Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264782 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #140 : 28 Листопада 2011, 19:35:38 »

37Раніше на території поблизу санастанції (вул. Каракая) збиралися будувати 9-пов. житловий будинок, в якому продавалися квартири (до цього часу на тому місці стоїть табличка з фотографією новобудови і контактними телефонами забудовника), що сталося, чому будівництво не ведеться?
І ще одне, чому на відміну від інших будівельних обєктів міста, які відновили будівництво ще в кінці 2010 року, будівельний майданчик на пр. Л. Українки - будівництво 9- поверхівки за замовленням 555 - стоїть заморожений?
Відповідь від: 28 Листопада 2011, 19:31:42
38Коли компанія Буденергоінвест буде починати будівництво 5- і 9- пов. будинків на вул. Малицької і де саме буде знаходитися це будівництво(в якому районі вулиці) ?
Відповідь від: 28 Листопада 2011, 19:33:24
39Чи планується під час чистки річки Сівки  реконструкція двох головних автомобільних мостів(пр. Л. Українки і вул. Євшана)?
« Останнє редагування: 28 Листопада 2011, 20:08:01 від Tandylight »
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Діалог з мером
« Прочитано #141 : 28 Листопада 2011, 20:23:11 »

Цитувати (вибране)
УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
(сімнадцята  сесія  шостого  демократичного  скликання)
РІШЕННЯ
від   .2011   №   
Про виділення коштів церкві Святого Архистратига Михаїла.

На виконання Програми розвитку місцевого самоврядування на 2011 рік („Підтримка розвитку громадянського суспільства"), враховуючи рекомендації комісії з питань гуманітарної роботи, соціального захисту населення та молодіжної політики,  міська рада

ВИРІШИЛА :


1. Виділити кошти для здійснення статутної діяльності церкві Святого Архистратига Михаїла в сумі  ___________ грн.
2. Фінансовому управлінню міської ради провести відповідне фінансування в 2011 році по головному розпоряднику коштів - виконавчому комітету міської ради.
3. Контроль  за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Олександра Челядина.

Скопіював з сайту міськоі ради.

40Як то гроші платників податків виділяти релігійній громаді ??
« Останнє редагування: 28 Листопада 2011, 22:43:36 від Tandylight »
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

danusy

  • Новачoк
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    11 Лютого 2013, 18:16:56

    Звідки: Малицької
Діалог з мером
« Прочитано #142 : 29 Листопада 2011, 16:16:45 »

41У мене ще одне запитання. Коли буде здійсненна обрізка аварійних дерев, що знаходяться по вул. Височанка, Андрусяка, Березовського ( по дорозі, що веде на Пагорб Слави) :).Заява від мешканців була написана ще в 2008 році, але чомусь коштів весь час бракує. Замість того проводиться обрізка дерев, які не становлять загрози для людей. Видали нам ордера на обрізку, але хто їх буде обрізати, і хто буде винний якщо щось станеться. Коли цього року на половину обломилася верхівка однієї верби і трималася на волоску, то мені прийшлося три тиждні день у день дзвонити до пана Найди щоб обрізали цю верхівку.З цих дзвінків я дізналася що у нас виявляється в автодорі працює сліпий директор, який проїжджав по вулиці за моїм проханням і не побачив зламаної верби, після цього потрапив на лікарняний. Заступники у його також потратили на лікарняний, як мені пояснили по телефонній розмові з кабінету Найди (не знаю хто відповідав, непридставився)," бо в них не все гаразд з головою" ( це його слова) :ganba. І на кінець коли я вказала свою адресу (сказала що я особисто покажу яка верба впала) прислали до нас подивитися жіночку яка чомусь не розуміється на адресах і замість одного будинку пішла у сусідній. З великою бідою ту вербу обрізали, але залишили ще 6 шт. (дві коло магазину "Сонечко" повністю сухі верхіки, знаходяться над дорогою і стежкою де ходять люди, дві на вїзді на вулицю Андрусяка,і дві по самій вулиці (одна верба в середині повністю трухлява)). Звідси випливає ще одне запитання як ви вважаєте чи правомірно використалися кошти з бюджету, коли прислали машину і людей(витратили на це гроші) обрізали тільки одну вербу, коли можна було обрізати всі 6 шт, хоч я просила їх обрізати  :duvno .У нас на вулиці є багато дітей і на поляні вони мають гарне місце щоб погратися ( бо ж на дитячий майданчик для наших дітей у міта як завжди не вистачає грошей) тож прошу вас, пане Ігоре Степановичу подбати принаймі про їхню безпеку (щоб їм на голову не впала якась гілка з дерева) і нагадати УЖКГ про їхні обовязки а не відфудболювання людей.І на 9 травня проводити обрізку не на Пагорбі Слави а там де це необхідно, де ходять люди і бавляться діти. Запрошую вас пройтися у вітряну погоду по вулиці Височанка до Пагорба Слави з правого боку. І ще мене цікавить, чому ще не заплатили допомогу на дітей інвалідів сьогодні уже 29 листопада, а повинні були ще 13. :unknow Дякую
« Останнє редагування: 29 Листопада 2011, 22:54:57 від Tandylight »
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #143 : 29 Листопада 2011, 18:20:29 »

1 Щодо аварійних дерев, є питання. коли нарешті д/с Журавлик буде повністю звільнений від старих трухлявих верб, що є небезпечні для дітей, які відвідують дитсадок і для жителів прилеглих будинків(адже крони багатьох верб виходять прямо на проїжду частину вул. Каракая і на двори прилеглих житлових будинків)?
« Останнє редагування: 30 Листопада 2011, 22:44:57 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #144 : 29 Листопада 2011, 21:04:35 »

Шановні форумці,

Ігор Степанович  попросив адміністрацію форуму вибачитись.

Сьогодні привітати його з нагоди Дня народження приїхали з усієї області  депутати обласної ради від Української партії.

Знаючи,  що така ситуація може статися мер підготував відповіді на запитання,  що були задані  і попросив їх розмістити.

Оскільки для нас і для мера важливо, щоб діалог тривав наживо він виходитиме на зв'язок з наступного тижня як і було заплановано.

Усі відповіді нам було надіслано, вони готувались і розглядались мером і звучать від його імені.

Дякую  :bouquet:
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Діалог з мером
« Прочитано #145 : 29 Листопада 2011, 21:14:26 »

Поки немає міського голови вирішив заповнити "ефір" проміжним, але принциповим питанням:

2ЧИ МОЖЕ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ГАРАНТУВАТИ ЩОТИЖНЕВУ РОБОТУ НА ФОРУМІ В ЦІЙ ТЕМІ, принаймні по 1-2 години як воно є зараз ВПРОДОВЖ 2012 РОКУ, адже ідея цікава і питання не закінчуються.
І якщо може таке гарантувати - то нехай напише тут великими червоними літерами!!!

Дякую щиро за відповідь якою б точною і повною вона не була.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:05:13
Оооо.... Здається вбачається певна відповідь на мій попередній пост......

День народження Юпітера... Ясно. Далі буде новий Рік, Різдво, Великдень, Восьме березня, Петра й Павла, День незалежності, День Знань, Михайла...

Здиблемосі через рік....
А Ірина в той час буде віщати від імені міського голови

Тенді, не ображайся :frend
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:09:02
Ти ж сама мене запрошувала взяти участь в ДІАЛОГАХ....
Хоч і я тобі казав як я веду діалоги - треба мінімум двох.

Так що або закривай тему з "технічних причин" або НАСАЛИКА В СТУДІЮ!!!
« Останнє редагування: 30 Листопада 2011, 22:45:11 від Tandylight »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #146 : 29 Листопада 2011, 21:18:40 »

Ігор Степанович  попросив адміністрацію форуму вибачитись.
адміністрація не повинна вибачатись.
Мер приходить на форум коли має час та натхнення і адміністрація не несе відповідальності за відсутність мера. зрештою, не має суттєвого значення, коли мер з'являтиметься на форумі. Хотілось  би, щоб це був дійсно  діалог або хоча б відповіді на запитання до МЕРА, а не його протеже чи секретарів. 
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #147 : 29 Листопада 2011, 21:22:13 »

Привіт :) Я не ображаюсь, мені приємно що ти зайшов.
Тему не закрию, сьогодні я  викладу ті відповіді що є бо власне їх очікували :) Але так, діалогу сьогодні не буде :)

Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:20:06
Вважаю якраз достойним, те що в таких ефірах приймає участь Насалик особисто і відповідає на запитання.
Думаю що якби це було не так він дуже гарно міг це організувати і сьогодні.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #148 : 29 Листопада 2011, 21:24:19 »

Ігор Степанович  попросив адміністрацію форуму вибачитись.
адміністрація не повинна вибачатись.
Мер приходить на форум коли має час та натхнення і адміністрація не несе відповідальності за відсутність мера. зрештою, не має суттєвого значення, коли мер з'являтиметься на форумі. Хотілось  би, щоб це був дійсно  діалог або хоча б відповіді на запитання до МЕРА, а не його протеже чи секретарів. 
Я вважаю що пише мер, адже як говорить модетатор, якби писали секретарі мера то могли би вони написати і сьогодні
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #149 : 29 Листопада 2011, 21:25:02 »

він дуже гарно міг це організувати і сьогодні
гарно організував, не заперечую   :)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Діалог з мером
« Прочитано #150 : 29 Листопада 2011, 21:26:00 »

Тоді робім так:

1. Ті відповіді котрі підготовані чи узгоджені з НАСАЛИКОМ - викладай, бо вже 21:28
(відповіді на мої питання також варто включити)

2. Якщо відомо, що першої особи міста на форумі не буде - просимо інформувати зазделегідь.

3. Прошу донести до НІС, що громада прагне спілкування в цій темі з ним, а з тобою Тенді, також приємно спілкуватися, але бажано у всіх інших темах, бо при всій повазі - Ти поки не мер Калуша. Без образ.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #151 : 29 Листопада 2011, 21:28:17 »

секретарі
це образно сказано, а не буквально. спеціального секретаря для дописувань на форумі мер мабуть ще не завів.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #152 : 29 Листопада 2011, 21:46:58 »

Дякую що дозволив :)

Через відсутність можливості бути в призначений час на форумі Міський голова просив розмістити відповіді на поставлені запитання.
Усі відповіді що розміщені нижче звучать від імені мера але розміщені модератором теми Tandylight




Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:29:38
Друге, що давно насторожує, то Ваша необізнаність з реаліями (чи то не бажання знати тих реалій) нинішнього медичного страхування та можливостей його застосування.

Покищо у світі гідної альтернативи страховій медицині немає.


Цитата: Міський голова від 14 Листопада 2011, 20:48:05
Судитися з "Мурзилкою" - позбавлено здорового глузду,а питання медикаментів і поставок вирішено більш прагматично-запрошено всі ЗМІ відвідувати всі поставки на ЦРЛ.Це вже висвітлено в ЗМІ.
З чим ЯЯ цілком погоджуюся. Адже навряд чи репліки Радецької там могли надрукувати навіть у рубриці «в таких кидати яйцями», та зрештою, ЯЯ давно не читаю того видання – тому припускаю там таки щось і змінилося, а у Ігоря Степановича свіжіші враження від журналу для дітей від 6 до 12 років. Та от питання щодо відстоювання ним власної честі й гідності так і залишилося без уваги – 4Ігорю Степановичу, невже зовсім нічого відстоювати?
Ключове питання – не що відстоювати, а перед ким відстоювати.

Що ж стосується запрошення журналістів, то… не люблю ЯЯ цитувати героїв фільмів та тут іншого не доберу, тож як казав Платон: «Тебя не только идиоты слушают, а ещё и толковые люди…». Тому й розуміється, що запрошення журналістів то є чисто популістським кроком – адже калуські журналісти жодного відношення до фармацевтики на мають, так само як і не є фахівцями у цій галузі, тому й не спроможні надати навіть приблизну оцінку завезеним у ЦРЛ препаратам.
У Вас дуже хибна думка про калуських журналістів. Не розумію, чому Ви їх хочете принизити. А щодо оцінки медичних препаратів, то вона міститься у відповідних сертифікатах.

Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:34:35
5  Отож, щодо медицини то, мені ніяк не вдається знайти інформацію про прибуття разом із пані Радецькою хоча б одного фахівця , що відповідно до свого профілю був би спроможний виконати заявлену Вами функцію – допомогти в освоєнні нової медичної апаратури, що НА ТОЙ ЧАС вже була введена в експлуатацію. Ви можете надати перелік прізвищ (ПІП) та інформацію щодо їх профілю та рівня кваліфікації таких спеціалістів, тих, хто перебував тут разом із Віталіною Радецькою??? Друге, то Ви мені так і не відповіли на питання,
На жаль це перегорнута сторінка в історії нашого міста. І Ваші яйця у цьому, на жаль, відіграли не останню роль.
як Ви ставитеся до повідомлень про вимоги лікарів оплатити свої послуги та які міри приймаєте щодо такого явища, адже навіть анкети-опитування пацієнтів давно вже не роздають.
На це запитання я вже відповів.
7  чи можете Ви надати тут номери та дати реєстрацій тих подань до ОДА та на комісію облради, в котрих просили про виділення коштів для міста у 2011 році, про які Ви твердили на черговій сесії міської ради 30,06??? Друге питання, яке ЯЯ вже задавала Вашому заступнику пані Табачук, то –
За офіційною інформацією звертайтесь офіційно.

Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:43:11
чому прийняте звернення не відповідало законодавству, адже основна думка у ньому є цілком правильною? Бо згідно із її відповіддю, то замах на статті спеціальної частини кримінального кодексу були спеціально добраною тактикою   .

 «Замах на спеціальну частину кримінального кодексу, за що передбачена відповідна міра покарання» –  це Ваше не зовсім компетентне формулювання. Насправді у зверненні йшлося про право депутатів Калуської міської ради ігнорувати рішення обласної ради у разі невиконання їхніх вимог щодо обласного фінансування потреб калуської громади. Губернатор висловив сумнів щодо правомірності такої постановки питання. Але досі жодної юридичної оцінки стосовно цього не було. Я ж переконаний, що звернення, про яке йдеться, було цілком адекватним.


чи Ви дозволите мені наступного разу виражати власну незгоду із прийнятими Вами рішеннями шляхом замаху на статті кримінального кодексу – наприклад з’явитися у сесійну залу МР , та вже не з яйцями, а як варіант з двостволкою із сіллю дрібненькою? Чи не викликатимете у такому разі наряд міліціантів, як то було минулого разу, коли ЯЯйка була всього лише із десятком яєць?

А от якраз це – вже сфера дії кримінального кодексу. Зустрічне питання: чи знаєте ви, що таке рикошет?
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:04:28 від Tandylight »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #153 : 29 Листопада 2011, 21:49:00 »

В загалом зрозуміло - темі ДІАЛОГУ чи то ВІДПОВІДЕЙ МЕРА пора грати марша

та в черговий раз Насалик продемонстрував неповагу до інших, адже про власну відсутність попереджаєтья, й те, що він ... як би то сказати - економний - адже простіше використати безкоштовну "силу" власної пошановувачки ніж заплатити секретареві, щоб той займався друкуванням відповідей у постах, адже тут би довелося платити з власної кішені, а не як то він собі завів - з міської.
« Останнє редагування: 01 Грудня 2011, 22:51:48 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #154 : 29 Листопада 2011, 21:58:35 »

Через відсутність можливості бути в призначений час на форумі Міський голова просив розмістити відповіді на поставлені запитання.
Усі відповіді що розміщені нижче звучать від імені мера але розміщені модератором теми Tandylight



10 А чим Рінат так гірший від пана Ігоря - Голови фракції УП в міській раді??? Йому ж трошки накинули із бюджету.... Певно пан Ігор кращий тим , що він "свій", місцевий і земляк???
Якщо чесно – я б тільки потішився, якби пан Ігор, чи будь-хто з калушан, були б кращі за Ріната Леонідовича в сенсі фінансових статків. Ну, а крім того, що той же пан «"свій", місцевий», він ще й відповідальний виконавець робіт, підприємець, який ОФІЦІЙНО забезпечує роботою велику кількість калушан. Це перше.
   Тепер на рахунок Вашого закиду «накинули з бюджету». Я на останній сесії міської ради 17 листопада публічно дав доручення депутатським комісіям і виконавчим службам на наступний бюджетний рік розробити систему місцевих конкурсів на виконання тих чи інших робіт. Умовно кажучи – всі ті роботи, вартість яких нижча 300 тис.грн., тобто не потребують тендерних процедур, будуть виставлені окремими лотами на конкурс для місцевих підприємців. Зрозуміло, заздалегідь повинен бути чіткий перелік критеріїв і вимог до виконання. І той, хто запропонує мінімальну ціну, - буде виконувати роботу. Запрошую всіх до участі.


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:49:12
11 ТАКЕ ПИТАННЯ, ЧОМУ ОБІЦЯНКИ ПРИВАТНИКА, яКИЙ ОБІЦЯВ ЩЕ В 2007 РОЦІ РОЗПОЧАТИ БУДІВНИЦТВО 5- ПОВЕРХІВКИ НА ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО - ВУЛ. ВИННИЧЕНКА НЕ БУЛИ ВИКОНАНИМИ, АДЖЕ ВІД цього залежало б облаштування навколишньої території і створення арки для заїзду в двір сусіднього будинку(на даний час на цій території купа будівельного сміття і якойсь залазобетонної арматури)?
Мушу сказати, що згаданий Вами підприємець давав обіцянки, що суттєво, ще в 2005, а не в 2007 році. Договір на оренду землі для будівництва житлово-комерційного будинку з ним було укладено до 2013 року. При справній орендній платі – підстав для розірвання договору обмаль, адже наше законодавство в більшості випадків захищає підприємців. Але до завершення оренди залишилось не так багато часу. Думаю це підкоректує плани орендаря.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:51:11
12 Це правда що в місті має бути  облаштований овочевий ринок, якщо так де і коли саме?
В нашому місті ринків є достатньо. В тому числі - облаштований нашим комунальним підприємством муніципальний (на вул.Драгоманова, біля автозаправної станції «Лукойл»).  Власне цей   ринок найбільш пристосований до торгівлі сільськогосподарською продукцією, там навіть є спеціальний майданчик для реалізації овочів з транспортних засобів. І, оскільки ми відчуваємо на даний час потребу в додатковому облаштуванні місць для продажу продуктів овочівництва, міська рада в цьому році муніципальному ринку надала додаткову площу для його розширення.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:52:10
13 Ігоре Степановичу 8 школу планують реставрувати, чи замість неї побудувати нову школу? дякую
Дуже вчасне запитання, хоча проблема «з бородою». Але в нас є хороші новини. Буквально минулого тижня нам вдалось здобути першу перемогу в бюджетних війнах з обласною радою. І в проекті (наголошую – в проекті) регіональної програми будівництва в області до 2015 року ВПЕРШЕ в історії незалежної України для будівництва 8 школи в Підгірках передбачено 17 млн.грн.!!!!!!!!!!!! при нашому, звісно, співфінансуванні (стукаю три рази по дереву). Будемо боротись.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:54:37
14Чи є в Калуші програма по заміні асфальту на бруківку на міських тротуарах і на центральних вулицях, через естетичність, довговічність і ще інші переваги?
Питання цікаве, і ми намагаємось його поступово вирішувати. Я неодноразово говорив, що все відразу зробити неможливо. Однак при укладанні різноманітних угод з підприємціями та підприємствами ми передбачаємо проведення ними благоустрою (вимощення бруківкою) прилеглої до їх будівель території.                                                                                                                                                                                                                                     
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:56:02
16Чи планується будівництво розвязки на прехресті вулиць Ковжуна-Європейська-Височанка?
Звичайно планується, але це поки що – перспектива. 

17Те кладовище яке на наступний рік планує облаштувати КП Ритуальна служба у масиві Хотінь буде черговим цвинтаром у місті, чи таким що замінить Височанецький?
Про закриття Височанецького цвинтару я подумав, після того як Василь Петрів сказав, що цей цвинтар настільки великий що йому вже нема куди розростатися, хіба що на землі лісу, але на корчування лісу немає грошей

Кладовище в масиві Хотінь облаштовується в основному для потреб цього ж таки масиву. На Височанці цвинтар функціонує на даний час без проблем, адже з відведеної для цього площі використано половину.


18Чому колись потужний міський цегельний завод місто не  відновлює а продає?
Цегельний завод ніколи не був у власності міста.
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:09:18 від Tandylight »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #155 : 29 Листопада 2011, 22:01:00 »

спеціального секретаря для дописувань на форумі мер мабуть ще не завів.

3 Добре б було,якби ще й заступники мера ввійшли у нашу сім"ю ;) В понеділок-Насалик,у вівторок -Матвійчук,у середу-Вайда,у четвер-Табачук,у п"ятницю -Романко...Ой,а на керуючу і секретаря не вистачило робочих днів. ;) Млинець, то ще й Турчин є :-[ Ну хоча б двічі на місяць.Якось почергово.Тоді б і питання ставилися відповідні.Якраз ті,що входять у їх компетенцію.Після певного періоду такого експерименту,можна підбити підсумки за якими визначити,наскільки калушанам цікаві питання тієї чи іншої галузі,наскільки заступник компетентний у своїй роботі ,і котрий з них користується широкою популярністю серед форумчан. Це був би такий собі віртуальний прийом громадян  :bouquet:
« Останнє редагування: 30 Листопада 2011, 22:45:30 від Tandylight »
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #156 : 29 Листопада 2011, 22:22:46 »

Через відсутність можливості бути в призначений час на форумі Міський голова просив розмістити відповіді на поставлені запитання.
Усі відповіді що розміщені нижче звучать від імені мера але розміщені модератором теми Tandylight


19Яка справа із колись потужним промисловим гігантом Карпатнафтомаш, в жодних масмедіа про нього ні слова, щодо нього в мене такі питання:
У чиїй власності цей завод?
Якщо в державній то чого місто не залучає інвесторів для відновлення його роботи, якщо в приватній, то чому приватник нічого не робить?
Завод «Карпатнафтомаш» давним-давно реструктуризований. Цей процес розпочинався ще наприкінці 90 років. З того часу всі його окремі частини в приватній власності. Настільки нам відомо, новий власник заводу, що на вул. Долинській, перебуває в процесі судів з попередніми акціонерами. Яка буде розв’язка – час покаже.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:07:05
Чому в парку як і в інших частинах міста не ведеться зрізання старих дерев, а саме тополь, які вже доволі похилого віку, викликають алергію в людей похилого віку і дітей своїм пухом, а також викликають дискомфорт у відвідувачів парку в звязку з проживанням на вищезгаданих деревах ворон, які шумлять і гадять?
В парку тополь немає. Старі дерева звісно потребують догляду. І наші комунальні служби його здійснюють. Планова обрізка дерев в найближчому часі буде проведена.
А щодо ворон, то чим вони гірші за собак і котів, за яких ми хвилюємося, проводимо опитування на цьому форумі, як краще з ними повестися? 


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:08:04
Зобовяжіть поставити огорожу навколо ратуші яка не реставрується, щоби діти не лазили туди і вона не була притоном для наркоманів і бомжів, щодо того що волна не реставрується, я розумією що ви для міста й так багато робите і виконати все одночасно просто неможливо
Подумаємо. Але чи це вирішить проблему?
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:08:53
Як у місті справа з ділянками на бульварі Незалежності, адже їх планували продати?
Ділянки готові для продажу з аукціону. Якщо є бажаючі їх придбати – зголошуйтесь.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:09:37
Чи справді земельна ділянка перед торговим центорм Еліте була продана, адже я в інтернеті знайшов інформацію, що перед Еліте має вестися будівництво нового торгового центру?
Дійсно продана, причому за рекордною на той час в Україні ціною. Але власник, можливо, переживає кризу.


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:11:01
24Чому призупинена реставрація басейну в приміщенні ЗОШ №3 і коли вони відновляться?
Приміщення басейну перебуває в оренді. На сьогоднішній день орендар здійснив більше половини робіт з реконструкції. Але, знову ж таки, фінансова криза ускладнила завершення проекту. Зараз ми думаємо над питанням, як прискорити цей процес, адже місто відчуває потребу в цьому басейні. Тим більше, що там мають відбуватися уроки з плавання для учнів шкіл.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:11:42
25Хотів би запитати чи планується реставрація решти автобусних зупинок міста (вул. Грушевського, вул. Івано-Франківська, вул. Євшана, м-н. Шептицького, вул. Пушкіна), щоби люди могли очіківати на автобус в належних умовах?
Я знаю цю проблему і давав уже доручення відповідним виконавчим службам надати пропозиції. Як поінформували мене, з того часу, коли ми проводили подібні конкурси на право оренди земельних ділянок для влаштування зупинок, законодавство дещо змінилося. Тому ми зараз працюємо над механізмом вирішення цього питання.

Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:12:40
26Чому би не почистити ставок на вул. Грушевського (біля храму Св. Миколая), своїм виглядом він не надає кращого вигляду ні  вулиці ні місту?
Треба почистити, але це тільки згодом, адже на сьогодні є більш важливі проблеми.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:13:19
27Чому при розширенні дороги на проспекті Л.Українки не дотримано стандартів ДСТУ 3587-97 ?
це створює небезпеку виникнення дтп при виїзді з прилеглих доріг на головну.
Справді так, я перевірив. І при розширенні дороги ті кущі слід було викорчувати. З ішого боку – ті чагарники у нас комунальними службами дуже доглянуті – тричі на рік їх зістригають. Скажу їм про це зауваження, але шкода…
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:14:13
28Ігор Степанович,я також вирішив задати Вам одне питання.Відомо,що у місті Ви маєте велику підтримку і авторитет,тому чи не хотіли б Ви записати звернення до мешканців з закликом дотримуватися порядку і чистоти?.Є у нас своє телебачення,є газети є аж 2 фм радіостанції,і якби там час від часу звучало Ваше звернення,то сподіваюсь це дало б результат.Також можна попросити викладачів і вчителів ,щоби в навчальних закладах також проводились такі бесіди,щоби діти від малого привчалися до чистоти і порядку.Бо коли їдеш автомобілем по відремонтованих дорогах то того всього сміття не видно і здається що місто справді чисте,але пройтися пішки то просто жах і встид перед гостями з розвинутих країн.До Вас як до авторитетної людини напевно все таки прислухались би.Я розумію,що такі речі як чистота і порядок кожен мав би виховувати в собі сам,але на жаль так є не завжди,і є люди яких треба підштовхнути.Дякую.

Насамперед дякую Вам за позицію. Подумаю, як це краще зробити.

Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:15:11
29Спасибо за ответ. Назрел еще один вопрос к вам, Игорь Степанович! Через городок наш протекает речка, как думаете, можно построить нам набережную? Небольшую, уютную, с кафешками, с цветниками, с лавочками, чтобы можно было с детками погулять?  Есть ли такое вообще в планах города?
Це моя мрія. І я впевнений, що так воно й буде. У нас, до речі, є й проектні пропозиції. Але ми повинні розуміти, що це величезний комплекс робіт, який потребує значного фінансового ресурсу. Тому з цим доведеться зачекати.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:16:11
30 Хотілося б знати чи існують якісь штрафні санкції, які можна застосувати до власників, які доводять памятки архітектури до такого стану? Чи в такому випадку власник, якщо захоче, взагалі може знести будинок-памятку безслідно і безкарно  і слід сподіватись лише на його совість....?
Що стосується ратуші, то ми робими все можливе, щоб цей об’єкт включити в обласну регіональну програму будівництва. Адже ця будівля включена до реєстру обласних пам’яток архітектури. Звичайно, будемо добиватися результату, хоча це, з нинішнім складом обласної ради, надзвичайно важко. Адже калушан там обмаль – в «Свободі» - 0, в «Батьківщині» - 0, в «Нашій Україні» - 0, … На жаль. І тільки «Українська партія» має в своїх рядах 6 калушан і тих, хто вболіває за наше місто.
   Щодо будинку, який є пам’яткою архітектури. Як я вже казав, що ця споруда в приватній власності. Але  ніхто не може «безслідно і безкарно» його нищити. В першу чергу – всі умови, які відповідають ЗУ «Про охорону культурної спадщини» щодо збереження пам’ятки, викладені в договорі купівлі-продажу , а санкції за недотримання цих умов в цьому ж таки законі детально виписані.


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:17:21
31Коли прблизно відбудеться адміністративна реформа у Калуші, за якою до Калуша приєднають села, чи можите ви продемонструвати майбутній сценарій реформи?
Адміністративна реформа в Калуші і районі відбуватиметься до жовтня наступного року в кілька етапів:
   І квартал – проведення місцевих референдумів (адже кожна громада, і нашого міста в тому числі, має висловитись з цього приводу);
   ІІ квартал – рішення Верховної Ради щодо утворення нової адміністративної одиниці;
   Жовтень 2012 р. – вибори міського голови і міської ради (одночасно з парламентськими).


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:18:35
32Пане мер - пропоную ліквідувати притулок для собак, а тримати 2-х гицлів.
Такий притулок, який він є на сьогоднішній день - не потрібний.
Знайома із сусіднього підїзду розповідала:
просили її сусіди відвести безпритульного пса в притулок (так як вона має декоративного песика вдома - то пес на неї не гарчав). Вона 3-чі його туди відводила, а з притулку його відпускали щоразу. Казали, що ті хто приводять - то мусять носити тим приведеним їжу, бо їм не виділено кошти на придбання їжі для псів. І тому вони відпускають на волю псів, а ті, в свою чергу, повертаються назад, в свій мікрорайон.
Притулок, про який йдеться, створений громадською організацією «Захист тварин». Тому ліквідовувати його  може тільки ця організація.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:19:39
Ігоре Степановичу, то може Ви вразите мене власною ерудованістю й процитуєте хоча б одного класика, з тих відомих літераторів світу, як Ви їх визначили, бюсти котрих встановлені на алеї класиків у Кишиневі? 
 Пропоную їх перелік: Василе Александри, Тудор Аргези, Георге Асаки, Джордже Баковия, Лучиан Блага, Октавиан Гога, Александру Донич, Николае Йорга, Дмитрий Кантемир, Михаил Когэлничану, Джордже Кошбук, Джордже Кэлинеску, Ион Крянгэ, Алексей Матеевич, Николае Милеску-Спэтару, Константин Негруцци, Алеку Руссо, Михаил Садовяну, Константин Стамати, Константин Стере, Никита Стэнеску, Александр Хиждеу, Богдан Петричейку Хашдеу, Мирча Элиаде, Михай Эминеску, Григоре Виеру, Адриан Пэунеску
 
Для розуміння читачів форуму – у Кишинівському парку справді є так звана алея класиків, проте це їх "рідні" літератори, молдавські та румунські, та декілька політичних діячів.

Мова йшла про саму ідею.


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:20:52
То ж підкажіть мені, КОЛИ ЯЯ мала би писати заяву на Ваше ім’я: коли стікала кров’ю, чи то коли була вже у напівсвідомому стані???
З іншого боку, якщо би в мене в той момент знайшлися гроші й ЯЯ би всунула їх у кишеню медперсоналу – то ЯК Ви пропонуєте мені згодом довести цей факт прокуратурі???
ЩО робити у такі ситуації???

Сьогодні я відвідав всі лікувальні заклади міста, спілкувався з хворими. Тому впевнений, що на нинішній день ситуація суттєво змінилася.
« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:14:36 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #157 : 29 Листопада 2011, 23:37:00 »

Через відсутність можливості бути в призначений час на форумі Міський голова просив розмістити відповіді на поставлені запитання.
Усі відповіді що розміщені нижче звучать від імені мера але розміщені модератором теми Tandylight
Ігор Степанович, якими особливими потребами Ви поясните непомірно роздутий штат працівників апарату міської ради – більш ніж у два рази?
Чи не варто було б скоротити половину тих працівників, що припинило б розтрату коштів міського бюджету щонайменше на 0,5 млн. грн.. в рік?
Кількісний склад апарату практично не змінився за останніх 6 років, а роботи побільшало. Навіть з огляду на те, що бюджет міста зріс за цей час майже у 5 разів.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:41:47
36 Ігор Степанович, на останньому засіданні виконкому було виділено кошти допомоги громадянам, що її потребують у сумі 10861,08 грн. ЯЯ переглянула перелік прізвищ тих громадян (у додатку) на сайті міської ради та не зустріла там жодного прізвища батьків онкохворих дітей, що є у Калуші. З іншого боку мені відомо, що таки батьки зверталися до міської ради із клопотаннями про надання їм матеріальної допомоги та на їх заяви, ще місяць тому, не було надано відповіді, хоча заяви подані були ще в літку. Тож "яка доля" тих заяв? Чи були, нарешті, надані на них відповіді – і якого змісту?

Зрозуміло, що в рішенні виконавчого комітету прізвищ батьків онкохворих дітей Ви не зустріли. Адже ця категорія громадян фінансується іншим шляхом. В бюджеті міста ми щороку окремо закладаємо кошти на лікування дітей-інвалідів. На цей рік на 348 таких дітей (в тому числі онкохворих) було передбачено 115 тис.грн. На сьогоднішній день 90 відсотків від загальної кількості отримали кошти. 
Окрім цього міська рада щороку цій категорії громадян надає 50-відсоткову знижку на оплату комунальних послуг.


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:44:48
37Раніше на території поблизу санастанції (вул. Каракая) збиралися будувати 9-пов. житловий будинок, в якому продавалися квартири (до цього часу на тому місці стоїть табличка з фотографією новобудови і контактними телефонами забудовника), що сталося, чому будівництво не ведеться?
І ще одне, чому на відміну від інших будівельних обєктів міста, які відновили будівництво ще в кінці 2010 року, будівельний майданчик на пр. Л. Українки - будівництво 9- поверхівки за замовленням 555 - стоїть заморожений?
38Коли компанія Буденергоінвест буде починати будівництво 5- і 9- пов. будинків на вул. Малицької і де саме буде знаходитися це будівництво(в якому районі вулиці) ?
   Питання 37, 38 потрібно адресувати відповідним приватним підприємствам.

Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:48:48
Чи планується під час чистки річки Сівки  реконструкція двох головних автомобільних мостів(пр. Л. Українки і вул. Євшана)?
Не планується. Нам би завершити аварійно-відновлювальні роботи на мості на вул.Чорновола.


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:49:23
40Як то гроші платників податків виділяти релігійній громаді ??

По-перше, це передбачено Програмою розвитку місцевого самоврядування в м.Калуші. По-друге, кошти виділяються на конкретні заходи (згідно з кошторисом), які носять соціальний характер – недільні школи, таборування молоді і дітей, допомога малозабезпеченим громадянам тощо.

Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:52:52
Коли буде здійсненна обрізка аварійних дерев, що знаходяться по вул. Височанка, Андрусяка, Березовського ( по дорозі, що веде на Пагорб Слави) .Заява від мешканців була написана ще в 2008 році, але чомусь коштів весь час бракує.
І ще мене цікавить, чому ще не заплатили допомогу на дітей інвалідів сьогодні уже 29 листопада, а повинні були ще 13.

Я обов’язково з’ясую ситуацію щодо зелених насаджень. Щодо державної допомоги на дітей-інвалідів, то її вже виплатили.

ДЯКУЮ. Це були відповіді, що надійшли від Міського голови на запитання калушан.




Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:56:46
адміністрація не повинна вибачатись.
Мер приходить на форум коли має час та натхнення і адміністрація не несе відповідальності за відсутність мера. зрештою, не має суттєвого значення, коли мер з'являтиметься на форумі. Хотілось  би, щоб це був дійсно  діалог або хоча б відповіді на запитання до МЕРА, а не його протеже чи секретарів.
Звісно не мусить ми і не вибачамємось. Як модератор цієї теми я лише передала слова, бо ясно що перед виходом в онлайн є якась організація. Я можливо буду неправа, але бувають речі які можна назвати форсмажором. такий стався і сьогодні.
Вибаченя стосувалось в першу чергу того, що не  було змоги попередити заздалегідь про перенесення анонсованої акції.
Дякую  :bouquet:
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 23:27:14
Ну і звісно, що як форумець Міський голова може заходити  в будь-який час, але коли він не приходить в обіцяний, цілком природно що вибачається.


« Останнє редагування: 04 Грудня 2011, 12:29:39 від Tandylight »
Записаний

danusy

  • Новачoк
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    11 Лютого 2013, 18:16:56

    Звідки: Малицької
Діалог з мером
« Прочитано #158 : 30 Листопада 2011, 00:22:42 »


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:52:52
Коли буде здійсненна обрізка аварійних дерев, що знаходяться по вул. Височанка, Андрусяка, Березовського ( по дорозі, що веде на Пагорб Слави) .Заява від мешканців була написана ще в 2008 році, але чомусь коштів весь час бракує.
І ще мене цікавить, чому ще не заплатили допомогу на дітей інвалідів сьогодні уже 29 листопада, а повинні були ще 13.

Я обов’язково з’ясую ситуацію щодо зелених насаджень. Щодо державної допомоги на дітей-інвалідів, то її вже виплатили.


4 Напевно вас погано поінформували в Управлінні праці та соціального захисту населення, у мене дитина - інвалід,але на 29.11.2011 ( 23:55) на моєму рахунку немає жодної копійки з державної допомоги на дітей інвалідів. :duvno.  Хотілося би більш конкретно взнати про кошти які виділяються на лікування дітей - інвалідів. :unknow До кого потрібно звертатися.   



« Останнє редагування: 30 Листопада 2011, 22:45:47 від Tandylight »
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #159 : 30 Листопада 2011, 09:25:59 »

Ой,а на керуючу і секретаря не вистачило робочих днів.
5 Хотілося б послухати Наталю Йосипівну (якщо не помиляюсь), особливо щодо її методів набору кадрів...
« Останнє редагування: 30 Листопада 2011, 22:46:01 від Tandylight »
Записаний