Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: ДТП на дорогах Калуша і не тільки...  (Прочитано 365972 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #380 : 15 Квітня 2012, 23:19:13 »

Зрозуміло. Картину Ви бачили страшну. Хай Бог милує. Але давайте розкладемо факти якими оперуємо:
1. Пішохід з 1935 року,водій з 1989 року. - Гадаю це нічого не означає.
2. Чоловік,якого збили БУВ ТВЕРЕЗИЙ - теж нічого не означає. Зрозуміло, якби був випивший, то міг йти, хитаючись, вийти на дорогу, і т.д. Але тверезий, міг поспішаючи до автобуса вибігти на дорогу не дивлячись по сторонах. Тоді і досвідчений водій міг би не зреагувати. Пяний пішохід же не бігає. У всякому разі не чув, щоб пяний пішохід вибіг на дорогу.
3. А водій був у стані СИЛЬНОГО АЛКОГОЛЬНОГО СП"ЯНІННЯ. Так, це дуже обтяжуюча обставина. Особисто я пяного водія вважаю злочинцем якого треба карати не грошовим штрафом. Але водій збив дідуся не на тротуарі, а на проїзджій частині, уди дідусь ВИБІГ САМ. Гадаю, якби дідусь бачив цю жигульку, то не побіг би під колеса.
4 І якщо 77-мирічний дідусь хотів встигнути на автобус,то він винен,бо вискочив? ТАК і ще раз ТАК. Давайте тепер уявимо, що водій був тверезий, їхав з дозволеною швидкістю, і тут раптом з-за кущів, чи з-за авто не дивлячись по боках раптово вибігає дідусь і попадає на капот. Скажіть самі чия тут вина буде? З особистого досвіду можу навести досить прикладів, коли з-за припаркованого на узбіччі авто раптово вибігали пішоходи, хотілось вийти і набити пику. Шийні хребці людини дозволяють повернути голову на хоча б 70 градусів. Чому це не роблять, а вилітають на дорогу - загадка. Так на дай Боже Як би - винуватий водій, бо мав би передбачити, що з-за припаркованого авто може вибігти тупа вівця.
5 А п"яний водій,який ледь тримався на ногах- ні? Юридично навіть тверезий водій за таке піде під кримінал.
6. Ви ж не бачили гальмівного шляху. - Так, я не бачив. Але раз є гальмівний шлях, значить водій здійснив ектренне гальмування, іншими словами тиснув середню педаль зі всієї сили. Дивно, що загальмувати водій зміг, а тримався на ногах ледве-ледве. Я не ставлю під сумнів Ваші слова, просто аналізую їх. Добре, Ви бачили гальмівний шлях, що Ви можете з цього сказати? Яка довжина ГШ? Від скількох коліс ГШ? Наскільки ГШ від передніх коліс довший ніж від задніх? Які колеса на авто, залишок протектора, і т.д. Знаючи відповіді на ці запитання можна було б ПРИБЛИЗНО зорієнтуватись про швидкість авто. Стоп, ще треба врахувати стан гальмівгої системи авто. І то, екперти кажуть, що у висновку вони вказують швидкість, але по формулі 70-80-х років.
7. Не бачили ,як дідок гепнувся на асфальт,як у нього щелепа ......... Це наслідок. Ми ж шукаєм причину.
А тепер мій висновок - шановна KATRIN, я це все веду до того, що в цій ситуації однозначно відповідатиме водій. Але чи він винен? А якби водій був тверезий? Ви б теж його звинувачували? Згоден Як би пяний водій вилетів на тротуар, чи на автобусну зупинівку, і збив дітуся - тут однозначно... мій вердикт - розстріл. А якщо дідусь вибіг сам, ну, тут питання не однозначне. А давайте уявимо варіант суіциду, або дідусь застрахував життя на велику суму, і сам...? А що, хоч внукам щось залишиться. Радянські ж заощадження дідуся пропали. А уявіть, як я писав вище скажімо таку ситуацію - водій з 75-го року, а пішохід з 95-го, і от пішохід раптово вискочив на дорогу з-за авто, і загальмувати водію було вже неможливо? Та сама ситуація просто дещо ми замінили. Чия тут вина?
Люба KATRIN в жодному разі я не маю до Вас негативних почуттів, і не ставлю Ваші слова під сумнів. Просто складається враження, що особисто ви не водій, і до водіїв у Вас упереджене ставлення. І написали ви все це під впилом побаченого. Так, мабуть побачивши таке я б теж довго відходив, аби ще не приснилось. І все, що я хотів сказати, що хоча юридично водій винен завжди, фактично дуже часто по причині необачності пішохода. Ну хіба дідусь побіг би як би бачив, цю жигульку?
« Останнє редагування: 15 Квітня 2012, 23:25:57 від Hawaets »
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #381 : 15 Квітня 2012, 23:35:46 »

3. А водій був у стані СИЛЬНОГО АЛКОГОЛЬНОГО СП"ЯНІННЯ. Так, це дуже обтяжуюча обставина.

От на цьому і можна було б закінчити вашу довгу писанину.Водій п"яний і збив людину НА СМЕРТЬ!!!!
Відповідь від: 15 Квітня 2012, 23:34:54
До речі.Я водій і то з великим стажем
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #382 : 15 Квітня 2012, 23:45:00 »

Як у Вас все швидко, довга писанина. А якщо воді тверезий, а дідок хворий на рак, і сам, спеціально, щоб не мучитись. Теж треба крапку ставити, бо НА СМЕРТЬ?
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #383 : 15 Квітня 2012, 23:48:41 »

Водій був п"яний в "хлам".Про що може ще йти мова.

Відповідь від: 15 Квітня 2012, 23:46:49
З вашими поглядами можна і Чікотило оправдати..

Відповідь від: 15 Квітня 2012, 23:47:59
тут нема МОЖЕ.Тут є факт .
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #384 : 15 Квітня 2012, 23:50:14 »

Перечитайте повністю мою довгу писанину, і спробуйте прикинути описані аргументи. А ще краще не читайте, не марнуйте свого часу, і закінчимо на цьому.
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #385 : 15 Квітня 2012, 23:54:27 »

це моя відповідь на прочину Вами статтю.

Відповідь від: 15 Квітня 2012, 23:53:14
сорі.понаписував)))

Відповідь від: 15 Квітня 2012, 23:53:46
це була моя відповідь після того як я прочитав Вашу "статтю"
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #386 : 16 Квітня 2012, 00:12:52 »

Згоден Як би пяний водій вилетів на тротуар, чи на автобусну зупинівку, і збив дітуся - тут однозначно... мій вердикт - розстріл.
А мій вердикт також однозначний - п"яний водій за кермом - не залежно від того вилетів він кудись чи ні - то ЗЛОЧИНЕЦЬ.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #387 : 17 Квітня 2012, 23:02:08 »

Придрусь до деяких вище написаних слів чисто як юрист і абстрагуючись від суті самої теми.

А мій вердикт також однозначний - п"яний водій за кермом - не залежно від того вилетів він кудись чи ні - то ЗЛОЧИНЕЦЬ.
згідно діючого законодавства пяний водій не злочинець, а всього лиш правопорушник, бо за це настає адмінвідповідальність згідно статті 130 КУпАП.

П’яний водій винен завжди!
А якщо уявити, що пяний водій їде спокійно, а тут його стукає ззаді тверезий, то що тоді...?
Чесно кажучи, сам не знаю відповіді на це питання. :pardon
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #388 : 17 Квітня 2012, 23:25:43 »

А якщо уявити, що пяний водій їде спокійно, а тут його стукає ззаді тверезий, то що тоді...?

по правилах він виноватий...і так було завжди :good
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #389 : 17 Квітня 2012, 23:26:10 »

Цитувати (вибране)
А якщо уявити, що пяний водій їде спокійно, а тут його стукає ззаді тверезий, то що тоді...?
Чесно кажучи, сам не знаю відповіді на це питання.
винен той що пяний. однозначно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #390 : 17 Квітня 2012, 23:28:41 »

водій немає права сідати за кермо у стані алкогольного сп"яніння!!!! :punish
Відповідь від: 17 Квітня 2012, 23:27:06
дивно Суддя що твій водійський стаж 11 з лишнім років,а ти цього не знаєш.Це дуже грубе правопорушення :o
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #391 : 18 Квітня 2012, 08:26:40 »

водій немає права сідати за кермо у стані алкогольного сп"яніння!!!! :punish
Відповідь від: 17 Квітня 2012, 23:27:06
дивно Суддя що твій водійський стаж 11 з лишнім років,а ти цього не знаєш.Це дуже грубе правопорушення :o

А я от знаю такого водія який пів життя частіше пяний їздить ніж тверезий (помаленьку їздить) і нічого.
пяним можна також їздити, головне кількість проміле не перевищувати.  :P
Записаний

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:58:46

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #392 : 18 Квітня 2012, 09:03:36 »

 яка кількість проміле допустима? здається до 0.2.
вище це вже все. до 0.2 допускає мало що(50 гр. горілки або стакан пива 0.33(я не впевнений))! а от коли десь 0.7 -1 то вже вертольоти по ідеї!
краще бути тверезим(від гріха по дальше), правда тоже знаю одного унікала, який вип"є і їзде краще ніж тверезий.
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #393 : 18 Квітня 2012, 09:11:55 »

А якшо пішохід п'яний в хлам і його збиває повністю тверезий водій, але при цьому порушуючи правила: хто тоді винен ? П'яний пішохід, бо він п'яний ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #394 : 18 Квітня 2012, 11:41:38 »

А якшо пішохід п'яний в хлам і його збиває повністю тверезий водій, але при цьому порушуючи правила: хто тоді винен ? П'яний пішохід, бо він п'яний ?

Якщо пішохід на переході-то хоть він на карачках повзе-водій має по правилах знизити швидкість перед пішоходним переходом і пропустити пішоходів(чи повзунів))).А от проїзджа частина-це зовсім інше.Тут водій правий.При ДТП враховують як задалеко від переходу збито людину,тому що водій має стежити за знаками і виконувати їх дію.А по правилах водій має ЗНИЗИТИ швидкусть перед переходом!

От і все :P ;)
Відповідь від: 18 Квітня 2012, 11:38:51
Мало хто вчить правила.Я в шоці від таких водіїв. Всі хочуть тільки "кататись" а про правила їзди і паркування багато хто і не знає  :ganba  :punish
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #395 : 18 Квітня 2012, 11:59:37 »

Адмін. кодекс: Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді

Вибач, але п'яний пішохід - такий самий порушник закону як і п'яний водій, незалежно від того, де він переходить дорогу.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #396 : 18 Квітня 2012, 12:31:50 »

По твоєму п"яні мають рухатись строго в одному мікрорайоні?)))
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #397 : 18 Квітня 2012, 12:54:21 »

ні! Просто відповідати за свої дії і зважати на інших (останнє стосується не лише пяних ;) )
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #398 : 18 Квітня 2012, 14:56:29 »

Іноді дивуюся наскільки деякі люди втратили інстинкт самозбереження,або елементарну логіку.Транспорт завжди постраждає менше від пішохода,вони просто в різних вагових категоріях.Скільки раз бачив і чув фрази типу "та мені пофіґ,я на переході" ,не знаю наскільки легше такому буде від того ,що його збили на переході :unknow. і він переходив по правилах.Я вважаю що якщо ти пішохід і ти на переході це ще зовсім не гарантія твоєї безпеки,є п'яні ,є неуважні є різні випадки.Тому про свою безпеку треба дбати самому.Особливо у нашій країні,де ні водії ні пішоходи не вирізняються великою культурою поведінки на дорозі і знанням правил.Тому будьте уважні і спішіть повільно. :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #399 : 18 Квітня 2012, 15:18:22 »

Дивує, що ще обговорюють "Чи може водій бути п"яний (випивший)". Театр абсурду.  :=)  :=)

Сьогодні ви водій, а завтра пішохід, чи ваша дитина. Раз за законом  алкоголь і дорога не сумісні, то виконуйте закон. Вас же ним хочуть захистити.
Згадую як Задорнов розповідав, що в Америці повідомляють коли п"яні гості сіли за руль. Вім так смішно було. Вважаю правильно робили.  ;) В деяких справах категоричність єдиний вихід.
Записаний