Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264861 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

olexa

  • Новачок
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2011, 16:44:12

    Звідки: Хмельницького
Діалог з мером
« Прочитано #260 : 19 Грудня 2011, 16:26:39 »

Підтримую M@Oleh. В Калуші як діяли так і діють гральні заклади. І грають там далеко не в покер. Складається враження, що влада і відповідні органи, які покликані закривати подібні заклади, зацікавлені в їх подальшій роботі. Іншого пояснення немає. Може ви, Ігоре Степановичу, вплинете на ситуацію?
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Діалог з мером
« Прочитано #261 : 19 Грудня 2011, 20:09:36 »

Як після операціі самопочуття?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #262 : 19 Грудня 2011, 21:04:47 »

Слава Ісусу Христу, шановні!
Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:01:31
Я як завжди розпочну з тих питань, що вже надійшли і спробую відповісти на ті, що будуть з'являтися.
Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:02:52
Вітаю, дорогі калушани, з Днем Святого Миколая!
Бажаю усім міцного здоров'я і злагоди!
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #263 : 19 Грудня 2011, 21:05:37 »

Доброго вечора :) Вас також зі святом  :bouquet:
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #264 : 19 Грудня 2011, 21:06:05 »

 
1 Якою буде реакція міської влади на публікацію стосовно автостанції на вул. Пушкіна в газеті "Калуський Нафтохімік"?

   На цю тему я вже тут, на форумі, свою позицію викладав. Додам ще те, що ми усі разом розуміємо цю проблему, але вирішити її оперативно неможливо. Це пов’язано з багатьма чинниками, зокрема і перш за все – з графіком маршрутів, які надані перевізникам на тендерних умовах. В нашому місті такий конкурс проведено в 2009 році. З переможцями по кожному маршруту укладено договори до 2014 року (періодичність тендерів 3-5 р.). Ще складніша ситуація з приміськими маршрутами, адже конкурс на здійснення таких перевезень, а вони майже всі з кінцевою зупинкою «АС Пушкіна», проводить облдержадміністрація. Тому з цим доведеться почекати. Але як тільки зявиться можливість – обов’язково за участю громади знайдемо консолідоване рішення щодо нового розміщення автостанції.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #265 : 19 Грудня 2011, 21:08:24 »

Ну що ж, ЯЯ продовжую коментувати відповіді й задавати запитання пану Насалику, що відбирають у нього "дар мови". Та як вже повелося ЯЯ за ігнорування мером моїх постів кластиму МІНУСИ в його карму, наразі вже є 2 від мене , тому як на моє особисте переконання – за власні слова потрібно відповідати.

Та варто зазначити, що по деяких відповідях, ЯЯ планую писати блог, що на сайті ВІКНА, тому на мої пропуски декотрих тем нехай читачі не зважають.

Сьогодні я відвідав всі лікувальні заклади міста, спілкувався з хворими. Тому впевнений, що на нинішній день ситуація суттєво змінилася.
На цю Вашу ВІДПИСКУ Ви одержали відповідь "вище".
Лише от МОЄ ПИТАННЯ ЗАЛИШИЛОСЯ БЕЗ ВІДПОВІДІ : ЩО РОБИТИ ПАЦІЕНТУ В СИТУАЦІЇ, КОЛИ ВІН НЕ ОДЕРЖУЄ НЕОБХІДНОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ДОПОМОГИ В ЦРЛ??? І, ЗА УМОВ КОЛИ ПАЦІЕНТ ОПЛАЧУВАВ ПОСЛУГИ ЛІКАРІВ, ЯК ЙОМУ ДОВЕСТИ ЦЕЙ ФАКТ???

Кількісний склад апарату практично не змінився за останніх 6 років, а роботи побільшало. Навіть з огляду на те, що бюджет міста зріс за цей час майже у 5 разів.

Тобто, Ви заявляєте, що здійснюєте такі розтрати громадських коштів вже 6-ть років??? При тому, що якості роботи того непомірно роздутого апарату як не було, так і немає до нині??? ЯЯ про те, що вже вдруге обл. рада провела конкурс проектів, котрі будуть співфінансуватися з обласного бюджету і як і минулого разу, Калуша НЕМАЄ в тому переліку, чи Ви скажете, що в Калуші немає проблем, на вирішення котрих було б доцільно залучити обласні кошти??? ЯЯ вже не маю бажання нагадувати про постійні порушення закону про звернення громадян – це взагалі скоріш правило.
Чи, можливо, мені необхідно Вам пояснити чим реально ТАК зайняті працівники апарату міської ради, бо й направду роботи на цій ниві в них непомірно побільшало??? Коли є така необхідність – пишіть, ЯЯ радо .
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #266 : 19 Грудня 2011, 21:19:30 »

то як розуміти - мої питання знов ігноруються???
При усій повазі, пані ЯЯ, Вас задовільняє лише та відповідь яку Ви вже написали але я не згоден, тому вдруге на одне і теж не бачу сенсу відповідати…І в подальшому залишаю за собою моральне право на запитання в безпідставно хамському тоні не відповідати.  

Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:08:57
В мене питання про водопостачання.Я регулярно оплачую всі комунальні з своєї мізерної зарплати,але все одно води майже кожен день нема.Чув інформацію що з 20 грудня воду взагалі для всього міста можуть відключити.Питання таке,хто винен що у Водотеплосервіса мільйонні борги?,якщо це споживачі,чому їм не відключають воду і не стягують борги?,якщо це керівництво розкрадає кошти ,чому ніхто не відповідає?.Що буде дальше ?які кроки Ви збираєтесь робити щоби ситуацію виправити?.Ви ж напевно погодитесь,що вода це надто важливо і це питання ні в яке порівняння не йде з пам'ятниками і ілюмінацією.


Мільйонних боргів немає. З цього приводу є розлогі коментарі в найсвіжіших номерах місцевих газетах: «Вікна» - «Місто на новорічні свята ризикує залишитися без води і тепла» та «Дзвони Підгір’я» - «З 20 грудня можуть відключити воду», «Або підвищувати тарифи, або дотувати з бюджету».

Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:10:22
О, Водотеплосервіс, то питання наболіле. Це ж вони відповідають за оплення, температуру батарей...?! Бо то вже доведена роками тенденція, що батареї під вечір "скручують", а інколи так, що вони майже холодні   Ніякі диспетчери на це не реагують  Вони в кращому випадку кажуть " ми запишемо " І так записують, схоже, що .....  Диспетчери, здається, взагалі мають за правило знімати трубку, бо як тільки раптово не стає води - там зайнято скільки б не дзвонив. А відповідати на дзвінки і РОБИТИ таки   відповідний запис, то їхня робота. Жах! Я з цим стикаюсь постійно, і, на жаль, не тільки я....

Ксеню, з приводу Вашого зауваження мав розмову з директором КП «Водотеплосервіс» Ігорем Яковиною,  і передаю від нього запрошення завітати на це підприємство. Він пообіцяв особисто Вам показати і розказати як саме працюють служби. А стосовно батарей, то це не зовсім відповідає дійсності. Котельні працюють згідно з температурним режимом. І якщо на вулиці температура підіймається, температура в батареях, відповідно, знижується.

Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:11:23
5
Цитата: Міський голова від 12 Грудня 2011, 21:20:49
Цитата: romashkin від 08 Грудня 2011, 07:49:23
Це не питання, а швидше звернення. Може реакція мера допоможе. На Б.Хмельницького,1, в підвалі, уже не один тиждень тече вода( я так розумію з труб опалення) комунальники ніяк не реагують. Підвал кишить комарами і іншою нечистю. Будинок старий і постйна вода в підвалі може привести до передчасного руйнування.

На даний час порив ліквідовано.
На жаль не ліквідовано, або він знову відновився. між 4-м і 5-м під'їздами в підвалі тече,як і раніше.

Так, він знову відновився. Сподіваюсь, що цього разу працівники ЖЕО старанніше попрацюють.

Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:17:26
Ігор Степанович вплиньте якось на продавців петард дітям.Постійно спостерігаю як на площі коло "Прометею"школярі молодших класів влаштовують канонаду.Люди з ними сваряться.Але то не вихід,доки їм будуть продавати ,вони будуть купляти.

Продаж петард заборонений законом. На жаль деякі наші підприємці на це не звертають увагу. А в міської влади немає достатньо повноважень вплинути на приватний бізнес. Все, що ми можемо – то за поданням правоохоронних органів розглянути складені ними протоколи на недобросовісних продавців на засіданні адмінкомісії і накласти штраф в розмірі від 500 до 1700 грн. А за повторне порушення можна направити звернення в податкову з клопотанням про позбавлення ліцензії такого підприємця. Таких справ за минулий рік у нас було 11.
   Але я розумію, що з настанням новорічно-різдвяних свят спокуса власне такого заробітку буде збільшуватись. Тому я обов’язково звернуся до правоохоронних органів активізувати роботу в цьому напрямку. Зі свого боку ми підключимо міську варту, служби, які працюють з дітьми і молоддю.



Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:18:22
7
Цитата: DVania від 13 Грудня 2011, 13:53:49
В мене питання про водопостачання.Я регулярно оплачую всі комунальні з своєї мізерної зарплати,але все одно води майже кожен день нема.Чув інформацію що з 20 грудня воду взагалі для всього міста можуть відключити.Питання таке,хто винен що у Водотеплосервіса мільйонні борги?,якщо це споживачі,чому їм не відключають воду і не стягують борги?,якщо це керівництво розкрадає кошти ,чому ніхто не відповідає?.Що буде дальше ?які кроки Ви збираєтесь робити щоби ситуацію виправити?.Ви ж напевно погодитесь,що вода це надто важливо і це питання ні в яке порівняння не йде з пам'ятниками і ілюмінацією.

В принципі на своє питання деяку інформацію я вже знайшов http://kalush.info/page/z-20-grudnja-mozhut-vidkljuchiti-vodu ,але все ж хочу почути від Ігоря Степановича чи не залишимось ми на свята без води?і друге, як зробити так щоби ті хто регулярно оплачують послуги не страждали через тих хто цього не робить?

   Ми вживаємо багато різноманітних і дієвих заходів – різноманітні попередження, блокування каналізації (49 квартир уже мають таку незручність). Як найбільш суворий захід - судовий позов. На сьогоднішній день на виконанні знаходиться 3186 судових рішень за позовами «Водотеплосервіс» на 5 млн. 870 тис.грн.
Але на жаль боржники все рівно залишаються. В деяких є об’єктивні причини їхньої заборгованості (зокрема, вимушені витрати на лікування - в цьому випадку «Водотеплосервіс» іде назустріч громадянам і намагається реструктуризувати борг), а багатьох я просто не розумію, на що вони розраховують і на що чекають.

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #267 : 19 Грудня 2011, 21:20:36 »

Зрозуміло, що в рішенні виконавчого комітету прізвищ батьків онкохворих дітей Ви не зустріли. Адже ця категорія громадян фінансується іншим шляхом. В бюджеті міста ми щороку окремо закладаємо кошти на лікування дітей-інвалідів. На цей рік на 348 таких дітей (в тому числі онкохворих) було передбачено 115 тис.грн. На сьогоднішній день 90 відсотків від загальної кількості отримали кошти.  
Окрім цього міська рада щороку цій категорії громадян надає 50-відсоткову знижку на оплату комунальних послуг.


Тобто??? Ви вважаєте нормальним фінансувати лікування дітей інвалідів, в тому числі онкохворих дітей сумі по 300 гривень на кожного??? Вам не здається таке смішним???
Окрім того, батьки онкохворих дітей не знають, що їм належить 50% знижка на оплату комунальних послуг – адже як їм про це знати – на їх заяви на Ваше ім’я відповідей не надають. Більше того, тут ЯЯ нарешті дочиталася, що у переліку є прізвище РАДЬО й зазначена навпроти сума 1000 гривень – звісно, що то є добре, а вірніше – було БИ добре, коли БИ та сума виділилася не на при кінці усього курсу лікування. Бо як, за інших умов, цих грошей їм БИ стало певне лише на трунвочку – і якраз вчасно.
« Останнє редагування: 19 Грудня 2011, 21:25:56 від ЯЯ »
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #268 : 19 Грудня 2011, 21:23:19 »

8 Чому наші автобусні зупинки не освітлюються в нічний час і на них відсутні урни для сміття? Коли влада міста почне піклуватись за простого мешканця, який щоденно ходить пішки містом покоцаним тротуаром вздовж якого купи сміття? Як приклад, тротуар між вул.Шкільна і з.о.ш. №10.
На подібні запитання я вже відповідав, водночас відповідальність за купи сміття я б розділив би на нас усіх.
Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:20:45
9 Прочитав статтю в ДТ Чорні діри Калуша. Ігоре Степановичу, прокоментуйте, будь ласка, такі моменти

Цитувати
Як встановлено на місці захоронення, на відкритій поверхні грунту знаходиться понад 100 тонн розкопаного та перетареного гексахлорбензолу…»

 ................

 Ревізори стверджують, що й мерія втрапила під золотий дощ. Порушуючи законодавство, чиновники спрямували 49 млн. грн. з коштів резервного фонду не на екологію, а на придбання медичного обладнання для Калуської лікарні. Киваючи на надзвичайну ситуацію, закупівлі провели в одного учасника. Згодом отримали ще й субвенцію, за рахунок якої було куплено МРТ. Через півроку виявилося, що обладнання вартістю 20 млн. грн. підключити неможливо через виявлені дефекти. Всього ж, за даними ревізорів, Калуська лікарня одержала підтримку в сумі 90 млн. грн.


Знову ж таки. на скльки благом для калушан є затія з вивезенням гексахлорбензолу? Як можна прочитати з джерел, гексахлорбензол нерозчинний у воді. Тобто, за логікою він спокійно міг зберігатись в землі довгі роки. А тепер, на відкритому повітрі та під сонцем, у отрути набагато більше шансів зашкодити здоров'ю калушан.

Я вже відповідав про гексахлорбензол – якби ми його не вивозили з Калуша, то дуже скоро нам би довелось вивозити Калушан. І це не є моя особиста думка – це твердження фахівців. А те, що його повністю вивезуть в наступному році – я теж уже говорив, причому конкретно зазначаючи терміни і кошти.
   Щодо інших страшилок, перерахованих в ДТ Чорні діри Калуша, то скажу одне, чим більше намагаєшся щось зробити, тим більше знаходиться критиканів, які відверто стверджують неправду.  Хоча б наприклад те, що спішили виділити кошти перед виборами Президента на ліквідацію екологічних наслідків як такий собі піар. Хочу нагадати, що в нас одночасно з виборами Президента відбувався референдум. А відповідний закон про оголошення території міста та району зоною екологічного лиха був прийнятий наприкінці березня 2010р., кошти – в квітні…
Навіщо так обманювати народ???

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #269 : 19 Грудня 2011, 21:24:51 »

При усій повазі, пані ЯЯ, Вас задовільняє лише та відповідь яку Ви вже написали але я не згоден, тому вдруге на одне і теж не бачу сенсу відповідати…І в подальшому залишаю за собою моральне право на запитання в безпідставно хамському тоні не відповідати.  
Тобто, надалі мені лише слід ОБГРУНТОВУВАТИ свій різкий тон в коментарях на Ваші відписки???
Бо як із закидом щодо ХАМСЬКОГО ТОНУ - тут ЯЯ НЕ погоджуюся.

Щодо Вашої незгоди - то погоджуюся, бо як Ви не можете бути згідним з реальними висновками щодо Ваших дій та діяльності. Адже це так негативно впливає на рейтинг.... В іншому випадку, ЯЯ маю на увазі - обгрунтованість незгоди - Ви б радо мені заперечили.
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #270 : 19 Грудня 2011, 21:38:53 »

Тобто??? Ви вважаєте нормальним фінансувати лікування дітей інвалідів, в тому числі онкохворих дітей сумі по 300 гривень на кожного??? Вам не здається таке смішним???
Окрім того, батьки онкохворих дітей не знають, що їм належить 50% знижка на оплату комунальних послуг – адже як їм про це знати – на їх заяви на Ваше ім’я відповідей не надають. Більше того, тут ЯЯ нарешті дочиталася, що у переліку є прізвище РАДЬО й зазначена навпроти сума 1000 гривень – звісно, що то є добре, а вірніше – було БИ добре, коли БИ та сума виділилася не на при кінці усього курсу лікування. Бо як, за інших умов, цих грошей їм БИ стало певне лише на труночку – і якраз вчасно.

На фінансування онкохворих дітей у інших містах взагалі не виділяється жодної допомоги, оскільки фінансування таких захворювань відбувається згідно з державними програмами..Тому ці випадки скоріше вийняток ніж правило... Щодо роз'яснень на рахунок пільг та субсидій - вони надаються соціальними службами і будь-хто може їх отримати при зверенні. Повірте, кожна мама про це дуже добре знає, вони проходять у лікарні медичну комісію і після отримання інвалідності відразу звертаються за відповідною допомогою.

Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:29:22
Чому в більярдному клубі Велика Вісімка, що знаходиться на пл. Героїв діють гральні автомати, це за законом?

Всупереч закону. Щодо наших можливосей - то ситуація аналогічна з петардами.



Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:31:24
Щодо Вашої незгоди - то погоджуюся, бо як Ви не можете бути згідним з реальними висновками щодо Ваших дій та діяльності. Адже це так негативно впливає на рейтинг....  В іншому випадку, ЯЯ маю на увазі - обгрунтованість незгоди - Ви б радо мені заперечили.
Ви здивуєтесь, але я не працюю на рейтинг...Мій рейтинг показали кожні чергові вибори.Другі вибори до ВР -  мали рекорд по Україні так само показовими були вибори міського голови на другий термін.. Для мене важливо зберегти своє чесне ім'я. Оцінку моєї роботи, дали калушани.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #271 : 19 Грудня 2011, 21:41:00 »

Набір кадрів у структури Калуського міського виконавчого комітету відбувається загальноприйнятими методами – відповідно до Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування».
 До цих пір не пам’ятаю жодних скарг чи судових позовів на законність проведення конкурсів..

  :D =)) пам"ятається мені "КОНКУРС" на посаду керуючого КМТ, при тому, що на той час, до речі як і до нині, пана Мороза НЕ було звільнено з тієї посади  :D =)) - то що вже казати про пані Бабій???
Ігоре Степановичу, навіщо вдаватися до такого блюзнірства.
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #272 : 19 Грудня 2011, 21:46:11 »

11   - Чи утворила Калуська міська рада, на термін закріплений  за Калушем, як зона екологічного лиха, відповідну структуру, яка б проводила моніторинг та  інформувала громаду  Калуша,  про екологічно-санепідеміний стан довкілля під час проведення робіт по ліквідації техногенниг загроз?

Не утворювала. Ці функції в нас виконує управління з надзвичайних ситуацій.
 

Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:41:32
12 - Чи є відповідні прилади на території нашої області, які б оперативно, наприклад, фіксували вміст ГХБ в повітрі?

В повітрі робочої зони вміст ГХБ 0,0009 мг/л. Перегляньте статтю у Вікіпедії щодо гексахлорбензолу. Там все доступно написано, і про те, що він нерозчинний, і про те, що він так просто не літає.

Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:43:37
пам"ятається мені "КОНКУРС" на посаду керуючого КМТ, при тому, що на той час, до речі як і до нині, пана Мороза НЕ було звільнено з тієї посади    - то що вже казати про пані Бабій???
Посаду керуючого КМТ затверджує Міська рада. Міський голова пропонує лише своїх заступників і якраз ця процедура відбувається поза конкурсом - читайте Закон про місцеве самоврядування.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #273 : 19 Грудня 2011, 21:46:49 »

 Для мене важливо зберегти своє чесне ім'я. 

 =)) =)) =)) =)) =)) =))
то чому ж не бережете?

 Оцінку моєї роботи, дали калушани.

погоджубся, на посаді голови міської ради у якості шоу-мена.

Ігорю Степановичу, Ви пропустили кілька моїх питань, що вище, сподіваюся сьогодні вони не здадуться Вам написаними у невідповідному тоні.
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #274 : 19 Грудня 2011, 22:04:42 »

13 -  Чи не варто Калуській міській раді, враховуючи сусідство потужного нафто-хімчного комплексу на теренах Калущини,  виділити кошти на створення муніципального екологічного посту для незалежного моніторингу за екологічно-санепідемічним станом довкілля?

Моніторингом, як я уже казав, займається управління з питань надзвичайних ситуацій. Міська влада немає достатніх повноважень, оскільки ця програма реалізується Кабінетом міністрів України через компетентні міністерства.

Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:49:41
14 хтось слідкує за утепленням будинків пінопластом ? а то іду то білий колір пінопласту то рожевий,оранжевий,голубий...різно кольоровий фасад виходить в деяких будинків

Люди в приватному порядку здійснюють таким чином утеплення будинків. Ця проблема має дві сторони медалі – з одного боку помогти людям утеплити за кошти місцевого бюджету матеріалами одного кольору ми не маємо можливості. З іншого боку, те що вони самотужки намагаються утеплити – заборонити їм ми не можемо. В цьому плані законодавство нікого ні до чого не зобов’язує. Очевидно, слід подумати на місцевому рівні про врегулювання цього питання, бо й справді, інколи фасади будинків перетворюються в непривабливу мозаїку.


Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:51:11
15 коли комунальні служби після своїх розкопок начнуть ставити назад асвальтовані доріжки? розрити розлили а повернути як ранше слабо? велика купа багнюки біля ЯСЛА-САДОК "ЧЕРВОНА ШАПОЧКА"

Там ще не завершені усі роботи.

Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:51:54
16 також не подалік садка не законо встановлені контейнерні баки(перенесені від сусідніх будинків)
 В нашому місті сміттєві баки здебільшого встановлені згідно з санітарними вимогами. Однак є місця, де безапеляційне дотримання цих норм просто неможливе. В цьому випадку баки могли б і не встановлювати. Але мешканці сусідніх будинків навряд чи були б задоволені.
Відповідь від: 19 Грудня 2011, 21:52:40
17 Шановний, Ігоре Степановичу, як модератор цієї та інших тем на форумі хочу розмістити тут одне повідомлення. Його особливість у тому, що форумці, зазвичай бояться писати відверто про такі факти і як не модератор, а юрист, розумію, що без офіційної заяви цих людей формально Ви мало що зможете зробити, але зверніть будь-ласка увагу на один факт. 

Тут є прізвища, імена, суми. ЦЕ повідомлення було в іншій темі нашого форуму лише вчора.


Цитувати
Дуже роздратований та неприємно вражений поведінкою наших лікарів і зокрема п.Ігора Москалика хоча я здатний думати що зовсім він і не пан, але все по порядку.
 Дуже близька мені людина була скошена проблемами зі спиною до такої степені що не тільки ходити не могла а й просто стояти. Після направлення лікаря на стаціонарне лікування до нашої "безкоштовної" підгірківської лікарні вирішила хоча б зняти спазм і поїхати на лікування до Івано-Франківська. При прийомі І.Москалик класти на стаціонар людину з направленням категорично відмовився посилаючись на відсутність місць. На слідуючий день історія повторилася але ця людина самостійно уже пересуватися практично не могла. Місце з'явилося тільки після 300 грн. "подяки авансом".
 Саме більше що вразило це цинізм зав.відділенням. Дослівно передаю діалог між пацієнткою та І.Москаликом у перший день відвідування:
Пацієнт: - п.Ігорю я самостійно йти не можу, мені хоча б біль зняти...
Зав.відділенням: - Це мене абсолютно не хвилює навіть якщо б вас привезли на "швидкій" з розбитою головою я б не мав куди положити! (це все було сказане на дуже високих тонах).
Пацієнт: - Але ж у мене є направлення на термінову госпіталізацію, хоча б покапайте від болю....
Зав.відділенням: - У ніс собі покапайте!

Цей діалог я чув своїми вухами і пожу підтвердити його письмово.
Оттака в нас безкоштовна медицина, чуйні лікарі та і лікування на найвищому рівні.

Напишіть офіційну письмову заяву з викладенням цих фактів на моє ім'я. Я буду мати підстави, вимагати пояснень.
У світлі того про що зараз йдеться хочу нагадати відставку Віталіни Радецької. За той короткий термін, що вона була на своїй посаді, їй вдалось відновити відношення лікаря до хворого але на жаль сталось те що сталось..


Відповідь від: 19 Грудня 2011, 22:02:02
Як після операціі самопочуття?
Зализую рани. Дякую  :drink


Вдячний усім за діалог.
Добраніч, калушани.
До нових зустрічей.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #275 : 19 Грудня 2011, 22:05:34 »

Добраніч. Дякуємо за зустріч :)
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #276 : 20 Грудня 2011, 09:43:14 »

Цитата: asin від 15 Грудня 2011, 11:32:36
Ігор Степанович вплиньте якось на продавців петард дітям.Постійно спостерігаю як на площі коло "Прометею"школярі молодших класів влаштовують канонаду.Люди з ними сваряться.Але то не вихід,доки їм будуть продавати ,вони будуть купляти.

Продаж петард заборонений законом. На жаль деякі наші підприємці на це не звертають увагу. А в міської влади немає достатньо повноважень вплинути на приватний бізнес. Все, що ми можемо – то за поданням правоохоронних органів розглянути складені ними протоколи на недобросовісних продавців на засіданні адмінкомісії і накласти штраф в розмірі від 500 до 1700 грн. А за повторне порушення можна направити звернення в податкову з клопотанням про позбавлення ліцензії такого підприємця. Таких справ за минулий рік у нас було 11.
   Але я розумію, що з настанням новорічно-різдвяних свят спокуса власне такого заробітку буде збільшуватись. Тому я обов’язково звернуся до правоохоронних органів активізувати роботу в цьому напрямку. Зі свого боку ми підключимо міську варту, служби, які працюють з дітьми і молоддю.

!!! Якраз то петарди продаються в "Прометеї" на 2-му поверсі.

Відповідь від: 20 Грудня 2011, 09:09:02
На фінансування онкохворих дітей у інших містах взагалі не виділяється жодної допомоги, оскільки фінансування таких захворювань відбувається згідно з державними програмами..Тому ці випадки скоріше вийняток ніж правило... Щодо роз'яснень на рахунок пільг та субсидій - вони надаються соціальними службами і будь-хто може їх отримати при зверенні. Повірте, кожна мама про це дуже добре знає, вони проходять у лікарні медичну комісію і після отримання інвалідності відразу звертаються за відповідною допомогою.
1 А онкохворі дорослі мають пільги на оплату послуг?
« Останнє редагування: 25 Грудня 2011, 15:02:33 від Tandylight »
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #277 : 20 Грудня 2011, 11:50:58 »

!!!
Ксеню, з приводу Вашого зауваження мав розмову з директором КП «Водотеплосервіс» Ігорем Яковиною,  і передаю від нього запрошення завітати на це підприємство. Він пообіцяв особисто Вам показати і розказати як саме працюють служби.
Надіюсь подібна розмова таки відбулася ;) і вона хоч якось (надіюсь позитивно) вплине на описану ситуацію.
П.С. Хотілося б, щоб згадані служби і справді ПРАЦЮВАЛИ, тоді б п. І.Д. не витрачав би час на подібні "екскурсії"  :pardon Але, все одно, як кажуть, і на тому спасибі
« Останнє редагування: 25 Грудня 2011, 15:10:30 від Tandylight »
Записаний

Dees

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    05 Липня 2014, 18:53:10

    Звідки: Cічові Стрільці
Діалог з мером
« Прочитано #278 : 20 Грудня 2011, 13:35:39 »

2 Можливо  зробити повну панораму Калуша? ми би стали першим маленьким містечком поряд З Києвом, Донецьком, Харковом і Львовом, які зявлять  скоро в Street View. :-[ :prapor:
« Останнє редагування: 25 Грудня 2011, 15:11:15 від Tandylight »
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #279 : 20 Грудня 2011, 18:39:33 »

!!! Вищеперелічені міста є вже в Яндекс Карти на рівні з Івано-Франківськом, Ужгородом, Чернівцями і ще 9 містами України, в січні має зявитися віртуальний Миколаїв. Ігоре Степановиче як вам наша ідея, щодо створеня віртуального Калуша?
« Останнє редагування: 25 Грудня 2011, 15:11:55 від Tandylight »
Записаний