Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Діалог з мером  (Прочитано 264749 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« : 12 Листопада 2011, 12:36:36 »

Шановні калушани!

Ця тема відкрита для діалогу з Міським головою міста Калуш.

Ви можете поставити свої запитання  Ігорю Степановичу.

З 14 листопада попередньо з 21 години по понедділказ мер спробує дати на них відповідь  :bouquet:

Прошу розміщуйте запитання в цій темі.  :bouquet:



« Останнє редагування: 08 Березня 2015, 12:22:40 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Шафа-ліжко

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    02 Квітня 2012, 20:08:44

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #460 : 04 Березня 2012, 15:35:30 »

3 Шановний Ігор Степанович до вас звертається мешканець вулиці Б.Хмельницького 36 Малиновський Мирослав. У 2009 році я звертався до вас з проханням вплинути на ремонт пішохідної доріжки між житловими будинками Б.Хмельницького 34 і 36 в сторону зупинки Поліклініка (по даній доріжці проходять мешканці вулиць Стуса, Молодіжна і Б.Хмельницького). По доріжці не можливо проїхати дитячими колясками і пройти пенсіонерам до поліклініки. Заступник міського голови І.Матвійчук дав письмове підтвердження що роботи будуть виконані в III кварталі 2009 року. Все що спромоглись зробити,  це зрізати дерева. Маю велике прохання, візьміть свого заступника і нехай особисто переконається, як по його дорученню відремонтували доріжку. Фото додаю.













« Останнє редагування: 05 Березня 2012, 20:38:24 від Tandylight »
Записаний

oxia

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 15:55:21

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #461 : 05 Березня 2012, 18:06:16 »

 Шановний Ігоре Степановичу, хочу висловити Вам вдячність від багатьох калушан за безплатні медичні послуги, які надаються при стаціонарному лікуванні у підгорецькій лікарні. Так склалось, що у 2011 році з серйозними діагнозами були госпіталізовані двоє осіб із моєї сім’ї. В обидвох випадках було кваліфіковано здійснено обстеження і надано медичну допомогу. Ми підрахували, що заощадили щонайменше 8 500 грн. А це при наших доходах – дуже суттєва допомога. Родичі з сусідньої Тернопільської області і досі не вірять, що таке може бути.
З приводу цього у мене до Вас питання:
4- безплатні медикаменти у Калуші фінансуються виключно із міського бюджету, чи якимось чином залучаються державні та обласні кошти?
5- чи поширюється цей позитивний досвід Калуша на рівні області і України?
« Останнє редагування: 05 Березня 2012, 20:39:19 від Tandylight »
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #462 : 05 Березня 2012, 18:53:03 »

6Чи планується в Калуші встановити світодіодні екрани наяких транслюватимуться важливі події міста, новини а також реклама?
Відповідь від: 05 Березня 2012, 18:43:51
7чи вклали ви персонально певну грошову суму на памятник Роману Шухевичу?
Відповідь від: 05 Березня 2012, 18:45:21
8Коли саме проведуть адмінреформу, і чи до Калуша приєднають навколишні села?
Відповідь від: 05 Березня 2012, 18:48:51
9У чиїй власності ділянка біля торгового центру Еліте і під що вона призначена?
Відповідь від: 05 Березня 2012, 18:51:25
10НА сайті торгової мережі супермаркетів Глобус, я прочитав інформацію, що в Калуші поблизу ТЦ Еліте планується зведення торгового центру Глобус, це правда?
« Останнє редагування: 05 Березня 2012, 20:40:20 від Tandylight »
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #463 : 05 Березня 2012, 18:59:59 »

11Як ви можете підбити підсумки 2011 року у сфері міського будівництва, чи є якісь позитивні зрушення після кризи?
Відповідь від: 05 Березня 2012, 18:54:43
12Як стоїть справа із скандальним 6- поверховим будинком на проспекті Лесі Українки(біля ринку) і доки буде стояти замороженим будівельний майданчик(навпроти пошти, тут планується звести 9- поверхівку) і діти лазитимуть по фундаменті і по баштовому крані?
Відповідь від: 05 Березня 2012, 18:57:47
вищезгаданий будинок стоїть впритул з будинком - Л. Українки 12
« Останнє редагування: 05 Березня 2012, 20:42:19 від Tandylight »
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Діалог з мером
« Прочитано #464 : 05 Березня 2012, 19:08:39 »

13З Вашого телевізійного інтерв"ю в Дрогобичі дізналась, що на програму з бродячими собаками виділено 800 тисяч гривень. Це кошти розраховані на 2012 рік чи на кілька років? Що конкретно за ці гроші буде зроблено?

І ще. Чи були Ви особисто в існуючому в Калуші собачому притулку? Ваше враження від нього?
« Останнє редагування: 05 Березня 2012, 20:42:46 від Tandylight »
Записаний

$t@$

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2016, 19:45:05

Діалог з мером
« Прочитано #465 : 05 Березня 2012, 20:50:56 »

14 Скажіть будь-ласка, хто відповідальний в Калуші за стан автобусних зупинок, які ще не продані приватним підприємцям? Конкретно - цікавить зупинка "Дорожний відділ" на вул. Львівській, в житловому масиві Хотінь. Десь років чотири тому цілком пристойну металеву зупинку "поклав на бік" вітер. Замість того, щоб поставити її на місце і просто нормально укріпити, приїхала невідома служба, порізала її, погрузила на трактор, і (скоріш за все), здала на металобрухт. Як я зрозумів, на встановлення нової зупинки мешканцям вже надіятись не варто?
« Останнє редагування: 05 Березня 2012, 20:53:09 від Tandylight »
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #466 : 05 Березня 2012, 21:05:58 »

Слава Ісусу Христу, шановні калушани!
Я розпочну традиціно з уже поставлених запитань і продовжимо живе спілкування :)
Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:00:30
Дякуємо Ігоре Степановичу за відповідь! Чернівці з вами!  Приїзджайте до нас! До речі ми пригадуємо приїзд до нас в Чернівці - Анатолія Гриценка, і йому задавали щодо вас питання! Він позитивно ставиться! Так що чекаємо дотримання вами слова про об"єднання з ним!
Просимо Вас розказати про ваші крайові організації, які плани, і яка стратегія для них на цих виборах? До речі що у вас в Чернівцях? Давайте разом щось робити!

В першу чергу хочу подякувати за теплі слова підтримки. Це  додає натхнення.
Стосовно Анатолія Гриценка, хочу повідомити Вам, що в Калуші, як було й анонсовано, відбулася з ним зустріч.  Скажу одне – точок дотику «Української партії» та «Громадянської позиції» багато, тому перспектива в нашому співробітництві є.
Щодо інформації про крайові організації УП, то вона має з́явитись оновленою на офіційному сайті Української партії в скорому часі.


Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:02:04
1 Доброго дня, пане Ігор!

Я студент-соціолог, навчаюсь у Києво-Могилянській академії і проводжу дослідження із тематики політичної соціології. Чи погодились би ви дати мені інтерв'ю для дослідження, яке я проводжу?  Мій email mykolatymkiv@gmail.com. Буду вдячний за відповідь.

Всіх благ!

Звичайно згодний. Ви можете надіслати мені питання в письмовому вигляді або прийти ,звичайно, на прийом  (щодня, крім середи, з 8.00 до 9.00 год).

Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:03:02
2 Ігоре Степановичу, чи не планує УП встановити в Калуші веб-камери на дільницях під час виборів?
навіяло http://www.unian.net/ukr/news/488997-partiya-regioniv-vstanovit-veb-kameri-na-viborchih-dilnitsyah.html
 Це може зробити тільки офіційний орган Центральна виборча комісія.
Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:04:02
4- безплатні медикаменти у Калуші фінансуються виключно із міського бюджету, чи якимось чином залучаються державні та обласні кошти?

- Фінансування відбувається виключно за рахунок міського бюджету. На медикаменти, які у ЦРЛ надаються безоплатно, у 2011 році було виділено 15 млн. грн. На 2012 рік у міському бюджеті на цю потребу закладено 20 млн. грн.



5- чи поширюється цей позитивний досвід Калуша на рівні області і України?


- Безоплатне медичне обслуговування громадян – це конституційна норма, яка має виконуватись у цілій державі. І Калуш вже довів, що це можливо. Щодо поширення досвіду, то тут немає якихось особливих секретів – було б тільки спільне бажання громади і влади, а можливості завжди знайдуться.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #467 : 05 Березня 2012, 21:06:04 »

У мене запитання щодо програми модернізації міського освітлення у Калуші - в місті планується повна заміна стовпів з світильниками, чи лише ламопочок?
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #468 : 05 Березня 2012, 21:21:51 »

6Чи планується в Калуші встановити світодіодні екрани наяких транслюватимуться важливі події міста, новини а також реклама?
3 Шановний Ігор Степанович до вас звертається мешканець вулиці Б.Хмельницького 36 Малиновський Мирослав. У 2009 році я звертався до вас з проханням вплинути на ремонт пішохідної доріжки між житловими будинками Б.Хмельницького 34 і 36 в сторону зупинки Поліклініка (по даній доріжці проходять мешканці вулиць Стуса, Молодіжна і Б.Хмельницького). По доріжці не можливо проїхати дитячими колясками і пройти пенсіонерам до поліклініки. Заступник міського голови І.Матвійчук дав письмове підтвердження що роботи будуть виконані в III кварталі 2009 року. Все що спромоглись зробити,  це зрізати дерева. Маю велике прохання, візьміть свого заступника і нехай особисто переконається, як по його дорученню відремонтували доріжку. Фото додаю.

Я побачив Ваше питання під час відрядження до Києва, тому не мав змоги уточнити його у заступника.Обовязково з'ясую по суті питання і уважно розглянемо цей момент. Дякую

Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:12:00
6Чи планується в Калуші встановити світодіодні екрани наяких транслюватимуться важливі події міста, новини а також реклама?

Ми плануємо до Євро 2012 придбати такий екран, щоб калушани, як я уже казав, мали можливість колективно переглядати матчі. Пізніше ми його використаємо власне для тих цілей, про які Ви згадуєте.

7чи вклали ви персонально певну грошову суму на памятник Роману Шухевичу?
Хочу зауважити, що я очолюю оргкомітет з встановлення пам’ятника Шухевичу, і, звичайно вклав власні кошти. Суми і імена пожертвувачів можна переглянути на сайті  "Вікон".
Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:16:09
8Коли саме проведуть адмінреформу, і чи до Калуша приєднають навколишні села?
Ми хочемо провести адмін.-тер. реформу до кінця травня цього року, щоб могли подати пропозиції до коректування державного бюджету на друге півріччя цього року і встигнути до формування бюджету держави на 2013 рік.
9У чиїй власності ділянка біля торгового центру Еліте і під що вона призначена?
Ця ділянка продана в 2007 році з аукціону за найвищою на той час в державі ціною - 189 дол.США за м.кв. власне тій компанії про яку Ви згадуєте нижче.

10НА сайті торгової мережі супермаркетів Глобус, я прочитав інформацію, що в Калуші поблизу ТЦ Еліте планується зведення торгового центру Глобус, це правда?


Такі плани у них були і, поки-що, про якісь зміни ми не маємо інформації.


Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:19:01
11Як ви можете підбити підсумки 2011 року у сфері міського будівництва, чи є якісь позитивні зрушення після кризи?

Все, що стосується будівництва в місті, то певні зрушення безумовно є - відновлюється концертний, завершується будівництво житлового будинку на пр.Лесі Українки (біля ринку), здійснюється добудова торгового комплексу "Сахара", завершено будівництво 9-поверівки біля пенсійного тощо.

Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:20:37
12Як стоїть справа із скандальним 6- поверховим будинком на проспекті Лесі Українки(біля ринку) і доки буде стояти замороженим будівельний майданчик(навпроти пошти, тут планується звести 9- поверхівку) і діти лазитимуть по фундаменті і по баштовому крані?

Ділянка, що дуже важливо, у приватній власності (викуплена з аукціону для будівництва житлового 9-поверхового будинку). Але тут, очевидно, власне криза зашкодила підприємцеві вчасно реалізувати свої плани.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #469 : 05 Березня 2012, 21:25:38 »

А де, якщо не секрет, він буде встановлений?
Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:22:53
На адмінреформі до Калуша приєднуватимуть навколишні села, якщо так перелічіть які?
Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:24:41
Чи не знаєте ви, як мер, плани забудівників на наступні роки, адже через вас проходить багато документів
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #470 : 05 Березня 2012, 21:39:15 »

13З Вашого телевізійного інтерв"ю в Дрогобичі дізналась, що на програму з бродячими собаками виділено 800 тисяч гривень. Це кошти розраховані на 2012 рік чи на кілька років? Що конкретно за ці гроші буде зроблено?

І ще. Чи були Ви особисто в існуючому в Калуші собачому притулку? Ваше враження від нього?

Згадана Вами програма розрахована до 2015 року. Ми почали роботу з облаштування притулку. Закупили сітку для огорожі, є домовленність з двома підприємцями про постачання та підгодівлю харчовими відходами, зокрема мясом та рибою, виділені кошти на штатного ветлікаря, ветпрепарати тощо. Я особисто не був у притулку але знаю цю проблему і наскільки мені відомо форумський актив вже мав нараду з особами в міській раді, що відповідають за це питання. Також існують деякі спірні питання у розумінні ситуацїї і завдань між громадською оргаізацією, міською радою та активістами що вболівають за бродячих тварин, але сподіваюсь що цей діалог буде налагоджено.
Ініціатива що була рощпочата у цій темі має своє продовження і ми шукаємо раціональні шляхи вирішення цього завдання.

Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:34:11
14 Скажіть будь-ласка, хто відповідальний в Калуші за стан автобусних зупинок, які ще не продані приватним підприємцям? Конкретно - цікавить зупинка "Дорожний відділ" на вул. Львівській, в житловому масиві Хотінь. Десь років чотири тому цілком пристойну металеву зупинку "поклав на бік" вітер. Замість того, щоб поставити її на місце і просто нормально укріпити, приїхала невідома служба, порізала її, погрузила на трактор, і (скоріш за все), здала на металобрухт. Як я зрозумів, на встановлення нової зупинки мешканцям вже надіятись не варто?

В нас існує практика надання в оренду через конкурс земельних ділянок підприємцям для встановлення автобусних зупинок. Подумаємо як вирішити це питання  в Хотіні.

Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:35:17
У мене запитання щодо програми модернізації міського освітлення у Калуші - в місті планується повна заміна стовпів з світильниками, чи лише ламопочок?

ПО-різному, зележить від кожної конкретнї ситуації.

Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:36:46
А де, якщо не секрет, він буде встановлений?
Не секрет, і якщо мені не зраджує пам'ять я його вже тут на форумі розкривав :)
Під час Євро - в парку або на стадіоні.

Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:37:49
На адмінреформі до Калуша приєднуватимуть навколишні села, якщо так перелічіть які?
Ми пропонуємо всім селам нашого району приєднатися до міста. На даний момент вони думають. Але є одне застереження - територія нової адміністративної одиниці має бути суцільна без "анклавів".
Чи не знаєте ви, як мер, плани забудівників на наступні роки, адже через вас проходить багато документів
Буде збудований кінотеатр. Щодо інших планів забудівників - важко спрогнозувати.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Діалог з мером
« Прочитано #471 : 05 Березня 2012, 21:51:31 »

1 Але після Євро екрани я думаю перекочують в місто, адже реклама і новини на стадіоні і в парку нікому не потрібні
Відповідь від: 05 Березня 2012, 21:50:40
2 А зовсім заміна стовпів освітлення в місті предбачена?
« Останнє редагування: 13 Березня 2012, 23:26:29 від Tandylight »
Записаний

Міський голова

  • Користувач
  • **
  • Карма +31/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 98
  • Останні відвідини:
    05 Березня 2012, 21:55:53

    Звідки: Коновальця
Діалог з мером
« Прочитано #472 : 05 Березня 2012, 21:53:48 »

Користуючись нагодою, хочу привітати дорогих жінок з їх світлим весняним святом.
Дозвольте побажати Вам міцного здоров'я, щастя, світла залишатися завжди жіночними і усміхненими.
Хочу подякувати жінкам моїм колегам, бо великий вантаж повсякденних завдань багато з них несуть на своїй тендітних плечах і роблять це відповідально, професійно і при цьому мають сили усміхатися.
Дякую Вам дорогі жінки.
З наступаючим Вас святом :)
 
 
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Діалог з мером
« Прочитано #473 : 05 Березня 2012, 21:57:44 »

Добраніч. Дякуємо за привітання  :bouquet:
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Діалог з мером
« Прочитано #474 : 07 Березня 2012, 10:12:10 »

Це може зробити тільки офіційний орган Центральна виборча комісія.
3чому? де таке прописано?
Якщо прочитати закон про вибори народних депутатів Стаття 78, то цитую
Цитувати (вибране)

9. Офіційний  спостерігач  від партії,  кандидата у депутати,
громадської організації має право:
......
2) робити  фото-  та  кінозйомки,  аудіо- та відеозаписи,  не
порушуючи при цьому таємниці голосування;

Як я писав вище, голова обладміністації Добкін заявив, що ПР поставить веб-камери на дільницях Харкова
« Останнє редагування: 13 Березня 2012, 23:26:55 від Tandylight »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Олекса

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    25 Січня 2014, 03:37:48

    Звідки: евшана
Діалог з мером
« Прочитано #475 : 09 Березня 2012, 23:47:48 »

4Шанвний Ігор Степанович!Прошу звернути увагу на дирекцію школи №9-що знаходиться у Хотіні!А особливо на директора школи Ігора Володимировича!Ця(людинка)не повинна займати таку високу посаду тому що:Не дбайливо та безвідповідально ставиться до учнів!!! По хамськи та не врівноважено відноситься до вчителів!!Для школи не виділив ні копійки--(мабуть іде все в кішеню)Ставить себе вище всіх-не прислуховуючись до жодної особи!!! Проконтролюйте і спустіть з небес цю людину!!
« Останнє редагування: 13 Березня 2012, 23:27:19 від Tandylight »
Записаний

Dees

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    05 Липня 2014, 18:53:10

    Звідки: Cічові Стрільці
Діалог з мером
« Прочитано #476 : 11 Березня 2012, 21:17:25 »

5чи є в планах ремонт ЗАГСу?
такі гарні миті там проходять а потолки жовті потріскані,старі двері ше від часів ссср певно(розсувні би туда ) :unknow коврики
в нас в місті виробляють усе шо потрібно для покращення ЗАГСу і думаю без платно би дали но всім всеодно певно
« Останнє редагування: 13 Березня 2012, 23:27:38 від Tandylight »
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Діалог з мером
« Прочитано #477 : 11 Березня 2012, 22:10:55 »

чи є в планах ремонт ЗАГСу?
Вибачте Dees, але відповідь на ваше питання майже прогнозована і прозвучить десь так - не в компетенції міської ради робити ремонт в  приміщенні, балансоутримувач якого є .управління  юстиції.
 6  З Вашого,  Dees дозволу доповню запитання - чи   плануєте Ігор Степанович виділити кошти хоча б на  ланшафтний дизайн та відповідне облаштування міської території на  вході до міського ЗАГСу?
 ІМХО Думаю в європейському місті наші молодята хотіли б урочистості проводити в європейському ЗАГСіі  і доступи до цього закладу мали б бути відповідні і хоч трохи нагадувати про урочистість подій, і щоб не встидно було зробити пам'ятні світлини коло такого знакового місця. :)
« Останнє редагування: 13 Березня 2012, 23:28:17 від Tandylight »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Діалог з мером
« Прочитано #478 : 12 Березня 2012, 00:28:00 »

 7Ігор Степанович звертаюся до Вас від імені тих кого хвилює стан з безпритульними тваринами в місті,але тих хто категорично за гуманне відношення до тварин.Тому що гуманне ставлення прописане у нашому українському законодавстві та і взагалі це практика цивілізованих країн і звичайно християнське відношення також.Проблема не нова і Ви звичайно в курсі і вірю докладаєте зусиль для вирішення питання,але останнім часом дуже загострилась,після звернень громадян
Приховано: Показати
Хто має захистити калушан від зграй собак, які розгулюють містом?
Категорія: Влада -> Інфраструктура -> СоціумПереглядів: 125

Днями в редакцію «ДП» зателефонувала мешканка вул. Євшана, 3. Жінка висловлювала своє обурення з приводу того, що містом розгулюють зграї собак, які нападають і на дітей, що йдуть до школи, і на дорослих. Мамам у садочки  свою малечу доводиться нести на руках, щоб не налякалася бува «гуляк», які на весну особливо активізувалися. До прикладу, зауважила калушанка,  в їхньому дворі зграя налічує 12 собак. Дорослому  поряд з ними некомфортно проходити, бо ніколи не знаєш, як поведуться тварини в той чи інший момент, не те що дітям.

За словами цієї жінки, мешканці будинку вже зверталися з проханням усунути цю проблему і до ЖЕО, і в КП «Екосервіс». Там їм відповіли, що нічим зарадити не можуть, тварин не відловлюють, оскільки їх ніде утримувати.

Проблему безпритульних тварин на шпальтах нашої газети ми підіймали не раз. У грудні минулого року  («ДП» №49, 9 грудня 2011р.) писали про круглий стіл, присвячений темі гуманного поводження з безпритульними тваринами, в якому взяли участь представники громадських організацій, комунальних служб міста, медики, освітяни й ін. У газеті за 27 січня  вже цього року повідомляли про те, що міська рада прийняла програму скорочення кількості безпритульних тварин в Калуші на 2012-2015 роки, де затвердила цілком реальні заходи і передбачила кошти. Зокрема, на облаштування притулку (місце для нього виділили кілька років тому на території колишнього калійного заводу) у цьому році заплановано витратити 99 тис. грн. Заплановані кошти й на придбання засобів відлову, утримання тварин в притулку й ін.

Але заплановане ще не означає здійснене. Коштів як завжди катастрофічно не вистачає на найнеобхідніше, то що казати за фінансування цієї й інших програм. Проте, як зауважив заступник начальника УЖКГ Микола Найда, цю проблему намагаються вирішувати. Зокрема, вже замовили огорожу і 30 вольєрів, а також засоби відлову (сітки, аркани, підсаки) у Долинському виправному центрі №118. Частково вже здійснили і проплату. Але поки що відловлювати собачі зграї нема як, оскільки їх нема куди поміщати. Але існує й багато інших питань з функціонуванням притулку для тварин. Хоча ним опікується громадська організація «Калуське товариство захисту прав  тварин «Захист», за сприянням у вирішенні проблем утримання собак, їх лікування, стерилізації вона звертається до влади.

За словами директора «Екосервісу» Дмитра Кобилецького, відлов бездомних тварин — це не їхня функція, але їм це нав’язали. Стаття 17 Закону «Про захист тварин від жорстокого поводження» допускає умертвіння тварин у випадках, коли вони хворі, агресивні чи коли необхідно врегулювати їх чисельність. Прокуратура ж  вбачає у цьому протиправні дії. Тож допоки нема можливості помістити безпритульних собак у притулок, «Екосервіс» їх не відловлює. А загалом, за словами Дмитра Дмитровича, щоб цю проблему зрушити з мертвої точки, а це проблема не лише Калуша, а й всієї України, необхідне відповідне державне фінансування, а також створення окремої комунальної служби, яка б займалася і відловом, і утриманням тварин, де був би необхідний персонал та ветлікар.

Як бачимо, роботи тут непочатий край. Одні вимагають гуманного поводження з тваринами, інші, які реально постраждали від бродячих тварин, —негайно щось зробити із цим. Але держава встановила такі рамки, що швидко цьому не зарадиш. Це не той випадок, коли все можна вирішити одним розчерком пера.

Людмила Степова
У місті почастішали випадки знищення собак варварськими методами,які можуть нести небезпеку і людям в тому числі .Невідомі пишуть на сайт з погрозами,і погрози ці реалізують, ось це вчорашнє фото з тієї ж вулиці Євшана.  [smg id=2806]  [smg id=2807].У мене велике прохання дайте будь-ласка ще раз відповідь по цьому питанню,і вплиньте якось можливо через правохоронні органи на незаконні дії певних громадян які на мій погляд несуть набагато більшу суспільну небезпеку ніж ті кого вони жорстоко знищують.
« Останнє редагування: 13 Березня 2012, 23:28:51 від Tandylight »
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Діалог з мером
« Прочитано #479 : 12 Березня 2012, 00:35:08 »

 8Я возмущен таким варварским злодеянием.Ведь дети же на єто смотрят.Поддерживаю предидущий вопрос.Пожалуйста помогите остановить бесчинства.
« Останнє редагування: 13 Березня 2012, 23:29:12 від Tandylight »
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»