Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: ДТП на дорогах Калуша і не тільки...  (Прочитано 365821 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #640 : 13 Жовтня 2014, 10:28:32 »

І ще про пішоходів з телефонами.
Так є.
Так то тоже недобре.

Але на переході і ті двоє старих що їх в суботу підвезли (одну вроді на той світ), вони були без телефонів.

Якщо хто не знає, то в Німеччині по місту ВСЮДИ макс. швидкість 50 км/год. Як і практично у всій Європі.
А у нас теоретично 60, а реально 80.
І коли всюди у Європі водій під'їздить до перехрестя - він пригальмовує, бо так вчать коли на права вчишся (всяке буває ,може там джигіт ,а може комусь погано стало), а у нас всі "безсмертні", а на перехресті треба піддати газу, аби встигнути на зелене!
Відповідь від: 13 Жовтня 2014, 10:27:42
не треба дайця, треба камеру. все.
Ти особисто оплатив хоч один штраф з камери?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #641 : 13 Жовтня 2014, 10:35:00 »

І ще про пішоходів з телефонами.
Так є.
Так то тоже недобре.

Але на переході і ті двоє старих що їх в суботу підвезли (одну вроді на той світ), вони були без телефонів.
Юра я кожен день по кілька раз бачу як переходять люди дорогу. навіть не на переході. не кажучи вже про телефони і мамаш з візками. всі маємо дотримуватись правил. це наша безпека. для водія потрапити в дтп з пішоходом це саме страшне що може трапитись. і не важливо хто правий водій чи пішохід. крім морально психологічної травми водій може і в тюрму загриміти .
І коли всюди у Європі водій під'їздить до перехрестя - він пригальмовує, бо так вчать коли на права вчишся (всяке буває ,може там джигіт ,а може комусь погано стало), а у нас всі "безсмертні", а на перехресті треба піддати газу, аби встигнути на зелене!
тут не треба правил, достатньо досвіду. я після кількох побачених дтп і одного в якому побував сам навіть на зелене їду і перевіряю чи хтось не летить.  :good
Ти особисто оплатив хоч один штраф з камери?
я не порушую))))) :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #642 : 13 Жовтня 2014, 10:36:06 »

у нас країні перевагу має пішохід.
пропонуєш це змінити???

Звісно і я теж стою і чекаю аж поки вже на 200 метрів нікого не буде в обидва боки, але ж не всі знають, що там така ситуація, але ж є люди з проблемами зі здоров'ям (які недобачають, заглиблюються в себе і т.д.) то їм вже й на вулицю не виходити?

Чому ДАЇ не може просто виконати то, за що ми їм платимо???
Бодай протягом двох тижнів.
А там може щось встановлять, або повторити знов на тиждень.

Але система зараз така, що ніхто не відповідає за ніщо!
Начальник ДАЇ не втратить посаду чи премію від того, що там ще 30 людей покалічаться.
Мер міста не має формального впливу ні на ДАЇ ні на міліцію.
Міська рада теж.

Треба хіба, щоб Акаков був твоїм кумом і так тоді можна вирішити питання.

Але ж на всю Україну "Аваков" за тиждень зіп'ється, якщо так вирішуватиме...

Тому майдани, тому люди вимагають змін.

А якби змінили дорожну міліцію то і люди побачивши, що правила гри змінилися - почали б включати звивину на переході, бо дійсно оштрафують.
Відповідь від: 13 Жовтня 2014, 10:35:18
я не порушую))))) Крейзі
Ото ж бо і воно!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #643 : 13 Жовтня 2014, 10:52:34 »

пропонуєш це змінити???
однозначно. ми ж проти аби машини їздили по тротуарах чи паркувались на газонах. то чому на дорозі перевагу повинні мати пішоходи, які 95 відсотках випадків не мають поняття про правила?!я не кажу що треба давити пішоходів. але коли ти вийшов на дорогу , на перехід. будь добрий зробити це безпечно і максимально швидко. це дорога а не сквер. з іншого боку я розумію , що ще не створена інфраструктура для пішоходів та велосипедистів. та поки у нас такий високий рівень дтп може варто щось змінити?
Звісно і я теж стою і чекаю аж поки вже на 200 метрів нікого не буде в обидва боки, але ж не всі знають, що там така ситуація, але ж є люди з проблемами зі здоров'ям (які недобачають, заглиблюються в себе і т.д.) то їм вже й на вулицю не виходити?
яра це все одно що їхати вночі без фар, або на трьох колесах. не бачу не їду, чи не йду. якщо пенсіонер чи інвалід, можна попросити оточоючих про допомогу.або взяти в руки камінь і запустити в лобове тому хто бачить твою проблему і все одно летить на зустріч))) тут проблема не в мєнтах чи правилах, а в людяності . в повазі людини до людини. у нас з цим глобальні проблеми. водії не поважають пішоходів пішоходи водіїв. і так всюди.
до речі. https://www.youtube.com/watch?v=Exy5dLvHsqU&feature=youtu.be
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #644 : 13 Жовтня 2014, 11:04:31 »

До речі не забувайте відвідувати наш сайт
http://kalush.info/page/zvernennja-gromadjanskogo-obyednannja-dobro-mistu-do-kalushan
Відповідь від: 13 Жовтня 2014, 10:57:06
А тепер про них поговоримо  ;)

Вони діяли з самими благими намірами. Проконсультувалися з ДАЇ і ті їм пояснили, що вся проблема у водіях, що виїздять з боку Фуршету.
То ж вони вирішили поставити перед перехрестям з боку Помаранчевої революції знак "СТОП", а з боку Фуршету бетонного поліцейського. З боку Європейської нічого.
Що це дасть? З моєї точки зору АНІЧОГІСІНЬКО! Ну але ж не може громадська організація на свій розсуд знаки розставляти! Така позиція ДАЇ  :fool

Дорогу розширили.
Що то дає?

З плюсів. Водії, що швидко їхали по Помаранчевій і їм назустріч валили згори, зможуть вільно проїхати. Раніше вони мусіли пригальмовувати біля бетонних блоків. Мусіли, але насправді ніхто не пригальмовував а тупо їхали лоб в лоб і ті що їхали згори просто тіснилися вправо. Ну хіба фура чи автобус, тоді вже таки мусіли.

З мінусів. Зараз не мусять. І як тільки там вкатають ту глину, шо була під бетонами, швидкість проїзду перехрестя з боку Помаранчевої точно не знизиться.

Знак "СТОП"... Я промовчу. Допоможе як зайцю.

Ваша думка  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #645 : 13 Жовтня 2014, 11:10:06 »

для пішоходів і для водіїв краща видимість. а це вже краще ніж було. з мінусів. льотчики будуть летіти швидше. та я так зрозумів що там планується світлофор. тоді це вирішує проблему. а якщо чесно то та європейська там нафіг не потрібна була)))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #646 : 13 Жовтня 2014, 11:13:30 »

Ага. забув.

Про то поки чогось ніхто не бажає думати (ну бо думати то воно ж боляче  :=) ) але якщо з Божою поміччю на весну таки закінчать міст по Чорновола (а такі плани є) то перехрестя "збагатиться" смертниками з боку Калійного. Хто може вже не пам'ятає, то я нагадаю, що по Вітовського фігачать машини з Журавенського напрямку. І за умови, що дорогу у тому напрямку колись таки поремонтують (а такі принаймні плани теж є) звідти буде їхати не менше ніж з Помаранчевої революції і з Європейської.

УЯВІТЬ НА ХВИЛИНКУ ЯКИЙ ТАМ БУДЕ АРМАГЕДОН!!!


А ми дзеркало, знаки...
Там навіть світлофор не допоможе. Не вірите? На Євшана допоміг? Там теж по аварії раз в два тижні як мінімум. Бо є охота проскочити!


Тільки і виключно бетонні лежачі з усіх боків! Там нема прямої видимості, щоб літати, та і ширина дороги не дозволяє.
Відповідь від: 13 Жовтня 2014, 11:11:25
для пішоходів
Продавай бігом машину, бо Ти вже зовсім не можеш думати як пішохід!!! :=)

Подивися уважно відео!
А потім розкажи, як добре стало пішоходам.
Як йдучи тротуаром Помаранчевої, тим що з боку старого центру, перейти дорогу чи бодай взагалі кудись зайти???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #647 : 13 Жовтня 2014, 11:14:06 »

я ж чого і кажу що нафіг та європейська не потрібна була. з тихої вулички Чорновола перетвориться на хайвей. тому поки що хай міст не доробляють)))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #648 : 13 Жовтня 2014, 11:14:48 »

краща видимість
 :o
Тобто там проблема видимості була через блоки?
А чого тоді казали, що там хата мішає?  :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #649 : 13 Жовтня 2014, 11:16:20 »

Продавай бігом машину, бо Ти вже зовсім не можеш думати як пішохід!!!
повторюю я їжджу на вєліку тудою. буду їхати на обід протестую видимість))))

Відповідь від: 13 Жовтня 2014, 11:15:31
з.і. а хата там точно ні до чого :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #650 : 13 Жовтня 2014, 11:20:22 »

я ж чого і кажу що нафіг та європейська не потрібна була

Ти чогось всі вирішення пропонуєш в одному напрямку.
Пішоходам терор. Хворі і старі хай взагалі з хат не виходять.
Дороги теж краще не будувати  :-D :-D :=)

Розумієш, життя воно таке. Хочеш людям зробити покращення - але виникають проблеми.
А щоб усувати проблеми доводиться знову робити якісь покращення.


І через те, що ДОВОДИТЬСЯ ЩОСЬ РОБИТИ - виникає проблема. Бо ті, комі то доводиться і так непогано живуть. Нащо їм ще витрачати час, напружувати звивину, яка дуже добре навчена працювати у трохи іншому напрямі.

І так. Наше з вами завдання, як громади, добитися можливості впливати на владу! Зараз такої можливості нема. Ми їх обираємо і все!..
Далі ми вже їх раби на 5 років, а вони нам нічого не винні.

Звісно краще хоч своїми силами щось зробити, але це не вирішить всіх проблем!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #651 : 13 Жовтня 2014, 11:28:50 »

Ти чогось всі вирішення пропонуєш в одному напрямку.
Пішоходам терор. Хворі і старі хай взагалі з хат не виходять.
Дороги теж краще не будувати 
веду до того що європейська створила більше проблем ніж вирішила))) от скажи які плюси від європейської?
Розумієш, життя воно таке. Хочеш людям зробити покращення - але виникають проблеми.
А щоб усувати проблеми доводиться знову робити якісь покращення.
як ти вище написав, спочатку треба думати перш ніж щось робити.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #652 : 13 Жовтня 2014, 11:31:47 »

от скажи які плюси від європейської?
Я не відповідатиму на це питання, бо вважаю, що Ти сам знаєш на нього відповідь не гірше за мене.
Відповідь від: 13 Жовтня 2014, 11:30:38
Давай так.
Пообіцяй, але серйозно, ніколи нею не їхати і не йти, якщо не зможеш знайти бодай одного плюса  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #653 : 13 Жовтня 2014, 11:36:53 »

з.і. звісно заривати дорогу ніхто не буде. і ти правий треба вирішувати проблему. вирішення проблеми, у зносі будинку, встановленні лежачих поліцейських і світлофорів з камерами. зміни в пдд щодо швидкості в місті. чи поставити на тому перехресті знак 20 максимально)))
 аааа і саме основне поміняти людей чи то їх мозок))) :(
Відповідь від: 13 Жовтня 2014, 11:33:19
Я не відповідатиму на це питання, бо вважаю, що Ти сам знаєш на нього відповідь не гірше за мене.
для мене ніяких. останнім часом зручніше їхати попри першу школу чи районну раду. Юра я інколи їжджу і через римову гору.  :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #654 : 13 Жовтня 2014, 12:08:00 »

Ідея нових доріг в основному полягає у відведенні частини транспорту від старого центру де історично дороги вузькі і з поворотами та і краще щоб там взагалі була пішохідна зона.

Тому Сушко "придумав" Європейську.
Загалом же планувався більш серйозний проект і якби він був здійснений не було б проблем з машинами з Журавенського напряму.

При в'їзді до міста з боку Копанок, перед каналом є ґрунтова дорога ліворуч. Вона йде аж до Сівки через яку вже зроблено заготовку на міст (залиті сваї, такі як під мостом на Чорновола і Помаранчевої Р-ї). Далі дорога мала підійматися вгору і йти лісом. Виходити мала аж за лікарнею в Підгірках.
Таким чином транспорт зі Львова на Франківсь по найкоротшому шляху їхав би тудою.
Тоді ще не було такої розрухи і сам шлях до Франківська завдяки тій об'їзній ставав би ще коротшим і комфортнішим.

Але що було далі ви знаєте.

І в кінці Сушко - якого я особисто за багато чого не люблю, вийшов обкаканий за те, що насправді зробив доброго  :=)
Відповідь від: 13 Жовтня 2014, 12:07:07
Сама Європейська теж мала бути продовжена через Ломоносова і виходити на Бандери аж за горою...


Тепер то все так примарно....  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #655 : 13 Жовтня 2014, 12:20:18 »

я знаю для чого та "нова дорога". тільки функцію цю вона не виконує. адже проблема у вантажному транспорті. і в паркуваннях. і знову ж таки в людях. Європейська розгрузила центр? ні. то про що мова. і добре що не стало грошей аби продовжити її через ломоносова. люди хоч живуть нормально.
щодо "глобального проекту" це називається об'їзна дорога. перше. краще б привели в порядок ту що є. друге. потік транспорту з журавенського напрямку малий. та обїзна нафіг не потрібна. краще б зробили дорогу до Львова через Жидачів.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #656 : 13 Жовтня 2014, 12:29:53 »

Заминаю, бо Ти сам собі суперечиш. Європейська навіть у кастрованому варіанті зменшила кількість транспорту по Бандери у центрі. Мала ще бути дорога попід парк з Грушевського на Бандери. То все було закладено в Генплан Калуша...
Дорога через Жидачів до міста відношення не має. Їхати по існуючій об'їзній на Франківськ зі Львова ніхто б не став, навіть якби вона була без ям. Сушко не міг знати, що тим планам не судилося збутися.
Якщо не знати цілої картини то дійсно виглядає, що то якісь незрозумілі уривки доріг, але було задумано мудро.
Просто прийшов Насалик і все пішло на медицину.
А зараз прийде Сікора і так само піде медицина побоку як пішли Сушкові дороги.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #657 : 13 Жовтня 2014, 12:45:19 »

Європейська навіть у кастрованому варіанті зменшила кількість транспорту по Бандери у центрі. Мала ще бути дорога попід парк з Грушевського на Бандери. То все було закладено в Генплан Калуша...
Юра не зменшила. там як були затор  так і залишились. Я розумію що дорога на жидачів не має відношення до міста. але краще б її зробили ніж всякі європейські. на франківськ зі львова є інша дорога. ніхто не їздить зі львова на франківськ через Калуш))). Ще раз. я не розумію як можна мріяти про якісь сумнівні глобальні плани. якщо обїзна існуюча в жахливому стані. логіка де? сушко просто поклав бабло в кишеню. європейську почали для того аби гроші "зарити в землю". європейська функцію свою не виконує і створила купу інших проблем. в чому я собі суперечу?

Відповідь від: 13 Жовтня 2014, 12:41:08
з.і. я розумію що європейська вже є інікуди не дінеться. тому треба вирішувати дану проблему. з думкою про те що буде відкрито Чорновола в бік Меркурія. . тому і написав вище тре все і поліцейських і світлофор з камерами і будинок знести. як можна було починати глобальний проект і не вирішити проблему з тим будинком. ще один доказ того що дорога не цікавила сушка , його цікавили тільки гроші.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #658 : 13 Жовтня 2014, 12:50:26 »

сумнівні глобальні плани.
То все було закладено в Генплан Калуша...

Відповідь від: 13 Жовтня 2014, 12:47:07
не зменшила. там як були затор  так і залишились
Європейська теж мала бути продовжена через Ломоносова і виходити на Бандери аж за горою..

Відповідь від: 13 Жовтня 2014, 12:47:56
Так як Насалик пробував завести на Калуш бабки через Зону еколиха та адмінреформу, так Сушко тільки значно з меншим розмахом пробував зробити то через затвердження Генплану.
Фактично маючи той генплан ми б мали такий собі список пунктів, що мусимо зробити для міста.
А так можемо робити те, що миле серцю мера. того чи іншого.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #659 : 13 Жовтня 2014, 13:49:28 »

Юра, сумнівний не тому що я сумніваюсь в тому що він був, а в доцільності і необхідності і актуальності того плану для міста.
Якби європейську продовжили через Ломоносова мали б проблему з мешканцями Ломоносова . Це тиха спокійна вуличка. Зрештою для чого було починати якщо не можеш навіть вирішити проблему з будинком на перехресті?!
Щойно. Проїхав по європейській, повернув від фуршету догори. Ти правий , блоки не покращили видимість . Вирішена тільки проблема з перешкодою доя тих хто іде від дружби( тільки знос будинку.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.