Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Антени, супутникові антени, та все що для цього потрібно  (Прочитано 62838 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

craftwar

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 72
  • опредиление соединение сохранение обновление
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2016, 23:39:19

    Звідки: дзвонарська!

Як забагато антен у нашому miстi?
Записаний
sat-mania

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

про які антена мова?
сателітарні чи звичайні М-ДМ ?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


   Спершу як я прочитав назву теми, то подумав, шо то якраз то шо мені треба, бо маю проблеми з антеною, та прочитавши суть запитання в мене стали очі приблизно такі -  :o

І навіщо пану craftwar знати відповідь на таке непросте питання? :unknow
Може просто на дасі його будинку стоїть дуже багато антен і вони йому мішають? :pardon

Та перейду до власної проблеми - одним соловом в мене фігово показує тєлік. :( Супутникове телебачення мені задороге, кабельного на Загірї нема, тай загалом мені стає тих 7-8 загальнодоступних каналів. Вхід на антену в мого телика один. На базарі я купив дешевий перехідник з 2-х антен на одну. Тицьнув туди хатню маленьку антену (ну таку типову шо мабуть у всіх колись була) і ту шо на дворі. Правда якість зображення мене не тішить і міняється вона від того як чуть ворухнути антену. :'(
   Тож гадаю мала б бути якась така добротна універсальна антена, щоб я її одну запхав у гніздо і всьо файно показувало. :)
   Порадьте, підкажіть хто шо може. :help
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

А надворі у тебе яка антена?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


А надворі у тебе яка антена?
  :unknow А які вони бувають? Антена як антена, ну така радянська велика - ціла купа загнутих і прямих металічнин прутиків на верху височезної труби. :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

просто, як варіант, можеш свою кімнатну антену підняти догори коло тієї "радянської"
і перехідник з двох антен на одну теж там закріпити, але ізолювати, щоб волога не попадала - це для економію кабеля.

А якщо нову, то можна так звану "польську" антену чи "сітку". головне підсилювач підібрати потрібний.
Можливо тобі підсилювач взагалі не знадобиться, а просто узгоджуюча платка. Тоді і блок живлення не треба купляти.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


   Короче, як я поняв, то тут без пів літри не розібратись. :o
   Іншими словами треба щоб то всьо робив спец, або просто людина, яка в тому добре тямить.
   Гадаю самому мені в цих тонкощах не розібратись. Хватає, що я вже машину сам ремонтую, на радіо-електроніку і т.п. мене не стане. :(
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

нема нічого мудрого піди на базар до продавців антен, там тебе проконсультують. і будеш спецом  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То правда. Все рішається методом проб і помилок. Візьмеш "польську антену" з не сильним підсилювачем. Попередньо договорищся, що поміняєш підсилювач якшо не підійде, то у них нормальна практика. Почепиш під старою радянською і подивишся що вийшло. Заслабий думаю підсилювач не буде, бо ти у Калуші жиєш, а якшо засильний, то канали всі показують ніби добре, колір всюди є, снігу нема, але є накладання зображення, або йдуть полоси по екрану. Мож зразу взяти 2-3 підсилювачі заплативши за них, потім непотрібний віддаш.
І найголовніше. Ніякого спеца по антенах ти не знайдеш. Найвірогідніше знайдеться хтось шустріший, що зробить то шо я тобі порадив і просто візьме з тебе гроші. Так, що вперед! Нині субота, базар чекає!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


В нас тут одна особа купила собі на роботу невеличкий телик і антену до нього.

Антену купила за 80 грн. Антена має підсилювач + додатковий вхід для зовінішньої антени. У Франіку на ній телик показує суперово. Не знаю чи буде така антена ефективна в Калуші і чи варто боло б і собі таку взяти?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

тут тяжко сказати, бери хіба  з умовою, що повернеш, якщо не підійде.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Я так розумію, шо все таки треба діяти "методом тику". :(
Тоді треба буде пошукати таку антену десь на базарі, бо антена, зображена на малюнку, була куплена в магазині "Крез", що у Франіку, а там гадаю ніхто міняти не буде. :unknow
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

мабуть, кімнатна антена ненадійна штука. я б не ризикував, а краще позич антену у тієї особи на пробу.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


  romashkin Ти геній!!! +1
  Якраз позичу ту антену на неділю, бо нинька ми працюємо.

  Ще раз наголошую, що та антена має додатковий вхід на зовнішню антену, тобто туди мож втикнути штекер від антени, яка в мене стоїть на дворі, і вона мала б підсилювати сигнал. :)
Записаний

birbir

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 94
  • калуш
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2014, 08:48:34

    Звідки: хіміків

А так слабо!!!
Відповідь від: 30 Березня 2008, 09:36:50
Продовження!
Записаний
Начинать с нуля трудно, Труднее начинать с глубокого минуса.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Щодо антени. Протестував я її на вихідних. Враження не дуже. Може у центрі вона б і добре тянула, але на Загірї мусів втикати в одаткове гніздо зовнішню (вуличну) антену. Деякі канали добре показували без включення підсилювача, деякі хотіли підсилення сигналу. Короче вирішив поки що обійтись старими антенами. :)
« Останнє редагування: 03 Січня 2010, 19:09:44 від masterwish »
Записаний

birbir

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 94
  • калуш
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2014, 08:48:34

    Звідки: хіміків

tywkanchuk   :agree!! НЕпробовав підсилювач з регулятором (завеликий сигнал скрутив== замалий підкрутив і тд) І всі проблеми!!
Записаний
Начинать с нуля трудно, Труднее начинать с глубокого минуса.

craftwar

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 72
  • опредиление соединение сохранение обновление
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2016, 23:39:19

    Звідки: дзвонарська!

 :popkornЯ згоден з birbir Це класна штука ,Але чи є зараз вони,,? Aле.., сателітка є саталітка там monster гараж є про рибалку і все цікаве і дурниці  пролітають..,О!..є там MTV.  до речі МТВ  Adria є на Amos*4W .>>>11588H sr.7.957 to jest dobrej ofjart!
Записаний
sat-mania

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

шановний, у нас є окрема тема про сат-тв
людина ж написала
Супутникове телебачення мені задороге
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


tywkanchuk   :agree!! НЕпробовав підсилювач з регулятором (завеликий сигнал скрутив== замалий підкрутив і тд) І всі проблеми!!
Та якраз ця антена була з регулятором. :P Одні канали потребували сильного сигналу, інші слабшого, а треті взагалі файно показували без підсилювача. Я б то може з цим і бавився, але ж у більшості теликом користується моя бабуся, а для неї то було б надто важко. Добре шо навчив її вкл. і вкил. телик, міняти звук і переключати канали від 1 до 9. :pardon

Щодо цих слів
 :popkornЯ згоден з birbir Це класна штука ,Але чи є зараз вони,,? Aле.., сателітка є саталітка там monster гараж є про рибалку і все цікаве і дурниці  пролітають..,О!..є там MTV.  до речі МТВ  Adria є на Amos*4W .>>>11588H sr.7.957 to jest dobrej ofjart!
то для мене це як китайсь грамота. :unknow розумію що тут ідеться про ТВ через сателітку, але шо саме...
Записаний