Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста  (Прочитано 22633 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш

Список 22 найбільш найкращих за якістю життя великих міст очолили Калуш та Ялта.

Згідно з результатами дослідження аналітичного центру Universitas, обидва цих міста мають відкрите і добре підзвітне їхнім жителям управління, високий рівень міграції в міста, розвинену соціальну інфраструктуру, низьку дитячу смертність, істотні інвестиції в основний капітал. Третє місце в цьому рейтингу посів Івано-Франківськ, повідомляє «Кореспондент».

Загалом, найбільша кількість міст з високою якістю життя в Україні розташовані на Півдні країни, трохи менше – на Заході та Півночі України.

Список 22 найкращих маленьких міст України за якістю життя за всіма показниками очолило місто Буча (Київська область), друге місце посів Острог (Рівненська область), і третє – Трускавець (Львівська область).

В цілому, за даними дослідження, найбільша кількість маленьких міст з високою якістю життя на Заході і майже вдвічі менше – на Півдні, в Центрі, Півночі і Сході країни.


Що стосується антирейтингу, то найбільше «міст-лузерів» розміщено на Сході країни. Зокрема, найгіршими за якістю життя містами виявилися Слов’янськ, Харцизьк та Костянтинівка (усі міста в Донецькій області), Алчевськ (Луганська область) і Запоріжжі.

Цікавим, на думку дослідників, виявився той факт, що 21 обласний центр і місто Сімферополь не потрапили в топ-44 найкращих міст України, не дивлячись на їхній офіційний статус «регіональних столиць» та ресурси, якими вони володіють.

12 обласних центрів через малу кількість балів увійшли до списку міст-лузерів: Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Харків, Кіровоград, Сімферополь, Рівне, Донецьк, Миколаїв, Дніпропетровськ, Луганськ і Запоріжжя. І тільки два обласні центри, за даними дослідження, мають високу якість життя – Одеса та Львів.

Дослідження включає статистичні дані Держкомстату, Асоціації міст України, відкритих джерел, Google AdWords, експертне опитування, а також опитування читачів сайту Регіональні новини. Воно проводилося з метою дослідження рівня комфортності (якості) життя в 178 великих (більш ніж 50 тис. осіб) і маленьких (менш ніж 50 тис. осіб) містах України.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів назвав Київ і Харків найкращими населеними пунктами із благоустрою й підтримки громадського порядку в 2010 році.

http://zik.ua/ua/news/2011/10/06/312856



Відповідь від: 06 Жовтня 2011, 23:46:18
а шо, мені подобається Калуш  :good
ще одна причина полюбити, в мене на височанці за 23 роки почали робити асфальт :=) :=)
так шо не так всьо погано)
От у Франківську набагато гірше з благоустроєм ніж в Калуші....
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

17 жовтня у Києві відбудеться прес-конференція голови Української партії Ігоря Насалика

У понеділок, 17 жовтня, об 11.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція міського голови Калуша Ігоря Насалика щодо визнання Калуша найкомфортнішим містом України, — повідомляє прес-служба УП.

У прес-конференції також візьмуть участь: Вячеслав Кредісов, доктор економічних наук, голова ГО «Нова формація», Микола Ляшенко, кандидат на посаду міського голови  Вишневого.
Як відомо, згідно з результатами дослідження аналітичного центру Universitas список 22 найбільш найкращих за якістю життя великих міст очолили Калуш та Ялта. Обидва цих міста мають відкрите і добре підзвітне їхнім жителям управління, високий рівень міграції в міста, розвинену соціальну інфраструктуру, низьку дитячу смертність, істотні інвестиції в основний капітал.
Дослідження включає статистичні дані Держкомстату, Асоціації міст України, відкритих джерел, Google AdWords, експертне опитування, а також опитування читачів сайту Регіональні новини. Воно проводилося з метою дослідження рівня комфортності (якості) життя в 178 великих (більш ніж 50 тис. осіб) і маленьких (менш ніж 50 тис. осіб) містах України.
Крім того, учасники прес-конференції представлять кандидата на посаду міського голови Вишневого (Київська обл.) від Української партії та розкажуть про вибори, що наближаються  у цьому місті.
Вячеслав Кредісов поділиться думками з приводу перспектив економічного розвитку міст України з високою якістю життя.


ВІКНА


Подивитись чи послухати пресконференцію можна буде об 11.30 якщо зайтив розділ  Аудіо-та відеотрансляція прес-конференцій, брифінгів та інших заходів з прес-залу УНІАН в мережі інтернет.
Записаний

kresliar

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    02 Листопада 2011, 22:44:55

    Звідки: Львів
Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста
« Прочитано #3 : 01 Листопада 2011, 21:58:01 »

шановні калушани. якийсь неадекват в.колтовський на сайті -однако- http://www.odnako.org/blogs/show_13748/ густо полив вас брудом. пропоную патріотам Калуша постояти за честь міста.

 :prapor:
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста
« Прочитано #4 : 02 Листопада 2011, 08:33:28 »

Вже нема про що писати, от і дотискають остатки жовчу.
Мені навіть трохи приємно, що є такі статті. Значить ще не все так погано. Хотіли щоб ми відчули що ми в задниці, а вийшло що ми відчули себе такою добрячою скалкою у них у задниці.
Пиши істчо мудрагель!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста
« Прочитано #5 : 02 Листопада 2011, 10:17:23 »

Але цей "мудрагель" з місцевих, принаймі, народився на Галичині.
Про це говорять наступні слова:
- Один украинский американец пожертвовал на церковь в нашем селе 20 долларов, так про эту инвестицию даже местная газета статью напечатала.
- Сейчас я, как и обещал, продолжу тему лекции «Инвестирование и воровство – две составляющих нового миропорядка». Немцы к нам с инвестициями в село пришли
- У нас в районе, сто лет назад, ещё любый цисар построил узкоколейку для поставок леса на мебельную фабрику. 
- Я каждое воскресенье езжу в село к родителям и, буквально, с порога требую свежий номер «Новости предгорья».

В статті намішано багато брехні, правди, нерозуміння речей та зверхності.
Але для нас, галичан, корисно подивитись трохи на себе збоку. Спростувати брехню... Та слід визнати, що й недоліків маємо багато. А усвідомлення своїх недоліків, це перший крок до їх подолання. Тому я за правду у всьому, хоч іноді вона буває й гіркою.
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста
« Прочитано #6 : 05 Листопада 2011, 17:35:06 »

Цікаво, а що буде якщо ми візьмемо фотопарати, вийдемо на прогулянку нашим містом, і націкавіші фото розмістимо тут:
http://ukryama.com
Тоді, може й станеме по справжньому першими. Бо ж якщо з центральної дороги відїхати в сторону... то не так там і все добре, чи не так?  ;)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста
« Прочитано #7 : 06 Листопада 2011, 08:23:48 »

ну скажу так . до недавна на загірї можна було такого назнімати особливо в той бік як їхати в хотінь. але як не дивно до зими зробили . і чесно кажучи я не знаю де ще є погані дороги. ну хіба підгірки біля корони нервують. там та гармошка вже роками.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста
« Прочитано #8 : 06 Листопада 2011, 08:44:21 »

і чесно кажучи я не знаю де ще є погані дороги.
 :)bornslippy, я не полінуюсь і прогуляюсь з фотіком, покажу дороги найкращого міста України для життя :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста
« Прочитано #9 : 06 Листопада 2011, 08:53:57 »

нєєє та ясно що є ще хренові участки, але в порівнянні з тим що було. і відносно інших міст, то не тільки калушани зауважили. багато знайомих з інших міст, здивувались. ну і в обласному центрі дороги набагато гірші.
Відповідь від: 06 Листопада 2011, 08:52:55
з.і. хіба в Ялті нема поганих доріг? також основні напрямки зробили а двори як і у нас десь добре а десь не дуже?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста
« Прочитано #10 : 06 Листопада 2011, 09:46:45 »

там та гармошка вже роками.
гармошка -не яма,можна їхати.це своєрідний "лежачий поліцейський".верніше ціий батальйон :)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста
« Прочитано #11 : 06 Листопада 2011, 11:57:37 »

гармошка -це своєрідний "лежачий поліцейський"
:D
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста
« Прочитано #12 : 06 Листопада 2011, 19:28:54 »

я не полінуюсь і прогуляюсь з фотіком, покажу дороги найкращого міста України для життя

Ну давай, викладай фотки, я бачив - ти йшов попри стоянку біля "Озера"  ;)
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста
« Прочитано #13 : 06 Листопада 2011, 20:54:07 »

 :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Якість життя, звичайно, краще за самих калушан ніхто не оцінить. А от на що я звернув увагу у першу чергу - то ваші ціни. Бензин у Калуші у 4 рази!!! дорожчий за бензин у Москві. При тому, що якість його далеко не краща. Тютюн - це просто жах якийсь. Ще не зустрів ні одного курця цигарок з приємним ароматом диму. Ціни на нерухомість - однакові з києвськими...
 А ось що чудове у Калуші - так то ваші дівчата! :good Я вважаю Західних дівчат кращими за усіх європейських. Дівчата Івано-Франківської області є найкращими з кращих. А Калуські дівчата - то взагалі єксклюзив!
Приховано: Показати
А СЕРЕД ТОГО ЕКСКЛЮЗИВУ Є ПРОСТО НЕПЕРЕВЕРШЕНА СОНЯЧНА ПЕРЛИНКА :bayan :prapor: :good :hot :hot

Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Цитувати (вибране)
Бензин у Калуші у 4 рази!!!
та ну ви що. ціна бензину практично така сама. коливається в залежності від якості. останній раз памятаю в Ленінграді 95 був в районі25 рублів. мабуть ви погано конвертуєте. по якості не помітив глобальної різниці. Тютюн в Росії якщо не помиляюсь весь наш кримський. але не гарантую бо там не курив та як на мене зовсім не відрізняється!. Однокімнатна квартира в Кійові вартує десь під сотню бакінскіх. а в калюжі під 20.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Однокімнатна квартира в Кійові вартує десь під сотню бакінскіх. а в калюжі під 20.
Ні. У Києві однушку по 28 000 - 30 000 баксів можна спокійно знайти. Спеціально цікавлюсь цим уже як півроку. Але квартири з покращеним плануванням і справді набагато дорожчі. Та вони і по комфорту і по площі вартують 3х кімнатної квартири.
« Останнє редагування: 04 Квітня 2012, 00:54:34 від сонечко я »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

та у нас теж десь в ближніх селах можна особняк купити до 10 тис.  суть не в тому.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Так. То набагато цікавіше мати особняк зі всіма вигодами.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street

Так. То набагато цікавіше мати особняк зі всіма вигодами.
10 тисяч це якщо десь 20 км від Калуша. І до особняка треба зразу купляти автомобіль (проблеми з транспортом), і врахувати те що купити щось в цьому селі проблема (магазинів 1-2), а школа, садочок, поліклініка, аптека (діти ж напевно теж у Вас є/будуть).
Записаний