Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 22 дні

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165052 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ви у всьому стараєтесь найти щось погане.
Це Ваша суб'ктивна думка, яка не має під собою ніяких підстав. Ви мене не знаєте. Те, що я з Вами не згідна не дає Вам право виносити мені такий "вирок". Якщо я не вважаю, що п Радецька кажучи про "неправильні зеківські гени" мала на увазі не все місцеве населення а лиш вибірково медиків, як вважаєте Ви, то це не означає, що я "у всьому бачу погане" , але вибачайте, у цьому - бачу. Я вважаю, що п Радецька казала погано. І не має значення кого стосувалися ці слова. Вони стосувалися людей.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана

Finita la comedia!
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Це Ваша суб'ктивна думка, яка не має під собою ніяких підстав. Ви мене не знаєте. Те, що я з Вами не згідна не дає Вам право виносити мені такий "вирок".
Перепрошую, але "вирок" Ви самі собі винесли. Я тільки сказав що мені шкода....
Давайте закінчимо цей безглуздий спір.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Нарешті логічне завершення. :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Нарешті логічне завершення. ukraine
Мені чомусь здається що ще далеко не все завершено. Конфлікт з Радецькою просто використали в політичній боротьбі. А наслідки ще прогнозувати зарано.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Мені чомусь здається що ще далеко не все завершено. Конфлікт з Радецькою просто використали в політичній боротьбі. А наслідки ще прогнозувати зарано.
Звичайно ще тре що б вона вибачилась.  :) Скажіть от ви такий справедливий. Якби вас звинуватили би в такому ви б також спокійно реагували чи захищали свою правоту і справедливість. ??? а та фіфа щось профунькала, ніби такого не казала. Роблю висновок що винна як пити дати. Отже ще замало з неї звільнення. тре привселюдно вибачитись. а не захоче гривнею покарати.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Звичайно ще тре що б вона вибачилась.  Посмішка Скажіть от ви такий справедливий. Якби вас звинуватили би в такому ви б також спокійно реагували чи захищали свою правоту і справедливість. ??? а та фіфа щось профунькала, ніби такого не казала. Роблю висновок що винна як пити дати. Отже ще замало з неї звільнення. тре привселюдно вибачитись. а не захоче гривнею покарати.
Перичитайте уважніше мої пости. Я не наймався адвокатом до пані Радецької. Дехто просто дуже вчасно скористався з цього конфлікту і не для того щоб захистити честь і гідність громади. 
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Перичитайте уважніше мої пости. Я не наймався адвокатом до пані Радецької. Дехто просто дуже вчасно скористався з цього конфлікту і не для того щоб захистити честь і гідність громади.
я розумію. та це не означає що та фея не має вибачитись. яка різниця що хтось скористався. нам для цього мозок даний що від ріняти фальш і істину
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Слухай , tIktak , ну дістав ,
Радецька "в сердцах" розсказала, все, що думала - на що їй логічно відповіли, тому як таке повз увагу громадськості пройти не могло. Насалик всю цю ситуацію ТУПО ЗАВАЛИВ.
І тут лише питання ЧОМУ?
Чи лише тому, що надто високої про себе думки чи тому, що йому так потрібно було. Адже, факти у вигляді документів в нього на руках, а ті, що заробляли по 500 000 гривень на місяць - в його ж оточенні та все ще на своїх посадах.
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Слухай , tIktak , ну дістав ,
Чим?
Кого?
ПОСМІХАЮСЬ.


Відповідь від: 24 Травня 2011, 20:41:01
а ті, що заробляли по 500 000 гривень на місяць - в його ж оточенні та все ще на своїх посадах.
Ви маєте на увазі Красійчука?

Відповідь від: 24 Травня 2011, 20:44:50
я розумію. та це не означає що та фея не має вибачитись. яка різниця що хтось скористався. нам для цього мозок даний що від ріняти фальш і істину
Моя думка що різниця є. Щоб не получилось як за дуже старих звичаїв що після перемоги давалося  три дні на грабіж, але в новій "редакції".
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Моя думка що різниця є. Щоб не получилось як за дуже старих звичаїв що після перемоги давалося  три дні на грабіж, але в новій "редакції".
повторюю розумним людям Бог дав мозок. А не розумним і так все одно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь


Перепрошую, але "вирок" Ви самі собі винесли
Перепрошую, але Ви собі забагато дозволяєте.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Люди, та зупиніться вже. звели тему до власних розборок :duvno
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Люди, та зупиніться вже. звели тему до власних розборок
  :D
Филипп Филиппович локти положил на стол, вгляделся в Шарикова и спросил:

 – Позвольте узнать, что вы можете сказать по поводу прочитанного.

 Шариков пожал плечами.

 – Да не согласен я.

 – С кем? С Энгельсом или с Каутским?

 – С обоими, – ответил Шариков.

 – Это замечательно, клянусь богом. «Всех, кто скажет, что другая...» А что бы вы со своей стороны могли предложить?

 – Да что тут предлагать?.. А то пишут, пишут... Конгресс, немцы какие-то... Голова пухнет. Взять все, да и поделить...   
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

звели тему до власних розборок
 :) Не я перша....  ;)
Відповідь від: 25 Травня 2011, 09:27:01
А то пишут, пишут... Конгресс, немцы какие-то... Голова пухнет. Взять все, да и поделить...
 :good :good
сАгласная я  :=)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

поки ви тут один одного кидаєте з одного кінця світу в інший НАГАДУЮ що "кидають" навіть банки в омериці  :duvno

http://news.mail.ru/economics/5973172/?frommail=1

хоча здається не туди запостив   :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки

Дехто просто дуже вчасно скористався з цього конфлікту і не для того щоб захистити честь і гідність громади.
не треба , щоб я так розумію пані Сікора нас захищала. .
але сам факт, що вона надала розголосу цьому моменту є позитивний, навіть якщо  переслідувались власні меркантильні інтереси.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

Я перепрошую, що далі тут ставлю пост. І хоч тема жована-пережована, але є кілька цікавих спостережень:
Сам Насалик гарно відділяв, коли "пояснював" що малися на увазі немиті хворі.
В Європі це називається HATE SPEECH і після такого політики йдуть відпочивати. Пригадайте колишнього міністра транспорту Рудьковського - злітав з красунями в Париж на державному літаку - скандал - відставка. зараз себе прекрасно почуває і в політику не лізе.
Чоловік просто відчуває ДОСАДУ
Це відчуваємо ми всі, а не тільки голова.
КОМУ БУВ ВИГІДНИЙ ЦЕЙ БЕЗГЛУЗДИЙ КОМУНІЗМ? І хто і що хотів собі від нього отримати - виборців, бізнесове поле, ще щось? Те що цей комунізм не заради блага калушан - то і так зрозуміло, бо бюджет не резиновий, щоб віддати там - треба було забрати десь в іншому місці. То я себе і питаю - НАВІЩО?
Комунізм потрібен для успішної виборчої парламентської кампанії.
За комунальні гроші мешканці міста мали б обрати собі депутатом людину, котра справно імітувала їм комунізм. І це комунізм 2.0
Першу версію можна спостерігати в Рогатині і особливо в с. Чагрів цього ж району... Квиток коштує не більше 12 грн.
Один із заголовків "ЗВ": "Насалик мстить лікарям за Радецьку!"... і далі по тексту.
Це на жаль може статися... і тоді всі зайдуть в ментальний тупик і єдиний вихід - купання в Лімниці аж до самого грудня... Поки не настане час ГРЗ...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

І знову цигани!  :=)

Голова Калуської РДА працевлаштує цілий табір ромів
http://kalush.info/page/golova-kaluskoyi-rda-pracevlashtuye-cilij-tabir-romiv
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки

ми рождєни, что б сказку сделать билью.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)