Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264777 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #120 : 21 Листопада 2011, 22:10:04 »

Дякую, Ігоре Степановичу за пунктуальність. Добраніч
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #121 : 21 Листопада 2011, 22:13:59 »

13 Ігоре Степановичу 8 школу планують реставрувати, чи замість неї побудувати нову школу? дякую
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:11:35
14Чи є в Калуші програма по заміні асфальту на бруківку на міських тротуарах і на центральних вулицях, через естетичність, довговічність і ще інші переваги?
« Останнє редагування: 22 Листопада 2011, 16:41:32 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #122 : 21 Листопада 2011, 22:16:48 »

Я повиділяю ті питання на які не встиг дати відповідь Міський голова номерами іншим пурпуровим кольором,  щоб було можливо орієнтуватись і дуже дякую усім що підтримали дискусію :)
« Останнє редагування: 22 Листопада 2011, 16:41:55 від Tandylight »
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #123 : 21 Листопада 2011, 22:51:48 »

Дя
Я повиділяю ті питання на які не встиг дати відповідь Міський голова номерами іншим кольором,  щоб було можливо орієнтуватись і дуже дякую усім що підтримали дискусію :)
Дякую
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:24:43
16Чи планується будівництво розвязки на прехресті вулиць Ковжуна-Європейська-Височанка?
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:26:00
17Те кладовище яке на наступний рік планує облаштувати КП Ритуальна служба у масиві Хотінь буде черговим цвинтаром у місті, чи таким що замінить Височанецький?
Про закриття Височанецького цвинтару я подумав, після того як Василь Петрів сказав, що цей цвинтар настільки великий що йому вже нема куди розростатися, хіба що на землі лісу, але на корчування лісу немає грошей
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:31:06
18Чому колись потужний міський цегельний завод місто не  відновлює а продає?
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:32:25
19Яка справа із колись потужним промисловим гігантом Карпатнафтомаш, в жодних масмедіа про нього ні слова, щодо нього в мене такі питання:
У чиїй власності цей завод?
Якщо в державній то чого місто не залучає інвесторів для відновлення його роботи, якщо в приватній, то чому приватник нічого не робить?
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:35:22
20Чому в парку як і в інших частинах міста не ведеться зрізання старих дерев, а саме тополь, які вже доволі похилого віку, викликають алергію в людей похилого віку і дітей своїм пухом, а також викликають дискомфорт у відвідувачів парку в звязку з проживанням на вищезгаданих деревах ворон, які шумлять і гадять?
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:38:52
21Зобовяжіть поставити огорожу навколо ратуші яка не реставрується, щоби діти не лазили туди і вона не була притоном для наркоманів і бомжів, щодо того що волна не реставрується, я розумією що ви для міста й так багато робите і виконати все одночасно просто неможливо
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:41:40
22Як у місті справа з ділянками на бульварі Незалежності, адже їх планували продати?
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:43:19
23Чи справді земельна ділянка перед торговим центорм Еліте була продана, адже я в інтернеті знайшов інформацію, що перед Еліте має вестися будівництво нового торгового центру?
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:44:41
24Чому призупинена реставрація басейну в приміщенні ЗОШ №3 і коли вони відновляться?
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:45:58
25Хотів би запитати чи планується реставрація решти автобусних зупинок міста (вул. Грушевського, вул. Івано-Франківська, вул. Євшана, м-н. Шептицького, вул. Пушкіна), щоби люди могли очіківати на автобус в належних умовах?
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:48:33
26Чому би не почистити ставок на вул. Грушевського (біля храму Св. Миколая), своїм виглядом він не надає кращого вигляду ні  вулиці ні місту?
Відповідь від: 21 Листопада 2011, 22:51:13
Наразі в мене все)))
« Останнє редагування: 22 Листопада 2011, 16:46:22 від Tandylight »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #124 : 21 Листопада 2011, 23:39:01 »

27Чому при розширенні дороги на проспекті Л.Українки не дотримано стандартів ДСТУ 3587-97 ?
це створює небезпеку виникнення дтп при виїзді з прилеглих доріг на головну.

згідно таблиці 14 дсту -
Цитувати (вибране)
Відстань від кромки проїзної частини вулиць до найближчого краю, не менше ніж, 1,5 м. Висота чагарників у разі їх розміщення від краю проїзної частини на відстані від 1,5 м до 5 м не повинна перевищувати 0,5 м.
У нас же відстані від дороги до чагарника не більше метра, а висота - близько метра.
« Останнє редагування: 22 Листопада 2011, 16:46:58 від Tandylight »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Діалог з мером
« Прочитано #125 : 22 Листопада 2011, 12:20:08 »

28Ігор Степанович,я також вирішив задати Вам одне питання.Відомо,що у місті Ви маєте велику підтримку і авторитет,тому чи не хотіли б Ви записати звернення до мешканців з закликом дотримуватися порядку і чистоти?.Є у нас своє телебачення,є газети є аж 2 фм радіостанції,і якби там час від часу звучало Ваше звернення,то сподіваюсь це дало б результат.Також можна попросити викладачів і вчителів ,щоби в навчальних закладах також проводились такі бесіди,щоби діти від малого привчалися до чистоти і порядку.Бо коли їдеш автомобілем по відремонтованих дорогах то того всього сміття не видно і здається що місто справді чисте,але пройтися пішки то просто жах і встид перед гостями з розвинутих країн.До Вас як до авторитетної людини напевно все таки прислухались би.Я розумію,що такі речі як чистота і порядок кожен мав би виховувати в собі сам,але на жаль так є не завжди,і є люди яких треба підштовхнути.Дякую.
« Останнє редагування: 22 Листопада 2011, 16:47:13 від Tandylight »
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Діалог з мером
« Прочитано #126 : 22 Листопада 2011, 16:09:28 »

29Спасибо за ответ. Назрел еще один вопрос к вам, Игорь Степанович! Через городок наш протекает речка, как думаете, можно построить нам набережную? Небольшую, уютную, с кафешками, с цветниками, с лавочками, чтобы можно было с детками погулять?  Есть ли такое вообще в планах города?
« Останнє редагування: 22 Листопада 2011, 16:47:40 від Tandylight »
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #127 : 22 Листопада 2011, 17:05:51 »

У мене є таке питання. Кожне місто намагається берегти ту історичну спадщину, яке йому залишилося у спадок. Що планується зробити із майже зруйнованими через незавершену реконструкцію історичними будівлями Калуша (зокрема із ратушею та будиночком біля "Фуршету")? Просто шкода, вони простояли більше століття, а ми їх власноруч знищили.
Для реконструкції Ратуші потрібно понад 20млн. грн.Чи першочергове це питання на сьогоднішній день?Що стосується будівлі біля Фуршету - вона перебуває в приватній власності.
30 Хотілося б знати чи існують якісь штрафні санкції, які можна застосувати до власників, які доводять памятки архітектури до такого стану? Чи в такому випадку власник, якщо захоче, взагалі може знести будинок-памятку безслідно і безкарно :unknow і слід сподіватись лише на його совість....?
« Останнє редагування: 22 Листопада 2011, 17:07:06 від Tandylight »
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #128 : 22 Листопада 2011, 18:17:46 »

29Спасибо за ответ. Назрел еще один вопрос к вам, Игорь Степанович! Через городок наш протекает речка, как думаете, можно построить нам набережную? Небольшую, уютную, с кафешками, с цветниками, с лавочками, чтобы можно было с детками погулять?  Есть ли такое вообще в планах города?
Дуже класне запитання, Ігоре Степановичу це ж і справді ідея - зробити відпочинкову зону на березі річки, це ж можливо?
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #129 : 24 Листопада 2011, 20:46:40 »

31Коли прблизно відбудеться адміністративна реформа у Калуші, за якою до Калуша приєднають села, чи можите ви продемонструвати майбутній сценарій реформи?
« Останнє редагування: 24 Листопада 2011, 21:22:01 від Tandylight »
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #130 : 25 Листопада 2011, 08:14:30 »

32Пане мер - пропоную ліквідувати притулок для собак, а тримати 2-х гицлів.
Такий притулок, який він є на сьогоднішній день - не потрібний.
Знайома із сусіднього підїзду розповідала:
просили її сусіди відвести безпритульного пса в притулок (так як вона має декоративного песика вдома - то пес на неї не гарчав). Вона 3-чі його туди відводила, а з притулку його відпускали щоразу. Казали, що ті хто приводять - то мусять носити тим приведеним їжу, бо їм не виділено кошти на придбання їжі для псів. І тому вони відпускають на волю псів, а ті, в свою чергу, повертаються назад, в свій мікрорайон.
« Останнє редагування: 28 Листопада 2011, 16:22:30 від Tandylight »
Записаний

оглядач

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    23 Грудня 2014, 00:25:49

    Звідки: пр.Лесі Українки
Діалог з мером
« Прочитано #131 : 25 Листопада 2011, 08:27:19 »

Вітаємо, Ігоре Степановичу, з днем Вашого народження!!!! :drink Хай Вам все вдається!
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #132 : 25 Листопада 2011, 15:33:06 »

З Днем народження, Ігоре Степановичу!
Бажаємо щоб усе задумане здійснювалось
Здоров'я Вам і наснаги  :present_box:
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #133 : 25 Листопада 2011, 18:14:57 »

З днем народження Ігоре Степановичу)))
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Діалог з мером
« Прочитано #134 : 26 Листопада 2011, 08:59:31 »

 Приєднуюсь до привітань. З Днем народження!
 Ігоре Степановичу
, хай все омріяне збудеться! Для цього Вам, щоб тільки прибувало здоров'я, терпіння і відчуття гумору!

« Останнє редагування: 27 Листопада 2011, 09:59:34 від Tandylight »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #135 : 28 Листопада 2011, 09:09:17 »

33 
І навряд чи Вам ДАНО обгрунтувати ЧОМУ САМЕ щось на кшталт аллеї класиків світової літератури доречно облаштувати саме на вулиці ПУШКІНА. Ключовим словом тут є - СУЧАСНИК. Бо в заснованому Пушкіним літературному журналі "СУЧАСНИК" публікували як класиків російської літератури так і переклади класиків зарубіжної літератури. Хоча й Пушкін ніякого особливого зиску з видавництва того журналу й немав (чому? Довго розповідати. Але якщо коротко, то ж за словами пані Оксани, що виступала на ромадських слуханнях - Пушкін же ЦАРЮ СЛУЖИВ  і байдуже, що з заслань "не вилазив" бо як "служив царю" одами "ВОЛЬНОСТЬ").
Згодом на тім журналі заробив справжні статки Антон Чехов - то ж, Ігорю Степановичу, класику треба знати.
І що вже казати, що Ви не спромоглися оцінити в моєму переліку класиків світу представників Японії - слабо???

Щиро вражений Вашою ерудицією, шановна пані М., але мушу Вас розчарувати: ідея спорудження алеї класиків світової літератури далеко не нова. Для прикладу, у міському парку Кишенева ще у 60-х роках минулого століття започатковано встановлення скульптурних пам’ятників відомим літераторам світу, і сьогодні їх налічується більше 20.


 Ігоре Степановичу, то може Ви вразите мене власною ерудованістю й процитуєте хоча б одного класика, з тих відомих літераторів світу, як Ви їх визначили, бюсти котрих встановлені на алеї класиків у Кишиневі?
 Пропоную їх перелік: Василе Александри, Тудор Аргези, Георге Асаки, Джордже Баковия, Лучиан Блага, Октавиан Гога, Александру Донич, Николае Йорга, Дмитрий Кантемир, Михаил Когэлничану, Джордже Кошбук, Джордже Кэлинеску, Ион Крянгэ, Алексей Матеевич, Николае Милеску-Спэтару, Константин Негруцци, Алеку Руссо, Михаил Садовяну, Константин Стамати, Константин Стере, Никита Стэнеску, Александр Хиждеу, Богдан Петричейку Хашдеу, Мирча Элиаде, Михай Эминеску, Григоре Виеру, Адриан Пэунеску

Для розуміння читачів форуму – у Кишинівському парку справді є так звана алея класиків, проте це їх "рідні" літератори, молдавські та румунські, та декілька політичних діячів.
Відповідь від: 28 Листопада 2011, 08:13:18

Відповідь від: 21 Листопада 2011, 21:05:09
Щодо безкоштовної медицини. Перше, що мене цікавить - то Ваше ставлення до повідомлень про вимоги лікарів оплати свої послуг.
Якщо Вам відомі конкретні випадки, коли калуські медики вимагають плату за свої послуги – звертайтесь до мене письмово, і тоді ми будемо з’ясовувати ситуацію з участю правоохоронних органів. Хабарництво можемо побороти тільки разом!

34 Гаразд, візьмемо ситуативно. Випадок, що стався зі мною особисто.
Мене швидкою доставили до приймальні ЦРЛ з глибокими порізами на нозі з яких ллялась кров. Посадивши мене на тапчан в приймальні всі просто вийшли, медсестра, що нарешті з’явилася і в якої ЯЯ запитала – де ж лікар – відповіла, що наче вони десь там каву п’ють – і знову пішла геть. Не знаю скільки часу ЯЯ так просиділа (чи то півгодини, чи годину), але згодом вже не могла сидіти, бо як вмлівала й мусіла лягти на той тапчан, щоб остаточно не втратити свідомість.
То ж підкажіть мені, КОЛИ ЯЯ мала би писати заяву на Ваше ім’я: коли стікала кров’ю, чи то коли була вже у напівсвідомому стані???
З іншого боку, якщо би в мене в той момент знайшлися гроші й ЯЯ би всунула їх у кишеню медперсоналу – то ЯК Ви пропонуєте мені згодом довести цей факт прокуратурі???


Цей випадок зі мною стався п'ятнадцять років тому. Звісно, що мене тоді "зашили" та втрата крові була настільки велика, що ЯЯ ще кілька днів підвестися з ліжка була не спроможна. А після того, ЯЯ час від часу дізнаюся, як привезені в приймальню ЦРЛ люди із травмами прямо там помирали від втрати крові – і в мене не виникає ілюзій, щодо справжньої причини їх смерті. Бо як сама через те пройшла, а до одного з таких ЯЯ навіть особисто Вас можу на могилу відвести… помолитися, свічку запалити. Розумію, що Ви станете посилатися на задавненість наведеного мною прикладу, та, перш за все – то був ситуативний приклад, якій вимагає відповіді – ЩО робити у такі ситуації??? І нажаль, ставлення до пацієнтів мало чим змінилося з того часу, то вже з нинішнього досвіду.

Щодо пологового – то тут взагалі тема окрема й дуже болісна, бо як деякі з випадків, що там мають місце відбуватися (коли не заплатять, чи не подякують, в залежності від ситуації), назвати звірствами – то є образою для звірів.

Проте ЯЯ не заперечую, що в Калуші є добрі лікарі, які гідно й належно виконують свою роботу. До речі – про інфекційне відділення останнім часом чую лише добрі відгуки й більше того, чую, що навіть подяки – щирі подяки при виписці – брати не хочуть, кажуть, що там такі зміни відбулися завдяки новій завідуючій тим відділенням.
Тому Ваше:
Якщо Вам відомі конкретні випадки, коли калуські медики вимагають плату за свої послуги – звертайтесь до мене письмово, і тоді ми будемо з’ясовувати ситуацію з участю правоохоронних органів. Хабарництво можемо побороти тільки разом!
- то є лише чергове пустодзвонство, і показник небажання займатися тією проблемою. Звісно, що зручніше таку не визнавати.
Відповідь від: 28 Листопада 2011, 08:23:39
35 Ігор Степанович, якими особливими потребами Ви поясните непомірно роздутий штат працівників апарату міської ради – більш ніж у два рази? Більше того, як показує практика працівники апарату міської ради виконують свою роботу вкрай погано: це й ненадані (вчасно чи то навіть взагалі) відповіді на клопотання, невідповідність дій до законодавства, повсякчасна демонстрація (в проголошених Вами чи то від імені міської влади заяв) відсутності кваліфікованого юриста, при наявності у штаті цілого юридичного відділу. Гадаю, що звертаючись до мене – пані М., Ви розумієте з ким бесідуєте й не станете заперечувати мені в моєму закиді, оскільки добре знаєте, що ЯЯ мала нагоду особисто переконатися в їх неналежній роботі. Чи не варто було б скоротити половину тих працівників, що припинило б розтрату коштів міського бюджету щонайменше на 0,5 млн. грн.. в рік? Погодьтеся, немалі кошти для міста, що має борги й багато інших потреб вимагаючих грошових витрат. Тим паче, що заради економії Ви навіть ініціювали "злиття" у єдину структуру газети Дзвони Підгір’я , КМТ та МІЦ, а це економить лише витрати на ... 4 зарплати.
Відповідь від: 28 Листопада 2011, 08:28:11
36 Ігор Степанович, на останньому засіданні виконкому було виділено кошти допомоги громадянам, що її потребують у сумі 10861,08 грн. ЯЯ переглянула перелік прізвищ тих громадян (у додатку) на сайті міської ради та не зустріла там жодного прізвища батьків онкохворих дітей, що є у Калуші. З іншого боку мені відомо, що таки батьки зверталися до міської ради із клопотаннями про надання їм матеріальної допомоги та на їх заяви, ще місяць тому, не було надано відповіді, хоча заяви подані були ще в літку. Тож "яка доля" тих заяв? Чи були, нарешті, надані на них відповіді – і якого змісту?
Відповідь від: 28 Листопада 2011, 09:04:44
ааа, і ще одне, ледь не забула – як в подальшому ігноруватимете мої питання "ліпитиму" МІНУСИ  у карму – ЗА КОЖНЕ ЗОКРЕМА!!! 
це не питання й відповіді не потребує.  
« Останнє редагування: 28 Листопада 2011, 12:27:45 від ЯЯ »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #136 : 28 Листопада 2011, 13:23:50 »

Шановні калушани!


Через участь у заході з відзначення свого Дня народження, міський голова не зможе провести щотижневу онлайн зустріч в обумовлений попередньо час.

Запрошуємо Вас на діалог з мером завтра, у вівторок, 29 листопада 2011 року, о 21 годині.


Дякуємо за розуміння,
адміністрація форуму  :bouquet:

Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #137 : 28 Листопада 2011, 15:20:57 »

Пане мер - пропоную ліквідувати притулок для собак, а тримати 2-х гицлів.
Такий притулок, який він є на сьогоднішній день - не потрібний.
Знайома із сусіднього підїзду розповідала:
просили її сусіди відвести безпритульного пса в притулок (так як вона має декоративного песика вдома - то пес на неї не гарчав). Вона 3-чі його туди відводила, а з притулку його відпускали щоразу. Казали, що ті хто приводять - то мусять носити тим приведеним їжу, бо їм не виділено кошти на придбання їжі для псів. І тому вони відпускають на волю псів, а ті, в свою чергу, повертаються назад, в свій мікрорайон.
А чому моя пропозиція не виділена номером?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #138 : 28 Листопада 2011, 16:21:41 »

ДО Вашої ще не дійшла АРНІ :) ЯЯ свої пропозиції сама виділила :) Для Вас залишила місце :) Зараз виділю ;) ЯЯ дякую за самообслуговування :)
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #139 : 28 Листопада 2011, 16:31:13 »

ДО Вашої ще не дійшла АРНІ :) ЯЯ свої пропозиції сама виділила :) Для Вас залишила місце :) Зараз виділю ;) ЯЯ дякую за самообслуговування :)
Вельми вдячний.  :good
Записаний