Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 164087 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka

Тенді дякую за відео,Ботоксна фея -точно як і один наш форумець використовує в виступі - "він повинен був"(с),А то що інші люди мають свою думку,і нічого не зобовязані-тим що те кежуть ,ім в  цементний череп неприходить?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Я на цьому форумі не одну сторінку списав колись, доводячи, що найбільша наша біда у відсутності в Україні громадянського суспільства.
Ігор писати анонімку це також не є громадянським вчинком. Якби мені таке сказали , я би прямим текстом послав нафіг. Не дивлячись на посади. Може і не самий розумний вчинок але ... А так лікарі ковтнули какашку, і пішли писати анонімку. Як я бачу ту ситуацію, то головний лікар на чолі з завідувачами відділення та всіма бажаючими повинні були встати і вимагати там же вибачення і негайного звільнення.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka

Якби мені таке сказали , я би прямим текстом послав нафіг. Не дивлячись на посади. Може і не самий розумний вчинок але ..
Настоящих буйних мало вот і нету вожaков(с)  :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Так потрібна іскра .
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

LEB

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • ЖИВУ ЩОБ-ЖИТИ,КОХАТИ І СМІЯТИСЬ
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2024, 12:34:13

    Звідки: В.Стуса

Настоящих буйних мало вот і нету вожaков(с)
   Зато дєнєжку на лапу брати молодці  :)

Відповідь від: 08 Травня 2011, 09:03:07
А так лікарі ковтнули какашку, і пішли писати анонімку.
бідні хворі в той день були :(
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

цей конфлікт потім з часом перетече в друге русло :)
тобто вдарить по рейтингу Насалика, і йому прийдеться ще то все розгрібати :) ІМХО
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka

цей конфлікт потім з часом перетече в друге русло Посмішка
тобто вдарить по рейтингу Насалика, і йому прийдеться ще то все розгрібати Посмішка ІМХО
Ну розслабитись і на лаврах вилежкуватись йому ніхто недасть :) у кеші google  багато цікавого осіло. :) :o
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

Я на цьому форумі не одну сторінку списав колись, доводячи, що найбільша наша біда у відсутності в Україні громадянського суспільства. Переконуюсь в цьому вкотре.
...
Можна бачити, як гопники у дворі виривають магнітолу з машини сусіда і промовчати - завжди знайдеться виправдання для свого страху: я ні при чому, це справа міліції, та й сусід чесно кажучи козел ще той, і т.д... Але нема чого потім обурюватися, коли інші гопи витрусять кишені вашої дитини на очах у перехожих...

Можна "замовчати" образу калуських лікарів - це не наша справа, хай ідуть в суд, хай хтось б'є по писку, а де їх підписи, та й лікарі вони ще ті хапуги, і т.д... Але нема чого тоді дивуватися, що ми таки "дурніші за арабів" чи "нашому стаду баранів не вистачає мудрих козлів"...

А можна проблему переложити із себе на інших, чужими руками жар розгрібати!
"революцію творять одні, а користають з неї інші"

Повірте, якщо лікар (чесний міліціонер, податківець, чиновник, суддя)

 :D
Ви вірете цьому, що написали про "чесних"?

Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

вдарить по рейтингу Насалика, і йому прийдеться ще то все розгрібати

Я згоден, але тільки частково.
Пропоную аналогію: був податковий майдан, частину людей заарештували і зараз переслідують "за псування плитки" на площі. Щоб народ більше не збирався - придумали "Майданс", дійсно хороший конкурс... але майданчик народного голосу окупований.
В Калуші йде день міста, готується свій "Майданс", щоб потрапити в кигу рекордів України... Цікаво чи схаває калуський піпл кальку з всеукраїнського масштабу?
В основному так.
А далі - червень-липень, відпустки, моря, гори... політично мертвий сезон...
а Далі осінь, падіння гривні, проблеми зі збором урожаю, проблеми з газом і боргами, чергова тема про червоні прапори на "жовтневі"... спонсорська допомога церкві, приурочена до Храмового дня на Михайла, поміч сиротам до Миколая, Різдво і Новий Рік... А там люди роздупляться десь на 8 березня... а всюди вже біг-борди висять із єдиним кандидатом...
У всьому цьому колесі має проявитись сила громадськості, тому Ігор_О правий на всі 300% про громадянське суспільство... Але ж повна назва книги Карла Поппера звучить "Громадянське суспільство і його вороги"... - таке треба перечитувати...
Відповідь від: 08 Травня 2011, 11:16:16
Ви вірете цьому, що написали про "чесних"?
 Я особисто, хоч і питання не до мене, не тільки вірю, я ЇХ ЗНАЮ ОСОБИСТО.
Питання в іншому, чому таких так небагато... і що ТАКІ МОЖУТЬ зробити...
А такі люди хоч і можуть небагато, проте можуть зрушити справу з мертвої точки - а це вже багато - бо це 40% успіху...

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street

Цитата: pulsar від Сьогодні в 10:42:25
Ви вірете цьому, що написали про "чесних"?
Я особисто, хоч і питання не до мене, не тільки вірю, я ЇХ ЗНАЮ ОСОБИСТО.
А що може Ви і чесного гаїшника знаєте??
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ігор писати анонімку це також не є громадянським вчинком.
Так. Але лікарі не написали анонімку - вони свій лист, наскільки мені відомо, підписали. Але попросили не публікувати прізвищ. Якщо копія такого листа приходила і у "Вікна" - можна попросити Санні підтвердження.
Справа в тому, що газети зазвичай не публікують анонімок! Бо у випадку судового позову - газета автоматично програє справу.
Тому не можна однозначно стверджувати, що лікарі бояться світитися - Радецькій достатньо подати позов до суду і копія листа їй буде надана. Більше того, навіть позову не треба. Достатньо адвокатського запиту до ЗМІ.

цей конфлікт потім з часом перетече в друге русло
тобто вдарить по рейтингу Насалика, і йому прийдеться ще то все розгрібати  ІМХО
Погоджуюсь. Я вже висловив прогноз - він її не звільнить. А це означає, що прийме все на свій рейтинг, а конфлікт "забалакають". Останні пояснення Радецької свідчать про обрання саме такого сценарію.

Зато дєнєжку на лапу брати молодці
Не спорю. Але нас з Вами, LEB, нащо вважати "недоразвітими"?

А можна проблему переложити із себе на інших, чужими руками жар розгрібати!
"революцію творять одні, а користають з неї інші"
Це Ви пропонуєте перекласти на інших?

Ви вірете цьому, що написали про "чесних"?
Як і DJ Kardan - знаю. А от гаїшника... Колись я знав одного чесного, років 7 назад. Але він вже там не працює. Наразі таких не знаю.
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

Я ГАЇшників знаю мало, знаю одного чесного, правда він працює не в нашому районі...

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

Я ГАЇшників знаю мало, знаю одного чесного, правда він працює не в нашому районі...
Ага і взагалі не в нашій країні працює...
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Ця особа здається не пішла в суд за приниження її гідності ..Причому якраз  в її випадку є неспростовні докази її образи - стаття в газеті яка написана на основі анонімки. А газета вибачте це засіб масоової інфорації і  мусить довести що факти які мали місце в її статті відповідають дійсності, якщо ні то вона несе відповідальність за написане...
 Тому і не пішла бо знає що це не анонімка.  То що газета не надрукувала прізища дописувачів на їхнє ж прохання не означає , що даний лист адресований даному виданню ніким не підписаний. Думаю газета би не взялась друкувати анонімку.
  Цитую з листа:  "Достовірність написаного Вам, шановні журналісти, підтвердять медичні працівники Калуської ЦРЛ. Сподіваємось, що у Вас вистачить духу надрукувати наш перший крик душі. (Дай Бог, аби не останній)
 Медичні працівники Калуської ЦРЛ
 (З певних зрозумілих міркувань прізвища не друкуємо )"
Прізвища не друкуємо! Але вони редакції думаю відомі.
 На скільки мені відомо дане видання готове до суду і герої даного скандалу (можливо  уже не всі) готові свідчити в суді.
Є публікація (і не важно, як ми ставимось то того чи іншого видання), є прецидент, видання на себе взяло всю відповідальність за достовірність надрукованого  і на це зобов'язані зреагувати, як мінімум міська рада.
Відповідь від: 08 Травня 2011, 12:30:09
Ігор писати анонімку це також не є громадянським вчинком.
 Я повторююсь, на мою думку, це не анонімка, люди підписали своє звернення в редакцію, а то що з певних причин редакія не подала прізища підписантів, то це її, редакції, право.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Так. Але лікарі не написали анонімку - вони свій лист, наскільки мені відомо, підписали. Але попросили не публікувати прізвищ. Якщо копія такого листа приходила і у "Вікна" - можна попросити Санні підтвердження.
Прошу вибачення, я не знав. :-[
В принципі 14 травня, на скільки я розумію, буде акція протесту. Думаю буде актуально висловити свою позицію громадянському суспільству на рахунох тої особи.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

 
Так потрібна іскра .
 Пиходьте на "День Гніву" можливо, як будуть належним чином підготовлені дрова то і вогонь розгориться. :drink

Відповідь від: 08 Травня 2011, 12:36:02
Думаю буде актуально висловити свою позицію громадянському суспільству на рахунох тої особи.
 Ти мене випередив в дописі. Подумали однаково. :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Є публікація (і не важно, як ми ставимось то того чи іншого видання), є прецидент, видання на себе взяло всю відповідальність за достовірність надрукованого  і на це зобов'язані зреагувати, як мінімум міська рада.
ПОгоджуюсь, лише за сам факт друку - респект
Я повторююсь, на мою думку, це не анонімка, люди підписали своє звернення в редакцію, а то що з певних причин редакія не подала прізища підписантів, то це її, редакції, право.
Дякую за розяснення бо саме це, відверто кажучи було незрозумілим.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Ну розслабитись і на лаврах вилежкуватись йому ніхто недасть
 Та викрутиться. На це у нього природній дар. Або докаже, що всі дурні (що вже в ЦРЛ нібито і без нього робиться), або мол звільнить (ну така собі вимушена жертва, яка з обойми і так не вискочить,перебуваючи на цій посаді чи ні, бо машина під соусом безплатної медицини вже досить набрала великі обороти) і використає дану ситуацію у свою користь (що він не раз успішно демонстрував. До нього ж зараз нібито і притензій немає, бо вони відсутні, віддихають)звільнивши дану заступницю, тим самим піднімаючи собі бали.  :) :unknow
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Думаю буде актуально висловити свою позицію громадянському суспільству на рахунох тої особи.
От і прийдіть, щоб висловити.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

От і прийдіть, щоб висловити.
Обовязково буду.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.