Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Куди поїхати цього літа?  (Прочитано 74095 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #20 : 27 Червня 2011, 13:22:41 »

Можливо, нам заспонсерують відпочинок хороші люди з Москви. То ми знайшли ось такий сімейний пансіонат, орієнтований на діток. Азовське море (Арабатська стрілка) + озеро Сиваш з цілющими грязями + гаряче джерело з бальнеологічною лічницею. Все в одному місці. Правда, як там також зможемо розповісти уже через 2 тиждні.  А може хто до нас приєднається? (Я уже розпитала - на всіх вікнах там протимоскітні сітки, номери із зручностями, 3х разове харчування (є дитяче меню), є навіть кондиціонери в деяких номерах. Гарні дит.майданчики, для дітей безплатні вистави і розважально-розвивальні програми з живими "іграшками",...). Холери там нема :)
www.sourcehealth.in.ua
Є вільні номери в окремих домиках з усіма зручностями. А у мене є 2 квитки туди на потяг ;) на 29.06. Просто наш товариш-меценат на те число не встигне. Тож будем здавати, вірніше міняти на пізніше трішки.
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #21 : 28 Червня 2011, 17:00:12 »

Все залежить від того, чого саме Ви чекаєте від відпочинку. Ми відпочивали в Турції.
Розкажіть будь-ласка. Думаю цікаво не тільки мені.
Записаний

Garrett

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    23 Липня 2014, 12:47:51

    Звідки: Калуш
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #22 : 29 Червня 2011, 04:55:25 »

Цікава тема :drink
На днях збираюсь їхати на море! І хотів би вспіти прикупити якусь хорошу маску з трубкою до 500 грн! Може хтось порадить якусь цікаву модель? І де в нас в Калуші або в Франківську є нормальний вибір? Вибачте, якщо може трохі не в тему написав!
Записаний
КУПЛЮ МАШИНУ ВРЕМЕНИ. Можно Б/У...

LEB

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • ЖИВУ ЩОБ-ЖИТИ,КОХАТИ І СМІЯТИСЬ
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2024, 12:34:13

    Звідки: В.Стуса
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #23 : 03 Липня 2011, 09:34:18 »

цього літа в вересні :=)буду піднімати економіку і інвестувати в південо-кримське населення :prapor: :drink :russin :beach :beach :beach :beach
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #24 : 03 Липня 2011, 10:14:18 »

Все залежить від того, чого саме Ви чекаєте від відпочинку. Ми відпочивали в Турції.
Розкажіть будь-ласка. Думаю цікаво не тільки мені.

Ви запитуйте, що саме цікавить, я напишу.   :)
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #25 : 03 Липня 2011, 10:30:25 »

Цитувати (вибране)
Ви запитуйте, що саме цікавить, я напишу
теж відпочивав, можу написати. Оцінив би на 4+. Єдине що трішки підпортило, це коли ми приїхали в готель, нас поселили в номер в якому не було телевізора і текло зі стелі у ванні. На другий день вибачились і переселили в інший. А ще це їжа трішки одноманітна, з мяса тільки курятина, фруктів маловато було, деколи основної страви неставало) Ну це думаю залежить ще від готеля.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #26 : 03 Липня 2011, 11:07:00 »

Ну це думаю залежить ще від готеля.
Так від готеля.
В нас був чистенький номер, з телевізором, навіть українські канали (хоч ми не мали часу його дивитись ), зелена велика територія з озерцями, павліни, рибки в озері. Їжа вся свіжа, дуже чисто, різноманітно. Багато риби, гов"ядина, баранина, індичатина, кури,гриби і смачні овочі та фрукти. Випічка.

Та головне це тепла погода, свіже повітря, чисте море.  :good

Два роки тому були в ішому готелі, з меншою територією. Та галькою. Перевага там була в гарній анімації. Їжа трошки менш різноманітна, номери гарні.

Та якщо їдете з дітьми то лише на пісок.  Тому й кажу, що відштовхуватись треба від відпочиваючих. Для сімей з дітьми потрібно одне, для лише дорослих інше.
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #27 : 05 Липня 2011, 09:17:41 »

 :dopovid
Скоро Юрко з Рибкою приїдуть і все розкажуть...  :)
 А поки можна трохи посерфити по агенствах... http://www.edemtour.com/   :good

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #28 : 05 Липня 2011, 15:20:10 »

В нас був чистенький номер, з телевізором, навіть українські канали (хоч ми не мали часу його дивитись ), зелена велика територія з озерцями, павліни, рибки в озері. Їжа вся свіжа, дуже чисто, різноманітно. Багато риби, гов"ядина, баранина, індичатина, кури,гриби і смачні овочі та фрукти. Випічка

А куди саме ви їздили? Бо хочу скоро вибратись відпочити в Турцію, та й думаю на якому варіанті зупинитись.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #29 : 05 Липня 2011, 15:42:00 »

Ми були в Сіде, минулого разу в Кемері.


Ви вже вибрали район та готель? Я довго вивчала готелі та райони, перш ніж їхати.

Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #30 : 05 Липня 2011, 15:48:44 »

Я була десь біля Сіде в готелі Адмірал, але він занадто шумний. А той готель, що тобі більше сподобався як називається?
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #31 : 05 Липня 2011, 16:35:58 »

Я теж розглядала Адмірал, але саме тому, що великий та біля дороги відкинули варіант.

Ми були в http://www.tophotels.ru/main/hotel/al2433/ Grand Prestige 5*

Якщо шукати за помірну ціну то завжди є "+" та "-".

В цьому готелі багато дітей, та дитяча анімація як і доросла є посередня.
Харчування, чистота в кухні, басейнах є гарні.
Мінус ще може бути дорога на пляж хвилин 5.

Відгуки за ссилкою правдиві.
Великою перевагою є досить велика доглянута територі. Снідати та обідати можна на терасі під виноградником, на території три маленькі озерцяз рибками та качечками, проте немає несвіжого запаху. Дуже приємно вечеряти на вулиці біля озерця.
Нас було дві сім"ї з дітьми, нам сподобалось.
Ціна між іншим десь така як в Адмірала.

Відповідь від: 05 Липня 2011, 16:10:49





Фойє. Тут ввечері грала піаністка

Відповідь від: 05 Липня 2011, 16:28:21
Озерце

Дитячі гірки і дитячий басейн

Дорослі гірки


Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #32 : 05 Липня 2011, 17:58:29 »

цікаво все це читати . у всьому світі уже давно в моді "активний" відпочинок , а україна з росією на пару бухають в гнилих і смердючий помийний ямах :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #33 : 05 Липня 2011, 18:18:35 »

 :=) Відпочинок проводять так, як вважають за потрібне, а не так як у моді" у всьому світі"  ;)В нашому готелі було 70% 'європейців.

І щодо бухають, то хто де відпочиває, тут Ви праві. Спробуйте без "бухають" в нормальному готелі, може сподобається.   :P
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #34 : 06 Липня 2011, 00:02:30 »

Відпочинок проводять так, як вважають за потрібне

точно .   я взагалі то ні в кого пляшку з рук не вириваю , жаль що людина не розуміє що з 52 тижнів хоча би один тиждень можна подарувати для тіла і подихати чистим повітрям , прочистити організм ( в тому числі від хробаків , які живуть в нашому організмі ) , дати перепочинок ниркам і печінці :)   

а мені без "бухають" подобається . 

хоча з іншої сторони нехай бухарики і їм подібні  їдуть в турцию - може лімниця буде без них чистіша
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #35 : 06 Липня 2011, 00:34:32 »

жаль що людина не розуміє що з 52 тижнів хоча би один тиждень можна подарувати для тіла і подихати чистим повітрям , прочистити організм ( в тому числі від хробаків , які живуть в нашому організмі ) , дати перепочинок ниркам і печінці
 Тобто, на морі людина не може подихати свіжим повітрям, а прочистити організм і дати перепочинок ниркам і печінці можна тільки на Лімниці? Я Вас правильно зрозуміла?
нехай бухарики і їм подібні  їдуть в Турцію - може Лімниця буде без них чистіша
Бухарики проп"ють гроші тут і Турція їм не світить (принаймні більшій частині).

у всьому світі уже давно в моді "активний" відпочинок , а україна з росією на пару бухають в гнилих і смердючий помийний ямах

 В країнах, де живуть "активні" відпочиваючі, панує спокійне впорядковане життя. Тим людям не вистачає нових вражень. А в наших країнах люди часто їдуть відпочивати на пляжах, щоб на декілька днів забути про свої клопоти, про негаразди та нестабільність.
 Особисто я уже навіть не про море мрію, а про 3 дні таких вихідних, щоб навіть з ліжка не вставати. :=) Думала, що повезу дітей до батьків і там на пару днів затримаюсь, з друзями зустрінусь. Ага, затримаюсь, на 2 дні по роботі. Це не вихідні, а командіровка получиться. А Ви розказуєте як треба правильно відпочивати. :=)
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #36 : 06 Липня 2011, 03:28:48 »

Тобто, на морі людина не може

звичайно може . тільки бухарики їдуть не на море а в готель ( як пишуть все оплачено ) . тому напевне  треба ПРАВИЛЬНО ставити питання .

а бухарики якраз то гроші заплатят і будут бухати на шару - мічта їдійота : для цього і їдуть в такі тури

а саме головне , що наші люди їдуть в ті готелі , щоб зустрітись з іншими нашими людьми і там активно набирають нових клопотів , негаразди та нестабільність . особливо коли такі же вони тими же турхвірмами користуються :)  що в країнах де живуть активні відпочиваючі часто буває і війна , і бандитизм , і страшне безробіття  .  там люди просто почали розуміти , що побухати вони і так зможуть кожен день і тому на ці три дні беруть ПІШУ прогулянку по горах , чи до озера , чи на роверах . я не говорю про екстремалів , що можуть через всю африку за місяць проїхати , а про нормальних робочих , офісний планктон чи в загальному середній клас . в мене знайома пара з литви уже пів еуропи на роверах і по прогулкам по скалах обійшли . і багато часу при цьому не тратять .а україна сама як четвертина еуропи .

 а немає такого поняття : правильно відпочивати . кожному своє - хто хоче бухати , хто нажратись і спати цілими днями , хтось - телевізор по 25 годин на добу дивиться , хтось - без шприца і коноплі дальше носа нічого не бачить . так що все на своєму місці - як кажуть кожен сам володар своєї долі .

 ось для бажаючих фото з супер пупер готелю в турциї


ось ще готелі на вибір  :

http://www.tophotels.ru/main/hotels/83/

а ось ще цікавий момент :

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=U9WZX3Ytl5w" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=U9WZX3Ytl5w</a>

саме цікавіше що проблема почалась з того , що німцям чи іншим наливали в склянки а "русскаязічнім" лише в пластиковий стаканчик , який мили і перемили 
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #37 : 06 Липня 2011, 10:16:35 »

у всьому світі уже давно в моді "активний" відпочинок
Що заважає активно відпочивати в Турції чи в Єгипті? Хто бажає, той "загартовує" печінку та нирки, а хто за активний відпочинок - обирає собі відповідні варіанти (благо пропозицій щодо екскурсій і т.п. предостатньо). Їдучи відпочивати на море, не обов'язково спиватись.

Чи можливо Ви під "активним відпочинком" мали на увазі зелений туризм? :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #38 : 06 Липня 2011, 10:24:30 »

derevynka заспокойтеся, чим більше виїдуть  в Турцію, тим більше вам місця на Лімниці. ;)
 Не шкодуйте чужі нирки і печінки, дбайте про свої нерви і рівновагу, бо щось надто розхвилювались.  :)


Записаний

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30

Куди поїхати цього літа?
« Прочитано #39 : 06 Липня 2011, 11:20:05 »

 to Лалія  +100000   :D
Записаний