Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста  (Прочитано 22629 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну так. Але й купляють в основному дорожче але у ближніх селах. Як то Вістова, Мостищі, Добрівляни.
А там є і школа і магазин і навіть садки мабуть є.
А все, що Ти кажеш теж правда.
Звісно, хочеш дешевше - купляєш великий джип на різницю в ціні, а вже потім на ремонт джипа і на пальне доведеться постійно доплачувати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

гальюн на вулиці душ з бочки чи в тазіку))))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

гальюн на вулиці душ з бочки чи в тазіку))))

У лінивих ґаздів справді так.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

мабуть ви погано конвертуєте
Точно. Зараз курс приблизно 2,7. (ДДК точно взяв курс на Києвському вокзалі у Москві :) - там і по 4.5 пропонують). Та навіть те, що у Калуші бензин лише не набагато дорожчий за Москву викликає неприємний подив - чому у невеличкому містечку ціна прирівнялась і перевершила ціну одного із найдорожчих міст Європи?!
та у нас теж десь в ближніх селах можна особняк купити до 10 тис.  суть не в тому
В ближніх селах особняк за таку ціну не купиш :(. Якщо маєте такі відомості саме про особняк - скиньте адресок, будь-ласка. В таку ціну і земельну ділянку не завжди знайдеш.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Цитувати (вибране)
У лінивих ґаздів справді так.
ну то вже навіть не від ліні залежить а від образу життя хтось звик митись 1-2 рази на день а для когось і кілько там тої зими. але все можна зробити при бажанні . ти правий.
Cонечко , Україна не виготовляє 95 бензин. а Росія є імпортером нафти. в штатах бензин ще дешевший ніж в Росії. ціною загарбницької політики.
Цитувати (вибране)
В ближніх селах особняк за таку ціну не купиш Сумний. Якщо маєте такі відомості саме про особняк - скиньте адресок, будь-ласка. В таку ціну і земельну ділянку не завжди знайдеш.
ну звичайно особняком назвати буде важко але дах над головою буде точно. спробуйте напрямок Завій Грабівка)))або десь в Донецькій області думаю там купите і до тисячі долярів
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

або десь в Донецькій області
Нічого собі - "у ближніх селах" ;)
bornslippy
Я про те,що ціни у малих містах, на перифирії, в провінції  завжди були дешевші ніж у столиці(-цях). І це нормально. Бо ціни зараз рівні. А зарплати? Тоді і оплата праці і регіональні розцінки калькуляцій мали б також прирівнюватись до столичних.
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


Хтось написав на сайті Пікабу ру про наш Калуш. Простими вмовляннями тут не допоможеш навіть розяснювальною роботою.

Зачем?
Есть такой маленький, ничем не примечательный город Калуш на Украине. В 2006 году мэром этого Города стал некий Игорь Насалык. Не знаю, его это заслуга или нет, но после того, как он стал мэром, в городе заменили основные дороги, реконструировали центр города, в большинстве, если не в всех, подъездах поставили металлопластиковые окна, вообщем, сделали много чего хорошего в городе. Сейчас я иду по городу и вижу разбитые бигборды, окна в подъездах, новые мусорные урны и фонари, разрисовывание всякой хуйней дома и заборы, разломанные скамейки и стулья в парке. И хочу спросить у ребят которые такое делают, если такие тут есть, зачем Вы это делаете? Неужели оно вам так сильно мешало?

Комментарии: pikabu.ru/story/zachem_616535
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Йодированной соли не хватает ребяткам,чего тут удивлятся.Даже то немногое что появилось хорошего надо с гамном смешать.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

Йодированной соли не хватает ребяткам,чего тут удивлятся.Даже то немногое что появилось хорошего надо с гамном смешать.

суспільство гниле.ось у мене у дворі купа малих дітей.кожен день мами гуляють разом з дітьми і так ніби не зними ,а окремо.малиші роблять такі бардаки і капості,що це просто жах.я розумію що діти є діти-але мами стоять збоку і на все це дивляться і ніслова не говорять.кавун поїли-повикидали на асфальт біля під"їзда.рекламодавці залишили газети-весь двір у порваних паперах.десь на мусор винесли пінопласт-так цілий двір у білий горошок.і на це все дивляться молоді мамочки і бабусі.прибиральниця кожен ранок "вішається" :(отаке росте покоління.ніхто не виховує дітей.ніякої елементарної культури. :ganba
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

суспільство гниле
Це точно мені аж бридко до чого воно дибільне і рагулеподібне.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя ве&#
« Прочитано #30 : 04 Серпня 2012, 08:57:07 »

отаке росте покоління.ніхто не виховує дітей.
ну чому ніхто. батьки і виховують. просто трапляються люди з низьким рівнем інтелекту і культури. таких меншість. але ложкою дьогтю....
проблема в тому, що вищезгаданих персон ніяк не можна контролювати. тобто немає ричагів впливу. Я не знаю як з цим можна боротись, виховувати таких людей важко, ізолювати - негуманно, бити морду - не кожен зможе, державним структурам - по барабану.
я вже писав колись, що в так званих цивілізованих країнах такі люди проживають в бідних районах. там теж і брудно і графіті і злочинність висока.
А хто хоче краще жити, працює, цінує працю і  має можливість виїхати і відсторонитись від того.
у нас же  совєцька влада перемішала різні соціальні групи, тому маємо те, що маємо..... до того ж тотальна бідність змушує співіснувати ці соціальні групи, і не знаю, як розірвати це коло.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

виховувати таких людей важко, ізолювати - негуманно, бити морду - не кожен зможе
Гарно сказано!
Співчуваю жителям багатоповерхівок, але  навіть в особняку, де не дай Бог доведеться жити не самому, теж таке буває.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Треба штрафувати всіх хто гадить і харкає на асфальт , тоді всьо поміняється.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Так. Вже писали про Малайзію як приклад.
Для того, щоб таке впровадити у нас, має бути політична воля зверху і підтримка знизу. Низ вже ніби і хоче європейського порядку, але видно ще недостатньо хоче, раз верх не чухається.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


бити морду - не кожен зможе
Але якщо створити мобільні групи бійців по 10-20 чол. які будуть наглядати за порядком (а не робити вигляд як то робить міська варта) то будуть штрафувати копняком по таблу і тоді навіть штрафів не треба а культура населення збільшиться. Поведінка буде зразковою і на вулицях чисто(краще всіх в страху тримати і буде лад на цій землі). Ще було б добре якщо б прочісували мобільні мотоциклетні групи по місту. В Афінах цей підрозділ називається "група Зета"
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Так так,скільки вже ідей було,а свинюшник і далі процвітає.
Я пропонував колись меру простенький варіант який по суті ні грошей не потребував ні особливих зусиль
    
Цитувати (вибране)
Діалог з мером
« Відповідь #126 : 22 Листопада 2011, 12:20:08 »
   
28Ігор Степанович,я також вирішив задати Вам одне питання.Відомо,що у місті Ви маєте велику підтримку і авторитет,тому чи не хотіли б Ви записати звернення до мешканців з закликом дотримуватися порядку і чистоти?.Є у нас своє телебачення,є газети є аж 2 фм радіостанції,і якби там час від часу звучало Ваше звернення,то сподіваюсь це дало б результат.Також можна попросити викладачів і вчителів ,щоби в навчальних закладах також проводились такі бесіди,щоби діти від малого привчалися до чистоти і порядку.Бо коли їдеш автомобілем по відремонтованих дорогах то того всього сміття не видно і здається що місто справді чисте,але пройтися пішки то просто жах і встид перед гостями з розвинутих країн.До Вас як до авторитетної людини напевно все таки прислухались би.Я розумію,що такі речі як чистота і порядок кожен мав би виховувати в собі сам,але на жаль так є не завжди,і є люди яких треба підштовхнути.Дякую.
Ігор Степанович відповів
Цитувати (вибране)
Насамперед дякую Вам за позицію. Подумаю, як це краще зробити.

Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:15:11
Але мабуть справи має важливіщі.
А різні мобільні групи і таке інше ,ну добре б звичайно було,але ви вірите що таке буде?. :)

Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


Тепер громадяни України можуть брати участь у налагодженні комфортного життя у власному місті за допомогою інтернет-сервісу «ТвоєМісто»

Для цього необхідно виконати всього дві дії: сфотографувати проблему і розмістити її на карті. Повідомлення автоматично потрапить у відповідні державні інстанції і користувачеві залишиться лише стежити за процесом вирішення проблеми.

Подавати власні проблеми, а також стежити за проблемами інших можна на сайті

http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Ftvoemisto.org.ua%2F&post=-34831916_18275
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Тепер громадяни України можуть брати участь у налагодженні комфортного життя у власному місті за допомогою інтернет-сервісу «ТвоєМісто»

Для цього необхідно виконати всього дві дії: сфотографувати проблему і розмістити її на карті. Повідомлення автоматично потрапить у відповідні державні інстанції і користувачеві залишиться лише стежити за процесом вирішення проблеми.

Подавати власні проблеми, а також стежити за проблемами інших можна на сайті

http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Ftvoemisto.org.ua%2F&post=-34831916_18275
Я як начну фотографувати,свiй район,то вигiднiше буде iм,Домбровський карьер пiдiрвати,може би i закрило би тою водою позор.
Засмучений,що шановний Насалик,за стiльки рокiв,так i не придав значенню моэму району.Як був за часiв СССР не освiтленний i т.д так i лишився ...
Хотя заради,розваги можливо i попробувати можна. :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

пропоную розміщувати ще й фотки тих хто не потрапляє сміттям у бак. чи сцить не в унітаз.  ну ви зрозуміли.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

У нас вже навіть є відповідна тема "Дошка "пошани".
Але народ не поспішає викладати. Видно страшнувато.  :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.