Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Голосування

Як Ви ставитесь до флірту між друзями?

фліртую з усіма
- 10 (34.5%)
фліртую рідко
- 6 (20.7%)
ставлюсь негативно
- 4 (13.8%)
мені якось байдуже
- 5 (17.2%)
фліртую тільки на роботі
- 3 (10.3%)
фліртую тільки з друзями
- 1 (3.4%)

Всього голосів: 29


Автор Тема: дружба+флірт=...  (Прочитано 72719 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
дружба+флірт=...
« Прочитано #80 : 18 Квітня 2012, 16:54:24 »

я вже казав що гарні дружини виходять з колишніх повій [/quot



То ти "Глухаря" надивився?  :=)
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #81 : 18 Квітня 2012, 16:57:38 »

я вже казав що гарні дружини виходять з колишніх повій чи просто дам які все перепробували
їм більше не хочеться й не тягне. й вони знають толк в житті.
цікава версія... :=)
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
дружба+флірт=...
« Прочитано #82 : 18 Квітня 2012, 16:58:13 »

 :=) :=) неа.якусь серію може мельком бачив.
зустрічався з дівчиною.в дівчини все при ній,чудовий невимогливий характер й багаж
 колишніх за плечима.видно вона хотіла бути чесною,розказавши правду скільки за яких обставин їх було.
каже "чекала що встанеш-підеш і більше не вернешся"-тому й не розумію до кінця мотиву того вчинку.
 я за правду в стосунках.але такі речі краще не говорити.чи краще коли хтось розкаже зі сторони?
 кажуть що в дівчат любов і секс-нерозривні речі. а чоловіик навпаки це чудвово розрізняють.
 мене вражає те що як чоловіки в якісь мірі хизуються своїми досягненнями-так само й дівчатам не встидно за свое легковажне життя.навпаки пишаються наче як набутим досвідом
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
дружба+флірт=...
« Прочитано #83 : 18 Квітня 2012, 19:21:40 »

Какая такая необходимость в обязательных серьёзных отношениях?
Пусть люди живут как хотят.
А справді, непогано бути песиком чи пацюком. Де захочу, там і пі-пі та а-а зроблю. Клас!
Відповідь від: 18 Квітня 2012, 19:02:43
Система вынуждает нас придерживаться определённых правил. Так, чтобы нами было легче управлять.
При этом сами "админы" этой системы спокойно эти правила игнорируют.
А ви, значить, згідні підкорюватись і йти до стану скотини? А ви у церкву ходите?
Відповідь від: 18 Квітня 2012, 19:06:21
запитання до ДДК,за всі роки не сивого життя не був одружений бо шукав свою музу?
На жаль, все що розповідаю, це перш за все згідно моєму попередньому досвіду. Дуже багатому але гріховному. І одружений був (ще й не раз), і погуляв достатньо. Але це все справді на жаль. Виходить, я крадій. І крав я сам у себе, бо втрачав час свого життя на марно. Ось так. Але всі погулянки - то лише до певного часу, поки не зустрічаєш СВОЄ, яке існує в єдиному екземплярі (просто деколи перестаєш вірити, що воно існує, тому і згоджуєшся на сурогатні відносини) і тоді починається нове життя.
Відповідь від: 18 Квітня 2012, 19:13:45
видно вона хотіла бути чесною,розказавши правду
поважаю таких
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
дружба+флірт=...
« Прочитано #84 : 18 Квітня 2012, 19:42:46 »

А ви у церкву ходите?

коли викликають

просто деколи перестаєш вірити, що воно існує, тому і згоджуєшся на сурогатні відносини

Вот оно чё, Михалыч...
Да мы поняли, поняли. Есть "правильные" отношения и "неправильные". И все люди одинаковые. И у всех должны быть "правильные" отношения. Настоящие.
Твоё воображение способно себе представить, что так называемые тобой "суррогатные" отношения могут быть настоящими?
Думаю, такой пцц-правильный-пацан, как ты, на такое не способен.

А справді, непогано бути песиком чи пацюком. Де захочу, там і пі-пі та а-а зроблю. Клас!

хреново у тебя с зоологией. Животные не делают ничего просто так и абы как.
Лучше быть свободным животным, чем человеком, но рабом людей и их представлений.
Животные хоть мир понимают.
Кстати, кто решится назвать отношения между животными не серьёзными?
Только дурак.
Відповідь від: 18 Квітня 2012, 19:39:21
А ви, значить, згідні підкорюватись і йти до стану скотини?

Кому підкорюватись? Хоч зрозумів про що я написав?
Я, вважаю людей, які бездумно слідують "законам праведності" стадом.
Причому, я не вважаю це якимось там гріхом або чимось неправильним.
Нехай живуть як хочуть.

А от таких "розказувальників-як-правильно-жити" типу нашого ДДК, які самі не розуміють про що говорять — ... бідні люди. Най Бог їм поможе ))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
дружба+флірт=...
« Прочитано #85 : 18 Квітня 2012, 21:48:23 »

Мета  виправдовує  засоби.
Не виправдовує.
Флірт  є  прямим  шляхом  до  стосунків  «коханка – коханець».
чому? А що у "кохана-коханий" такий початок шляху не може вивести?
Притому  для  усіх.
Ов-ва! Да-а-алеко не для всіх.
Смішно  тут  те  що  кожна  коханка  прагне  бути  КОХАНОЮ.
Дуже смішно :o. А на інакших умовах навряд чи хто згодиться продовжувати відносини.
А  саме  ЛЮБОВ  з  подібних  відносин  не  виникає  тому  що  у  кожного  з  партнерів  СВОЯ  мета.
 Не виникає порозуміння чи спільного вогнища. А любов ще й як може виникнути, отямитись не всигнеш.
До  речі,  ці  умови  не  сприяють   будь-яким   серйозним   чи  довготривалім  стосункам  взагалі
хто як ці умови сприймає. Частіше - легше виживати вдвох ніж одному. То чому ж не сприяє? Не сприяє, якщо обоє хочуть розваг, але не хочуть працювати також обоє.
коханки-коханці,  зради,  безвідповідальність – це  легко,  зручно 
Нічого собі легко і зручно. Часто на коханок стільки грошей і часу потрібно! Що легше, спокійніше і вигідніше таки сімейні відносини, де тебе приголублять, нагодують, обігіріють і все лише за "за красиві очі".
Приховано: Показати
Вибач ДДК, я знаю, що ти на іншу відповідь сподівався :pardon

Відповідь від: 18 Квітня 2012, 20:40:25
Какая такая необходимость в обязательных серьёзных отношениях? Разве они не должны возникать сами собой?
Самі по собі виникають почуття, бажання, пристасті. А відносини, тим більше серйозні, і справді потрібно  вибудовувати разом і підтримувати в них вогонь того першого вогника щасття, що їх запалило. А інакше ті згаслі (чи ще тліючі) відносини і справді стануть рабством, бо чисто споживацькі стосунки
В 99% — это несчастные люди. Рабы.
Да мы поняли, поняли. Есть "правильные" отношения и "неправильные". И все люди одинаковые. И у всех должны быть "правильные" отношения. Настоящие.
Всі нормальні люди в душі прагнуть "правильних" відносин, навіть ті, які з якихось причин змінюють одного партнера за іншим. Всі в душі надіються на те,що зустрінуть єдину людину, яка кохатиме нас і з якою можна щасливо прожити усе життя. А хто не може знайти, то поступає як лисиця у байці про виноград. І навіть, коли знаходить, та в силу своєї ліні чи егоїзму не хоче прикладати зусиль на примирення, на те, щоб зрозуміти іншого, щоб допомогти чи підтримати і т.д. той також буде казати що то - рабство. Та ні - це звичайна людська ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Ви праві - всі люди різні. І якщо ти не готовий брати на себе відповідальність за свої поступки і за СПІЛЬНІ стосунки, то краще обмежитись платонічним фліртом та дружбою. Це набагато краще і чесніше ніж одружитись і гуляти. За одно у першому випадку і гени, які несприяють росту демографії країни :) не передаватимуться.
Але є ще ті, які не шукають легковажності, вічних безвідповідальних розваг  і "свободи", а шукають саме відповідльних=серйозних стосунків. Освячених коханням і Богом. І тоді такі шлюби уже ніяк не можуть бути рабськими. Не все у них легко, але Вам певно буде дивно - та якраз у таких сім"ях люди знаходять свободу і гармонію.
Відповідь від: 18 Квітня 2012, 21:34:30
А от таких "розказувальників-як-правильно-жити" типу нашого ДДК, які самі не розуміють про що говорять — ... бідні люди. Най Бог їм поможе ))
Він чудово розуміє про що каже. Тому і розповідає. І тут Вас Чак розчарую - він набагато багатша людина душевно і духовно ніж "вільні гульвіси по життю".
І те що людина по горло преситилась "сурогатом" і відмовилась від бродіння по бруду аж ніяк не робить її бідною. Дивна у Вас логіка. У цьому випадку - рабська, я б сказала - бо залежна від стаху бути "залежним".
« Останнє редагування: 18 Квітня 2012, 21:55:39 від сонечко я »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
дружба+флірт=...
« Прочитано #86 : 18 Квітня 2012, 22:16:46 »

У цьому випадку - рабська, я б сказала - бо залежна від стаху бути "залежним".

Я десь казав, що боюся бути залежним? Я вже давно зрозумів, що це безперспективно, але для Вас, Сонечко, повторю ще раз: Я не бачу в цьому змісту. Ніякого шляху до свободи. Якби в цьому була хоч якась необхідність! Але ж немає! Всі ці побрехеньки про "високі і чисті" відносини між "двома половинками" — брєдова казочка для тих, хто боїться (або не хоче) ставити перед собою єдине вірне запитання. І тому ніколи не відповідає на нього.
Якщо людина дозріла, вона сама до всього дійде. Тільки б не обманювала себе в черговий раз — і все буде добре.

Не зроблять людину щасливою ніяка родина, ніяка сім'я, ніякі хоч би які зависокі, бл.., стосунки.
А от щаслива людина, кого завгодно і що завгодно може зробити щасливою.
Не стосунки і відносини роблять людину щасливою, а людина робить стосунки такими, якими вважає за потрібне.
(ибо Сын Человеческий есть господин и субботы. — Если вы понимаете, о чём я)
(Где будет труп, там соберутся стервятники. — Если вы понимаете, о чём я)

Щаслива родина — ознака щасливої людини, але не навпаки.

Всі нормальні люди в душі прагнуть "правильних" відносин, навіть ті, які з якихось причин змінюють одного партнера за іншим. Всі в душі надіються на те,що зустрінуть єдину людину, яка кохатиме нас і з якою можна щасливо прожити усе життя. А хто не може знайти, то поступає як лисиця у байці про виноград. І навіть, коли знаходить, та в силу своєї ліні чи егоїзму не хоче прикладати зусиль на примирення, на те, щоб зрозуміти іншого, щоб допомогти чи підтримати і т.д. той також буде казати що то - рабство. Та ні - це звичайна людська ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Ви праві - всі люди різні. І якщо ти не готовий брати на себе відповідальність за свої поступки і за СПІЛЬНІ стосунки, то краще обмежитись платонічним фліртом та дружбою. Це набагато краще і чесніше ніж одружитись і гуляти. За одно у першому випадку і гени, які несприяють росту демографії країни не передаватимуться.
Але є ще ті, які не шукають легковажності, вічних безвідповідальних розваг  і "свободи", а шукають саме відповідльних=серйозних стосунків. Освячених коханням і Богом. І тоді такі шлюби уже ніяк не можуть бути рабськими. Не все у них легко, але Вам певно буде дивно - та якраз у таких сім"ях люди знаходять свободу і гармонію.

Такий бред і вінігрет )) Там тобі і гени, і відповідальність, і демографія країни...
Візьмемо хоча б оце:

Ви праві - всі люди різні. І якщо ти не готовий брати на себе відповідальність за свої поступки і за СПІЛЬНІ стосунки, то краще обмежитись платонічним фліртом та дружбою. Це набагато краще і чесніше ніж одружитись і гуляти.

1. Чому це краще??
2. Чому одружитись і гуляти недобре??
Я не розумію.

Він чудово розуміє про що каже.

Зважаючи на те, що він пише — так не виглядає. Він — людина, яка, як і велика частка людства, що знаходиться у жорсткому полоні слів та понять.


І тут Вас Чак розчарую - він набагато багатша людина душевно і духовно ніж "вільні гульвіси по життю".

Можна б було би тут розводити шмарки про те, що багатство це визначається за плодами. Я про його плоди нічого не знаю.
Але, дайте, відповідь на одне запитання: Що значить духовно багата людина? Тим більше як може бути хтось духовно багатший за когось??
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
дружба+флірт=...
« Прочитано #87 : 18 Квітня 2012, 23:26:28 »

Не стосунки і відносини роблять людину щасливою, а людина робить стосунки такими, якими вважає за потрібне.
Щаслива родина — ознака щасливої людини, але не навпаки.
Ви тут не помилились? В першому випадку кажете, що не стосунки роблять людину щасливою, а в іншому, що родина - людину, а не навпаки. Запутались.
Звичайно, що ніяка родина не зробить людину щасливою, коли вона сама того не хоче.(Як у притчі про блудного сина - син поки не прогулявся і не намикався по світу того родинного щасття не зрозумів і не оцінив). І водночас - "щаслива родина - ознака щасливої людини". У щасливій родині - щасливі люди. Але те щасття люди самі ж і створили. Не думаю, що сім"я де гуляють і цим завдають біль може бути щасливою, правда? Це відповідь на:
1. Чому це краще??
2. Чому одружитись і гуляти недобре??
Я не розумію.
Тому, що не буде щасливої родини. А значить і щасливої людини. Раз гуляє - щось не влаштовує, і це щось людина не хоче змінювати, бо як писав ДДК - не хоче прикладати зусиль - краще пошукати на стороні щось тимчасово-"безтурботне".
Такий бред і вінігрет )) Там тобі і гени, і відповідальність, і демографія країни...
Це я до того, щоб не народжувались діти від таких, які потім їх кидають на призволяще, бо треба ж далі гуляти, "я ж не нагулявся. А чим погано убити ту дитину? - убий і гуляй зі мною далі - так же багато чинять. А ні - то тягни її у напівголоді поки не матимеш змоги змінии ситуацію сама". Тому тим, які не готові брати відповідальність за вчинки, повторюю - краще мати платонічні відносини(бо запобіжні засоби не настільки надійні як декому здається). Тож і про демографію згадала - щоб такі "розумники" не плодились і не передавали гени з такою брудною інформацією. А плодились ті, які хочуть тих діток і готові про них дбати, навчати світлому і чистому, а не про те куди пристроїти свою ковбаску на потертих яйцях.
Ви привели мені цитати з Біблії,  і  Ви також постарайтесь зрозуміти навіщо заповіли нам такі слова: "не гоже людині бути одною" і "Покине тому чоловік свого батька та матір, і стануть обоє вони одним тілом, тим то немає вже двох, але одне тіло. Тож, що Бог спарував, людина нехай не розлучує!" Як думаєте, для чого парує Бог саме на довічно?
 
« Останнє редагування: 18 Квітня 2012, 23:46:30 від сонечко я »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
дружба+флірт=...
« Прочитано #88 : 19 Квітня 2012, 00:04:20 »

для чого парує Бог саме на довічно?

а ви самі скажіть
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
дружба+флірт=...
« Прочитано #89 : 19 Квітня 2012, 00:45:51 »

а ви самі скажіть
так Ви тоді скажете, що я розказую як кому жити. А як самі дойдете до відповіді - то і сприймете її інакше.
Я, на відміну від деяких своїх знайомих, не сприймаю безневинний флірт як початок дороги в прірву :). Я вірю в дружбу, бо це вже підтверджено досвідом (правда, коли та дружба між різностатевими людьми, то чоловік таки рано чи пізно у 99% спробує перевести її в інше русло).
Я підтримую те, що людина сама дійде до певних відносин і ні в якому разі не можна її насильно до того підштовхувати. Вона сама собі хазяїн.
І водночас багато з чим можна посперечатись. Тому що не даремно Бог створив усякої тварі по парі і спарував людей.
« Останнє редагування: 19 Квітня 2012, 01:04:07 від сонечко я »
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
дружба+флірт=...
« Прочитано #90 : 19 Квітня 2012, 13:33:06 »

Дуже смішно . А на інакших умовах навряд чи хто згодиться продовжувати відносини.
"Інші"  умови  для  коханок - гроші.
чому? А що у "кохана-коханий" такий початок шляху не може вивести?
Навряд чи може. Припускаю лише що хтось один з них може перейти у такий стан.
Нічого собі легко і зручно. Часто на коханок стільки грошей і часу потрібно! Що легше, спокійніше і вигідніше таки сімейні відносини, де тебе приголублять, нагодують, обігіріють і все лише за "за красиві очі".
Ще раз підкреслюю що сім'я - це перш за все ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ на відміну від "легких" відносин. Ось вона може стати непомірно важким вантажем для партнерів.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
дружба+флірт=...
« Прочитано #91 : 19 Квітня 2012, 15:08:06 »

Ще раз підкреслюю що сім'я - це перш за все ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ на відміну від "легких" відносин. Ось вона може стати непомірно важким вантажем для партнерів.
сім'я - це якрас і є легки відносини, і чим вони легші, тим кріпче сім'я  :)
а відповідальність, це коли захочеш ше шось мати на стороні ;)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
дружба+флірт=...
« Прочитано #92 : 19 Квітня 2012, 15:32:31 »

а відповідальність, це коли захочеш ше шось мати на стороні
-ага.важко мати 2х коханок аби не знала половина і вони обидві не знали про існування одна одної і всіх матеріально забезпечувати
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

дружба+флірт=...
« Прочитано #93 : 19 Квітня 2012, 15:38:24 »

ти ще забув за таку дрібничку, як якісний секс з усіма трьома... :)
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
дружба+флірт=...
« Прочитано #94 : 19 Квітня 2012, 15:58:59 »

Це з тої опери "прежде чем заводить любовницу, научись заводить жену"))))
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
дружба+флірт=...
« Прочитано #95 : 19 Квітня 2012, 16:12:11 »

ти ще забув за таку дрібничку, як якісний секс з усіма трьома...
-я з двома пропустив.пішов додому  :patient

Відповідь від: 2012-04-19, 16:10:35
прежде чем заводить любовницу, научись заводить жену
-жінку заводити-потім не захлохне.доведеться супружий довг перевиконувати за півроку :=)а коханка і на гроші заведеться
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
дружба+флірт=...
« Прочитано #96 : 19 Квітня 2012, 16:29:24 »

Та мабуть не всі коханки на гроші заводяться))) Як бути з категорією тих коханок, що вже забезпечені грошима?))
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #97 : 19 Квітня 2012, 16:30:11 »

коханка і на гроші заведеться
а нащо вона тоді?  :unknow
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
дружба+флірт=...
« Прочитано #98 : 19 Квітня 2012, 16:34:10 »

Це вже в тему про збочення))) Якийсь особливий різновид - тащитись від грошей в сексуальному плані  :=)
Відповідь від: 19 Квітня 2012, 16:31:28
В мене вже фантазія розігралась  :-D

Звісно ж є вислів, що віагра для жінок в ювелірці продається, але не потрібно утрірувати.

То десь в анекдотах писало про жінку, яка весь час від чоловіка вимагали то нову шубку, то ще щось, на що він, вже виснажений, відповів "Та на, жери вже краще гроші"))))
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
дружба+флірт=...
« Прочитано #99 : 19 Квітня 2012, 16:37:21 »

Як бути з категорією тих коханок, що вже забезпечені грошима?
- з ними ще цікавіше.познайом як будеш таких знати. вчора випадково натрапив на передачу Давай поженимся. герой-людина шоу-бізнесу.музикант і мачо.його вибрали для знайомства  3 дівчини.перша розповідала про свого хлопця який її морозився  і вона мусила йому платити.потмі платила за його слово в смс-1н долар. звісно вона як дитина яка тупає ногами зі словами хочу,але цікаво.Вона його питала скільки макс він заробляє в день.Звісно це цікавить більшість жінок..але мабуть на так аби питати це відкрито.
 сама передача цікава тим що туди приходять переважно ті які все перемацали і все набридло.як в анекдоті про позу бобра й бомжа.цікаво подивитись на таких людей яких в житті багато що вже не цікавить ,як вони вибирають собі пару з подібних собі

Відповідь від: 2012-04-19, 16:35:49
"Та на, жери вже краще гроші"
-во-во..мова якраз про подібний випадок. мова не йде про бажання через гроші.гроші-то скоріш як стимуляція
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225