Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Автор Тема: ДТП на дорогах Калуша і не тільки...  (Прочитано 368991 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #180 : 12 Травня 2010, 00:17:29 »

До цього часу дитина без свідомості. Результати томографії, яка проводилась в міській поліклініці, будуть відомі завтра.
Господи,допоможи їй вижити і щоб все було добре.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #181 : 12 Травня 2010, 08:54:04 »

Випадковими очевидцями завершальної фази міліцейської спецоперації стали десятки мешканців Калуша.
http://news.if.ua/news/5871.html
угу і деякі з тих пацанів із забезпечених сімей.
Дівчинка доставлена каретою швидкої допомоги в лікарню без свідомості, о 13.00 год.Наша знімальна група з КМТ була присутня в лікарні і випадково зазняли брибуття швидкої. Дівчинку зустрічали 4 лікарі, багато медсестер і головний лікар. А на даний момент жива.
кажуть що дитина побачила маму яка йшла через дорогу і раптово вибігла і навіть не дивилась чи є машини.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #182 : 12 Травня 2010, 09:47:05 »

Ну і то не було на переході... :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 20:24:32

    Звідки: korotka
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #183 : 12 Травня 2010, 22:48:22 »

Чи знає хтось? -хто  розробляє план і концепцію руху транспорту міста.То що планували з розрахунку на 3 машини(Посторонка,Олефіренка і Романенка)і пару рейсових автобусів то ясно Але з часом машин стало більше,пікова нагрузка приходиться на ранок і вечір досконалу кількість незнає думаю ніхто,хоча є прилади які вимірюють кількість машин.Справжній ХАОС у четвер і суботу біля технікуму перший перехід після кілця придумав урод :fool.Украінки Винниченка то випробування для водіів і гра з смертю для пішоходів.Обіздна від базару до вокзалу може розгрузити Украіінки і врятувати багато життів. Останній осел :fool міг поробити на Украінки переходів через 100-150 метрів.Автомобіль викидає в такому режимі ізди багато більше шкідливих речовин -жилі будинки і школа все тут.Найкраще би було зробити Украінки.Винниченка зоною 30 км з 7години ранку до 21 вечора забравши половину переходів і поставити 2,3 радари а пішоходів штрафувати за перехід в неположеному місці.Зараз прийдуть ліберали і почнуть писати-бідні люди немають і так грошей а ще штрафи-одне людське життя ,як оцінити? Та дорога забрала уже багато людей і скільки каліками стало?На дорогу грошей нема -зато на похорон ..... :evil
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #184 : 12 Травня 2010, 23:38:31 »

Чи знає хтось? -хто  розробляє план і концепцію руху транспорту міста.
План такий є (дуже примітивний). Грошей на його реалізацію нема.

З усім решта погоджуюсь. Хаос.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #185 : 13 Травня 2010, 00:22:50 »

Хтось знає, який стан дівчинки зараз? Думаю вчора кожен форумчанин, що прочитав про цю подію, подумки молився за неї.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #186 : 13 Травня 2010, 11:55:33 »

Цитувати (вибране)
Останній осел ти що? міг поробити на Украінки переходів через 100-150 метрів
Ви думаєте хтось би обходив 2км до пішоходного переходу, шоб перейти дорогу?
Цитувати (вибране)
Автомобіль викидає в такому режимі ізди багато більше шкідливих речовин
Автомобіль не тормозить на кожному переході, тільки там де люди переходять
Цитувати (вибране)
Найкраще би було зробити Украінки.Винниченка зоною 30 км з 7години ранку до 21 вечора
:=)
Чому саме там? Давайте по всьому місту 30км і тоді загазованість точно, навіть не подвоїться, а потроїться. Ну а радари звісно треба що поставити по всьому місту.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 20:24:32

    Звідки: korotka
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #187 : 13 Травня 2010, 13:17:17 »

Ви думаєте хтось би обходив 2км до пішоходного переходу, шоб перейти дорогу?
Цитувати
Чому 2 км, там від технікуму  до кінця  Винниченка небуде 3км

Чому саме там? Давайте по всьому місту 30км і т
Кого врятує 2-3 хвилини за які машина скоріше проіде ту дистанцію?Нетреба сарказму -за ціле місто,порахувати лиш хрести на Украінки і стане все ясно.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #188 : 13 Травня 2010, 13:20:20 »

Чи знає хтось? -хто  розробляє план і концепцію руху транспорту міста.То що планували з розрахунку на 3 машини(Посторонка,Олефіренка і Романенка)і пару рейсових автобусів то ясно Але з часом машин стало більше,пікова нагрузка приходиться на ранок і вечір досконалу кількість незнає думаю ніхто,хоча є прилади які вимірюють кількість машин.Справжній ХАОС у четвер і суботу біля технікуму перший перехід після кілця придумав урод .Украінки Винниченка то випробування для водіів і гра з смертю для пішоходів.Обіздна від базару до вокзалу може розгрузити Украіінки і врятувати багато життів. Останній осел  міг поробити на Украінки переходів через 100-150 метрів.Автомобіль викидає в такому режимі ізди багато більше шкідливих речовин -жилі будинки і школа все тут.Найкраще би було зробити Украінки.Винниченка зоною 30 км з 7години ранку до 21 вечора забравши половину переходів і поставити 2,3 радари а пішоходів штрафувати за перехід в неположеному місці.Зараз прийдуть ліберали і почнуть писати-бідні люди немають і так грошей а ще штрафи-одне людське життя ,як оцінити? Та дорога забрала уже багато людей і скільки каліками стало?На дорогу грошей нема -зато на похорон .....
шо у нас за воділи :unknow,як купить машину,то зразу записує себе  в вищу касту,пішоходи блін :=),іздити мішають :unknow
gaar,як побачишь мене на переході,знай що в мене дві машини.
На одній поїхала жінка,на другій діти катаються,і я вимушений йти пішки :)
про яку таку зону в місті без переходів ти говоришь,бери більше,
давати бонуси(грошова премія,знижки на бензин,і т.д.)воділам яки збили пішохода поза меж переходу
ну наприклад за бабку - 5 бон.
за шустрого малолетку - 15 бон. :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #189 : 13 Травня 2010, 13:57:46 »

Цитувати (вибране)
Кого врятує 2-3 хвилини за які машина скоріше проіде ту дистанцію?Нетреба сарказму -за ціле місто,порахувати лиш хрести на Украінки і стане все ясно.
Аварії стаються не тільки там, і то не сарказм. Просто за Вашим принципом треба зменшити швидкість автомобілів, щоб зменшилась кількість аварій. А мені все таки здається що треба щоб водії стали більше дотримуватись правил, і уважніше слідкувати за дорогою. А то вийде що я буду скоріше ходити пішки, ніж бусік буде возити людей :=)
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 20:24:32

    Звідки: korotka
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #190 : 13 Травня 2010, 14:25:44 »

,як купить машину,то зразу записує себе  в вищу касту,пішоходи млинець Посмішка Крейзі,іздити мішають не знаю
Водійський стаж22роки і знаю який рух був і на яких коробках іздили,сам почнав з такоі  :)
gaar,як побачишь мене на переході,знай що в мене дві машини.
Хай Бог тобі помагає радий за тебе.
ро яку таку зону в місті без переходів ти говоришь,бери більше,
Хіба я написав що пішоходів треба відстрілювати? :) зменшити кількість переходів на Украінки!

Відповідь від: 13 Травня 2010, 14:13:53
Аварії стаються не тільки там, і то не сарказм.
Назвіть мені ще один відрізок дороги з такою кількістю хрестів?
А мені все таки здається що треба щоб водії стали більше дотримуватись правил, і уважніше слідкувати за дорогою
Тільки водіі а велосипедисти , пішоходи,мотоцикли,скутери не є учасникани дорожньго руху?
А то вийде що я буду скоріше ходити пішки, ніж бусік буде возити людей
Ви думаєте ТАМ середня швидкість є більша за 30 км? у час пік?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #191 : 13 Травня 2010, 14:31:30 »

Хіба я написав що пішоходів треба відстрілювати?  зменшити кількість переходів на Украінки!
ну ти ж поняв,шо я утрірую про відстріл,во представ сітуацію на проспекті,де купа магазинів по два боки,
паркани не спасуть,діти і бабки будуть бігати по діогоналях як сайгаки по савані :)
о тоді і твій стаж 22 роки -пригодиться :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 20:24:32

    Звідки: korotka
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #192 : 13 Травня 2010, 14:42:05 »

діти і бабки будуть бігати по діогоналях як сайгаки по савані
Так вони і бігають :=) ,там за оди день штрафіф з водіів і пішоходів можна набрати на 10 метрів першокласноі дороги  :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #193 : 13 Травня 2010, 14:53:01 »

Хтось щось чув, що два дні підряд збивають дітей на дорогах в Калуші? а саме 11-12 травня!!??
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #194 : 13 Травня 2010, 15:02:06 »

Цитувати (вибране)
Тільки водіі а велосипедисти , пішоходи,мотоцикли,скутери не є учасникани дорожньго руху?
а що велосипедисти, мотоциклісти і т.д. не є водіями транспортних засобів? Звісно що пішоходи теж в деяких випадках є винуватцями, і вони теж повинні дотримуватись правил.  Пішоход може бути тільки ініціатором  аварії, але винуватцем майже завжди водій, тому що він завжди збиває пішохода, а не наоборот. І коли я, і не тільки я перехожу зебру, перше мушу подивитись чи машина не за швидко їде, чи вже приторможує, а тоді аж переходити, бо якщо ні, то ще на мене "напіпкають".
Цитувати (вибране)
Ви думаєте ТАМ середня швидкість є більша за 30 км? у час пік?
Ну так якщо зробити 30км за год, то буде середня 15км :=)
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 20:24:32

    Звідки: korotka
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #195 : 13 Травня 2010, 15:12:03 »

Цитувати (вибране)
Тільки водіі а велосипедисти , пішоходи,мотоцикли,скутери не є учасникани дорожньго руху?
а що велосипедисти, мотоциклісти і т.д. не є водіями транспортних засобів? Звісно що пішоходи теж в деяких випадках є винуватцями, і вони теж повинні дотримуватись правил.  Пішоход може бути тільки ініціатором  аварії, але винуватцем майже завжди водій, тому що він завжди збиває пішохода, а не наоборот. І коли я, і не тільки я перехожу зебру, перше мушу подивитись чи машина не за швидко їде, чи вже приторможує, а тоді аж переходити, бо якщо ні, то ще на мене "напіпкають".
Цитувати (вибране)
Ви думаєте ТАМ середня швидкість є більша за 30 км? у час пік?
Ну так якщо зробити 30км за год, то буде середня 15км :=)
Нас зараз викинуть з теми. :( Більше дискутувати небуду,згідний з Вами -Давай скорість 100 і потроімо кількість переходів. :=)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #196 : 13 Травня 2010, 15:16:38 »

на проспектах в загальному і по правилам міста мають бути підземні переходи :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #197 : 13 Травня 2010, 17:34:42 »

А ще потрібно щоб була елементарна повага водія до пішохода і навпаки. Я недавно була шокована. Перейшла з малою півдороги односторонньої біля "Аврори" (перехід недалеко від перехресття) і бачимо летить біла машина прямісінько на нас. Добре, що встигла шарахнутися з доцею назад. Хоча, якщо, я не помиляюсь, якщо пішохід дійшов до середини зебри, його машини повинні пропустити далі. А не давити. Хоч би посигналив гамнюх (навіть вибачатись за слово не хочеться, бо моя мала після цього  вже 2й тиждень впісюється).
 А таксисти - це взагалі окрема повість. Взимку подібна історія. Темніє швидко. На дорозі між будинками нас з малою обганяє таксі. Десь через 5-7 метрів  перед нами зупинилось. Ми звичайно продовжуємо йти. І раптом машина рвучко здає назад. Я малу встигла виштовхати на бордюр в снігове болото, сама трошки получила по нозі. Так таксист не те, що не вибачився, а ще й прозвучало щось типу - що мені ваша дитина чи Ви - у мене клієнтка начальник, а ми не туди заїхали, поспішаємо. Я б списала на неуважність - не побачив, що ми йдемо. Але ж півхвилини назад він сам обігнав нас!
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 20:24:32

    Звідки: korotka
ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #198 : 13 Травня 2010, 18:07:38 »

Я недавно була шокована. Перейшла з малою півдороги односторонньої біля "Аврори" (перехід недалеко від перехресття) і бачимо летить біла машина прямісінько на нас. Добре, що встигла шарахнутися з доцею назад. Хоча, якщо, я не помиляюсь, якщо пішохід дійшов до середини зебри, його машини повинні пропустити далі.
Він був зобовязаний пропустити,козел він!Пропоную всім хто був у такій ситуаціі запамятовувати номера тих машин і виставляти на сайті ,Юрко може то таке бути?Так ми будемо знати своіх  :fool"героів" 
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ДТП на дорогах Калуша і не тільки...
« Прочитано #199 : 13 Травня 2010, 18:15:29 »

Знову дтп на проспекті,десь біля 16:45 на пішоходному переході біля банку" Мрія"чи як він там тепер називається, бус вдарив машину і збив жінку ,шофер кажуть втік.Жінка,а може і дівчина жива.Як то сталось я не бачив,бо ми з жінкою вже пройшли то місце і були вже за магазинчиком,що будується,коли почули гуркіт і крик.Вернулись і побачили,що стоїть білий жигуль з повністю розтарабаненим задом і дівчина  лежить на переході,слава Богу жива.Я хотів сфоткати,але в мене батарея сіла і камера вже не включалась. Та то і так би було без потреби,бо бус так і залишився стояти.Швидка приїхала швидко,а далі я вже не бачив,бо мусів іти по справах.А за ту попередню дівчинку говорили що вона померла,але сьогодні якась жінка  сказала ,що дівчинка жива, їй видалили селезінку,а мама її дійсно вагітна на 5-му місяці.
« Останнє редагування: 13 Травня 2010, 18:24:31 від DVania »
Записаний