це намагається показати влада. Я не вважаю себе в опозиції до міського голови — можу бути в опозиції до якоїсь дурниці. Приміром, категорично не погодився із тим, що за рахунок міського бюджету потрібно фінансувати сільські ради — це елементарна “купівля” електорату. Проте, можу з упевненістю заявити, що не відчуваю помсти за свої висловлювання.
 Свого часу Ігор Очкур видно теж відчаявся донести думку. Відкритий лист у ВІКНАХ розмістив навіть
http://vikna.if.ua/blog/avtor/3/6906/view
Цитувати (вибране)
"...хочу висловити свою підтримку ідеї об’єднання міста з деякими сусідніми селами. Насправді, думка доволі цікава і має очевидні вигоди для всіх сторін. І насамперед - фінансові вигоди. Не варто боятися цього. Адже така схема працює в різних регіонах. Більше того - з п’яти міст обласного підпорядкування на Прикарпатті, три являють собою саме такі “конгломерати”:

Івано-Франківськ - 5 сіл
Яремче - селище Ворохта і 5 сіл
Болехів - 11(!) сіл

І бажання жителів котрогось із сіл вийти з-під опіки “старшого брата” наразі не спостерігається..."

12 ЧИ відбудеться наразі та адміністративна реформа, як просуваються справи у цього пілотного проекту?
Чи отримають жителі сіл полегшення від цього і чи не втратить місто?
Дякую




 

« Останнє редагування: 13 Лютого 2012, 14:06:00 від Tandylight »
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Діалог з мером
« Прочитано #429 : 13 Лютого 2012, 15:12:09 »

13 Вітаю, Ігоре Степановичу! Сьогодні в інтернеті з'вилися фото нового літака Віктора Януковича. Літак вартістю $86 млн “нафарширували” золотими і мармуровими прикрасами. На Вашу думку, для чого простому хлопцеві із Єнакієво така розкіш? Чи схвалюєте Ви такі витрати з Державного бюджету глави держави і загалом високопосадовців у час, коли країна перебуває у перманентній економічній кризі?
« Останнє редагування: 13 Лютого 2012, 17:29:29 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #430 : 13 Лютого 2012, 17:56:53 »

Шановні форумці,

на жаль міський голова не зможе бути присутній у призначену годину на форумі сьогодні з технічних причин.

Діалог з мером переноситься на завтра 14 лютого на 21 годину.


Модератор теми Tandylight

 
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #431 : 13 Лютого 2012, 20:07:04 »

14 Чому в міська влада так мало уваги приділяє профілактиці засмічення міста. Маю на увазі, насамперед, відсутність достатньої кількості урн для сміття по місту. На проспекті поставили лавочки, а смітників біля них немає. Зупинки, як старі так і щойно збудовані, також не мають смітників. Відсутні смітники і біля більшості магазинів в Калуші.
Дивно якось, що європейське місто ну зовсім не європейське.  ;)

І ще питання на цю ж тему, але про минуле. На самому початку Вашої першої каденції по місті понаставляли пластмасових!!!! смітників. Невже не було кому порадити, що пластмасові смітники вкрай неефективні!! можна вважати, що ті гроші просто були викинуті на сміття .
« Останнє редагування: 13 Лютого 2012, 21:38:29 від Tandylight »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Плямка

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2012, 20:00:27

    Звідки: Дзвонарська
Діалог з мером
« Прочитано #432 : 14 Лютого 2012, 20:10:13 »

Добрий вечір, Ігоре Степановичу.
15 Сьогодні відбулись нові призначення  в уряді, помінялись практично місцями непотопляєма пані Богатирьова і пан Клюєв. Одна стала Віце прем'єром і міністром охорони здоров'я. Клюєв секретарем Ради національної безпеки.
Як ви вважаєте чому така заміна місць? Чому саме тепер? Це підготовка до передвиборчої компанії і Клюєву довіряють боронити Президента від народу, чи внутрішні ігри між кланами всередині партії регіонів ?
І що думаєте на рахунок призначення Богатирьової на чолі медицини?
Дякую
« Останнє редагування: 14 Лютого 2012, 20:56:37 від Tandylight »
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Діалог з мером
« Прочитано #433 : 14 Лютого 2012, 20:51:10 »

16  Jak ocinjujete shansy Vasylja Petriwa, Volodymyra Iwanycjkoho,Olega Nyznyka , jak majbutnih kandydatiw na posadu misjkoho holowy? Washa osobysta dumka pro washyh nastupnykiw?
« Останнє редагування: 14 Лютого 2012, 20:57:03 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #434 : 14 Лютого 2012, 20:55:24 »

Шановні форумці,

Міський голова просив принести вибачення, але через непередбачувані обставини сьогодні він також не зможе вийти в ефір.

Ми попередимо про наступне онлайн спілкування коли будемо в курсі.


Модератор Tandylight
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Діалог з мером
« Прочитано #435 : 19 Лютого 2012, 14:14:20 »

17 На вулиці слава Богу потепліло,чи відновиться в найблищий час нормальне водопостачання в місті? і чи буде щось зроблено аби на майбутнє таких проблем не було?
« Останнє редагування: 20 Лютого 2012, 20:39:53 від Tandylight »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Діалог з мером
« Прочитано #436 : 19 Лютого 2012, 18:49:31 »

Ми попередимо про наступне онлайн спілкування коли будемо в курсі.
курс до Києва )))
не сказано було щопонеділка
не сказано було доки
цей відвертий діалог з мером буде відбуватись
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #437 : 20 Лютого 2012, 19:30:20 »

Сьогодні діалог з мером відбудеться вчасно. ВИ ще маєте час постаити свої запитання хто не встиг.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #438 : 20 Лютого 2012, 19:44:52 »

18 Було в планах будівництво гідроелектростанції на річці - на якій стадії воно знаходиться?
Також була інформація про реконструкцію освітлення вулиць (головних) ще пару років тому (заміна стовпів; кабелями під землею, а не повітрям і т.д.) а віз і досі там.
Ну і про автостанцію на Пушкіна: Сушко (колишній мер) за один день переніс її від Журавлика на Пушкіна, а Ви за 2-і каденції не можете.
« Останнє редагування: 20 Лютого 2012, 20:42:12 від Tandylight »
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #439 : 20 Лютого 2012, 21:21:46 »

Слава Ісусу Христу, шановні калушани!
Я по традиції почну з уже поставлених запитань.

Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:01:32
1 Коли і по яких маршрутах в перспективі запустять тролейбус?

Це, звичайно, можливо лише на центральних вулицях.


2 Чи обговорюється питання будівництва тролейбусних ліній в провладних структурах і чи є це питання в планах розвитку транспорту міста на найближчий час?


Питання не знімається, однак вирішення його – це перспектива, адже це залежить від багатьох чинників – дорожнього покриття, власне будівництва електроліній, а це величезні кошти, яких поки що в бюджеті немає.

Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:03:49
3 Чи планується електрифікація залізничного шляху Стрий - Калуш, чи Івано-Франківськ - Калуш?

Мені про це невідомо. Залізничні шляхи далеко від компетенції міських голів і міських бюджетів. Їх ремонт, освітлення і будь які ремонтні роботи проводить Укрзалізниця яка передбачає такі витрати у своєму бюджеті.
Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:06:19
4 Кого напрягти щоб почистили від снігу Загіря. просто сумно що основна частина доріг в Калуші почищена краще ніж в Франківську а Загіря просто жах ні посипано ніж почищено а в багатьох місцях нема тротуарів і люди йдуть просто по дорозі, тобто по льоду, попри те що і маршрутки ходять і вантажівки проїжджають.

В п’ятницю грейдер попрацював на вул. Відоняка, Церковна, Сагайдачного, Паркова та інших.
Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:07:24
5 Скільки легкових автомобілів обслуговує міську раду ?Хто із працівників меріі має службовий автомобіль?
Міську раду обслуговує 5 автомобілів, які закріплені відповідно за секретарем ради Олександром Челядиним (Лада); керуючим справами Наталією Бабій (Шкода); першим заступником Ігорем Матвійчуком (Ланос), заступником міського голови Галиною Романко (Ланос), заступником міського голови Русланою Вайдою (Део).
Я не користуюсь службовим автомобілем.

Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:12:04
6 Чи має право службовець використовувати службовий автомобіль для приватних поіздок?
Щодо покарання з приводу використання службового авто в особистих цілях, то це загрожує адміністративним штрафом і поверненням коштів до бюджету, якщо такий факт буде доведено контролюючими органами. 
8 Яка сума закладена в бюджеті міста на транспортні витрати (плата шофeрів також туда входить)?
Щодо зарплати водіїв, то вони отримують в середньому по 2 тис.грн.
Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:13:24
9 Хотів би запитати про ситуацію з кінотеатром Відродження. Як відомо із ЗМІ депутати міської ради погодили не тільки продаж приміщення, але і продаж землі під кінотеатром.(гадаю вирішальним в тому питанні була Ваша думка, зважаючи на кишенькову раду.)
Чи не вважаєте Ви поспішним таке рішення? І чи дочекається місто кінотеатру? минулого року лунали гучні заяви теперішніх власників, що навесні 2012 року ми будемо дивитись кіно. Навіть ціни на квитки прогнозували. 
Поки все виглядає дуже сумно....

зі. як не дивно, хоч мер і не має впливу на Дайців, але від того моменту, як я написав повідомлення, на кільці я їх не здибав...

На мою думку, формулювання про кишенькову раду, є образливим для цілої громади і безпідставним, розумію що закид на те, що більшість у міській раді це мої однопартійці. Щоб так стверджувати, треба мати хоча б якісь аргументи. Запитайте в будь-якого депутата з будь-якої групи або фракції - чи коли-небудь на них чинився тиск, чи хтось із них хоча б раз голосував за моїм проханням?
По-друге остаточне рішення про продаж землі під кінотеатром буде тільки розглядатися на сесії 23 лютого, а Ви уже пишете про це в минулому часі. З іншого боку, можливо, така довга процедура передачі земльної ділянки гальмує процес реконструкції кінотеатру. Адже не секрет, що тільки за умови наявності державного акту на землю можна взяти банківський кредит під будівництво, яке відповідно до запланованого проекту http://vikna.if.ua/news/category/politics/2011/11/05/6724/view й справді потребує багато капіталовкладень.

Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:19:18
10Про  яких саме чиновників йдеться у статті?
«Внаслідок таких злочинних дій службових осіб Калуської міської ради територіальній громаді м. Калуша завдано збитки на суму понад 340 тис. гривень.» - читати дуже страшно, але нагадаю, що власне така сума в 2007 році була виручена внаслідок проведення публічних торгів (аукціон) від продажу будівлі на Шептицького,8 і витрачена виключно на потреби громади (дахи, труби, дороги та ін.) Вся проблема в тому, що на той час діяв тимчасовий закон про заборону приватизації об’єктів культурної спадщини до затвердження переліку об’єктів Верховною Радою, заборонених до приватизації. Відповідний перелік затвердили в 2008 році, наш об’єкт туди не ввійшов, тобто з 2008 року він міг бути приватизованим. Але, як то кажуть, не знання законів не звільняє від відповідальності. А кримінальну справу поки-що відкрили по факту і проходить слідство.

Записаний