Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264761 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Діалог з мером
« Прочитано #300 : 15 Січня 2012, 19:46:53 »

За відсутності спілкування з мером - це непогане оживлення теми. погодьтеся, Адміне:) крім того, не я піднімаю тему опитування. нарід жваво цікавиться;) але зауваження приймаю.
Записаний

qwer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 159
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 23:20:42

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #301 : 15 Січня 2012, 22:39:41 »

5 імен - не так уже і мало:
-перепрошую за грубість  :-[ "туфта" Ваше опитування,так,як я вже двічі проголосував на Вашому сайті ))))
Тай основного кандидата я не знайшов у списку- це Ігора Степановича Насалика
 :duvno
Записаний

Dees

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    05 Липня 2014, 18:53:10

    Звідки: Cічові Стрільці
Діалог з мером
« Прочитано #302 : 16 Січня 2012, 01:40:31 »

є ж хороша дівчинка голова 3х селищ в калуськуму районі молода і вроді завзята....но то таке

22 чи можливо на слідущий новий рік закупити штучну головну ялинку :horovod а то справжння хоть і полу файна но зле
а так раз вложили і на пару років,головне не таку ракету як в столиці викупити ;)

23 ну і чи плануєте освіти Коледж хімічний... лавочки є а світла нема( також інженерний корпус
і яка доля з Фаворитом

« Останнє редагування: 16 Січня 2012, 20:09:16 від Tandylight »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Діалог з мером
« Прочитано #303 : 16 Січня 2012, 08:33:37 »

Про Фаворит на форумі вже писали. Його Вопак викупив. Планувалося ремонти робити ще минулого року. Чогось не почали. Може в цьому почнуть.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #304 : 16 Січня 2012, 20:59:51 »

Христос народився!
Слава Ісусу Христу, дорогі калушани!
Вітаю усіх з святами бажаю здоров’я і злагоди вам і вашим родинам. 
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #305 : 16 Січня 2012, 21:01:27 »

Доброго вечора, Ігоре Степановичу :)
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #306 : 16 Січня 2012, 21:24:07 »

Я розпочну з відповідей на ті запитання що вже поставленні далі спробую відповісти на нові.
Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:02:23
А онкохворі дорослі мають пільги на оплату послуг?
Щороку на місцевому рівні встановлюємо пільги з оплати житлово-комунальних послуг (квартплата, водопостачання, водовідведення, теплопостачання, газопостачання, електроенергія, вивіз твердих побутових відходів) в межах норм споживання та в межах санітарної норми користування загальною площею таким категоріям громадян, які не користуються пільгами з Державного бюджету :
-    в розмірі 50 відсотків від встановлених тарифів дітям-інвалідам;
-    в розмірі 50 відсотків інвалідам І-ї групи зору;
-    в розмірі 40 відсотків інвалідам ІІ-ї групи зору;
-     в розмірі 25 інвалідам І-ї групи (до яких здебільшого належать й онкохворі).

Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:04:26
Можливо  зробити повну панораму Калуша? ми би стали першим маленьким містечком поряд З Києвом, Донецьком, Харковом і Львовом, які зявлять  скоро в Street View.
В першу чергу я подивився у Вікіпедії на панорамну карту Києва – справді круто,  ідея надзвичайно цікава. Поки що мені не вдалось з’ясувати скільки б це могло коштувати. Думаю, що для нашого бюджету наразі сума непідйомна.  Але на перспективу можна й таке запланувати. 
Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:06:53
Коли підприємець збирається офіційно відкрити оновлений кінотеатр (приблизно)?
Я думаю, що до кінця наступного року.

Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:08:32
4Чи можна навколо ратуші встановити деревяну огорожу, я думаю на це грошей міській владі вистачить?
Здебільшого огорожі встановлюють там, де ведуться будівельні роботи. Ви, я так розумію, думаєте про те, щоб обмежити доступ до неї для тих, хто шукає собі притулку з метою вчинення там антисоціальних дій. Я не думаю, що дерев’яна огорожа від цього врятує.  Водночас маю надію, що реконструкція ратуші все-таки відбудеться (це залежить від обласного бюджету, про що я вже говорив).



Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:10:14
5Раніше повідомлялось про те що на міських ринках ще в червні (здається) має бути встановлено радіо, де воно?

Мова йшла про гучномовці. Відповідно до правил торгівлі ринки із кількістю більше 250 торгових місць повинні бути забезпечені радіовузлом або гучномовцем. У місті таких ринків два – КП «Муніципальний ринок» на вул. Драгоманова, який має гучномовець, та ринок ДП «Ельта –К» ПП «Ельта» на вул.Хіміків, на якому встановлено радіовузол.
На ринку ТзОВ фірми «Горган» (вул.Стуса), де менше 250 торгових місць, також функціонує радіовузол.



Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:11:10
Чи підготовлено місто до зими, до снігових заметів і голольоду на тротуарах і дорогах?

Звичайно підготовлено і готове до приходу справжньої зими.
Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:12:24
Раніше говорился  про будівництво в Калуші сміттєпереробного заводу і ніби-то вже були певні люди, які займалися цим питанням. І ось минув час, а віз і далі там. Чи не вважаєте ви , пане мер, що питання переробки сміття варто обговорювати докладніше, та прикласти ще трохи зусиль, щоб зрушити цю справу з "мертвої точки". Бо навіть не кількість сміття, а чисто економічна вигода, та доцільність такої програми через економічні та енергетичні кризи робить це питання цікавим.

Вирішення цього питання складне. До цього часу зголошувалось чимало інвесторів, однак з різних, в основному об’єктивних причин згортали свої програми. Водночас справа просувається в позитивному руслі. На останній сесії міської ради вирішено питання про надання в оренду земельної ділянки під державну (що важливо) програму будівництва сортувальної лінії сміття.



Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:13:41
Як пишуть ЗМІ

Цитувати
скоро бюджет міста поповниться більш ніж на 18 мільйонів гривень, натомість товариству «Карпатнафтохім» відійдуть дві земельні ділянки загальною площею понад 55 гектарів.
тобто місто продає землю приблизно по 32,72 грн м.кв.
Цікаво, скільки становить орендна плата за цю ділянку на даний момент?

Для порівняння -  за одну з тих ділянок (53,48 га) орендна плата становить 1 245 624 грн.в на рік. Продаж її становить 17 794 638 грн.без урахування ПДВ. Розуміючи суть Вашого питання, додам, що після державної реєстрації державного акту на землю підприємство платитиме земельний податок, який втричі нижчий від орендної плати. Отож, місту такий продаж вигідний. А з іншого боку - при зверненні власників будь-якої нерухомості про викуп землі міська рада не має підстав (тільки якщо підприємство – банкрут, або подало недостовірну інформацію) відмовляти їм у цьому.

Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:14:55
Ще раз і ще раз наголошую, все що стосується онкохворих, я роблю все можливе. Більше того, на наступний рік в бюджеті міста ми передбачили цілий мільйон на лікування таких захворювань.
Щодо питання:
ЩО РОБИТИ ПАЦІЕНТУ В СИТУАЦІЇ, КОЛИ ВІН НЕ ОДЕРЖУЄ НЕОБХІДНОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ДОПОМОГИ В ЦРЛ??? І, ЗА УМОВ КОЛИ ПАЦІЕНТ ОПЛАЧУВАВ ПОСЛУГИ ЛІКАРІВ, ЯК ЙОМУ ДОВЕСТИ ЦЕЙ ФАКТ???

???» - в першу чергу, моє завдання полягає в створенні умов для функціонування безплатного обслуговування та медикаментозного забезпечення наших громадян в стаціонарі ЦРЛ, якісного харчування пацієнтів, встановлення нового обладнання тощо. І ми це робимо! Я особисто займаюсь питаннями медицини щодня. Водночас кожному лікарю я не можу зазирнути в душу і змінити його моральні орієнтири.
   Але. З цієї ситуації є вихід. Хоча це питання не одного дня. Проти вимагань коштів за послуги (це стосується не тільки лікарні) боротися треба всім разом. І, якщо, хтось переконаний, що з нього незаконно вимагають хабара – треба звертатися в правоохоронні органи, радитися з юристами як краще зібрати доказову базу і таке інше. Я впевнений, що в такому випадку результат буде.
   До речі,  стосовно тих 8 тисяч за операцію, або за 4, на які можна зторгуватись (про що Вами згадувалось) поясню – операція і весь пакет медикаментів для хворого – БЕЗКОШТОВНІ !!! Мова, очевидно, йде про імпланти, що застосовуються в нейрохірургії, а ціна їхня від 4 до 8 тис.грн. Пробачте, але платити за такі речі бюджет не може.





Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:17:17
Та актуальним тут є питання до Вас щодо пана Турчина – наразі він є виконуючим обов’язки чи вже призначеним міською радою Вашим заступником???
Виконуючим обов’язки.
Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:18:54
Пане мер, поясніть, будь ласка, користь продажу землі Карпатнафтохіму для міської громади натомість подальшої їх оренди тих гектарів за підвищеними з січня 2012 року розцінками???

На це питання я вже відповідав вище.

Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:20:59
І особисте питання.
Ігорю Степановичу, чи дозволите Ви використати мені Ваші дані, як приклад синастричної взаємодії (це розділ в астрології, що досліджує взаємовідносини між людьми) у власних статтях на цю тему???

Будь-ласка. Але думаю, що мої зірки не такі вже прості для досліджень й додадуть Вам клопотів.   

Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:22:14
коли в нашому місті зявиться нормальна кабельна мережа яка зможе покращено показувати картинку? про HD мож якість тіки мріяти...наша Т+ у же казала шо покращення до HD в блищі роки не варто чекати а платимо так як у франківську там за 35гр 100каналів парочка HD но якшо порівняти якість то я свій новий ТВ навіть не включаю так страшно показує ...

може запроси з області компанію яка гідно зможе обслужити абонента?

Ви повинні розуміти, що кабельне телебачення - це приватний бізнес, а якість послуг залежить, звичайно, від конкуренції. Міська влада втручатися в цей процес ніяк не може, але готова надати всі дозволи для компанії-конкурента, якщо така з’явиться.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #307 : 16 Січня 2012, 21:24:29 »

Цитувати (вибране)
Цитата: ЯЯ від 26 Грудня 2011, 07:24:54
І особисте питання.
Ігорю Степановичу, чи дозволите Ви використати мені Ваші дані, як приклад синастричної взаємодії (це розділ в астрології, що досліджує взаємовідносини між людьми) у власних статтях на цю тему???

Будь-ласка. Але думаю, що мої зірки не такі вже прості для досліджень й додадуть Вам клопотів.   

ЯЯ це зробила ще 2 роки тому - й тому "весь клопіт" - позаду

Й до речі, там нічого особливого - така моя думка, можливо й тому, що Ви живете саме згідно з власною натальною картою (бо буває й не так).
« Останнє редагування: 16 Січня 2012, 21:31:45 від ЯЯ »
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #308 : 16 Січня 2012, 21:27:39 »

це мабуть не в компетенції мера, але уже дістали ДАІ-ці на кільці проспект Л.Укр-Хмельницького.
про правомірність їхнього знаходження на кільцевому перехресті можна звичайно посперечатись. але основне те, що вони ж самі заважають рухові. Поназупиняють великих авто на кільці, інколи просто "кореша" на джипах стають з ними "побазарити".
Віднедавна кільце стало головним. Проста ситуація - стоять наші доблесні захисники порядку  на "острівці" кільця зі сторони хіміків-ринкової і зупиняють автобус . Автобус звичайно зупиняється на смузі руху, відповідно задні  мусять його об'їжджати, а водіям, які виїжджають на головне кільце з ринкової взагалі нічого не видно з-за автобуса. Одним словом, самі ж даішники ускладнюють рух транстпорту на кільці, особливо у "базарні" дні.

Дійсно, не в моїй компетенції. Тут з пропозиціями треба звертатись до керівництва МВ УМВС.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #309 : 16 Січня 2012, 21:28:30 »

Цитувати (вибране)
???» - в першу чергу, моє завдання полягає в створенні умов для функціонування безплатного обслуговування та медикаментозного забезпечення наших громадян в стаціонарі ЦРЛ, якісного харчування пацієнтів, встановлення нового обладнання тощо. І ми це робимо! Я особисто займаюсь питаннями медицини щодня. Водночас кожному лікарю я не можу зазирнути в душу і змінити його моральні орієнтири.
   Але. З цієї ситуації є вихід. Хоча це питання не одного дня. Проти вимагань коштів за послуги (це стосується не тільки лікарні) боротися треба всім разом. І, якщо, хтось переконаний, що з нього незаконно вимагають хабара – треба звертатися в правоохоронні органи, радитися з юристами як краще зібрати доказову базу і таке інше. Я впевнений, що в такому випадку результат буде.
Ігорю Степановичу, ЯЯ все це розумію, проте - в нас - жителів Калуша - немає змоги привозити чи то викликати лікарів з іншим міст чи то медичних установ. Як Ви запропонуєте після звернення до прокуратури "лягти під скальпель" до того лікаря???
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #310 : 16 Січня 2012, 21:29:19 »

ЯЯ це зробила ще 2 роки тому - й тому "весь клопіт" - позаду
 З задоволенням вислухаю Ваші пропозиції з понеділка в Міській раді :)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Діалог з мером
« Прочитано #311 : 16 Січня 2012, 21:30:42 »

Голова ОДА М. Вишиванюк схвалив фактично відміну Президентом Дня Свободи, заявивши, що у країні і так забагато свят та вихідних. Якою є Ваша думка з приводу цього? Ви розповідали, як у Вашому помешканні одночасно жило до 50 "революціонерів"...
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #312 : 16 Січня 2012, 21:32:24 »

Ігорю Степановичу, ЯЯ все це розумію, проте - в нас - жителів Калуша - немає змоги привозити чи то викликати лікарів з іншим міст чи то медичних установ. Як Ви запропонуєте після звернення до прокуратури "лягти під скальпель" до того лікаря???
Лікарів з Києва для калушан викликала Радецька вона була запрошена для налагодження навчання , обміну досвідом та організації медицини на місці. Чим це завершилось усім відомо...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #313 : 16 Січня 2012, 21:34:23 »

Цитувати (вибране)
Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 21:24:29
ЯЯ це зробила ще 2 роки тому - й тому "весь клопіт" - позаду
З задоволенням вислухаю Ваші пропозиції з понеділка в Міській раді

тобто? ЯЯ не висуваю Вам жодних пропозицій. Лише попросила дозволу.
Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:33:30
Цитувати (вибране)
Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 21:28:30
Ігорю Степановичу, ЯЯ все це розумію, проте - в нас - жителів Калуша - немає змоги привозити чи то викликати лікарів з іншим міст чи то медичних установ. Як Ви запропонуєте після звернення до прокуратури "лягти під скальпель" до того лікаря???
Лікарів з Києва для калушан викликала Радецька вона була запрошена для налагодження навчання , обміну досвідом та організації медицини на місці. Чим це завершилось усім відомо...
наразі ЯЯ не про Радецьку.
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #314 : 16 Січня 2012, 21:35:05 »

Голова ОДА М. Вишиванюк схвалив фактично відміну Президентом Дня Свободи, заявивши, що у країні і так забагато свят та вихідних. Якою є Ваша думка з приводу цього? Ви розповідали, як у Вашому помешканні одночасно жило до 50 "революціонерів"...
Хіба можна відмінити День свободи? Я відзначав цей день і буду відзначати. Для цього не обов'язкове схвалення М.Вишиванюка чи Президента.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Діалог з мером
« Прочитано #315 : 16 Січня 2012, 21:36:16 »

Ігоре Степановичу, коли буваєте у Калуші, де живете? Чи далі на вул. Коновальця? Якою є площа Вашого помешкання тут? Чи приватизована ця квартира?
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #316 : 16 Січня 2012, 21:36:58 »

Хочу запитати у нашого дорогого мера чому матері-одиночки получають так мало на дітей? А також чому так важко записати дитину до садіка,що потрібно платити гроші?

Щодо виплат одиноким матерям – питання до Верховної Ради та Кабінету Міістрів країни. А от стосовно садочків, то скажу, що дійсно нам бракує трохи місць. На даний час за інформацією нашого управління освіти забезпечення дітей відвідуванням дошкільних закладів складає 98 відсотків від потреби. Ця проблема вирішиться з відкриттям д/с «Зірочка». І ми прикладаєм максимум зусиль, щоб цей процес пришвидшити.  Але з іншого боку мене поінформували, що батькам практично не відмовляють у влаштуванні дитини в садочок, хіба можуть запропонувати інший заклад в тому випадку, коли той, в який заявники хочуть оформити.  
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Діалог з мером
« Прочитано #317 : 16 Січня 2012, 21:38:24 »

1. 3 січня Ігор Очкур склав повноваження члена виконкому. Чи вказав він причину такого свого рішення? Чи мали Ви з ним розмову на цю тему?
2. Вже вдруге сьогодні виконком пройшов у телефонному режимі. Така форма прийняття рішень позбавляє процес прозорості та відкритості. Доки це буде тривати?
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #318 : 16 Січня 2012, 21:43:38 »

Ігоре Степановичу, коли буваєте у Калуші, де живете? Чи далі на вул. Коновальця? Якою є площа Вашого помешкання тут? Чи приватизована ця квартира?
Квартира службова, неприватизована і не буде приватизована, площа 14 квадртних метрів.
Відповідь від: 16 Січня 2012, 21:42:18
Чи були в 2011 році виділені кошти з Івано-Франківського обласного бюджету на потреби нашого міста - Калуша???
200 тис. грн. за зверненням наших депутатів.
Якщо - "ТАК", то - які проблеми Калуша були вирішені коштом обласного бюджету в 2011 році???
За ті 200 тис. грн. встановлено метало-пластикові вікна в ЗОШ №6 та д/с «Журавлик».


Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #319 : 16 Січня 2012, 21:44:47 »

Ігорю Степановичу, чи продемонструєте Ви журналістам на які соціально-побутові потреби Вам необхідна матеріальна допомога ???
Записаний