Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264760 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Діалог з мером
« Прочитано #220 : 08 Грудня 2011, 01:11:37 »

Ага до директора,до бабки прибиральниці,до тих хто по городах палить.Чого би то Петрові не побігати по всьому місту.Чи може штраф і зразу розуміння появиться.Влада,а не Петро в городе должна заниматся проблемами города даже если это на первый взляд несерьозная проблемма.Но сжигание мусора ,листев это чем мы дышим.Посмотрите какой смог стоит над городом.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #221 : 08 Грудня 2011, 01:31:36 »

Петро, думаю могли пропустити ваше запитання тому я його виділю все таки, але хочу підтримати мИШКА влада в місті щоб координувати роботу відповідних служб, і вона має реагувати на якісь заяви. Мені здається, що часом ми хоч і говоримо про якісь речі з сусідами на кухні але не робимо жодних формальних кроків. Люди мають якось маякувати про те, що їх турбує.  Технічка не відповідає за подівір'я школи, а директор - так. і якщо він не відреагує пишеться елемнтарна скарга на директора і все :)
І не потрібно в таких випадках бігати за технічками, це робота директора цієї школи. А вже щодо директора вживає заходів влада міста. По-перше приписами, в разі невиконання - штрафами ну і можливо просто виховною роботою ;)

В цьому випадку думаю досить того, що Ви поставили своє питання тут на форумі і назвали крім опису проблеми її точні реквізити.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #222 : 08 Грудня 2011, 07:49:23 »

11 Це не питання, а швидше звернення. Може реакція мера допоможе. На Б.Хмельницького,1, в підвалі, уже не один тиждень тече вода( я так розумію з труб опалення) комунальники ніяк не реагують. Підвал кишить комарами і іншою нечистю. Будинок старий і постйна вода в підвалі може привести до передчасного руйнування.
« Останнє редагування: 08 Грудня 2011, 12:02:40 від Tandylight »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Діалог з мером
« Прочитано #223 : 09 Грудня 2011, 14:11:19 »

12 може вже було. але мене дуже турбують люки на вулиці чорновола в районі дит садка Чебуражжка. їх нема вже давно . але спочатку вони були прикриті бетонними плитами а зараз навіть плит нема . кого напрягати за таке неподобство. Може Ігор Степанович когось ткне носом ?! :-[
« Останнє редагування: 09 Грудня 2011, 14:31:25 від Tandylight »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #224 : 10 Грудня 2011, 19:20:06 »

Знову "Калуський нафтохімік" піднімає питання стосовно автостанції, а меру, як то кажеться - "всьо пофіг".

Стидно, що в такому "європейському" місті так розміщена автостанція, в порівнянні з іншими містами нашої області.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Діалог з мером
« Прочитано #225 : 10 Грудня 2011, 19:38:16 »

Переносити можна але так щоби і з Рубчака і з Хмельницького було одинаково близько.А про тисняву на Пушкіна то просто насмішили,яка тиснява :D водії з таксистами чуть не за кожного пасажира б'ються.Я на тій зупинці майже кожний день буваю.Людей взагалі нема тільки деколи на львівський автобус в базарні дні і по понеділках зранку студентів трохи є.Хай переносять тільки не на "Карпатську кераміку"проти цього всі,абсолютно всі з ким я розмовляв.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #226 : 11 Грудня 2011, 22:55:00 »

Ооо, тут скидається на те, що САМ мер повернувся до діалогу, тож ЯЯ навіть можу продовжити діалог, навіть попри ігнорування мером тай модератором також (адже мої питання не були виділенні, хоча й мали аж по три знаки питання) моїх запитань.  :evil

Перш за все – СТАВЛЮ обіцяний МІНУС в карму, за проігнороване питання:
13
отож, як від мене й вимагав модератор - конкретне питання: 2  Ігорю Степановичу, Ви справді вважаєте, що на громаді Калуша та району можна так просто заробляти по 2,5 млн. $ на рік??? В той час, коли ті громади таких грошей просто не мають.

І продовжую наполягати на одержанні відповіді на це питання, тому як відповідь, що наче "Покищо у світі гідної альтернативи страховій медицині немає."
Це й не відповідь зовсім. Адже у світі, на відміну від України, існує законодавство, що регулює дане питання. У світі, відмінне від нашого – пострадянського, а точніше кажучи СОВЄТЬСЬКОГО – ставлення до людини. І єдине, що ріднить зарубіжні страхові компанії з нашими – то однакове небажання здійснювати страхові виплати. Проте, якщо зарубіжні страхові компанії задля досягнення такої мети контролюють лікарів та фармацевтів – бо як мають на те відповідні законні важелі. В Україні це зводиться до банального обдурювання власних клієнтів страховиками. Чи може Ви, пане Ігорю Степановичу, станете стверджувати, що в Україні страхові компанії захищають власні капітали шляхом контролю за якістю лікування своїх клієнтів??? Може пригадаєте, чи взагалі в Україні мав місце судовий процес, коли страхова компанія судилася з лікарями чи клінікою за неякісне лікування й постраждалих в їх результаті клієнтів СК???

Тому, пане Насалик, нічим іншим як невгамовною жагою наживи ЯЯ, Ваше прагнення ввести страхову медицину у тому варіанті, в якому вона існує нині в Україні на теренах Калуша пояснити не можу. Бо Вас, у даному питанні, не цікавить нічого окрім як обіцяні страховини компаніями бариші. Саме тому Вам не тільки проблеми страхової медицини нецікаві, а й навіть елементарні відомості про принципи їх роботи.

« Останнє редагування: 12 Грудня 2011, 00:02:33 від ЯЯ »
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Діалог з мером
« Прочитано #227 : 12 Грудня 2011, 10:47:19 »

14 Менше місяця назад на загір'ї (вул.Церковна) була проведено ремонт дороги, а асфальт уже почав "зникати".  Хто має відповісти за цю бездарну трату б'юджетних коштів?
« Останнє редагування: 12 Грудня 2011, 20:33:13 від Tandylight »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #228 : 12 Грудня 2011, 11:47:33 »

Ключове питання – не що відстоювати, а перед ким відстоювати.

Дуже цікава відповідь, Ігорю Степановичу. А б навіть сказала – це ж треба було таку дурню ляпнути.
Адже честь та гідність є явищами соціального характеру, а так як ЯЯ не маю ілюзій відносно Вашої… ерудованості, то вважаю себе зобов’язаною Вам це роз’яснити. І якщо коротко, то честь - це оцінка з позиції суспільства чи спільноти, гідність - оцінка з точки зору загальнолюдської моралі. Тому честь та гідність відстоюють перед громадою, (а Ви стверджуєте що немає перед ким… цікаво, цікаво скажу ЯЯ Вам…) позиваючись на тих, хто на неї зазіхнув.
Мені продовжувати, чи вже нарешті самі зрозуміли???

Відповідь від: 12 Грудня 2011, 11:28:54
У Вас дуже хибна думка про калуських журналістів. Не розумію, чому Ви їх хочете принизити. А щодо оцінки медичних препаратів, то вона міститься у відповідних сертифікатах.

Щодо калуських журналістів, то це Ваша, Ігорю Степановичу думка про них вельми не висока, бо як саме Ви результат їх праці на репортерсько-інформаційній ниві прирівнюєте до казок у дитячій періодиці. А ЯЯ розумію, що не маючи фармацевтичної освіти надати фахову оцінку завезеним медпрепаратам – неможливо. Більше того, у тих умовах в котрих демонстрували завезені препарати журналістам, навіть фахівцям було б неможливо надати відповідну оцінку. А от закиди журналістів, щодо відсутності відповідних сертифікатів на ряд препаратів, котрі використовуються у ЦРЛ – Ви так і не спростували в суді, хоча й обіцяли.
Тому не варто мені закидати приниження кого би то не було, а ось мій закид Вам, щодо популістичного кроку залишається в силі.

Відповідь від: 12 Грудня 2011, 11:31:00
На жаль це перегорнута сторінка в історії нашого міста. І Ваші яйця у цьому, на жаль, відіграли не останню роль.
Щиро рада, що Ви, Ігорю Степановичу, нарешті, визнали хоча б один епізод в котрому ЯЯ мала позитивний вплив на розвиток ситуації – то ЯЯ про скандал з Радецькою. Й до речі, не мої яйця відіграли в тім не останню роль, бо як залишилися цілими і готові до вжитку – якраз «дозріли» певне. Боюся навіть уявити наскільки сильно ті яйця дозріли. Тут як у босятській пісеньці лише навпаки, бо не «до 11 туз» Вас «згубив». А от лікарів, які були б спроможні надати кваліфіковану консультацію щодо використання новітньої апаратури, котра була чи навіть мала ще бути встановлена в ЦРЛ ЯЯ так і не знайшла, а ЯЯ справді шукала. Тому вже надто очевидною для мене стає думка, що не було в Калуші таких спеціалістів у команді пані Радецької.  
Відповідь від: 12 Грудня 2011, 11:33:26
І ще одна кумедна відповідь.
За офіційною інформацією звертайтесь офіційно.  

Ігорю Степановичу, Ви справді вважаєте, що ЯЯ стану подавати запит у міську раду заради одержання відповіді, що якоїсь мари Калуська міська влада прийняла положення про те, що вся службова інформація вважається конфіденційною??? Ну знаєте… це вже не смішно.
Чи може Ви й справді бажаєте, щоб ЯЯ одержав таку відповідь звернулася до прокуратури та адміністративного суду, і після накладення прокурором протесту Ви були змушені переглянути дане положення???    
« Останнє редагування: 12 Грудня 2011, 11:56:19 від ЯЯ »
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Діалог з мером
« Прочитано #229 : 12 Грудня 2011, 19:38:55 »

15 Який стан справ на нашій славній Льодовій арені?
Чи підтверджуєте ви інформацію, що її передадуть на обласний баланс?
А місто від цього виграє чи втратить?
Чи пристанете Ви на експеримент, який запропонував Ярослав Дорош?
« Останнє редагування: 12 Грудня 2011, 20:33:51 від Tandylight »
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #230 : 12 Грудня 2011, 21:00:02 »

Слава Ісусу Христу!!!

Я розпочну з відповідей на запитання.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #231 : 12 Грудня 2011, 21:00:29 »

ДОброго вечора :)
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #232 : 12 Грудня 2011, 21:20:49 »

danusy
1 Звичайно про них треба думати щодня, але чомусь забувають і в Міжнародний день інвалідів. Щодо пільг інвалідам, то чомусь в Управлінні праці та соціального захисту населення не дуже хочуть про них розказувати. Про кошти на лікування дітей, мені нічого не розказували, як і про безплатний басейн, і про багато чого іншого.(поки з них не витягнеш, нічого самі не розкажуть) "Ми єдине місто в Івано-Франківькій області, яке підтримує і фінансує дітей-інвалідів ". - хотілося б взнати як ви їх підтримуєте. Моя дитина чомусь не отримує ніякої підтримки,а лише перешкоди. Отримали лише одноразову виплату від міської ради (500 грн.і за це дякую), а на одну поїздку і лікарню мені потрібно 1000 евро.І хочу сказати що я не одна така в нашому місті.(наш модератор може підтвердити)

Згадувані Вами 500 грн. – це і є власне ті кошти, які ми, єдині в Івано-Франківській області, намагаємось додатково виділити кожній дитині-інваліду один раз на рік. Для цього ми в 2006 році прийняли спеціальне положення (я надішлю модератору текст цього рішення, хай подумає де його розмістити). Повторюсь, але наголошу – щороку міська рада надає пільги сім’ям, де є діти-інваліди, в розмірі 50 відсотків!!! на оплату комунальних послуг. Повірте, що для бюджету це величезні кошти, однак ми робимо це, бо щиро хочемо допомогти цій категорії калушан.
   Щодо відвідування басейну – детальну інформацію можна отримати в управлінні молоді та спорту (тел. 2-13-54).

Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:02:01
А чому про такі заходи не розказують самим інвалідам, в якій газеті це було написано, чи по радіо оголошено?

Про всі заходи завжди можна дізнатися з газети «Дзвони Підгір’я» або з офіційного сайту Калуської міської ради. І ця інформація також була надрукована.
Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:04:57
Міськрайона організація товариства сліпих спільно з Управлінням культури проводить захід 08 грудня.

3 Не підкажете де саме.

Захід відбувся у ПК «Мінерал». Модератор обіцяла Вам повідомити.

Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:06:29
Чи передбачено ремонт внутрішніх доріг перед будинками кооперативами (такі як Винниченка 3, Винниченка 12) і встановлення там дитячих майданчиків?

Я вже відповідав на подібне запитання.
Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:08:40
Чи передбачено ремонт внутрішніх доріг перед будинками кооперативами (такі як Винниченка 3, Винниченка 12) і встановлення там дитячих майданчиків?
Якщо ви казали, що Муніципальний ринок у власності міста, то ви тоді мали би бути в курсі куди розширюватиметься ринок , якщо нема куди - ззаду ринку будівельна фірма Буденергоінвест викупила ділянку піл будівництво багатоповерхівок?

Розширення буде в бік до автозаправної станції «Лукойл». На сьогоднішній день є таке рішення міської ради.
Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:09:50
6 Чому у нашому місті дороги більш-менш освітлені, а тротуари ні? Автомобілі мають фари для освітлення дороги, а що робити простому пішоходу?

Готуючись до новорічно-різдвяних свят місто подбало про встановлення додаткової ілюмінації, яка частково вирішить проблему освітлення тротуарів.
Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:10:33
Хочу нагадати, що цього року з аукціону не було продано жодної земельної ділянки
Чому? Чи вже нема що продавати (усе продано)?
7 Добре щоб інформація викладалась на сайті міської ради чи якомусь іншому відповідному сайті, бо не кожен має час відвідати земельний відділ (в звязку з роботою).

Візьмемо до уваги.

Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:11:17
8 «Добродія Калуська» - заклад денного перебування, метою діяльності якого є виховання, навчання, соціальна та медична реабілітація, соціальний захист дітей та молоді з органічними ураженнями центральної та периферичної нервової системи.А чи можна відвідувати цей заклад сліпим дітям та дітям із порушенням зору  ? Чи є там хоч один тефлопедагог, або якиїсь спеціаліст, який би міг займатися з такими дітьми?  Чи буде у Калуші реабілітаційний центр для сліпих дітей та дітей із порушенням зору?

Спеціалізації в нашій «Добродії Калуській» немає. Її основна функція – соціальна адаптація дітей-інвалідів. Тому цей заклад можуть відвідувати всі бажаючі діти з обмежении можливостями.
Школа-інтернат для дітей з порушенням зору є у смт Вигода. Створення таких закладів в кожному місті, на жаль, неможливе. В Калуші найближчим часом аналогічного закладу створено не буде.
Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:15:06
Коли завершаться роботи по реставрації колишнього концертного залу і яку функцію виконуватиме ця будівля після реставрації?

Завершення робіт планується наступного року. Це буде «Будинок мистецтв» у структурі управління культури.
Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:17:00
Мене цікавля ремонти, які робляит жеки у наших багатоповерхівках. У нашому будинку зробили до 2 поверху, хоча будинок має 9 поверхів. І так уже другий раз. А що ті люди, які живуть на 3,4,5,6,7,8 та 9 поверсі гірші. Не розуміємо, чому так?  Це так працює Жек№1, якщо вам це цікаво Ірог Степанович.

Все залежить від конкретної ситуації. Працює спеціальна комісія, яка визначає черговість, порядок і обсяг ремонтних робіт у під’їздах багатоповерхівок. Як правило, в першу чергу ремонтуються найбільш проблемні місця сходових кліток.
Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:18:18
10 Шкода, що запитання треба ставити на форумі по декілька раз. Може мені не вірять, то я з  фотографією. Калушанин впізнає , що це спортвний майданчик 3-ї школи, там постійно димить. Та й таких місць не мало в Калуші. Я не багато хочу , не видаляйте це моє запитання, а лиш скажіть , чи довго таке ще буде продовжуватись
а куди ви вже зверталися до цього?Наприклад до директора цієї школи??? Чи Ігор Степанович,як нянька в дитсадку

Директору 3-ї школи вже вказано на це порушення. Я впевнений, що ситуація зі спалюваням сміття на територіях комунальних закладів більше не повториться.
Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:19:13
Це не питання, а швидше звернення. Може реакція мера допоможе. На Б.Хмельницького,1, в підвалі, уже не один тиждень тече вода( я так розумію з труб опалення) комунальники ніяк не реагують. Підвал кишить комарами і іншою нечистю. Будинок старий і постйна вода в підвалі може привести до передчасного руйнування.

На даний час порив ліквідовано. А «іншу нечисть», яку наскладували самі ж мешканці, комунальники минулого тижня вивозили вантажівками.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #233 : 12 Грудня 2011, 21:23:27 »

Чому цього року не одягають в новорічні прикраси ялинку, що вже росте на пл. героїв, а купили і привезли зрізану?
Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:21:35
План про реконструкцію вул. Пушкіна передбачає реконструкцію лише площі, чи і всієї вулиці? Розкажіть що планують зрообити на вул. Пушкіна, якщо на ній буде вестися реконструкція?
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #234 : 12 Грудня 2011, 21:30:43 »

може вже було. але мене дуже турбують люки на вулиці чорновола в районі дит садка Чебуражжка. їх нема вже давно . але спочатку вони були прикриті бетонними плитами а зараз навіть плит нема . кого напрягати за таке неподобство. Може Ігор Степанович когось ткне носом ?!
Проблема з люками аналогічна проблемі зі смітниками. Не встигаємо їх ставити на місце викрадених.
Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:23:52
15 Який стан справ на нашій славній Льодовій арені?
Чи підтверджуєте ви інформацію, що її передадуть на обласний баланс?
А місто від цього виграє чи втратить?
Чи пристанете Ви на експеримент, який запропонував Ярослав Дорош?

Майно льодового палацу покищо не передане нікому, а належить державному підприємству "Центральна дирекція з управління і реконструкції спортивних споруд". Відповідно, і призначення керівника - не є прерогативою міського голови. З іншого боку - арена нормально функціонує. Значну допомогу надає ТОВ "Карпатнафтохім".


Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:27:56
Менше місяця назад на загір'ї (вул.Церковна) була проведено ремонт дороги, а асфальт уже почав "зникати".  Хто має відповісти за цю бездарну трату б'юджетних коштів?

Відповідальність за неякісно виконані роботи несуть виконавці, про що вказується в договорі. І якщо справді буде доведено факт недобросовісного виконання робіт - будемо ставити претензії .
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Діалог з мером
« Прочитано #235 : 12 Грудня 2011, 21:32:03 »

Цитувати (вибране)
І якщо справді буде доведено факт недобросовісного виконання робіт - будемо ставити претензії .
дефекти на фото, та і проїхатись по вулиці подивитись можна
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #236 : 12 Грудня 2011, 21:33:53 »

Чому цього року не одягають в новорічні прикраси ялинку, що вже росте на пл. героїв, а купили і привезли зрізану?
По-перще - на даний час біля живої ялинки - огорожа будівельного майданчика. Тому масові гуляння біля неї проводити було б незручно. По-друге - фахівці не радять кожного року чинити на дерево механічний вплив.

Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:32:42
План про реконструкцію вул. Пушкіна передбачає реконструкцію лише площі, чи і всієї вулиці? Розкажіть що планують зрообити на вул. Пушкіна, якщо на ній буде вестися реконструкція?

Передбачено реконструкцію тільки площі. План був оприлюднений на громадських слуханнях. Він передбачає дитячий майданчик, фонтан, камінь з надписом про мецената (ТОВ "Карпатнафтохім"), зелені насадження та власне благоустрій території.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #237 : 12 Грудня 2011, 21:43:14 »

Якщо немає наразі запитань, я викладу  РІшення міськради про яке запитувала Дануся :)


Відповідь від: 12 Грудня 2011, 21:40:27
Рішення у вкладенні
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #238 : 12 Грудня 2011, 21:47:11 »

Якщо запитань на сьогодні більше немає я з Вашого дозволу вийду раніше. Я лише з літака і мав насичений день.

Дякую за зустріч.  

Добраніч.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #239 : 12 Грудня 2011, 21:48:09 »

1 Якою буде реакція міської влади на публікацію стосовно автостанції на вул. Пушкіна в газеті "Калуський Нафтохімік"?
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 18:31:41 від Tandylight »
Записаний