Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: ДТП на дорогах Калуша і не тільки...  (Прочитано 366006 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #500 : 08 Листопада 2012, 10:43:21 »

За жиночку,ничого не видомо ?
Записаний

user

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2013, 23:05:17

    Звідки: Загір'я
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #501 : 08 Листопада 2012, 11:28:35 »

Відомо тільки одне що її було 26 років....і дома на неї чекала мала дитина.... :(
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #502 : 08 Листопада 2012, 11:30:58 »

Чув,що вона верталася з роботи з пекарні.Залишилось двоє дітей.Вона з тим убивцею з одного села,а він десь місяць тому женився.Але чи так воно,що чув те й пишу.Капець ,то шок .Слів нема.
Записаний

henko

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    08 Листопада 2012, 13:35:51

    Звідки: Вітовського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #503 : 08 Листопада 2012, 13:34:45 »

чув шо вже мєнти від нього відхрестилися.
Факти річ вперта. Ментовський сайт підтверджує протилежне. Неоперативно працюють. Див. тут http://umvs.if.ua/pidrozdil7.html
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #504 : 08 Листопада 2012, 13:41:19 »

Неоперативно працюють
вони ще там "караванного стрілка " розшукують
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #505 : 08 Листопада 2012, 15:12:01 »

з одного села,а він десь місяць тому женився.Але чи так воно
так, він з підмихайля
так, женився недавно, так як знаю його особисто
колись, пару раз, як ше молодий як був то пили по 100 грам в кабаку
і його дружину знаю :)

Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #506 : 08 Листопада 2012, 16:40:21 »

з одного села,а він десь місяць тому женився.Але чи так воно
так, він з підмихайля
так, женився недавно, так як знаю його особисто
колись, пару раз, як ше молодий як був то пили по 100 грам в кабаку
і його дружину знаю :)
Интересно буде жинка передачки носити ,чи условно получить ? Бо машина не справна окажеться чи що там ... )))
Записаний

Alla Pass

  • Новачок
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    25 Січня 2013, 18:52:34

    Звідки: івано-франківськ
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #507 : 08 Листопада 2012, 22:48:14 »


Шановні калушани, вітаю! Я - кореспондент ТСН, 1+1 Алла Пасс. Ми завтра їдемо до Калуша знімати сюжет про ДТП за участі працівника міліції. До речі, мені вже повідомили, що це колишній працівник. Начеб-то вже кілька місяців, як в міліції він не працює. Дуже прошу зголоситися свідків аварії, або тих, хто підійшов чи під'їхав пізніше і міг би нам розсказати, де стояла його автівка. Можливо, хтось бачив, як "святкував" винуватець? Цінна будь-яка інформація. Номер мого телефона - (050)419-83-07. Дякую!!!   
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #508 : 09 Листопада 2012, 13:35:45 »

Сьогодні розмовляв з жінкою яка знає обох і жінку яка загинула і водія.Водій дійсно вже давніше був звільнений з міліції і жінка яка мені це розповідала  ,про нього погано не відзивалася.Він женився недавно і його дружина вагітна.Вагітною була кажуть і загибла.Кажуть і мама водія дуже тяжко хвора. Одним словом дуже тяжкий випадок. Все це дужо сумно.
« Останнє редагування: 09 Листопада 2012, 15:06:51 від yurko »
Записаний

MmMaklaut

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 29
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2014, 00:06:06

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #509 : 09 Листопада 2012, 15:41:21 »

Я - кореспондент ТСН, 1+1 Алла Пасс. Ми завтра їдемо до Калуша знімати сюжет про ДТП
Почему вам лучше не снять что-то позитивное и не показать в новостях а только всякое г. .. но которое смотрят и не фильтруют наши родители ну и дети наши которые смотрят на то что вы показываете в тех новость лживых!? Мои лично родители думают что у нас только на улицах сами убийства, кражи, насилие .... Я уверен что и когда-то тоже такое было только так часто и такими порциями людям это не подавали и лучше всем жилось. А это случилось с той Женщиной, сочувствую родным но это жизнь и мы от этого не застрахованы ... И почему-то я уверен на 100% если бы там не было того, что человек, сбила не был бывшим работником милиции выб и не шевельнулись ... но нужно людей вечером взбудоражиты и рейтинги свои поднять такой сенсацией  :ganba  И еще добавлю, уж заодно сделайте дубиль о наших соляные водохранилища которые когда выйдут тогда здесь можно будет в городе Калуше блок Бастер снимать вы тогда думаю заработаете какую-то премию ....
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #510 : 09 Листопада 2012, 16:15:57 »

Я уверен что и когда-то тоже такое было только так часто и такими порциями людям это не подавали и лучше всем жилось.
Ну да. Жить было лучше.... и веселей...
А те шо ми не знали, що мыльйони вмирають в концтаборах, то фыгня. Головне було весело. зараз треба, щоб всы розповыдали тыльки про "покращення"...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #511 : 09 Листопада 2012, 16:25:06 »

є такий канал.ЧП-інфо.весь ефір базується на дтп та чп.
в них лозунг-"бачити щоб жити".аби запобігти.вчитись на чужих помилках.робити мегше своїх.гласність :=)
 а завдання журналістики-проконтролювати аби настигло покарання винуватців.
 ми тим не займаємся,а перешкоджати діям журналіста-неможна.
взагалі,думаю треба віддати належне за висвітлення "покращення".часто ризикуючи життям.
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Alla Pass

  • Новачок
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    25 Січня 2013, 18:52:34

    Звідки: івано-франківськ
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #512 : 09 Листопада 2012, 16:35:48 »

Шановний MmMaklaut! Судячи з Вашого повідомлення, Ви дуже непогано обізнані в тому, що показує ТСН. Відтак смію припустити, що Ви рідко коли пропускаєте наші новини. Щиро за це Вам дякую! :bouquet:  
Щодо так би мовити "непозитиву"... Не знаю, як хто, але ми це показуємо, аби інші робили собі висновки. Наприклад, що не можна сідати за кермо нетверезим, перевищувати швидкість особливо у вечірній час. Ну і як би банально не звучало - не намагатися прикрити справи. Ви можете багато що написати мені на це у відповідь, але я на власному досвіді знаю, наскільки дієвим є втручання у такі і не тільки ситуації журналістів.  
Шкода тільки, що наших людей чужі помилки не вчать! І вони далі п'ють, сідають за кермо, а потім... проклинають журналістів, що вони показують "чорнуху" на екрані.  Але це вже питання не до мене.
І про хвостосховища не забуду - і як би Вам важко не було б в це повірити - не заради премії. Бо це - моя робота.  
І, повірте мені, я би залюбки знімала щось добре і світле. Ви навіть не уявляєте, як важко важко бачити сльози людей, які просять допомогти або підтримати. Але... коли мені дзвонять і розсказують про лікарські помилки, наприклад, мені що краще піти у музей знімати виставку?
Дякую за увагу!  
Відповідь від: 09 Листопада 2012, 16:34:32
Дякую, Отаман! Поки я писала своє повідомлення, Ви прочитали  ;) мої думки!
Записаний

MmMaklaut

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 29
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2014, 00:06:06

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #513 : 09 Листопада 2012, 17:01:57 »

Бо це - моя робота.
Не могу с вами не согласиться  :good Но иногда ВЫ свою работу вплоть перевыполняете ... На счет осведомленности ТСН, меня родители просветляют когда я прихожу к ним в гости. Лично у меня дома "ТВ" нет как-то обхожусь на протяжении 2-х лет и ничего в интернете можно черпать более правдивую информацию если тебя интересует, нежели с "ЗОМБИ ЯЩИКА" (ТВ) Вот с вопросом пить или не пить когда садишься за руль это вопрос очень серьезный и оно точно не решится показаниям ситуаций по ТВ. Забыли как поставили на п "ядесталы разбитых авто как некую страшилку мимо дороги и помогло? :) А на счет выставок, иногда лучше показать это чем раскрутить какую-то историю до уровня трагедии чтобы после вашей передачи люди могли долго нормально спать ...
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #514 : 09 Листопада 2012, 17:06:45 »


 Скільки людей-стільки й думок. Але давайте насправді не будем засмічувати тему.А то постійно так:є трагадія-виникає суперечка :(

 Алла молодець,що стала частинкою форумівської родини :bouquet:Так тримати  :bouquet:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #515 : 09 Листопада 2012, 17:26:53 »

І, повірте мені, я би залюбки знімала щось добре і світле. Ви навіть не уявляєте, як важко важко бачити сльози людей, які просять допомогти або підтримати. Але... коли мені дзвонять і розсказують про лікарські помилки, наприклад, мені що краще піти у музей знімати виставку?
:frend Звичайно негатив втомлює і іноді дійсно мозок вже не хоче сприймати погане,але це є життя і воно не прогулянка райським садом.Часто висвітлення негативу,необхідне для того ж таки ,щоби потім позитиву стало більше.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #516 : 09 Листопада 2012, 18:19:20 »

Ну да. Жить было лучше.... и веселей...
А те шо ми не знали, що мыльйони вмирають в концтаборах, то фыгня. Головне було весело. зараз треба, щоб всы розповыдали тыльки про "покращення"...
я підтримую Маклаута. дивитись теперішні новини не можливо. ніби дивишся про країну в котрій відбуваються військові дії. при чому тут замовчування злочинів влади. ти порівнюєш трагедію місцевого масштабу з загальнодержавною :duvno
Щодо так би мовити "непозитиву"... Не знаю, як хто, але ми це показуємо, аби інші робили собі висновки.
можна показувати загальнодержавну статистику. чи привселюдне покарання порушника. а показ самої трагедії нічого крім сенсаційності не несе. хіба від кількості показаних сюжетів про дтп статистика смертності на дорогах зменшилась?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #517 : 09 Листопада 2012, 18:40:00 »

менше було б корупції,не купляли б права-то може б більше їздили вчились-може менше було б.
вони свою роботу роблять
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #518 : 09 Листопада 2012, 20:05:49 »

мені здається що це просто суть людей - наплювати на інших
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #519 : 13 Листопада 2012, 09:43:05 »

щойно в моєму дворі було неприємне ДТП. Один тип на Ланосі втікав від переслідувачів, несправився з керуванням - побив 2 машини і зупинився об сходи підїзду. щастя, що в той момент нікого не було на тротуарі.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)