Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 25 днів

Автор Тема: ШКОЛА  (Прочитано 97589 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
ШКОЛА
« Прочитано #240 : 30 Жовтня 2014, 10:53:16 »

ЯК СУЧАСНА ШКОЛА ВБИВАЄ ТАЛАНТИ ДІТЕЙ І СТВОРЮЄ ТИСЯЧІ НЕВДАХ



Цитувати (вибране)
90% школярів не стануть успішними людьми і проживуть життя невдахи. Наше суспільство перебуває під гнітючим гіпнозом матриці й не може зрозуміти очевидних істин. Система освіти безнадійно застаріла. 90% нещасних людей - більше, ніж просто БАГАТО. Якби завод мінеральних вод випускав 9 з 10 пляшок з брудною водою, його керівництво точно потрапило би до в'язниці
Тисячі шкіл щороку "виробляють" людей, які будуть жити нереалізовано, самотньо, бідно. Чому це відбувається?

http://www.uamodna.com/articles/yak-suchasna-shkola-vbyvae-talanty-ditey-i-stvoryue-tysyachi-nevdah/
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

ШКОЛА
« Прочитано #241 : 30 Жовтня 2014, 13:47:12 »

Школа тепер це не навчальний заклад а сраний конвеєр якогось допотопного совкового заводу, де штампуються деталі які не можна використовувати в теперішніх механізмах. Така деталь навіть і при установці допоможе згубити цілий вузел або агрегат. Так навіщо тоді виробляти устарівше гівно якщо можна організувати невелику мануфактуру де будуть збиратися високі по якості і ціні деталі. Таке невелике виробництво простіше підлаштувати під нові розробки і випускати все досконаліші і якісніші деталі. Таке зараз не вигідно бо то треба писати новий бізнес-план і шукати інвесторів. Простіше підремонтовувати гівностанки на гівноконвеєрі.
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
ШКОЛА
« Прочитано #242 : 30 Жовтня 2014, 14:29:52 »

Все ж мусить настати час реформи.... абабагаламага і йопт  :=)  - конфлікт поколінь безболісно не проходить.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #243 : 06 Червня 2015, 18:19:15 »

Стурбувала мене ситуація з цьогорічним поступленням в гімназію. За інсайдерською інформацією третій клас набирати не було потреби, бо всі діти впливових батьків "пройшли" в основний набір. Якщо це політика нового директора гімназії, то рівень гімназії швидко впаде. Шкода багаторічної праці Бахматюка і педколективу. Планувала сина на другий рік відправляти в гімназію, тепер маю сумніви як в можливості поступлення, так і в доцільності.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ШКОЛА
« Прочитано #244 : 06 Червня 2015, 18:49:11 »

Ну тут хіба би хтось з батьків теперішніх гімназистів міг щось сказати. Зовні того всього не видно :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #245 : 06 Червня 2015, 19:28:13 »

У мене старша там зараз вчиться. Я на даний момент цілком задоволена. Але вчителі кажуть, що рівень вже не той, що був колись. Раніше скільки дітей їхало на всеукраїнські олімпіади - стільки призових місць привозили - 1 і 2 місця. Цього року поїхало 6 учнів - привезли 3 призових місця - два других і одне третє.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ШКОЛА
« Прочитано #246 : 06 Червня 2015, 20:50:42 »

Планувала сина на другий рік відправляти в гімназію, тепер маю сумніви як в можливості поступлення, так і в доцільності.

Краще самі займайтесь з сином - більш ніж впевнений , що результат буде кращий , ніж в гімназії . За допомогою інтернету можна підбирати різноманітні завдання для додаткового вивчення .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ШКОЛА
« Прочитано #247 : 06 Червня 2015, 20:59:07 »

Так, так. Самі вчіть дітей, самі лікуйтеся, самі ловіть злочинців і самі викручуйтеся з платіжками.
Але не забудьте на виборах проголосувати за вуйка, який зробить дитячу площадку в дворі  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #248 : 06 Червня 2015, 21:03:35 »

Краще самі займайтесь з сином - більш ніж впевнений , що результат буде кращий , ніж в гімназії .
Я і так сама багато займаюсь з дітьми, але я не спеціаліст у всіх предметах і дітей на домашнє навчання переводити не збираюсь  з багатьох причин. Якість викладання в гімназії на порядок вища ніж в інших школах (маю з чим порівняти). Хоча до ідеалу далеко. Мене більше турбує, що цей рівень при новому керівництві може не зберегтись.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
ШКОЛА
« Прочитано #249 : 06 Червня 2015, 21:35:06 »

У мене старша там зараз вчиться. Я на даний момент цілком задоволена. Але вчителі кажуть, що рівень вже не той, що був колись. Раніше скільки дітей їхало на всеукраїнські олімпіади - стільки призових місць привозили - 1 і 2 місця. Цього року поїхало 6 учнів - привезли 3 призових місця - два других і одне третє.
мабуть рівень гімназії якраз залишився, а рівень інших НЗ виріс.

Відносно іспитів - вигладало все чесно (зі слів поступаючих, може вони і самі відпишуться тут.)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #250 : 06 Червня 2015, 21:52:37 »

Відносно іспитів - вигладало все чесно
Може. Привернули увагу діти, які з плачами виходили з іспиту і чесно визнавали, що нічого не написали, бо "завдання були не такі, до яких готувались". А потім ці діти виявились в прохідній частині списку. Або діти свої роботи необ'єктивно  оцінили, або оцінка не відповідає роботі. Цього року були анонсовані завдання на логіку з математики. Для деяких дітей це, напевне, виявилось несподіванкою.
 Шкода, що завдання іспитів не виставляють на сайті гімназії. Як і списки тих, що поступили.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
ШКОЛА
« Прочитано #251 : 06 Червня 2015, 22:43:34 »

Цього року набирали 60 з 90 бажаючих. Тобто конкурс слабенький. Наприклад, минулого року подали заяви - 120 учнів, набирали теж 60, правда потім якось натиснули на директора, як і в попередні роки, і зробили 3 класи.

Завдання були важчі можливо, бо написали в загальному усі слабше ніж минулого року.

В результаті, навіть діти з набраними 7 балами з математики з 24 можливих пройшли.
Тому нічого дивного.
Відповідь від: 06 Червня 2015, 22:29:09
зі. А плачуть діти на вступних екзаменах у гімназію мабуть щороку. Принаймні останніх два знаю точно.
Це ж перші іспити для них і у такому юному віці.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #252 : 06 Червня 2015, 23:06:34 »

Цього року набирали 60 з 90 бажаючих. Тобто конкурс слабенький.
Не можу сперечатись, бо сама списків не бачила, але ще за пару тижнів до іспитів п.Табачук заявляла, що на той момент уже було 95 заяв. (якщо не помиляюсь). Батьки казали, що конкурс був трохи менший за 3 дитини на місце.  :unknow  Пару дітей, що не поступили, я знаю особисто і була здивована, що вони не пройшли. З їх батьками я ще не говорила - цікаво, що вони скажуть.
 
Це ж перші іспити для них і у такому юному віці.
Чесно кажучи, більшість дітей так звикла регулярно ходити на всілякі конкурси на зразок "Кенгуру", "Колосок", Яцика, олімпіади, що не дуже лякається. Та й ДПА щойно  написали... Мій малий з першого класу на "Колосок" ходить саме в гімназію, бо в нашій школі його не проводять. Тому особливого стресу від іспитів бути не мало.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
ШКОЛА
« Прочитано #253 : 07 Червня 2015, 10:50:59 »

Не можу сперечатись, бо сама списків не бачила, але ще за пару тижнів до іспитів п.Табачук заявляла, що на той момент уже було 95 заяв. (якщо не помиляюсь).
можливо, може я щось не зрозумів.
Фінальний список можу кинути
Приховано: Показати

Відповідь від: 07 Червня 2015, 10:47:46
Чесно кажучи, більшість дітей так звикла регулярно ходити на всілякі конкурси на зразок "Кенгуру", "Колосок", Яцика, олімпіади, що не дуже лякається.
не вартує сперечатись, але не можна рівняти Колосок з іспитом в гімназію.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #254 : 07 Червня 2015, 13:59:31 »

Фінальний список можу кинути
Дякую! Ще би хто завдання скинув. Дуже вже цікаво чому діти так погано понаписували.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #255 : 08 Червня 2015, 20:51:03 »

Два іспити з різних предметів в один день з півгодинною перервою -  то є стрес. Тому і сльози. Це нормально. Плакало багато. Математика була складнішою. Українська легшою. Зі слів дітей і моєї дитини.

Вступили діти, що добре вчилися проягом чотирьох років в школі ( з нашого класу). Навіть деякі, не пройшли. Шкода.  :(

Саме легше знецінити вступні іспити і дітей, що вступили словами, що щось нечесно, чи несправедливо.  :!!

 Про те, що буде лише два класи казали давно. ;)
« Останнє редагування: 08 Червня 2015, 21:07:25 від Лалія »
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #256 : 08 Червня 2015, 21:46:45 »

Про те, що буде лише два класи казали давно.
Про це кожен рік кажуть заздалегідь. А потім відкривають. :P
Саме легше знецінити вступні іспити і дітей, що вступили словами, що щось нечесно, чи несправедливо.
Особисто я ніякої думки з цього приводу не маю, бо сама там присутня не була. Пишу про те, на що звернули увагу самі вчителі гімназії в цьогорічному поступленні і хотіла почути думки інших людей.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
ШКОЛА
« Прочитано #257 : 08 Червня 2015, 22:18:24 »

Дуже вже цікаво чому діти так погано понаписували.

А може варто подивитись на роботу дитини ? Чи можна  отримати її для перегляду ( чи апеляції ) ? Я так в свій час при вступі в інститут зробив  - самий більший парадокс був в тому , що мені поставили "4" , а ніяких помарок чи виправлень чи зауважень в роботі не було . Тобто було лише те , що я написав .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ШКОЛА
« Прочитано #258 : 08 Червня 2015, 22:45:19 »

І що Тобі сказали?  Певно таке :
А шо ви хочете, шо вам не подобається? 4 то ж позитивна оцінка!
 ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
ШКОЛА
« Прочитано #259 : 08 Червня 2015, 23:50:43 »

А може варто подивитись на роботу дитини ?
І хто мені дасть подивитись чужі роботи? Моя ж дитина не писала.
Я так в свій час при вступі в інститут зробив  - самий більший парадокс був в тому , що мені поставили "4", а ніяких помарок чи виправлень чи зауважень в роботі не було
Мені занизили оцінку на вступному іспиті з математики через те, що я більшу частину рівняння розв'язала  усно.  :=) Але це був усний іспит і мені зразу пояснили, що є помилкою.
Записаний