Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Автор Тема: Спільний благодійний проект Вільного форуму міста Калуш та газети ВІКНА  (Прочитано 18713 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Сторінки думаю можна зробити у нас. Ідея щоб волонтери самі їх вели - хороша. Треба ще з Романом порадитися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


я не думаю, що це - насущна і важлива проблема. уявіть собі: збираємо гроші для хворої дитини - а тут кольоровий друк, глянцевий папір... думаю, гроші є куди витрачати, а офсетного паперу  ічорно-білого друку достатньо.
коробки справді потрібні, бо ці, що для Олежика, вже пішли по треьому колу. знаю, що Тенді займається прозорими скриньками і інформація буде. важливо визначитися з кількістю скринь.
крім того, варто розподілити обов2язки: хто буде ветси інет-сторінки, хто буде займатися скринями, хто - листівками, хто - зовнішньою рекламою і  т.д. бо оргпитання - дуже важливі для дитини, для організації і для економії часу, врешті
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

так абсолютно вірно :) і щоб розподілити обов'язки потрібно щоб люди зголошувались допомогти. Наразі склалась така практика.
Я і сала Світлана, ведуть сторінки в неті, в групах, Сала Світлана також організовує друк листівок і піклується про їх розповсюдження, вона ж робить банери, також банери роблять вікна і деякі добровольці в групах в соц мережах.
Вікна( sunny) розповсюджують інформацію по інформагенціях, є цехом продукування саморобних боксів, вироблення макетів для Бігборду ( дякую Левші ), центром переговорів з підприємцями міста.
Ромашкін за кадром робить доступ на сторінки форуму доступними без режстрації для гостей,робить кнопки і багато чого ще.
Горець згуртовує також підприємців.
КМТ підключається також з рекламою
МІлана моніторить форуми і знову разом з Сала Світлана розміщує матеріали про дитину, веде ті сторінки і веде розяснювальну роботу.
Лалія наповнює групи необхідними документами, слідкує щоб в усіх групах часом були уся необхідна інформація
ЯЯ ходить по підприємствах і веде переговори та розповсюджує листівки як фізично так і еектронним шляхом.
Сонечко я також часто на розсилці.
Є багато речей які за кадром, нам також допомагає наша Романа тут в Києві і у випадку з Толіком Panda наш бувший форумець, багато дівчат з Фейсбуку (киянки), деякі журналісти з Івано-Франківська, якщо не репортажами то ідеями і зв'язками, налагоджено таку добру людську співпрацю з "Галицьким словом".
Допомагають досі, ще з того часу як ми допомагали Шляхтич - шахісти. Вони приймають участь у кожній нашій кампанії. Є волонетри по містах які час від часу також допомагають, або готові допомогти.
Підключились Салам, Доктор Хаос і крапочка.
Поки що це усі ті що поки виявили себе
а багато просто скачують розробки іроблтяь це також відгукуючись на заклик І такі люди завжди будуть.
Така собі наша волонтерська служба буде з часом я сподівабсь поповнюватись і розроблятись.

Робота буде налагоджуватись. Вже також вино хто може роздруковвувати дякую Салам і Доктору Хаосу за участь цього разу, сподіваюсь і на подальше сприяння, 
 
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Коротко поговорили з Ромашкіним.
Виявилося, що він уже зробив все, що треба.
http://hope.kalush.info/
Загальна адресса, в середині мультиблогова система (на кожен випадок своя сторінка).
Простий і приємний інтерфейс Wordpress, як я вважаю найпростіше і найкраще рішення якраз для цієї задачі.
Відповідно різні сторінки можуть наповнювати різні автори.

Залишається лиш звикнути і опанувати. Як показала практика з блогами на форумі - то зовсім не проблема.

Ромашкіну - респект!
« Останнє редагування: 24 Серпня 2011, 11:24:15 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Основна координація на sunny в Калуші. Ми потихеньку все узгоджуємо і будемо викладати. Зараз просто концепція. Дякую за ідеї. Прошу зголошуватись тих хто хоче приймати уасть у такому проекті як волонтер. Прошу не боятись, це не означає що Ви будете зайняті щоразу і тоді коли Вам не зручно, просто якщо потрібна буде ваша допомога і це не буде Вас надто відволікаити від вашого життя і не впливати на його ритм, Ви будете зголошуватись. Просто хочеться розуміти коло людей що готові допомоги. Прошу також писати хто що вміє робити, щоб мати розуміння.
Ви можете писати як тут так і в приват.
 :bouquet:
Відповідь від: 24 Серпня 2011, 11:22:09
Коротко поговорили з Ромашкіним.
Виявилося, що він уже зробив все, що треба.
http://hope.kalush.info/
Я писала в першому повідомленні що сторінка розробляється  ;) Ромашкін багато чого робить за кадром :)  :bouquet: :-*
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Спільний благодійний проект Вільного фор
« Прочитано #25 : 25 Серпня 2011, 11:48:02 »

я вже зголошувалася про те, що буду допомагати. Але тільки виконувати - координувати чи організовувати я не зможу - не вистатає часу. Я можу ходити заносити і розсилати листи і листівки наразі. Дещо як треба підвезти чи розвести своєю машиною. Або інші дрібні наразі доручення.
« Останнє редагування: 25 Серпня 2011, 11:55:25 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш

Я всегда поддержу и помогу чем могу. Обращайтесь, я на связи.  :)
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=PR6ds0NBrcQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=PR6ds0NBrcQ</a>.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:09:36

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyudik

  • Новачок
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    07 Листопада 2011, 17:56:37

    Звідки: Київ, Тернопіль
Спільний благодійний проект Вільного фор
« Прочитано #29 : 07 Листопада 2011, 17:50:45 »

Треба буде дізнатися, скільки коштує друк листівок на глянцевому папері - сумніваюся, що то виноситиме більше ніж ксерокопії, які ми робимо.
Якщо ціна влаштовуватиме, то можна буде розробити стандартний дизайн таких листівок й змінювати в них лише дані по черговій дитині, проте - потрібно буде щось міняти у вигляді тих листівок задля швидкої їх впізнаваності для учасників проекту стосовно якої дитини є та чи інша листівка - на пиклад - міняти кольори фону чи внутрішньої рамки.

Пам"ятати, що на місті розміщення листівок - як у моєму випадку ЯЯ їх розміщувала на автобусних зупинках - по закінченню акції ОБОВ"ЯЗКОВО розміщувати листівку із інформацією про успішне завершення акції та вдячністю свім тим, хто відгукнувся. Таке стане найкращою рекламою самого проекту.

Я займаюсь цим, так це не сильно дорожче, і однозначно варто робити. (так, Tandylight, це я  :) - дизайнер Люда :))
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

(так, Tandylight, це я  Посмішка - дизайнер Люда Посмішка)
Привітики :)Добре що ти  з нами :)  :bouquet:
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

...<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Sl7Mv0DlKkY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Sl7Mv0DlKkY</a>
Записаний