Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264791 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #180 : 03 Грудня 2011, 09:49:31 »

Це звичайно добре що стільки коштів було профінансовано в ЦРЛ. Хоча мушу вам сказати що в порівнянні з 2006 і в кінці 2010 роками, принаймі в роддомі нічого не змінилося. Туалету нормального для породіль як не було 2006 так не було і в кінці 2010. Це просто жахливо після операції іти в туалет де гуляють протяги, підмиватися над унітазом з чайника ( невже важко встановити хоча б одне біде), про запах я навіть говорити не хочу, бо воду відключають , а персонал навіть не може спромогтися поставити якусь бочку з водою, хоча в службовому туалеті така стоїть і навіть душ є проте породіллям не дозволяють ним користуватися . Я звичайно вибачаюсь що мушу це розказувати але це реальність через яку я пройшла в 2010 ( не хочеться розказувати і про безплатні ліки на операцію за які мені довелося заплатити бо ж чек забрали в аптеці що при роддомі). Але я відійшла від свого основного запитання.
2 Скільки ж коштів виділялося на дитячу поліклініку що знаходиться біля ВПТУ( точної адреси не знаю ). Адже з простудою, чи на плановий огляд в ЦРЛ дітей не беруть.

Невже так тяжко привести до ладу туалети
,

поставити там хоча б елементарне мило
!!Тут мушу погодитись. У пологовому відділі (6 пов) ситуація така... Хоча, думаю, вина в цьому не мера, бо він не може контролювати кожну прибиральницю...На свої ж очі бачила роботу однієї: намочила швабру у відро, витягнула зо двома літрами води на підлогу, "розвезла" ту воду по коридору...-отак і прибрала :( А вагітні жіночки потім ходять по тому потопі :hot Тому, здебільшого, САНвузли світяться АНТИСАНітарією :( Треба вчити персонал бережнішому і відповідальнішому ставленню  :unknow
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:27:19 від Tandylight »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #181 : 04 Грудня 2011, 19:51:56 »


Через відсутність можливості бути в призначений час на форумі Міський голова просив розмістити відповіді на поставлені запитання.
Усі відповіді що розміщені нижче звучать від імені мера але розміщені модератором теми Tandylight

 =)) =)) Яке доречне уточнення - ВІД ІМЕНІ МЕРА  =)) =))
Тож ЯЯйка таки була права - темі "Діалог з мером" можна грати марша
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=zWkmCqbDiLc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=zWkmCqbDiLc</a>
Або вже стати чесними й об"єднати , нарешті, теми під назвою "Діалог з мером БЕЗ МЕРА"
 8) 8)
Відповідь від: 04 Грудня 2011, 19:46:37
І хто б мені підказав, ЯК ЯЯ повинна поставити МІНУСА в карму мера за те, що проігнороване питання тим, хто виступає від його імені??? :=) :=) Як розуміти відповіді того, хто виступає ВІД ІМЕНІ мера, коли їх можна можна сприймати як погрозу???  :=) :=)
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 19:57:31 від ЯЯ »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #182 : 05 Грудня 2011, 14:02:47 »

Сьогодні діалог з мером  відбудеться вчасно. У кого будуть запитання зможете поставити  їх під час онлайн зустрічі.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #183 : 05 Грудня 2011, 18:55:17 »

 21 Згадую, що перед закінченням першого сроку на посаді мера Ви обіцяли місту аквапарк, чому дальше обіцянок діло не пішло?
Відповідь від: 05 Грудня 2011, 18:47:30
22 Чому на території райлікарні до цього часу не вирізані старі осики (тополі), адже при посиленні вітру попри них страшно йти через їх поважній вік? Ще б нічого проте висаджені вони були повз проїжджу частину вул. Каракая і при сильному вітрі є велика ймовірність того що вони не витримають і впадуть. Аналогічна ситуація є і в іншій частинах старого міста, чому нічого не робиться? якщо й робиться то лише в новій частині міста, стару частину міста чомусь не обслуговують(((
« Останнє редагування: 05 Грудня 2011, 19:25:54 від Tandylight »
Записаний

danusy

  • Новачoк
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    11 Лютого 2013, 18:16:56

    Звідки: Малицької
Діалог з мером
« Прочитано #184 : 05 Грудня 2011, 18:56:18 »


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:52:52
Коли буде здійсненна обрізка аварійних дерев, що знаходяться по вул. Височанка, Андрусяка, Березовського ( по дорозі, що веде на Пагорб Слави) .Заява від мешканців була написана ще в 2008 році, але чомусь коштів весь час бракує.

Я обов’язково з’ясую ситуацію щодо зелених насаджень.

!! Хочу подякувати Вам, Ігоре Степановичу, за те, що допомогли нам у вирішенні нашого прохання.  :good Обрізку дерев розпочали, :o будемо сподіватися, що ці роботи будуть закінченні в повному обємі, :) щоб в найближчі роки не повертатися до даного питання. Єдине, що засмучує, :( що для вирішення таких  проблем доводиться звертатися особисто до Вас, бо відповідні служби не завжди належним чином реагують на звернення громадян. :duvno
« Останнє редагування: 05 Грудня 2011, 19:26:48 від Tandylight »
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #185 : 05 Грудня 2011, 21:14:32 »

Слава Ісусу Христу!

Я розпочну, як зазвичай з тих питань що вже поставлені.Якщо у Вас будуть інші питання прошу підключайтесь
Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:13:25
Щодо аварійних дерев, є питання. коли нарешті д/с Журавлик буде повністю звільнений від старих трухлявих верб, що є небезпечні для дітей, які відвідують дитсадок і для жителів прилеглих будинків(адже крони багатьох верб виходять прямо на проїжду частину вул. Каракая і на двори прилеглих житлових будинків)?

Багато питань на цю тему. Тому хочу ще раз нагадати, що за станом дерев в нашому місті слідкують фахівці, підкреслюю – фахівці, з комунальних служб, і, відповідно, несуть за це відповідальність. До цього часу проблем зі старими деревами у Калуші не було. До речі, верби на Височанці уже зрізали. Якщо є необхідність зрізки дерев біля «Журавлика»,то вона також буде проведена.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #186 : 05 Грудня 2011, 21:16:54 »

Доброго вечора, Ігоре Степановичу,
 були якісь технічні негаразди, просимо форумців вибачити за незручності, вони стались не з нашої вини..
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #187 : 05 Грудня 2011, 21:18:23 »

ЧИ МОЖЕ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ГАРАНТУВАТИ ЩОТИЖНЕВУ РОБОТУ НА ФОРУМІ В ЦІЙ ТЕМІ, принаймні по 1-2 години як воно є зараз ВПРОДОВЖ 2012 РОКУ, адже ідея цікава і питання не закінчуються.
І якщо може таке гарантувати - то нехай напише тут великими червоними літерами!!!

Щодо надання гарантії щотижневого живого спілкування на форумі – то зрозуміло, що я був би незовсім щирим. Натомість можу ствердно сказати, що буду робити все можливе, щоб так і було, адже мені самому цікавий такий формат обміну думками. Я впевнений, що це мені дасть можливість ще більш глибше розуміти проблеми міста, можливо, в чомусь коректувати плани і завдання.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:17:22
Добре б було,якби ще й заступники мера ввійшли у нашу сім"ю  В понеділок-Насалик,у вівторок -Матвійчук,у середу-Вайда,у четвер-Табачук,у п"ятницю -Романко...Ой,а на керуючу і секретаря не вистачило робочих днів.  Млинець, то ще й Турчин є  Ну хоча б двічі на місяць.Якось почергово.Тоді б і питання ставилися відповідні.Якраз ті,що входять у їх компетенцію.Після певного періоду такого експерименту,можна підбити підсумки за якими визначити,наскільки калушанам цікаві питання тієї чи іншої галузі,наскільки заступник компетентний у своїй роботі ,і котрий з них користується широкою популярністю серед форумчан. Це був би такий собі віртуальний прийом громадян

Моє спілкування з калушанами на форумі носить неформальний характер. Тому своїх заступників я не можу зобов’язати до цього. Але я обов’язково передам їм ваші побажання, і, можливо, хтось із них захоче відкрити на форумі власну тему.
Записаний

danusy

  • Новачoк
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    11 Лютого 2013, 18:16:56

    Звідки: Малицької
Діалог з мером
« Прочитано #188 : 05 Грудня 2011, 21:18:33 »

3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день - інвалідів :bouquet:.Хотілося б знати, як цей день проходив для інвалідів і дітей - інвалідів  в Калуші. Чи проводилися якісь заходи, якщо проводилися то чому про це не було ніякої інформації. :unknow
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #189 : 05 Грудня 2011, 21:36:19 »

Напевно вас погано поінформували в Управлінні праці та соціального захисту населення, у мене дитина - інвалід,але на 29.11.2011 ( 23:55) на моєму рахунку немає жодної копійки з державної допомоги на дітей інвалідів. .  Хотілося би більш конкретно взнати про кошти які виділяються на лікування дітей - інвалідів.  До кого потрібно звертатися.
Очевидно, на це були чисто технічні причини. Я перевіряв – станом на 30 листопада питання повністю закрите. А за роз’ясненнями щодо виділення коштів на лікування звертайтесь в управління праці та соціального захисту населення.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:19:38
3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день - інвалідів .Хотілося б знати, як цей день проходив для інвалідів і дітей - інвалідів  в Калуші. Чи проводилися якісь заходи, якщо проводилися то чому про це не було ніякої інформації.
Я наголошував на сесії, що ми єдине місто в Івано-Франківькій області, яке підтримує і фінансує дітей-інвалідів і Добродія калуська створена саме для них. Думаю, що про дітей інвалідів треба думати не лише в офіціний день, а протягом року, щодня. До речі в басейні діти-інваліди у нас займаються безкоштовно

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:23:13
В Палаці культури Мінерал був проведений конкурс "Міс Красуня" для дітей зі зниженим слухом , проведено ряд заходів у бібліоткеках міста. Учнівський парламент провів акцію "Подаруй дитині посмішку" де зібрав м'які іграшки для інвалідів. Також Міськрайона організація товариства сліпих спільно з Управлінням культури проводить захід 08 грудня.
Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:26:44
Хотілося б послухати Наталю Йосипівну (якщо не помиляюсь), особливо щодо її методів набору кадрів...
Набір кадрів у структури Калуського міського виконавчого комітету відбувається загальноприйнятими методами – відповідно до Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування».
 До цих пір не пам’ятаю жодних скарг чи судових позовів на законність проведення конкурсів.. Щодо іншого, повторюсь, не маю морального права наполягати на неформальному спілкуванні підлеглих. Вони мають серйозні навантаження в робочий час і прийомні години, коли зобов’язані вислухати та відповісти на скарги мешканців.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:27:48
Половина громадян з цим рішенням не погодиться. Якщо ви так хочете допомагати релігійним громадам і це передбачено програмою розвитку місцевого самоврядування то я думаю і зі мною напевно погодяться більшість громадян, треба допомагати усім  УПЦКП, УПЦКМ, УГКЦ, і іншим, а не тільки церкві Святого Архистратига Михаїла. Уроки про релігію краще проводити в школі куди можна запрошувати священників з різних конфесій, щоб вони пояснили дітям в чому різниця між іхніми релігіями (сумніваюсь що недільні школи відвідує багато дітей, а якщо відвідує то вони повинні бути у кожній церкві).Таборування молоді і дітей - щось я нічого не чула про ці табори. Маєте якусь інформацію поділіться, можливо я би також відвела свою дитину. Що до допомоги малозабезпеченим громадянам, то на мою думку цим повинні займатися відповідні державні органи, а якщо церква хоче допомагати то повинна брати кошти з пожертв громадян,які в цю церкву ходять,проводити якісь благодійні акції (в Німеччині наприклад всі хто відвудує церкву приносять з собою хто їжу, хто одяг і.т.д, а потім це все роздають малазабезпеченим людям,думаю наші церкви могли б також започаткувати такі акції), а не брати кошти з бюджету міста А то вийде що церква Святого Архистратига Михаїла така добра всім допомагає за наші кошти,  а решта церков погані бо нічого не роблять. І ще мене цікавить, а хто буде перевіряти правильне використання цих коштів.  Тож Ігоре Спепановичу, якщо ви хочете надавати кошти саме церкві Святого Архистратига Михаїла, то давайте їх з своєї кишені, а якщо хочете допомагати всім церквам тоді виділяйте кошти з бюджету. А ще краще провести опитування мешканців міста по такому питанню, у нас же вільне віросповідання і не всі відвідують церкву Святого Архистратига Михаїла

В основному Ви праві, але навесні цього року за ініціативою фракції «Батьківщина» міська рада більшістю голосів внесла зміни до програми розвитку місцевого самоврядування на 2011 рік щодо виділення коштів релігійним організаціям (незалежно від конфесії). Це дало право звертатися релігійним громадам за наданням їм коштів, але, як я уже казав, виключно на соціальні програми. На сьогоднішній день звернулися дві церкви – Архистратига Михаїла і загірська.  Відповідно були прийняті два рішення.
Зауважу ще й таке: перед прийняттям рішення ці питання детально вивчаються і обговорюються на рівні депутатської комісії з питань гуманітарної роботи. А щодо звітності використання бюджетних коштів – то це першочергова умова їх надання.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:28:35
Пане мер закінчується 2011 рік дайте будьласка відповідь коли буде виплачено заборгована зарплата працівникам комунальному господарству міськсвітло ? І чи буде взагалі виплачена не по документах, а реальними грошима ?
   Комунальні підприємства, в тому числі й «Міськсвітло», перебувають на госпрозрахунку. Основну відповідальність за невиплачену зарплату несуть директори. Отже питання, яке Ви поставили, в першу чергу – до керівника цього підприємства. Водночас сподіваюсь, що прийняте рішення на сімнадцятій сесії про збільшення статутного капіталу КП «Місьсвітло» на 4 млн. грн. покращить ситуацію.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:29:41
Де можна почерпнути інформацію, що виставляється на аукціон, і що необхідно для участі в аукціоні?
Якщо це стосується земельних ділянок, то інформацію можна отримати у земельному відділі міської ради (вул.Шептицького, 2).

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:30:26
Хочу нагадати, що цього року з аукціону не було продано жодної земельної ділянки
Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:32:49
Коли буде продовжуватись реконструкція парку ім. І. Я Франка і який вигляд мав би набути парк після реконструкції?

На сьогоднішній день у парку зроблено великий обсяг робіт: облаштовано амфітеатр, модернізовано освітлення, встановлено скейтбайкпарк, зрештою – споруджено Льодовий палац. Звичайно, вдосконаленню меж немає. Тому ми будемо намагатись поступово перетворювати наш парк у популярне місце відпочинку калушан.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:34:40
Чи планується в місті реконструкція ''гуманітарки'', так як я бачу що по суті до нормального вигляду серед міських ринків в Калуші не приведена лише вона. Я маю на увазі чому б не створити там криті торгові ряди з відповідними умовами для торгівлі, так як це зроблено на вул. Стуса, вул. Дзвонарська?

Як я уже казав, у нашому місті ринки, крім муніципального, у приватній власності. Відповідно, їх облаштуванням мають займатись підприємці. С свого боку ми вживаємо деякі заходи, зокрема – на останньому засіданні виконавчого комітету слухалось питання про стан благоустрою ринків та дотримання ними санітарних норм. На жаль, міська влада тут вправі давати тільки рекомендації.


Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:35:15
Раніше в масмедіа згадувалося про те що в Калуші китайці збираються відновити виробництво калійних добрив, як наразі просувається справа з цим питанням?

Про китайців я вже відповідав.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #190 : 05 Грудня 2011, 21:36:22 »

А як справа, щодо атракціонів, у яких напевно вже вийшов термін експлуатації?
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #191 : 05 Грудня 2011, 21:47:41 »

Я би хотів, запитати, чому в Калуші ,навідміну від інших міст України, не функціонують фонтани(ЇХ В НАС Є 3)(біля пошти, біля колишнього кінотеатру - Відродження, на пл. Героїв)?Чому б не провести їх реконструкцію  і азпустити їх?

Така реконструкція є дуже дороговартісною. З цим доведеться зачекати.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:37:07
А як справа, щодо атракціонів, у яких напевно вже вийшов термін експлуатації?
Ми провели минулого року регламентні, профілактичні роботи щодо "Колеса огляду" і з допомогою підприємця відкрили футбольне і волейбольне поля, щодо інших атракціонів питання відкрите..

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:39:35
І ще одне запитання що стосується міських фонтанів, той фонтан що знаходиться біля готелю Асторія буде демонтований, коли власник викупленої ділянки розпочне там якісь будівельні роботи?(я розумію з цим питанням потрібно звертатися безпосередньо до самого власника викупленої ділянки. проте. я думаю, питання фонтану обговорювалося при прийнятті рішення про продаж земельної ділянки)

Мені відомо, що проект реконструкції площі Героїв передбачає цілий ряд фонтанів.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:40:18
Чому в Калуші до цього часу не перейменована вул. Каракая, адже сам Каракай був більшовицьким сексотом, чому це питання не піднімається?
   

Це питання дискусійне. А щодо переіменування вулиць загалом, то повинно бути відповідне рішення мешканців тої чи іншої вулиці. Адже це пов’язано з переоформленням багатьох документів: паспортів, свідоцтв на право власності, установчих документів фірм, які мають юридичну адресу тощо. А це все коштує чималих грошей.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:41:10
Коли буде заасфальтовано вул. Сівецька (приватний сектор) і вул. М. Гоголя? (хоча вул. М. Гоголя і в центрі вона досі в жалюгідному стані, щодо вул. Сівецька подібна ситуація)

Планово. Все і одразу зробити не можна.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:41:34
Хто дозволив побудувати в дворі житлового будинку(Сівецька 6-8) невідому 5-поверхову споруду, добудувавши 4 -поверхи магазину ''7 днів'', чи хтось добре заплатив? Будівля знаходиться десь 10 м. від вікон житлового будинку Сівецька 8 і затуляє світло в квартирах, це просто якесь наподобство(((
Якщо знаєте скажіть цей 5 -поверховий монстр ,це буде готель, чи житловий будинок, чи торговий центр?

Дозвіл на побудову дали наші попередники – депутати Калуської міської ради 4-го скликання. Проектом передбачено створення там оздоровчого комплексу.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:42:08
не всі  комунальні підприємства виплачують вчасно зарплату  Чи залишаться ці борги на 2012 рік   чи таки буде погашена заборгованість до кінця грудня 2011 ?
Аналогічне питання було про «Міськсвітло», на яке я уже відповів.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:44:53
Чи буде колись заасфальтована вуличка (майже пішохідна,та ще й в центрі міста) Цеглинського ?


Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:45:14
Поки будуть тривати роботи з реконструкції «Відродження», то асфальтувати цю вулицю недоцільно.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:46:04
Коли нарешті почнуть ремонтувати вулицю Павлика. Дорога просто в жахливому стані. Так як тротуару ніякого нема, пішоходу після дощу або відлиги неможливо пройти, а коли зтемніє то взагалі. Того року наші любі дорожники позасипали ями відпрацьованим асфальтом, що значно погіршило ситуацію...

Я дуже добре знаю про ці проблеми міста і переживаю за їхнє вирішення. Але Ви маєте розуміти, що 1 км дороги коштує понад 1,5 млн. грн. Ми ж намагаємось поступово розв’язувати задачі, які перед нами ставить громада. І багато внутрішньоквартальних доріг у місті вже заасфальтовано.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:46:54
Коли в Калуші біля лавок, тротуарів, автобусних зупинок, торгових закладів і т.д. встановлять урни для сміття?

Саме із встановлення смітників я починав свою роботу у Калуші. Першими були пластикові помаранчевого кольору (пам’ятаєте?). Упродовж кількох місяців їх просто не стало –палили, нищили, перевертали, навіть крали. Пробували металеві – вони виявились ще більш нестабільними (їх, як і каналізаційні люки, здавали на металолом). Добре, що контейнери для побутових відходів у нас більш-менш «антивандальні». Я розумію, що наявність смітників – це запорука чистоти у нашому місті. Тому обов’язково будемо ще щось експериментувати.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #192 : 05 Грудня 2011, 21:50:16 »

У чиїй власності на даний час д/с Світлячок (знаходиться в р-ні Бані) і чи буде колись відновлена його робота?
Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:48:22
Чому міська влада не дає дозволу на реконструкцію диспетчерського пункту на вул Б. Хмельницького (біля політехнічного коледжу)?
Записаний

danusy

  • Новачoк
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    11 Лютого 2013, 18:16:56

    Звідки: Малицької
Діалог з мером
« Прочитано #193 : 05 Грудня 2011, 21:50:21 »

1 Звичайно про них треба думати щодня, але чомусь забувають і в Міжнародний день інвалідів. Щодо пільг інвалідам, то чомусь в Управлінні праці та соціального захисту населення не дуже хочуть про них розказувати. Про кошти на лікування дітей, мені нічого не розказували, як і про безплатний басейн, і про багато чого іншого.(поки з них не витягнеш, нічого самі не розкажуть) "Ми єдине місто в Івано-Франківькій області, яке підтримує і фінансує дітей-інвалідів ". - хотілося б взнати як ви їх підтримуєте. Моя дитина чомусь не отримує ніякої підтримки,а лише перешкоди. Отримали лише одноразову виплату від міської ради (500 грн.і за це дякую), а на одну поїздку і лікарню мені потрібно 1000 евро.І хочу сказати що я не одна така в нашому місті.(наш модератор може підтвердити)
« Останнє редагування: 07 Грудня 2011, 08:39:42 від Tandylight »
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #194 : 05 Грудня 2011, 21:51:42 »

У мене є запитання. Чому не дають дозвіл на виготовлення технічної документації для ведення особистого селянського господарства, але згідно постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 року № 844 дозвола надавались.  На даний час постанова діє і ніхто її не відміняв, те що коштів не виділяють на безоплатну приватизацію земельних ділянок вже давно відомо, ніхто з громадян не відмовляється оплачувати кошти але проблема в наданні дозволу, і згідно відповіді (запит був від заступника І.Матвійчука) з Держкомзему де немає ніяких заперечень щодо надання дозволу і надання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства питання не рухається.

На сьогоднішній день ОСГ – це схема  відходу від продажу землі з аукціону
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #195 : 05 Грудня 2011, 21:54:08 »

Чи планується у місті встановлення світлофорів на інших перехрестях міста, де їх ще нема, а вони потрібні, наприклад перехрестя (вул. Пекарська -вул. Рубчака - вул. Грушевського 2 сторони)?
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #196 : 05 Грудня 2011, 21:57:27 »

У чиїй власності на даний час д/с Світлячок (знаходиться в р-ні Бані) і чи буде колись відновлена його робота?
Ще з 2006 року приміщення було передано в приватну власність з умовою збереження цільового призначення. Наскільки мені відомо,  власник змінився, тому відстежити дотримання даної умови, практично складно.
Записаний

danusy

  • Новачoк
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    11 Лютого 2013, 18:16:56

    Звідки: Малицької
Діалог з мером
« Прочитано #197 : 05 Грудня 2011, 21:57:48 »

В Палаці культури Мінерал був проведений конкурс "Міс Красуня" для дітей зі зниженим слухом , проведено ряд заходів у бібліоткеках міста. Учнівський парламент провів акцію "Подаруй дитині посмішку" де зібрав м'які іграшки для інвалідів. Також Міськрайона організація товариства сліпих спільно з Управлінням культури проводить захід 08 грудня.

2 А чому про такі заходи не розказують самим інвалідам, в якій газеті це було написано, чи по радіо оголошено?
« Останнє редагування: 07 Грудня 2011, 08:40:47 від Tandylight »
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #198 : 05 Грудня 2011, 22:01:48 »

Така передача відбулась до моєї каденції
Відповідь від: 05 Грудня 2011, 21:59:27
Чи планується у місті встановлення світлофорів на інших перехрестях міста, де їх ще нема, а вони потрібні, наприклад перехрестя (вул. Пекарська -вул. Рубчака - вул. Грушевського 2 сторони)?
Місце розміщення світлофорів визначає ДАІ міста.

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 22:00:32
Чому міська влада не дає дозволу на реконструкцію диспетчерського пункту на вул Б. Хмельницького (біля політехнічного коледжу)?
Підприємець, що викупив приміщення пункту не має  оформленої земельної ділянки, а проект передбачав розширення приміщення.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #199 : 05 Грудня 2011, 22:04:31 »

А ДАІ не звітує міській раді про свої рішення, ну в таких масштабах як встановлення світлофорів?
Записаний