Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Новини виключно міста Калуша  (Прочитано 563427 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #300 : 07 Серпня 2010, 11:36:30 »

Здається ваші газети писали, що він хотів найняти німецьку фірму на роботи з дорогами. Дороги то ж не тільки асфальт.
Але міська рада не підтримала рішення через вартість робіт (певне) чи через щось інше вже не пам♥ятаю  . Певне наші "робочі!" коштують дешевше.
Ось так і народжуються міфи.... Здається... Я чув... Мій знайомий казав...
Насправді, визначення виконавця робіт - це повноваження і функції виконавчих органів місцевої влади. А якщо ще точніше - фактично міського голови (тендерного комітету). Міська рада виділяє лише кошти на роботи, а не визначає виконавця робіт! Проте, для підтримки міфу "Насалик хоче - депутати не дають" важливо, щоб поменше людей про це знали...

А з іншого боку, навряд чи хтось, хто бачив як кладеться асфальт і сильно обурювався на кухні з друзями, повідомив про такі факти хоч комусь...
Помиляєтесь. Люди дзвонять регулярно.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #301 : 07 Серпня 2010, 11:53:25 »

Міська рада виділяє лише кошти на роботи, а не визначає виконавця робіт!
Ну я і пишу, що через вартість не дали дозвіл, де ж тут міф? Він запропонував виконавця робіт і я так розумію, кошторис, а міська рада не виділила ці кошти на цього виконавця? Або тендер вигорала інша тоорганізація, а мождливо німці і не приймали участь і тендері і це була пропозиція Насалика,, певне у той спосіб як він звик у бізнесі, тобто є проьлема - є люди які вирішують її найкраще - потрібен договір.Так я погоджуюсь що часто це не в рамках процедури описаної Законом..ну то добре :) Міська рада просто привела це у рамк5и Закону ти й все :) Для того у нас і влдада, щоб урівноважувала апетити різних гілок :) Наздоров♥я :)

А щодо "чув"... то я можу лише чути;) в принципі, як і більшість калушан чи в данму випадку некалушан ;)
 І власн, можу чути в-основному з газет :)
Та власне, я і не наполягаю, аж так сильно на своїй точці зору,тому і вживаю слова "здається" та "чула".
Просто я пам♥ятаю про цей факт і тому нагадала, адже неправильно промовчати, навіть, якщо це стосується непопулярного мера.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #302 : 07 Серпня 2010, 12:15:10 »

Ну я і пишу, що через вартість не дали дозвіл, де ж тут міф? Він запропонував виконавця робіт і я так розумію, кошторис, а міська рада не виділила ці кошти на цього виконавця?
Тенді, Ви надто добре розбираєтесь у місцевому самоврядуванні - Ви це знаєте і я це знаю :) То нащо ці ігри?
Міська рада не дає дозволів і не затверджує кошторисів для "якогось виконавця"! Вона виділяє певну суму на певні роботи - це називається ЗАТВЕРДЖЕННЯ БЮДЖЕТУ. А далі - проблеми виконавчих органів, як і з  ким їх освоїти. Це по-перше. А по-друге - ніякий німець не піде робити в Калуш дороги і на це є економічні причини.
Тому оці казочки "Насалик хотів німецьку фірму, але..." - для лохів, з тої ж самої серії казок про "тролейбуси, пантеони, гольф-клуби, видобуток газу, дешеві магазини" і т.д.

Наздоров♥я

А щодо "чув"... то я можу лише чути;) в принципі, як і більшість калушан чи в данму випадку некалушан
 І власн, можу чути в-основному з газет
Та власне, я і не наполягаю, аж так сильно на своїй точці зору,тому і вживаю слова "здається" та "чула".
Просто я пам♥ятаю про цей факт і тому нагадала, адже неправильно промовчати, навіть, якщо це стосується непопулярного мера.
Та які проблеми!  :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #303 : 07 Серпня 2010, 13:49:54 »

Ви надто добре розбираєтесь у місцевому самоврядуванні
Дякую :) Ви мені лестите :) ЦЕ через те що уважно зазвичай читаю Ваші, Ігоре, коментарі ;) :bouquet:
То нащо ці ігри?
Та й  власне я не гралась :) Можливо не так гарно все-таки розбираюсь у місцевому самоврядуванні :) Не було поки потреби..
Я можливо помилилась, але зробила висновок з ваших слів :)
Просто я назвала це "дала дозвіл", Ви назвали те саме "затвердження бюджету", можливо то непрофесійно з мого боку :unknow
Але то, не з метою грати в ігри чи слова :)   
Коли мої амбіції приведуть мене до вивчення законодавства про місцеве самоврядування, я впевнена, що буду його знати, бо буду з тим щодня працювати :)
Але наразі й довірюсь Вашим знанням і досвіду.

А щодо німців...А чому їм економічно невигідно, хіба гроші пахнуть? Тобто, я до того, що.. Яка різниця компанії (будь-якій, в тому числі німецькій) де вона буде надавати послуги? Якщо за це дають ту винагороду яку вона вважає для себе вигідною..Можете пояснити чому
ніякий німець не піде робити в Калуш дороги і на це є економічні причини.
?
Та які проблеми!  Посмішка
Та ніби й справді ніяких, так щось здалось що маю пояснити, бо колись мала претензію, що власне "лізу" не в свою справу :)

І ще: Це вже давно хотілось сказати..Я чому сказала про німців і вони справді мають бути кращими бо вибачте, коли на дорозі працює дорожня техніка "CAT" наприклад і в ній в 35 градусів жари зовні - всередині сидить у закритій кабіні з кондицінером - працівник, це зовсім  інше,  ніж на рзпеченому асфальті, розгрібати його при тій самій температурі лопатою чи такими деревяними грабельками (як швабри), а через відсутність катків, маленькими катками деколи вручуну вталовувати асфальт..Тому я трохи собі уявляю "ентузіазм" тих працівників, що його стелять..Звісно, дорога буде дешевша в 10 разів по ціні, бо лопата коштує 50 гривень, грабельки ще менше, а людина в 100 разів дешевше ніж той німець, що працюватиме у кабінці з кондером. Крім того мотивація того працівника, що кидає асфальт у калюжку буде приблизно наступна: -"Падлюки!!! Я тут карячусь, а мене ще й Іван Іванович обматюкає за строки, за якість. А як зарплату -  то без премії (за ті самі строки і якість) і невчасно або частинами. Зроблю я Вам падли і асфальт, і дорогу,  буде Вам якість і строки"
Вибачте за бідність лексики, але десь приблизно так я собі це уявляю :) :bouquet:
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #304 : 08 Серпня 2010, 11:37:53 »

чесно скажу мені пофіг хто і за чиї гроші робить дороги. Але дороги ремонтуються і це мене влаштовує. Ще б на Загірячку зробили .... :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #305 : 08 Серпня 2010, 12:09:31 »

чесно скажу мені пофіг хто і за чиї гроші робить дороги. Але дороги ремонтуються і це мене влаштовує. Ще б на Загірячку зробили .... :-[
Ну так. тобі пофіг, що то робиться за твої гроші і робиться так що через пів року вже знов треба робити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #306 : 08 Серпня 2010, 12:12:43 »

Ну так. тобі пофіг, що то робиться за твої гроші і робиться так що через пів року вже знов треба робити.
дорогу ще не зробили а ви її вже наново робите. Юра я як водій дуже радий тому ремонту котрий провели . повір в порівнянні з тим що було, їздити стало набагато легше. Чи ти вважаєш що краще би зробили ніяк і все би було по старому?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #307 : 08 Серпня 2010, 13:13:28 »

Дай Бог щоб я помилявся і той асфальт ще 100 років простояв, а решту я вже якось сам забетоную.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #308 : 10 Серпня 2010, 13:13:38 »

З калуша почали вивозити отрутохімікати.

http://podrobnosti.ua/accidents/2010/08/10/707171.html

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #309 : 16 Серпня 2010, 20:02:50 »

yurko=)):good:hot - молодець

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=aNbCBo8DwKE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=aNbCBo8DwKE</a> <a href="https://www.youtube.com/watch?v=tIURfUSE9GA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=tIURfUSE9GA</a>

СКІЛЬКИ ПРОДОВЖУВАТИМЕТЬСЯ ПРО :censore ННЯ ГРОШЕЙ НА ОТІ ДОРОГИ  :ganba :ganba :ganba
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #310 : 16 Серпня 2010, 21:18:08 »

ну не скажіть. долинську зробили . євшана доробляють . в франківську дороги набагато гірші.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #311 : 16 Серпня 2010, 21:28:24 »

ну не скажіть. долинську зробили . євшана доробляють . в франківську дороги набагато гірші.
ми не на Франик рівняймося,а на Мюнхен :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #312 : 16 Серпня 2010, 21:30:55 »

ой млинець вибачте я відстав від жізні.так так ви праві тре на мюнхен рівнятись. :good
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #313 : 16 Серпня 2010, 22:18:33 »

ну не скажіть. долинську зробили . євшана доробляють . в франківську дороги набагато гірші.
І на Ковжуна дорогу почали робити !
Еххх, вибори, як я вас люблю...
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #314 : 16 Серпня 2010, 22:20:44 »

Так. Я теж люблю. А от результати не дуже  ;)  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


lion

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 114
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:20:16

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #315 : 17 Серпня 2010, 17:14:39 »

Приховано: Показати
У місті активно ремонтують дороги. Ремонти розпочалися з минулого тижня. На основних вулицях міста зняли асфальтне покриття. Асфальт укладають поки що тільки на вул. Долинській. Проте, і тут, перекривши одну смугу руху, на в’їзді до міста не зникають затори. Водії переважно з розумінням ставляться до ситуації, адже їздити по калуських дорогах без ремонту ставало дедалі гірше.

Фактично, ямкові ремонти доріг у місті розпочалися ще перед Великодніми святами і вже відремонтовано 29 автомобільних доріг. Також постелили асфальт на вул. С. Бандери. Першочергово ремонтували дороги, по яких їздить громадський транспорт.

Днями у місті відбувся тендер на проведення капітального ремонту ще чотирьох вулиць: Долинської, Євшана, Пушкіна та Грушевського. Вулиці Долинську, Пушкіна та Грушевського ремонтуватиме львівська фірма “Будімекс-автодор”, а ремонтом вул. Євшана займатиметься калуське науково-виробниче підприємство “Комбі”. Дороги планують відремонтувати та нанести на них розмітку до Дня Незалежності.

— Наразі на всіх чотирьох дорогах проведене профільне зрізування асфальту. Найактивніше ремонтуємо вул. Долинську, оскільки вона є одним із ключових в’їздів до Калуша. Від початку тижня тут прокладено 780 м проїжджого полотна, 466 тонн асфальту. Фактично, дорога відремонтована до залізничного переїзду, — повідомив заступник начальника з питань благоустрою управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради Микола Найда.

16 серпня проведуть наступний тендер на право ремонтувати калуські дороги, зокрема, проспект Лесі Українки. Загалом комунальники планують освоїти цього року на ремонт доріг усі заплановані 35 млн. гривень. Обіцяють до кінця року завершити ремонт на вулицях Каракая та Ковжуна. Однак, ремонтуватимуть не тільки аварійні дороги. Також приведуть до ладу міжбудинковий простір КП “ЖЕО №1” та “ЖЕО №4”. На ці потреби пердбачено1,4 млн. гривень. Ще додаткові кошти — на дороги у приватному секторі. З третього серпня роботи розпочалися на території між будинками №1 та 15А, що на проспекті Лесі Українки. Ремонтні роботи проводить стрийське підприємство — ТзОВ “Магістраль”.

Що стосується доріг у приватному секторі, то на черзі — 19 вулиць. Більшість із них — у мікрорайонах Хотіні, Загір’ї та Підгірках. Для облаштування таких доріг використовуватимуть асфальт, який “здерли” із міських вулиць. Ці роботи проводить КП “Калушавтодор”

— Асфальт, зібраний із центральних вулиць, ми збираємо, подрібнюємо та використовуватимемо для ремонту доріг у приватному секторі. Так, уже за останні три дні ми за рахунок цього асфальту упорядкували вул. Шашкевича, що на Загір’ї. Тепер на черзі вул. Кибальчича. Це, звичайно, — не гарячий асфальт, але при правильному укладанні прослужить кілька років, — переконаний Микола Найда.

Також комунальники повідомили, що цієї зими на калуських дорогах не буде слизько. За словами директора КП “Калушавтодор” Миколи Барченка, вже зараз підприємство заготувало 700 тонн протиожеледної суміші — піску та солі. Ще 300 тонн — обіцяють довезти. Цього року протиожеледної суміші має вистачити на всю зиму, адже попередньої, дуже сніжної зими, комунальники висипали на дорогу 760 тонн суміші.


http://kalush.info/modules.php?name=News&file=article&sid=126
« Останнє редагування: 17 Серпня 2010, 17:48:04 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #316 : 17 Серпня 2010, 17:53:43 »

ми не на Франик рівняймося,а на Мюнхен Посмішка
ой млинець вибачте я відстав від жізні.так так ви праві тре на мюнхен рівнятись. похвально
 :good
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #317 : 18 Серпня 2010, 20:57:50 »

yurko=)):good:hot - молодець

СКІЛЬКИ ПРОДОВЖУВАТИМЕТЬСЯ ПРО :censore ННЯ ГРОШЕЙ НА ОТІ ДОРОГИ  :ganba :ganba :ganba

мегажесть  :D  нанотехнології....

щодня все більше нового дізнаюсь про своє місто. ось наприклад не знав що у мене під вікнами на тротуарі зробили мийку для тракторів... добре що то хоч не "бікіні"-мийка  :o

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=GYtBEAfMzFQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=GYtBEAfMzFQ</a>
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #318 : 20 Серпня 2010, 09:13:41 »

На площі Героїв (навпроти пивбару і вверх до Галичанки) зараз якраз латають ямки старим асфальтом.

НАСЛІДОК РЕМОНТУ 2РІЧНОЇ ДАВНОСТІ, КОЛИ ВИКОПАЛИ БРУКІВКУ НА "ЗБЕРІГАННЯ" КУЗИКОВІ  :evil :evil :evil
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #319 : 20 Серпня 2010, 11:35:40 »

На площі Героїв (навпроти пивбару і вверх до Галичанки) зараз якраз латають ямки старим асфальтом.
Латають ?  :o :o :o Якби латали то б ше добре було - вони просто засипають   :(
Записаний
Experientia est optima magistra...