Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 18 днів

Автор Тема: Медичний туризм. Лікування за кордоном.  (Прочитано 33027 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 20:51:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Медичний туризм. Лікування за кордоном.
« Прочитано #20 : 04 Червня 2013, 09:03:56 »

Аспірін в Радянськім Союзі коштував 3 копійки,
стакан квасу теж коштував 3 копійки, а тепер 4-5 грн...
Відповідь від: 04 Червня 2013, 09:00:51
Пропоную модератору перенести пости, не по темі, в інший розділ.
 :=) прочитай, що пише під твоїм  ніком.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Медичний туризм. Лікування за кордоном.
« Прочитано #21 : 04 Червня 2013, 10:26:08 »

Звичайно можете перенести,бо в деякій мірі це флуд і почав його я. Але мені здається саме в цій темі він і має місце бути.І не тому ,що я якись цинік і бездушна тварь яку не цікавить чуже горе. А саме тому що неймовірно важко втрачати знайомих і рідних. Я  повністю погоджуюся з ярома,в тому ,що якщо пацієнт без грошей його відправляють помирати.А якщо з грошима то спочатку витягують все до копійки. І можу якщо потрібно навести з десяток реальних людей і випадків на підтвердження цього. Це часто виглядає не як медичний туризм,а як суперприбутковий ціничний бізнес.Тому дуже б хотілося,щоби люди нарешті знайли ліки від цієї страшної хвороби і щоби вони були доступні ВСІМ. І справді не віриться,що їх нема.Людей швидше за все обманюють.Це так як вибачте за порівняння нафтовий бізнес,поки є можливість качати в кишені мільярди ніхто альтернатив розвивати недозволить.На останок  ще напишу .Минулого року померло кілька знайомих.І ніхто із них немав тисяч доларів на туризм.І зібрати такі кошти немогли.Вони не діти ,у них не було доступу до соц.мереж.І продавати було нічого.Та і занадто багато зараз звертаюся в мережах про допомогу,люди вже не завжди вірять і не дають.Тому прошу Господа Бога,щоб знайшлися такі ліки,щоби були доступними були. І щоби і бідні люди мали шанс на життя.
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медичний туризм. Лікування за кордоном.
« Прочитано #22 : 04 Червня 2013, 10:34:41 »

Який конкретно Ваш посил саме в цій темі? Маєте гроші не лікуйтеся бо вас надурять!  А не маєте то навіть і не шукайте?  :unknow

Я щодо цієї теми дуже категорична, або по ділу, або йдемо далі. Вибачайте за прямоту! І постараюся перенести наші пости в іншу тему. (як тільки навчуся  :-[  :frend)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Медичний туризм. Лікування за кордоном.
« Прочитано #23 : 08 Червня 2013, 11:55:09 »

Я розумію Вас Лалія чому Ви категоричні.І не закликаю нікого робити так чи інакше.Звичайно людина чи рідні хапаються за любу навіть найменшу можливість.І зрозуміло,що люди неймовірними зусиллями стараються зробити все щоби зберегти своїх рідних.Мене хвилює інше,що в більшості випадків ці клініки нічим не допомагають,що це часто густо виглядає на аферизм.Всі ці посередники які здирають три шкіри і Бога не бояться.Ви ж читали повідомлення  Spiders? Людина стикнулася з цим особисто.Але ще раз кажу я не закликаю не лікувати,я просто хотів би щоби люди не зациклювалися тільки на клініках і зборі шалених коштів,а шукали всі разом якихось простіших і дієвіших варіантів.

Ось сьогодні побачив відео на ictv.
Аргентинські вчені запускають у продаж ліки, які дозволяють жити з раком легенів.
Приховано: Показати
Хворі на рак легенів вже наступного місяця отримають шанс на життя.
Аргентинські вчені запускають у продаж вакцину «Ваксіра», яка спонукає імунну систему організму знищувати уражені хворобою клітини.
Найкращі аргентинські онкологи працювали над її створенням 18 років.
Вона не гарантує одужання, але життя точно подовжить.


http://fakty.ictv.ua/ua/index/view-media/id/37364/start/30
Хай нікому не стане в нагоді! але подивитися можна.Мені особисто здається ,що аргентинські лікарі йдуть правильним шляхом спонукаючи організм з допомогою імунітету боротися з хворобою.


p.s.Якщо чесно думав вже не буду писати в цю тему відчуваючи нервозність і розуміючи причину її.Вибачаюсь і даю слово ,що це останнє повідомлення в цій темі.Просто для когось ця інформація може бути важливою,і любі засоби добрі щоби перемогти хворобу.
Бажаю всім міцного здоров'я.
« Останнє редагування: 08 Червня 2013, 12:07:52 від DVania »
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 14:14:47

    Звідки: Льондон
Медичний туризм. Лікування за кордоном.
« Прочитано #24 : 08 Червня 2013, 20:23:44 »

Тому дуже б хотілося,щоби люди нарешті знайли ліки від цієї страшної хвороби і щоби вони були доступні ВСІМ. І справді не віриться,що їх нема.Людей швидше за все обманюють.

не хочу вам перебивати суперечку , але просто по доброму раджу прочитати про те , що таке рак ( або що ми думаємо що таке рак ) . В двох словах - рак вічний як і життя , немає життя - немає раку .можна довго і нудно щось доказувати АЛЕ ЛЮДИ ПОВИННІ ПОМИРАТИ і в тому числі від хворіб , а ліки В ЛЮБОМУ ВИПАДКУ лише продовжують життя .навіть самі кращі і правильні ліки . поки це не усвідомимо - будемо вважати лікарів і вчених хапугами і сволотою . краще би гроші які люди просирають на релігії потратити на пошук ліків - і таким чином полегшити людське існування .
Відповідь від: 08 Червня 2013, 20:21:51
Аргентинські вчені запускають у продаж ліки, які дозволяють жити з раком легенів.

а взагалі правильно говорити Аргентіна

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медичний туризм. Лікування за кордоном.
« Прочитано #25 : 09 Червня 2013, 01:04:57 »

Аргентинські вчені запускають у продаж ліки, які дозволяють жити з раком легенів.
Цікаво як їх дістати не аргентинцям? Хтось має якісь думки з приводу отримання тієї вакцини\ліків?
В двох словах - рак вічний як і життя
Що за нісенітниця? Рак виліковний на ранніх стадіях. То ракові клітини існують у кожного, а не сам рак...А щодо лікарів - то є ті, які лікують і допомагають не втрачати життя завчасно, а є, які прикриваються професією, щоб наживатись на чужій біді (не заробляти, а таки саме обдирати і наживатись). Для того і ця тема, щоб родичам онкохворих мати інформацію - до кого звертатись, а до кого - ні. Тому умісні тут як позитивні так і негативні відгуки про клініки, щоб можна було хоч якось зорієнтуватись в разі такої необхідності, не дай Бог,звичайно!
а ліки В ЛЮБОМУ ВИПАДКУ лише продовжують життя
І це далеко не маловажливо. Навіть, якщо воно продовжиться років на 10, повірте.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:53:46

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медичний туризм. Лікування за кордоном.
« Прочитано #26 : 09 Червня 2013, 11:07:12 »

а взагалі правильно говорити Аргентіна
Правильно на основі якого правила?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 14:14:47

    Звідки: Льондон
Медичний туризм. Лікування за кордоном.
« Прочитано #27 : 09 Червня 2013, 12:30:34 »

а взагалі правильно говорити Аргентіна
Правильно на основі якого правила?

точніше навіть буде Арґентіна  ( як для української мови ) . так стверджують українці аргентіни , які там народились , виросли і живуть . місцеві жителі кажуть : архентіна .


ось цікавий сайт знайшов :

http://es.forvo.com/word/argentina/#es