Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: ДТП на дорогах Калуша і не тільки...  (Прочитано 368602 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #360 : 04 Січня 2012, 21:10:46 »

Класно! Нічого не було... тьотка -курка - сама з дороги зїхала, а хто видів кортеж - тому привиділося.... До речі, мій чоловік певно теж колективному гіпнозу піддався, бо видів той кортеж, коли він через Хотінь проїжджав... Певно привиділося... Але він на Новий рік був зі мною і я точно знаю, що ми нічого не курили... то з чого б йому мало привидітися?  :duvno
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:30:50

    Звідки: пр. Л.Українки
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #361 : 26 Лютого 2012, 20:30:38 »

от вам і джип  :(
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=7n5zHxvKZF0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=7n5zHxvKZF0</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #362 : 27 Лютого 2012, 11:40:41 »

Йшла біля 10.00 ранку в дорослу поліклініку на пятачку...На дорозі перед самою зупинкою (на зупинці автобусів) збили чоловіка...Добре, що сам момент не бачила - лише чула по крикам людей(ні психологічно, ні фізіологічно не переношу таких моментів. Тому сильно дивує, коли толпа людей збирається і витріщається на на жертв трагедії). Не оправдую пішеходів. Але, по місту,на скільки я знаю має бути обмеження в швидкості до 40км/год, а в межах зупинок потрібно пригальмовувати. Ну чого летіти попри зупинку як на срачку?!
Та мене ще дещо зачепило не менше. Після 5-10хв лежання того збитого пішеходу у поліклініку (аварія сталася ж у районі поліклініки на пятачку) прибіг чоловік і почав просити, щоб хтось із лікарів вийшов і надав допомогу потерпілому, бо швидка поки не їде, а тіло об"їхджають машини і ніхто не гляне - може його ще можна спасти. На що лікарка з реєстратури відповіла: "А що ми зробимо?". Чоловік далі просить - "та ви ж лікувальний заклад, чоловік лежить біля поліклініки прямо на дорозі - скажіть комусь з лікарів хай хтось гляне". На що була роздратована відповідь: "Та ви вже достали!"
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #363 : 27 Лютого 2012, 11:52:04 »

..........Слів нема!!! От редиски!  :ganba
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #364 : 27 Лютого 2012, 18:06:11 »

я знаю має бути обмеження в швидкості до 40км/год
Погано знаєте. Вчіть правила. Пішоходи самі під колеса лізуть, пішоходних переходів мало чи що?
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #365 : 27 Лютого 2012, 20:46:27 »

Цитата: сонечко я від Сьогодні в 11:40:41
я знаю має бути обмеження в швидкості до 40км/год
Погано знаєте. Вчіть правила. Пішоходи самі під колеса лізуть, пішоходних переходів мало чи що?
Так, правда, правил для водіїв не знаю, як і правил керування танком наприклад - ні того, ні іншого не маю і не керую ним. Для пішоходів точно знаю, що обмежень немає на їх швидкість, є де треба переходити і коли. Тому тут повторила слова таксиста (тобто -  спеціаліста) про обмеження такої швидкості у межах міста. А пішоходи і справді наглі стали - лізуть під колеса та ще й зі швидкістю вище 40км\год. Звичайно, як одна(водії) так і інша сторона(пішоходи) можуть бути неправими. Але може все ж таки, сідаючи за кермо, треба відчувати себе більш відповідальним декому. А не тримати в одній руці цигарку, а в іншій - мобільник і шурувати при цьому на всіх парах. Описане у попередньому реченні дуже вже часто спостерігаю у водіїв як марштрутних автобусів так і таксі. І спробуй їм дати зауваження чи попросити бути більш обачними - у кращому випадку сміються "а тобі, що страшно?". Мені - так. А вам, водії не страшно?
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #366 : 27 Лютого 2012, 21:00:55 »

Описане у попередньому реченні дуже вже часто спостерігаю у водіїв як марштрутних автобусів так і таксі. І спробуй їм дати зауваження чи попросити бути більш обачними - сміються "а тобі. що страшно?"
Я теж кажу, що страшно. І взагалі, хто зна на скільки адекватний водій таксі. Сьогодні їхала з Лімницею, таксіст обганяв дві великі грузові, їхала ще зустрічна, було досить небезпечно.  Тому й задумалась, що мабуть беруть всіх хто машину має.  :!!

Відповідь від: 27 Лютого 2012, 20:51:29
Пішоходи також мало бережуться. Дуже часто переходять в недозволених місцях.
Їхали з села, то чоловік п"яний спав на дорозі, в ночі. Добре, що таксіст поміркований, та вже багато років їздить, звернув вчасно. Якщо  ожеледиця,  ми мабуть виїхали б в рів.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #367 : 27 Лютого 2012, 21:44:58 »

Тому тут повторила слова таксиста (тобто -  спеціаліста) про обмеження такої швидкості у межах міста.
Теперішнім таксистам далеко до спеціалістів. Зараз 18-річні отримують права і йдуть одразу таксувати. Беруть усіх. Мало того що описувано вище, так багато їх ще й під мухою їздять.  :ganba
І не слухайте таких "спеців". Краще в неті почитайте про те що цікавить. Буде корисніше.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #368 : 28 Лютого 2012, 11:11:16 »

Щоб на дурному не сварились, то напишу, що обмеження швидкості в населеному пункті 60 км/год, а оскільки відповідальність настає за перевищення дозволеної швидкості більш ніж на 20 км/год, то відповідно водії безкарно їздять зі швидкість до 80 км/год. Друге питання, що ПДР зобовязують кожного водія обирати таку швидкість руху, яка б у конкретних умовах забезпечувала безпечне керування авто і його зупинку при першій необхідності. Правда і до пішоходів велике прохання хоча б в ожиледицю не кидатись на проїжджу частину дороги навіть на пішохідному переході. Зрозумійте, що не можуть всі водії їздити зі швидкість 20 км/год, бо тоді взагалі нівелюється призначення транспорту як такого, що швидко доставляє з одного пункту в інший. Пішоходу легше "притомозити" і, втративши 1-2 секунди часу, пропустити поспішаючого водія ніж, ризикуючи власним здоровям і життям, протиставляти останнє позбавленню волі, яке ймовірно буде призначене водію - винуватцю ДТП. ;)
Записаний

Soldier Of Fortune

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 55
  • Останні відвідини:
    24 Жовтня 2019, 20:30:40

    Звідки: Кривоноса
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #369 : 21 Березня 2012, 23:18:50 »

Шкода дівчинки яка сьогодні розбилась на дорозі Студінка-Калуш, хапнула "гармошку" на швидкості викинуло з дороги в дерево. Машина в металолом, подзвоночник на три частини, селезінка в промокатку і маленьке дітьо залишилось. Ось вони наслідки швидкості :(
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #370 : 01 Квітня 2012, 00:01:02 »

Трохи чорного гумору.
"Пешеходы бывают либо шустрые либо мертвые", "Бабку люди завтра сыщут поутру, а я бампер нежно тряпочкой протру" :=)
Відповідь від: 31 Березня 2012, 23:53:08
Дійсно подумати більшість ДТП на пішоходному трапляється коли пішохід раптом виходить з-за машини. Не можна сказати, що тут винні тільки водіїї бо швидко їдуть, чи тільки пішоходи, бо не дивляться по сторонах. Гадаю вина тих, хто малює зебру на багатосмужних дорогах без світлофора. Був би кожен такий перехід регульований світлофором - була б зовсім інша картина.
Шановні пішоходи дуже вас прошу - переходячи дорогу в м.Калуш по проспекту Л.Українки в районі маг.Мода та маг Сако не лінуйтесь натиснути кнопку світлофора.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #371 : 09 Квітня 2012, 16:05:44 »


 9 квітня,о 14-ій годині на вул.Б.Хмельницького ( біля зупинки "Технікум" в сторону "Сахари") трапилася  автомобільна аварія.Водій авто, марки "Жигулі" ( номер 550 08), на шаленій швидкості збив чоловіка літнього віку.Ймовірно потерпілий перебігав дорогу на автобусну зупинку в сторону технікуму.При ударі в лобове скло ,чоловік отримав безліч травм.Швидка допомога приїхала миттєво.Потерпілого було доставлено в ЦРЛ,де  протягом години від отриманих травм він помер.Водій авто,зі слів свідків,був в стані сильного алкогольного сп"яніння.

 Від себе додам,що водій був такий п"яний,ніби пив ще від суботи...В розмові зі мною,сказав,що прокоментує подію другим разом.Мабуть другого разу у нього уже не буде...
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #372 : 09 Квітня 2012, 16:08:43 »

 :o це ЖАХ! Нікому нічого не страшно...  :evil
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #373 : 09 Квітня 2012, 17:47:40 »

Зараз там жахливі корки ! Хто буде їхати зі сторони Хімії - об'їжджайте через Пятак.
Відповідь від: 09 Квітня 2012, 17:46:48
Я ше чув шо ДАЇшники виганяли телебачення, бо, начебто, водій - колишній співробітник цієї служби. Але то напевно вже пльотки.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #374 : 09 Квітня 2012, 18:08:39 »


 Не виганяли  :=) не мали права.Але коли побачили,що ми ідемо з мікрофоном,одразу водія повели в невідомому напрямку.Пізніше машина ДАІ під"їхала,і один із даїшників категорично відмовлявся прокоментувати ситуацію.А ще відмовився відкрити дверку в авто,аби ми поспілкувалися з винуватцем трагедії.Мотив-"...з ним зараз нема про що говорити...".Я розумію всю ситуацію,але це наша робота... :=) Судячи із поведінки даїшників,і з ваших дописів,і з того що чули ми-водій таки має відношення до чогось,чи до когось...Але як би там не було,людина загинула,і вина водія "наліцо" :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #375 : 14 Квітня 2012, 23:34:52 »

,і вина водія "наліцо" Сумний
Не судіть і несудимі будете. Шалена швидкість це скільки 60? При 100 водій пішо в би на клумбу. 79 км за год в місті - максимально допустима швидкість. Для пішохода вона може видатись за шалену. А чоловік, якого збили був тверезий? А можливо він теж "від суботи", і ніяк не міг повернути голову перебігаючи дорогу до автобуса, а можливо і вискочив з-за машини, і навіть тверезий водій би не зреагував. Я незнаю ні водія ні покійника, і не захищаю ні того ні іншого. Просто хочу сказати, що якщо один загинув, то не обовязково винен той, що залишився жити. Пішоходи самі нерідко є причиною аварій.
Записаний

informator

  • Користувач
  • **
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 79
  • Бережи совість. Все інше збереже вона.
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2018, 12:20:59

    Звідки: Малицької
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #376 : 14 Квітня 2012, 23:54:22 »

П’яний водій винен завжди!
Записаний
Заробляю, пишучи статті.

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #377 : 15 Квітня 2012, 00:07:19 »

Це згідно закону , насправді може бути і не винен
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #378 : 15 Квітня 2012, 00:45:03 »

П’яний водій винен завжди!
Тверезий теж. Це не новина. Питання не в юридичному аспекті, а втому. що по вині пішохода дуже часто сідає саме водій.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #379 : 15 Квітня 2012, 12:16:25 »

Не судіть і несудимі будете.

 Факти це осуд?  :=)  Пішохід з 1935 року,водій з 1989 року.Чоловік,якого збили БУВ ТВЕРЕЗИЙ.А водій був у стані СИЛЬНОГО АЛКОГОЛЬНОГО СП"ЯНІННЯ. І не потрібно було експертизи,аби це довести.Його бачили сотні калушан і я в тому числі.І якщо 77-мирічний дідусь хотів встигнути на автобус,то він винен,бо вискочив? А п"яний водій,який ледь тримався на ногах- ні? Бо не пішов на клумбу.. :=) Ви ж не бачили гальмівного шляху,і не бачили скільки метрів винуватець протягнув тіло потерпілого на своєму авто.Не бачили ,як дідок гепнувся на асфальт,як у нього щелепа змістилася в інший бік,як злетіли черевики і НОСКИ з ніг,як з голови цикотіла кров.Не судіть...

 Соррі,в такий великий празник таке пишу... :o
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...