Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165054 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Щось я там не бачу підписів ні БЮТу, ні Свободи, ні РУХу, ні самої Української партії. Навіть комуністи і то підписали, хоча можливість мали всі
А хто знає? От зібралися ті, хто підписали і склали відозву. А тим навіть не повідомили, може, щоб самим ивділитися. Я і такий розвиток подій не виключаю. Банальність у нашому житті, нажаль, також має велику "політичну" вагу.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

з іншої - брифінг і спростування цих слів...
А Ви побачили спростування? Я тільки "заговорювання"....
я це, наприклад, також побачив:
Крім цього, В.Радецька сказала, що вона українка, її мати теж українка, а батько — родом із Західної України. Тому, згідно з елементарною логікою, вона не могла такого сказати.
Ще раз я не заступаюсь за Радецьку, я за  обєктивне оцінування ситуації.
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

А тим навіть не повідомили,

Люся цитую для Вас ще раз. (Не спішіть,уважно читайте)
"Щось я там не бачу підписів ні БЮТу, ні Свободи, ні РУХу, ні самої Української партії. Навіть комуністи і то підписали, хоча можливість мали всі, усі чули про заяву і були присутні на відповідному засіданні.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

Так. Але його немає. Тому основні дії будуть після 11 травня, по його приїзді.
11 травня ближче 14 
от послухаємо реакцію міського голови, отримаємо можливо більше інформації,
і тоді вже 14 будемо висловлювати свою громадянську позицію з цього приводу.
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

амим логічним було б зараз голові міста зібрати у телестудії одну і іншу сторону, послухати їх та їхні доводи.
Доводи однієї сторони я розумію. Тільки от іншої які доводи Ви б хотіли почути - доводи того, що ми - калушани -  і справді "генетично недорозвинуті, немиті і нечесані"? Щось я Вас не розумію - Ви і досі сумніваєтесь, що ці слова виссані з пальця кількома хабарниками - лікарями, яких "чадовий управлінець" хотіла навчити добре працювати а вони не хочуть?
Відповідь від: 08 Травня 2011, 13:56:50
от послухаємо реакцію міського голови, отримаємо можливо більше інформації,
Ну, за Вашою логікою, то інформацію може надати той, хто там був і чув на власні вуха. МГ там не був, тому як Ви повірите в достовірність тієї "більшої інформації"?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

амим логічним було б зараз голові міста зібрати у телестудії одну і іншу сторону, послухати їх та їхні доводи.
Доводи однієї сторони я розумію. Тільки от іншої які доводи Ви б хотіли почути - доводи того, що ми - калушани -  і справді "генетично недорозвинуті, немиті і нечесані"? Щось я Вас не розумію - Ви і досі сумніваєтесь, що ці слова виссані з пальця кількома хабарниками - лікарями, яких "чадовий управлінець" хотіла навчити добре працювати а вони не хочуть?
Відповідь від: 08 Травня 2011, 13:56:50
от послухаємо реакцію міського голови, отримаємо можливо більше інформації,
Ну, за Вашою логікою, то інформацію може надати той, хто там був і чув на власні вуха. МГ там не був, тому як Ви повірите в достовірність тієї "більшої інформації"?


Так сумніваюсь, що таке було сказано!

Ні я не чекаю інформації від голови по цій події, а можливо він візьме і звільнить Радецьку....


ВИ думаєте, що власник цієї газети так почала піклуватись за Калушан? чи в неї зовсім інші цілі?
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

а можливо він візьме і звільнить Радецьку...
Чому він її має звілняти якщо :
Так сумніваюсь, що таке було сказано!
?????
ВИ думаєте, що власник цієї газети так почала піклуватись за Калушан? чи в неї зовсім інші цілі?
Власне всі політики переслідують свої цілі, але для досягнення їхніх цілей побічним ефектом є іноді і забезпечення інтересів громадян їхніх виборців, як би це не було гірко для політиків...
Відповідь від: 08 Травня 2011, 14:07:53
були присутні на відповідному засіданні.
ой, вибачте, і справді, я неуважно прочитала.
Відповідь від: 08 Травня 2011, 14:10:33
Код:
Крім цього, В.Радецька сказала, що вона українка, її мати теж українка, а батько — родом із Західної України. Тому, згідно з елементарною логікою, вона не могла такого сказати.

Ще раз я не заступаюсь за Радецьку, я за  обєктивне оцінування ситуації.
Ключовим у цьому є - з однієї сторогни _"Радецька сказала" а з іншої сторни - "сказали не менше, як 5 осіб. А ще більше чули і готові підтвердити.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата


Власне всі політики переслідують свої цілі, але для досягнення їхніх цілей побічним ефектом є іноді і забезпечення інтересів громадян їхніх виборців, як би це не було гірко для політиків...

Спочатку намалювали проблему потім гарно забезпечили інтереси громадян - як побічний ефект
Гарне розіграли шоу...

Чому ці політики так не вирішать інших проблем міста, для прикладу, ця не бідна людина могла б збудувати на окраїні міста притулок для собак...., а ідуть іншим - підлим шляхом?


Ключовим у цьому є - з однієї сторогни _"Радецька сказала" а з іншої сторни - "сказали не менше, як 5 осіб. А ще більше чули і готові підтвердити.

Ага тільки одна сторона публчно виступила а інша ні (в певній газеті без підпису)...

« Останнє редагування: 08 Травня 2011, 14:31:37 від pulsar »
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

 Цікаво, а звідки, новозатвержена заступниця, за такий корокий термін перебування в нашому місті так обізнана з тим, що у нас ЗЕКи працювали, що у нас поклони так страстно б'ють, щоб так швидко зробити висновки про калушан. А може, що  в когось на умі  то в неї, так чисто по жіночому, на язику? Не всі ж уміють думати одне, а потім посміхаючись говорити інше. Може все таки вона невинна жертва поганої інформованності? Ну мол ввели її в оману про реальний стан речей в Калуші.    :unknow
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

 Цікаво, а звідки, новозатвержена заступниця, за такий корокий термін перебування в нашому місті так обізнана з тим, що у нас ЗЕКи працювали, що у нас поклони так страстно б'ють, щоб так швидко зробити висновки про калушан. А може, що  в когось на умі  то в неї, так чисто по жіночому, на язику? Не всі ж уміють думати одне, а потім посміхаючись говорити інше. Може все таки вона невинна жертва поганої інформованності? Ну мол ввели її в оману про реальний стан речей в Калуші.    :unknow

Добре Ви це підмітили.
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Може все таки вона невинна жертва поганої інформованності?
Ага. Саме "невинна".... жертва. Але власної дурості. Бо розумна людина, навіть почувши таке - 10 раз подумає, перш ніж озвучити це в присутності купи людей. І зробить це тільки, або якщо вона і справді впевнена, що це так, або, якщо вона впевнена, що їй це так чи інакше зійде з рук.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Ага. Саме "невинна".... жертва. Але власної дурості
 Ну це вже на розгляд громадськості. Тисячі людей, тисячі суджень.    :)
« Останнє редагування: 08 Травня 2011, 15:46:10 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Тисячі людей, тисячі суджень
Підозрюю, що прийде один голова цієї громадськості і всім скаже - "заспокойтесь, бо їм (тим хто каже, що це чув) причулося а погана Сікора хоче на цьому зіграти" і всі і справді заспокояться, не тому, що йому повірять, а щоб не дати певним політикам себе розрутити.... Я вірно зрозуміла? Зараз не головне - щоб певна пані вибачилась за свої слова - а головне "що певні опозиційні сили" можуть використати це як свій піар. Тому, нехай мене ображають як хочуть, але Сікорі не дам пінятися на цьому.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігорко

  • Початківець
  • *
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2015, 07:13:34


Звідки знала про зеків? Вона вже приїхала сюди повністю посвячена про калуську землю. А приїхала з Києва, де разом з півнем, можливо, не раз обкукурікували калуський плебс, який у нього в кишені повністю. Мається на увазі  сліпого виборця. І депкорпус, який не бажаючи бути в опалі у мера, голосує за кожну його кандидатуру, навіть не поцікавившись, що за дама нами буде керувати, яка в неї освіта, віросповідання і партійність. Хоча це не грає великої ролі. Все рівно більшість за УП. Чєго і слєдовало ожидать.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Ігорко
 Ігорко, повністю підтримую хід Ваших думок, але не вмію так лірично про це повідомити. :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Саме "невинна".... жертва. Але власної дурості.
гарно підмітила Люся :good
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Тому, нехай мене ображають як хочуть, але Сікорі не дам пінятися на цьому.
 Думаю Люся Ви помиляєтесь. В політиків (якщо такі в нашому місті є) буває співпадаються інтереси і на певній дистанції вони сміло можуть йти в ногу.  Але тут не той випадок. Тут зачепили помоєму не політиків, а всю громаду, але увага знову чому приковується до політиків.  :)
« Останнє редагування: 08 Травня 2011, 16:46:25 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Мені здалось, Горець, що Люся якраз і говориться що це не головне, просто в своїй іронічній манері ;)
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Tandylight
А. Зрозумів. Я ж буквально все сприймаю :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Тут зачепили помоєму не політиків, а всю громаду, але увага знову чому приковується до політиків
Хто це каже? Та ж сама громада. Вона сумнівається, вичікує, побоюється, щоб це не використали політики... але ... не діє.... Ми ж самі тут сидимо і обговорюємо ... як і в який спосіб це можуть використати політики і як їм не дати цього зробити, чи не так? А чому ж політики такі погані? А тому, що громада не розуміє власне суті політики - як інструменту з допомогою якого здійснюється влада. Будь-хто - хто виступає від імені громади - автоматично стає політиком. Не може громада сама за себе говорити а тільки через своїх представників (а це вже політики) Ц"е ж буде базар, чи не так? То чого ми так переймаємось? Політики - це рупор громади. Громаді треба тільки вчасно надати їм слово і слідкувати, щоб сказане політиками не перекручувало думки громади. Це і є політика.
Вам не здалося, що ми у нас розвинулась якась "політикофобія"? І вона набуває якоїсь атрофічної форми. Тепер ми нічого не будемо робити, щоб не дати можливості будь-кому з політиків це використати? А чому б не зробити навпаки - Використати політиків у інтересах громади? Вони ж бо краще знають як їде владна машина? Чи Ви, Горцю також вірите в те, "що кухарка може керувати державою"?
Відповідь від: 08 Травня 2011, 16:02:22
що Люся якраз і говориться що це не головне, просто в своїй іронічній манері
Дякую, Тенді ))) Мені не вистачає часу правильно розставити всі лапки і розділові знаки, буду надалі уважніша )))
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка