Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 164094 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

я не витираюсь бо нема чого, я не медик!
З шановного ви стали нешановним, перечитайте статтю ,мій пост,Образили Калушан вище ромашкін дав ще наводку.bornslippy
вони готові
 
вони повинні офіційно
я знаю особисто і не можу повірити що вони захищають особу котра таке говорила.
 
 -своіми словами можеш сказати яка твоя думка..З усіма мінусами лікарям до чиновницькоіі продажноі кодли рости і рости.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

pulsar, Ваші доводи притягнуті за вуха. Є прецедент, на нього потрібно реагувати.
Чому Радецька не подала до суду на газету, що опублікувала звернення, якщо це брехня?
до чого тут піар? гадаєте хтось би ризикнув тягатись з нею, тобто з самим Насаликим, якщо б такого не було насправді?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

Вироджується народ ,по судах чесь і гідність захищає(мужчини) а я все постаринці ніс зламати,зуб вибити ,ех ех.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

-своіми словами можеш сказати яка твоя думка..З усіма мінусами лікарям до чиновницькоіі продажноі кодли рости і рости.
Тре цю людину законно змусити вибачитись і піти.
Відповідь від: 07 Травня 2011, 18:05:48
Вироджується народ ,по судах чесь і гідність захищає(мужчини) а я все постаринці ніс зламати,зуб вибити ,ех ех.
Ну на жінку руку піднімати  не гарно. :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

чи ця особа публічно підтвердить свої слова - то я тоже піду в опозицію до цього.
НО такого немає, а є просте обливання брудом, як це було перед виборами мера!
Ця особа здається не пішла в суд за приниження її гідності ..Причому якраз  в її випадку є неспростовні докази її образи - стаття в газеті яка написана на основі анонімки. А газета вибачте це засіб масоової інфорації і  мусить довести що факти які мали місце в її статті відповідають дійсності, якщо ні то вона несе відповідальність за написане...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

гадаєте хтось би ризикнув тягатись з нею, тобто з самим Насаликим, якщо б такого не було насправді?
Надруковано в Західному віснику, наскільки розумію газета Сікори опонента Насалика отож... та все це дурне. якщо не буде офіційних доказів вона може й піде, точніше заберуть від очей подалі. Але не вибачиться. фішка якраз в тому що б вибачилась.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата


З шановного ви стали нешановним,

 =))  :D

 перечитайте статтю ,мій пост,Образили Калушан вище ромашкін дав ще наводку.bornslippy
вони готові
 
Чия стаття ("а судді хто?")?
поки, що бачив одну статтю і радіо передачу радіа з тим самим корінням, з однією думкою, з однієї сторони - передруковану багатьма медіями в неті.



Відповідь від: 07 Травня 2011, 18:09:47
.... а я все постаринці ніс зламати,зуб вибити ,ех ех.
ну це також по ПОНЯТІЄХ
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Знаєте, думаю Сліпі доволі акуратно і логічно тут підводить до суті.

Є проблема, є суб'єкт і є вже спроба замнути. Отже справа так чи інакше впреться у докази.
 
Відповідь від: 07 Травня 2011, 19:19:25
Важко уявити себе на місці одного з тих 5-ти лікарів. Чи я б теж боявся поставити підпис ?
Можливо. Але якби я був не один і мене так опустили, мабуть би плюнув на все і підписався би.
Може лікарі не відчувають підтримки населення Калуша і саме тому бояться?


Відповідь від: 07 Травня 2011, 19:21:52
І ще одне цікаве питання.
Якщо Насалик просто з власної ініціативи запросив її стати заступником то чого просто не вигнав чи не заставив заяву написати?

Це ж виходить, поставив козу капусту сторожити, вона шкоди наробила, а він вичікує?
Вивчає нашу з вами реакцію, панове!


Відповідь від: 07 Травня 2011, 19:24:19
А точніше нашу вшивість.
Чи дійсно ми немиті і повністю обидлені. Хай погляне на справу і з такого боку.
Бо як добре би не було лікуватися за державний кошт, а таке лайно комусь виносити все ж доведеться. А воно може і прилипнути з часом...
Відповідь від: 07 Травня 2011, 19:26:57
Громада не зможе нічого вимагати, поки лікарі не підтвердять факт образи. Так, що тепер як не дивно, медики нам це винні.
Якщо хоча б хтось наважиться - решта підтвердять.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

....
Громада не зможе нічого вимагати, поки лікарі не підтвердять факт образи. Так, що тепер як не дивно, медики нам це винні.
...

Повністю погоджуюсь з даним твердженням.
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

Якщо хоча б хтось наважиться - решта підтвердять.
Ну і дальше? подача в суд,комісіі на лікарню,стояння над душою першого-хто признав,лінгвістична експертиза, касація ,хвороба позивача,перенос суду,знову хвороба позивача,відказ від свідчення ,розрахунок по статті  першого лікаря,знову суд знову апеляція- достатньо простого вибачення,ніхто ж незбирається вибичатись,нас обізвали і нам вибичають-"неначе люди подуріли,німі на панщину ідуть і діточок своіх ведуть"(с) Шевченко
Відповідь від: 07 Травня 2011, 21:34:13
Ця особа здається не пішла в суд за приниження її гідності ..Причому якраз  в її випадку є неспростовні докази її образи - стаття в газеті яка написана на основі анонімки.
Во і по закону
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну і дальше?

Ну у всякому разі краще ніж тупо опустити руки і проковтнути образу.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

Юра почитай перший пост  ;)і назву теми
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

І...?

Цитувати (вибране)
Вимагаємо матеріали про цей обурливий інцидент передати до прокуратури
Які будуть матеріали подавати?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

То тема  так називається,моя думка -однозначне Raus,і ще ЯЯ добре про яйця написала ,-хамку інакше незаткнеш.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Цитувати (вибране)
"Після такого бурхливого виступу в лікарні знову збирали медиків. Приїздив міський голова Калуша Ігор Насалик, вибачався за свою темпераментну колегу. Медперсоналу пообіцяли 50% надбавки до зарплати – за образу", - пише видання "Репортер".
Більше на нашому сайті Калуш.інфо
Записаний

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш

то вроді би показували по каналі новин 24. Може хтось викладе сюда це відео... бо я шось не можу найти.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

то вроді би показували по каналі новин 24.
що саму нараду з вибаченнями чи брифінг?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Я на цьому форумі не одну сторінку списав колись, доводячи, що найбільша наша біда у відсутності в Україні громадянського суспільства. Переконуюсь в цьому вкотре.
Пригадую приклади, які я давно наводив... У французьському містечку поліцейський збив насмерть підлітка на скутері - три дні горів поліційний відділок.... У Греції вбили молодого наркомана - спалили половину Афін... В Калуші "офіцер" міліції згвалтував дівчину - і ...

Можна бачити, як гопники у дворі виривають магнітолу з машини сусіда і промовчати - завжди знайдеться виправдання для свого страху: я ні при чому, це справа міліції, та й сусід чесно кажучи козел ще той, і т.д... Але нема чого потім обурюватися, коли інші гопи витрусять кишені вашої дитини на очах у перехожих...

Можна "замовчати" образу калуських лікарів - це не наша справа, хай ідуть в суд, хай хтось б'є по писку, а де їх підписи, та й лікарі вони ще ті хапуги, і т.д... Але нема чого тоді дивуватися, що ми таки "дурніші за арабів" чи "нашому стаду баранів не вистачає мудрих козлів"...

Повірте, якщо лікар (чесний міліціонер, податківець, чиновник, суддя, вчитель чи двірник - будь-хто) буде знати, що за ним стоїть ГРОМАДА, яка готова за нього "спалити пів-Калуша" - він підпишеться. Поки цього не буде - нас і далі "умиватимуть і причесуватимуть". І ми будемо того варті.
Відповідь від: 07 Травня 2011, 23:55:48
І ще. Цкаво, коли це мер встиг приїхати до лікарів і обіцяти "надбавку за образу", як його і в Україні зараз немає??
Відповідь від: 07 Травня 2011, 23:59:24
Умовно вважаємо що громада піднялась є звернення громади. тепер, як пишуть тут форумці чекаємо підтвердження своїх же слів лікарями.
Маю надію, що знайдуться сміливіші. Якщо ж ні.... Ну, тоді Радецька права щодо своїх оцінок.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Якість як назло ...Вестику, чому така якість? :(
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=M4EF1CqP7ck" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=M4EF1CqP7ck</a>
Відповідь від: 08 Травня 2011, 00:23:06
Про брифінг як оду про себе

Коли журналістів місцевих ЗМІ запросили на брифінг заступника міського голови з питань медицини Віталіни Радецької та голови районної ради Василя Дзундзи, представники мас-медіа зібралися в повному складі, оскільки мали надію почути вибачення Віталіни Радецької стосовно її висловлювань на адресу медиків, що було опубліковано у минулому номері «ЗВ» і що наробило вже немало шуму. Проте причина скликання місцевих журналістів виявилася набагато банальнішою – влада вирішила похвалитися власними досягненнями в галузі медицини.

Ще на початку зустрічі Віталіна Радецька спробувала розмовляти українською, та згодом знову перейшла на «ВЕЛІКІЙ І МОГУЧІЙ»,
Приховано: Показати
мовляв, саме медичну термінологію знає тільки на ньому.
Почала з відділення гемодіалізу, яке є у реаніма­ційному відділі ЦРЛ і в розпорядженні якого наявні п’ять апаратів «штучної нирки», що працюють у постійному режимі. Віталіна Радецька вважає своєю заслугою те, що вдалося вийти на зв’язок із керівництвом шведської фірми «Гамбрамед», яке вирішило подарувати нашому місту сім апаратів «штучної нирки» та 12 фільтрів для очистки води. Зважаючи на те, що пані у нашому місті нещодавно, то й не могла знати, що дана фірма пропонувала таке обладнання і без неї ще два роки тому, проте тоді наша влада чомусь не надала цьому належного значення.
Та журналістів найбільше цікавило те, чи буде Віталіна Радецька публічно вибачатися перед калушанами за свої образливі слова. Тож справжнім шоком для присутніх була відповідь пані:  «На заборах тоже пишут, ну и что? Я не придаю этому значения». А оскільки все це для неї нічого не означає, то й вибачення чекати не слід... Отакої!
Не могли не запитати журналісти і про медпрепарати, якими лікують нас із вами. Стосовно забезпечення медикаментами, то Віталіна Радецька запевнила, що більшість ліків українського виробництва (а меншість якого?) за якістю анітрохи не гірші від китайських чи індійських (???). Не знає заступник міського голови з питань медицини  й про приписи Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я України, якими забороняється застосування декількох серій китайського цефтріаксону, котрим якраз і лікують калушан, метронідазолу, парацетамолу, індійського флуконазолу, ацикловіру, лідокаїну та багатьох інших препаратів, повний перелік яких розміщений на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я.
На запитання журналістів щодо «циган немитих і нечесаних» Віталіна Броніславівна відповідати не хотіла, тож за неї поліз на ешафот голова райради Василь Дзундза (звісно, одна компанія – Українська Партія). Оберігаючи паню від журналістських посягань, він сказав, що це брифінг, а не прес-конференція, тож нема чого лізти зі своїми запитаннями. Заслужений вчитель пані Галина Романко мовчала (про всяк випадок), а керуюча справами міськвиконкому Наталія Бабій, від якої сподівалися коментарів (тим паче, мер дав завдання прокоментувати подію), несподівано стала на захист Віталіни (хоча, подейкують, не любить її більше за парену редьку) й сказала, що якщо всі ці образи й мали місце, то вони були правильними стосовно тих людей, які не вміють себе поводити (це, мабуть, не тільки медики, а й  ми з Вами), тому на це все заслужили.
«Це зовсім інша тема для розмови, не сьогодні», – підсумував Василь Дзундза.
Що можемо сказати? Одна компашка! Звідтіля й такі судження панянки, котра знаходиться у Калуші без року місяць.
  Світлана ЯКИМЕНКО

Західний вісник


Відповідь від: 08 Травня 2011, 00:28:11
На заборах теж пишуть... , для меня эта статья ничего не значит», або пусти осот в город

Що на парканах теж пишуть і що ця писанина їй не до шмиги, заявила на брифінгу заступник міського голови Віталіна Радецька, відповідаючи на запитання про своє ставлення до попередньої нашої публікації стосовно грубого та цинічного приниження медиків, а в їхній особі й усіх калушан.
Її поведінка під час проведення брифінгу тисячу і тисячу разів  підтвердила правильність позиції газети та висновки про нездатність київ­ської пані перебувати на державній службі.
Ми не дозволяємо собі сумніватися у медичних пізнаннях тов. Радецької. Хоча... Просто давайте підсумуємо, що цього разу вчинила Віталіна Радецька і як це в’яжеться з її перебуванням на  державній службі.
Приховано: Показати

Хоче чи не хоче цього наша візаві, її ставлення до попередньої публі­кації має два аспекти – людський та професійний. Перший нехай залишиться на її совісті, а стосовно другого – мусимо його проаналізувати, бо Віталіна Радецька є особою публічною, а її поведінка в цьому контексті повинна відповідати певним нормам та правилам.
На жаль, треба визнати, що міська рада на посаду заступника міського голови призначила особу, яка жодної уяви не має про державну службу, не вчиться і  не хоче цього визнавати. Де підтвердження?  Та скільки завгодно.  Перш за все, газета – це не «забор» і навіть не його аналогія, а друкований засіб масової інформації, діяльність якого захищена законом і цим же законом на державного службовця покладено відповідальність за належне реагування на публікації, які стосуються його посадових обов’язків. Отже, «... эта статья ничего не значит» для Віталіни Радецької як приватної особи, а  для особи, яка перебуває на державній службі, значить дуже і дуже багато. Мусимо розтлумачити і це.
Кожен керівник має свій стиль роботи, тобто « почерк». Цей стиль роботи визначається вимогами законів про державну службу, про державну службу в органах місцевого самоврядування, а також етикою державного службовця та Присягою, без якої неможливе зарахування на державну службу.  Запис у трудовій книжці про прийом на роботу робиться тільки після прийняття Присяги. Віталіна Радецька теж при­ймала таку Присягу, зміст якої мусимо навести: «Повністю усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити народові України, суворо дотримуватися Конституції та законів України, сприяти їх втіленню в життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов’язки». За порушення цієї Присяги посадову особу повинно бути звільнено з роботи.  Але орган, що призначив цю особу на посаду заступника міського голови, мовчить.
Міський голова, запросивши Віталіну Радецьку з Києва, очевидно мав на меті запропонувати калушанам значно вищий, київський стиль  роботи. Тобто, ми, калущуки, мали б повчитися не тільки київських стандартів медичного обслуговування, а й столичного класу етики, бо знання та використання службового етикету є одним з найголовніших чинників професіоналізму, а поняття «сумлінність, добропорядність, поважність, коректність, тактовність, точність, делікатність, чуйність, скромність і простота, жаль і милосердя, вміння визнавати власні помилки» мали б стати визначальними у поведінці  фахівця із Києва. На превеликий жаль, все абсолютно навпаки. На брифінгу, відповідаючи на запитання, Віталіна Радецька приказовим тоном фельдфебеля вимагала від присутнього дивитися їй в очі, коли вона з ним говорить. Ну абсолютно ніякої різниці між столичною панянкою та енкаведистом, який, допитуючи підозрюваного, осатаніло вищав: «...в глаза мне смотреть, я сказал!» З енкаведистом схожість повна, а ось із лікарем-професіоналом, який здатний вилікувати навіть словом, – сумнівно, бо її слова тільки руйнують, принижують та ганьблять.
Зверхня поведінка цієї нахабної «панянки» змусила нас спробувати розібратися,  де ж вона набула такого величезного  управлінського досвіду та майстерності.
Отож, штрихи з кар’єри Віталіни Радецької.
З червня 2005 року Віталіна Броніславівна Радецька є одним із засновників товариства з обмеженою відповідальністю «Клініка сучасної медицини», яке зареєстровано у Печерському районі міста Києва на Бесарабській площі, 9/1. Їй, як одному із двох засновників, належить 50% статутного фонду. Крім медичної практики, дане товариство у свою діяльність записало також купівлю та продаж земельних ділянок (лікуємо і торгуємо землею). Станом на 31 грудня 2007 року у цій поважній установі працювало 11 (одинадцять) чоловік. Не знаємо, наскільки успішним був бізнес, але нам достеменно відомо, що за останні роки «Клініка сучасної медицини» усіляко ухилялася від взятих на себе зобов’язань щодо оплати за надані послуги з технічного обслуговування інженерних мереж та участі у витратах на утримання будинку та прибудинкової території  перед комунальним підприємством «Голосіївжитлосервіс». Відомо й те, що борг у сумі майже 27 тисяч гривень став предметом не одного судового розгляду і тяганини. Борги, то й борги. І що з того, спитаєте ви, хто їх не має? Біда в тому, що Віталіна Радецька була не просто засновником, а вона цією клінікою керувала. Та так докерувалася, що розпалився конфлікт між нею та другим засновником. Останньому, очевидно, терпець урвався, то він узяв тай звільнив її з посади і призначив себе керівником.
Розумні люди завжди шукатимуть розумного виходу із ситуації, що склалася, та тільки не у «Клініці сучасної медицини» і між її двома засновниками. Віталіна Радецька звинуватила Б.М.В. (другого засновника) в тому, що він не віддає добровільно їй майно (більше двохсот тисяч гривень), а Б.М.В. (другий засновник) стверджує, що вона не має ніяких прав на майно, а затіяла судові процеси, щоб уникнути кримінальної відповідальності. Нам не цікаво, коли і чим закінчаться численні судові процеси, повернуть чи не повернуть гроші, чи насправді майже півмільйонний статутний фонд існував (знаємо непевно, що на день державної реєстрації до статутного фонду було внесено тільки 29 тисяч гривень). Не цікаво також, що клініка фактично припинила свою діяльність, що вона має великі кредитні зобов’язання. Нам важливо одне: роботу маленької бізнесової структури провалено через невміння організовувати бізнес та управляти ним та через конфлікт між двома керівниками. Про рівень  роботи цієї установи свідчать і відгуки пацієнтів, які якнайкраще її характеризують: «Не советую обращаться в клинику. Просто выкачка денег, а условия и врачи посредственные. По сравнению с другими частными клиниками и цены не выгодные. В Добробуте и Обериге намного лучше обслуживание, а цены – ниже», «Прайс-лист написан с ошибками. Неграмотность всегда отталкивает грамотных пациентов»  і т. д. і т. п.
Як підсумок. У «Клініці сучасної медицини» працювало більше десятка людей та були два засновники; у медицині Калущини працює більше двох тисяч працівників, її засновниками є міська та районні громади. Тепер скажіть: правда унікальний кар’єрний стрибок? І будь-яка освічена та інтелігентна людина, отримавши від громади (в особі її депутатів) таке призначення, чи то пак, подарунок, цінувала б його.
На жаль, у нас ситуація інша...
Відомий американець Дж. Рокфеллер при вирішенні кадрових питань казав: «Уміння спілкуватися з людьми – такий же товар, як цукор або кава. Але воно є таким важливим, що я готовий платити за це вміння більше, ніж за будь-який інший товар у цьому світі».
Ми з вами купили послуги управ­лінця з медицини, але забуваємо нашу народну мудрість «Пусти осот в город – огірків не буде».

Ольга СІКОРА, головний редактор
Західний вісник

В мене складається таке враженя, що з усіх статтей найкращі в ЗВ ті, що пише сама Сікора...ЇЇ можна читати на відміну від її журналістів...
В цьому номері майже усі статті про брифінг, але порівняти іншу статтю, що писала "редакція ЗВ" і цю що написала Ольга Сікора, то досить велика різниця...
Записаний