Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264744 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Діалог з мером
« Прочитано #40 : 14 Листопада 2011, 20:25:20 »

Если можна то присоеденюсь к вопросу об ас на ул.Пушкина,если ее все таки перенесут ,то куда?и стоит ли это делать?
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #41 : 14 Листопада 2011, 20:27:42 »

Ви ж тут заявляєте, що 50 000 000 ЛИШЕ ПЛАНУЮТЬ ВИДІЛИТИ у наступному році.
Це інші кошти Державного бюджету!
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #42 : 14 Листопада 2011, 20:29:05 »

нагадаю питання що чекають на свою відповідь :) Я їх нагадаю:
1. Кожне місто намагається берегти ту історичну спадщину, яке йому залишилося у спадок. Що планується зробити із майже зруйнованими через незавершену реконструкцію історичними будівлями Калуша (зокрема із Ратушею та будиночком біля "Фуршету")? Просто шкода, вони простояли більше століття, а ми їх власноруч знищили.
2.Приблизний перелік таких пам'яток :
Міська ратуша і палац культури "Мінерал", що своїм зовнішнім виглядом (особливо з заду, але не тільки) яскраво показує стан тієї нашої культури.

3. Вже трохи призабулося, але я підгадаю. Велися розмови також про встановлення пам'ятника А. Шептицькому, якраз навпроти церкви. Було б доцільно і логічно, адже майдан носить його ім'я і він таки тут бував з візитом, тобто має загалом чи не більше відношення до Калуша ніж Шухевич. Благо підвернувся Фуршет, який не мав парковки для авто покупців і який по ідеї мав за одно і парковку зробити і все решта на майдані облагородити.
На скільки мені відомо, МР вирішила взяти у Фуршету відповідну суму і сама провести всі роботи (включно з пам'ятником, на який мабуть якась частина грошей вже є назбирана Підморгую ).
Питання такі:
 *Де ті сотні тисяч гривень від Фуршету? Може їх використали хоч на іншу площу чи пам'ятник?
* Чи є надія, що пам'ятник Шептицького таки колись постане на площі без повторного збирання коштів з громадян?
4.Цікавить питання об'їздної дороги в Калуші.
Як відомо, в м. Калуші є Відділ митного оформлення №2 Івано-Франківської митниці. А саме на ст. Кропивник. За моїми оцінками, кожного тижня там оформляєть приблизно 30 вантажівок. Потрапити туди згідно законодавства можна виключно через об'їздну дорогу, оскільки проїзд містом для вантажних автомобілів заборонено (за винятком "обраних").

Стан даної дороги описати словами нереально. Там пройти місцями важко - не то шо проїхати.
Я думаю фактор стану даної дороги має значний вплив на розвиток інвестиційної привабливості міста.

Питання: "Невже зараз так важко визначити хто має ремонтувати цю дорогу: місто чи район ? (та тут впринципі і про ремонт не йдеться - можна хоча б грейдером зрівняти, витрати мінімальні, а результат буде !). А якшо ні - тоді чого б не дозволити пересуватись вантажівкам містом ? (з огляду на те, що більшість так і робить) "
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #43 : 14 Листопада 2011, 20:32:19 »

Если можна то присоеденюсь к вопросу об ас на ул.Пушкина,если ее все таки перенесут ,то куда?и стоит ли это делать?
На вул.Пушкіна залишиться автобусна зупинка,а питання автостанції - дискусійне,воно потребує широкого обговорення.один із варіантів,який розглядається-кінцева зупинка"Карпатська кераміка"
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Діалог з мером
« Прочитано #44 : 14 Листопада 2011, 20:35:53 »

Если можна то присоеденюсь к вопросу об ас на ул.Пушкина,если ее все таки перенесут ,то куда?и стоит ли это делать?
На вул.Пушкіна залишиться автобусна зупинка,а питання автостанції - дискусійне,воно потребує широкого обговорення.один із варіантів,який розглядається-кінцева зупинка"Карпатська кераміка"
Щось не зрозуміло. Автобусна зупинка на вул.Пушкіна була споконвіку віків (навпроти 8-го будинку). Чи то буде ще одна, там де є зара автостанція?
Так давайте не відтягуватимо обговорення питання автостанції, а то пройде і Ваша 2-га каденція, а це питання так і залишиться невирішене.
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #45 : 14 Листопада 2011, 20:37:59 »

У мене є таке питання. Кожне місто намагається берегти ту історичну спадщину, яке йому залишилося у спадок. Що планується зробити із майже зруйнованими через незавершену реконструкцію історичними будівлями Калуша (зокрема із ратушею та будиночком біля "Фуршету")? Просто шкода, вони простояли більше століття, а ми їх власноруч знищили.
Для реконструкції Ратуші потрібно понад 20млн. грн.Чи першочергове це питання на сьогоднішній день?Що стосується будівлі біля Фуршету - вона перебуває в приватній власності.
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #46 : 14 Листопада 2011, 20:42:43 »

Підтримую попередника (Іnformator) і можу при потребі зробити приблизний перелік таких пам'яток. Для для початку додам лише дві:
Міська ратуша і палац культури "Мінерал", що своїм зовнішнім виглядом (особливо з заду, але не тільки) яскраво показує стан тієї нашої культури.
Протягом моєї каденції в палац культури"Мінерал" профінансовано більше 1 млн.грн.(дах,опалення,сцена,кафе,інше),а до 2006 року в "Мінерал" не було профінансовано аж нічого.
Записаний

Депутат

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    31 Березня 2012, 17:00:32

    Звідки: Сівецька
Діалог з мером
« Прочитано #47 : 14 Листопада 2011, 20:44:31 »

Добрий вечір! Насправді Ви все таки молодці!!! Я б сказав круті :D
Записаний

Депутат

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    31 Березня 2012, 17:00:32

    Звідки: Сівецька
Діалог з мером
« Прочитано #48 : 14 Листопада 2011, 20:45:52 »

мав на увазі  :)
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #49 : 14 Листопада 2011, 20:48:05 »

Ну і питання №2 , те що по суті, а в загалом - про суди:
На якому етапі розгляду кримінальна справа заведена на Вашого в.о. заступника пана Турчина?
На якому етапі розгляду чи чим закінчилося Ваше відстоювання у судовому порядку власної честі та гідності, яку, як Ви заявили - образили публікації в газеті «Західний Вісник» щодо належності фірми постачальника медикаментів у калуські лікарні Вашим родичам, шкідливості й відсутність сертифікатів на ті медикаменти й т.д.?

… і прохання - забезпечте, будь ласка, реєстратуру міської поліклініки туалетним папером - бо мої медичні картки, що неодноразово поновлялися, звідтіля постійно зникають, разом із направленнями та результатами обстежень.  Це не жарт - а справді наболіла проблема.
На вашу вимогу,пані М. сижу перед комп"ютером в костюмі і галстуці.Судитися з "Мурзилкою" - позбавлено здорового глузду,а питання медикаментів і поставок вирішено більш прагматично-запрошено всі ЗМІ відвідувати всі поставки на ЦРЛ.Це вже висвітлено в ЗМІ.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #50 : 14 Листопада 2011, 20:53:25 »

На вашу вимогу,пані М. сижу перед комп"ютером в костюмі і галстуці.
ЯЯ ти таки виборола честь бути другою до кого мер прийшов у галстуці Першими були вчителі :)


Я користуючись нагодою хочу запитати дещо інше. Як не калушанка я давно спостерігаю за Вашими політичними кроками і мушу сказати була в захваті від того як було здобуто Статус зони екологічного лиха... І хоч це питання багато дискутується, впевнена що сам статус дав багато місту, починаючи від дітей що двічі побували в Артеку, до МРТ, КТ і в тому числі апарати штучної нирки про які сьгодні ззгадувала ЯЯ . ЦЕ тут в мене діферамби :)
Інша частина питальна ;) Що вважаєте для міста зараз основним на що будете зосереджувати свою увагу?
Чи вважате досягненням вивіз  Гексахлорбензолу з міста, бо існує думка що краще його було б не чіпати?
Якою вважаєте повина бути медицина щоб вона служила людям? Безкоштовною чи страховою?
Чинавчились лікарі працювати на надсучаснійтехніці,що була завезена і якщо ні то чи планується підвищння їх кваліфіккації?
Щодо планів на політичне майбутнє хотілось би окремою темою, тому поставлю ці запитання пізніше

Відповідь від: 14 Листопада 2011, 20:50:46
ооооЙ ой ой !!!! зАчекайте я забула нагадати про запитання нашої улюблениці Ксені:

що буде з друкарнею? Майже щодня задаю собі таке питання (бо проходжу повз) і щораз доходжу до висновку, що хтось (?) ну просто чекає, щоб вона "впала"....  Вона і справді на очах розвалюється, ну і люди, звісно, "допомагають" ( там на даху щодня псують собі здороя курінням школярі. Мабуть, їхніми стараннями останнім часом вибито мало не всі шибки... До речі, не маю уявлення як вони туди вилазять? не знаю)
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #51 : 14 Листопада 2011, 20:59:08 »

ЯЯ ти таки виборола честь бути другою до кого мер прийшов у галстуці Першими були вчителі


Я користуючись нагодою хочу запитати дещо інше. Як не калушанка я давно спостерігаю за Вашими політичними кроками і мушу сказати була в захваті від того як було здобуто Статус зони екологічного лиха... І хоч це питання багато дискутується, впевнена що сам статус дав багато місту, починаючи від дітей що двічі побували в Артеку, до МРТ, КТ і в тому числі апарати штучної нирки про які сьгодні ззгадувала ЯЯ . ЦЕ тут в мене діферамби
Інша частина питальна  Що вважаєте для міста зараз основним на що будете зосереджувати свою увагу?
Чи вважате досягненням вивіз  Гексахлорбензолу з міста, бо існує думка що краще його було б не чіпати?
Якою вважаєте повина бути медицина щоб вона служила людям? Безкоштовною чи страховою?
Чинавчились лікарі працювати на надсучаснійтехніці,що була завезена і якщо ні то чи планується підвищння їх кваліфіккації?
Щодо планів на політичне майбутнє хотілось би окремою темою, тому поставлю ці запитання пізніше
Якщо б гексахлорбензол не чіпали б ще три роки,то вивозити прийшлось би вже не гексахлорбензол,а мешканців міста.Все сучасне медичне обладнання введено в експлуатацію.Спеціалісти проходили кваліфікацію,в тому числі в Австрії і Америці.На наступний рік розписаний графік підвищення кваліфікації фахівців нашої медицини.Безкоштовна медицина в нинішніх умовах є  першим кроком до страхової медицини і її стандартів.
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #52 : 14 Листопада 2011, 21:01:32 »

ооооЙ ой ой !!!! зАчекайте я забула нагадати про запитання нашої улюблениці Ксені:

що буде з друкарнею?  Майже щодня задаю собі таке питання (бо проходжу повз) і щораз доходжу до висновку, що хтось (?) ну просто чекає, щоб вона "впала"....  Вона і справді на очах розвалюється, ну і люди, звісно, "допомагають" ( там на даху щодня псують собі здороя курінням школярі. Мабуть, їхніми стараннями останнім часом вибито мало не всі шибки... До речі, не маю уявлення як вони туди вилазять? не знаю)
Підприємство "Калуська друкарня" на сьогоднішній день ліквідоване,всі борги сплачені і розглядається можливість передачі даної споруди в оренду.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #53 : 14 Листопада 2011, 21:04:48 »

"ню, и кто дёрнул рубильник" - в мене електрика пропала була  =)) =))     та то ФЛУД

Ігорю Степановичу, ЯЯ жодних вимог до Вашого вбрання - не ставила - тут Ви мене з кимось переплутали.

Щодо "Мурзілки", то ЯЯ б могла й зострити на кшталт - "то Ви вже й на Мурзилку до суду подали - ЗА ЩО???  :o :o " Та, насправді нехочу переводити тут бесіду у ТАКЕ русло. А з Вашої поведінки робляться висновки - адже Ви й раніше були помічені у схильності до "обгадити" а ні ж конструктивно, нехай навіть через суд довести, що та преса написала неправду, чи то та людина була неправа.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Діалог з мером
« Прочитано #54 : 14 Листопада 2011, 21:16:27 »

Думаю треба ввести якісь додаткові правила, бо поки виходить так, що хто більш зухвалий - той всю увагу тягне на себе.
Задали питання - отримали відповідь і все! Можна задавати інші, але не розводити полеміки. Хіба  якщо  б було мало питань, або в іншій темі, типу "Як мені сподобалася відповідь мера на моє питання..."
Відповідь від: 14 Листопада 2011, 21:14:18
Це питання так поки і не дочекалося на відповідь



 *Де ті сотні тисяч гривень від Фуршету? Може їх використали хоч на іншу площу чи пам'ятник?
* Чи є надія, що пам'ятник Шептицького таки колись постане на площі без повторного збирання коштів з громадян?


Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #55 : 14 Листопада 2011, 21:18:32 »

Ігоре Степановичу, можливо є теми які цікавлять Вас? Сьогоднішня зустріч підвела до розуміння того, що була б цікава дискуссія по темах і з більш чітким порядком :)






Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #56 : 14 Листопада 2011, 21:22:25 »

Де ті сотні тисяч гривень від Фуршету? Може їх використали хоч на іншу площу чи пам'ятник?
* Чи є надія, що пам'ятник Шептицького таки колись постане на площі без повторного збирання коштів з громадян?
Які, де і кому встановлювати пам"ятники -  будуть визначати не політичні партії і навіть не координаційна рада політичних партій,а громада міста.На сьогоднішній день є рішення про встановлення пам"ятника Р.Шухевичу.Над цим і працюємо.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Діалог з мером
« Прочитано #57 : 14 Листопада 2011, 21:24:51 »

Безкоштовна медицина в нинішніх умовах є  першим кроком до страхової медицини і її стандартів.

Щодо безкоштовної медицини. Перше, що мене цікавить - то Ваше ставлення до повідомлень про вимоги лікарів оплати свої послуг. Адже як ЯЯ зрозуміла з відповіді у ЧАТ-КОНФЕРЕНЦІЇ пані Табачук - вона таке взагалі НЕ ВИЗНАЄ. Попри те, що особисто відвозить своїх знайомих до ЦРЛ й робить це так, щоб її там побачили всі - навіть продавчиня газетного кіоску. Мене цікавить - чи взагалі має сенс надавати Вам таку інформацію?

Друге - то цікаво ЯКІ СТРАХОВІ СТАНДАРТИ Ви маєте на увазі в той час, як закони про страхову медицину нині не прийняті навіть у першому читанні??? Відповідно до чого (де визначені) Ви зорієнтовуєте своє бачення таких стандартів???
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #58 : 14 Листопада 2011, 21:26:01 »

Ігоре Степановичу, можливо є теми які цікавлять Вас? Сьогоднішня зустріч підвела до розуміння того, що була б цікава дискуссія по темах і з більш чітким порядком
Я зініціював це спілкування з метою висвітлення тем,які найбільше цікавлять калушан.
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #59 : 14 Листопада 2011, 21:28:56 »

Щодо безкоштовної медицини. Перше, що мене цікавить - то Ваше ставлення до повідомлень про вимоги лікарів оплати свої послуг. Адже як ЯЯ зрозуміла з відповіді у ЧАТ-КОНФЕРЕНЦІЇ пані Табачук - вона таке взагалі НЕ ВИЗНАЄ. Попри те, що особисто відвозить своїх знайомих до ЦРЛ й робить це так, щоб її там побачили всі - навіть продавчиня газетного кіоску. Мене цікавить - чи взагалі має сенс надавати Вам таку інформацію?

Друге - то цікаво ЯКІ СТРАХОВІ СТАНДАРТИ Ви маєте на увазі в той час, як закони про страхову медицину нині не прийняті навіть у першому читанні??? Відповідно до чого (де визначені) Ви зорієнтовуєте своє бачення таких стандартів???
Луцька міська лікарня,для прикладу.має підписані договори з 25 страховими компаніями,а ми тільки розпочинаємо цей шлях.
Записаний