Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як Ви ставитесь до флірту між друзями?

фліртую з усіма
- 10 (34.5%)
фліртую рідко
- 6 (20.7%)
ставлюсь негативно
- 4 (13.8%)
мені якось байдуже
- 5 (17.2%)
фліртую тільки на роботі
- 3 (10.3%)
фліртую тільки з друзями
- 1 (3.4%)

Всього голосів: 29


Автор Тема: дружба+флірт=...  (Прочитано 72210 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« : 30 Червня 2011, 21:55:28 »

Доброго дня, вечора чи ночі, чи що вас там застало, в той час коли читаєте це повідомлення!
ситуація така: Як Ви ставитесь до флірту між друзями, до флірту на роботі, чи часто фліртуєте, і які наслідки Вашого флірту були?
В принципі не писав би цього, але навіть нема з ким поговорити і поділитись(тобто виговоритись), а воно мене тисне. Справа в тому що я відносно  серйозний хлоп, котрий працює на ненайгіршій роботі, і до всього що відбувається ставився з певним занудством(тобто тверезо оцінював ситуацію- як я собі думав), до дівчат і жінок на роботі не залицявся і вів себе досить таки стримано. Але тут зявилась вона...
Не буду описувати її очі,її характер, її запах, її голос(все що зараз мені в голові зробило місиво, я хочу кудись бігти, мною трясе, саме зараз я хочу щоб мені набили пику-аби хоч на хвилину подумати про щось інше)......   
.....але, але факту, що у неї є хлопець мені було достатньо щоб навіть не дивитись в її сторону. Сталось так, що з часом ми потоваришували, і я її ніяк інакше ніж як друга не сприймав (все з тієї ж причини, це ж і в звичку увійшло). Скажете, що я старий йолоп з пізнім запалюванням, але я Вас в цьому вже випередив- я сам це вже довідався(став на ці граблі).
Приблизно місяці чотири тому, як так сталось ми почали фліртувати(чи як це назвати, але мені видається це саме так), я їй сказав типу "сорі, але в тебе є хлопець", а вона у відповідь так би мовити натякнула що хлопці в неї зара нема(а я дурень подумав що жартує, в особисте не лізу і ніколи не мав звички обговорбвати  чужі стосунки), але флірт є флірт, воно ж ніби ніц не зобовязує ні мене ні її, то чом би й не пофліртувати.
Я завжди знав чого хочу, для чого працюю, я вважав себе егоїстом- тобто любив себе більше ніж інших егоїстів, я був порядним... не пив, не курив... дівки... дівок не любив(тобто сексу в мене з ними небуло..., небуло бо все думав, який секс якщо вона в мене ніяких почуттів не викликає) мабудь я-ДИНОЗАВР, єдиний який вижив невідомо для чого. Запитєте- А скільки ж цій рептиліїї років? -більше 20!(точний вік не вкажу, бо хто ж його зна, яка аудиторія буде читати цей маразм- можливо й мої знайомі, може й колеги по роботі)
Попри все вище згадане, я все ж таки вірив в кохання(але де ж там, у мене плани, у мене робота, відповідальність... відповідальність....)
Відповідальність перед ким?- ставлю собі тепер це запитання. Плани... Плани які?-досягти чогось матеріального, забуваючи про духовне, та й чого я досяг?. Робота, робота- можливість забутись за все, і не зважати на свої певні комплекси, спричинені колись надлишковою вагою(тепер я їх переборов, в принципі як і вагу, але ж час...). Та все ж тема не про те.
"Флірт".... Флірт затягує.... шкода тільки що, щоб розтормозити таке старе гальмо як я- потрібно багато часу. Пройшов час.., я відтаяв броня з мого серця розмякла... :( шкода, краще б я тримався й надалі.
Мене переповнило якесь відчуття незрозуміле, в мене виникло бажання її бачити, торкатись, чути прикалуватись... на роботу я почав йти як на свято..., а чому б і ні, адже там буде вона... її очі, голос, ми знову пофліртуємо..., не знаю але всю мою серйозність кудись рукою зняло.
І ось я наважився, та що, перш ніж наважився я перерив весь цей форум в пошуках відповіді... відповіді про те, куди б її запросити? в який ресторан чи кафе, чи є там музика і який стиль я не знайшов, але вибір було зроблено. Я її запросив, вона ніби й погодилась..., але якось несерйозно.
Прийшов день Н- день сьогоднішній, день-який буду памятати довго... Але ж негативний досвід - досвід який в майбутньому принесе позитив (а як себе ще заспокоїти?).
Вона сьогодні подивилась на мене і запитала, запитала чи я серйозно маю намір піти з нею о восьмій до.....
.... а після...., а після запитала чи знаю я що в неї є хлопець? :o і тут, я готовий був крізь землю провалитись.... і тут я відчув що руки трясуться, добре що я в той момент сидів....
я шкодував, тільки про одне, що я розмяк, що впустив когось туди, куди в принципі нікого не впускав- в своє серце...
опісля вона сказала, що не піде зі мною, бо то буде непорядно у відношенні до її хлопця.
Я запитав, коли я її втратив(так і не знайшовши) виявляється- приблизно 1.5 міс назад
Хто витримав, і дочитав до цих слів- не будтье тормозами, якщо у серці зойкне- не зволікайте, інакше буде таке двояке відчуття як у мене, "знайшов і втратив", а втратив з дурості..
Та все ж цікавить чого вона, маючи хлопця продовжувала фліртувати?...
Нікому це повідомлення(в принципі для нього тільки і реєструвався) можливо користі не принесе, але для мене всеж... якось написав ось-це і на душі легше. навіть якщо ніхто не прочитає, навіть якщо прочитає і висміє.
Дякую за увагу.
« Останнє редагування: 30 Червня 2011, 22:25:09 від gentl_man »
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #1 : 30 Червня 2011, 22:53:43 »

 :bouquet:

1,5місяці малий термін. Можливо не все втрачено.  :unknow
Записаний

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького
дружба+флірт=...
« Прочитано #2 : 30 Червня 2011, 23:40:42 »

 Чомусь приємно було читати таку розповідь, хоть і зовсім вона невесела. Написано щиро.А проблема  може в тому, що жарти затягнулися, тоді коли все уже стало серйозно. Можливо вона і не зрозуміла, що це  не прикол
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
дружба+флірт=...
« Прочитано #3 : 01 Липня 2011, 00:46:58 »

Нікому це повідомлення(в принципі для нього тільки і реєструвався) можливо користі не принесе, але для мене всеж... якось написав ось-це і на душі легше. навіть якщо ніхто не прочитає, навіть якщо прочитає і висміє.

ха . не ти один такий . у мене таких разів уже було не раз :) звичайно ситуації не абсолютно однакові АЛЕ враховуючи що розмовляти доводиться на різних мовах ( в прямому смислі ) то це ще цікавіше :) та й національний темперамент і характер ще до цього добав  :)   веселуха по повній . зараз працюю ніби то з дому і уже полегше з тим всім забігом на невідому дистанцію   :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
дружба+флірт=...
« Прочитано #4 : 01 Липня 2011, 00:57:17 »

Діваха молодець-культурно обломала.А тобі як мінімум уже пора трахнутись з кимось.Висловлююсь трохи грубо,бо саме так і потрібно.Потрібна хороша і досвідченна "сучка".Тільки з нею ти хоть чогось "навчишся" і в майбутньому будеш себе вести з дівчатами трохи розкованіше.А дружби з дівчатами не буває.Тут або ти подобаєшся комусь,або ти просто знайомий чи колега по роботі.(хоча і бувають рідкі виключення).І ніколи не жмись з подарунками.Як мінімум мусять бути красиві квіти. :bouquet:На одних приколах стосунків не побудуєш.А "тут" діагноз один-ти закохався....,але цього мало.Те що в неї є хлопець-це все дрібниці.Доведи їй що ти кращий.В тебе шансів безліч(ви разом працюєте).І саме головне "не тормози".Удачі!!!!
Записаний

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #5 : 01 Липня 2011, 04:25:11 »

 :bouquet:

1,5місяці малий термін. Можливо не все втрачено.  :unknow
можливо й не все, втрачено. Та в будь-якому випадку бажаю їй щастя. І якщо він-її вибір, то я цей вибір поважаю.
Відповідь від: 01 Липня 2011, 04:16:55
 Чомусь приємно було читати таку розповідь, хоть і зовсім вона невесела. Написано щиро.А проблема  може в тому, що жарти затягнулися, тоді коли все уже стало серйозно. Можливо вона і не зрозуміла, що це  не прикол
можливо й не зрозуміла, слова були типу "та я не знала що ти це так сприймеш"- тобто для неї це мабудь був прикол а для мене уже ні...
Відповідь від: 01 Липня 2011, 04:20:25
Нікому це повідомлення(в принципі для нього тільки і реєструвався) можливо користі не принесе, але для мене всеж... якось написав ось-це і на душі легше. навіть якщо ніхто не прочитає, навіть якщо прочитає і висміє.

ха . не ти один такий . у мене таких разів уже було не раз :) звичайно ситуації не абсолютно однакові АЛЕ враховуючи що розмовляти доводиться на різних мовах ( в прямому смислі ) то це ще цікавіше :) та й національний темперамент і характер ще до цього добав  :)   веселуха по повній . зараз працюю ніби то з дому і уже полегше з тим всім забігом на невідому дистанцію   :)
мабудь ти таки правий, і ми з нею розмовляли таки на різних мовах
Відповідь від: 01 Липня 2011, 04:24:13
Діваха молодець-культурно обломала.А тобі як мінімум уже пора трахнутись з кимось.Висловлююсь трохи грубо,бо саме так і потрібно.Потрібна хороша і досвідченна "сучка".Тільки з нею ти хоть чогось "навчишся" і в майбутньому будеш себе вести з дівчатами трохи розкованіше.А дружби з дівчатами не буває.Тут або ти подобаєшся комусь,або ти просто знайомий чи колега по роботі.(хоча і бувають рідкі виключення).І ніколи не жмись з подарунками.Як мінімум мусять бути красиві квіти. :bouquet:На одних приколах стосунків не побудуєш.А "тут" діагноз один-ти закохався....,але цього мало.Те що в неї є хлопець-це все дрібниці.Доведи їй що ти кращий.В тебе шансів безліч(ви разом працюєте).І саме головне "не тормози".Удачі!!!!
квіти були, проте напевне вже запізно..., довести що кращий- цікаво як?, вона мене знає роки, і кращої думки ніж у неї сформувалась досягти буде важко(а я ж навіть не в курсі хто він, отой другий. єдине що ще й добиває що він з іншої області. Це ж треба вміти мати такий вплив на дівчину...?)
« Останнє редагування: 01 Липня 2011, 04:34:40 від gentl_man »
Записаний

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #6 : 01 Липня 2011, 07:06:45 »

мда повноцінного сну таки небуло... добре що ніч сьогодні видалась прохолодна, бо серце продовжує калатати, як в улюбленій пісні фотумця derevynka   -  "and your heart beats like a subway train"...
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #7 : 01 Липня 2011, 08:30:07 »

можливо й не все, втрачено. Та в будь-якому випадку бажаю їй щастя. І якщо він-її вибір, то я цей вибір поважаю.
То вона Вам потрібна чи ні? Бо складається враження, що не дуже.  :unknow Довго думали, що до побачення, а як ні то й ні.
Записаний

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #8 : 01 Липня 2011, 08:56:35 »

однозначно потрібна
Записаний

informator

  • Користувач
  • **
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 79
  • Бережи совість. Все інше збереже вона.
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2018, 12:20:59

    Звідки: Малицької
дружба+флірт=...
« Прочитано #9 : 01 Липня 2011, 13:26:00 »

Цитувати (вибране)
Та все ж цікавить чого вона, маючи хлопця продовжувала фліртувати?...

Ну і що тут дивного? Згадайте "томи" жіночої логіки, а ще бажання однієї дуп... "панею" на двох празниках бути - а раптом щось краще пропустить.

Цитувати (вибране)
То вона Вам потрібна чи ні? Бо складається враження, що не дуже.

Не слухайте. Всі жінки хочуть щоб за них боролися. А вони що трофей чи кубок? Що не мають своєї думки? Раз вона так вчинила, отже зробила свідомий вибір. Побажайте їй щастя і забудьте про можливість якихось стосунків.
Записаний
Заробляю, пишучи статті.

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
дружба+флірт=...
« Прочитано #10 : 01 Липня 2011, 15:12:59 »

Ліпше не робити нічого , тому що по перше це найлегше , по друге якщо їй буде треба то сама прийде. Чим більше за жінками бігаєш тим сильніше вони вимахуються. То вони мають нас домагатися бо хлопів є менше. А то понаучувалисмо їх квіти шоколадки то те то се . Як би ми всі солідарно перестали за ними "ухажувати" то вони би "ухажували" за нами
Записаний

informator

  • Користувач
  • **
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 79
  • Бережи совість. Все інше збереже вона.
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2018, 12:20:59

    Звідки: Малицької
дружба+флірт=...
« Прочитано #11 : 01 Липня 2011, 15:54:08 »

Цитувати (вибране)
Ліпше не робити нічого , тому що по перше це найлегше

Оце фраза! Підтримую.

А взагалі-то якась жінконенависницька вітка вийшла, а це несправедливо. Між іншим хочу відмітити, що героїня, про яку йдеться, відмовила автору теми у побаченні, бо не хотіла його здійснювати за спиною у власного хлопця, а це, скажу вам, поступок гідний поваги.
Записаний
Заробляю, пишучи статті.

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #12 : 01 Липня 2011, 16:15:08 »

Я її не засуджую, просто не розумію причину того (чи відмовляюсь розуміти) , чому вона маючи хлопця продовжувала флірт, або ж хоча б не натякнула мені. Мені вже трохи перейшло,  я дійшов висновку що на своє питання відповідь отримаю тільки від неї, і в понеділок я з нею поговорю. Чому в понеділок? тому що телефон я не поважаю, я не бачу реакції співрозмовника. А на роботі я її буду бачити.
Дуже дякую за відповіді і за Вашу підтримку, не сподівався що хтось взагалі відповість.
Буду радий, якщо і надалі хтось спробує пролити світло здогадками щодо даної ситуації, або може хтось щось дільного та й порадить.
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
дружба+флірт=...
« Прочитано #13 : 01 Липня 2011, 16:21:22 »

я дійшов висновку що на своє питання відповідь отримаю тільки від неї
Висновок не правильний якщо ти запитаєш чому вона маючи хлопця фліртувала то все провалиш. Розумій що жіноча логіка не підлягає звичайній логіці. Просто запроси її кудись в музей так щоб вона і не підозрювала що ти її добиваєся , а там якшо винекне взаємна симпатія то все станеться само собою
Записаний

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #14 : 01 Липня 2011, 16:24:29 »

і ще, як варіант, просвітіть мене дурня, А як ви ставитесь до стосунків на відстані? тобто як ви їх уявляєте?
Якщо її хлопець з іншої області, то вони бачили одне одного буквально 2 ну від сили 5 днів... а спілкування інтернет і телефон? Як вважаєте, чи матимуть такі стосунки логічне завершення? Чи може мені засунути свою поряднітсть і принципи до одного місця, і йти на пролом... Звісно, рішення приймати мені, але хотів би почути і Вашу думку. Дякую.
Відповідь від: 01 Липня 2011, 16:22:14
я дійшов висновку що на своє питання відповідь отримаю тільки від неї
Висновок не правильний якщо ти запитаєш чому вона маючи хлопця фліртувала то все провалиш. Розумій що жіноча логіка не підлягає звичайній логіці. Просто запроси її кудись в музей так щоб вона і не підозрювала що ти її добиваєся , а там якшо винекне взаємна симпатія то все станеться само собою
Нуу, музей- це гучно сказано. (Який- франківський краєзнавчий, навряд чи вона нічого не запідозрить...)
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
дружба+флірт=...
« Прочитано #15 : 01 Липня 2011, 16:29:50 »

Такі стосунки могли бути придумані нею для того щоб підняти свою оцінку в очах оточуючих. Навіть якщо вони є то мабуть не дуже тісні і маєш всі шанси скласти конкуренцію її партнерові. На пролом не йди це не правильно , буде провал. Все має бути плавно з легкістю і невимушено.
Записаний

informator

  • Користувач
  • **
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 79
  • Бережи совість. Все інше збереже вона.
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2018, 12:20:59

    Звідки: Малицької
дружба+флірт=...
« Прочитано #16 : 01 Липня 2011, 16:34:55 »

Я б тобі радив не дуже показувати, що ти її добиваєшся. Максимум байдужості (зовні). І не смій сидіти в її присутності з похоронним виглядом!
Записаний
Заробляю, пишучи статті.

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #17 : 01 Липня 2011, 16:39:18 »

Я так розумію, відстань грає на мою користь. Потрібен тільки час(яки грає проти мене) і докладний план дій.
Що ж, займусь планом...
Відповідь від: 01 Липня 2011, 16:36:23
Максимум байдужості (зовні). І не смій сидіти в її присутності з похоронним виглядом!
тут варіант складний, оскільки працюємо в одному кабінеті, просто вона трішки дальше від мене сидить...
доведеться натягнути либу... а може...
а може продовжити флірт?
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
дружба+флірт=...
« Прочитано #18 : 01 Липня 2011, 16:51:33 »

а може...
а може продовжити флірт?
це саме правильне рішення , так і роби тільки легко без натиску
Записаний

gentl_man

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2011, 14:05:01

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #19 : 01 Липня 2011, 18:01:54 »

а може...
а може продовжити флірт?
це саме правильне рішення , так і роби тільки легко без натиску
що ж, мабудь так і буду.
Хотілося б почути також думку жіночої частини форумчан. Як ви з свого погляду оцінюєте дії як дівчини про котру я пишу, так і про мої можливі поступки в близькому майбутньому?(тобто як би ви поставились, якщо б флірт продовжувався, з плавним підводом до чогось серйознішого?.... я мабудь таки втратив глузд...). Дякую.
Записаний