Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 266128 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #380 : 31 Січня 2012, 23:14:48 »

Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:14:44
9
Ви пропустили моє питання щодо ІНШИХ ЗАХОДІВ у місті на підтримку онкохворих??? Чи Ви й справді вважаєте, що запланованих на виділення коштів вистачить???
!!!Пані модератор, прошу не пропускати моїх запитань - бо сформулюю питання інакше 
        Підкажіть, що ще можу я зробити??? Буду вельми вдячний.
!!! Ігорю Степановичу, а що ж то Ви в ЯЯ питаєте – такої некваліфікованої, некомпетентної, необізнаної, неграмотної, фах котрої викликає сміх у Ваших радників-заступників. Як ЯЯ зрозуміла мистецька спеціальність ними прирівнюється до діагнозу даунізм??? 
Ось тут http://vikna.if.ua/chat/6281 Ваші компетентні заявляли, що начебто, цитую: Центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з комунальним закладом «Добродія Калуська» вже напрацьовано  проект створення фонду допомоги онкохворим дітям, а також підготовлено текст відповідного звернення, яке буде надіслано до усіх відомих благодійних фондів, які можуть надати адресну допомогу родинам , де є діти з онкологічними захворюваннями.
1 Ну і, як успіхи, де результати???
!!! Та ЯЯ їм на громадських засадах пояснила тут http://vikna.if.ua/blog/avtor/7/6357/view , що подібного бути не може, а всі ті слова посадової особи є простою брехнею хоча б лише тому, що такого непередбачено нашим законодавством. А висловлена думка – взагалі абсурдна. !!! Там же ЯЯ запропонувала перелік елементарних, нічого не вартих, проте ефективних заходів. Ще раз повторюю – на громадських засадах, без зарплат та надбавок до них – і певне лише тому Вами та Вашим оточенням таке сприймається як некомпетентність й т.д.
!!! А Ви ще й заявляєте тут http://vikna.if.ua/news/category/gover/2012/01/30/7664/view , що наче посадивши службовців на голі оклади то вони й зовсім працювати перестануть. 2 Ігорю Степановичу – то може таке було б до кращого – ніж ТАКА робота, що є наразі??? !!! Бо ж як верзуть ті Ваші "висококваліфіковані" подекуди таке… що й не зна куди від сорому ховатися – мушу визнати, що й Ви від них не відстаєте (як станете заперечувати, то ЯЯ викладу цитати). А підписують… то й справді губишся, куди з тим папером звертатися для тлумачення – у прокуратуру чи просто на Чукалівку. І це за умов, що вони взагалі забажали відреагувати, от як заяви й клопотання не лише по кілька місяців без відповідей – як виявилося, то й по цілому року без жодного реагування з боку міської влади. А в мене особисто є приклади взагалі відсутності відповіді.

3 То навіщо Вам мої підказки? Нехай Вам підказують ті, кого Ви надбавками й преміальними задовольняєте, а їх кількість більше ніж завелика… чи Ви хочете заявити, що усі вони разом взяті не спроможні додуматися до того, що спроможна зметикувати ЯЯ???

4 Чи, можливо, Ви своїй команді взагалі такого завдання як вирішення соціальних проблем громади міста та дотримання законодавства не давали, тому такого в них й не питаєте, тому й цілком задоволені їх роботою???
« Останнє редагування: 05 Лютого 2012, 22:36:39 від Tandylight »
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Діалог з мером
« Прочитано #381 : 01 Лютого 2012, 14:30:34 »

!!! ЯЯ, не давай ссилки, копіюй, може за 10 разом хтось осилить прочитати і зрозуміти написане. Бо моє враження, що декому треба повертатись в 1 клас, де вчать РОЗУМІТИ ПРОЧИТАНЕ і давати відповідь на те, що пише в запитанні а не на те, що хотілося б в тому запитанні бачити. А повідомлення, що громадська благодійна організація ТАКОГО високого рівня всім оголошує, що її завдання - це ВИРОБИТИ ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ ДО БЛАГОДІЙНИХ ФОНДІВ.... ну це без слів просто... у мене більше не виникає питань щодо компетентності наших посадовців. Дивно як вони ще нам діагнози не виставляють і лікування не призначають... Бо компетентні вони леше в страхуванні самих себе від "аби чого не сталося і я потім за це не відповідав. Тому і мелять чепуху лиш би нічого не сказати.
Давай поможемо їм текст звернення виробити . Безкоштовно. А вони хай за свою зарплату більш серйозні речі виробляють.
« Останнє редагування: 05 Лютого 2012, 22:38:39 від Tandylight »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #382 : 02 Лютого 2012, 00:42:16 »

!!! Люсь, за програмою - розуміння прочитаного - проходять у школі в  3-му класі. До речі, ЯЯ приносила вже таку методичку до УЖКГ, ще кілька років тому – а від неї відмахнулися.    
Тому, навряд чи хтось із можновладців осилить зрозуміти те, що нами написане.
Благодійна організація НЕ МОЖЕ БУТИ заснована установами чи комунальними закладами, що фінансуються з державного чи місцевого бюджетів. http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=531%2F97-%E2%F0 - тут посадова особа безсоромно брехала. Ну а та задача благодійної організації, яку вбачає пані Оксана Титівна, як ти й сказала – без слів … хоча так і кортить висловитися у манері "Західного Вісника".
І діагнози вони нам ставлять: зі слів тієї ж пані Табачук – за таким потрібно звертатися до пана Турчина, що є фахівцем з деревообробки. (оригінал її такої відповіді тут http://vikna.if.ua/chat/6281 ).

Та в дечому ЯЯ з тобою, Люся, не погоджуся – бо як вони й в страхуванні себе самих від "аби чого не сталося і я потім за це не відповідав" - НЕ Є компетентними. Усе їх такого роду страхування зводиться виключно до добрих стосунків із самим Насаликом – і аж ніяк не до виконання їх службових обов"язків, діям у межах законодавчого поля, чи, хоча б – правдоподібній брехні, щоб хоч соромно те слухати не було.
Щодо допомоги їм у складанні тексту звернень – звісно, що таке можливе й гарантую – ми це зробимо набагато якісніше за них. Але от чи можливо їм довірити щось важливіше й серйозніше … то перепрошую, надто відомо про факти їх безпорадності в такому. Чи був виконаний хоч один бюджет міста??? Все на що спроможна наша міська влада то – ІМІТАЦІЯ БУРХЛИВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – за котрою нічого немає. Немає ЖОДНОГО проекту, котрий би приносив бюджету міста дохід, а землі - з оренди котрої громада мала б прибутки – розпродано. От і мер міста заявляє, що доплачуватиме з власного гаманця за найдені люки, бігає від столової до столової – контролює якість харчів (хоча насправді просто зголоднівши ) – в загалом фігньою мається він, натомість виконання власної функції – виробивши та забезпечивши такі умови, за котрих працювала б система.

Чому ж він того не робить? – Бо таке йому не потрібно. Бо за таких умов неможливо буде в ручну керувати, кошти розприділяти, всіх потрібних йому самому людей з міського бюджету годувати, та й "царем-батюшкою" прикидатися. Бо за умов роботи системи не було б тут на форумі звернень до мера стосовно регулярних проривів на Хмельницького , претензій щодо методів вирішення екологічних проблем, питань щодо письмових звернень до МР річної давнини й тому подібних постів у темі.

А балакали б ми тут на форумі з мером про Кіплінга та Ремарка, історію та героїв України, про погляди на подальший розвиток держави. І лише через велике перепрошую запитували б про форс мажорні обставини та аварії у комунальників.
« Останнє редагування: 05 Лютого 2012, 22:39:14 від Tandylight »
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #383 : 04 Лютого 2012, 22:36:49 »

5 Ігоре Степановичу, чи планується в перспективі в Калуші запустити тролейбус, який раніше неоднократно обіцяли місту провладні структури?
Відповідь від: 04 Лютого 2012, 22:30:48
6 З якої причини на вашу думку самоліквідувався Калуський Хлібзавод?
Відповідь від: 04 Лютого 2012, 22:31:37
7 Чи планується в Калуші цього року продавати нові земельні ділянки чи приміщення на аукціоні, якщо так, то де саме і коли(приблизно)?
« Останнє редагування: 05 Лютого 2012, 22:44:09 від Tandylight »
Записаний

Лета

  • Новачoк
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    16 Лютого 2012, 22:44:33

    Звідки: оттуда (с)
Діалог з мером
« Прочитано #384 : 05 Лютого 2012, 16:15:51 »

Добрий вечір, Ігоре Степановичу.  Дивлюся, серйозні Вам тут питання ставлять. Хочеш, не хочеш, а доведеться заворушитися. Я ж Вас сьогодні пощаджу і не мучитиму  важкими питаннями. Оскільки Ви обрали для себе публічну дорогу, то дозвольте дізнатися про Вас більше як про особистість.
  Поговоримо про приємне. Для Вас. Про куріння..
Не так давно на «Однокласниках» Ви присягалися громадськості Калуша, що з нового року кинете палити (якщо запам’ятували, то скрін тут: http://www.picatom.com/24/vvv-6.html), але ще більш недавно, тобто практично днями, Вас спостерігали в одному закладі громадського харчування, де Ви, за словами очевидців, «диміли як паровоз», не дивлячись навіть на те, що в тому закладі палити взагалі не дозволено. Ось цитата з поста з сусідньої вітки форуму: «Сьогодні був в Садибі. В загальному по кухні і інтер'єрі зауважень немає, але неприємний осадок залишився. Курити там заборонено, та і умов немає. За сусіднім столиком відпочивав наш мер з компанією. Так вони собі диміли від душі. Можна припустити, що мер з компанією і не здогадувався про заборону. Але в той же час іншим відвідувачам обслуговуючий персонал наголошував, що у них прості смертні не курять. «

Звідси парочка питаннячок:
8  - як часто Ви не тримаєте власного слова?
9  - як часто Ви не дотримуєте закони?
10 - як часто Ви дозволяєте собі нешанобливо відноситися до людей і на якій підставі? В даному випадку явний факт прояву неповаги до відвідувачів даного закладу, їх комфортного проведення дозвілля і, головне, їх здоров'я!
Дуже дякую за  відповідь.
« Останнє редагування: 05 Лютого 2012, 22:45:20 від Tandylight »
Записаний
В принципе, женщина может и промолчать, но дело в том, что у женщины нет такого принципа!!!!!

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #385 : 06 Лютого 2012, 07:58:43 »

Ігорю Степановичу, сьогодні ЯЯ очікую відповіді на мої питання ігноровані Вами з не вказаних причин минулого разу.
11

Відповідь від: 30 Січня 2012, 06:39:17
???» - в першу чергу, моє завдання полягає в створенні умов для функціонування безплатного обслуговування та медикаментозного забезпечення наших громадян в стаціонарі ЦРЛ, якісного харчування пацієнтів, встановлення нового обладнання тощо. І ми це робимо! Я особисто займаюсь питаннями медицини щодня. Водночас кожному лікарю я не можу зазирнути в душу і змінити його моральні орієнтири.
   Але. З цієї ситуації є вихід. Хоча це питання не одного дня. Проти вимагань коштів за послуги (це стосується не тільки лікарні) боротися треба всім разом. І, якщо, хтось переконаний, що з нього незаконно вимагають хабара – треба звертатися в правоохоронні органи, радитися з юристами як краще зібрати доказову базу і таке інше. Я впевнений, що в такому випадку результат буде.

Ігор Степанович, від Вас ніхто не вимагає надлюдських здібностей по загляданню в душі, читання думок чи то просвічування очима наче рентгеном внутрішніх органів людей. Ви є міським головою, що повинен займатися питанням розвитку міста - стратегією та її втіленням. І дивно чути від Вас, що Ви займаєтеся тим, про що пишете. Бо як калушани платять зарплатню Вами призначеному в.о.заступнику, котрий займається виключно питаннями медицини. То ж як розуміти Ваше твердження? Як таке, що свідчить про "зайвість" того заступника? Що, ще й, з невідомих законодавству причин вже близько півроку у статусі о.в..

Відносно ж випадків оплати роботи лікаря пацієнтами – то на це у Вас є головні лікарі медичних установ, котрих Ви, як міський голова, призначаєте і в обов"язки котрих входить контроль за роботою персоналу. Тому, на мою думку, Вам таки варто впорядкувати роботу Вами ж призначених людей на керівні посади медустанов. Задля того, щоб не видумувати пояснень за які такі імплантати пан Кінаш бере передплатою по 2500 гривень за кесарів розтин.

Тому дане питання ЯЯ НЕ ЗНІМАЮ й переконана, що поставила його за адресою.
19  Тож прошу відповісти: ЩО РОБИТИ ПАЦІЕНТУ В СИТУАЦІЇ, КОЛИ ВІН НЕ ОДЕРЖУЄ НЕОБХІДНОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ДОПОМОГИ В ЦРЛ??? І, ЗА УМОВ КОЛИ ПАЦІЕНТ ОПЛАЧУВАВ ПОСЛУГИ ЛІКАРІВ, ЯК ЙОМУ ДОВЕСТИ ЦЕЙ ФАКТ???

Щодо запропонованого Вами варіанту – звернення до юристів та консультації з ними щодо збору доказової бази й т.д. – то поясніть, будь ласка, а як після того оперуватися в лікаря на котрого написана скарга до прокуратури??? Чи можливо, Ви викликатимете й оплачуватимете в таких випадках лікарів з Києва, як це зробили для себе особисто???

Не розцінюйте мій допис, як прискіпування, ЯЯ лише намагаюся зрозуміти хід Вашої думки.
12
Ще раз і ще раз наголошую, все що стосується онкохворих, я роблю все можливе.
12а можна з цього місця - детальніше та конкретно, бо як мені відомо лише про факти ігнорування звернень батьків хворих дітей??? 
Примітно, що працівники апарату МР навіть не спромоглися організувати поміж себе збір коштів - по 10-20 гривень й переказати на вказаний у заяві рахунок, так як то було зроблено на підприємствах, у школах, садках і т.д. При чому до МР надходили офіційні заяви батьків, а в організації міста - лише листівки з проханням допомоги.
13
А також, дуже прошу прокоментувати заяву Вашого заступника пані Табачук, котру вона зробила під час ЧАТ-конференції відповідаючи на моє питання: «Які надаються консультації з питання забезпечення необхідними ліками, співпраці з фондами та благодійними організаціями та в кого з представників нашої влади можна одержати кваліфіковану консультацію з цього приводу?»
ЇЇ відповідь: «Я ж можу інформувати Вас про те, що Центром  соціальних служб для сімї, дітей та молоді спільно з комунальним закладом «Добродія Калуська» вже напрацьовано  проект створення фонду допомоги онкохворим дітям, а також підготовлено текст відповідного звернення, яке буде надіслано до усіх відомих благодійних фондів, які можуть надати адресну допомогу родинам, де є діти з онкологічними захворюваннями.»
Повний варіант тут http://vikna.if.ua/chat/6281
Зауважу, що дану відповідь пані Табачук надала лише через добу після одержання запитання, ЯЯ до того, що на підготовку цієї відповіді пані Табачук мала більш ніж достатньо часу.
ЯЯ розумію, що це моє прохання може сприйнятися як повторення питання №1, проте тут мене цікавить не так відповідь про відсутність будь яких результатів у цьому напрямі (бо як ЯЯ про це й сама знаю), а Ваш коментар щодо ґатунку даної відповіді від посадової особи.

Відповідь від: 06 Лютого 2012, 07:44:40
14
І цікаво би було у Вас проконсультуватися, як у колишнього нардепа, щодо відповідальності посадових осіб відносно їх висловлювань, правдивості наданої ними інформації й т.і. Якими законами регулюється цей аспект, які зазначені в тому законі випадки передбачають несення відповідальності посадовою особою, які органи слідкують за його виконанням та яка доказова база повинна бути представлена???
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #386 : 06 Лютого 2012, 21:10:20 »

Слава Ісусу Христу, дорогі калушани!
Розпочнемо з уже поставлених запитань і по ходу зустрічі я відповім на нові.

Відповідь від: 06 Лютого 2012, 20:59:23
Цитата: Міський голова від 30 Січня 2012, 21:18:46
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:14:44


Цитата: ЯЯ від 20 Січня 2012, 13:13:13
9
Цитата: ЯЯ від 16 Січня 2012, 22:35:42
Ви пропустили моє питання щодо ІНШИХ ЗАХОДІВ у місті на підтримку онкохворих??? Чи Ви й справді вважаєте, що запланованих на виділення коштів вистачить???

!!!Пані модератор, прошу не пропускати моїх запитань - бо сформулюю питання інакше   

        Підкажіть, що ще можу я зробити??? Буду вельми вдячний.

!!! Ігорю Степановичу, а що ж то Ви в ЯЯ питаєте – такої некваліфікованої, некомпетентної, необізнаної, неграмотної, фах котрої викликає сміх у Ваших радників-заступників. Як ЯЯ зрозуміла мистецька спеціальність ними прирівнюється до діагнозу даунізм??? 
Ось тут http://vikna.if.ua/chat/6281 Ваші компетентні заявляли, що начебто, цитую: Центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з комунальним закладом «Добродія Калуська» вже напрацьовано  проект створення фонду допомоги онкохворим дітям, а також підготовлено текст відповідного звернення, яке буде надіслано до усіх відомих благодійних фондів, які можуть надати адресну допомогу родинам , де є діти з онкологічними захворюваннями.
1 Ну і, як успіхи, де результати???   
!!! Та ЯЯ їм на громадських засадах пояснила тут http://vikna.if.ua/blog/avtor/7/6357/view , що подібного бути не може, а всі ті слова посадової особи є простою брехнею хоча б лише тому, що такого непередбачено нашим законодавством. А висловлена думка – взагалі абсурдна. !!! Там же ЯЯ запропонувала перелік елементарних, нічого не вартих, проте ефективних заходів. Ще раз повторюю – на громадських засадах, без зарплат та надбавок до них – і певне лише тому Вами та Вашим оточенням таке сприймається як некомпетентність й т.д.
!!! А Ви ще й заявляєте тут http://vikna.if.ua/news/category/gover/2012/01/30/7664/view , що наче посадивши службовців на голі оклади то вони й зовсім працювати перестануть.  2 Ігорю Степановичу – то може таке було б до кращого – ніж ТАКА робота, що є наразі??? !!! Бо ж як верзуть ті Ваші "висококваліфіковані" подекуди таке… що й не зна куди від сорому ховатися – мушу визнати, що й Ви від них не відстаєте (як станете заперечувати, то ЯЯ викладу цитати). А підписують… то й справді губишся, куди з тим папером звертатися для тлумачення – у прокуратуру чи просто на Чукалівку. І це за умов, що вони взагалі забажали відреагувати, от як заяви й клопотання не лише по кілька місяців без відповідей – як виявилося, то й по цілому року без жодного реагування з боку міської влади. А в мене особисто є приклади взагалі відсутності відповіді.
Пані ЯЯ Ви обіцяли уточнити скільки виділяє на онкохворих Івано-Франківська міська рада. Мені було б також дуже цікаво  почути точні цифри до яких Ви безперчено обгрунтовано апелюєте,  а також цільові програми. Що стосується Калуша, то місто робить усе, що в його мождивостях і навіть набагато більше.
Хотілося б мати конкретну інформацію по конкретних зверненнях. В цьому випадку я з'ясую всі деталі і відповідно прореагую.


Відповідь від: 06 Лютого 2012, 21:03:31
3 То навіщо Вам мої підказки? Нехай Вам підказують ті, кого Ви надбавками й преміальними задовольняєте, а їх кількість більше ніж завелика… чи Ви хочете заявити, що усі вони разом взяті не спроможні додуматися до того, що спроможна зметикувати ЯЯ???

Я думаю, що основний принцип місцевого самоврядування полягає в тому, щоб працювати спільно з місцевою громадою.
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 21:05:50
4 Чи, можливо, Ви своїй команді взагалі такого завдання як вирішення соціальних проблем громади міста та дотримання законодавства не давали, тому такого в них й не питаєте, тому й цілком задоволені їх роботою???

Завдання вирішення соціальних проблем громади міста є першочерговим для кожного у команді міської влади. От щодо якості роботи моїх заступників, - то ми вже про це згадували  є гарний лакмусовий папірець - вибори. На останніх, громада міста дала кожному з них оцінку.


Відповідь від: 06 Лютого 2012, 21:07:37
5 Ігоре Степановичу, чи планується в перспективі в Калуші запустити тролейбус, який раніше неоднократно обіцяли місту провладні структури?

Планується.
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 21:09:16
6 З якої причини на вашу думку самоліквідувався Калуський Хлібзавод?
Очевидно - з причини нерентабельності.

Відповідь від: 06 Лютого 2012, 21:09:49
7 Чи планується в Калуші цього року продавати нові земельні ділянки чи приміщення на аукціоні, якщо так, то де саме і коли(приблизно)?

Планується, але по земельних ділянках деякі корективи можуть бути внесені відповідно до закону про ринок земель, прийняття якого очікується на цьому тижні. А от щодо продажу майна, то можемо виставити на аукціон приміщення друкарні та частину будівлі військомату, яка на даний час не використовується. Але проведення аукціону справа дороговартісна. Тому Фонд комунального майна насамперед вивчає ситуацію стосовно попиту. Зголошуйтесь.   
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #387 : 06 Лютого 2012, 21:13:21 »

Пані ЯЯ Ви обіцяли уточнити скільки виділяє на онкохворих Івано-Франківська міська рада. Мені було б також дуже цікаво  почути точні цифри до яких Ви безперчено обгрунтовано апелюєте,  а також цільові програми. Що стосується Калуша, то місто робить усе, що в його мождивостях і навіть набагато більше.
Хотілося б мати конкретну інформацію по конкретних зверненнях. В цьому випадку я з'ясую всі деталі і відповідно прореагую.

Перш за все - ЯЯ такої обіцянки НЕ ДАВАЛА, проте у газеті ВІКНА, пригадую, після мого твердження про виділення коштів з міського бюджету Франківська була стаття на цю тему.
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #388 : 06 Лютого 2012, 21:16:10 »

Пані ЯЯ Ви обіцяли уточнити скільки виділяє на онкохворих Івано-Франківська міська рада. Мені було б також дуже цікаво  почути точні цифри до яких Ви безперчено обгрунтовано апелюєте,  а також цільові програми. Що стосується Калуша, то місто робить усе, що в його мождивостях і навіть набагато більше.
Хотілося б мати конкретну інформацію по конкретних зверненнях. В цьому випадку я з'ясую всі деталі і відповідно прореагую.

Перш за все - ЯЯ такої обіцянки НЕ ДАВАЛА, проте у газеті ВІКНА, пригадую, після мого твердження про виділення коштів з міського бюджету Франківська була стаття на цю тему.

Поставлю мінус в карму :)
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 21:15:50
Поговоримо про приємне. Для Вас. Про куріння..
Не так давно на «Однокласниках» Ви присягалися громадськості Калуша, що з нового року кинете палити (якщо запам’ятували, то скрін тут: http://www.picatom.com/24/vvv-6.html),
Все, що знаходиться на моїй приватній сторінці на однокласниках, я пам'ятаю. Дякую. Маю до неї доступ :)
Щодо присяги то я їй вірний, адже не уточнював з якого саме нового року ;)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #389 : 06 Лютого 2012, 21:20:16 »

Я думаю, що основний принцип місцевого самоврядування полягає в тому, щоб працювати спільно з місцевою громадою.
погоджуюся, та тут ключове слово ПРАЦЮВАТИ, а не чекати поки громада власними силами вирішить проблеми.
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 21:16:20
Пані ЯЯ Ви обіцяли уточнити скільки виділяє на онкохворих Івано-Франківська міська рада. Мені було б також дуже цікаво  почути точні цифри до яких Ви безперчено обгрунтовано апелюєте,  а також цільові програми. Що стосується Калуша, то місто робить усе, що в його мождивостях і навіть набагато більше.
Хотілося б мати конкретну інформацію по конкретних зверненнях. В цьому випадку я з'ясую всі деталі і відповідно прореагую.

Перш за все - ЯЯ такої обіцянки НЕ ДАВАЛА, проте у газеті ВІКНА, пригадую, після мого твердження про виділення коштів з міського бюджету Франківська була стаття на цю тему.

Поставлю мінус в карму :)
перш за все - процитуйте таку мою обіцянку
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 21:17:37

Завдання вирішення соціальних проблем громади міста є першочерговим для кожного у команді міської влади. От щодо якості роботи моїх заступників, - то ми вже про це згадували  є гарний лакмусовий папірець - вибори. На останніх, громада міста дала кожному з них оцінку.
Ігоре Степановичу, моє Вам побажання - НЕ ЗАЧІПАЙТЕ тему виборів. Ви певне забули про те, що ЯЯ на них працювала спостерігачем.
Знайдіть іншу відповідь.
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #390 : 06 Лютого 2012, 21:22:45 »

Ігоре Степановичу, моє Вам побажання - НЕ ЗАЧІПАЙТЕ тему виборів. Ви певне забули про те, що ЯЯ на них працювала спостерігачем.
Знайдіть іншу відповідь.
Які у Вас є зауваження до виборів?
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Діалог з мером
« Прочитано #391 : 06 Лютого 2012, 21:28:00 »

до речі, до теми про виділення кошті вдля онкохворих дітей.
З бюджету Івано-Франківська у 2011-му виділили всього 250 тис. гривень на лікування онкохворих дітей
http://vikna.if.ua/news/category/if/2012/01/18/7500/view
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #392 : 06 Лютого 2012, 21:28:31 »

Цікаво почути відповіть на запитання Лети під номерами 8-10. Чи як завжди будуть проігноровані?
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #393 : 06 Лютого 2012, 21:28:50 »

Усі вони були викладені в моєму звіті. Так само як і подані про них "сигнали" під час підрахунку голосів.
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #394 : 06 Лютого 2012, 21:31:20 »

Вас спостерігали в одному закладі громадського харчування, де Ви, за словами очевидців, «диміли як паровоз», не дивлячись навіть на те, що в тому закладі палити взагалі не дозволено. Ось цитата з поста з сусідньої вітки форуму: «Сьогодні був в Садибі. В загальному по кухні і інтер'єрі зауважень немає, але неприємний осадок залишився. Курити там заборонено, та і умов немає. За сусіднім столиком відпочивав наш мер з компанією. Так вони собі диміли від душі. Можна припустити, що мер з компанією і не здогадувався про заборону. Але в той же час іншим відвідувачам обслуговуючий персонал наголошував, що у них прості смертні не курять. «
Справді у цьому закладі я палю з довзолу адмністрації і лише тому що має усі технічні умови для того.  щоб там комфортно почувались у курці ті що не палять. Ніколи не дозволяв собі зневажливо ставитись до інших і з Вашої цитати також не побачив, що цих людей навмисне образив.  
Відповідь від: 06 Лютого 2012, 21:29:40
до речі, до теми про виділення кошті вдля онкохворих дітей.
З бюджету Івано-Франківська у 2011-му виділили всього 250 тис. гривень на лікування онкохворих дітей
http://vikna.if.ua/news/category/if/2012/01/18/7500/view

Ми спілкуємось про 2012 рік
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #395 : 06 Лютого 2012, 21:33:02 »

ми говорили про ВИДІЛЕННІ кошти - станом на той момент - Франківськ 250 000 - Калуш - 0,00 ой - не 0,00 а 1000 гривень
тобто про 2011
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Діалог з мером
« Прочитано #396 : 06 Лютого 2012, 21:34:00 »

1. Ігоре Степановичу! Комітет опору диктатурі уже почав "гризтися" за мажоритарні округи. Приклад - Тернопіль. Наливайченку, якй "посмів" заявитип ро можливість тут балотуватися, посилено радять тут не балотуватися ( і це - представники КОДу) - мовляв, хай краще балотується у Запоріжжі, звідки родом. Скликали спеціальну прес-конференцію... Якою є Ваша позиція? За що чи за кого будете "гризтися"?
2. Крім того, той же КОД Тернопілля заявив: безпартійні кандидати у Раді - потенційні зрадники. Якою є Ваша думка? Адже Ви заявляли, що саме позапартійні представники громади могли б стати належними висуванцями від опозиції.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #397 : 06 Лютого 2012, 21:35:54 »

Справді у цьому закладі я палю з довзолу адмністрації і лише тому що має усі технічні умови для того.  щоб там комфортно почувались у курці ті що не палять. Ніколи не дозволяв собі зневажливо ставитись до інших і з Вашої цитати також не побачив, що цих людей навмисне образив.  
цікаво, а у запрошених журналісток до Вашої оселі Ви запитали дозволу палити, до того як витягти попільничку???
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #398 : 06 Лютого 2012, 21:39:13 »

8  - як часто Ви не тримаєте власного слова?
Власного слова дотримуюсь завжди, навіть щодо паління, близько місяця таки не курив  ;)


як часто Ви не дотримуєте закони?
Законів дотримуюсь чітко .

10 - як часто Ви дозволяєте собі нешанобливо відноситися до людей і на якій підставі? В даному випадку явний факт прояву неповаги до відвідувачів даного закладу, їх комфортного проведення дозвілля і, головне, їх здоров'я!

Я дав вище пояснення ситуації.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #399 : 06 Лютого 2012, 21:39:43 »

нагадую, що БЕЗ ВІДПОВІДІ залишилося питання №1
Цитувати (вибране)
Ігорю Степановичу, а що ж то Ви в ЯЯ питаєте – такої некваліфікованої, некомпетентної, необізнаної, неграмотної, фах котрої викликає сміх у Ваших радників-заступників. Як ЯЯ зрозуміла мистецька спеціальність ними прирівнюється до діагнозу даунізм??? 
Ось тут http://vikna.if.ua/chat/6281 Ваші компетентні заявляли, що начебто, цитую: Центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з комунальним закладом «Добродія Калуська» вже напрацьовано  проект створення фонду допомоги онкохворим дітям, а також підготовлено текст відповідного звернення, яке буде надіслано до усіх відомих благодійних фондів, які можуть надати адресну допомогу родинам , де є діти з онкологічними захворюваннями.
1 Ну і, як успіхи, де результати???   
Записаний