Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165031 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького

то чого б судом не полякати
саме так, залякати.Тому , що головні події ( яким не бажано розголос- ще попереду), а відкрито виступає тільки "ЗВ", тому і хочуть залякати.А вся історія зі зловживаннями шита білими нитками, щоб відвернути увагу.
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

але в чесність і безкорисність  представників влади  я,чомусь, не вірю


як кажуть -  на замітку  :)

http://www.pravda.com.ua/rus/columns/2010/09/2/5351572/

а про росію  -- http://turbolunokhod.livejournal.com/9682.html
« Останнє редагування: 22 Травня 2011, 23:05:52 від derevynka »
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

А как по мне, то Насалик – Радецкая сделали, на сегодня всё, чтоб проиграть в данной ситуации, хотя имели все шансы достойно из неё выйти.

МОЖУ СКАЗАТИ ТАКЕ:
І дійсно, для "шліфовки любої системи" - запрошуєтиься людина зі сторони. АЛЕ в такій ситуації слід передбачити, що це буде мало кому до вподоби. ТОМУ в такій ситуації слід ретельно продумати ІНФОРМАЦІЙНУ ПОЛІТИКУ і супровід такої акції. І що робить міська влада - по простому "розслабляє булки", йде у відпустки і тд. ЦЕ - ПОВНИЙ ПРОВАП інформаційної кампанії, - людям не пояснили що робиться і для чого. ДАЛІ - став на міну - то підривайся - не розумію для чого захищати і вигороджувати людину, імідж якої неможливо реанімувати чи навіть відбілити в суді? Теза про те, що "Калуш - в кармане" не відповідає дійсності, ну принаймні зараз. При виникненні непорозумінь і дійсно треба додатково "розкриватись" а не навпаки, і до всього - плести про "гемодіаліз" чи "патріотичні дошки", - говорити треба по суті...
І ще - для чого "на камеру" і диктофон вигадувати клініки і лікарні яких нема....
Нарпод, квиток в Київ коштує не так багато - поїдьте хтось  і переконайтесь...

І ще одне, не до теми. Не має значення яка репутація в газети, інколи найбільш "жовта" газета може обнародувати достовірні дані, інколи дійсно це стає питанням конюктурим і менеджменту....
Ряд думок не завершений...

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

ще - для чого "на камеру" і диктофон вигадувати клініки і лікарні яких нема....
Нарпод, квиток в Київ коштує не так багато - поїдьте хтось  і переконайтесь...

особливо якщо насалик в тій клініці сам лікувався :) можливо що радецька , коли говорила про циган , уже мала когось на умі  :)



Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

aser

  • Початківець
  • *
  • Карма +18/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    22 Серпня 2014, 22:05:20

    Звідки: про Спект

слушай че ти за всєх расписиваешся? я ГАЛИЧАН меня она не оскорбила.
и не надо говорить мне что оскорбила - я сам буду решать кто меня оскорбил кто нет, хорошо?

Також, до речі, не відчув образи, почувши слова, які приписують Радецькій (і які вона не підтверджує). Можливо тому, що відчуваю себе більше українцем, залишаючись при цьому галичанином.

Українці в межах держави дійсно відрізняються зонально - помітив це, коли кілька років проживав на сході України, люди там видались мені  ...  якимись добрішими... менш жадібними, чи що...

Чому так? Мабуть, різна історія накладає свій відпечаток.
Взагалі, народи бувають войовничі, землеробські, бувають навіть паразитуючі  ;), тощо. Яскравий приклад перших двох - чеченці та слов"янські народи. Україна - велика держава,  причому на ЗУ історія робила свої викрутаси, тому нема нічого дивного, що наша ментальність (на ЗУ) дещо відрізняється від ментальності решти українців... Це не добре і не погано, ми такі як є, - і сила України має бути в багатогранності.

Веду до висловлювань деяких можновладців, що Радецька образила громаду. Мене як члена громади - не образила. А може просто дехто, хто вистрибнув "...з грязі в князі" (яким шляхом - от питання яке б зацікавило галичан!), хто зараз коло "кормушки", почуває себе дуже великим аристократом? Паном?  ;) От, кого образили...

Радецька - нехай реформує медицину. Як калушанам сподобається, можливо згодом і мером оберуть. Дивись, тоді не будуть почуватися одні - брудними циганами, інші - червонощокими та круглолицими панками, стане більше рівності, більше європейськості.
« Останнє редагування: 23 Травня 2011, 01:33:07 від aser »
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Не розумію чому не можна відділити мухи від котлет? Безсовісна продажність деяких медиків це одне, а звинувачення в неправильних генах чи всіх медиків (адже не було конкретизовано кого саме) чи все населення Калуша та недостойна поведінка начальника стосовно до своїх підлеглих і до того ж державного службовця - це інше... 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

чому не можна відділити мухи від котлет
Бо вони відділяють, але лише там де їм вигідно. А де не вигідно там в купу.

Сам Насалик гарно відділяв, коли "пояснював" що малися на увазі немиті хворі. Але про генетично недорозвинутий регіон і зону чогось вдало забув сказати.

Ось тобі і котлети...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Але про генетично недорозвинутий регіон і зону чогось вдало забув сказати.

Ось тобі і котлети...
Ось і я про це ж. Я взагалі думаю, що тему з Радецькою вже досить пожували - пора випльовувати, а от тему з безплатною медициною + продажність медиків пора розділити і вивести в окремі теми.   :=)
Які б виправдання у Насалика не були - вона сказала те, чого казати не мала - це наче б-то вже не раз було підсумовано. І нового тут нічого додати. А інше - то окрема тема. "Так сказать - нєхоженноє полє" ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

Мене як члена громади - не образила.

як ти сам зауважив люди є різні . одних можна хоч гав..м облити і їм однаково так як вони себе не поважали ні до ні після цього . а деякі ( як ти уже згадав хоча б кавказців ) тебе можуть зарізати за неправильний одяг .  якщо же галичани не бажають бути порівняні з циганами ( наркоділерами , грабіжниками , брадягами , бандитами , шахраями ) то цілком закономірно що вони вимагають поваги до себе . при цьому галичани себе точно так же вважають українцями ( бойками , гуцулами , русинами чи татарами або литовцями ) . вся справа в самоповазі і повазі до інших . а говори людині постійно свиня - то вона і захрюкає
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

якщо же галичани не бажають бути порівняні з циганами ( наркоділерами , грабіжниками , брадягами , бандитами , шахраями ) то цілком закономірно що вони вимагають поваги до себе .
Після дня гніву я в цьому сильно сумніваюсь. :agressive
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Мудрець і учень сидять біля воріт свого міста. Підходить подорожній і запитує:
- Що за люди живуть у цьому місті?
- А хто живе там, звідки ти прийшов?, - запитує мудрець.
- Ох, мерзотники і злодії, злісні і розбещені.
- Тут те ж саме, - відповів мудрець.
Через деякий час підійшов інший подорожній і теж запитав, що за народ в цьому місті.
- А хто живе там, звідки ти прийшов?, - запитав мудрець.
- Чудові люди, добрі і чуйні, - відповів подорожній.
- Тут ти знайдеш таких же, - сказав мудрець.
- Чому ти одному сказав, що тут живуть негідники, а іншому - що тут живуть хороші люди?, - запитав мудреця учень.
- Скрізь є і хороші люди, і погані, - відповів йому мудрець. - Просто кожен знаходить тільки те, що вміє шукати.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

гггг тому ми і не хочемо бачити гівно в себе в місті))) :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Все залежить від точки зору. Стакан може бути наполовину порожнім або наполовину повним.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

Після дня гніву я в цьому сильно сумніваюсь.

ну не гніваються напевне так як би хотілось :) а то би був тут новий армагедон якби всі за ножа хватались при неправильно відкритому ротові ( чи роті , чи рота , чи ротом - а щоб мене качка копнула але вже забуваю правила ...   ХТо допоможе - тому нічого не буде   :)    )
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Все залежить від точки зору. Стакан може бути наполовину порожнім або наполовину повним.
Це точно. Все залежить від точки зору. Плювок в обличчя можна назвати "божою росою" , а купа г...на взагалі корисна, бо то добриво.... Все залежить ві точки зору.... :=)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Мені Вас шкода. Таке враження що ми спілкуємось на різних мовах.
Відповідь від: 24 Травня 2011, 13:42:34
У палаті однієї лікарні лежали дві важко хворі людини. Ліжко одного з них стояла прямо біля вікна, ліжко іншого - біля самих дверей. Один з хворих міг цілими днями дивитися у вікно. Інший бачив перед собою тільки облізлу стіну.
Хворому, ліжко якого опинилася біля дверей, захотілося дізнатися, що ж відбувається за віконцем. І він попросив свого сусіда по палаті сказати, що ж  йому там видно.
Той з готовністю розповів, що бачить тихий ставок, рибалок на дощаному містку, пташок на галявині і кішку яка за ними полює. Розповіді про зовсім інше життя там, за вікном, тривали кожен день. Хворий, який лежав біля вікна, розповідав своєму сусідові то про казково красиві хмари, схожі на овечок, то про бабусю з онуком, які прогулюються біля ставка, то про закоханих, що сидять на лавці.
Від цих оповідань хворий біля дверей озлобився. Він втратив апетит і ніяк не міг зрозуміти, чому твориться така кричуща несправедливість: перед ним одна лише облуплена стіна, а очам його сусіда відкриваються такі дивовижні картини.
Ненависть його була така велика, що одного разу вночі, коли сусідові біля вікна стало зовсім погано, він не став викликати сестру милосердя, хоча для цього потрібно було тільки натиснути кнопку дзвінка біля узголів'я. Він прикинувся сплячим, а вранці, коли санітари вивезли з палати хладний труп покійного, попросив, щоб його перенесли на звільнене біля вікна місце.
Глянувши у вікно, чоловік остовпів: весь вид закривала висока глуха стіна.
- Як таке може бути? - Вигукнув чоловік. - Адже він стільки всього розповідав мені про те, що бачив у віконці - і про тихий ставок, і про овечки-хмари, і про бабусю з онуком ...
- Ах, якби він тільки все це бачив, - сказала медсестра. - Адже він був сліпим від народження.
- Але як же? - Прошепотів хворий. - Навіщо ж він тоді ...
- Це він так хотів утішити вас ...
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Та Ви просто Езоп якийсь, чесне слово:)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Мені Вас шкода. Таке враження що ми спілкуємось на різних мовах.
Ви мене шкодуєте через те, що я не можу Вас зрозуміти????? Тобто не поділяю Вашої думки???? Ви всіх шкодуєте хто з Вами не згідний?????. А Вам колись про вихованість у спілкуванні, про толерантність до співрозмовника і тому подібні речі хтось розказував???
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Ви мене шкодуєте через те, що я не можу Вас зрозуміти????? Тобто не поділяю Вашої думки???? Ви всіх шкодуєте хто з Вами не згідний?????.А Вам колись про вихованість у спілкуванні, про толерантність до співрозмовника і тому подібні речі хтось розказував???
Я думав що Ви зрозуміли що мені шкода що Ви у всьому стараєтесь найти щось погане. Мені дійсно шкода. Зауважте я говорив про погляди, а не про Вас особисто, а тим паче про якесь неправильне виховання. Я ні в якій мірі не хочу ображати нікого хто не поділяє моєї думки.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Радецька написала заяву на звільнення. сесія її задовольнила. звіт прокурора у зв"язку з цим так і не прозвучав...
Записаний