Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264750 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #400 : 06 Лютого 2012, 21:40:05 »

ми говорили про ВИДІЛЕННІ кошти - станом на той момент - Франківськ 250 000 - Калуш - 0,00 ой - не 0,00 а 1000 гривень
тобто про 2011

Мені не цікаво з Вами більше спілкуватися, Ви взагалі не володієте тематикою. Для прикладу - Калуш виділив 800тис. гривень на пільгові медикаменти (включаючи і онко-хворих), в той час як Івано-Франківськ - 350тис.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #401 : 06 Лютого 2012, 21:44:45 »

 =)) =))
Я підозрювала про такий розвиток подій тут  - АДЖЄ У ВАС НЕМАЄ ВІДПОВІДЕЙ на мої питання, котрі б гарно "лягали" на вуха
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #402 : 06 Лютого 2012, 21:45:29 »

Ігорю Степановичу, сьогодні ЯЯ очікую відповіді на мої питання ігноровані Вами з не вказаних причин минулого разу.
11

Цитата: ЯЯ від 30 Січня 2012, 06:55:47

Відповідь від: 30 Січня 2012, 06:39:17


Цитата: Міський голова від 16 Січня 2012, 21:24:07
???» - в першу чергу, моє завдання полягає в створенні умов для функціонування безплатного обслуговування та медикаментозного забезпечення наших громадян в стаціонарі ЦРЛ, якісного харчування пацієнтів, встановлення нового обладнання тощо. І ми це робимо! Я особисто займаюсь питаннями медицини щодня. Водночас кожному лікарю я не можу зазирнути в душу і змінити його моральні орієнтири.
   Але. З цієї ситуації є вихід. Хоча це питання не одного дня. Проти вимагань коштів за послуги (це стосується не тільки лікарні) боротися треба всім разом. І, якщо, хтось переконаний, що з нього незаконно вимагають хабара – треба звертатися в правоохоронні органи, радитися з юристами як краще зібрати доказову базу і таке інше. Я впевнений, що в такому випадку результат буде.


Ігор Степанович, від Вас ніхто не вимагає надлюдських здібностей по загляданню в душі, читання думок чи то просвічування очима наче рентгеном внутрішніх органів людей. Ви є міським головою, що повинен займатися питанням розвитку міста - стратегією та її втіленням. І дивно чути від Вас, що Ви займаєтеся тим, про що пишете. Бо як калушани платять зарплатню Вами призначеному в.о.заступнику, котрий займається виключно питаннями медицини. То ж як розуміти Ваше твердження? Як таке, що свідчить про "зайвість" того заступника? Що, ще й, з невідомих законодавству причин вже близько півроку у статусі о.в..

Відносно ж випадків оплати роботи лікаря пацієнтами – то на це у Вас є головні лікарі медичних установ, котрих Ви, як міський голова, призначаєте і в обов"язки котрих входить контроль за роботою персоналу. Тому, на мою думку, Вам таки варто впорядкувати роботу Вами ж призначених людей на керівні посади медустанов. Задля того, щоб не видумувати пояснень за які такі імплантати пан Кінаш бере передплатою по 2500 гривень за кесарів розтин.

Тому дане питання ЯЯ НЕ ЗНІМАЮ й переконана, що поставила його за адресою.
19  Тож прошу відповісти: ЩО РОБИТИ ПАЦІЕНТУ В СИТУАЦІЇ, КОЛИ ВІН НЕ ОДЕРЖУЄ НЕОБХІДНОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ДОПОМОГИ В ЦРЛ??? І, ЗА УМОВ КОЛИ ПАЦІЕНТ ОПЛАЧУВАВ ПОСЛУГИ ЛІКАРІВ, ЯК ЙОМУ ДОВЕСТИ ЦЕЙ ФАКТ???

Щодо запропонованого Вами варіанту – звернення до юристів та консультації з ними щодо збору доказової бази й т.д. – то поясніть, будь ласка, а як після того оперуватися в лікаря на котрого написана скарга до прокуратури??? Чи можливо, Ви викликатимете й оплачуватимете в таких випадках лікарів з Києва, як це зробили для себе особисто???

Не розцінюйте мій допис, як прискіпування, ЯЯ лише намагаюся зрозуміти хід Вашої думки.

12

Цитата: ЯЯ від 23 Січня 2012, 12:15:30
Цитата: Міський голова від 16 Січня 2012, 21:24:07
Ще раз і ще раз наголошую, все що стосується онкохворих, я роблю все можливе.

12а можна з цього місця - детальніше та конкретно, бо як мені відомо лише про факти ігнорування звернень батьків хворих дітей???  
Примітно, що працівники апарату МР навіть не спромоглися організувати поміж себе збір коштів - по 10-20 гривень й переказати на вказаний у заяві рахунок, так як то було зроблено на підприємствах, у школах, садках і т.д. При чому до МР надходили офіційні заяви батьків, а в організації міста - лише листівки з проханням допомоги.

Я вже викладав на форумі свої думки з цього приводу. І думка в мене з того часу не змінилася. Щодо категоричних Ваших тверджень про те, що в Калуській ЦРЛ (на даний час це грандіозна структура, яка включає навіть всі районні ФАПи та амбулаторії) все так погано, то дозволю собі не погодитись: я знаю проблем багато, однак за 3 роки з того часу, коли ЦРЛ перейшла від району під керівництво міста – поступ зроблений надзвичайно великий – і в матеріальному забезпеченні, і в обслуговуванні пацієнтів.
   А на повторно поставлені питання – питання зустрічне:
– А чи пробували Ви не давати передоплати за кесарів розтин ? Я, наприклад, не знаю, щоб у нашому пологовому комусь відмовили в наданні послуг. Більше того, наведи приклад: минулого року в нас був неординарний випадок – привезли вагітну жінку з Рожнятівського району в надзвичайно важкому стані. Стояло питання життя і дитини, і матері. Лікарі спрацювали миттєво, не рахуючись ні з чим – провели вдало пологи, а породіллю, яка втрачала ознаки життя, врятували двома ін’єкціями препарату «НовоСевен» (вартість одного флакону становить 24,8 тис.грн.) БЕЗКОШТОВНО. Висновки робіть самі.  



Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #403 : 06 Лютого 2012, 21:48:06 »

і щось то Ви самі собі суперечите- то поради-підказки питаєте, то вже не цікава громадська думка...  =)) =))
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 21:46:24
ТАК ПРОБУВАЛИ - й жінка з відійшовшими водами ще добу чекала на цю операцію - а Ви знаєте, що в такому випадку стається із дитиною в утробі матері - вона там ЗАДИХАЄТЬСЯ!!!!!
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Діалог з мером
« Прочитано #404 : 06 Лютого 2012, 21:50:14 »

стає зовсім нецікаво. або тему "Діалоги міського голови з ЯЯ" виділіть в окрему тему, або відповідайте за чергою....
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #405 : 06 Лютого 2012, 21:50:42 »

І такі випадки НЕПООДИНОКИ.

ТАк загинула перша дитина моєї куми!!!!!

згодом далі чую про ці звірства, тепер - ЗНОВУ - ТЕ САМЕ!!!!
До операції навіть не приступають після спроби переконати лікаря, що батько породіллі вже пішов міняти російські рублі на гривні!!!!!
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #406 : 06 Лютого 2012, 21:58:26 »

і щось то Ви самі собі суперечите- то поради-підказки питаєте, то вже не цікава громадська думка...  =)) =))
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 21:46:24
ТАК ПРОБУВАЛИ - й жінка з відійшовшими водами ще добу чекала на цю операцію - а Ви знаєте, що в такому випадку стається із дитиною в утробі матері - вона там ЗАДИХАЄТЬСЯ!!!!!

Перегляньте статистику за 2011 рік про кількість смертей під час родів... Калуш має найнижчий показник в області.
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 21:52:09
1. Ігоре Степановичу! Комітет опору диктатурі уже почав "гризтися" за мажоритарні округи. Приклад - Тернопіль. Наливайченку, якй "посмів" заявитип ро можливість тут балотуватися, посилено радять тут не балотуватися ( і це - представники КОДу) - мовляв, хай краще балотується у Запоріжжі, звідки родом. Скликали спеціальну прес-конференцію... Якою є Ваша позиція? За що чи за кого будете "гризтися"?
Українська партія у висуненні кандидатів на округи  притримується думки, що це має відбуватися у тісній співпраці з громадськими організаціями. Якщо простіше, список кандидатів можуть складати як члени громадських організацій так і партій що є однодумцямиі, вибір такого кандидата мусить відбуватися за принципом "праймеріз".
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #407 : 06 Лютого 2012, 21:59:16 »

БО СПРАВНО ПЛАТЯТЬ - ЗНАЮТЬ, ЩО ІНАКШОГО ВИХОДУ НЕМАЄ - НАВІТЬ КРЕДИТИ ЗАДЛЯТАКОГО БЕРУТЬ - запитайте у пані Радецької
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #408 : 06 Лютого 2012, 22:06:20 »

2. Крім того, той же КОД Тернопілля заявив: безпартійні кандидати у Раді - потенційні зрадники. Якою є Ваша думка?
Лише 3% громадян України є партійними. Не можуть 3% нав'язувати свою думку 97%. Саме тому участь громадських організацій що близькі за ідеологією до партій КОДу є важливою у виборчому процесі.
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 22:03:01
Цитата: ЯЯ від 23 Січня 2012, 12:15:30
Цитата: Міський голова від 16 Січня 2012, 21:24:07
Ще раз і ще раз наголошую, все що стосується онкохворих, я роблю все можливе.

12а можна з цього місця - детальніше та конкретно, бо як мені відомо лише про факти ігнорування звернень батьків хворих дітей??? 
Наведіть, будь-ласка, факти (можете навіть через особисті повідомлення).
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #409 : 06 Лютого 2012, 22:06:46 »

цікаво, а у запрошених журналісток до Вашої оселі Ви запитали дозволу палити, до того як витягти попільничку???

 Я перша закурила.І дозволу не питала навіть у голови.Якщо я не помиляюся,ЯЯ теж курить :P І попільничка була уже на столі  :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #410 : 06 Лютого 2012, 22:07:04 »

ми говорили про ВИДІЛЕННІ кошти - станом на той момент - Франківськ 250 000 - Калуш - 0,00 ой - не 0,00 а 1000 гривень
тобто про 2011

Мені не цікаво з Вами більше спілкуватися, Ви взагалі не володієте тематикою. Для прикладу - Калуш виділив 800тис. гривень на пільгові медикаменти (включаючи і онко-хворих), в той час як Івано-Франківськ - 350тис.

Калуш ВИДІЛИВ чи ПЛАНУЄ ВИДІЛИТИ??? Адже щодо планів Калуша й Ваших - то інша тема...
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #411 : 06 Лютого 2012, 22:09:21 »

ми говорили про ВИДІЛЕННІ кошти - станом на той момент - Франківськ 250 000 - Калуш - 0,00 ой - не 0,00 а 1000 гривень
тобто про 2011

Мені не цікаво з Вами більше спілкуватися, Ви взагалі не володієте тематикою. Для прикладу - Калуш виділив 800тис. гривень на пільгові медикаменти (включаючи і онко-хворих), в той час як Івано-Франківськ - 350тис.

Калуш ВИДІЛИВ чи ПЛАНУЄ ВИДІЛИТИ??? Адже щодо планів Калуша й Ваших - то інша тема...

Ми говоримо про 2011 рік, який завершився.
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 22:08:56
13
А також, дуже прошу прокоментувати заяву Вашого заступника пані Табачук, котру вона зробила під час ЧАТ-конференції відповідаючи на моє питання: «Які надаються консультації з питання забезпечення необхідними ліками, співпраці з фондами та благодійними організаціями та в кого з представників нашої влади можна одержати кваліфіковану консультацію з цього приводу?»
ЇЇ відповідь: «Я ж можу інформувати Вас про те, що Центром  соціальних служб для сімї, дітей та молоді спільно з комунальним закладом «Добродія Калуська» вже напрацьовано  проект створення фонду допомоги онкохворим дітям, а також підготовлено текст відповідного звернення, яке буде надіслано до усіх відомих благодійних фондів, які можуть надати адресну допомогу родинам, де є діти з онкологічними захворюваннями.»
Повний варіант тут http://vikna.if.ua/chat/6281
Зауважу, що дану відповідь пані Табачук надала лише через добу після одержання запитання, ЯЯ до того, що на підготовку цієї відповіді пані Табачук мала більш ніж достатньо часу.
ЯЯ розумію, що це моє прохання може сприйнятися як повторення питання №1, проте тут мене цікавить не так відповідь про відсутність будь яких результатів у цьому напрямі (бо як ЯЯ про це й сама знаю), а Ваш коментар щодо ґатунку даної відповіді від посадової особи.
Щодо створення благодійного фонду – це була моя ініціатива і я дав відповідне доручення заступнику Оксані Табачук. Служби гуманітарного блоку працювали над тим питанням. І дійсно, відповідно до нового антикорупційного законодавства, органи влади чи комунальні підприємства не мають права створювати вищезгадані фонди, це можуть зробити тільки громадські активісти. Але ми з свого боку не відмовляємося від цієї ідеї - на сьогоднішній день нашими службами підготовлено пакет необхідних установчих документів. Зараз шукаємо людей, які б погодились на громадських засадах взятися за цю роботу.
До речі, Центр соціальних служб для молоді разом з «Добродією» напрацювали на різних мовах тексти звернень про допомогу онкохворим дітям до міжнародних благодійних організацій, сформували їх банк з відповідними адресами та реквізитами.  Тому батьки хворих дітей можуть звертатися до цих служб і там їм нададуть повну і вичерпну інформацію, необхідну допомогу. Контактний телефон 2-28-85.
Ну і вкотре нагадаю, що в бюджеті міста для допомоги онкохворим закладено 1 млн.грн. І 19 людей вже її отримали.

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #412 : 06 Лютого 2012, 22:09:27 »

Відповідь від: 06 Лютого 2012, 22:03:01
Цитата: ЯЯ від 23 Січня 2012, 12:15:30
Цитата: Міський голова від 16 Січня 2012, 21:24:07
Ще раз і ще раз наголошую, все що стосується онкохворих, я роблю все можливе.

12а можна з цього місця - детальніше та конкретно, бо як мені відомо лише про факти ігнорування звернень батьків хворих дітей??? 
Наведіть, будь-ласка, факти (можете навіть через особисті повідомлення).
то може Ви скажете КОЛИ було відреаговано на заяви Радьо і Вавринюк??? Через ЯКИЙ термін часу???
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #413 : 06 Лютого 2012, 22:15:22 »

Відповідь від: 06 Лютого 2012, 22:03:01
Цитата: ЯЯ від 23 Січня 2012, 12:15:30
Цитата: Міський голова від 16 Січня 2012, 21:24:07
Ще раз і ще раз наголошую, все що стосується онкохворих, я роблю все можливе.

12а можна з цього місця - детальніше та конкретно, бо як мені відомо лише про факти ігнорування звернень батьків хворих дітей??? 
Наведіть, будь-ласка, факти (можете навіть через особисті повідомлення).
то може Ви скажете КОЛИ було відреаговано на заяви Радьо і Вавринюк??? Через ЯКИЙ термін часу???

По зверненню Радьо займалася в тому числі і моя дружина...але я ж не повинен про це афішувати на всіх стовпах...До речі, моя мама померла від онкології - я знаю, що це таке
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #414 : 06 Лютого 2012, 22:17:45 »

ми говорили про ВИДІЛЕННІ кошти - станом на той момент - Франківськ 250 000 - Калуш - 0,00 ой - не 0,00 а 1000 гривень
тобто про 2011

Мені не цікаво з Вами більше спілкуватися, Ви взагалі не володієте тематикою. Для прикладу - Калуш виділив 800тис. гривень на пільгові медикаменти (включаючи і онко-хворих), в той час як Івано-Франківськ - 350тис.


то ЯК розуміти Вами написане, як заяву про те, що в Калуші лікують онкологічні захворювання? Чи як те, що в 2011 році жителі Калуша забезпечувалися безкоштовними ліками в лікарнях Франківська, Київа????
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #415 : 06 Лютого 2012, 22:18:15 »

14
І цікаво би було у Вас проконсультуватися, як у колишнього нардепа, щодо відповідальності посадових осіб відносно їх висловлювань, правдивості наданої ними інформації й т.і. Якими законами регулюється цей аспект, які зазначені в тому законі випадки передбачають несення відповідальності посадовою особою, які органи слідкують за його виконанням та яка доказова база повинна бути представлена???
Будь-які наглядові функції за законністю перебування на посаді державного службовця та інші аспекти його діяльності, за законодавстовом має прокуратура.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #416 : 06 Лютого 2012, 22:21:08 »

Відповідь від: 06 Лютого 2012, 22:03:01
Цитата: ЯЯ від 23 Січня 2012, 12:15:30
Цитата: Міський голова від 16 Січня 2012, 21:24:07
Ще раз і ще раз наголошую, все що стосується онкохворих, я роблю все можливе.

12а можна з цього місця - детальніше та конкретно, бо як мені відомо лише про факти ігнорування звернень батьків хворих дітей??? 
Наведіть, будь-ласка, факти (можете навіть через особисті повідомлення).
то може Ви скажете КОЛИ було відреаговано на заяви Радьо і Вавринюк??? Через ЯКИЙ термін часу???

По зверненню Радьо займалася в тому числі і моя дружина...але я ж не повинен про це афішувати на всіх стовпах...До речі, моя мама померла від онкології - я знаю, що це таке

ЯЯ запитувала про ТЕРМІНИ реагування на заяви!
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #417 : 06 Лютого 2012, 22:24:54 »

Відповідь від: 06 Лютого 2012, 22:03:01
Цитата: ЯЯ від 23 Січня 2012, 12:15:30
Цитата: Міський голова від 16 Січня 2012, 21:24:07
Ще раз і ще раз наголошую, все що стосується онкохворих, я роблю все можливе.

12а можна з цього місця - детальніше та конкретно, бо як мені відомо лише про факти ігнорування звернень батьків хворих дітей??? 
Наведіть, будь-ласка, факти (можете навіть через особисті повідомлення).
то може Ви скажете КОЛИ було відреаговано на заяви Радьо і Вавринюк??? Через ЯКИЙ термін часу???

По зверненню Радьо займалася в тому числі і моя дружина...але я ж не повинен про це афішувати на всіх стовпах...До речі, моя мама померла від онкології - я знаю, що це таке

ЯЯ запитувала про ТЕРМІНИ реагування на заяви!

Для того, щоб входити в дискусію, треба, щоб співрозмовник володів хоч якоюсь частиною інформації по питанню, якому задає. Ще раз повторюю - Ви мені більше не цікаві.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #418 : 06 Лютого 2012, 22:28:54 »


Відповідь від: 06 Лютого 2012, 22:08:56
13
А також, дуже прошу прокоментувати заяву Вашого заступника пані Табачук, котру вона зробила під час ЧАТ-конференції відповідаючи на моє питання: «Які надаються консультації з питання забезпечення необхідними ліками, співпраці з фондами та благодійними організаціями та в кого з представників нашої влади можна одержати кваліфіковану консультацію з цього приводу?»
ЇЇ відповідь: «Я ж можу інформувати Вас про те, що Центром  соціальних служб для сімї, дітей та молоді спільно з комунальним закладом «Добродія Калуська» вже напрацьовано  проект створення фонду допомоги онкохворим дітям, а також підготовлено текст відповідного звернення, яке буде надіслано до усіх відомих благодійних фондів, які можуть надати адресну допомогу родинам, де є діти з онкологічними захворюваннями.»
Повний варіант тут http://vikna.if.ua/chat/6281
Зауважу, що дану відповідь пані Табачук надала лише через добу після одержання запитання, ЯЯ до того, що на підготовку цієї відповіді пані Табачук мала більш ніж достатньо часу.
ЯЯ розумію, що це моє прохання може сприйнятися як повторення питання №1, проте тут мене цікавить не так відповідь про відсутність будь яких результатів у цьому напрямі (бо як ЯЯ про це й сама знаю), а Ваш коментар щодо ґатунку даної відповіді від посадової особи.
Щодо створення благодійного фонду – це була моя ініціатива і я дав відповідне доручення заступнику Оксані Табачук. Служби гуманітарного блоку працювали над тим питанням. І дійсно, відповідно до нового антикорупційного законодавства, органи влади чи комунальні підприємства не мають права створювати вищезгадані фонди, це можуть зробити тільки громадські активісти. Але ми з свого боку не відмовляємося від цієї ідеї - на сьогоднішній день нашими службами підготовлено пакет необхідних установчих документів. Зараз шукаємо людей, які б погодились на громадських засадах взятися за цю роботу.
До речі, Центр соціальних служб для молоді разом з «Добродією» напрацювали на різних мовах тексти звернень про допомогу онкохворим дітям до міжнародних благодійних організацій, сформували їх банк з відповідними адресами та реквізитами.  Тому батьки хворих дітей можуть звертатися до цих служб і там їм нададуть повну і вичерпну інформацію, необхідну допомогу. Контактний телефон 2-28-85.
Ну і вкотре нагадаю, що в бюджеті міста для допомоги онкохворим закладено 1 млн.грн. І 19 людей вже її отримали.


нажаль не знаю достеменно що написано у новому антикорупційному законодавстві, проте органи влади чи комунальні підприємства не мають права створювати благодійні фонди відповідно до закону Про благодійництво та благодійні організації , що був прийнятий у 1997 році, останні зміни до нього внесені 19,04,2011 - й стосуються вони закону щодо волонтерської діяльності.

Ігоре Степановичу, а Ви працювали в ВР в 1997 році???
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #419 : 06 Лютого 2012, 22:32:23 »

Дякую за сьогоднішню дискуссію.
Усі питання, що не були висвітленні залишимо на наситупний ефір.
Надобраніч.
До нових зустрічей.
Записаний