Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Акції, концерти, фестивалі, оголошення  (Прочитано 221331 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #60 : 07 Квітня 2008, 14:02:52 »

Шанувальникам групи "Арія"
Див. http://mas-wish.mylivepage.com/forum/1245/1528_
Записаний
When doctors differ who is to decide?

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #61 : 08 Квітня 2008, 15:48:28 »

Хто поїде?
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #62 : 13 Квітня 2008, 23:05:21 »


Хто поїде?
Я поїду!Якщо ЗНО здам!  :)

У вівторок, 15.04.2008 в Муніципальному Центрі відбудеться "Комедійний Вечір" присвячений якісь там річниці чогось там помаранчевого.... за участю: Пан Пупец,Undenground Demension,Інший світ,К.О.М.А.,Алкокс,Перпетум Мобіле,5 поверх
ціна:10грн    
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Кітка_Проня

  • Модератор
  • *
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #63 : 14 Квітня 2008, 08:49:27 »


У вівторок, 15.04.2008 в Муніципальному Центрі відбудеться "Комедійний Вечір" присвячений якісь там річниці чогось там помаранчевого.... за участю: Пан Пупец,Undenground Demension,Інший світ,К.О.М.А.,Алкокс,Перпетум Мобіле,5 поверх
ціна:10грн   
гагагагааааааааа........... я СтопудІв пІду вТИкнути на оДну "банДУ"...   :D =)) жаЛь тАк дЕсяти гРН на тУ туфту, шо копЙец... алЕ всЕ ж хоЧеться ПорЖАти+) Там ше Сина мАшина бУдуть, чом не нАписав?
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #64 : 14 Квітня 2008, 20:21:37 »


Там ше Сина мАшина бУдуть, чом не нАписав?
Хм...по-МоЄмУ СинОї МаШиНи Не бУДе... :unknow
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Кітка_Проня

  • Модератор
  • *
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #65 : 19 Квітня 2008, 20:14:36 »


Там ше Сина мАшина бУдуть, чом не нАписав?
Хм...по-МоЄмУ СинОї МаШиНи Не бУДе... :unknow

тА, сорРІ, воНи маЛи бути тижДЕнь до тоГо
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #66 : 19 Квітня 2008, 20:32:24 »


У вівторок, 15.04.2008 в Муніципальному Центрі відбудеться "Комедійний Вечір" присвячений якісь там річниці чогось там помаранчевого.... за участю: Пан Пупец,Undenground Demension,Інший світ,К.О.М.А.,Алкокс,Перпетум Мобіле,5 поверх
ціна:10грн   

Ось трохи фоток: http://nashemisto.if.ua/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=52&gid=8
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

отрута

  • Користувач
  • **
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 97
  • Останні відвідини:
    10 Червня 2009, 22:20:23

    Звідки: Франківськ наГггг
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #67 : 20 Квітня 2008, 16:51:20 »

 :) на тих фотках я десь є  8)
Записаний

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #68 : 24 Квітня 2008, 21:46:34 »

З 2 по 4 травня в Дні міста Івано-Франківська відбудеться Фестиваль "Х-Гуцулія".
Увага - 4-ого числа на площі біля міського озера виступатимуть:Пан Пупець, Грін Сайленс і Карна.

Програма фестивалю поділяєтся на конкурсну і показову частини, та проходитиме протягом двох днів – 3 та 4 травня (субота, неділя) з 12:00 по 22:00 на площі біля міського озера в місті Івано-Франківськ (центральний парк відпочинку ім.Т.С.Шевченка).
Етап Кубку України по маунтинбайку, що входить до програми фестивалю, проходитиме на території Вовчинецьких гір.

2 травня :

10.00 Приїзд учасників з інших міст, реєстрація, поселення, страхування спортсменів.
15.00 Маунтинбайк (Вовчинецькі гори), ознайомлення з трасою.

3 травня

12.00 Відкриття фестивалю, підготовка спортсменів до змагань. (Міське озеро)
13.00 Етап кубку України по маунтинбайку в дисципліні даунхіл (Вовченці)
14.00 Початок турніру з вуличного хокею (Міське озеро)
15.00 Виступи танцювальних колективів в стилі ХІП-ХОП (Міське озеро)
17.00 Показові виступи професійної скейт-команди STUFF(Міське озеро)
17.30 Початок змагань по скейтбордингу(Міське озеро)
18.30 Показові виступи професійної команди по ВМХ (Міське озеро)
19.00 Початок змагань по ВМХ (Міське озеро)
19.30 Початок змагань по тріалу (Міське озеро)
20.00 Фестивальна вечірка під відкритим небом
22.00 Завершення вечірки

Вечірні змагання проходитимуть під яскравим ліхтарним освітленням.

4 травня

12.00 Лейкджампінг (стрибки у Міське озеро)
13.00 Завершення турніру по вуличному хокею – фінал
14.00 Нагородження переможців та закриття фестивалю
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #69 : 25 Квітня 2008, 16:08:42 »

8 травня КАРНА грає на День Міста Івано-Франківська...

місце проведення як зазвичай:площа біля міського озера!!!

поч. 18.00.
серед учасників: Друга Ріка,Рура
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #70 : 25 Квітня 2008, 22:54:04 »

Металовий потік. Наша дума, наша пісня - під важку гітару
Приховано: Показати

Нещодавня музична акція «Непопса» навіяла думки про український фольк-рок... Явище доволі жваве в нашому музичному середовищі. Нагадаю, що важкий метал увірвався в музичний світ у 80-х і став одним із найпопулярніших напрямів. Нехай цього, може, й не помітили ті, хто не цікавиться ним, але факт залишається фактом. В Україні піонерами хеві-металу став гурт «Сад». У 1987 році з'явився їхній перший альбом «Доле, де ти?», і найцікавіше те, що пісні були на слова Тараса Шевченка. Фольк-метал гурт «Вій» заявив про себе у 1985-му.


--------------------------------------------------------------------------------
Рок із доданням фольку грав у 80-х «Плач Єремії». Були й інші. Але ці заслуговують на особливу увагу. Бо вони співали про Україну її мовою й першими поєднали електрогітару й народні мотиви

.
У 1991 році вийшов перший україномовний альбом таких ветеранів української рок-сцени, як «Кому Вниз». Про них не треба розповідати багато. Хіба, можна зауважити, що перший і останній російськомовний альбом гурт видав у 1989 році під назвою «Падая вверх». То було щось схоже за стилем на російський «Наутилус». Але 1991 рік - це рік уже незалежної України. Тому багато музикантів почали переходити на рідну мову, бо вже було можна. А головне - ставало модним. Адже українська була й нині залишається не мовою селян і неосвічених, а мовою творчої інтелігенції.

Тоді ж, у 1991-му, з'явився перший альбом легендарних «ВВ». Інакше, ніж просто рок із вкрапленнями фольку, їхній стиль охарактеризувати важко. Але й потреби в цьому немає, як і немає жодного українця, котрий би не знав і не чув «ВВ».

Усі ці гурти можна почути й побачити сьогодні. Вони пишуть нові пісні, видають альбоми. Щоправда, не видно тільки одного - гурту «Сад».

З вищесказаного вже можна зробити цікавий висновок: наша народна творчість проникає всюди, в усі мистецькі напрями. Це у нас у крові. Адже навіть найперші українські рок-гурти вміло поєднали етнічне невмируще з модним, а тому тимчасовим, металовим звучанням.

«Мандри Гайдамаків Гуляйгородом»

Сьогодні фольк-рок - популярна й поширена музика. У нас уже є нові талановиті гурти. Просто увірвався в музичний простір «Оркестр Янки Козир» з їхніми дикими костюмами, божевільно-підривною музикою й просто неймовірним голосищем самої Янки, вокалістки.

Гурт «Мандри» - це, може, й не рок. А може, й рок. Легкий такий, душевний. Хлопці коли сміються в піснях, то щиро й весело, а коли плачуть, то так, що плакати хоче вся аудиторія. У них немає важких рифів і шалених соло, зате є головне, що повинна містити рок-музика, - відчуття свободи й надії, романтики.

Важко визначити, що грає гурт «Пропала грамота». Хлопці мають власний неповторний ліро-епічний стиль. Їхня музика звучить наживо доволі важко, мелодії дуже енергійні, захоплюють. Під сценою завжди товчеться й скаче патлата й не дуже молодь. А тому це точно рок, справжній рок, бо так їде дах тільки від справжнього року, і тільки від справжнього року хочеться патлами підмітати підлогу й намагатися доскочити аж до стелі. А якщо її нема, то до неба.

Гурт «Воанергес» пішов далі за попередніх. Хлопці не просто додають фольк у свої пісні, а намагаються відновити атмосферу праслов'янської епохи, кобзарсько-лірницьке й театрально-вертепне мистецтво. Як на мене, звучить серйозно й заслуговує на посилену увагу.

Легенда українського фольк-металу - гурт «Гайдамаки». Це музика сучасних відчайдушних козаків-характерників. Там і таємничі передзвони-ритми Карпат, і сум дівчини, і відданість козака чи просто чоловіка своєму обов'язку, і просто веселість нестримна, і шалена швидка сильна гітара. Під сценою завжди справжній гармидер - у цього гурту вже маса фанів. До того ж «Гайдамаки» нині стають популярними за кордоном.

Навіть зовсім не фольк-гурт «Тартак» поєднав рок-музику з автентичним співом в альбомі «Гуляйгород».

Сумно, аж весело

Усі вищеназвані грають музику підривну й веселеньку. Але в Україні є ще й такий стиль, як готика. І навіть туди не міг не проникнути фольк.

Найвідоміший готичний фольк-рок гурт - це, хоч як дивно, «Кому Вниз». Стиль готик-рок. Сумно, вдумливо, філософські нотки, сум Тараса, провина Богдана, стогін рідної землі... Веселого там мало знайдеш.

І все ж, «Кому Вниз» гурт філософсько-сумний, але не моторошний. А моторошним можна сміливо назвати гурт «Вінки». Думаю, ліпше зацитувати рядок однієї з їхніх найвідоміших пісень: «Мамко наша, любко наша, он вже ходить по подвір'ю смерть же ваша». «Діти мої, квіти мої, не пускайте, відженіте її». Отакі тексти плюс моторошний синтезатор, плюс важкі гітари й голос вокалістки, котра співає, наче русалка, котра щойно затягла під воду півсела, - і от вам готика. Стиль дарк-фольк (темний фольк). Незважаючи на далеко не обнадійливі тексти, а якщо й обнадійливі, то в такому аранжуванні, що виходить саркастична приреченість, купа молоді в чорному вінілі, мереживі, шкірі, гримі, ланцюгах та різному брухті охоче штучно виламує кінцівки, вмирає, оживає й просто «ковбаситься» під сценою. Отак, сумно, аж весело!

Це ще далеко не всі, але найвідоміші й найпопулярніші, колективи, які працюють із фольком. Найпопулярніші вони тому, що музика якісна, мелодійна, навіть модна. А є гурти, відомі в інших колах. В яких колах і що вони грають?

Так от. Україна, звісно ж, далеко не Норвегія, батьківщина язичницького блеку, але й у нас є свій пеген-блек. Деякі критики кажуть, що є окремо пеген, а є окремо блек. Але гадаю, в це не варто заглиблюватися. Бо фани однаково завжди характеризують те, що слухають, ліпше й точніше за критиків.

Що ж таке пеген? З англійської - це язичник. Тобто пеген-блек-метал, це, в порівнянні з переліченим вище, ду-у-уже важка музика, швидка, моторошна, трохи менш гармонійна, з типом вокалу гроулінг або скримінг (з англійської «гарчання» й «крик») плюс автентичні вставки або бек-вокал, із красивим фольковим синтезаторним або живим інструментальним доповненням. Зазвичай це скрипки, сопілки, бубни тощо. На словах передати звучання дуже важко.

Найстарішим пеген-блек гуртом України я б назвала Nokturnal Mortum. Грати хлопці почали ще в 1991-му. Хоча тоді це було далеко не те, що ми чуємо тепер, слухаючи їхні записи. Та й досі не всі пісні написані в пеген-стилі, є й просто блек. Чому назва не українською? Тому, що гурт спочатку не домішував фольк, але вже був відомим. Отже, не було сенсу міняти назву. Одного лише шкода: тільки пісню «Ластівка» у виконанні NM я знайшла українською. Решта - російською й англійською. Чому так? Про це буде сказано пізніше.

Ще один відомий гурт - «Сварга». То ідейні хлопці. Грають чистий пеген-блек. Але, знову ж таки, російською.

Є й інші, україномовні, якісні гурти. Але, на жаль, хлопців нема кому підтримати. Якщо гурт Holy Blood, який грає християнський блек, гастролює за кордоном і навіть знімає кліпи, то це тому, що гроші на те докладають і самі віруючі, можливо, й не знаючи того. Християнство - поширена релігія. Хоча з утвердженням сьогодні на наших теренах рідновір'я, можна прогнозувати швидку появу ще більшої кількості важких гуртів, що співатимуть про рідних богів, і ще більшу кількість не лисих і з білими підтяжками, а добрих і патлатих патріотів під сценами зі сваргами на грудях.

Музика душі - вічна

Чому ж російська чи англійська? Російська тому, що й досі залишаються популярними ідеї панславізму, повернення до коріння, до історії Русі. Але чомусь тільки з Росією на чолі, наче Київ і сама Русь були десь під Москвою побудовані. Сумно, але факт.

Англійська? Тут іще простіше. Музиканти хочуть за кордон. Бо там є гроші, там є підтримка мистецтва, там є великі сцени, де їх раді бачити...

А в нас поки з цим складно. Хоча майже щороку створюються нові рок-фестивалі, студії звукозапису дедалі охочіше беруться за видання альбомів гуртів, які грають важку музику.

В Україні важкий фольк дуже популярний. Але стане, безсумнівно, ще популярнішим. Така музика не може бути комерційною, штучною. Бо вона йде з душі. Не тільки з душі музичного колективу, а з душі нашого народу, такої широкої й чистої, що хоч би якого вигляду набували народні мотиви й композиції, хоч би як грізно чи жорстко вони звучали, однаково така музика знайде шлях до серця кожного українця й зацікавить закордонних слухачів. Бо етніка - це справжність, це те, чим ми є. А справжність, щирість притягує всіх, незалежно від мови, політики й географії. Тому «наша дума, наша пісня» знайде сьогодні свого слухача в будь-якому куточку Землі, навіть виконана під важку гітару.

http://format.ua/



Відповідь від: 25 Квітня 2008, 22:53:25
Гурт «Underground Dimension»: «Будемо виступати на «Red Alert»
Приховано: Показати

Два роки тому в Івано-Франківську з'явився гурт «Underground Dimension». За доволі короткий час свого існування встиг стати бажаним гостем на кожній рокотеці. Нещодавно в гурті стались вагомі зміни складу: гітарист Глюк перейшов на вокал, у команду влилось двоє хлопців з Чернівців, один з яких колись грав разом з гітаристом «Amatory», «U.D.» запросили на фестиваль «Red Alert».

-У вас у гурті зміни. Глюк тепер на вокалі. Як так сталось?
Глюк: Я вже давно відчував потребу у вокалі (сміється). Ми ніяк не могли знайти відповідний вокал, тобто коли знаходили людину, яка хороше співала, то вона не могла займатись у зв'язку з сімейними траблами, планами на майбутнє. Тоді я вирішив спробувати, думаю мені вдалось. Але я не забив на гітару: щодня граю на ній, придумую нову музику. Вдосконалююсь!


--------------------------------------------------------------------------------


- Близько року у вас вокалив Арсен. Чому він пішов з гурту?
Вітя: Він пропускав багато репетицій через сім'ю, дівчину, навчання, лажав на сцені, одним словом, ставився до музики не відповідально.

- Колись у вас була на вокалі дівчина. Чи не думали ви повернутись до жіночого вокалу?
Глюк: Ні, я своє місце не вступлю... Просто з того часу наша музика помінялась і вокал дівчини не підходить.

- Як довго намагались знайти нового вокаліста? Багато хлопців спробувало свої сили?
Глюк: Десь місяць. Спробували 5 хлопців. Деякі з них мали хороший вокал, але не підходили по статусу. Їм було страшно серед нас. (сміється)

-І тоді ти вирішив спробувати себе на вокалі?
Глюк: Я вже співав перед тим. Ще від початку створення «U.D.» була ідея, щоб я вокалив. На «Червоній руті» я спробував заспівати чистим вокалом - мені не вдалось. Тому почали шукати нового вокаліста. Тепер я вирішив знову взятись за це. Зараз не все вдається, але буде виходити!

- Але ж у піснях є моменти, коли одночасно звучить скрім і чистий вокал?
Глюк: Так, є накладки, але у нас є Женя (гітарист), який також добре співає, тому в таких випадках він відповідає за чистий вокал, а я переходжу на скрім

- Наразі у вас нові соло і бас гітаристи. Хлопці, звідки ви? Де грали до цього?
Женя (гітарист): Я навчаюсь в Чернівецькому Національному Університеті ім. Федьковича на факультеті економічної кібернетики. Але я не зовсім соло гітарист, тому що деякі соляки, які колись грав Глюк я і Назар розподіляємо між собою, тобто в деяких піснях Назар грає соло, а я ритм і навпаки. Взагалі, у музиці я розпочинав, як клавішник. Перший мій гурт називався «Шипи», Женя (басист - авт.) там був гітаристом. Ми грали таку тру-панкуху. Наклепали за місяць матеріал, разок виступили і розпались. Залишились тільки вокаліст, Женя і я. Я перейшов на гітару. Після цього був гурт «Irvin», з яким ми трохи покатались по Україні. Якось під час концерту в Тернополі познайомились з «U.D.», і це стало початком нашої плідної дружби. Разом ми влаштовували afterparty, гуляли, навіть Новий рік зустрічали. Через деякий час розпався Irvin. Ми думали створювати новий проект, але в Чернівцях дуже вузьке коло музикантів, і ті, що вміють нормально грати уже зайняті. Не знали що робити далі, але після розмови з Глюком і Назаром вирішили, що вливаємось в «U.D.», бо саме тоді пішли Арсен і Толік. Тепер ми їздимо на репетиції в Франківськ кожного тижня по три-чотири рази. А цього гітариста (показує на Глюка) переманили на вокал. Подивимось, що з цього вийде.

Женя (басист): Я родом з Санкт-Петербурга. Працюю директором на підприємстві по виготовленню ковбаси. В основному грав у Gothic Metal групах, «Tearfall» (в Пітері була дуже популярна), зараз гітарист цієї групи грає в «Amatory», а барабанщик у «Horizon 8», був гітаристом в «Irvin». Це основні групи, бо їх було багато. Зараз попав в «U.D.»

- Вам не напряжно їздити по три-чотири рази на тиждень у Франківськ?
Женя (соло): Напряжно. А щоб зрозуміти наскільки треба хоч раз з'їздити (сміється). По-перше їздити туди-сюди коштує великі гроші, по-друге вимотує фізично. Ще й толком не вистачає часу ні на навчання, ні на особисте життя, але ми йдемо до своєї мрії, тому ми готові жертвувати!
Вітя: Та в мене, Назара й Глюка теж проблеми: зальоти в коледжі, університеті. Дехто перестав пити. Все заради музики!

- Глюк, наскільки мені відомо, колись ти хотів грати Death Metal. Як так сталось, що ти почав грати Metal Core?
Глюк: Так. Я спочатку слухав дезняк, був трушним дезером, ходив в хайках, косусі. Все було класно, але з часом я зрозумів, що треба вдосконалюватись, не сидіти на одному місці. Вже тоді, коли я слухав Death я хотів грати нову музику... Пробував грати Death Core. Шукав щось інше, награвав різні мелодії. Так, поволі, я прийшов до цієї музики.

- Чому назва Underground Dimension?
Назар: Це найкраще, що прийшло нам в голову за 15 хв. до подачі заявки на «Едельвейс».

- На багатьох інтернет форумах вас часто порівнюють з Bullet for my Valentine? Називають вас їхнім українським аналогом. Яка ваша відповідь на всі ці закиди?
Вітя: Так, справді, було таке на форумах, але це тупо. Я ще з колишнім басистом перевіряв. Ні, це зовсім не то. Просто на своїх перших концертах ми грали пісню Bullet «Suffocauting» для розігріву публіки, їй це подобалось. От нас і почали порівнювати з ними. Ми граємо в подібних стилях і одну їхню пісню. От і все.
Женя (басист): Можна найти купу подібних кусків у Metal Core, але це природно. Пишеться музика, сім нот і все це перемішується.
Глюк: До речі, пісня Розбіжності ми придумали задовго до того, як я й Назар почули Bullet, а потім цю пісню почали теж порівнювати з їхніми піснями.

- З якими ще гуртами вас порівнювали?
Вітя: Origami, Stіgmata, Amatory

- Чи можлива кардинальна зміна стилю музики «U.D.»?
Назар: Щоб бути цікавими весь час потрібно експерементувати і вносити щось нове. Щось забирати, щось додавати.
Женя (басист): Якщо щось нове в музиці буде з'являтись, і це буде подобатись, то чому б ні? Щоб не стояти на місці потрібно постійно розвиватись. Наприклад, стриптизерка на сцені. (сміється)

- Якщо ця новинка буде приносити гроші, але не буде вам подобатись, то що тоді?
Вітя: От і прикол в тому, що ми будемо грати тільки те, що нам буде подобатись. Ми йдемо тільки за своїми смаками.

- У вас спочатку пишуться тексти потім музика, чи навпаки? Хто пише тексти?
Глюк: То я пишу тексти. Музика твориться по-різному, у нас немає такого, щоб все було розподілене. Як коли, але здебільшого спочатку робиться музика методом повної імпровізації, потім мені в голову стріляє, бах, якась ідея, і я починаю співати чомусь англійською (всі сміються), а вже потім сиджу і переводжу всі ці слова на українську. Колись писав з Арсеном, у нього класні тексти, але..

- Чи є у вас якісь табу щодо музики?
Глюк: Ні. Ну, над мовою, яку би я не знав, мені би впадло було ламати язик. Українська мова найкраща!

- Чи не думали ви про випуск першого альбому?
Вітя: по-перше альбом треба випускати якісний, щоб була якість суперова, хороший лейбл, піар, але до цього ще треба рости. По-друге, потрібно ще дописати матеріал. Спішити зараз немає куди.

- Як ви вважаєте рок-гуртові в Україні реально заробляти виключно музикою?
Глюк: Ні. Ну, звісно, хотілось би, щоб ти займався музикою і тебе більше нічого не хвилювало, але такого зараз нема і не буде, принаймні в найближчий час.

- Але якщо ви розумієте, що виключно музикою неможливо заробляти, то чому ви так завзято займаєтесь нею, відкидаючи на задній план навчання, особисте життя?
Вітя: Ну, це зараз так. Ми надіємось, що в майбутньому все буде краще, і якщо зараз забити, знаючи, що це утопія, то хто буде розвивати рок-музику в Україні, якщо не ми. Якщо всі будуть так думати, то рок-музики в нашій державі, взагалі, не буде існувати!

- Найбільша проблема рок-музики в Україні сьогодні?
Глюк: Відсутність людей, які б її розвивали. Для груп, що тільки починають, перспективи майже немає. Люди не бачать в цьому вигоди, а дарма.
Вітя: Україна намагається йти до Заходу, а там зараз підтримують розвиток альтернативної музики, проте у нашій країні, на жаль, цього немає.

- Ваші плани на найближче майбутнє?
Вітя: Продовжувати виступати на концертах. Підготовка до виступу на Red Alert, хочемо попасти на Чайку: цього року там буде хедлайнером Sepultura. Альбом і кліп.

На яку пісню кліп?
Глюк: Пісню ми будемо писати нову. Вона вже пишеться...

- Якщо музика потребуватиме переїзду - переїдете?
Женя (басист): Переїдемо в Лас Вегас
Женя (гітарист): От я з Женею пропонуємо їм робити репетиції в Коломиї, тобто це нейтральна територія, буде все файно, нормально буде їздити. Всі будуть в рівних правах. Трохи почекаємо, освоїмось і, взагалі, в Чернівці переїдемо!

Ярослав Кузишин

http://sumno.com
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #71 : 26 Квітня 2008, 18:18:49 »

«Таврійські Ігри» оголосили список учасників! Цьогоріч вони будуть виключно українськими
Приховано: Показати

XVII фестиваль «Таврійські Ігри» відбудеться з 1 по 3 травня 2008 року у м. Каховка, повернувшись на батьківщину після річної перерви. Вперше за історію фестивалю його учасниками будуть виключно українські виконавці: 17 колективів на вечірній сцені та 17 на денній.

«Коли ми починали «Таврійські Ігри», то мріяли про ті часи, коли якісного та актуального українського музичного продукту буде достатньо, щоб наповнити ним увесь наш фестиваль, - говорить засновник «Таврійських Ігор» Микола Баграєв.


--------------------------------------------------------------------------------
- З року в рік частка вітчизняних виконавців на «Іграх» зростала і це лише позитивно впливало на рейтинги фестивалю. На 17-х «Таврійських Іграх» ми вирішили зробити справжній музичний виклик - на сцені не буде жодного іноземного артиста! Ми спробуємо довести, що сьогодні виключно зусиллями українських виконавців можна створити таке грандіозне свято як фестиваль «Таврійські Ігри»!

Програма фестивалю

Вечірня сцена

На вечірній сцені на честь 17-річчя буде презентовано 17 сольних програм українських виконавців, кожна з яких триватиме близько 1 години. Склад учасників вечірньої сцени:

1 травня: Ані Лорак, «Алібі», Кіше, «Бумбокс», ТНМК, «Імперія Лейбл»

(Потап, Настя Каменських, «Квінз», «Ньюзкул», Дядя Вадя, Юго)

2 травня: Лама, «Мед Гедз», «Тартак», «Друга Ріка», ТІК, «Скрябін»

3 травня: Олександр Пономарьов, Руслана, Віталій Козловський, Тіна Кароль, Вєрка Сердючка

Денна сцена

Денна - стане сценою дебютів фестивалю. На ній виступатимуть 17 як молодих, так і достатньо відомих виконавців, котрі раніше ніколи не співали на «Таврійських Іграх» у Каховці. Склад учасників денної сцени:

1 травня: Настя Маркова, Юлія Рай, «Чікос де ла фієста», М`ята, «Павліки Інтернешнл», «Ньюзкул»

2 травня: «Вайт», Семіраміда, «Контрабанда», «Диверсанти», «Мері»

3 травня: Іванна Мелай, Андрій Князь, Наталія Волкова, Кирило Туриченко, «Мілос», «Паранормальних»

http://sumno.com/

Відповідь від: 26 Квітня 2008, 18:11:29
2 травня вдень буде сама класна музика( та й ввечері тож)
Відповідь від: 26 Квітня 2008, 18:14:16
Четверті уродини Інкунабули – без застілля, але на сцені і з десертом       
Приховано: Показати
Божена Городницька   |   21.04.2008 - 08:10:18  Цими днями львівське етно-альтернативне тріо «Інкунабула» відсвяткувало своє четверте день народження. Проте на гучне застілля хлопці і не сподівалися… Відомо, що музиканти, зрештою так само як і журналісти, у святкові дні майже завжди працюють, і рідко відпочивають там, де інші розважаються.

Побувати у шкурі учасника гурту, а точніше його складовою, відчути на собі всі «прекраси» музичного життя на один день запропонували мені хлопаки з «Інкунабули». На цей день у їхньому графіку було призначено два виступи – у Ковелі на фестивалі «Артерія» та у Львові на фесті «ROCK.LVIV».

Отже, поїхали. Рома барабанщик - за штурмана, Юрко вокаліст – за водія, я і гітарист Макс – два «лінивці» на задньому сидінні автівки. Саме у такому складі о пів на першу дня ми вирушили у Ковель. Хлопці не знали чого чекати від концерту, адже зізналися, що вперше виступатимуть на Волині. Простудіювавши мапу в атласі автомобільних шляхів України вирішили їхати через Луцьк. А заодно налагодити і там контакти з місцевими клубами, аби у майбутньому розширити географію концертної діяльності.

 «Інкунабулівці» збираються до купи лише раз на тиждень у вікенд. Два роки тому вокаліст Юрко перебрався до Києва. Відтак, вихідні у хлопців проходять у творчій праці за закритими дверима репетиційки. І навіть зараз, не марнуючи часу і нагоди, що зібралися разом, вони, насолоджуючись прослуховуванням музики у дорозі, працюють. Ретельно аналізують новинки альтернативної музики Заходу, простежують усі фішки і проколи у творчості і звучанні колег. Вникаючи у суть розмови хлопців, розумію, що маю трохи неповноцінні вуха. Я чую цілісність композиції, тобто музику і вокал, а вони також чують кожен інструмент окремо: вокал, гітару, барабани, бас…

Через дві години, трохи зголоднівши, зупинилися у луцькій «Рок-хаті» на обід. Подарували директорові закладу диск (дебютний альбом команди «Невидане»), попили кави-чаю, обмінялися контактами. Перший крок у знайомстві з волинським концертним майданчиком зроблено. Проте, не могли поїхати з міста не заглянувши у легендарний рок-клуб – «Майдан». І яким же було радісне здивування «Інкунабули», коли переступивши поріг клубу вони зустріли кіровоградських друзів з гурту «Внутри звука», які саме готувалися до свого вечірнього виступу. Хлопці на кілька хвилин погуртувалися за інтересами – барабанщик з барабанщиком, гітарист з гітаристом… І, врешті-решт, обмінявшись побажаннями успіху, ми помчали до Ковеля.

До палацу культури ім. Т. Шевченка, де мав відбуватися фестиваль «Артерія» прибули рівно о 17, у цей же час у львівському клубі «Далі» стартував «ROCK.LVIV», де «Інкунабула» була представлена хедлайнерами вечора. «Якщо саунд-чек закіниться вчасно, і концерт розпочнеться без запізнень, у нас буде три години на дорогу до Львова», - розмірковував у голос вокаліст і басист Юрко. Проте, без запізнення не обійшлося. «Інкунабула» вийшли на сцену першими. З перших акордів їхньої «Народної» стало зрозуміло, що хвилюватися за те, що публіка їх не знає, було неварто.

 …У перебіжці від гримерки до машини Юрко встиг ще роздати кілька автографів дівчаткам. До львівського виступу залишалося дві години. Захекані, у стані піднесення після виступу хлопці заскочили у авто і натиснули «на газ». Дорогу ускладнювала темрява і дощ. На щастя, я не бачила спідометра, бо Рома веселив мене анегдотами і час від часу поповнював мій запас нецензурної лексики, коли мало не під колесами у нас з темряви виринала якась випадкова фіра чи перелякана бабця… Порада на майбутнє – не переходьте дорогу перед авто музакантів, що поспішають на концерт.

А тим часом ведучі і музиканти «Рок-Львова» як могли відтягували час. Треба віддати «Інкунабулівцям» належне, - виснажені фізично, вийшовши з авто прямо на сцену вони «порвали» тих небагатьох, хто терпляче на них чекав. З першими нотами «залили» публіку енергетикою драйву. І хоч це «Інкунабула» були іменинниками, подарунки дісталися публіці – окрім традиційних власних концертних композицій хлопці бездоганно виконали кавер-версію композиції «Aerials» відомого альтернативного гурту «System Of A Down».

Попри всі стереотипи, що свято без пива і горілки – не свято, а вічними супутниками музикантів є алкоголь та рок-н-рол, власний день народження «інкунабульці» відсвяткували «без градусу» у крові, зате з десертом - для повної насолоди музиканти засипали публіку цукерками.

...Радість відчуття землі під ногами біля клубу після «польоту» по темній трасі переповнює мене ще досі. У такі моменти, розумію, що світ прекрасний, а зіркове життя видається чарівною казкою лише якщо споглядати все, що діється на сцені з партеру. Переступивши ж поріг за лаштунків, ще раз пересвідчуєшся, що нічого в житті не дається легко...
--------------------------------------------------------------------------------

Постійна адреса сторінки:
http://sumno.com/content/view/2474/1/

 

Відповідь від: 26 Квітня 2008, 18:17:28
«Мертвий Півень» записав два альбоми     
Приховано: Показати
SUMNO.com   |   25.04.2008 - 10:55:17  Український рок-гурт «Мертвий півень» закінчив роботу над новим альбомом «Кримінальні сонети». Записувався він у Львові впродовж чотирьох днів. Альбом містить п'ять пісень на вірші з циклу «Кримінальні сонети» Юрія Андруховича. На платівці пісні гурту розмежовані читаннями віршів самим Андруховичем. З п'яти записаних пісень лише одна виконувалась раніше, усі ж інші - абсолютно нові.

Одночасно з «Кримінальними сонетами» світ побачить ще один диск - «Мертвий Півень. Вибраний народом». Його гурт записав 13 квітня наживо в київському клубі «Докер Паб». Крім «Півнів» на платівці звучатиме голос солістки гурту «Крихітка Цахес» Каші Сальцової, разом з якою було виконано пісні «Ми помрем не в Парижі» та «Коли ти смієшся».

4 травня, в неділю, о 10 годині ранку відбудеться презентація цих двох платівок у дворику львівської ратуші на вже традиційному «Прокиданні Мертвого Півня» у рамках «Флюгерів Львова». На презентацію також завітає Юрій Андрухович. Вхід - 30 гривень.
--------------------------------------------------------------------------------

Постійна адреса сторінки:
http://sumno.com/content/view/2489/1/

 

Відповідь від: 26 Квітня 2008, 18:17:48
«Проти ночі» по коліна в «Небесах»      
Приховано: Показати
Андрій Пясецький   |   22.04.2008 - 17:54:15  17-го квітня відбулась презентація оновленого складу гурту «Проти ночі» і їх нової пісні «Трішечки грішна». Відбувалось це дійство у магазині «Небеса», де вже була представлена колекція одягу за участі цього гурту.

Дуже домашньою вийшла презентація. По-перше, проходила вона у дуже вузькому колі наближених до гурту людей, журналістів і власне учасників гурту. По-друге музиканти виявились, як то кажуть в народі, «своїми чуваками». Довго здавалось, що знаєш їх уже достобіса років. І, нарешті, по-третє київська преса не дуже балує своєю увагою маловідомі гурти. От у такій камерній компанії і були представлені нові творіння «Проти ночі».

Дуже цікаво, чому музиканти пристойного рівня і цікавих ідей не отримують належної уваги від медіа? І поки таке продовжуватиметься ми матимемо суцільні «Пающіє труси» до того ж і низького рівня професіоналізму. Але облишимо це на розсуд українського естеблішменту.



Проти ночі поводились
"по-домашньому"
Повернімось до «Проти ночі». Нова вокалістка, Анна Раскі, привнесла до звучання гурту своєї душевності і теплоти. Також вона пише прекрасні тексти до нових пісень гурту. Бас-гітарист гурту Олександр Кравченко творив дива того вечора на гітарі, де в режимі он-лайн зводив до купи партії басу та ударних.

Про саму пісню. Вона активно вирізняється серед інших композицій гурту. Складається враження, що скоро з’явиться синґл «Трішечки грішна». Дуже вдала пісня для ротації на радіо і телебаченні. Коли ж нарешті?.. Маємо цікавий текст, вдале аранжування і душевне виконання. Панове медіа, що ще треба для ротації?

На окрему увагу заслуговують інші проекти гурту, такі як «Бій саксофоністів». У ньому братимуть участь Діма Саксофонов, учасник «Проти ночі», та Омні, широко відома у вузьких колах київська саксофоністка. Найцікавішим у цьому дійстві видається продовження традицій поєднання різних видів мистецтва у єдине ціле. Так цього разу окрім власне саксофонів матимемо танці, театр та... ще дещо.
--------------------------------------------------------------------------------

Постійна адреса сторінки:
http://sumno.com/content/view/2478/1/

 

Відповідь від: 26 Квітня 2008, 18:18:11
Фанати подарували гурту «Фліт» зірку у сузір'ї Велика Ведмедиця       
Приховано: Показати
Лєра Лауда   |   21.04.2008 - 16:37:04  З вокалістом Володимиром Новіковим та гітаристом Андрієм Марківим з івано-франківського панк-гурту «Фліт» зустрічаємося у столичному арт-кафе «Антресоль» на Бесарабці. В Київ вони приїхали в рамках концертного туру Україною, під час якого відвідають 16 міст. Зупинилися у колишнього менеджера гурту.

- Концертний тур задоволення не з дешевих. Він обійдеться нам в більш ніж $10 тис., - каже Андрій. - Гроші дала одна франківська фірма. Спеціально для туру купили автівку «Пежо-Експерт», бо потягами дуже довго і незручно їздити. Половину коштів, зароблених на концертах, передамо в запорізький будинок для дітей з вадами опорно-рухового апарату, - веде він далі. - До цієї ж акції долучилися гурти «ТНМК», «Мандри» та Гайтана.

6 квітня «Фліт» виступив в столичному клубі «Бінго» на першому Всеукраїнському панк-з'їзді. Перед концертом фан-клуб подарував учасникам гурту зірку у сузір'ї Великої Ведмедиці. Вона коштувала понад 4 тисячі гривень.


-

Вони дали нам сертифікат, на якому написано, що віднині одна з зірок називатиметься «Фліт» й належатиме нам, - розповідає Андрій. - Вчора ввечері намагалися подивитися на неї у телескоп, але не через високі будинки його не вдалося навести на потрібну зірку.

Шанувальники часто дарують музикантам іграшкових їжачків, оскільки хітом гурту є пісня «Їжачок». Вона про тваринку, яку на «доріженьці асфальтовій» передавила машина.

- Кожен з нас має свою колекцію їжачків, - каже Андрій. - Загалом їх вже близько сотні назбирається. Найбільший їжачок - майже метровий - дістався Вові. А мені ще часто каблучки чомусь дарують. Такі дешевенькі, простенькі, але ж все одно приємно, - показує ліву руку, на ній три каблучки: дві на безіменному пальці на одна на вказівному. - Це теж від прихильників.

Два тижні тому львівський режисер Тарас Химич відзняв «Фліту» новий кліп на пісню «Лаю себе». Торік він робив для гурту відео «Колискова». Химич також працював з гуртами «Тартак», «ТНМК», «Сестри Тельнюк».

- Ми принесли Тарасу запис пісні, він про слухав його і стрибав від радощів. Каже: «Хлопці, ну нарешті ви мені дали нормальну драйвову пісню, а не «мєдляк» якийсь, - згадує Володимир.

Знімали відео протягом дня в закинутому ангарі неподалік Львова.

- Химич змусив нас цілий день стрибати по тому ангару в самих сорочках, а на вулиці було десь +4. Ми всі похворіли, ще навіть зараз не відійшли, ділиться Андрій. - За сюжетом усі учасники гурту закохуються в одну дівчину. Ходять з нею на побачення по черзі, а потім раптом дізнаються одне про одного. Справжня чоловіча дружба врешті таки перемагає.

Можливо, кліп з'явиться на українських телеканалах.

- Не знаємо ще, чи візьмуть. Колись пробували наш найперший анімаційний кліп «Їжачок» на «М1» просунути, - розповідає Володимир. - Вони казали, мовляв, все класно, але тут світло не так, тут щось ще. Ми коригували ролик, привозили їм, але знову щось когось не влаштовувало. Врешті на то просто плюнули. Зате нас на каналі запам'ятали. Коли торік привезли їм кліп «Критик», його відразу погодилися взяти в ротацію на тиждень в гіт-парад. Але люди так багато за нього голосували, що ролик протримався в ефірі цілий місяць. Ми були шоковані.

Фото: Євген Колесников та офіційний сайт гурту
--------------------------------------------------------------------------------

Постійна адреса сторінки:
http://sumno.com/content/view/2477/1/

 
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Кітка_Проня

  • Модератор
  • *
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #72 : 26 Квітня 2008, 21:42:28 »

Хто їде в Космач? :=) Може швиДше там здИбаємси, ніж на форумівці :D
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #73 : 28 Квітня 2008, 22:17:41 »

Музика Нової Хвилі
Приховано: Показати
4-го травня у Львові о 18:00, в парку ім.Б.Хмельницького (центральний вхід), на День міста розпочне свою ходу молодіжний тур Музика Нової Хвилі. Почин цього року відбуватиметься вдруге, а минулоріч він пролунав в Луцьку, Рівному, Ужгороді, Чернівцях, Трускавеці - загалом в 11 містах Західної України. Цього року Музика Нової Хвилі прозвучить вже у вдвічі більшій кількості міст - в 22-х, і це ще далеко не остаточний перелік.

Мета туру: пошук молодих гуртів, які добре і вправно грають, а також обкатка молодих, але вже усталених виконавців, зокрема співачки Майї, гуртів АутКрай, Самотня Оаза, Кожному СвоЄ. Особливою гостею концертів є гурт Zоряна - названий так за справжнім іменем своєї чільниці.


--------------------------------------------------------------------------------
Нещодавно zоряни зробили серйозну заявку про себе в радіомовному просторі, тож велика концертна подорож дозволить цій співочій боївці міцніше закріпитися на сцені. Свою програму Zоряна будує на безпрограшному гаслі: Тільки добрий настрій!

Впровадником Музики Нової Хвилі є музичне об'єднання Ліра і після рідного Львова пісенний поїзд 17 травня відвідає Кам'янець-Подільський, 25 травня Золочів і т.д. - розклад розписано вже по жовтень включно. За докладним графіком з точно зазначеними годиною і місцем виступів, новими гуртами, що долучилися до почину можна постійно стежити на іменці Zоряни. Довідки за телефоном у Львові (0322) 234-0374 або особовим +38-050-581-93-25

http://fdr.com.ua/
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Кітка_Проня

  • Модератор
  • *
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #74 : 28 Квітня 2008, 23:58:05 »

3-4 травня на День міста відбудеться чимало мистецько-спортивних заходів.
Приховано: Показати
Про це сьогодні, 8 квітня, на брифінгу зазначив начальник управління культури і туризму Львівської міськради Андрій Сидор.

3 травня відбудеться святковий парад: представники громадських та мистецько-артистичних організацій пройдуть проспектом Свободи під виконання урочистих маршів. На площі Ринок цього дня відбудеться "Великоднє свято на Ринку": концерт дитячих танцювальних колективів. Далі - показові виступи студентів університету фізкультури: акробатика, художня та спортивна гімнастика, бойовий гопак, львівські бодібілдери продемонструють показові виступи, після них - виступи аматорських та професійних циркових колективів.

"МедіаДепо" увечері 3 травня представить "KVITNU" - концерт сучасної електронної української музики Катерини Заволоки та Дмитра Котри у супроводі медійних проектів Віктора Довгалюка та Анни Куць. Також на площі Ринок відбуватиметься показ короткометражних фільмів від компанії "Артхауз Трафік".

4 травня на вул. Стрийській, 119 відбудуться учнівські змагання з кінного спорту. А біля Монумента слави о 19.00 розпочнеться святковий концерт до 1020-річчя Хрещення Русі та Дня міста, де виступлять гурти "Гетьман", "Брати Карамазови", "Друга Ріка" та російська легенда - "ДДТ".

З 1 до 4 травня традиційно у внутрішньому дворику Ратуші відбуватимуться "Флюгери Львова". А поблизу Музею ідей - ярмарок-фестиваль "Львів - столиця ремесел".
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #75 : 01 Травня 2008, 15:50:30 »

11 травня в Києві відбудеться фестиваль "ФОРТЕЦЯ КИЇВ"
Приховано: Показати

11 травня в Києві на території Національного музею "Київська фортеця" (вул. Госпітальна, 16, плац) відбудеться фестиваль "ФОРТЕЦЯ КИЇВ" за участі найвідоміших київських фолк-рок колективів. Головна мета: привернення уваги до історичних пам'яток столиці, насамперед Київських Оборонних Укріплень XVII сторіччя, популяризація ідеї захисту історичного середовища міста Києва.

У 2007 р. Київська фортеця зазнала значних руйнувань внаслідок забудови.


--------------------------------------------------------------------------------
Вона є найбільшою у світі фортецею кам`яно-земляного типу, що збереглася до нашого часу майже повністю. Цей величний архітектурний комплекс збережений на 80-90%, а всі пам'ятки Київської фортеці визнані пам'ятками національного значення

.
Натомість у 2004 р. Міністерство оборони незаконно продало пам'ятку фортифікації - Микільську браму. Зруйнувавши фортечний вал, зведена будівля по вул. Грушевського 9а. Існує дозвіл на забудову висотними будинками території іншого укріплення - Васильківського. 1 січня та 9 травня 2007 р. було знищено частину будівель Фортеці, у тому числі приміщення телеграфу ХІХ ст.

Громадськість вимагає надання всім спорудам Фортеці статусу пам'яток. Це має припинити продаж, руйнування та перебудову безцінної історичної спадщини.

«Київська фортеця» та цілий ряд історичних ареалів столиці потребують негайного вирішення своєї долі, інакше їх буде знищено хаотичною забудовою!

Фестиваль «ФОРТЕЦЯ КИЇВ» - це ще одна нагода нагадати про чарівні пам'ятки історії Києва та сувору реальність, перед якою вони постали на початку ХХІ століття. Тому місцем проведення не випадково був обраний плац перед Військовим госпіталем - місце, до й досі доносить до киян відгомін віків. Представлять свою творчість групи, що грають етнічну та рок-музику, на яку справили безпосередній вплив фольклорні традиції різних народів.

На фестивалі виступлять: "Тінь Сонця", "Сад", "Rún", "Самі Свої", "Веремій", Живосил Лютий.

http://nashformat.com.ua/


дуже хотів би побувати але невийде
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #76 : 01 Травня 2008, 19:59:55 »


Приходьте ВСІ!!!!!! 8)
Записаний


npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #77 : 02 Травня 2008, 12:13:31 »

 10-й рок-фестиваль “Чайка Open Air” відбудеться 7-8 червня
11.03.2008 20:52
10-й рок-фестиваль “Чайка Open Air” відбудеться 7-8 червняУ Києві 7-8 червня відбудеться 10-й рок-фестиваль “Чайка Open Air”.

Про це на прес-конференції повідомив президент фестивалю Ярослав БИСТРУШКІН.

За його словами, минулорічний фестиваль продемонстрував, що “Чайка” є головним фестивалем під відкритим небом в Україні – тоді послухати якісну сучасну рок-музику прийшло 30 тис. фанів. “Європейська фестивальна спільнота знає: Росія – це “Нашествие”, Угорщина – це “Sziget”, а Україна – це “Чайка Open Air”! До того ж “Чайка” повернулася на однойменний аеродром. Там, де фестиваль народився, там він і відсвяткує десятий день народження!”, – сказав Я.БИСТРУШКІН.

Організатори фестивалю розповіли, що на ювілейний фестиваль артистів обирали особливо прискіпливо. За результатами цього відбору до списку хедлайнерів увійшли гурти “Крихітка Цахес”, “Бумбокс”, “ТОЛ”, “Esthetic Education” (Україна), “Король и Шут”, “Сплин”, “Агата Кристи”, “Мумий Тролль” (Росія), “Sepultura” (Бразилія), “The 69 Eyes”(Фінляндія). Також у фестивалі візьмуть участь молоді виконавці, яких обрали шляхом конкурсу. У ньому брали участь близько 300 гуртів не лише з України, а й з Молдови, Польщі, Латвії, Естонії, Румунії. Серед переможців – “Mushmellow” (Запоріжжя), “Пятый угол” (Тирасполь, Молдова), “Monorock Machines” (Київ), “NoraLasso” (Київ), “Second Blade of Shinobi” (Кременчук), “Жорик Делиев и группа Мастеркласс”, “Go baga band” (Одеса), “Traffic” (Харків), “Оркестр Янки Козир” (Київ), “Vanilin” (Київ).

Я.БИСТРУШКІН зазначив, що ведучим ювілейного фестивалю буде шоумен Гліб G.

Організатори переконані, що успіх фестивалю забезпечить не лише якісна музика на будь-який смак, але й зручні умови для кожного глядача. Цього року очікується, що “Чайку Open Air” відвідають близько 60 тис. осіб.

Організатори фестивалю обіцяють створити максимально комфортні умови для відвідувачів: налагодити транспортне забезпечення (кожні 10 хв. від станції метро “Житомирська” буде відправлятися маршрутне таксі), паркування (на фестивальній території передбачені кілька тисяч паркувальних місць), харчування (заплановано створити 1500 місць для торгівлі різноманітними продуктами і стравами). Також на території фестивалю передбачено встановити кілька сотень біо-туалетів. Крім того, охочі зможуть цілодобово перебувати на фестивалі, оскільки вперше за час проведення “Чайки” передбачене місце для наметового містечка.

Також для зручності відвідувачів виступи хедлайнерів не триватимуть допізна, а лише до 21:30. А от мешканці наметового містечка після 21:30 зможуть, при бажанні, розважитися на рейв-дискотеці з лазерним шоу, яка триватиме до ранку.
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

@nToNiO!

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • CS Master
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2008, 12:58:37

    Звідки: з Підверітки
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #78 : 02 Травня 2008, 16:15:53 »


Приходьте ВСІ!!!!!!
Блін незнаю чи зможу приїхати але постараюсь!!!!!!!
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Акції, концерти, фестивалі, оголошення
« Прочитано #79 : 02 Травня 2008, 16:16:23 »

Жаль Діскачь буде крутий як приїдеш Звони!!!!!
Записаний