Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: ДТП на дорогах Калуша і не тільки...  (Прочитано 365957 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #620 : 18 Вересня 2014, 08:18:11 »

хммм коли дтп всі їдуть акуратно. може там замість кільця, машину розбиту посередині поставити?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #621 : 18 Вересня 2014, 09:53:15 »

Можна!
Поставити якийсь малюх рівно по середині і буде міні кільце  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


$t@$

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2016, 19:45:05

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #622 : 18 Вересня 2014, 18:26:53 »

У Львові на Пасічній є місце, де постійно стаються аварії. Якось давніше люди перекрили дорогу, влада пообіцяла організувати світлофор - регульований пішохідний перехід. Зробили. Але його поставили тільки в мигаючий режим. За останні кілька тижнів там знову сталося чотири (!) смертельних ДТП практично на одному і тому самому місці.  Вчора люди знов перекрили дорогу, світлофор все-таки включили, і тепер там постійно пасеться ДАЙ, "сторожить" перехід.
Хоча б якась реакція є. А в нас в Калуші певно машини будуть кожен день битися, а ніхто нічого робити не збирається.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #623 : 07 Жовтня 2014, 10:19:59 »

Троха сі рушило перед виборами  :=)
http://kalush.info/page/kalushani-prosjat-misku-radu-zupiniti-dtp-na-perehresti-chornovola-yevropejskoyi-dokument
Відповідь від: 07 Жовтня 2014, 10:17:36
обочЕні  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #624 : 07 Жовтня 2014, 10:30:53 »

обочЕні 
Видатні цитати Сакулича  ;), Клмчко - ти не один!  :prapor:  :-D

Відповідь від: 07 Жовтня 2014, 10:28:49
А так, най буде руx, ну і з того всього - перспектива Сакулича  потрапити коли-небудь у міськраду.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #625 : 07 Жовтня 2014, 10:32:01 »

Я дивувався російським дітям, що не вчать мову, а то бачу всюди таке  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #626 : 07 Жовтня 2014, 10:47:33 »

І на всіx рівняx. А ще мене завжди перло почитати акти ДАІшників, теж такі грамотні, а мо ще й більше.

А назагал, я, як лінивий, немаючий часу і натxнення калушанин, мовчки спостерігаю на ріст калушан як громади свідомоі, маючоі лідерів, або застій і нові граблі тієі ж самоі, гнилоі і байдужоі громади , з лідерами без покликання до лідерства, готовими осідлати стадо і доіти його.
Ну я типу з тиx, як там, оптимістів, чи що   :prapor:
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #627 : 07 Жовтня 2014, 11:22:51 »

Ви як завжди. Оцінюєте не крок, ініціативу, дію....А особу(персону).....До чого це? Знову ж таки придерлись до мови - помилок. Ой...........А зберіться й напишіть правильно. Ви ж вумні. Не хочу нікого образити. То не стосується конкретно Юрія. А нас усіх. Філософствую.
Відповідь від: 07 Жовтня 2014, 11:19:55
Просто бачу проблему інакше. Є ДТП. Два-три кожні вихідні. Є постраждалі! Рахувати не будемо, бо за рік дуже багато. І, як наслідок, всі ми. Хто проти безпеки? "Мінерал" - не те місце, де буваємо раз на рік. Там постійно щось цікаве трапляється - заходи, концерти, зібрання............Тому, як мінімум ми всі там раз чи двічі на тиждень ходимо. І потенційно є жертвами.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #628 : 07 Жовтня 2014, 11:29:49 »

.До чого це?
До того, що ми собі так хочемо  :P

Ми все нормально оцінюємо. Не треба робити висновків за нас, ми самі їх зробимо.

Відповідь від: 07 Жовтня 2014, 11:28:26
Зараз передвиборна кампанія і є шанси, що МОЖЕ цього разу щось таки і вирішать зробити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #629 : 07 Жовтня 2014, 11:31:21 »

Зараз передвиборна кампанія і є шанси, що МОЖЕ цього разу щось таки і вирішать зробити.
А....То у вас позитивне налаштування? Не помітила. Ок.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #630 : 07 Жовтня 2014, 11:32:53 »

Тобто іншими словами, ми високо цінуємо їх ініціативу і реально оцінюємо небезпеку бути там збитим. А про помилки то так, по ходу, бо вже замучили всілякі погані новини.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #631 : 07 Жовтня 2014, 11:34:36 »

Я це бачу по-іншому. Є проблема безпеки у місті-аварії.........А ми(ви) до мови придираємось. То не на часі. І загалом питання мови не стоїть зараз. Є першочерговіші - війна, корупція, вибори....................
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #632 : 07 Жовтня 2014, 11:43:44 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #633 : 07 Жовтня 2014, 12:37:55 »

 :=)кому шо
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #634 : 12 Жовтня 2014, 13:37:47 »

При такій кількості ДТП у нас на кожному перехресті мало б по постовому стояти!

http://kalush.info/page/vodij-mersedesa-ne-pobachiv-pishohoda-78-richnogo-kalushanina#comment-12990

http://kalush.info/page/u-kalushi-molodij-vodij-zbiv-avtomobilem-pensionerku
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #635 : 13 Жовтня 2014, 09:16:51 »

я вже казав не раз. проблема не тільки в водіях. у нас повністю безбашені пішоходи. не знають елементарних правил. коли інспектора ДАІ будуть зупиняти порушників не тільки для того аби протокол накатати , а проведуть роз'яснювальну бесіду. чому так не можна. і головне будуть давати попередження не тільки водіям а й пішоходам. тоді може буде результат. а поки що наші пішоходи як і водії інколи не знають елементарних правил про регульовані і не регульовані перехрестя і переходи на них.
з.і. за розмову по телефону на пішохідному переході(особливо цю справу полюбляють мамаші з колясками)  я б карав громадськими роботами, а повторно конфіскацією того телефона.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #636 : 13 Жовтня 2014, 09:52:58 »

Сліппі! Кайф.....Я була свідком не одного ДТП там. За останній місяць особливо. І жоден пішохід тут ні до чого..........Можна якось окреслити хто й кого. Лінь. Люди ходять в тих районах, але, порівняно з тим же базаром, п,ятаком, 20% . Скутер врізався в автівку. Мерс в ладу. Таксист в делво....До чого тут люди, котрі просто сидять на лавочках мирно? Там проблемне прехрестя і хіба самогубці переходять не на пішохідному. Бо йти посеред дороги не будуть. Восновному. Так, в інших районах міста, ця проблема є. Ви - водії. Вчились тому. Сумлінно чи ні, але кілька категорій таки маєте. Ну і досвід.....А пішохід(пересічний калушанин, котрий ходить пішки) як мінімум НЕ проінформований.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #637 : 13 Жовтня 2014, 10:12:58 »

як мінімум НЕ проінформований.
не знання не знімає відповідальність))
Я особисто користуюсь багатьма видами транспорту. і авто і вантажний бус, і мотик, і вєлік, і звичайно ножками ходжу. я маю можливість оцінити всі види порушеннь і всіх порушників. я не знімаю відповідальності з водіїв. та калуські пішоходи це щось. . зрозумійте простий пішоход не може думати і оцінити ситуацію з погляду водія. водій на дорозі пвинен вміти не просто керувати т/з, а й контролювати переміщення всіх учасників руху. повірте дуже страшно коли ти їдеш навіть 40 км/год а якась ТП не дивлячись на дорогу з телефоном в руках валить на пішохіний перехід. яка б у вас не була реакція , загальмувати важко, а ще ззаду може бути авто яке теж не встигне зреагувати нормально. пішоходи бажають поваги від водіїв , та самі водіїв не поважають. я не святий і теж буває туплю. але в Калуші важко їздити не через велику кількість машин чи людей. а через повний хаос. як серед водіїв так і пішоходів.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #638 : 13 Жовтня 2014, 10:20:11 »

Та звісно, що проблема комплексна і ніколи не буває так, щоб винна були на 100% лиш одна сторона, але,
Сліпі стань колись перед переходом на початку вул. Європейської (яку чогось ЗМІ називають "дорОгою") і спробуй там перейти ту дорогу.
Без телефона, у встановленому місці, з коляскою, в день...
Летять суки (інакше не скажеш, бо  :censore купила машину і забула, що воно людина) як навіжені, що згори, що під гору!

Я розумію водіїв Запорожців, їм аби виїхати під ту гору - треба розігнатися  :=) але ж у 99% вже нормальні новіші машини і Калуш то не Київ, що всі капєц поспішають на ділову зустріч, щоб мільйон не втратити.



Там поставити одного ДАЙця з радаром. Щодня, у різний час. ОДНОГО!!!

І все.

Не треба витрачати гроші на якісь знаки, лежачих, світлофори, розмітки, зеркала.


Але то ж нікого не впирає. Всім байдуже. Хай собі далі там ламають руки-ноги!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #639 : 13 Жовтня 2014, 10:25:44 »

Та звісно, що проблема комплексна і ніколи не буває так, щоб винна були на 100% лиш одна сторона, але,
Сліпі стань колись перед переходом на початку вул. Європейської (яку чогось ЗМІ називають "дорОгою") і спробуй там перейти ту дорогу.
Без телефона, у встановленому місці, з коляскою, в день...
Юра , дуже часто тудою переходжу з дітьми на вєліках. я не можу змінити тих ідіотів що летять. тому чемно виконую свій обов'язок пішохода. чекаю поки всі ідіоти пролетять і тоді спокійно переходжу. у нас країні перевагу має пішохід. і багато не мудрих пішоходів керуючись цим і зневажаючи логіку і здоровий глузд , валять і не дивляться чи летить чи не летить. типу я на переході зупиняйся як хочеш.
Там поставити одного ДАЙця з радаром. Щодня, у різний час. ОДНОГО!!!
не треба дайця, треба камеру. все.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.