Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: "Мобільний" інтернет  (Прочитано 64109 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

andreyko

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2011, 14:35:26

    Звідки: Гулака
"Мобільний" інтернет
« Прочитано #20 : 20 Вересня 2009, 14:48:18 »

замовляю по 350 мб.в принципі на місяць стає
А мені не вистачає... Я люблю фільми з нету скачати, чи в онлайні подивитися... мені б безлімітку яку...  :=)
Записаний
Забий на все, живи як жив!!!

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

"Мобільний" інтернет
« Прочитано #21 : 20 Вересня 2009, 17:38:36 »

чи ні??
Так з ходу тяжко відповісти однозначно. :unknow

Щоденний обсяг безкоштовного трафіку, що надається - 200 Мб.
То все таки безкоштовного, чи оті 200 МБ будуть рахуватись по 2 копійки за 1 МБ? :unknow

Ось ви тiльки переглянули.
Kwinto, Ти уважно перечитав всі повідомлення від початку теми? Складається враження, що ні, бо я користувався нетом від ЛАЙФУ, а зараз активно юзаю нет від МТС. Тому Твої слова "тiльки переглянули" тут не доречні. :!!

Але фактично на Лайфi ви сплачуєте 50 грн. а отримуєте на рахунок 100 грн. якi можна використаи на iнтернет.
Тобто при поповненні на 50 грн. на рахунок надходить 100 грн.?

Але бували часи коли взагалi нi один оператор не надав зв'язку в iнтенетi.
Ну я таких часів не памятаю. :pardon Весною 2007 року сидів на послузі ГіперНет від МТС і швидкість мене цілком задовільняла, але на кишеню давило, бо хотілось залазити в нет кожного дня. Влітку того ж року перейшов на ЛАЙФ і замовляв 350 МБ за 35 грн. Ціна влаштовувала, данаго обєму вистачало на місяць в обріз, але за пів року швидкість почала катастрофічно підкачувати і бувало таке, що ввечері взагалі не міг жодної стрінки завантажити. Тоді перейшов на ГіперАктив від МТС. Це дорогувато, але зате швидкість як на мобільний інтернет стабільна і висока. Також врахуйте те, що МТСівський номер у мене зі студентських часів і він є моїм постійним номером, тобто відпала необхідність переставляти картки.

Але уточни, що то стає на користування браузером у телефоні...
Повторюсь, але моя сестра замовляє 350 МБ від ЛАЙФУ і вокористовує ці мегабайти для звичайного інтернету на компі. Для неї як для студентки цього вистачає. Буває навіть пару пісеньок на місяць скачує. ;)

А мені не вистачає... Я люблю фільми з нету скачати, чи в онлайні подивитися... мені б безлімітку яку...
andreyko, Ти шо збираєшся фільми через мобільний інтернет скачувати? :o :o :o
Записаний

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
"Мобільний" інтернет
« Прочитано #22 : 20 Вересня 2009, 19:21:41 »

Ну я таких часів не памятаю.
А скiльки ви часу на добу використовуєте моб. iнтернет? Я використовував приблизно 17-18 год. поспiль, в липнi цього року. На протязi мiсяця. I бували години, коли зв'язку не було взагалi. При чому на рiзних операторах. Не буду казати за МТС, не користувався я ним. На КПК використовував, але грошi з'їдало швидко. Колись попробував ГiперНет, не сподобалось по цiнi.
А ось Лайф бiльш менш нормально працює, та i всього за 50 грн. Надає 1Ггб трафiку.
Тобто при поповненні на 50 грн. на рахунок надходить 100 грн.?
Так, на рахунок надходить 50 грн. та 50 бонусiв, якi використовуються як повноцiннi гривнi на рахунку.
Хочу зазначити, що я цiкавився якiсть звязку на Лайфi в iхньому офiсi в Франкiвську. Менi повiдомили, що в них обладнання на використання 3G вже налаштоване, тiльки не дають лiцензii. Поки що розкручують державних операторiв UTEL.
До речi, на вул. Пiдвальнiй також пропонують мобiльний iнтернет. Кажуть там спецiальний модем якийсь, картка спецефiчна, тай цiна 100$ на це все. Але покриття 95% Украiни.
Менi ще порадили в Лайфi, якщо ви використали весь трафiк швидше чим за мiсяць, то щоб не чекати закiнчення дii термiну активацii, потрiбно вiдключити послугу не як зазначено в налаштуваннях *123# а *101#. Так послуга деактивуэться зразу, i можна знову ii активувати на наступнi 30 днiв. В iншому випадку все одно прийдеться чекати закiнчення дii термiну першоi активацii.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

"Мобільний" інтернет
« Прочитано #23 : 20 Вересня 2009, 19:45:49 »

Kwinto, дякую за інформацію,маю на увазі *101#,це може згодитися
Записаний

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
"Мобільний" інтернет
« Прочитано #24 : 20 Вересня 2009, 20:09:28 »

Kwinto, дякую за інформацію,маю на увазі *101#,це може згодитися
Потрiбно вводити *101*1000# Якщо у вас наприклад1 Ггб, а там вказати деактивацiя пiдписки.
Ось ще нарив на Лайфi.
Цитувати (вибране)
«EDGE+/GPRS+» дозволяє значно збільшити швидкість завантаження веб-сторінок під час Ваших подорожей всесвітньою павутиною, зберігаючи при цьому якість інформації, що відображається, на незмінно високому рівні.
Послуга EDGE+/GPRS+ виконує стискання й оптимізацію даних, які передаються під час доступу до інтернету за допомогою технологій EDGE або GPRS.......
Вартість активації послуги EDGE+/GPRS+ становить 5 грн (з урахуванням ПДВ і без збору до ПФ).
Щомісячний платіж за користування послугою становить 15 грн (з урахуванням ПДВ і без збору до ПФ).
Прийом та передача даних під час доступу до інтернету оплачується за стандартними тарифами послуги доступу до інтернету.

Будь ласка, зверніть увагу:
плата за активацію включає можливість прийому/передачі 1 Мбайт даних через точку доступу SPEED, який може бути використано будь-коли, поки послуга активна
під час активації послуги стягується плата за активацію та перший щомісячний платіж пропорційно кількості днів у місяці, що залишилися
Треба буде спробувати
« Останнє редагування: 20 Вересня 2009, 20:40:29 від Kwinto »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

"Мобільний" інтернет
« Прочитано #25 : 20 Вересня 2009, 21:23:07 »

Ця послуга тільки для контрактників :-(
Записаний

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
"Мобільний" інтернет
« Прочитано #26 : 20 Вересня 2009, 21:44:58 »

Ця послуга тільки для контрактників :-(

Цитувати (вибране)
Послуга «EDGE+/GPRS+» доступна індивідуальним і корпоративним абонентам life:), що обслуговуються на умовах договору.
Договiр то контракт?


Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

"Мобільний" інтернет
« Прочитано #27 : 20 Вересня 2009, 22:28:09 »

Так,я питав в оператора,сказав,що тільки для контрактників,на контракті там також гарні умови,можна і перейти коли закінчиться акція  по якій бонуси нараховують.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

"Мобільний" інтернет
« Прочитано #28 : 21 Вересня 2009, 10:17:45 »

Я використовував приблизно 17-18 год. поспiль
Слабо віриться, що прям таки поспіль, ну хіба Ти не жалієш своїх очей. :unknow

А скiльки ви часу на добу використовуєте моб. iнтернет?
 Точно ніколи не підраховував, але в мене мобільний інтернет врубаний майже весь робочий час (іноді перериваюсь на обід, та коли відлучаюсь з робочого місця), ввечері підключаю комунікатор до домашнього компа, або просто напряму з комунікатора залажу в нет (часто це робить жінка), часто перевіряю погоду прямо на комунікаторі, також у мене автоматично налаштована на комунікаторі перевірка поштових скриньок, а ще через мобільний нет у мене поновлюються дані про супутники для GPS-навігації. Тому вважаю, що я також не мало використовую мобільний інтернет.
 На МТС десь один раз в 2-3 місяці буває таке, що не підключається інтернет і таке може тривати десь до 2-3 годни і то переважно до обіду.

 Як буде більше часу, то грунтовно порівняю інтернет пропозиції від ЛАЙФУ та від БІЛАЙНУ, але мене стримує те, що для спілкування по мобільному мені вигідний саме МТС. :(
Записаний

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
"Мобільний" інтернет
« Прочитано #29 : 21 Вересня 2009, 11:15:30 »

Слабо віриться, що прям таки поспіль, ну хіба Ти не жалієш своїх очей
Я не буду описувати свiй стиль життя, але якщо у вас э сумнiви то я не буду доказувати зворотнє. Зайдiть до мене та переконайтесь.

або просто напряму з комунікатора залажу в нет (часто це робить жінка), часто перевіряю погоду прямо на комунікаторі, також у мене автоматично налаштована на комунікаторі перевірка поштових скриньок, а ще через мобільний нет у мене поновлюються дані про супутники для GPS-навігації. Тому вважаю, що я також не мало використовую мобільний інтернет.
З КПК зовсiм iнший трафiк, набагато менше його використовується.
В мене також пiдключенi цi всi сервiси на КПК. Але погода в мене оновлюється тiльки тодi коли виходжу в iнтернет з КПК, в мене автоматичний iнформер стоiть, так само з поштою, коли потрiбно, тодi перевiрку зробив. А от навіщо та для чого данi з супутникiв поновляти, менi не зрозумiло.

але мене стримує те, що для спілкування по мобільному мені вигідний саме МТС.
Тут звичайно краще. МТС рулить. В мене на КПК також МТС. I в інтернет я вже з нього не вхожу. Використовую як звичайнісінький телефон.
Але прийде час, кудись буду iхати, то буду використовувати як повноцiнний КПК.
А цю приблуду ставили собi?
http://forum.kalush.info/index.php?topic=834.msg52219#msg52219
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

"Мобільний" інтернет
« Прочитано #30 : 21 Вересня 2009, 11:53:01 »

то я не буду доказувати зворотнє.
Обійдемся без доказів. ;) Це і так не сутєво.

А от навіщо та для чого данi з супутникiв поновляти, менi не зрозумiло.
Щоб скоріше роздуплявся GPS-навігатор (у мен НАВІТЕЛ) мій комунікатор має стандартну прогу QuickGPS, яка автоматично раз на три дні оновлює через нет карту розташування супутників на небі. :)

А цю приблуду ставили собi?
http://forum.kalush.info/index.php?topic=834.msg52219#msg52219
Руки до такого не доходять. :pardon
Записаний

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
"Мобільний" інтернет
« Прочитано #31 : 21 Вересня 2009, 12:00:04 »

мій комунікатор має стандартну прогу QuickGPS, яка автоматично раз на три дні оновлює через нет карту розташування супутників на небі.
Та новi супутники не так часто запускають, як раз на три днi. Раз на пiв року достатньо оновити нове сузiр'я супутникiв.
Записаний

andreyko

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2011, 14:35:26

    Звідки: Гулака
"Мобільний" інтернет
« Прочитано #32 : 21 Вересня 2009, 12:47:08 »

То все таки безкоштовного, чи оті 200 МБ будуть рахуватись по 2 копійки за 1 МБ? не знаю
Цих 200 МБ надається в межах отих 4 грн. на день. Якщо розділити то виходять ті самі 0,02 коп за МБ, тобто додатково нічого не сплачується... Хіба що вийдеш за межі пакета...
Ти шо збираєшся фільми через мобільний інтернет скачувати? Шокований Шокований Шокований
А чому би ні??? Мобільний інтернет я розглядаю в крайньому випадку, а взагалі я з нього не виходжу...тому мені потрібно інтернет, де б я не думав за МБ і т. п.
Записаний
Забий на все, живи як жив!!!

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

"Мобільний" інтернет
« Прочитано #33 : 21 Вересня 2009, 14:17:16 »

Та новi супутники не так часто запускають, як раз на три днi. Раз на пiв року достатньо оновити нове сузiр'я супутникiв.
А що, на Твою думку місцезнаходження супутніків після запуску незмінне? :o Вони ж постійно рухаються і міняють своє розташування.
Цитувати (вибране)
Quick GPS используется для уменьшения времени определения координат. Приложение подгружает через интернет данные о текущем местоположении спутников.

Взято звідси

Цих 200 МБ надається в межах отих 4 грн. на день. Якщо розділити то виходять ті самі 0,02 коп за МБ, тобто додатково нічого не сплачується...
andreyko, безспірно у Тебе з математикою все гаразд і поділив Ти правильоно. Але після детального ознайомлення з тарифним планом "Клік" від БІЛАЙНУ, я вважаю, що тут є якась підстава і можливо в межах послуги «Безліміт» стягується 3,99 грн. за добу і + по 2 коп. за 1 МБ трафіку. Бо інакше чого писало дослівно наступне
Цитувати (вибране)
можуть користуватися «Мобільним інтернетом» усього від 2 копійок за мегабайт
Мене турбує оте від. Для чого воно там? Чого просто не написати по 2 копійки за мегабайт. :unknow

Загалом якщо помножити 30 днів у місяці на 4 грн., то в сумі вийде 120 грн. на місяць за той безліміт від БІЛАЙНУ, а ще не варто забувати за 7% у ПФ. Виходить не набагато дешевше ніж ГіперАктив ;).
От що мене може зацікавити в БІЛАЙНІ, так це пакет 750 мегабайт за 60 грн., бо в МТС за 500 мегабайт треба відвалити 90 грн. :agressive
Записаний

andreyko

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2011, 14:35:26

    Звідки: Гулака
"Мобільний" інтернет
« Прочитано #34 : 21 Вересня 2009, 16:16:04 »

Мене турбує оте від. Для чого воно там? Чого просто не написати по 2 копійки за мегабайт. не знаю
Вартість підключення послуги «Безліміт» - 5 грн. Вартість користування послугою становить 3,99 грн/день і стягується тільки за відповідну добу, коли абонент фактично скористався мобільним інтернетом. У іншому випадку плата не нараховується. Щоденний обсяг безкоштовного трафіку, що надається - 200 Мб.
Також потрібно врахувати той факт, що ти можеш не щодня користуватись інтернетом, а отже 4 грн. не щодня зніматимуться а лише по факту підключки.
 
От що мене може зацікавити в БІЛАЙНІ, так це пакет 750 мегабайт за 60 грн.
А не вигідніше цих же 750 МБ по тарифу "Безліміт" за 15 грн.??
Записаний
Забий на все, живи як жив!!!

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
"Мобільний" інтернет
« Прочитано #35 : 21 Вересня 2009, 18:18:12 »

А що, на Твою думку місцезнаходження супутніків після запуску незмінне?  Вони ж постійно рухаються і міняють своє розташування.
для чого їм рухатись? щоб ніхто не знайшов?  :duvno
взагалі супутники повинні висіти на конкретному градусі і не рухатись відносно Землі, тобто їх  швидкість рівна кутовій швидкості обертання Землі. принаймні у тв-супутників так.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Мобільний" інтернет
« Прочитано #36 : 21 Вересня 2009, 21:23:38 »

Не всі супутники зависають на одній позиції. Є такі що постійно облітають Землю. Як у ДжіПіЕсі не знаю. Але здається, що десь бачив схему де були і літаючі і зависаючі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
"Мобільний" інтернет
« Прочитано #37 : 21 Вересня 2009, 22:45:23 »

Не всі супутники зависають на одній позиції. Є такі що постійно облітають Землю.
Зависаючi супутники, це такi якi лiтають по геостацiонарнiй орбiтi. Це для телебачення.
Цитувати (вибране)
Геостациона́рная орби́та (ГСО) — круговая орбита, расположенная над экватором Земли (0° широты), находясь на которой, искусственный спутник обращается вокруг планеты с угловой скоростью, равной угловой скорости вращения Земли вокруг оси, и постоянно находится над одной и той же точкой на земной поверхности. Геостационарная орбита является разновидностью геосинхронной орбиты и используется для размещения искусственных спутников (коммуникационных, телетрансляционных и т. п.)
Спутник, находящийся на геостационарной орбите, кажется неподвижным из любой точки на поверхности Земли. В результате, неподвижно закреплённая направленная антенна может сохранять постоянную связь с этим спутником.


Решта супутникiв мають орбiти не в площинi екватора. Їх є декiлька, та вони мають рiзнi назви.
Вони як птахи, то прилiтають то вiдлiтають.....
А тут можна глянути на супутники якi в реальному часi пролiтають над нами зараз. Тiльки подовше дивiться на цю картинку.
http://www.n2yo.com/?s=28190|28129|26690|26605|25933|23833|23027|22275|22014|20959




Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

"Мобільний" інтернет
« Прочитано #38 : 20 Жовтня 2009, 21:42:55 »

 Тепер можу зробити більш конкретні висновки про мобільний інтернет через оператора БІЛАЙН. :)
На днях купив старотовий білайн за 25 грн. з 15 грн. на рахунку і з тарифом "КЛІК". Дану карточку заставив у старий телефон і заказав 200 МБ трафіку за 30 грн. Цей доступ до інтернету буде використовувати моя жінка коли мене не буде дома. Реально швидкість на БІЛАЙНІ нижча ніж у МТС (пробував і через старий СІМЕНС і через новий СОНІ_ЕРІКСОН, який підтримує ЕДЖ-технологію). :(
 Уважно вчитався в інші умови даного тарифного плану і зрозумів, що при замовленні послуги "Безліміт" і справді за 4 грн. на добу буде надаватись 200 МБ без окремої плати за кожен мегабайт. Та мені цього не потрібно. Гадаю жінці ставатиме і тих 200 МБ на місяць, а для того аби закачати щось обємніше, то будемо і надалі використовати мій ГІПЕРАКТИВ. :)
Записаний

jorgan

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • Останні відвідини:
    24 Лютого 2016, 14:55:47

    Звідки: калуш
"Мобільний" інтернет
« Прочитано #39 : 16 Листопада 2009, 20:43:04 »

 Тепер можу зробити більш конкретні висновки про мобільний інтернет через оператора БІЛАЙН. :)
На днях купив старотовий білайн за 25 грн. з 15 грн. на рахунку і з тарифом "КЛІК". Дану карточку заставив у старий телефон і заказав 200 МБ трафіку за 30 грн. Цей доступ до інтернету буде використовувати моя жінка коли мене не буде дома. Реально швидкість на БІЛАЙНІ нижча ніж у МТС (пробував і через старий СІМЕНС і через новий СОНІ_ЕРІКСОН, який підтримує ЕДЖ-технологію). :(
 Уважно вчитався в інші умови даного тарифного плану і зрозумів, що при замовленні послуги "Безліміт" і справді за 4 грн. на добу буде надаватись 200 МБ без окремої плати за кожен мегабайт. Та мені цього не потрібно. Гадаю жінці ставатиме і тих 200 МБ на місяць, а для того аби закачати щось обємніше, то будемо і надалі використовати мій ГІПЕРАКТИВ. :)
попробуй монстр спілкування від білайн  :agree :agree