Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 164113 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Довбуш

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Той, хто в обороні Вітчизни меч піднімає, святе ді
  • Останні відвідини:
    18 Січня 2017, 19:09:16

    Звідки: Шептицького

 :duvno Громада вимагає: http://hopak.frankivsk.org/?&showItem=222

Цитувати (вибране)
Шановний Ігоре Степановичу!

Шановні депутати Калуської міської ради!


В газеті "Західний вісник" від 29 квітня 2011 року опублікований лист медичних працівників Калуської ЦРЛ з приводу хамської поведінки заступника міського голови громадянки В. Радецької, яка на нараді з медичними працівниками 15.04.2011 р. вжила вирази, що ображають честь і людську гідність та релігійні почуття як медиків, так і всіх калушан. Вирази на кшталт: "Вы генетически недоразвитый регион…, цыгане вы немытые и нечёсаные…, …а ничего в душе святого у вас нет…" є приниженням честі та гідності людини, закликом до розпалювання міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі.

Така поведінка і такі висловлювання є порушенням норм Конституції України, Статуту територіальної громади м. Калуша, Присяги державного службовця.

Вказаний факт набув значного суспільного резонансу і активно обговорюється громадськістю, причому — знаходить підтвердження з боку багатьох учасників наради.

На підставі викладеного, ми, що нижче підписалися, представники політичних партій та громадських організацій Калущини, звертаємося до Калуського міського голови та депутатів Калуської міської ради з вимогою на позачерговій сесії міської ради негайного звільнення В. Радецької з посади заступника Калуського міського голови з формулюванням: "За порушення Присяги державного службовця, що виразилось у прилюдному приниженні честі, гідності та релігійних почуттів громадян України".

Вимагаємо матеріали про цей обурливий інцидент передати до прокуратури з метою перевірки на наявність факту кримінального злочину.

У випадку невиконання наших вимог, залишаємо за собою право захисту честі й гідності калушан в судовому порядку, а також іншими конституційними методами.

 

Голова Центральної контрольно-ревізійної комісії політичної партії "Наша Україна" Є. Гірник

Голова Калуської міської та районної орагіназцій КУН О.Кушлик

Голова міської організації УНА М. Качанюк

Голова міської організації Комітету солдатських матерів Л. Булавчук

Голова громадської організації "Зелений Рух "Карпати" М. Довбенчук

Голова районної організації УНА В. Сікора

Секретар міського комітету КПУ В. Матійців

Голова міської організації ГП "Пора" Л. Більович

Голова міської організації "Молода Пора" Е. Вінтер

Голова міської організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів С. Місевич

Голова ГО "Калуський міський осередок міжнародної федерації бойового гопака" В. Павлів

Заступник голови міської організації політичної партії "Наша Україна" В. Іваницьки
й
« Останнє редагування: 07 Травня 2011, 14:11:03 від romashkin »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Тут цитати, записані радіо ШАНС з брифінгу, наскільки я розумію
[smg id=1627 type=av]
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Громада вимагає: http://hopak.frankivsk.org/?&showItem=222
не можна давати посилання без короткої цитати тексту, що за посиланням.  :!! :!! :!! :!!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

В мене питання. Чи є якісь документальні свідчення чи запис про те що сказала та персона?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street

Тут цитати, записані радіо ШАНС з брифінгу, наскільки я розумію
Я от всюди бачу - цитата з брифінгу, фраза з наради  і т.д. Ви наведіть аудіозапис всієї наради чи хоча б текстову стенограму. Тоді можна когось судити, звинувачувати. А то слова можуть бути вирвані з контексту, перекручені
звертаємося до Калуського міського голови та депутатів Калуської міської ради з вимогою .. негайного звільнення В. Радецької з посади заступника Калуського міського голови за прилюдне приниження релігійних почуттів громадян України
А що ці уроди-медики мають щось святе
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Нєєє я ососбисто сприймаю це як правду. Просто мене дивує що деякі місцеві посадовці стали на захист. отже необхідні вагомі докази. Бо в можливість простестами ту особу звільнити точнішо просто викинути з Калуша я не вірю.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30


Ого,звідки та пизд зда взагалі появилась в Калуші  :ganba
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

А що ці уроди-медики мають щось святе
до чого тут медики? Чиновник висловився про регіон в цілому, тобто про всіх нас. А чи мають медики почуття власної гідності чи продовжуватимуть далі писати анонімки з незрозумілих мені причин побачимо.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Ви наведіть аудіозапис всієї наради чи хоча б текстову стенограму. Тоді можна когось судити, звинувачувати. А то слова можуть бути вирвані з контексту, перекручені
Ну то питання до медиків явно, щодо вирвано з конртексту...то як би ти не рвав а "генетически недоразвитый регион" хоть верть круть хоть круть верть, було сказано.. і не важливо в якому контиксті. Воно було адресоване людям.
До речі улгур...
А що ці уроди-медики мають щось святе
може досить вже, а то так спостерігаю у Вас усі чомусь уроди, уроди судді, уроди медики, уроди адквокати здається також, але вибачте, як зубчик болить то претесь і кажете "Дякую, лікарю, бо було боляче".
В мене питання. Чи є якісь документальні свідчення чи запис про те що сказала та персона?
У коментарях до статтей читала що ніби є, але боюсь що ніхто його ані викладе, ані письмово не підтвердить..Вже в принципі не підтвердили..анонімно написали, підняли бучу і в кущі...
Я розумію, що особливо медику, не дуже є куди втікти - професія така особлива.. крім лікарні  куди підеш? От і бояться репресій, але ж вже почали шуміти - то доведіть до кінця..А то виходить, що образили честь і гідність, але ця сама честь і гідність замовкла коли її таки опускають ще нижче звинувачуючи в наклепнитстві , практично..Хоча наклепу не було бо були лише анонімки...
Записаний

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

Тут цитати, записані радіо ШАНС з брифінгу, наскільки я розумію
[smg id=1627 type=av]

Що медкам не сподобалось ставлення до них з боку їх начальника?,
це ставлення дзеркальне відображення ставлення тих же самих медиків до своїх пацієнтів!

Тут на форумі неодноразово піднімались теми про це. http://forum.kalush.info/index.php?topic=3717.320
Знайшлась людина яка спробувала поставити їх на місце їх методами!



Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Знайшлась людина яка спробувала поставити їх на місце їх методами!
Невже аж такими?..БІда в тому, що адресоване воно було хоч і медикам, але сказано про всіх
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ви наведіть аудіозапис всієї наради чи хоча б текстову стенограму.
Звісно, що ніхто не вів аудіо чи відеозапис. Однак, це не означає що цього не було сказано. Як мінімум п'ятеро присутніх при "розмові" підтвердили мені особисто сам факт. Для мене цього достатньо.
Можна і тут на форумі когось послати н**** - наприклад, Вас, ulgur, а потім сказати - наведіть аудіо чи стенограму... Не прийміть як особисту образу, нас тут всіх посилають...

до чого тут медики? Чиновник висловився про регіон в цілому
"генетически недоразвитый регион" хоть верть круть хоть круть верть, було сказано.. і не важливо в якому контиксті
Чиста правда.

Знайшлась людина яка спробувала поставити їх на місце їх методами!
Ця "людина" - "найкращий лікар України" - поставила діагноз Вам, Pulsar і нам всім! Якщо Ви калушанин - то слова "недоразвитый регион" і "мне говорили, что здесь была зона, теперь я понимаю, откуда такие гены" стосуються Вас напряму, а не лише медиків.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Колегія Івано-Франківської ОДА: поведінка заступника міського голови Калуша Радецької «ганебна»

стаття за 06.05.2011 р.

Сьогоднішня колегія Івано-Франківської облдержадміністрації додатковим питанням розглянула, на прохання голови облради Олександра Сича, заяви заступника міського голови Калуша та, за сумісництвом, головного чиновника з медицини Калуша Віталіни Радецької.

Нагадаємо, що Віталіна Радецька назвала місцевих медиків немитими і нечесаними циганами.

Голова ОДА Михайло Вишиванюк засудив поведінку такого чиновника. «Визначити таку поведінку чиновника як ганебну і запропонувати Насалику (міський голова Калуша – авт.) відправити її туди, звідки привіз» - запропонував Михайло Вишивагюк.

Рішення засудити дії Віталіни Радецької підтримали всі члени колегії.

Нагадаємо, що чиновниця не збирається вибачатися "нечесаних циган"
Агенція новин Фirtka.if.ua
Записаний

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата


Знайшлась людина яка спробувала поставити їх на місце їх методами!
Ця "людина" - "найкращий лікар України" - поставила діагноз Вам, Pulsar і нам всім! Якщо Ви калушанин - то слова "недоразвитый регион" і "мне говорили, что здесь была зона, теперь я понимаю, откуда такие гены" стосуються Вас напряму, а не лише медиків.


А недумали Ви, що слова цих 5-х про регіон просто маніпулація?  і пробують розвести всіх тут для своєї вигоди? Буть по болючому: по гідності, по мові і т.д.....
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

Шановний,pulsar які лікарі в Калуші знаємо тут усі,оbразили калушан ,-а Ви витерайтесь і ідіть вбік-вам непривикати.Без таких помічників обійдемся.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

Шановний,pulsar які лікарі в Калуші знаємо тут усі,оbразили калушан ,-а Ви витерайтесь і ідіть вбік-вам непривикати.Без таких помічників обійдемся.

gaar  :kulturno, я не витираюсь бо нема чого, я не медик!
Це Вас розвели, екстраполювавши на всіх слова, які з нас ніхто не чув!
gaar - це вас мають за   :censore ( як співав Скрябін у пісні "Кинули" http://www.youtube.com/watch?v=0-0tuw8d_ik), і ви їм підігруєте!

« Останнє редагування: 07 Травня 2011, 17:59:59 від pulsar »
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Да этой ..... желательно к врачу...Гнать ее надо ,а то баба с больной головой собирается лечить людей.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

pulsar то Ваші слова
То що Ви пропонуєте всім жити по ПОНЯТІЄХ ?
чи все таки краще по закону якого будуть дотримуватись УСІ!

Якщо Ви вибираєте перше - то так ми Україну не збудуємо!
Чому ж по даному питанні у Вас думка особлива?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Як мінімум п'ятеро присутніх при "розмові" підтвердили мені особисто сам факт. Для мене цього достатньо.
Тобто вони готові підписатись?!  Повторюю я це також сприймаю як правду але слова це всього навсього слова. Ця фея може сказати доведіть. І у вікнах написали що на її захи ст стали серйозні калуські чиновники. В те що люди будуть активно протестувати я не вірю. Отже єдиний шанс через суд. а в суді анонімка не проходить.
Якщо я правильно зрозумів то pulsarа також не влаштовують просто чиїсь слова. Якщо люди котрі це чули мають честь і гідність , вони повинні офіційно підписатись під своїми словами.
http://www.vikna.if.ua/news/gover/2011/05/06/6737/ Або в тих хто її захищає її нема гідності або... кількох людей я знаю особисто і не можу повірити що вони захищають особу котра таке говорила.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

pulsar то Ваші слова
То що Ви пропонуєте всім жити по ПОНЯТІЄХ ?
чи все таки краще по закону якого будуть дотримуватись УСІ!

Якщо Ви вибираєте перше - то так ми Україну не збудуємо!
Чому ж по даному питанні у Вас думка особлива?

Чому це особлива?
Абсолютно така ж: я наприклад, не можу подати на суд за образу честі і гідності, тому, що я немаю ніяких доказів цих слів.
Виникає питання:
Чому тоді медики не відстоюють свою гідність в суді?

може це бульбашка? дешевий піар?

Міліція (зокрема ДАЇ) не підпорядковується місцевій владі - як би було інакше і таке сталобся з цією структурою - то повірте супротив, від них, був би не менший.

ЩЕ РАЗ, ЛЮДИ НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ДЕШЕВИЙ ПІАР!!!
якщо я почую це на власні вуха, чи ця особа публічно підтвердить свої слова - то я тоже піду в опозицію до цього.
НО такого немає, а є просте обливання брудом, як це було перед виборами мера!





Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!