Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264783 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #360 : 24 Січня 2012, 09:54:25 »

Шановні форумці та журналісти,

через незалежні від Ігоря Степановича причини, вчора вилетіти  не зміг, тому сьогодні до Калуша  не дістався.
 
Міський голова обіцяє дуууууже смачну каву завтра  :pardon

Місце зустрічі незмінне - кухня у помешканні мера на Коновальця 7.


Отже  просив передати, що завтра на тому ж місці в той самий час   :drink

                                                                                                         Модератор Tandylight

Записаний

галюська

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    15 Лютого 2013, 15:54:06

    Звідки: калуш
Діалог з мером
« Прочитано #361 : 24 Січня 2012, 13:58:46 »

16 Шановний Ігор степанович ,чому наш соц. -сабес виплачує тільки 130грн. до трьох років і 237 матерям одиначкам якщо по закону мають платити 560 та 435грн.?
« Останнє редагування: 30 Січня 2012, 17:54:58 від Tandylight »
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Діалог з мером
« Прочитано #362 : 25 Січня 2012, 11:09:39 »

!!!  Думаю всі зауважили, як впав інтерес до теми "Діалог з мерем", як зменшилась кількість питання. Бо відповіді є неповними, часто кілька слів. Залишається не зрозумілою, не чіткою позиція мера. Він відповідає як політик - обтічно. А нам би хотілося почути думку керівника міста, організатора міського життя. Мерові варто ретельніше готувати відповіді, залучаючи при цьому апарат міської ради. Бо у "Вікнах" конференціїї набагато цікавіші.
« Останнє редагування: 29 Січня 2012, 14:05:10 від Tandylight »
Записаний

IT LUX

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 77
  • ІТ ЛЮКС
  • Останні відвідини:
    12 Серпня 2016, 22:39:45

    Звідки: Kalush
Діалог з мером
« Прочитано #363 : 27 Січня 2012, 11:14:45 »

Цитата: Dees від 03 Січня 2012, 15:29:55
коли в нашому місті зявиться нормальна кабельна мережа яка зможе покращено показувати картинку? про HD мож якість тіки мріяти...наша Т+ у же казала шо покращення до HD в блищі роки не варто чекати а платимо так як у франківську там за 35гр 100каналів парочка HD но якшо порівняти якість то я свій новий ТВ навіть не включаю так страшно показує ...

може запроси з області компанію яка гідно зможе обслужити абонента?

Ви повинні розуміти, що кабельне телебачення - це приватний бізнес, а якість послуг залежить, звичайно, від конкуренції. Міська влада втручатися в цей процес ніяк не може, але готова надати всі дозволи для компанії-конкурента, якщо така з’явиться.


17Шановний Ігоре Стипановичу, прокоментуйте, будь ласка:
07.11.2011 року на Ваше ім"я була надіслана заява про надання дозволу на монтаж комутаційного обладнання для всановлення кабельної цифрової мережі, прийнята та завізована тією ж датою. На сьогоднішній день (27.12.2012) дозволу ми не отримали, хоча вся необхідна документація вже є, включаючи Ліцензію Провайдера програмної послуги! Дякую.
[smg id=2483]
« Останнє редагування: 29 Січня 2012, 14:05:31 від Tandylight »
Записаний
(066) 3066911- особистий телефон, ( 098 )5654448, ( 099 )5654448- Адміністратор, 7-88-22 - Офіс, www.itlux.if.ua , e-mail: office@itlux.if.ua, admin@itlux.if.ua, skype: vovan52022, icq: 214972918, м. Калуш, вул. Б.Хмельницького 14 !

"" Телефони чергового"" - ( 098 )565 444 8, ( 099 )565 444 8

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #364 : 30 Січня 2012, 06:55:47 »

18Після відвідин Вашої оселі журналістами були опубліковані фото з зображенням наслідків протікання крівлі даху. Скажіть, будь ласка, скільки Ви написали заяв до ЖЕО з цього приводу, скільки зверталися до УЖКГ та заступника міського голови пана Матвійчука, скільки комісій обстежувало Ваше житло й склали дефектних актів???
Справді цікаво, яких зусиль Вам вартував той ремонт крівлі й скільки часу на це знадобилося???


Відповідь від: 30 Січня 2012, 06:39:17
???» - в першу чергу, моє завдання полягає в створенні умов для функціонування безплатного обслуговування та медикаментозного забезпечення наших громадян в стаціонарі ЦРЛ, якісного харчування пацієнтів, встановлення нового обладнання тощо. І ми це робимо! Я особисто займаюсь питаннями медицини щодня. Водночас кожному лікарю я не можу зазирнути в душу і змінити його моральні орієнтири.
   Але. З цієї ситуації є вихід. Хоча це питання не одного дня. Проти вимагань коштів за послуги (це стосується не тільки лікарні) боротися треба всім разом. І, якщо, хтось переконаний, що з нього незаконно вимагають хабара – треба звертатися в правоохоронні органи, радитися з юристами як краще зібрати доказову базу і таке інше. Я впевнений, що в такому випадку результат буде.

Ігор Степанович, від Вас ніхто не вимагає надлюдських здібностей по загляданню в душі, читання думок чи то просвічування очима наче рентгеном внутрішніх органів людей. Ви є міським головою, що повинен займатися питанням розвитку міста - стратегією та її втіленням. І дивно чути від Вас, що Ви займаєтеся тим, про що пишете. Бо як калушани платять зарплатню Вами призначеному в.о.заступнику, котрий займається виключно питаннями медицини. То ж як розуміти Ваше твердження? Як таке, що свідчить про "зайвість" того заступника? Що, ще й, з невідомих законодавству причин вже близько півроку у статусі о.в..

Відносно ж випадків оплати роботи лікаря пацієнтами – то на це у Вас є головні лікарі медичних установ, котрих Ви, як міський голова, призначаєте і в обов"язки котрих входить контроль за роботою персоналу. Тому, на мою думку, Вам таки варто впорядкувати роботу Вами ж призначених людей на керівні посади медустанов. Задля того, щоб не видумувати пояснень за які такі імплантати пан Кінаш бере передплатою по 2500 гривень за кесарів розтин.

Тому дане питання ЯЯ НЕ ЗНІМАЮ й переконана, що поставила його за адресою.
19  Тож прошу відповісти: ЩО РОБИТИ ПАЦІЕНТУ В СИТУАЦІЇ, КОЛИ ВІН НЕ ОДЕРЖУЄ НЕОБХІДНОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ДОПОМОГИ В ЦРЛ??? І, ЗА УМОВ КОЛИ ПАЦІЕНТ ОПЛАЧУВАВ ПОСЛУГИ ЛІКАРІВ, ЯК ЙОМУ ДОВЕСТИ ЦЕЙ ФАКТ???

Щодо запропонованого Вами варіанту – звернення до юристів та консультації з ними щодо збору доказової бази й т.д. – то поясніть, будь ласка, а як після того оперуватися в лікаря на котрого написана скарга до прокуратури??? Чи можливо, Ви викликатимете й оплачуватимете в таких випадках лікарів з Києва, як це зробили для себе особисто???

Не розцінюйте мій допис, як прискіпування, ЯЯ лише намагаюся зрозуміти хід Вашої думки.


Відповідь від: 30 Січня 2012, 06:52:19
В мене питання по цьому документу:
http://kalushcity.if.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=2922&Itemid=57
на сайті Міської Ради - у РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
Цитувати (вибране)
УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
(двадцята  сесія  шостого  демократичного  скликання)
РІШЕННЯ                   
від   27.12.2011    №  882
Про затвердження порядку використання коштів на лікування онкологічних хворих міста

конкретніше, по додатку, щодо порядку надання…
20  В переліку документів які повинні надатися на Ваше ім"я є й … "Клопотання Калуської ЦРЛ з пропозиціями щодо необхідної на лікування суми коштів"
Отож питання - ХТО в ЦРЛ і на якій підставі повинен надавати такий документ???
Бо, наскільки мені відомо, в калуській ЦРЛ немає лікарів таких профілів, а це означає, що й фахово рекомендувати проходити курс лікування за тим чи іншим протоколом ніхто в ЦРЛ не спроможний - відповідно і пропозиції щодо необхідної на таке лікування суми коштів надати не здатен.

Хоча, як вже встигла показати себе реалізація даної ініціативи… Ви все спроможні перетворити на фарс. Моє ж питання щодо інших заходів з боку міської влади відносно онкохворих залишається в силі.
« Останнє редагування: 30 Січня 2012, 17:58:51 від Tandylight »
Записаний

Dees

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    05 Липня 2014, 18:53:10

    Звідки: Cічові Стрільці
Діалог з мером
« Прочитано #365 : 30 Січня 2012, 07:43:05 »

та сама тема це поки ти не заплатиш до тебе майже не підходять підкинув грошей бігають...ну або благодійні внески =))дайте скіки не жалко но Ви розумієте
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #366 : 30 Січня 2012, 08:40:49 »


Перепрошую, та дуже кумедне фото. Й не тим, що виставлене догори дригом, а переліком представленої літератури. ЯЯ навіть можу з впевненістю твердити, що об"єднює усі ті книжки - це, звісно, полиця на котрій вони є й … запах типографії.
Книга Марії К… (не пам"ятаю прізвища) - то вона спроможна слугувати хіба у якості казок на ніч.
Щодо видання Крістіни Шоу, то ЯЯ Вас розчарую. Бо як техніки передбачення в астрології вивчають лише вплив подальших астрологічних явищ на вже сформовану хвилю (лавину) подій. Й сенсу в прогнозі насправді дуже мало, бо в основній масі випадків якось вплинути на подальше розгортання подій справді складно. (Особисто мені жодного разу не вдалося). Тим паче, ці техніки не враховують зовнішніх впливів, що негативно відзначаються на точності прогнозу. Саме тому ЯЯ давно відмовилася від намагань щось передбачити - без волі Господа навіть травинка не ворухнеться, то що тут передбачати? - а цікавлюся лише потенціалом людей та впливом на них з боку оточуючих.
Тому ЯЯ й писала, що Ви живете відповідно до свої карти - тобто Ви використовуєте свій потенціал й не більше. Хоча - більше - це складно. ЯЯ, наприклад, вже в котре намагаюся навчитися грати в шахи, проте - не дано. Зробила дослідження гросмейстерів - от і виявилося, що подібного до мого Меркурія в жодного з них (а це 157 чоловік) не спостерігається. Висновок - не дано.
У вашій же карті - все відповідає реаліям. Типаж партнерів, в котрих Ви "шукаєте" саме Марс (бо як власного бракує) і лише потім Сонце, все інше Вам просто "не цікаве". Типаж дружини повністю відповідає даним Вашої карти, щоправда, чомусь, як для другої дружини, якщо бути точною.  :unknow Щодо статків, то вони мізерні у відношенню до такого, не побоюся сказати, шикарного аспекту й показників у гороскопі.
а, і питання - 21 Навіщо Вам уся та макулатура??? тим паче, що ПРАВОЗНАВСТВО на самому "дні"
« Останнє редагування: 30 Січня 2012, 18:00:41 від Tandylight »
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Діалог з мером
« Прочитано #367 : 30 Січня 2012, 12:59:02 »

Отож питання - ХТО в ЦРЛ і на якій підставі повинен надавати такий документ
22  Приєднуюсь до ЯЯ щодо КОНКРЕТНОЇ і вичерпної ( а не як завжди промови) відповіді на питання щодо порядку звертання і надання допомоги онкохворим.
і друге доповнюю ЯЯ. Хотілося б щоб п. Голова конкретно розповів що входить в обовязки його заступників і які з цих обовязків вони виконують, бо дійсно по словах п. Голови він все виконує сам, навіть люки з міською вартою шукає. Може, ми справді заступників позвільняємо? ;)
« Останнє редагування: 30 Січня 2012, 18:01:06 від Tandylight »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Плямка

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2012, 20:00:27

    Звідки: Дзвонарська
Діалог з мером
« Прочитано #368 : 30 Січня 2012, 19:33:38 »

23 Читала що за останніх 40 днів у міській раді працювало 89 перевірок. ЦЕ звична ситуація в кінці року, чи пов'язано з тим що Ви збираєтесь балотуватись до Ради? Шукають "інформприводи"?   
« Останнє редагування: 30 Січня 2012, 19:36:15 від Tandylight »
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #369 : 30 Січня 2012, 21:18:46 »

Слава Ісусу Христу! Радий зустрічі з форумцями. Традиційно почну з відповіді на запитання, які уже надійшли.
Відповідь від: 30 Січня 2012, 20:58:37
   1.      Проекти рішень, які Ви маєте на увазі, складені відповідно до чинного законодавства. Коли їх приймуть депутати – будуть встановлені рамки виплат заробітної плати заступникам міського голови. Але це зовсім не означає, що в такому обсязі ця зарплата та матеріальна допомога буде профінансована. Це залежатиме від можливостей бюджету на цей рік, над наповненням якого працюють всі заступники зокрема. Отож – спрацюють ефективно – отримають адекватну винагороду.
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:01:15
2 . Які заходи в нашому місті здійснюються щодо запобігання поширення захворюваності на СНІД особливо серед наркоманів, бо я так розумію - вони є найбільш вразливою в цьому плані категорією?
             У місті реалізовується Програма забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, яка прийнята міською радою в 2009 році (рішення № 1037 від 15.12.2009 року попрошу модератора розмістити в зручному на форумі місці) Постійно діє міський комітет боротьби з наркоманією, що постійно відслідковує ситуацію і вживає різноманітних заходів.  На жаль проблема залишається гострою. Які найефективніші заходи – питання дуже актуальне. Буду вдячний, якщо хтось запропонує для нас дієві механізми боротьби з цим соціальним злом.
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:03:28
3 Чи існує в Калуші програма щодо реставрації старої частини міста Чи відбудеться в найближчому майбутньому реставрація фасадів житлових 3, 4, 5 поверхових будинків міста, що побудовані ще в 60-ті роки минулого століття (йдеться про так звані хрущівки і сталінки)?
          Програми реставрації будинків старої частини міста, «хрущовок» і «сталінок» немає – поки що для влади міста здійснити її – не реально. А в 2004 році проведено регенерацію центральної частинини міста, головною метою якої було архітектурне заповнення площі, встановлення елементів благоустрою тощо.
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:05:48
3 ?
Відповідь від: 18 Січня 2012, 13:50:51
4 Чи планується проведення реставрації гуртожитків від хіміко-технологічного коледжу, ВПУ і ПТУ, адже вони просто в жахливому стані, як фасад, ТАК І ВСЕРЕДИНІ?

Відповідь від: 18 Січня 2012, 13:53:28
5 ?
Відповідь від: 18 Січня 2012, 13:56:31
6

       4. Всі перелічені Вами об’єкти – власність Міністерства освіти.
       5.    25 січня в нас відбулася сесія міської ради, на якій депутати затвердили програму освітлення міста до 2015р. Щодо вул.Сівецька, то поінформую Вас, що не так давно там викрали електропроводи. Однак, роботи з освітлення вулиць Сівецька, Каракая включені до переліку робіт цього року.
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:11:15
6.          В бюджеті цього року передбачено кошти на  ДВА  НОВІ  атракціони. Їх мали б купити і встановити до сезону.
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:12:21
Я не отримала відповіді на поставлені запитання. Ставлю знову.
7  3 січня Ігор Очкур склав повноваження члена виконкому. Чи вказав він причину такого свого рішення? Чи мали Ви з ним розмову на цю тему?
8 Вже вдруге виконком пройшов у телефонному режимі. Така форма прийняття рішень позбавляє процес прозорості та відкритості. Доки це буде тривати?
    7.    Мені відомо, що Ігор Очкур написав заяву про складення повноважень, хоча розмови на цю тему у нас не було. Але для задоволення цього клопотання передбачена законом процедура -  розгляд міської ради і винесення з цього відповідного рішення.

  8.     Є різні обставини. І хочу Вас запевнити, це не є системою. Але коли члени виконкому з поважних причин не можуть фізично взяти участь у засіданні, а є питання, які не можна відкласти навіть на день – то запитати в когось по телефону його думку – не така вже й проблема. А щодо відкритості – всі проети рішень ради, виконкому і прийняті з них рішення з травня місяця цього року згідно із Законом «Про доступ до публічної інформації» друкуються на офіційному сайті міської ради.
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:14:44
9
Ви пропустили моє питання щодо ІНШИХ ЗАХОДІВ у місті на підтримку онкохворих??? Чи Ви й справді вважаєте, що запланованих на виділення коштів вистачить???
!!!Пані модератор, прошу не пропускати моїх запитань - бо сформулюю питання інакше 
        Підкажіть, що ще можу я зробити??? Буду вельми вдячний.
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:16:51
Дякую за відповідь. Я знайшла відповідь, щодо онкохворих...
Хочу задати питання.
10 Ви писали, що ваша партія буде діяти спільно з КОД у День Соборності. Сьогодні прочитала, що була підписана угода про спільні дії  і підписали лише дев'ять сил.
Яка позиція вашої партії? Чи пропонували Вам угоду на підписання і якщо так то чому не підписали?
Якщо можна коротко на Ваш особистий погляд, чи будуть працювати домовленості між правими силами цього разу?

        Я як голова Української партії підписав опозиційну угоду. Позиція УП чітко сформульована на офіційному сайті нашої партії. Свій особистий погляд виклав у блозі на сайті «Вікон».   
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:17:32
11 До яких пір фірма "Бомбік" буде захаращувати двори ценра міста? А саме:Між вулицями Підвальна і Винниченка  КРУГЛОДОБОВОіздять грузові автомашини ,розбивають дороги.Фірма "БОМБІК" щось постіно там добудовує.Яке має право керівник робити собі на території двору часну парковку.Цілими днями проїзд до будинків забитий часними автотраспортом фірми.]Хто дав таке право розбудовувати підприємство у житловому кварталі?Якщо потрібно.то я виставлю відео як працівники.які "працюють" на чорно на фірму їздять по тротуарах,і по скверику який знаходиться поблизу "Бомбіка".Я прошу Вас зробити порядок у цьому мікрорайоні.
      Я зверну увагу службі ДАІ на цю проблему. Щодо дозволів, то всі вони були надані ще моїми попередниками.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #370 : 30 Січня 2012, 21:21:51 »

Відносно Ігора Очкура. Що спонукало Вас запросити пана Ігора у  свою команду під час виборів, незважаючи на попередній довготривалий конфлікт?
Адже зразу було відомо, що не спрацюєтесь.  :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #371 : 30 Січня 2012, 21:24:49 »

Скажіть будь-ласка, коли поремонтують кусень дороги від центральної дороги вул. Пушкіна до будинку №2 цієї ж вулиці. Далі провулки ремонтували, а той кусень 35 метрів чи то забули, чи то навіть не хотіли. І не кажіть, що то мають ремонтувати кіоски що на автостанції - вони навіть не збираються її ремонтувати.
З гугл-есу: Широта - 49° 2'8.46"Пн, Довгота -  24°21'40.20"С
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #372 : 30 Січня 2012, 21:29:59 »

Ще раз і ще раз наголошую, все що стосується онкохворих, я роблю все можливе.
12а можна з цього місця - детальніше та конкретно, бо як мені відомо лише про факти ігнорування звернень батьків хворих дітей??? 
Примітно, що працівники апарату МР навіть не спромоглися організувати поміж себе збір коштів - по 10-20 гривень й переказати на вказаний у заяві рахунок, так як то було зроблено на підприємствах, у школах, садках і т.д. При чому до МР надходили офіційні заяви батьків, а в організації міста - лише листівки з проханням допомоги.

13
Відповідь від: 23 Січня 2012, 11:43:49
Ігорю Степановичу - чи можете Ви надати оцінку роботі своїх заступників за п"ятибальною шкалою??? :

1 бал - підписав наказ про звільнення,
2 бали - як приїду - ставитиму питання про звільнення,
3 бали - працівник за таку свою роботу одержав чи одержить догану,
4 бали - добра робота,
5 - відмінна робота, що заслуговує на преміювання.

Це стосується не лише Ваших заступників, а й в.о. заступника, секретаря МР, та керуючої справами виконкому.

питання є цілком обгрунтованим, адже далеко не всю роботу Ваших заступників ми калушани оцінюємо на відмінно - тому й ставимо питання до Вас. Бо як Ви преміюєте їх - значить відзначаєте ту роботу - як відмінну. В той час, коли вони "напрацьовують порушення". То ж можливо те є відповідно да вашої безпосередньої вказівки і саме тому Ви вважаєте їх роботу відмінною?


Відповідь від: 23 Січня 2012, 11:53:42
  14Пане мер, поясніть мені будь ласка, чому в мене в суботу з 10:00 до 18:00 не було в крані води. А в недію її припинили постачати о 23:00, а не відповідно до графіку о 24:00 і чи буде здійснений перерахунок оплати водопостачання відповідно до цього???


Відповідь від: 23 Січня 2012, 12:11:25
  15  І ще одне, Ви писали
Цитувати (вибране)
На звернення членів бюджетного комітету Насалика С.С та Матвійчука І.В, було вилдділено 4 000 000 гривеньдля вирівняння заробітної плати
можете пояснити? - бо як мені не відомо про можливості коштом обласного бюджету вирівнювати заробітню платню - то мова йде про дотацію чи про щось інше? І для яких саме працівників нашого міста були виділені ці кошти???  :unknow :unknow
13.Роботою своїх заступників в принципі я задоволений. Щодо виставляння балів, то я вважаю, що оцінити їх має громада міста. До речі, на виборах 2010 року за моїм наполяганням всі мої заступники балотувались на мажоритарних округах і всі отримали перемогу – отже, робимо висновок - мешканці міста схвально поставилися до їхньої роботи. 
14.         Форсмажор – зловмисники варварським способом, за допомогою молота, напередодні викрали з водогону на вул.Об’їзній засувку діаметром 150 мм. Це і повпливало на зміну графіка подачі води.   
15.          Дотація  вирівнювання зарплати бюджетникам – вчителям, лікарям та ін..
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:27:53
16 Шановний Ігор степанович ,чому наш соц. -сабес виплачує тільки 130грн. до трьох років і 237 матерям одиначкам якщо по закону мають платити 560 та 435грн.?
   Державна допомога згаданим Вами категоріям громадян призначається відповідно в сумах від 130 до 560 грн. та від 237 до 435грн. Розмір визначається кожному індивідуально в залежності від сукупного доходу сім’ї.
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:28:44
Цитата: Dees від 03 Січня 2012, 15:29:55
коли в нашому місті зявиться нормальна кабельна мережа яка зможе покращено показувати картинку? про HD мож якість тіки мріяти...наша Т+ у же казала шо покращення до HD в блищі роки не варто чекати а платимо так як у франківську там за 35гр 100каналів парочка HD но якшо порівняти якість то я свій новий ТВ навіть не включаю так страшно показує ...

може запроси з області компанію яка гідно зможе обслужити абонента?

Ви повинні розуміти, що кабельне телебачення - це приватний бізнес, а якість послуг залежить, звичайно, від конкуренції. Міська влада втручатися в цей процес ніяк не може, але готова надати всі дозволи для компанії-конкурента, якщо така з’явиться.


17Шановний Ігоре Стипановичу, прокоментуйте, будь ласка:
07.11.2011 року на Ваше ім"я була надіслана заява про надання дозволу на монтаж комутаційного обладнання для всановлення кабельної цифрової мережі, прийнята та завізована тією ж датою. На сьогоднішній день (27.12.2012) дозволу ми не отримали, хоча вся необхідна документація вже є, включаючи Ліцензію Провайдера програмної послуги! Дякую.
[smg id=2483]
            Відповідний проект рішення виконкому підготовлений і буде розглядатися на черговому засіданні виконавчого комітету.
Записаний

Володимиp

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 92
  • Герой есть в каждом!
  • Останні відвідини:
    07 Листопада 2012, 10:26:55

    Звідки: PowerNet
Діалог з мером
« Прочитано #373 : 30 Січня 2012, 21:33:27 »

Відповідний проект рішення виконкому підготовлений і буде розглядатися на черговому засіданні виконавчого комітету.



Коли саме буде проводитись чергове засідання виконачого комітету,  та чи дозволено бути присутнім представникам фірми?
Записаний
0681045111- особистий телефон, 0681438866 - Адміністратор, 7-88-22 - Офіс, e-mail: office@power-net.com.ua, admin@power-net.com.ua, skype: vovan52022, icq: 214972918, м. Калуш, вул. Б.Хмельницького 14 офіс PowerNet - Краще всіх!

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #374 : 30 Січня 2012, 21:52:13 »

18Після відвідин Вашої оселі журналістами були опубліковані фото з зображенням наслідків протікання крівлі даху. Скажіть, будь ласка, скільки Ви написали заяв до ЖЕО з цього приводу, скільки зверталися до УЖКГ та заступника міського голови пана Матвійчука, скільки комісій обстежувало Ваше житло й склали дефектних актів???
Справді цікаво, яких зусиль Вам вартував той ремонт крівлі й скільки часу на це знадобилося???


        Все відбувалось згідно з міською програмою «Дахи». В результаті до 2010 року – відремонтовано покрівлі на 138 житлових  будинках, в тому числі і на Коновальця,7.   
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:37:26
Отож питання - ХТО в ЦРЛ і на якій підставі повинен надавати такий документ
22  Приєднуюсь до ЯЯ щодо КОНКРЕТНОЇ і вичерпної ( а не як завжди промови) відповіді на питання щодо порядку звертання і надання допомоги онкохворим.
і друге доповнюю ЯЯ. Хотілося б щоб п. Голова конкретно розповів що входить в обовязки його заступників і які з цих обовязків вони виконують, бо дійсно по словах п. Голови він все виконує сам, навіть люки з міською вартою шукає. Може, ми справді заступників позвільняємо? ;)
Створена спеціальна комісія під головуванням заступника головного лікаря ЦРЛ Валерія Паляниці і за участю онколога Володимира Габчака. І ця комісія з початку року уже опрацювала 26 звернень і надала свої пропозиції міській раді, яка в сою чергу 25 січня 2012 р. прийняла відповідне рішення. На підставі цього рішення всі заявники уже отримали кошти.

   Розподіл обов’язків між заступниками розміщений на вищезгаданому сайті.

Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:43:42
23 Читала що за останніх 40 днів у міській раді працювало 89 перевірок. ЦЕ звична ситуація в кінці року, чи пов'язано з тим що Ви збираєтесь балотуватись до Ради? Шукають "інформприводи"?   
   В кожного своя робота..., хоча й справді - частота візитів контролюючих органів зросла.
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:44:17
Відносно Ігора Очкура. Що спонукало Вас запросити пана Ігора у  свою команду під час виборів, незважаючи на попередній довготривалий конфлікт?
Адже зразу було відомо, що не спрацюєтесь.  :duvno
Для мене завжди є визначальним бажання працювати на благо нашого міста
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:47:37
Скажіть будь-ласка, коли поремонтують кусень дороги від центральної дороги вул. Пушкіна до будинку №2 цієї ж вулиці. Далі провулки ремонтували, а той кусень 35 метрів чи то забули, чи то навіть не хотіли. І не кажіть, що то мають ремонтувати кіоски що на автостанції - вони навіть не збираються її ремонтувати.
З гугл-есу: Широта - 49° 2'8.46"Пн, Довгота -  24°21'40.20"С

Цього року заплановано завершити ремонт всіх центральних доріг. Міжквартальні проїзди будуть ремонтуватись дещо пізніше
Відповідь від: 30 Січня 2012, 21:50:05
Відповідний проект рішення виконкому підготовлений і буде розглядатися на черговому засіданні виконавчого комітету.



Коли саме буде проводитись чергове засідання виконачого комітету,  та чи дозволено бути присутнім представникам фірми?
Чергове засідання виконкому планується в лютому місяці. Звичайно, представники фірм, питання яких розглядаються, можуть бути присутніми.
Записаний

Володимиp

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 92
  • Герой есть в каждом!
  • Останні відвідини:
    07 Листопада 2012, 10:26:55

    Звідки: PowerNet
Діалог з мером
« Прочитано #375 : 30 Січня 2012, 21:55:10 »

Чергове засідання виконкому планується в лютому місяці. Звичайно, представники фірм, питання яких розглядаються, можуть бути присутніми.
Обов`язково будем присутні на засіданні, адже в кожного свої аргументи)
Записаний
0681045111- особистий телефон, 0681438866 - Адміністратор, 7-88-22 - Офіс, e-mail: office@power-net.com.ua, admin@power-net.com.ua, skype: vovan52022, icq: 214972918, м. Калуш, вул. Б.Хмельницького 14 офіс PowerNet - Краще всіх!

Asha

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2012, 19:26:53

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #376 : 30 Січня 2012, 21:58:35 »

Шановний Ігорю Степановичу! дуже хвилює доля мосту по вул. Чорновола. Його відсутність з 2008 року створює немалі незручності мешканцям цілого мікрорайону.  
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #377 : 30 Січня 2012, 22:05:20 »

Шановний Ігорю Степановичу! дуже хвилює доля мосту по вул. Чорновола. Його відсутність з 2008 року створює немалі незручності мешканцям цілого мікрорайону.  
На це питання я вже відповідав. Нещодавно депутати обласної ради  від міста Калуша  знову актуалізували цю тему - подали звернення до голови обласної ради та голови ОДА щодо клопотання перед відповідними Міністерствами про продовження у 2012 фінансування Генерального плану ліквідації наслідків стихії 2008 року, до якого включено і згаданий обєкт. Сподіваємось, що ця проблема нарешті вирішиться.
Відповідь від: 30 Січня 2012, 22:04:38
Всім вдячний за спілкування. Надобраніч
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #378 : 30 Січня 2012, 22:08:24 »

Ще раз і ще раз наголошую, все що стосується онкохворих, я роблю все можливе.
12а можна з цього місця - детальніше та конкретно, бо як мені відомо лише про факти ігнорування звернень батьків хворих дітей??? 
Примітно, що працівники апарату МР навіть не спромоглися організувати поміж себе збір коштів - по 10-20 гривень й переказати на вказаний у заяві рахунок, так як то було зроблено на підприємствах, у школах, садках і т.д. При чому до МР надходили офіційні заяви батьків, а в організації міста - лише листівки з проханням допомоги.


13.Роботою своїх заступників в принципі я задоволений.

Ігорю Степановичу, Ви пропустили моє питання під номером 12
чи текст "Роботою своїх заступників в принципі я задоволений" вважати вичерпною відповіддю на нього???
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Діалог з мером
« Прочитано #379 : 30 Січня 2012, 23:29:39 »

Так само "вичерпно" він відповів про порядок призначення допомоги онкохворим і і про довідку від "конкретних" спеціалістів від ЦРЛ. І про те, як "женераль" сам і окопи копає і порядок охороняє і в атаку веде, але "роботою  заступників задоволений"... Ну точно вже пора "женералісімуса" давати і лампаси нашивати... А про дерева і люки набагато комфортніше відповідати, ніж на питання, які можкть пошкодити репутації. Зверни увагу, ЯЯ, що п. Голова навіть ніяк не відреагував на твоє зауваження, щодо того, що працівники апарату навіть не спромоглися з-поміж себе по 5 грн зібрати... А цитата "А що я ще можу зробити?" А щодо боротьби з розповсюдженням СНІДу серед наркоманів? добре, що є програма, але найдешевшого і елементарно простого засобу боротьби - безплатних шприців для них нема... Зато є програма. Он і програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на днях прийняли... Вже вдруге, доречі. Тепер притулку "штатну одиницю" виділятимуть. Тільки цікаво якому притулку - тому місцю серед руїн який утримується коштом волонтерів в непристосованих умовах? Так там навіть земля не виділена. Є тільки лист з формулюванням "дозволяємо ГО "Захист" влаштувати там притулок, а заодно ще й підприємцю збирати там склотару, а згодом і ще комусь щось...  То "штатна одиниця виділяється ГО? А платити буде зарплату бюджет міста, чи притулок стане комунальним? Чи та "штатна одиниця" під назвою ветеринар там ще й оперувати буде серед того мотлоху і пляшок без світла, бо коштів ГО не вистачає зробити там світло, не те що платити комусь зарплату.  Чи не прийшов час вирішити про власника притулку і відповідно відповідального за використання виділених коштів? Вірніше, чи не прийшов час взятися за створення справжнього цивілізованого притулку, бо те, що Міський Голова гордо називає притулком насправді є просто місцем, де кілька жіночок годують  три десятки собачок. І якщо його так називати, то по місту таких міні притулків я знаю ще декілька. Просто вони не прикриваються гордою назвою ГО "Захист" а роблять цю саму роботу мовчки і без "штатних одиниць". Ось так воно.
« Останнє редагування: 30 Січня 2012, 23:38:31 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка