Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264743 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #240 : 12 Грудня 2011, 21:48:40 »

2 то як розуміти - мої питання знов ігноруються???
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 18:32:48 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #241 : 12 Грудня 2011, 21:48:55 »

Дякуємо Вам, Ігоре Степановичу.
Добраніч.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #242 : 12 Грудня 2011, 21:51:15 »

от млинець, то ЯЯйка дарма так поспішала прийти додому. Виключно заради того, щоб вліпити ще один мінус в карму???

І це навіть не встигнувши написати другу частину коментарів та зустрічних питань
« Останнє редагування: 12 Грудня 2011, 22:11:49 від ЯЯ »
Записаний

hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Діалог з мером
« Прочитано #243 : 13 Грудня 2011, 09:08:38 »

БАЧУ БІЛЬШИСТЬ ПИТАННЬ просто ігноруються.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Діалог з мером
« Прочитано #244 : 13 Грудня 2011, 13:53:49 »

3 В мене питання про водопостачання.Я регулярно оплачую всі комунальні з своєї мізерної зарплати,але все одно води майже кожен день нема.Чув інформацію що з 20 грудня воду взагалі для всього міста можуть відключити.Питання таке,хто винен що у Водотеплосервіса мільйонні борги?,якщо це споживачі,чому їм не відключають воду і не стягують борги?,якщо це керівництво розкрадає кошти ,чому ніхто не відповідає?.Що буде дальше ?які кроки Ви збираєтесь робити щоби ситуацію виправити?.Ви ж напевно погодитесь,що вода це надто важливо і це питання ні в яке порівняння не йде з пам'ятниками і ілюмінацією.
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 18:33:22 від Tandylight »
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #245 : 13 Грудня 2011, 14:14:19 »

4 О, Водотеплосервіс, то питання наболіле. Це ж вони відповідають за оплення, температуру батарей...?! Бо то вже доведена роками тенденція, що батареї під вечір "скручують", а інколи так, що вони майже холодні  :o Ніякі диспетчери на це не реагують :hot Вони в кращому випадку кажуть " ми запишемо " І так записують, схоже, що ..... :censore Диспетчери, здається, взагалі мають за правило знімати трубку, бо як тільки раптово не стає води - там зайнято скільки б не дзвонив. А відповідати на дзвінки і РОБИТИ таки  :hot відповідний запис, то їхня робота. Жах! Я з цим стикаюсь постійно, і, на жаль, не тільки я.... 
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 18:33:57 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #246 : 13 Грудня 2011, 16:00:54 »

БАЧУ БІЛЬШИСТЬ ПИТАННЬ просто ігноруються.
Яке наприклад?..Просто цікаво... :)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Діалог з мером
« Прочитано #247 : 13 Грудня 2011, 17:42:46 »

УСІ коментарі та питання ЯЯ, Тенді... Одне питання, коли ігнорує адмін. Інше - коли міський голова...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #248 : 13 Грудня 2011, 21:45:42 »

5
Цитата: romashkin від 08 Грудня 2011, 07:49:23
Це не питання, а швидше звернення. Може реакція мера допоможе. На Б.Хмельницького,1, в підвалі, уже не один тиждень тече вода( я так розумію з труб опалення) комунальники ніяк не реагують. Підвал кишить комарами і іншою нечистю. Будинок старий і постйна вода в підвалі може привести до передчасного руйнування.

На даний час порив ліквідовано.
На жаль не ліквідовано, або він знову відновився. між 4-м і 5-м під'їздами в підвалі тече,як і раніше.
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 18:34:29 від Tandylight »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Діалог з мером
« Прочитано #249 : 15 Грудня 2011, 11:32:36 »

6 Ігор Степанович вплиньте якось на продавців петард дітям.Постійно спостерігаю як на площі коло "Прометею"школярі молодших класів влаштовують канонаду.Люди з ними сваряться.Але то не вихід,доки їм будуть продавати ,вони будуть купляти.
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 18:35:01 від Tandylight »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Діалог з мером
« Прочитано #250 : 16 Грудня 2011, 21:27:27 »

7
В мене питання про водопостачання.Я регулярно оплачую всі комунальні з своєї мізерної зарплати,але все одно води майже кожен день нема.Чув інформацію що з 20 грудня воду взагалі для всього міста можуть відключити.Питання таке,хто винен що у Водотеплосервіса мільйонні борги?,якщо це споживачі,чому їм не відключають воду і не стягують борги?,якщо це керівництво розкрадає кошти ,чому ніхто не відповідає?.Що буде дальше ?які кроки Ви збираєтесь робити щоби ситуацію виправити?.Ви ж напевно погодитесь,що вода це надто важливо і це питання ні в яке порівняння не йде з пам'ятниками і ілюмінацією.
В принципі на своє питання деяку інформацію я вже знайшов http://kalush.info/page/z-20-grudnja-mozhut-vidkljuchiti-vodu ,але все ж хочу почути від Ігоря Степановича чи не залишимось ми на свята без води?і друге, як зробити так щоби ті хто регулярно оплачують послуги не страждали через тих хто цього не робить?
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 18:35:33 від Tandylight »
Записаний

Серж Вальдемарович

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    24 Вересня 2012, 21:25:56

    Звідки: Посьолок
Діалог з мером
« Прочитано #251 : 16 Грудня 2011, 23:06:50 »

8 Чому наші автобусні зупинки не освітлюються в нічний час і на них відсутні урни для сміття? Коли влада міста почне піклуватись за простого мешканця, який щоденно ходить пішки містом покоцаним тротуаром вздовж якого купи сміття? Як приклад, тротуар між вул.Шкільна і з.о.ш. №10.
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 18:36:07 від Tandylight »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #252 : 17 Грудня 2011, 20:09:56 »

9 Прочитав статтю в ДТ Чорні діри Калуша. Ігоре Степановичу, прокоментуйте, будь ласка, такі моменти
Цитувати (вибране)
 Як встановлено на місці захоронення, на відкритій поверхні грунту знаходиться понад 100 тонн розкопаного та перетареного гексахлорбензолу…»

 ................

 Ревізори стверджують, що й мерія втрапила під золотий дощ. Порушуючи законодавство, чиновники спрямували 49 млн. грн. з коштів резервного фонду не на екологію, а на придбання медичного обладнання для Калуської лікарні. Киваючи на надзвичайну ситуацію, закупівлі провели в одного учасника. Згодом отримали ще й субвенцію, за рахунок якої було куплено МРТ. Через півроку виявилося, що обладнання вартістю 20 млн. грн. підключити неможливо через виявлені дефекти. Всього ж, за даними ревізорів, Калуська лікарня одержала підтримку в сумі 90 млн. грн.

Знову ж таки. на скльки благом для калушан є затія з вивезенням гексахлорбензолу? Як можна прочитати з джерел, гексахлорбензол нерозчинний у воді. Тобто, за логікою він спокійно міг зберігатись в землі довгі роки. А тепер, на відкритому повітрі та під сонцем, у отрути набагато більше шансів зашкодити здоров'ю калушан.

« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 18:36:39 від Tandylight »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #253 : 18 Грудня 2011, 12:29:52 »

10Чому в більярдному клубі Велика Вісімка, що знаходиться на пл. Героїв діють гральні автомати, це за законом?
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 18:37:51 від Tandylight »
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Діалог з мером
« Прочитано #254 : 18 Грудня 2011, 14:39:14 »

А тепер, на відкритому повітрі та під сонцем, у отрути набагато більше шансів зашкодити здоров'ю калушан.
Отрути під відкритим небом на даний час не має, але у порушенні регламенту ведення відповідних робіт вона тривалий час була. Калушани могли здогадуватись про ГХБ тільки коли нам заносило запахи з Даноші. Разом з запахом ми успішно вдихали ГХБ. Тільки запах з Даноші ( а не відповідні інстанції) може підсказати калушанам про небезбеку від ГХБ. Скоро начнуть вивозити знову. Думаю, якщо не буде тиску громадськості, старим провіреним методом. Так що,як кажуть у церкві, будьте уважні, слідкуйте під час ведення робіт по ліквідації ГХБ за розою вітрів. Здоров'я Вам! :frend   
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Діалог з мером
« Прочитано #255 : 18 Грудня 2011, 19:47:12 »


 В розрізі піднятої теми в попердніх постах намалювалось у мене  запитання до Ігора Степановича :
 11   - Чи утворила Калуська міська рада, на термін закріплений  за Калушем, як зона екологічного лиха, відповідну структуру, яка б проводила моніторинг та  інформувала громаду  Калуша,  про екологічно-санепідеміний стан довкілля під час проведення робіт по ліквідації техногенниг загроз?
  12 - Чи є відповідні прилади на території нашої області, які б оперативно, наприклад, фіксували вміст ГХБ в повітрі?
 13 -  Чи не варто Калуській міській раді, враховуючи сусідство потужного нафто-хімчного комплексу на теренах Калущини,  виділити кошти на створення муніципального екологічного посту для незалежного моніторингу за екологічно-санепідемічним станом довкілля?
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 22:37:58 від Tandylight »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Dees

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    05 Липня 2014, 18:53:10

    Звідки: Cічові Стрільці
Діалог з мером
« Прочитано #256 : 19 Грудня 2011, 01:56:42 »

14 хтось слідкує за утепленням будинків пінопластом ? а то іду то білий колір пінопласту то рожевий,оранжевий,голубий...різно кольоровий фасад виходить в деяких будинків :duvno

15
коли комунальні служби після своїх розкопок начнуть ставити назад асвальтовані доріжки? розрити розлили а повернути як ранше слабо? велика купа багнюки біля ЯСЛА-САДОК "ЧЕРВОНА ШАПОЧКА"


16
також не подалік садка не законо встановлені контейнерні баки(перенесені від сусідніх будинків)


!!!
Майданчики для встановлення контейнерів повинні бути віддалені від житлових будинків, дитячих установ, спортивних майданчиків і від місць відпочинку населення на відстань 50-100 м. Розмір майданчиків повинен бути розрахований на встановлення необхідного числа контейнерів

контейнера просто стоять на дорозі :duvno...це так задумано? поїзна частина стала майданчиком :(
 
« Останнє редагування: 19 Грудня 2011, 12:16:59 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #257 : 19 Грудня 2011, 11:00:17 »

Шановні форумці, деякі з запитань повторюються. Перед тим як говорити про наболіле, перечитайте будь-ласка вже описану іншими Вашу проблему і відповідь на неї в темі.  Дякую :bouquet:
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #258 : 19 Грудня 2011, 12:14:40 »

17 Шановний, Ігоре Степановичу, як модератор цієї та інших тем на форумі хочу розмістити тут одне повідомлення. Його особливість у тому, що форумці, зазвичай бояться писати відверто про такі факти і як не модератор, а юрист, розумію, що без офіційної заяви цих людей формально Ви мало що зможете зробити, але зверніть будь-ласка увагу на один факт. 

Тут є прізвища, імена, суми. ЦЕ повідомлення було в іншій темі нашого форуму лише вчора.

Цитувати (вибране)
Дуже роздратований та неприємно вражений поведінкою наших лікарів і зокрема п.Ігора Москалика хоча я здатний думати що зовсім він і не пан, але все по порядку.
 Дуже близька мені людина була скошена проблемами зі спиною до такої степені що не тільки ходити не могла а й просто стояти. Після направлення лікаря на стаціонарне лікування до нашої "безкоштовної" підгірківської лікарні вирішила хоча б зняти спазм і поїхати на лікування до Івано-Франківська. При прийомі І.Москалик класти на стаціонар людину з направленням категорично відмовився посилаючись на відсутність місць. На слідуючий день історія повторилася але ця людина самостійно уже пересуватися практично не могла. Місце з'явилося тільки після 300 грн. "подяки авансом".
 Саме більше що вразило це цинізм зав.відділенням. Дослівно передаю діалог між пацієнткою та І.Москаликом у перший день відвідування:
Пацієнт: - п.Ігорю я самостійно йти не можу, мені хоча б біль зняти...
Зав.відділенням: - Це мене абсолютно не хвилює навіть якщо б вас привезли на "швидкій" з розбитою головою я б не мав куди положити! (це все було сказане на дуже високих тонах).
Пацієнт: - Але ж у мене є направлення на термінову госпіталізацію, хоча б покапайте від болю....
Зав.відділенням: - У ніс собі покапайте!

Цей діалог я чув своїми вухами і пожу підтвердити його письмово.
Оттака в нас безкоштовна медицина, чуйні лікарі та і лікування на найвищому рівні.   
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #259 : 19 Грудня 2011, 13:19:08 »

 =)) =)) ой, розсмішила  =)) =)) - Ігор Степанович ВЖЕ було відповів - що ПОДІБНИХ ВИПАДКІВ СЬОГОДНІ ВЖЕ НЕ ТРАПЛЯЄТЬСЯ!!!
А щодо Москалика, то його послуги як лікаря коштують 8 000 гривень за операцію, хоча можна сторгуватися й на 4 000 гривень.
От Ігор Степанович і скаже - пишіть мені офіційно, щоб він мав змогу звернутися до прокуратури - все здавалося б логічно, проте як Ви нараі збираєтеся доводити факт передачі тих 300 гривень??? А без доведення цого факту то є нічим іншим як наклеп. 
 :butcher :butcher
Записаний