Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: ДТП на дорогах Калуша і не тільки...  (Прочитано 365861 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #720 : 25 Жовтня 2014, 13:03:29 »

ІгорО міг би недати неоціненну допомогу
Ви щойно відповіли на своє запитання
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #721 : 25 Жовтня 2014, 13:59:02 »

тут якраз би ІгорО
Щойно їхав тим маршрутом. Чисто як водій - не бачу проблеми у відсутност знаку "головна дорога" з боку Ковжуна. Всі й так повертають на Підвальну, бо прямо на Дзвонарську стоїть "цегла". Небезпека йде вд тих, хто їде з Дзвонарської нагору. Але там стоїть знак "уступи дорогу".
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #722 : 25 Жовтня 2014, 14:30:29 »

тут якраз би ІгорО
Щойно їхав тим маршрутом. Чисто як водій - не бачу проблеми у відсутност знаку "головна дорога" з боку Ковжуна. Всі й так повертають на Підвальну, бо прямо на Дзвонарську стоїть "цегла". Небезпека йде вд тих, хто їде з Дзвонарської нагору. Але там стоїть знак "уступи дорогу".
Уважніше подивись де стоїть знак "уступи дорогу". Це перше.
Для чого правила писались? Для того щоб автомобілісти керувались правилами чи домислами або логікою?
Якщо я бачу "цеглу" то для мене це означає "В"їзд заборонений" а не "поверни на ліво бо туди можна і туди, напевно, головна дорога"
І ще, під "цеглою" є додаткова табличка з часом дії знака. Вночі цей знак не діє. Тоді як твоя логіка поборе цей ребус?
Якщо я їду з Дзвонарської то зустрічні машини мене повинні пропустити. Без варіантів.
« Останнє редагування: 25 Жовтня 2014, 14:36:39 від klaus_frank »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #723 : 25 Жовтня 2014, 15:11:16 »

Тоді як твоя логіка поборе цей ребус?
Моя логіка каже що нема змісту ставити знак "головна дорога" зі сторони Ковжуна. Це нічого не дасть. Той, хто їде зверху, навіть якщо попре під "цеглу", небезпеки не створить. Небезпека лише тоді, коли його поворот наліво не пропустить той, хто їде з Дзвонарської. Значить треба якраз з тієї сторони ставити. Знак "Уступи дорогу" з тієї сторони справді треба перенести далі до бігборда або продублювати, або ставити знак "головна дорога".
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #724 : 25 Жовтня 2014, 15:17:51 »

Тоді як твоя логіка поборе цей ребус?
Моя логіка каже що нема змісту ставити знак "головна дорога" зі сторони Ковжуна. Це нічого не дасть. Той, хто їде зверху, навіть якщо попре під "цеглу", небезпеки не створить. Небезпека лише тоді, коли його поворот наліво не пропустить той, хто їде з Дзвонарської. Значить треба якраз з тієї сторони ставити. Знак "Уступи дорогу" з тієї сторони справді треба перенести далі до бігборда або продублювати, або ставити знак "головна дорога".
В тому то і проблема що на дорозі не потрібно керуватись логікою, доцільністтю, доступністтю і т.д. Сів в машину маєш правила. Всі дотримуються одних і тих самих правил. Крапка.
Знаки потрібно поставити як прописано в правилах поки хтось не постраждав, або при їх відсутності керуватись "правилом правої руки"
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #725 : 25 Жовтня 2014, 15:29:29 »

В тому то і проблема що на дорозі не потрібно керуватись логікою, доцільністтю, доступністтю і т.д. Сів в машину маєш правила. Всі дотримуються одних і тих самих правил. Крапка.
Знаки потрібно поставити як прописано в правилах поки хтось не постраждав, або при їх відсутності керуватись "правилом правої руки"
Ну давай тоді без логіки, чисто по правилам, поясни мені як вирішить проблему знак "Головна дорога", встановлений на спуску біля "мисливського магазину"?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #726 : 25 Жовтня 2014, 16:01:33 »

Там нема на чому сперечатися, потрібен і знак головна дорога, при чому не ромб, (а квадрат з жирною загнутою і тонкою  примикаючою) і трикутник з боку базару.
Відповідь від: 25 Жовтня 2014, 15:53:12
Вони там мабуть навіть колись і були. Але потім коли зникають, люди ще років 10 їздять по пам'яті.
Відповідь від: 25 Жовтня 2014, 15:54:19
Скажу ще про Т подібні перехрестя, що згадувалися вище. Колись, років 20 тому, на початку вул Мостиської, там де Каштан, на перехресті був трикутника. Такий, як на Ковжуна на верху. Подібно було і на іншому кінці,біля гастроному. Ті трикутники були без трави і бондар мабуть, вже не пам'ятаю але вони були невидимі і всі їхали за правилами, обіжджаючи їх з правого боку. Але з часом дорожники їх зарівняли асфальтом. Ніяких знаків ніхто не поставив, бо то ж гроші.  Коротше - їздить як собі хочете.
Мусять громадяни братися за то самі, бо поки маємо таку державу, якій життя її громадян - побоку!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #727 : 25 Жовтня 2014, 17:27:44 »

Шановні форумці, давайте не розводити демагогію, і не підводити висновки. Якщо ми почали обговорювати проблемні місця, відсутність знаків і т.д., то давайте вносити конкретні пропозиції, зокрема й щодо встановлення знаків там, де це дійсно необхідно. Там де калушани використовують пріоритет "по памяті" а гості міста можуть їхати згідно правил. І щоб не було ДТП. А потім можем розглянути шляхи вирішення цих проблем.
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #728 : 25 Жовтня 2014, 17:29:24 »

Ну давай тоді без логіки, чисто по правилам, поясни мені як вирішить проблему знак "Головна дорога", встановлений на спуску біля "мисливського магазину"?
1. Поставити знак від напрямку Ковжуна. 2.3 "Головна дорога". Знак 2.3 "Головна дорога" надає право першочергового проїзду нерегульованих перехресть.

Знак встановлюється безпосередньо перед перехрестям, а також на початку головної дороги. Знак обов’язково повторюється з табличкою 7.8 Табличка 7.8 "Напрямок головної дороги" перед перехрестям, на якому головна дорога змінює свій напрямок а також перед перехрестям зі складним плануванням.

2. Такий самий знак від Підвальної.

3. Поставити знак 2.1 "Дати дорогу" з боку Дзвонарської.  При знаку 2.1 "Дати дорогу" водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що під’їжджають до нерегульованого перехрестя по головній дорозі, а за наявності таблички 7.8 Табличка 7.8 "Напрямок головної дороги" — транспортним засобам, що рухаються по головній дорозі.
Знак встановлюється безпосередньо перед перехрестям або вузькою ділянкою дороги.

Так буде і правильно і логічно  :dopovid
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #729 : 25 Жовтня 2014, 17:40:45 »

Це все означає, що у  нашому місті автоінспекція не виконує свою роботу! А за цим безладдям з дорожніми знаками  слідують проблеми, біди та трагедії учасників дорожнього руху.....(((  Думаю, що громадські організації, типу "добро місту" та інші могли б цією проблемою зайнятись. Вони вже мають відповідний досвід. Все, як завжди: заява нач.міліції, або прокурору. Є папір- буде справа, немає паперу- не буде справи....
Відповідь від: 25 Жовтня 2014, 17:37:34
А справи, як відомо, підшиваються..... :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #730 : 25 Жовтня 2014, 18:20:46 »

На перехрестях вулиць Мостиська-Вітовського і Литвина-Молодіжна (точно не певен щодо назв вулиць, навпроти універсаму, що описувався вище) крім встановлення описаних klaus_frank знаків головної дороги з табличкою і трикутників у відповідних напрямах (там деякі вже є), зробити невеличкі перешкоди з огороджених бордюрами острівців землі із встановленням цього знаку.


Тоді ті, що їдуть другорядною з виїздом (поворотом) на головну не будуть вилітати на головну лоб-в лоб.
Відповідь від: 25 Жовтня 2014, 18:15:59
Суддя описував, як їдучи головною, все одно дрижаки збирають, чи джиґіт з-за кущів не вилетить.
А так джиґіт мусить об'їхати той ромбик чи тоикутник і відповідно його буде видно, він сповільниться, бо  поворот для нього буде більш крутим, ну і він сам зможе краще побачити ситуацію на перехресті.

Для наглядності ще раз нагадую, що таке є на роздоріжжі Ковжуна-Височанка. Правда там здається теж того круглого знаку вже купа років як нема.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #731 : 25 Жовтня 2014, 18:37:20 »

Так буде і правильно і логічно
З усіх пропозицій реально конче потрібен п.3 - знаки 2.1 і 7.8 на Дзвонарській. Інші пункти проблему виїзду з Дзвонарської "в бочину" не вирішать самі по собі.

Це все означає, що у  нашому місті автоінспекція не виконує свою роботу!
І не тільки вони. Проблема кущів - це справа комслужб також. Виїхати на проспект Лесі Українки з лівим поворотом - практично в будь-якому місці є постійна проблема.
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #732 : 25 Жовтня 2014, 18:51:29 »

Так буде і правильно і логічно
З усіх пропозицій реально конче потрібен п.3 - знаки 2.1 і 7.8 на Дзвонарській. Інші пункти проблему виїзду з Дзвонарської "в бочину" не вирішать самі по собі.


Ігор, ну не передбачено в ПДР доцільності чи логічності. Правила є правила і їх або виконують всі або вони непотрібні.
Щодо цього перехресття ти хочеш поставити тільки на дзвонарській а водіям що рухаютьсяпо підвальній або ковжуна хто розкаже хто має перевагу? Радіо ФМ)))? Уяви що ти не калушанин а перший раз в місті і змоделюй проїзд з трьох напрямків.
Знаки ті що я написав там потрібні не тому що я так хочу а тому що вони там потрібні згідно ПДР
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #733 : 25 Жовтня 2014, 19:06:32 »

Ігор, ну не передбачено в ПДР доцільності чи логічності. Правила є правила і їх або виконують всі або вони непотрібні.
Щодо цього перехресття ти хочеш поставити тільки на дзвонарській а водіям що рухаютьсяпо підвальній або ковжуна хто розкаже хто має перевагу? Радіо ФМ)))? Уяви що ти не калушанин а перший раз в місті і змоделюй проїзд з трьох напрямків.
Знаки ті що я написав там потрібні не тому що я так хочу а тому що вони там потрібні згідно ПДР
Я і не оспорюю доцільності чи не доцільності. Раз є правила - то треба ставити. Але можна поставити хоч 10 знаків на Ковжуна (з цього ти почав) - проблема не вирішиться. Бо сама суть небезпеки - у відсутності розуміння водія саме на Дзвонарській - пропускати йому згори чи у нього перевага! Так що - ставимо по 3 знаки з усіх сторін і мир  :drink
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #734 : 25 Жовтня 2014, 20:20:37 »

Ігор, ну не передбачено в ПДР доцільності чи логічності. Правила є правила і їх або виконують всі або вони непотрібні.
Щодо цього перехресття ти хочеш поставити тільки на дзвонарській а водіям що рухаютьсяпо підвальній або ковжуна хто розкаже хто має перевагу? Радіо ФМ)))? Уяви що ти не калушанин а перший раз в місті і змоделюй проїзд з трьох напрямків.
Знаки ті що я написав там потрібні не тому що я так хочу а тому що вони там потрібні згідно ПДР
Я і не оспорюю доцільності чи не доцільності. Раз є правила - то треба ставити. Але можна поставити хоч 10 знаків на Ковжуна (з цього ти почав) - проблема не вирішиться. Бо сама суть небезпеки - у відсутності розуміння водія саме на Дзвонарській - пропускати йому згори чи у нього перевага! Так що - ставимо по 3 знаки з усіх сторін і мир  :drink
а я і не сварився  :drink
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #735 : 25 Жовтня 2014, 20:30:23 »

а я і не сварився
І я  ;)

А взагалі, чи то я старію, чи що - все важче і важче без матюків їздити  :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #736 : 25 Жовтня 2014, 20:48:02 »

все важче і важче без матюків їздити
То точно.
Я хоч і не їжджу, але за тих 5 хв. що йду на роботу, таких крендєлів надивишся  :=)
Відповідь від: 25 Жовтня 2014, 20:42:20
Останнє що бачив (а у мене завжди одне перехрестя, біля Бонаві  :=) )
їде від площі Героїв чувачок, на якімось гувенку типу Мікри і базарить по телефону.
Там і без телефону дві звивини, а то...
Короче перед самим світлофором йому переключається світло на зелене. Їхати він має прямо. Він би і так ніякий поворот не зміг включити, бо процесор завантажений розмовою, але тут і не треба було  :=)
Назустріч йому їде Таврія і повертає на гору, ліворуч. Відповідно водій стоїть і чекає поки той проїде прямо. Але ж у чувака розмова...  :fool
Коротше ледве вистачило їм часу  роз'їхатися, поки зелене світило було.
Відгадайте, хто перший проїхав перехрестя?  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #737 : 25 Жовтня 2014, 21:00:43 »

хлопці, то ви не старієте, то ви просто ще молоді-зелені  :-D
Раніше сам такий був. Тепер навіть іноді ловлю себе на тому що флегматичність приносить задоволення.
ПС але буває розкажу якомусь оленю про його маму і всю родину  :dopovid
Відповідь від: 25 Жовтня 2014, 20:49:24
Біля Бонаві то цікава точка)))
У мене там батьки живуть. Як приходжу до них то у вікно як в телевізор дивлюсь. Регулярно якесь непорозуміння за кермом спостерігаю.
Відповідь від: 25 Жовтня 2014, 20:53:52

Відгадайте, хто перший проїхав перехрестя?  :)

Та хто - Таврія, вони такі прудкі  :-D
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #738 : 25 Жовтня 2014, 21:03:16 »

Ага. Але не тому, що прудкий, просто інакше стояли би так ще цілий цикл світлофора  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #739 : 26 Жовтня 2014, 00:49:48 »

про світлофори

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=SB_0vRnkeOk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=SB_0vRnkeOk</a>