Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як Ви ставитесь до флірту між друзями?

фліртую з усіма
- 10 (34.5%)
фліртую рідко
- 6 (20.7%)
ставлюсь негативно
- 4 (13.8%)
мені якось байдуже
- 5 (17.2%)
фліртую тільки на роботі
- 3 (10.3%)
фліртую тільки з друзями
- 1 (3.4%)

Всього голосів: 29


Автор Тема: дружба+флірт=...  (Прочитано 72213 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #20 : 01 Липня 2011, 18:43:58 »

тобто як би ви поставились, якщо б флірт продовжувався, з плавним підводом до чогось серйознішого?....
Тобто в майбутньому років так за 5-10  :=)
Вибачте не втрималась, просто на скільки я зрозуміла Ваш "флірт" тримав Вас в невизначеному станіі вже давненько. Може дівчина й втомилася чекати.  ;)

Думаю ніхто з нас не в змозі знати, про що думає дівчина Вашої розповіді. Менше припущень, бо можна такого нафантазувати  :-D

Головне розберіться в собі.  Що Вам потрібно, що хочете Ви і що саме Ви можете для цього зробити.
А далі вже справа долі.
В майбутньому Ви зможете собі сказати: " Я зробив все, що міг"
Хоч, є типаж людей, котрі навпаки, не здійснюють вирішального кроку, щоб завжди мати змогу, для фантазій:" От якби я.., то..."
Вирішуйте, котрий шлях Вам ближчий, є ще безліч притаманних лише Вам способів дій чи бездіянь.
Я до то того, що можливо варто більше зосередитись на собі, а не на "гаданні на кавовій гущі" - про що думала дівчина.
Бо дівчата, вони такі, іноді самі не знають, що думають.  :=) Тобто думок так багато, що не знати котра з них винерне в голівці коли Ви трапитесь їй на шляху.  ;)
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

дружба+флірт=...
« Прочитано #21 : 01 Липня 2011, 18:57:41 »

"Пробивай" її на жалість та цікавість. Всі жінки дууууже цікаві. Зроби їй таємничий та приємний сюрприз. Пофантазуй. Та розкажи їй жалісливу історію про себе. (щоб пробило до сліз майже))))))) . Як пожаліє усердно - там і до почуттів недалеко.
 і сказане вище - теж правда. Називається різка зміна в поведінці - фліртував,фліртував .... та й збайдужів (різко) . Вивчай тоді її поведінку. Але не переборщи з "байдужістю".  ;)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #22 : 01 Липня 2011, 19:07:39 »

 РЕАЛ таки знає, що каже ;)
Записаний

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #23 : 01 Липня 2011, 20:41:01 »

тобто як би ви поставились, якщо б флірт продовжувався, з плавним підводом до чогось серйознішого?....
Тобто в майбутньому років так за 5-10  :=)
Вибачте не втрималась, просто на скільки я зрозуміла Ваш "флірт" тримав Вас в невизначеному станіі вже давненько. Може дівчина й втомилася чекати.  ;)
Це я розумію, розумію що упустив саме ту мить. І Ви тут праві.

Відповідь від: 01 Липня 2011, 20:37:06
Головне розберіться в собі.  Що Вам потрібно, що хочете Ви і що саме Ви можете для цього зробити.
А далі вже справа долі.
в собі я розібрався, і обираю шлях "В майбутньому Ви зможете собі сказати: " Я зробив все, що міг""
« Останнє редагування: 01 Липня 2011, 20:47:45 від gentl_man »
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
дружба+флірт=...
« Прочитано #24 : 01 Липня 2011, 20:43:10 »

"Чем меньше женщину мы любим - тем больше нравимся мы ей"
Записаний

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #25 : 01 Липня 2011, 20:52:17 »

Називається різка зміна в поведінці - фліртував,фліртував .... та й збайдужів (різко) . Вивчай тоді її поведінку. Але не переборщи з "байдужістю".  ;)
Тобто Ви вважаєте що варто кілька днів ще пофліртувати, а потім повний ігнор? Дякую.
Відповідь від: 01 Липня 2011, 20:49:41
"Чем меньше женщину мы любим - тем больше нравимся мы ей"
я вроді як з цим варіантом сильно протупив і затягнув..., занадто довго я вважав її лише другом...
так що, як то кажуть "це вже не проконає...". Хіба би...
Записаний

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького
дружба+флірт=...
« Прочитано #26 : 01 Липня 2011, 21:41:48 »

А може краще залишатися самим собою без кривляння?А може і цій дівчині «доброзичливці» нарадили таку поведінку, щоб набити собі ціну?  І в результаті ви зіпсуєте щирі почуття, а  натомість у вас будуть  -  плани, інтриги,кривляння, цинізм….  На все свій час…Я вважаю , що нещасливої любові немає, любов сама по собі уже щастя.
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
дружба+флірт=...
« Прочитано #27 : 01 Липня 2011, 21:58:35 »

Ліпше не робити нічого , тому що по перше це найлегше , по друге якщо їй буде треба то сама прийде. Чим більше за жінками бігаєш тим сильніше вони вимахуються. То вони мають нас домагатися бо хлопів є менше. А то понаучувалисмо їх квіти шоколадки то те то се . Як би ми всі солідарно перестали за ними "ухажувати" то вони би "ухажували" за нами
 =)) =)) =)) =)) =)) Та тут вже цілий план "Барбаросса".От би дівчина це все почитала-то точно ти б до неї вже на кілометр не підійшов.gentl_man---ти увірений що вона на цьому сайті не буває? :=) Тут від деяких коментарів і побажань можна "ус.....ся" 8).Та й з висновками своїми ти також насмішив :=).Тема супер :good
Відповідь від: 01 Липня 2011, 21:56:02
я вроді як з цим варіантом сильно протупив і затягнув...
 :-D :-D :-D
Записаний

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #28 : 02 Липня 2011, 00:05:22 »

 =)) =)) =)) =)) =)) Та тут вже цілий план "Барбаросса".От би дівчина це все почитала-то точно ти б до неї вже на кілометр не підійшов.gentl_man---ти увірений що вона на цьому сайті не буває? :=) Тут від деяких коментарів і побажань можна "ус.....ся" 8).Та й з висновками своїми ти також насмішив :=).Тема супер :good
Відповідь від: 01 Липня 2011, 21:56:02
я вроді як з цим варіантом сильно протупив і затягнув...
 :-D :-D :-D
Взагалі я писав це для того, щоб виговоритись, бо не було з ким. Поки писав-заспокоювався.
На рахунок того, чи буває вона тут чи ні, не знаю. може й буває, та сподіваюсь що ні, бо як то все прочитає- то всьо, тоді точно як то кажуть "пройшла Любов зівяли помідори".
В принципі, хотів дізнатись, чи в когось подібні випадки були чи ні і які були наслідки.
А те що тема прийняла такий характер- ну що ж, сам і винен.
Проте деякі пости, мені таки дали певний "вектор"- і на тім спасибі.
За мої висновки- ну що ж,  просто провів паралель до того поста, що мабудь я її й цікавив не тільки як друг, в той час коли вона була мені другом(а може й не цікавив, може це в жінок така розвага...).
Відповідь від: 01 Липня 2011, 23:56:28
А може краще залишатися самим собою без кривляння?А може і цій дівчині «доброзичливці» нарадили таку поведінку, щоб набити собі ціну?  І в результаті ви зіпсуєте щирі почуття, а  натомість у вас будуть  -  плани, інтриги,кривляння, цинізм….  На все свій час…Я вважаю , що нещасливої любові немає, любов сама по собі уже щастя.
та й не люблю я кривити душею, але якщо вихід в цьому...
а на рахунок щастя, один мудрець колись сказав (не знаю хто, просто чув по радіо):
"Щастя- коли розуміють
Велике щастя- коли тебе люблять
Справжнє щастя- коли любиш ти"
перший пункт- я завжди сприймав як норму, другий- чи то я такий неуважний, чи то людська природа така щоб відкидати його...
а з третім я познайомився, воно дійсно щастя, проте для неї це пункт №2....
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
дружба+флірт=...
« Прочитано #29 : 02 Липня 2011, 00:11:24 »

Взагалі я писав це для того, щоб виговоритись, бо не було з ким. Поки писав-заспокоювався.
На рахунок того, чи буває вона тут чи ні, не знаю. може й буває, та сподіваюсь що ні, бо як то все прочитає- то всьо, тоді точно як то кажуть "пройшла Любов зівяли помідори".

правильно зробив що написав . і так тебе ніхто не знає тому нічого не зобовязаний і разом з тим полегшало . а якщо вона тут буває -  то можливо ще краще : буде знати що ти серйозний , а не прибіг-побачив-завалив-шукайте в полі ... у мене ось знайомий уже має 4 дітей від 4 жінок  : литовка , українка , естонка і останню не знаю :)  але не сильно тим переймається   :)  причому одружений був лише на першій    :o
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #30 : 02 Липня 2011, 13:24:24 »

правильно зробив що написав . і так тебе ніхто не знає тому нічого не зобовязаний і разом з тим полегшало .
Дякую за відповідь, оскільки після попереднього повідомлення, мене й самого почали брати сумніви "а чи варто було тут душу виливати"
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
дружба+флірт=...
« Прочитано #31 : 02 Липня 2011, 14:08:10 »

Дякую за відповідь, оскільки після попереднього повідомлення, мене й самого почали брати сумніви "а чи варто було тут душу виливати"
Проте що ти написав із самого початку-тут мова не йшла-це серйозна тема..Я насміявся з деяких коментарів учасників теми.З такими поглядами можна хіба що бути принцом Монакко і в голові немати нічого.Здивувало те,що ти робиш неадекватні висновки.наприклад це.
Тобто Ви вважаєте що варто кілька днів ще пофліртувати, а потім повний ігнор? Дякую.
Тут не зрозуміло-в тебе є почуття чи ти ще сам не знаєш  :unknow.В темі багато різних поглядів і треба уміти вибрати для себе корисне а не йти на поводу кожного відписавшогося форумчанина. :'(
Записаний

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #32 : 02 Липня 2011, 14:33:14 »

Почуття є, і мабудь буду чинити так, як підкаже серце. Адже це буде тільки моє рішення і відповідальність за нього буде тільки на мені.
Дилема тільки в одному, дотримуватись морально етичних норм, як я завжди чинив(типу не роби ближньому свому того чого й собі не бажаєш), чи зважити на те що зара 21століття в вступити в конкуретну боротьбу...
Чесно скажу, після всіх постів і міркувань- я схильний до другого. Просто так не здамся!
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
дружба+флірт=...
« Прочитано #33 : 02 Липня 2011, 23:36:25 »

Тут пригадався мені ще один метод квадра ефективний . Підходиш до неї після роботи і кажеш - сьогодні якесь свято (сам придумаєш яке небуть)і треба срочно відмітити , що маєш гарне вино Кадарка яке пролежало 100 років на дні моря і шо таке ніхто ніколи не пив. А далі як каже народне жіноче прислівя - Випила водку не вберегла пілотку
« Останнє редагування: 02 Липня 2011, 23:44:57 від Гикач »
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #34 : 10 Липня 2011, 20:23:56 »

Як у Вас справи?
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #35 : 12 Липня 2011, 14:54:25 »

Я її не засуджую, просто не розумію причину того (чи відмовляюсь розуміти) , чому вона маючи хлопця продовжувала флірт
Всі дівчата фліртують, свідомо чи не свідомо... Ну, якщо не всі, то - більшість, тому це не завжди привід. Це як у вашому опитуванні-дехто з усіма, дехто з друзями...
Але дівчинапоступила порядно.
А ще: дівчата люблять, щоб за них "боролися", хоча таки не трофеї (не буду узагальнювати, бувають винятки)! все-таки кожен хоче відчувати себе потрібним і бажаним...Але якщо Ви їй спрвді "не потрібні", то краще "не наполягати", бо тоді втратите і друга.
І не переставайте вірити в кохання! ВОНО ІСНУЄ! Може, слід просто зачекати....

Відповідь від: 12-07-2011, 14:51:25
типу не роби ближньому свому того чого й собі не бажаєш
Повністю  :agree
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
дружба+флірт=...
« Прочитано #36 : 12 Липня 2011, 21:19:55 »

дівчата люблять, щоб за них "боролися"

доведеться записатись на вільну боротьбу чи хоча би на сумо :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #37 : 13 Липня 2011, 10:50:50 »

 :)
Записаний

informator

  • Користувач
  • **
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 79
  • Бережи совість. Все інше збереже вона.
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2018, 12:20:59

    Звідки: Малицької
дружба+флірт=...
« Прочитано #38 : 13 Липня 2011, 17:52:39 »

Цитувати (вибране)
дівчата люблять, щоб за них "боролися"

Ну знаєте, тут головне підійти до справи з головою. Я чому писав не боротися. Уявіть, людину переповнюють почуття (які - то я вже не знаю), вона виливає тут душу в пошуках якоїсь рятівної поради. А тут зараз всі гуртом: "Любиш - не здавайся, борись, не давай можливості іншим тебе обійти, не припиняй намагатись..." і т. д. і т. п. Як результат - людина дівчині не дасть проходу, стане нав’язливим і тоді точно уже все.

P.S. До речі цікаво було б дізнатися на якому етапі здійснення "план Барбаросса".
Записаний
Заробляю, пишучи статті.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #39 : 14 Липня 2011, 09:30:02 »

краще "не наполягати", бо тоді втратите і друга.
Записаний