Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264745 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #60 : 14 Листопада 2011, 21:33:09 »

Дякую всім учасникам форуму,які взяли участь у спілкуванні.Це перший наш крок до спільного конструктивного діалогу в інтернеті.До наступних зустрічей!
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #61 : 14 Листопада 2011, 21:33:37 »

Ігоре Степановичу, я не помилюсь якщо скажу, що було б цікаво зустрітись з Вами на форумі на інші тематики :)
І я отримую через Фейсбук запитання людей, що з якихось причин не змогли зареєструватись для участі в дискуссії..Одне з них  дуже співчутливе мушу передати :)
"Не хочете прийняти 20 капель після спілкування з громадою :)? "

Я мушу сказати, що для форума і не тільки це досить несподіваний досвід спілкуання з Міським головою :)
Можливо перша зустріч вийшла досить сумбурно але вона перша, і я сподіваюсь що якщо вони стануть частіші ми зможемо вести розмови у більш затишних тонах.

ДЯкую  :bouquet: :prapor:
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #62 : 14 Листопада 2011, 21:34:27 »

Луцька міська лікарня,для прикладу.має підписані договори з 25 страховими компаніями,а ми тільки розпочинаємо цей шлях.
Чи не тому, що на сторінці ФЕЙСБУК Максима Насалика у графі - рід занять написано - страховий агент?
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #63 : 14 Листопада 2011, 21:35:38 »

Ігоре Степановичу, я не помилюсь якщо скажу, що було б цікаво зустрітись з Вами на форумі на інші тематики  
І я отримую через Фейсбук запитання людей, що з якихось причин не змогли зареєструватись для участі в дискуссії..Одне з них  дуже співчутливе мушу передати  
"Не хочете прийняти 20 капель після спілкування з громадою ? "

Я мушу сказати, що для форума і не тільки це досить несподіваний досвід спілкуання з Міським головою  
Можливо перша зустріч вийшла досить сумбурно але вона перша, і я сподіваюсь що якщо вони стануть частіші ми зможемо вести розмови у більш затишних тонах.

ДЯкую
Йду приймати 20капель! :=)
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #64 : 14 Листопада 2011, 21:37:23 »

Чи не тому, що на сторінці ФЕЙСБУК Максима Насалика у графі - рід занять написано - страховий агент?
Він страхував машини в дні канікул.
Записаний

V

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Гра почалась
  • Останні відвідини:
    22 Червня 2012, 08:25:16

    Звідки: підвальна
Діалог з мером
« Прочитано #65 : 14 Листопада 2011, 21:37:37 »

1 Доброго дня Ігоре Степановичу.
до Вас є коротке запитання -
Чому у місті так багато бродячих тварин?
Чи є служба яка ними займається?

дякую.
« Останнє редагування: 20 Листопада 2011, 12:06:40 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #66 : 14 Листопада 2011, 21:43:03 »

Доброго дня Ігоре Степановичу.
до Вас є коротке запитання -
Чому у місті так багато бродячих тварин?
Чи є служба яка ними займається?
дякую.
Думаю ми залишимо це запитання до наступної зустрічі
Відповідь від: 14 Листопада 2011, 21:40:56
Дякую усім за участь :)  :bouquet:
Записаний

danusy

  • Новачoк
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    11 Лютого 2013, 18:16:56

    Звідки: Малицької
Діалог з мером
« Прочитано #67 : 14 Листопада 2011, 23:42:23 »

У мене запитання щодо  дитячої поліклініки. Її стан просто жахливий. Порівняти її з поліклініками за кордоном ( де мені довелося побувати) це як небо і земля. Я звичайно розумію, що в нас не буде так як в них, але принаймі можна хоч щось покращити, хоч якісь іграшки для дітей, щоб їх якось зацікавити йти до лікаря, про туалети я просто змовчу. Кімнату для матері та дитини ( де можна було би погодувати дитину) я щось також не побачила. Меблі залишилися напевно ще з радянського союзу. Я вже не кажу про якесь обладнання і нормальну лабораторію, навіть немає бланків для результатів аназів . А діти це ж наше майбутнє.Тож хотілося щоб мер нашого європейського міста хоч раз відвідав нашу європейську Дитячу поліклініку.
Реформувати медичні заклади за два роки,( а саме скільки часу пройшло після передачі ЦРЛ ) не можливо. За цей період ми профінансували в матеріальну базу охорони здоров'я 10 млн грн (в ремонти) і в обладнання більше 96 млн грн. і 18 млн грн в медикаменти.Для порівняння за 5 років з 2004 по 2009 в ЦРЛ було профінансовано 140 тис грн. Ми розглядуємо можливість створення центру по охороні материнства і дитинства(ОХМАДЕТ)на базі лікарні на вул.Каракая,6,де одночасно буде знаходитись дитяча поліклініка,дитяча лікарня ,пологовий будинок.
Це звичайно добре що стільки коштів було профінансовано в ЦРЛ. Хоча мушу вам сказати що в порівнянні з 2006 і в кінці 2010 роками, принаймі в роддомі нічого не змінилося. Туалету нормального для породіль як не було 2006 так не було і в кінці 2010. Це просто жахливо після операції іти в туалет де гуляють протяги, підмиватися над унітазом з чайника ( невже важко встановити хоча б одне біде), про запах я навіть говорити не хочу, бо воду відключають , а персонал навіть не може спромогтися поставити якусь бочку з водою, хоча в службовому туалеті така стоїть і навіть душ є проте породіллям не дозволяють ним користуватися . Я звичайно вибачаюсь що мушу це розказувати але це реальність через яку я пройшла в 2010 ( не хочеться розказувати і про безплатні ліки на операцію за які мені довелося заплатити бо ж чек забрали в аптеці що при роддомі). Але я відійшла від свого основного запитання.
2 Скільки ж коштів виділялося на дитячу поліклініку що знаходиться біля ВПТУ( точної адреси не знаю ). Адже з простудою, чи на плановий огляд в ЦРЛ дітей не беруть.
  • Невже так тяжко привести до ладу туалети
,
  • поставити там хоча б елементарне мило
.
  • Роздрукувати на принтері затверджені бланки результатів аналізів,

  • створити кімнату для матері та дитини, розмалювати якось цікаво стіни (під героїв казок), купити хоча б пару іграшок, це ж не складно, просто потрібне бажання.

Про центр материнства і дитинства(ОХМАДЕТ)на базі лікарні на вул.Каракая,6,- це звичайно добре, але коли це буде, через 5-10 років.І хочу сказати що стан цієї лікарні не кращий.
« Останнє редагування: 19 Листопада 2011, 20:39:10 від Tandylight »
Записаний

otets

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    23 Листопада 2011, 17:33:43

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #68 : 15 Листопада 2011, 00:32:21 »

 :hot
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #69 : 15 Листопада 2011, 11:02:47 »

Є тема обговорень, я пізніше перенесу Ваші повідомлення туди, але наразі: http://forum.kalush.info/index.php/topic,6465.msg115078/topicseen.html#msg115078
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Діалог з мером
« Прочитано #70 : 15 Листопада 2011, 11:09:14 »

Дякую пане мер за те що в моєму підїзді пластикові вікна а дороги - просто автобан , тепер можна їхати 100 км на годину без стаху влетіти в яму. До вас такого розвитку інфраструктури Калуш не мав.  Не слухайте злі язики , ви кращий мер Всесвіту! Всі хто був до вас - жлоби і нездари. Насалик - Форева !!! Бест оф зе бест.
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Діалог з мером
« Прочитано #71 : 15 Листопада 2011, 11:17:08 »

Дякую пане мер за те що в моєму підїзді пластикові вікна а дороги - просто автобан , тепер можна їхати 100 км на годину без стаху влетіти в яму. До вас такого розвитку інфраструктури Калуш не мав.  Не слухайте злі язики , ви кращий мер Всесвіту! Всі хто був до вас - жлоби і нездари. Насалик - Форева !!! Бест оф зе бест.
 :) :prapor: підтримую!!!
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Діалог з мером
« Прочитано #72 : 15 Листопада 2011, 12:37:33 »

Я маю також запитання, але я його не задавала до першої дискусії, бо хотіла подивитися в якому то буде форматі. Якщо чесно то я того і боялася, що тема буде як завжди зафлуджена і заговорена коментарями. 3 Моє запитання стосується мого давнього головного болю - бродячих тварин. Нажаль так як воно зара вирішується мені не подобається, бо я вважаю цей шлях неефективним і безперспективним. Були виділені кошти на підведення води до неіснуючого обєкта, але світла там так і нема. Рухатися в напрямку виконання програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами ніхто і не збирається. Ті кілька жіночок просто годують два десятки собачок в польвих умовах і про якісь інші сучасні методи слухати навіть не бажають. Я думаю, що така мала кількість волонтерів і бажаючих допомагати повязана якраз з очевидною неефективністю викоритсання навіть тої допомоги, що є. На мою думку громадська організація в тому її форматі яки є просто фізично не в змозі організувати ефективну боротьбу зі зростаючою кількістю безпритульних тварин на вулицях. Притулок повинен бути комунальним закладом з головною задачею - розпочати і ефективно впроваджувати пргограму стерилізації, тобто встановити контроль над розмноженням. Ішого шляху нема. А громадська організація може контролювати гуманність, займатися просвітництвом у цьому питанні, допомагати, організовувати волонтерів, шукати додаткові джерела фінансування, тобто жертводавців і т.д.
Я розумію, що питання гуманності ставлення до тварин зараз дратує багатьох. Мені закинуть, що іноді про людей ніхто не дбає. Хотілося б почути думку п. Голови з цього питання. Може, б якось зібрати зацікавлених осіб і перше провести дискусію щоб визначити стратегію розвитку цієї теми. Бо як я розумію для п. Голови це питання хоч і не головне але ж і не байдуже.

І ще одне - щодо формату бесіди. Пропоную не робити її в форматі чату, оскільки, як бачимо - є відволікання на особистості. Давайте акумулювати і систематизувати запитання. Тоді буде простіше і для Голови на них відповідати і для нас - розуміти і чути відповіді на свої запитання. Я так розумію, що базікати на тему "сам дурак" у п. Голови мабуть часу нема, і тому боюся, що як ми не спроможні будемо організувати дискусію на певному рівні, то втратимо дуже важливого і дорогого нам співрозмовника ;)
« Останнє редагування: 19 Листопада 2011, 21:10:03 від Tandylight »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Діалог з мером
« Прочитано #73 : 15 Листопада 2011, 13:29:08 »

Міський голова
На вул.Пушкіна залишиться автобусна зупинка,а питання автостанції - дискусійне,воно потребує широкого обговорення.один із варіантів,який розглядається-кінцева зупинка"Карпатська кераміка"
Варіант з зупинкою  "Карпатська кераміка"думаю не дуже вдалий,якщо такий варіант вигідний можливо перевізникам то пасажирам навряд.Ганяти через ціле місто транспорт,тоді вже краще хай все буде на вокзалі.Як варіант хочу запропонувати місце яке здається могло б влаштувати якщо і не всіх то все ж напевно більшість.Там зараз взагалі нічого нема і якщо воно не запроектовано під забудівлю хмарочосами  :) ну одним словом гляньте для тих хто може не зорієнтувався на мапі,це знаходиться на бульварі ззаду каменя.
Записаний

Dees

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    05 Липня 2014, 18:53:10

    Звідки: Cічові Стрільці
Діалог з мером
« Прочитано #74 : 15 Листопада 2011, 16:53:34 »

та Зупинку мож перенести на Пушкіна там де казали шо буде овочевий ринок
...місця дофіга...а шоб менше нили зробити як у Львові на Стрийському.і ходити не далеко і більш менш всі задоволені :)
а про обізну то можна просто їх ГАІ заштурмувати зверненнями є закон і є 31день на усуненє листів 10-20 їх знімлять з ручніка
http://ukryama.com/ всьо шо треба для зверненя до них...тай любу ямку калуша так мож залатати)

а бродячі песики це дійсно проблема особливо вранці коли ідеш попри Пятачок на зупинку як койоти за тобою шайка біжить...
ну а саме кумедно шо проходиш дальше зустрічаєш бригаду людей випити які люлять прямо з ранку,а чуть дальше в 06:10 ранку уже тьоті самогонку продають повтим ходом :duvno

Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #75 : 15 Листопада 2011, 19:13:04 »

Сьогодні додатково відбулась досить широка прес-конференція на якій серед іншого обговорювались  питання що не отримали відповіді у онлайн спілкуванні на форумі.

Відповіді на нові запитання що надходять і ті, що потребують уточнення будуть дані в понеділок.

Ми переглянули графік таких зустрічей.
 
Вирішили проводити онлайн спілкування з Міським головою раз на тиждень у Понеділок

Прийшли до того що це розумний строк, який дасть можливість обговорити та уточнити питання, що не були висвітлені і дозволить більш чітко і ефективно реагувати на питання що вже поставлені.

До понеділка будь-ласка ставте свої запитання.

Ну і...в цю п'ятницю у пресі будуть відповіді на деякі з тих, що залишились без відповіді на форумі вчора.

Дякую  :drink





Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #76 : 15 Листопада 2011, 23:02:18 »

Міський голова
На вул.Пушкіна залишиться автобусна зупинка,а питання автостанції - дискусійне,воно потребує широкого обговорення.один із варіантів,який розглядається-кінцева зупинка"Карпатська кераміка"
Варіант з зупинкою  "Карпатська кераміка"думаю не дуже вдалий,якщо такий варіант вигідний можливо перевізникам то пасажирам навряд.Ганяти через ціле місто транспорт,тоді вже краще хай все буде на вокзалі.Як варіант хочу запропонувати місце яке здається могло б влаштувати якщо і не всіх то все ж напевно більшість.Там зараз взагалі нічого нема і якщо воно не запроектовано під забудівлю хмарочосами  :) ну одним словом гляньте для тих хто може не зорієнтувався на мапі,це знаходиться на бульварі ззаду каменя.
Цілком погоджуюсь. Місце хороше. Розвязка ідеальна.  :prapor:
До підїздів далекувато, щоб бігати в них, як в туалет.
« Останнє редагування: 15 Листопада 2011, 23:09:35 від ARNI »
Записаний

КіТ

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    30 Листопада 2011, 18:11:32

    Звідки: Малицької
Діалог з мером
« Прочитано #77 : 15 Листопада 2011, 23:42:58 »

Погоджуюсь з попередніми варіантами, не погані, але питання автостанції - потребує широкого обговорення!!!
Основні користувачі автостанції: студенти, які їдуть до Івано-Франківська; сільські жителі які приїжджають скуповуватися на промисловий базар; заробітчани, які працюють або живуть за межами міста; аптеки, магазини, підприємці і підприємства які отримують посилки через водіїв автобусів.
Пропоную один із варіантів, який на мій погляд є найкращим місцем для усіх користувачів автостанції . Місце, яке на даний час займає автозаправка «ЛУКОЙЛ». А самої автозаправки в центрі міста, і місці найбільшого скупчення людей не потрібно! :duvno ЇЇ можна перенести і за межі жилої зони.
Записаний
Я не помиляюсь – я приймаю ризиковані рішення…
Я не спізнююсь – мене затримують важливі справи…
Я не забуваю – я не засмічую свою пам’ять зайвою інформацією…

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #78 : 16 Листопада 2011, 08:58:10 »

Якщо б гексахлорбензол не чіпали б ще три роки,то вивозити прийшлось би вже не гексахлорбензол,а мешканців міста.
4Були проведені відповідні дослідження, на основі яких прийняли рішення викопати отруту, яку потім довший час не було де подіти?
на форумі звучали і такі думки авторитетних калушан
Щодо ГХБ то моя думка не змінилася. Не можна було тут брати все "на арапа"! Як кажуть, "сім раз відміряй - один раз відріж!" Або, "сапер помиляється лише раз!". Одні ще в 70-х спішили... План давали... Соцзмагання вигравали... Пофіг технологія з екологією - в лісі закопаєм токсини, але премію получим! Вперьод! Дайош! Аля-улю!
Інші у 2010-му гонку влаштували... "Всі на референдум!"... "Зробимо з Калуша зону!"... "Рятуймо екологію!"... Аля-улю!
Проголосували... указ видали... постанови прийняли... гроші вибили... розкопали... поскладали... знайшли ще, але гроші вже всі ******... сидимо...
О! Є ідея! А давайте завод збудуємо? І знову те саме - Аля-улю! Але вже проти заводу...

А всього-то треба було ДУМАТИ, а не ГАЛАСУВАТИ (голосувати)! Економісти кажуть - гроші люблять тишу. В цій ситуації те ж саме. Лежав той ГХБ 30 років - ще за рік нічого би не сталося. Цей рік треба було витратити на пошук оптимального рішення. Не знаю, яке воно мало б бути - може вивіз, може завод. Але його слід було шукати! Залучити науку, закордонних спеців. Оцінити ситуацію якомога повніше. Знайти стихійні захоронення. Огородити їх. Прорахувати все. І не сім раз "відміряти", а сімдесят сім! Бо це ж не гриби збирати! Але...
Ті, хто хоче вирішити проблему - роблять це тихо. Ті, хто хоче щось заробити - апелюють до голосу громади.

Відповідь від: 16 Листопада 2011, 08:20:55
5 також хотілось би почути, як справи з китайцями? щось останнім часом ніякої інформації
Цитувати (вибране)
“Китай часто дає гроші на будівництво в обмін на свої матеріали й робочу силу, - зауважив з приводу українсько-китайських контрактів політолог Олексій Гарань. - Тому ці інвестиції не завжди створюють нові робочі місця, частіше китайці за свої гроші забезпечують роботою свої підприємства і своїх людей”.  Джерело
зі. чи скоро в Калуші будуватимуть пам'ятник, скажімо, ДУ ФУ?   ;)
« Останнє редагування: 19 Листопада 2011, 21:17:04 від Tandylight »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Діалог з мером
« Прочитано #79 : 16 Листопада 2011, 10:46:10 »

До питання щодо бродячих собак.

6 Який штат, 7 приміщення, 8транспорт та 9обладнання має міська комунальна служба, що займається виловом собак?

10 Скільки грошей було виділено в 2010 та 2011 роках з міського бюджету для цієї служби (на зарплату, бензин, утримання приміщення, засоби вилову).
11 Скільки собак було знищено за два роки?

12 Чи не можна  більш ефективно використати ці гроші, провівши реорганізацію служби та організувавши на її основі собачий притулок для тимчасового перебування собак?
13 Виловлених в місті собак умовно можна було б поділити на дві групи: небезпечних - знищувати, решта стерилізувати та віддавати людям або відпускати на вулицю.
14 Чи не можна для допомоги собачому притулку залучити товариства, що займаються дресеруванням собак (знаю, що в нас є такі), ковбасні цехи та ринки, що мають специфічні відходи виробництва (кістки), за утилізацію яких мали б платити, та міську та районну ветеринарні служби, які отримують зарплату з бюджету і могли б лікувати та стерилізувати собак? Якщо все це було б зроблено, то знайшлися б  і інші спонсори, в т.ч. закордонні, щоб підтримати добру справу.
« Останнє редагування: 19 Листопада 2011, 21:33:30 від Tandylight »
Записаний