Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: ДТП на дорогах Калуша і не тільки...  (Прочитано 365844 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #20 : 22 Листопада 2007, 08:46:42 »

Во вторник вечером на Харьковском шоссе, 58 водитель машины «Дэу-Сенс» прямо на дороге застрелил пешехода и скрылся с места преступления.

– Автомобиль «Дэу-Сенс» ехал в сторону Ленинградской площади. Вдруг на перекрестке дорогу начали переходить парень с девушкой, – рассказала пресс-офицер Дарницкого районного управления милиции Инна Гомелюк. – Там не было ни светофора, ни зебры, но все машины притормозили. А водитель «Дэу» не захотел пропускать пешеходов и едва не влетел в отбойник.

По словам Инны Гомелюк, это его страшно разозлило. Выйдя из машины, парень устроил разборки. Когда же посыпались ругательства в адрес девушки, спутник попытался ее защитить. Водитель «Дэу» побежал к машине и вернулся с пистолетом марки «ВИЙ».

– Он выстрелил парню в грудь, – продолжает Инна Гомелюк. – Видимо, думал испугать - ведь этот пистолет предназначен для стрельбы резиновыми пулями. После этого сел в машину и уехал.

Резиновая пуля пробила парню зимнюю куртку, свитер, рубашку и застряла в грудной клетке, повредив легкое (Милиции еще предстоит разобраться, каким образом у простого травматического пистолета оказалась такая убойная сила.) Через несколько минут прибыла «скорая», но спасти парня медикам не удалось: не приходя в сознание, он умер в реанимации.

Через час водителя-убийцу задержали в Днепровском районе. Как оказалось, оружие, из которого он стрелял, действительно травматическое и имеет регистрацию. Также известно, что ему 25 лет и он работает в одной из частных охранных фирм, поэтому имел право носить оружие.


Сейчас эмоциональный водитель находится в следственном изоляторе. Против него возбуждено уголовное дело по статье «Умышленное убийство». Ему грозит от 10 до 15 лет лишения свободы.

Сука,его закрыть навечно нах...
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #21 : 22 Листопада 2007, 15:20:43 »

відморозки обезбашені базарю...таких епт стріляти треба іто  десь на майданах міст шоб всі прийшли подивитись....рогатий блін
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #22 : 22 Листопада 2007, 23:26:50 »

Щодо вбивства на дорозі, про що написав WikTor. Відступлюсь трохи від теми і дам влану правову оцінку діям емоційного водія.

   Судячи з того, який строк йому (вбивці) грозить, то справу порушили за ч. 2 ст. 155 КК України, але цікаво яка тут обтяжуюча обставина. :unknow Оскільки її я тут не вбачаю, то вважаю, що йому слід предявити звинувачення по ч. 1 ст. 115 КК України - умисне вбивство без отяжуючих обставин на грунті неприязних стосунків. А це вже в межах від 7 до 15 років за гратами.
   Якщо хлоп візьме собі грамотного адвоката, то, думаю, той буде пробувати взагалі змінити кваліфікацію на ч. 2 ст. 121 - умисне тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого. Санкція передбачає від 7 до 10 років позбавлення волі. Хоча, враховуючи те, що вбивця працював в охоронній фірмі, прокуратура і слідство будуть наголошувати на тому, що він повинен був знати і передбачати наслідки застовування зброї травматичної дії з близької відстані. Тому, мабуть, все таки гореводію доведеться відповідати за свої вчинки як за навмисне вбивство.  :(
« Останнє редагування: 12 Грудня 2007, 22:32:38 від tywkanchuk »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #23 : 23 Листопада 2007, 10:32:47 »

обтяжує обставини той факт що цьому дибілу дали зброю щоб охороняти людей від всяких відморозків, а він відчув себе всесильним, і сам поступив як відморозок.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #24 : 23 Листопада 2007, 11:22:18 »

Тут двояко можно рассуждать, во первых люди переходили дорогу в неположеном месте, я знаю эту дорогу.  Что бы в таком месте переходить дорогу нужно быть действительно без мозгов (хотя и нельзя над умершими так говорить) для этого есть подземные переходы. Дело в том что в нетрезвом немного виде переходил там мой сотрудник на прошлой работе, его сбила машина, пол года большицы вставленые какие то хрени в суглобы и т.д. Человек просто чудом остался жив. Так вот переходя там дорогу я лично думаю со злостью на этих людей как на придурков-самоубийц. Мало того что  водитель чуть не попал в отбойник ине разбил машину так ещё и что то жертва начала буровать, что на самом деле он говорил неузнает никто. Водитель мало того что злой что возникла аварийная ситуация из за них так ещё и какое то оправдание они искали! С такой горячки можно сделать всё что угодно! Но мать твою, стреляй же ты в ноги, в руки , какова стрелять в туловище, ну в живот куда не шло но не в грудь! За это я водилу не понимаю!

Это моё мнение!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #25 : 23 Листопада 2007, 12:55:20 »

ну я читав що у водія було достатньо місця щоб просто проїхати. тобто пішоходи хоч і переходили дорогу  в неположеному місці але не заважали нікому. він просто почув себе в силі і почав вчити молодь жити. я б наприклад послав його краєм.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #26 : 23 Листопада 2007, 13:01:38 »

То може перекваліфікувати дії водія на вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання, тут максимальне покарання до 5 років позбавлення волі.  :=)

До речі, якщо ми вже заговорили про юриспруденцію, то відзначу, що ДТП в КК України присвячена ст. 286:

"Стаття 286. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами

1. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, -

карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

3. Діяння, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони спричинили загибель кількох осіб, -

караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Примітка. Під транспортними засобами в цій статті та статтях 287, 289 і 290 слід розуміти всі види автомобілів, трактори та інші самохідні машини, трамваї і тролейбуси, а також мотоцикли та інші механічні транспортні засоби."
Записаний

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #27 : 23 Листопада 2007, 14:39:34 »

А скутери сюди відносяться, бо я чув що скутери невідносяться до моторолерів і в правидах дорожнього руху немає визначення "скупер"
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #28 : 10 Грудня 2007, 15:28:08 »

Небольшой отчёт об отпуске!  :pardon В страховую заехал, всё оформил, жду развёрнутую справку из ГАИ, после получения этой справки буду выбивать деньги для починки авто. Был у мастера сказал что ничего страшного нет. Подшпаклюем, покрасим и делов то. Но неприятно однозначно. Глупо получилось. Но приехав в страховую и пройдять по площадке где стояли разбитые авто я понял что я отделался лёгким испугом ну и потраченым временем на оформление всего этого!







Записаний

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #29 : 10 Грудня 2007, 15:37:04 »

Угу це ще легенько але теж недобре. Мая мама їхала в Нікополь то ПІд Хмельнициким вона стала на обочину включила аварійку, щоб подивитися куди дальше їхати. І тут заді летить фура з угорськими номерами і прямо в машину. Фоток нема, але мама розбила ніс об руль зад повнісю зігнутий задне вікно вилитіло. На суді сказав що він просто заснув. Якщо би не мама то він був би в заправці і салют би бачив весь Хмельницький
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #30 : 10 Грудня 2007, 15:59:37 »

Угу це ще легенько але теж недобре. Мая мама їхала в Нікополь то ПІд Хмельнициким вона стала на обочину включила аварійку, щоб подивитися куди дальше їхати. І тут заді летить фура з угорськими номерами і прямо в машину. Фоток нема, але мама розбила ніс об руль зад повнісю зігнутий задне вікно вилитіло. На суді сказав що він просто заснув. Якщо би не мама то він був би в заправці і салют би бачив весь Хмельницький
Когда это было?
Записаний

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #31 : 10 Грудня 2007, 16:06:49 »

Десь більше року тому.  А що таке?
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #32 : 10 Грудня 2007, 16:42:05 »

Десь більше року тому.  А що таке?
Ничего просто поинтересовался!  :pardon
Записаний

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #33 : 11 Грудня 2007, 18:17:35 »

Моє лачетті в зад стукнули :'-(
Тепер незнати коли її зроблять  :'(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #34 : 11 Грудня 2007, 18:20:52 »

гг а я два тітана передніх коцанув. коли був той.... :drink
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #35 : 11 Грудня 2007, 18:22:09 »

гг а я два тітана передніх коцанув. коли був той.... :drink
А ти чо бухий їздиш,от тепер сиди без машини,чи вона ще їздить ???  =))
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #36 : 11 Грудня 2007, 18:24:11 »

Треба менше ганяти коли ти того  :drink
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #37 : 11 Грудня 2007, 18:38:31 »

та чьо не їздить просто тітани трохи покоцав і все. дороги в нас трохи херові. :ganba :help
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #38 : 13 Грудня 2007, 16:36:46 »

Щойно їхав з Франіка - у Вістові з гори добре прихватило!!! Та і в Калуші на вечір ожеледь є. Так що обережно, шановні водії.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #39 : 13 Грудня 2007, 18:37:07 »

угу а я вже почав жаліти що купив зимову гуму. :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.