Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Автор Тема: Фото порушень ПДР працівниками ДАІ, як службових так і їх власних автомобілів  (Прочитано 21462 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Вчора в 20:07:30

    Звідки: korotka

та шо їм доказувати. ДАІшник зробить тебе виноватим в 99% випадків
З такою самоповагою і світоглядом далеко підете. :ganba
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

та шо їм доказувати. ДАІшник зробить тебе виноватим в 99% випадків. Повірте, якщо він захоче бабки збити з тебе - то ніякий протокол про порушення ДАЇ чи ше якась їрунда не поможе. Краще зразу дати стоку і їхати спокійно, а як почнеш умнічати - тіпа там фоткати, якісь протоколи складати....(для чого ці понти) - то вже соткою не обійдеться....а набагато більше - більше - більше.... Крім того, ДАЇшники так часто не пиняють, бо вже знають наперед з кого можна зірвати бабло, а з кого - нє!

не стидно?
Записаний

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш

Ви мене не правильно зрозуміли  :) Я за те шоб була справедливість, але в найближчі роки з цією корумпованою країною марно шось доказувати. Ну наприклад, хто переміг в мовній суперечці з вас ДАЇшника? Аргументуйте.
п.с Тому краще най він собі говорить шо ви виноваті, дати йому тих нещасних пару рублів на бензину, і щасливо поїхати далі, бо більше нервів собі потратите шоб шось довести.
Записаний

vova_kalushskiy

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    12 Грудня 2011, 21:30:03

    Звідки: Хіміків

Якщо водій не може зліпити і пару слів докупи, то нехай платить, бо він лох, а з лохів і гріх не збити бабло. На них і в даішників розрахунок... :dopovid
Записаний

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:40:23

    Звідки: Калуш

у них зараз такса така: за будь яке порушення якщо ти  спокійно погодився підписав протокол  і т.д. то штраф всього навсього 255 грн(в них такий мінімум на протоколі =)))

треба з собою возити книжку з правилами і тицями йому прямо в його нажерту морду аби він розгледів!

у мене вже пару варіантів таких було правда я без книжки був! вони вже самі харяться коли їх перепльовують! а як віддають документи аж зубами скреготять! і нічого не кажуть! а як в догонку їм скажеш  а де щасливої дороги?
то вже всьо іскри летять, а нічого зробити то немона)))
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

якщо ми будемо мати китайців у Калуші то може переймемо їхній досвід боротьби з порушниками  ???

див   :   http://news.mail.ru/politics/5768221/?frommail=1
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш

ну так, книжка з правилами - варіант і зліпити два слова докупи теж варіант.
АЛЕ::::
"переплюнете" ви отого інспектора який вас зупинив і ви його загрузили словесно. Він вас спокійно відпустить. Потім просто дасть наводку на ваші номера і будуть вас пинять при першій появі на дорозі.
Вибачте звичайно, але ви всі тут в цій темі дуже такі розумні і компетентні, но я подивлюся на вас, коли почне вас замахувати кожен даїшник м. Калуша.
п.с.  Сьогодні бачив як 2 шофера рішали з ДАЇшниками біля ЗОШ №3. Бабло скосили і поїхали ;)
Записаний

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

Потім просто дасть наводку на ваші номера і будуть вас пинять при першій появі на дорозі.

включаєш відеозйомку, і перше питання - причина зупинки. (якщо зупинка без причини)
після цього по наводці на ваші номера вони будуть відвертатися в іншу сторону навіть коли ви явно порушуєте.

часи змінились.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Вчора в 20:07:30

    Звідки: korotka

Я за те шоб була справедливість, але
Знову здивували мене ,молода людина і  без бажання щось змінити.У 30-40років можливо перетворитесь у чиюсь вівцю або корову,яку стрижуть і доять. :(
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:40:23

    Звідки: Калуш

"переплюнете" ви отого інспектора який вас зупинив і ви його загрузили словесно. Він вас спокійно відпустить. Потім просто дасть наводку на ваші номера і будуть вас пинять при першій появі на дорозі.

хай пиняють. думаю з кожної зупинки  почерпнуть нові знання ПДР.
не потрібно їх боятись або казати давай домовимось(це вже ви здали позицію), а коли неуклонно їм пояснювати що є то і то а не так і так.
треба щоб він сам зрозумів що він не прав(хоть він це і знає).
хотя скажемо чесно нарушують всі! там де я нарушив я не сперичався. написав протокол  і оплатив в кассу.

але вони нагліють!пиняють ні за що  і вішають лапшу на вуха,а багато хто ведеться.

 
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30259
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:45:44

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Щось я нині затупіл.

ДАЙці як звично стояли на роздоріжжі Чорновола-м-н. Шептицького.
Не подумав щоб їх фоткати, бо багато таких що купили права паркувалися на тротуарі біля моєї хати і йшли до церкви. А між машиною і хатою лишали 0.5 м.
Так що не лише гаїшники у нас правил не знають  :ganba
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь

Ну наприклад, хто переміг в мовній суперечці з вас ДАЇшника?
Навести докази?
Відповідь від: 24 Квітня 2011, 11:35:51
Тому краще най він собі говорить шо ви виноваті, дати йому тих нещасних пару рублів на бензину, і щасливо поїхати далі, бо більше нервів собі потратите шоб шось довести.
Юний друже не позорте мене та славне місто Калуш. Краще напишіть марку та номер свого авто і дайте орієнтування даїшникам типу Їде "тєрпіла".

Відповідь від: 24 Квітня 2011, 11:38:07
Вибачте звичайно, але ви всі тут в цій темі дуже такі розумні і компетентні, но я подивлюся на вас, коли почне вас замахувати кожен даїшник м. Калуша.
Повірте не всі тут лохи.
Записаний

drollkoko

  • Початківець
  • *
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 42
  • Останні відвідини:
    06 Листопада 2011, 22:23:51

    Звідки: kl
Фото порушень ПДР працівниками ДАІ, як слу
« Прочитано #32 : 25 Квітня 2011, 00:55:25 »

Hawaets +1 просто підтримую... так майже те саме б написав )
« Останнє редагування: 25 Квітня 2011, 01:01:33 від drollkoko »
Записаний

vova_kalushskiy

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    12 Грудня 2011, 21:30:03

    Звідки: Хіміків

Ця машина не те , що контролює дорожній рух, але й сутьево заважає ... Де лиш дивиться  начальство ДАІ Калуша, саме напевно не знає правил дорожнього руху,,, Срамммммм ----  Калушській ДАІ
Відповідь від: 30 Квітня 2011, 22:12:54
,
Відповідь від: 30 Квітня 2011, 22:15:07
А ца машина так само одного з працівників ДАІ Калуша, порушує правила зупинки. Хамить прямо дітям школи №5 на тротуарі, ще й перед самою будівлею МІЛІЦІЇ, - неповага , сраммммм.!!!
Записаний

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш

Шановні : drollkoko, Hawaets
я нікому не збираюся щось доказати, бо в кожного своя думка і своє бачення на світ.
мій оджнокласник їздив ФРАЄР - ГУМКА по Калуші і знімав на відео як веде бесіду з ним працівник ДАЇ і весь час суд вигравав. Але пройшло пів року і він номера поміняв і машину перефарбував.....каже: "Пиняють на кожному кроці, ніза що і ні про що"....ТАК ВОТ ВОНА.....наводка по номерам про яку я говорив....
Мою машину (мого тата) ніхто не пиняє в Калуському районі. А як хтось приїхав лєвий і починає шось мені доказувати - я його послухаю, а потім подзвоню і всьо порішають!
ДАЇшники теж люди і до них є теж підхід!
Особисто для мене ця тема  :zakryto і для мене все з інспекторами ясно.
Так що - будьте добрішими  :)
 :kulturno
Записаний

drollkoko

  • Початківець
  • *
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 42
  • Останні відвідини:
    06 Листопада 2011, 22:23:51

    Звідки: kl

Для Вас нехай так і буде дзвоніть або платіть і все.... :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30259
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:45:44

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Мою машину (мого тата) ніхто не пиняє в Калуському районі

Треба усвідомлювати, що вас не трясуть лише за рахунок тих, що не мають до кого подзвонити і тупо платять!

Такий стан речей є злочинний і ненормальний.
Звісно, жучити ДАЙців то може не "найдобріший" метод, але вже навіть по УТ 1 депутати відкрито говорять про безмежну безкарність і вседозволеність в міліції.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

Шановні : drollkoko, Hawaets
я нікому не збираюся щось доказати, бо в кожного своя думка і своє бачення на світ.
мій оджнокласник їздив ФРАЄР - ГУМКА по Калуші і знімав на відео як веде бесіду з ним працівник ДАЇ і весь час суд вигравав. Але пройшло пів року і він номера поміняв і машину перефарбував.....каже: "Пиняють на кожному кроці, ніза що і ні про що"....ТАК ВОТ ВОНА.....наводка по номерам про яку я говорив....
Мою машину (мого тата) ніхто не пиняє в Калуському районі. А як хтось приїхав лєвий і починає шось мені доказувати - я його послухаю, а потім подзвоню і всьо порішають!
ДАЇшники теж люди і до них є теж підхід!
Особисто для мене ця тема  :zakryto і для мене все з інспекторами ясно.
Так що - будьте добрішими  :)
 :kulturno

То що Ви пропонуєте всім жити по ПОНЯТІЄХ ?
чи все таки краще по закону якого будуть дотримуватись УСІ!

Якщо Ви вибираєте перше - то так ми Україну не збудуємо!
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь

Мою машину (мого тата) ніхто не пиняє в Калуському районі. А як хтось приїхав лєвий і починає шось мені доказувати - я його послухаю, а потім подзвоню і всьо порішають!
 Повірте я безмежно радий, що у Вас є такий татусь. Але тут не всі мають таких татусів І не їздять на їх машинах. І взагалі мова не про те. В цій темі люди показують наявні приклади порушень ПДР гайдонами тобто людьми, які давали присягу служити народу України і по специфіці роботи самі зобовязані контролювать ПДР. Честь і хвала цим людям як і Вашому товаришу що перекрасив машину. Шкода що він зламався. Було б таких більше - гайдони самі б перекрашували свої машини.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ДАЇшники теж люди і до них є теж підхід!
через це і живемо так хреново . бо замість того що б робити все як треба ви підходи шукаєте :ganba
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.