Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: ШКОЛА  (Прочитано 96651 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #40 : 06 Вересня 2011, 00:10:54 »

Комусь говорили уже про "благодійні внески" на школу?
Сонечко, в 7 школі "на школу" не збирали. Тільки може батьківський комітет на День вчителя або його ДН зібрати і то не багато 10-20грн. На зошити збирали помірно. Якщо у Вас розвивальний клас, то на ті розвивальні зошити, зошит з малювання і основ здоров"я (це вже потім). Точно не пригадаю, але в 50 грн. вкладались.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #41 : 06 Вересня 2011, 08:41:04 »

100грн збирали - зошити 3 робочі, для малювання альбом, та для трудового, і ще підручник один має бути.

Про благодійні внески ще мови не було, але й зборів не було.  :unknow

Рекомендую мамам школярок, є такий варіант для хлопчиків. http://www.marksandspencer.com/Pack-Ultimate-Non-Iron-Blouses-Sleeves/dp/B003KRZXKC?ie=UTF8&ref=sr_1_9&nodeId=43634030&sr=1-9&qid=1315287484&pf_rd_r=1H0PWQDBGWFCF5FF8RQ5&pf_rd_m=A2BO0OYVBKIQJM&pf_rd_t=101&pf_rd_i=43634030&pf_rd_p=215570647&pf_rd_s=related-items-3

Дуже не люблю прасувати, та навіть для мене прасувати ці сорочки одне задоволення, і після прання майже не помнуті. .
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ШКОЛА
« Прочитано #42 : 06 Вересня 2011, 13:23:37 »

Сонечко, в 7 школі "на школу" не збирали
От, сусідка...!Сказала, що їм було названо суму у розмірі 600грн. Я ледь не посивіла завчасно :).
Мені наша школа подобається (за виключенням місця навчання першачків - першого поверха). Поки що доця ходить із задоволенням. А сьогодні навіть захотіла залишитись на продовжену групу. :bouquet:
Відповідь від: 06 Вересня 2011, 12:39:42
та навіть для мене прасувати ці сорочки одне задоволення
Лалія, ти купляла їх на цьому сайті?
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #43 : 06 Вересня 2011, 14:11:19 »

Так, там купувала. Через посередника.   :)
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
ШКОЛА
« Прочитано #44 : 06 Вересня 2011, 14:38:36 »

А в мене малий влаштував якусь забастовку. Навідріз відмовляється їсти в школі, хоча годують там досить нормально, нічим не гірше, ніж в садочку, в якому він добре їв. Мабуть адаптація до нового середовища  :unknow
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ШКОЛА
« Прочитано #45 : 06 Вересня 2011, 20:23:27 »

Сказала, що їм було названо суму у розмірі 600грн.
щось мало віриться.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ШКОЛА
« Прочитано #46 : 06 Вересня 2011, 20:43:59 »

romashkin
нам такого не називали :). Заплатили 70грн за зошити і ще по 5грн залишили на потребу класу.
Ще, правда, будуть пізніше закуплятися централізовано альбоми для малювання і, здається, ще не всі підручники.
« Останнє редагування: 06 Вересня 2011, 21:37:47 від сонечко я »
Записаний

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:04:55

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #47 : 07 Вересня 2011, 07:32:02 »

мої сусіди доцю свою віддали в перший клас! сказали, що на 1-ше вересня з усім формами, зошитами  вони потратили трошки більше 1000 грн!
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ШКОЛА
« Прочитано #48 : 07 Вересня 2011, 08:46:59 »

Ого! В нашому класі форми шили по 150 чи 160грн (просто ми тоді лежали у лікарні і такої саме як у всіх поки що форми не маємо).
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
ШКОЛА
« Прочитано #49 : 07 Вересня 2011, 09:56:32 »

А в нас вчора вже були перші батьківські збори. Звичайно ж вирішили, що пора ремонт зробити, євровікна поставити. Добре, що камери по школі поставили до нас і меблі замінили. Позбирали по 100 грн на господарські потреби, по 150 грн на прописи :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #50 : 07 Вересня 2011, 10:57:22 »

мої сусіди доцю свою віддали в перший клас! сказали, що на 1-ше вересня з усім формами, зошитами  вони потратили трошки більше 1000 грн!

Це не показник, все залежить від того, якої цінової категорії речі. Рюкзак в школу -  ціни від 100 грн до 1000, і то певно не межа.  ;)

Нас ще чекають перші збори  :) Вікна пластикові  є  :=)
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #51 : 07 Вересня 2011, 12:58:10 »

євровікна поставити.
А що хіба за вікна теж тре платити? Я думала, що то влада за свій кошт всюди ставить (школи, садочки, підїзди...) :unknow
Сьгодні чула в новинах, що прийнали закон (здається), який забороняє "вступні" для першачків.
Доречі, мами першачків, у Вас була якась співбесіда чи щось подібне???
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #52 : 07 Вересня 2011, 13:28:34 »

У нас співбесіди не було.  :)
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #53 : 09 Вересня 2011, 22:16:17 »

А що хіба за вікна теж тре платити? Я думала, що то влада за свій кошт всюди ставить (школи, садочки, підїзди...)
У Франківську за кошти батьків ставлять. Там і подарунки вчителям "вагоміші". Хоча, мабуть, це від школи залежить.

Відповідь від: 09 Вересня 2011, 22:14:22
Доречі, мами першачків, у Вас була якась співбесіда чи щось подібне???
Здається, співбесіда проводиться тільки у 2 школі. Перевіряють початковий рівень знань англійської мови. Принаймні, я таке чула.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
ШКОЛА
« Прочитано #54 : 09 Вересня 2011, 23:02:13 »

Комусь говорили уже про "благодійні внески" на школу?
Цыкаво, а чому так лякають благодыйны внески? Чи Ви і справді вірите в "безплатну" освіту ? Чомусь у "безплатну" медицину вірити не хотять, і купляють ліки в аптеці а не покладаються на ті, що є, а от у освіту чомусь всім хочеться вірити... Шкода відірвати 20-50 грн раз на місяць? Чи думаєте, що вчителі собі банкети організовують на ці гроші?. В гімназії раніше батьки платили щомісячно всього по 20 грн. І у дітей було все, навіть мило і туалетний папір ( не кажу про папір, ксерокси, періодику в бібліотеці...) але наш добрий "папік" сказав "ніззя з батьків гроші брати... я все сам вам даю". Сьогоднішня інформація - майже в кожному туалеті нема лампочок ( про туалетний папір, звісно, мовчимо). 
         Та ми продовжуємо ходити і жалітися, що в туалеті не чисто ( а чим мити? хлоркою? - запах хлорки з туалету - це той, який у мене з дитинства асоціюється з запахом школи а у вас? :)) Ми сприймаємо за нормальне неможливість шкільній бібліотеці придбати нові книжки чи періодику...... та й багато чого. І вчимо так наших дітей - ЩО ЦЕ НОРМА - коли нема паперу в туалеті, коли не працює кран, коли ..... що тут перелічувати? Але це ж не має бути нормою! Чому в Італії діти не кидають в школі туалетний папір в унітаз, не засовуть його в бачок, коритсуються за обідом серветками, миють руки перед їдою? Тому, що вони знають- ЦЄ Є НОРМА. Інакше вони не уявляють. Ну не може наша держава забезпечити цивілізоване виховання нашим дітям! Не вистачає нашим олігархам на запонки! То невже ми, батьки, не можемо потурбуватися про цивідізацію для наших дітей? Ніхто ж не каже - мільйони, але іноді на якийсь ремонт чи щось для класу попросять здати - то відразу обурення ніби вчителька собі на мерседес дозбирує. А для кого той ремонт буде - не для наших дітей? Чи ви думаєте, що вчителі мало купують для кабінетів за власні кошти? Ба, навіть коли просять мамів прийти щось попрацювати для школи - з року в рік приходять як правило одні і тіж а інші "не знаходять " часу чомусь. І чекають що їм "безкоштовно і навчать і виховають.... Шановні, знаємо ж усі що тільки буває безплатне.... але що стосується освіти, то чомусь віримо?
Колись в давні часи вважалося нормою займатися меценатством. Люди організовували піклувальні ради при навчальних закладах, вважалося, що допомагати оствіті - це інвестувати в майбутнє. При чому школі допомагали не тільки ті, які мали дітей школярів. І як швидко "совок" змінив нашу свідомість! Коли вихователька в садочку просить батьків купити в групу нову фіранку на вікно - обовязково знайдеться бодай одна "мамочка" яка висловить підозру - що то вихователька собі захотіла тоту фіранку. Ну обовязково. І ми всі послухаємо але змовчимо. Ніхто не скаже, що і її дитинка також проводить у тій групі велику частину дня і було б може добре, щоб вона звикала, що не тільки дома має бути "євроремонт" і т д. Що набагато приємніше, коли все наше життя буде проходити за законами краси, естетики, доброти до ближнього... Може, тоді і перестане для нас бути головним наш улюблений закон "Моя хата скраю"?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #55 : 09 Вересня 2011, 23:44:35 »

Люся, я з тобою багато в чому згідна. Адекватні батьки рідко протестують при зборі коштів. Але бувають ситуації, коли ситуація просто маразматична.
 В садочку міськно вимагає, щоб клумби зробили "більш сучасними". В уяві виринають малюнки альпійських гірок з екзотичними рослинами. До тепер клумби були цілком пристойні.
 За останніми директивами тюлі в садку мають бути з дитячими малюнками. Ті, які купили 2 роки тому, вже не годяться.
Санстанція "згадала", що горнятка для дітей старшої групи мають вміщати 200мл. В середній групі мало бути 180, а в молодшій - рівно 150. (Ще 5 років тому їх влаштовували будь-які - діти приносили з хати, яке було.) Кожен рік купляти горнятка не кожна мама погодиться.
 Тільки всі інстанції чомусь забувають на ці захцянки виділяти гроші. Враховуючи існуючу ситуацію, для мене було би більш прийнятним фіксовані офіційні платежі, які могли би йти на потреби установи, бо ці збирання коштів мені самій вже порядком надоїли (мені простіше здати самій більше грошей, ніж домогтись щоб інші це зробили). Але особисто знаю маму, яка не віддала досить здібну дитину в гімназію через ті самі 20 грн. на місяць. Вона дійсно не має змоги їх заплатити.
 Не все так однозначно.
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
ШКОЛА
« Прочитано #56 : 10 Вересня 2011, 00:03:59 »

 
Цитувати (вибране)
В садочку міськно вимагає, щоб клумби зробили "більш сучасними". В уяві виринають малюнки альпійських гірок з екзотичними рослинами. До тепер клумби були цілком пристойні.
 За останніми директивами тюлі в садку мають бути з дитячими малюнками. Ті, які купили 2 роки тому, вже не годяться.
Санстанція "згадала", що горнятка для дітей старшої групи мають вміщати 200мл. В середній групі мало бути 180, а в молодшій - рівно 150. (Ще 5 років тому їх влаштовували будь-які - діти приносили з хати, яке було.) Кожен рік купляти горнятка не кожна мама погодиться.
Нєє,ну у нас такого нема(ходимо в "Росинку"),чашки полишалися ще з попередгньої групи ,...так здавали на тюлі і штори(бо ті дійсно були вже допотопні),але купляли звичайні з квітами ,фактично все на добровільній основі,хто принципово не здавав то так  і не здає гроші ,а здають постійно одні й ті самі,але на те що дійсно потрібно,бо купує все батьківський комітет.
Коли ж вихователька за ініціативою завідуючої запропонувала внести благодійні кошти на статую ангела в дворі садочка ,то зголосилося лиш 7 батьків .
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #57 : 10 Вересня 2011, 00:11:00 »

Нєє,ну у нас такого нема(ходимо в "Росинку"),чашки полишалися ще з попередгньої групи ,...так здавали на тюлі і штори(бо ті дійсно були вже допотопні),але купляли звичайні з квітами ,
Це Ви ще просто не в курсі останніх "побажань" контролюючих органів і ще не приймав ваш садочок перевірку з санстанції...
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
ШКОЛА
« Прочитано #58 : 10 Вересня 2011, 00:24:42 »

Ну-ну,будем бачити вже,але в нас останній рік,навряд чи батьки погодяться на такі "новинки",а є такі ,що будутьходити,звонити в міськраду ,прокуратуру і т.д....бідні вихователі.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #59 : 10 Вересня 2011, 00:40:47 »

Ну-ну,будем бачити вже,але в нас останній рік,навряд чи батьки погодяться на такі "новинки",а є такі ,що будутьходити,звонити в міськраду ,прокуратуру і т.д....бідні вихователі.
Ми теж останній рік. :frend
 Вихователі в цій ситуації найбільше страждають.
Записаний