Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264856 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

danusy

  • Новачoк
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    11 Лютого 2013, 18:16:56

    Звідки: Малицької
Діалог з мером
« Прочитано #160 : 30 Листопада 2011, 15:25:51 »


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:49:23
40Як то гроші платників податків виділяти релігійній громаді ??

По-перше, це передбачено Програмою розвитку місцевого самоврядування в м.Калуші. По-друге, кошти виділяються на конкретні заходи (згідно з кошторисом), які носять соціальний характер – недільні школи, таборування молоді і дітей, допомога малозабезпеченим громадянам тощо.


6 Половина громадян з цим рішенням не погодиться. Якщо ви так хочете допомагати релігійним громадам і це передбачено програмою розвитку місцевого самоврядування то я думаю і зі мною напевно погодяться більшість громадян, треба допомагати усім  УПЦКП, УПЦКМ, УГКЦ, і іншим, а не тільки церкві Святого Архистратига Михаїла. Уроки про релігію краще проводити в школі куди можна запрошувати священників з різних конфесій, щоб вони пояснили дітям в чому різниця між іхніми релігіями (сумніваюсь що недільні школи відвідує багато дітей, а якщо відвідує то вони повинні бути у кожній церкві).Таборування молоді і дітей - щось я нічого не чула про ці табори. Маєте якусь інформацію поділіться, можливо я би також відвела свою дитину. Що до допомоги малозабезпеченим громадянам, то на мою думку цим повинні займатися відповідні державні органи, а якщо церква хоче допомагати то повинна брати кошти з пожертв громадян,які в цю церкву ходять,проводити якісь благодійні акції (в Німеччині наприклад всі хто відвудує церкву приносять з собою хто їжу, хто одяг і.т.д, а потім це все роздають малазабезпеченим людям,думаю наші церкви могли б також започаткувати такі акції), а не брати кошти з бюджету міста А то вийде що церква Святого Архистратига Михаїла така добра всім допомагає за наші кошти,  а решта церков погані бо нічого не роблять. І ще мене цікавить, а хто буде перевіряти правильне використання цих коштів. :dopovid Тож Ігоре Спепановичу, якщо ви хочете надавати кошти саме церкві Святого Архистратига Михаїла, то давайте їх з своєї кишені, а якщо хочете допомагати всім церквам тоді виділяйте кошти з бюджету. А ще краще провести опитування мешканців міста по такому питанню, у нас же вільне віросповідання і не всі відвідують церкву Святого Архистратига Михаїла
« Останнє редагування: 30 Листопада 2011, 22:46:46 від Tandylight »
Записаний

YRDPO

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    30 Листопада 2011, 17:26:31

    Звідки: sad
Діалог з мером
« Прочитано #161 : 30 Листопада 2011, 17:26:31 »

7 Пане мер закінчується 2011 рік дайте будьласка відповідь коли буде виплачено заборгована зарплата працівникам комунальному господарству міськсвітло ? І чи буде взагалі виплачена не по документах, а реальними грошима ?
« Останнє редагування: 30 Листопада 2011, 22:47:28 від Tandylight »
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #162 : 30 Листопада 2011, 18:11:36 »

Ділянки готові для продажу з аукціону. Якщо є бажаючі їх придбати – зголошуйтесь.
8 Де можна почерпнути інформацію, що виставляється на аукціон, і що необхідно для участі в аукціоні?
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:20:38 від Tandylight »
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #163 : 30 Листопада 2011, 18:40:22 »

Ділянки готові для продажу з аукціону. Якщо є бажаючі їх придбати – зголошуйтесь.
Де можна почерпнути інформацію, що виставляється на аукціон, і що необхідно для участі в аукціоні?
І коли саме аукціон відбудеться?
Відповідь від: 30 Листопада 2011, 18:13:01

Відповідь від: 30 Листопада 2011, 18:15:00
Пане мер, у мене наступні запитання:
9 -Коли буде продовжуватись реконструкція парку ім. І. Я Франка і який вигляд мав би набути парк після реконструкції?
10 -Чи планується в місті реконструкція ''гуманітарки'', так як я бачу що по суті до нормального вигляду серед міських ринків в Калуші не приведена лише вона. Я маю на увазі чому б не створити там криті торгові ряди з відповідними умовами для торгівлі, так як це зроблено на вул. Стуса, вул. Дзвонарська?

Відповідь від: 30 Листопада 2011, 18:20:42
Раніше в масмедіа згадувалося про те що в Калуші китайці збираються відновити виробництво калійних добрив, як наразі просувається справа з цим питанням?
Відповідь від: 30 Листопада 2011, 18:21:59
11 Я би хотів, запитати, чому в Калуші ,навідміну від інших міст України, не функціонують фонтани(ЇХ В НАС Є 3)(біля пошти, біля колишнього кінотеатру - Відродження, на пл. Героїв)?
Чому б не провести їх реконструкцію  і азпустити їх?
12 І ще одне запитання що стосується міських фонтанів, той фонтан що знаходиться біля готелю Асторія буде демонтований, коли власник викупленої ділянки розпочне там якісь будівельні роботи?(я розумію з цим питанням потрібно звертатися безпосередньо до самого власника викупленої ділянки. проте. я думаю, питання фонтану обговорювалося при прийнятті рішення про продаж земельної ділянки)
Відповідь від: 30 Листопада 2011, 18:29:26
13 Чому в Калуші до цього часу не перейменована вул. Каракая, адже сам Каракай був більшовицьким сексотом, чому це питання не піднімається?
Відповідь від: 30 Листопада 2011, 18:32:13
14 Коли буде заасфальтовано вул. Сівецька (приватний сектор) і вул. М. Гоголя? (хоча вул. М. Гоголя і в центрі вона досі в жалюгідному стані, щодо вул. Сівецька подібна ситуація)
Відповідь від: 30 Листопада 2011, 18:34:03
15 Хто дозволив побудувати в дворі житлового будинку(Сівецька 6-8) невідому 5-поверхову споруду, добудувавши 4 -поверхи магазину ''7 днів'', чи хтось добре заплатив? Будівля знаходиться десь 10 м. від вікон житлового будинку Сівецька 8 і затуляє світло в квартирах, це просто якесь наподобство(((
Якщо знаєте скажіть цей 5 -поверховий монстр ,це буде готель, чи житловий будинок, чи торговий центр?
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:21:36 від Tandylight »
Записаний

Глорія

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2013, 15:47:52

    Звідки: Львів-Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #164 : 30 Листопада 2011, 20:19:09 »

допомагати усім  УПЦКП,

!! В той час,коли були виділені кошти для церкви Архистратига Михаїла, у православній церкві КП за кошти парафіян проводилися ремонтно-відновлювальні роботи. :( як всередені так і ззовні  :(
Пане мер закінчується 2011 рік дайте будьласка відповідь коли буде виплачено заборгована зарплата

16 не всі  комунальні підприємства виплачують вчасно зарплату :( Чи залишаться ці борги на 2012 рік  :=) чи таки буде погашена заборгованість до кінця грудня 2011 ?
Коли буде заасфальтовано

 Чи буде колись заасфальтована вуличка (майже пішохідна,та ще й в центрі міста) Цеглинського ? :(
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:21:57 від Tandylight »
Записаний

Петро

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 45
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2019, 23:26:29

    Звідки: Рубчака
Діалог з мером
« Прочитано #165 : 30 Листопада 2011, 23:01:45 »

17 Калушанин без хімії, це щось не те. Може, тому, власне, з благословіння міської влади і на догоду калушанам і спалюється в місті всяке дрантя, створюючи смок? Шановний мер, це що за програма така? Боротьба із здоров"ям? Чи може зі всіма нами, ( мовляв, забирайтеся вже звідси)? А може це боротьба з асмою, якої в Калуші, як ніде? Моя доця страдає на цю хворобу, тому, для мене це дуже важливо. Скажіть чи закінчиться коли-небудь така тенденція у калуських господарників?
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:24:20 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #166 : 30 Листопада 2011, 23:05:08 »

Петро уточніть будь-ласка запитання . Яке дрантя, ким спалюється і де...?
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Діалог з мером
« Прочитано #167 : 30 Листопада 2011, 23:13:48 »

Цитувати (вибране)
Коли буде заасфальтовано вул. Сівецька.....
 Навіщо давати такі питання, якщо ви на них і так знаєте відповіді.(Доречі якраз Сівецьку заасфальтували як я бачив, на відміну від багатьох інших.) Зараз кожен про свою вулицю як почне питати коли і вона буде заасфальтована, і все одно почуєте одну і туж відповідь. Я ось тут http://forum.kalush.info/index.php/topic,5714.80.html давав запит нашим любим депутатам, пройшло більше пів року, а віз і нині там, приходиться після дощу ходити додому в чоботах :=) і нічо, чекаю)
18 Запитання таке. Коли нарешті почнуть ремонтувати вулицю Павлика. Дорога просто в жахливому стані. Так як тротуару ніякого нема, пішоходу після дощу або відлиги неможливо пройти, а коли зтемніє то взагалі. Того року наші любі дорожники позасипали ями відпрацьованим асфальтом, що значно погіршило ситуацію... Викладаю фото.












Відповідь від: 30 Листопада 2011, 23:11:55
Цитувати (вибране)
Петро уточніть будь-ласка запитання . Яке дрантя, ким спалюється і де...?
Та хто його зна де, ніхто не контролює, а дим практично цілодобово, особливо вечорами, прихожу додому як шашлик :=)
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:24:35 від Tandylight »
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Діалог з мером
« Прочитано #168 : 01 Грудня 2011, 07:53:35 »

. Викладаю фото.

А неперемістити фоти від  vover ,в тему подорожі містом?
Відповідь від: 01 Грудня 2011, 07:48:59
Петро уточніть будь-ласка запитання . Яке дрантя, ким спалюється і де...?
Менше офісноі роботи ,більше виіздів в народ  :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #169 : 01 Грудня 2011, 11:10:35 »

Цитувати
Петро уточніть будь-ласка запитання . Яке дрантя, ким спалюється і де...?
Та хто його зна де, ніхто не контролює, а дим практично цілодобово, особливо вечорами, прихожу додому як шашлик
!!То правда! Наприклад, у вівторок 29.11. все місто в диму! Дихати нема чим! Не кажучи вже про запах одягу...А влітку, то ситуація стандартна: всі все спалюють, жарко та щей дим-жах!
!! До речі, зі зверненням по ТБ чудова, на мою думку, ідея! Ще б десь нагадували про штрафи за подібне поводження (спалювання листя, сміття...)...Може, і ефект був би. Це все-таки забруднення довкілля і, відповідно, вплив на НАШЕ здоровя.
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:23:26 від Tandylight »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #170 : 01 Грудня 2011, 11:53:51 »

 !! Учора листя палили біля будинку 13 що на вул. Пушкіна   :o
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:23:43 від Tandylight »
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Діалог з мером
« Прочитано #171 : 01 Грудня 2011, 11:55:25 »

а я з нашим мером хотів би зустрітися, попити каву, поговорити без напряг про життя як воно є :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #172 : 01 Грудня 2011, 11:57:33 »


 Ти хочеш форумівки ?  :P
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Діалог з мером
« Прочитано #173 : 01 Грудня 2011, 12:08:27 »

Ти хочеш форумівки ?
можна і форумівкою, але затролять зустріч :)
ні, так просто :) посидіти, поговорити :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #174 : 01 Грудня 2011, 18:44:21 »

Коли буде заасфальтовано вул. Сівецька.....[/quote]  Навіщо давати такі питання, якщо ви на них і так знаєте відповіді.(Доречі якраз Сівецьку заасфальтували як я бачив, на відміну від багатьох інших.) Зараз кожен про свою вулицю як почне питати коли і вона буде заасфальтована, і все одно почуєте одну і туж відповідь. Я ось тут http://forum.kalush.info/index.php/topic,5714.80.html давав запит нашим любим депутатам, пройшло більше пів року, а віз і нині там, приходиться після дощу ходити додому в чоботах :=) і нічо, чекаю)

Відповідь на запитання: Якби ви пройшлися вулицею дальше  і пройшлися приватним сектрором, ви би кардинально змінили би свою думку щодо вулиці, особливо після гаражів, адже там вона грунтова і в дощі нею ні пройти ні проїхати)

А ще великою проблемою цієї вулиці є її фоси, що на це скажете, Ви, Ігоре Степановичу?
Записаний

Серж Вальдемарович

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    24 Вересня 2012, 21:25:56

    Звідки: Посьолок
Діалог з мером
« Прочитано #175 : 01 Грудня 2011, 21:46:42 »

19Коли в Калуші біля лавок, тротуарів, автобусних зупинок, торгових закладів і т.д. встановлять урни для сміття?
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:26:29 від Tandylight »
Записаний

Михалич

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    03 Квітня 2013, 21:44:36

    Звідки: б-р.Незалежності
Діалог з мером
« Прочитано #176 : 02 Грудня 2011, 15:52:40 »

20У мене є запитання. Чому не дають дозвіл на виготовлення технічної документації для ведення особистого селянського господарства, але згідно постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 року № 844 дозвола надавались.  На даний час постанова діє і ніхто її не відміняв, те що коштів не виділяють на безоплатну приватизацію земельних ділянок вже давно відомо, ніхто з громадян не відмовляється оплачувати кошти але проблема в наданні дозволу, і згідно відповіді (запит був від заступника І.Матвійчука) з Держкомзему де немає ніяких заперечень щодо надання дозволу і надання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства питання не рухається.
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:26:47 від Tandylight »
Записаний

qwer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 159
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 23:20:42

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #177 : 02 Грудня 2011, 18:10:57 »

загалом зрозуміло - темі ДІАЛОГУ чи то ВІДПОВІДЕЙ МЕРА пора грати марша

та в черговий раз Насалик продемонстрував неповагу

поставлю "не загадкове" "-1",так,як в той самий день Ігор Степанович чесно працював з людьми в підгорецькій лікарні.Тай з відео Вам в інший розділ :-[ (музика,цирк,апазиція..)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #178 : 02 Грудня 2011, 19:15:27 »

загалом зрозуміло - темі ДІАЛОГУ чи то ВІДПОВІДЕЙ МЕРА пора грати марша

та в черговий раз Насалик продемонстрував неповагу

поставлю "не загадкове" "-1",так,як в той самий день Ігор Степанович чесно працював з людьми в підгорецькій лікарні.Тай з відео Вам в інший розділ :-[ (музика,цирк,апазиція..)

А тут відмазка інша писалася - він гостей приймав з нагоди минулого дня народження в той момент, як мав бути на форумі
щодо ВІДЕО, то з мною тепер виставлених пані модератор повинна була обрати найоптимальніше з її точки зору, адже вона прибрала з посту про марш, ВІДЕО  із записом маршу - то певне виконавська трактовка недовподоби їй була, тому ЯЯ й звпропонувала інші варіанти, щоб пані модератор виправила нею ж зпоганений пост і поставила там те виконання Шопена, котре їй найбільш до вподоби.
щодо МІНУСА... то зрештою в мене ПЛЮСІВ набагато більше
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #179 : 02 Грудня 2011, 19:45:08 »

Ігор Степанович чесно працював з людьми в підгорецькій лікарні
о 21 год вечора? звідки у Вас така інформація? навіть сам Ігор Степанович, як можемо прочитати вище, попередив через Тенді, що у нього в той день були гості.  :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)