Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Як Ви ставитесь до флірту між друзями?

фліртую з усіма
- 10 (34.5%)
фліртую рідко
- 6 (20.7%)
ставлюсь негативно
- 4 (13.8%)
мені якось байдуже
- 5 (17.2%)
фліртую тільки на роботі
- 3 (10.3%)
фліртую тільки з друзями
- 1 (3.4%)

Всього голосів: 29


Автор Тема: дружба+флірт=...  (Прочитано 72231 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
дружба+флірт=...
« Прочитано #60 : 20 Січня 2012, 22:35:39 »

живе все життя з тобою
живе сама присрасть чи спомин про неї? Тоді вона не
може бути короткочасна
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
дружба+флірт=...
« Прочитано #61 : 20 Січня 2012, 22:38:57 »

Навіть  не  знаю...  Я  завжди  розрізняю  і  відчуваю  флірт.  Мені  здається  що  флірт  може  перерости  лише  в  пристрасть.  Палку,  спалюючу  але  пристрасть  лише.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
дружба+флірт=...
« Прочитано #62 : 20 Січня 2012, 22:44:00 »

Сонечко :) ти шо :=) який спомин про неї, вона живе, але ії треба мати :) ясно шо сама пристрасть скоротічна :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
дружба+флірт=...
« Прочитано #63 : 20 Січня 2012, 22:51:45 »

Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
дружба+флірт=...
« Прочитано #64 : 20 Січня 2012, 22:54:44 »

Мені  здається  що жінки  фліртують  щоб  дражнити  і  приваблювати  чоловіків.  А  чоловіки  щоб  побл*****ть.  Такий  підхід  до  відносин  прямо  спочатку  визначає  несерйозність  їх.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
дружба+флірт=...
« Прочитано #65 : 20 Січня 2012, 23:03:12 »

Цитата: Alexander від Сьогодні в 22:32:24
живе все життя з тобою
 
Тоді вона не

Цитата: Alexander від Сьогодні в 22:11:48
може бути короткочасна

АЛЕКСАНДЕР, не путай мене. Раз живе все життя, то ніяк не скоротічна.
Мені  здається  що жінки  фліртують  щоб  дражнити  і  приваблювати  чоловіків.  А  чоловіки  щоб  побл*****ть.  
Та у кожного своя мета флірту. Це може бути і як перший крок  до чогось більш серйозного. Типу сигналу - "зверни увагу, біля тебе Я"...Було б мяко кажучи дивно при перших зустрічах бити в лоб фразою - " давай познайомимось, бо я хочу одружитись\заміж" А раптом перед тобою не прекрасна Василиса, а перетворена жаба.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
дружба+флірт=...
« Прочитано #66 : 20 Січня 2012, 23:12:30 »

Ну  навіщо  так  відразу  казати:  познайомимось  щоб  одружитись?  Але  мені  здається  що  ВСІ  завжди  мають  певне  ставлення  до  того  яких  вони  хочуть  відносин  з  конкретною  людиною:  серйозних  чи  ні.  А  далі  вже  як  вийде.  Чи  не  вийде.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
дружба+флірт=...
« Прочитано #67 : 20 Січня 2012, 23:29:12 »

Але  мені  здається  що  ВСІ  завжди  мають  певне  ставлення  до  того  яких  вони  хочуть  відносин  з  конкретною  людиною:  серйозних  чи  ні.
Щоб мені захотіти серйозних відносин з конкретною людиною, мені потрібно її краще пізнати, придивитись, прислухатись і т.д. Думаю відразу може виникнути лише бажаня. А бажання, гадаю, не відноситься до серйозних відносин - то для міражів чи пристрасті.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
дружба+флірт=...
« Прочитано #68 : 20 Січня 2012, 23:43:42 »

Тут  я  згідний.  А  як  змінюється  флірт  на  серйозне?  Як  це  виглядає?  Як  до  цього  ставиться  партнер?  Чи  він  продовжує  несерйозні  відносини  зі  свого  боку?  Як  його  "перебудувати"  на  інше?
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
дружба+флірт=...
« Прочитано #69 : 21 Січня 2012, 00:18:18 »

Тут  я  згідний.  А  як  змінюється  флірт  на  серйозне?  Як  це  виглядає?  Як  до  цього  ставиться  партнер?  Чи  він  продовжує  несерйозні  відносини  зі  свого  боку?  Як  його  "перебудувати"  на  інше?
Ой, скільки питань :). Як змінюється? Виростає, як дітки із старих штанців. Як ставиться партнер - то вже від кожного конкретного випадку (тобто - партнера) залежить. Його не потрібно перебудовувати - потрібно просто вибудовувати відносини.
Так зацікавити собою, щоб він\вона уже дихати без тебе не могли ;). А тут уже варіантів море на шляху до переконання, що ти саме та людина, про яку він\вона мріяв\ла :). Ну, жінкам легше - вони оцінюють і заціквлюють, а переконують саме чоловіки в основному...
...а що, Вам потрібна порада ;)?...О, уже фліртую :-[ чи ні  :unknow?
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
дружба+флірт=...
« Прочитано #70 : 21 Січня 2012, 02:12:04 »

уже фліртую  чи ні
-ні
 завдяки соц мережам та телефону можна спершу взнати все про людину а потім схилити куди треба чи поцілувати при першій зустрічі чи переспати(принаймні в мене так було.далеко їздив але воно було варте того.після 5ти років дівчина каже наче то було вчора .все памятає).
1.кілька речей:при першій бесіді вона казала що хоче друга для спілкування бо хлопця вже має.а вийшло..
2. хлопець не шкаф.завжди можна посунути-перевершити  його.то залежить що вона захоче.тре стимулювати
3.важко зрозуміти жінку коли вона сама себе не розуміє.коли йде купляти капці а купує капелюшок.
4.2 рази на місяць після і до циклу вона взагалі непередбачувана й дратівлива.хоч ховайся десь.тут хіба силою.
кажуть"зачем девушку вламывать на секс если я физически сильнее".
кажуть депутати Власть не дают,власть берут.
флірт сцука заманчиво.. давно мені було нудно й я написав листа в жіночу газету.його надрукували.
я не врахував що газета виходить по всій Україні.бажаючих пофліртувати спершу назбиралось на сторінок 60.потім тисяч 7
кожна хотіла фліртувати аби то перейшо в шось ібльше.до кольору до вибору.
але я спілкувався з однією.якби я тоді знав що її цікавило лише спілкування-тепер за прогавлений час готовий її забити.
 кажуть що самий простий(на жаль) спосіб добитись жінки з усіх існуючих-це її напоїти.є своєрідні напої-стимулятори.
моїй колишній досить було однієї ром коли для того аби вона привселюдно полізла в штани.
 можна тягнути-фліртувати а можна хирувати-мудрувати. кому що треба. або казати прямо давай так-то й так-то.
є такі люди які відкрито пропонують себе.в більшості можна отримати ляпаса.але знайдеться завжди та яка не відмовить.
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
дружба+флірт=...
« Прочитано #71 : 02 Квітня 2012, 17:34:00 »

хлопець не шкаф.завжди можна посунути-перевершити  його.то залежить що вона захоче.тре стимулювати
Так і є. Бо чоловіки - то самці з розвинутим "основним" інстинктом.

Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
дружба+флірт=...
« Прочитано #72 : 02 Квітня 2012, 18:18:57 »

Цитувати (вибране)
Хлопець не шафа
. Хм...А що шафу посунути слабо? Хилі такі чи "ключик" заважає? А може їй цього якраз і потрібно - пересунути шафу? От і вам і стимул.
Чи хлопчики шафи не двигають - вони у них сидять? (одні - стимулюють, інші - симулюють ;) ) і очікують ко можна буде фліртувати знов.
Так, дійшло - ті, що сидять у шафах - то кандидати на флірт. А ті, що шафи двигають - претенденти на серйозні відносини. ;)
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
дружба+флірт=...
« Прочитано #73 : 18 Квітня 2012, 14:40:37 »

Мета  виправдовує  засоби.  Цинічно  але  це - сувора  правда.  Флірт  є  прямим  шляхом  до  стосунків  «коханка – коханець».  Майже  100  відсотків  випадків.  Сьогодні  такий  тип  стосунків  є  переважним.  На  жаль.  Притому  для  усіх.  Для  тих  хто  шукає  свою  другу половину,  також  для  тих  хто  вже  одружений.  Смішно  тут  те  що  кожна  коханка  прагне  бути  КОХАНОЮ.  А  кожний  коханець  прагне  бути  БАЖАНИМ.  Ось  така  різниця.  А  саме  ЛЮБОВ  з  подібних  відносин  не  виникає  тому  що  у  кожного  з  партнерів  СВОЯ  мета.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
дружба+флірт=...
« Прочитано #74 : 18 Квітня 2012, 16:07:00 »

   Але  чому  раптом  виникла  така  ситуація  що  майже  усі  «обросли»  коханками  та  коханцями?  Чому  сьогодні  так  легко  заводять  паралельні  відносини?  Яка  ПРИЧИНА?  Позашлюбні  відносини – це  завжди  розваги,  завжди  без  проблем,  і  головне – не  вимагають  відповідальності.  Сімейне  життя – навпаки.  Це  часто  важка  праця,  це  часто  головний  біль  та  зависока  відповідальність.  А  ось  умови  нашого  сучасного  життя  зовсім  не  сприяють  тому  щоб  підтримувати  сімейні  стосунки.  До  речі,  ці  умови  не  сприяють   будь-яким   серйозним   чи  довготривалім  стосункам  взагалі.  Тому,  якщо  ви  не  зважаючи  ні  на  що  хочете  мати  якісь  стосунки,  вам  знадобиться  витратити  певні  зусилля.  Чим  серйозніше  стосунки,  тим  більше  зусиль  має  бути  витрачено.  На  жаль,  люди  вже  стомились  прикладати  зусилля  щоб  вижити.  Тому  часто  просто  не  вистачає  сил  щоб  жити.  Флірт,  коханки-коханці,  зради,  безвідповідальність – це  легко,  зручно  плюс  адреналін.  І  хай  собі  це  шлях  в  нікуди,  хай  собі  це  вбивство  себе  крок  за  кроком.  Ми  так  виживаємо.  В  середовищі  ілюзії  задоволення  та  примарних  насолод.  У  гіркій  ілюзії  щастя….
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #75 : 18 Квітня 2012, 16:08:47 »

На  жаль,  люди  вже  стомились  прикладати  зусилля  щоб  вижити.  Тому  часто  просто  не  вистачає  сил  щоб  жити.
 :agree  :'(
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
дружба+флірт=...
« Прочитано #76 : 18 Квітня 2012, 16:35:49 »

На  жаль,  люди  вже  стомились  прикладати  зусилля  щоб  вижити.  Тому  часто  просто  не  вистачає  сил  щоб  жити.

че-то я не врубаюсь, шеф... у нас апокалипсис на дворе? Какие нахрен усилия, чтобы выжить? О чём ты говоришь?!

Система вынуждает нас придерживаться определённых правил. Так, чтобы нами было легче управлять.
При этом сами "админы" этой системы спокойно эти правила игнорируют.
Как сказано: Они навязывают и возлагают на плечи людям бремя невыносимых обязанностей, а сами и пальцем не хотят шевельнуть, чтобы исполнить их.
(Св. Евангелие от Матфея 23:4)



Какая такая необходимость в обязательных серьёзных отношениях? Разве они не должны возникать сами собой?
Непомерные усилия нужны как раз для того, чтобы поддерживать "правильный" в общепринятом понимании образ жизни.
Он высасывает все жизненные соки. Не даёт свободы.
Есть люди, которым нужна семья, определённость, ориентир в жизни, в конце-концов. По другому они просто себе жизнь не представляют. Просто, никогда не думали, что можно жить иначе.
Зачем всех загонять в эту ... яму.

Пусть люди живут как хотят.
Семья, в традиционном понимании, уже давно не является залогом счастья. В 99% — это несчастные люди. Рабы.

Хай живе флирт и дружба!  :-D
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
дружба+флірт=...
« Прочитано #77 : 18 Квітня 2012, 16:40:51 »

Какие нахрен усилия, чтобы выжить? О чём ты говоришь?!
думаю, ДДК мав на увазі зусилля, потрібні для "побудови" стосунків і для їх збереження. Бо ситуації різні бувають :(
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
дружба+флірт=...
« Прочитано #78 : 18 Квітня 2012, 16:43:57 »

думаю, ДДК мав на увазі

да, хрен его поймёт  :unknow  :=)
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
дружба+флірт=...
« Прочитано #79 : 18 Квітня 2012, 16:50:31 »

да, хрен его поймёт
він мав на увазі що треба реалізувати себе в сімейному житті.адже в цьому його сенс.не плутати з деу)).
запитання до ДДК,за всі роки не сивого життя не був одружений бо шукав свою музу?
ми нічого не знаєм про людину яка нас вчить мудрості.все це так довго тлумачить Chuk  ;)
грунтуючись на власних знаннях чи наступлених граблів.декому треба пройти по граблях самому.
важко вчитись на чужих помилках.охота перевірити аксіоми)
 також скажу інакше: коли думаєш в нашій неньці що завтра будеш жерти-інші думки набирають другого плану

Пусть люди живут как хотят
-стопудів.в кого як получається. хтось в 35 років бичує сам бо всі "не такі"як треба або недостойні й хрони.
а хтось користується ситуацією й кожного вечора приміряє половинку чи підходить.
я вже казав що гарні дружини виходять з колишніх повій чи просто дам які все перепробували
їм більше не хочеться й не тягне. й вони знають толк в житті.
якш толк не вийшов коли курили дурь
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225