Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Новини виключно міста Калуша  (Прочитано 563534 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #140 : 07 Травня 2010, 22:30:16 »

"маємо то що маємо" Л.Кучма
Ця цитата має продовження: "А куди діли решту". Стосовно свідомості людей вона підходить. Мудрий до влади не йде, вважаючи політику болотом, і, можливо, він правий. Але тоді виникає інше питанння: якщо не ми, то хто. Знову парадокс. На жаль, з таких парадоксів складається життя. Доки мудрі і чесні люди не підуть в політику, доти ми будемо так "добре" жити.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #141 : 07 Травня 2010, 22:44:43 »

Мудрий до влади не йде, вважаючи політику болотом,

Доки мудрі і чесні люди не підуть в політику
Не можу погодитись з цим. У політику йде багато порядних, розумних і чесних людей. Саме тому і йдуть, що не можуть терпіти хамство і брехню. Але ось ця теза, цей міф - "мудрий і чесний туди не піде" - уміло використовується різного роду афкристами від політики для того, щоб той же народ і розшматував "мудрих і чесних", за якими він так банує...
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #142 : 07 Травня 2010, 22:45:35 »

Якщо не дасте конкретних відповідей то вимушений Вас вважати голослівним.

вражаюча вихованість  :) у всіх учасників форуму. просто нігде більше не бачив такої високої культури спілкування  :)
не "п*дун" а "голослівний" !  :good
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #143 : 07 Травня 2010, 22:51:41 »

Та ж наводьте реальні приклади! Приймайте участь в конкурсі!
ну шо ви Ігор,так нервничаете,у нас по закону ,даже если за руку поймают,обозвать хапугой нельзя,пока суд не докажет обратное,а он докажет
если обвиняемый депутат,пусть даже местячковый :)
а яки є приклади хабаря,-планові сбушні разборки з плановим відео,і то зливаються на ютуб,без показа на телебаченні
хабарі як дають, так і беруть втіхаря,(сам раз давав) вимушений був,достали паразіти - чиновники ,
і знаєте ні свідків,ні нотаріуса не кликав,фотки не робив,навідь нічого не говорив,бо той мудак поставив палець до губ
о тільки зараз замітив шо написав двома мовами :=)
а в якій конкурс ви мене запрошуєте  :unknow
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #144 : 07 Травня 2010, 23:01:29 »

ну шо ви Ігор,так нервничаете
Та з чого Ви взяли?!  :)

у нас по закону ,даже если за руку поймают,обозвать хапугой нельзя,пока суд не докажет обратное,а он докажет
если обвиняемый депутат,пусть даже местячковый
Навести Вам прямо протилежний приклад? Чи самі здогадаєтесь?

хабарі як дають, так і беруть втіхаря,(сам раз давав) вимушений був,достали паразіти - чиновники ,
і знаєте ні свідків,ні нотаріуса не кликав,фотки не робив,навідь нічого не говорив,бо той мудак поставив палець до губ
Чиновник і депутат - різні речі!

а в якій конкурс ви мене запрошуєте

Повторю:
Чи може хтось з присутніх подати свою версію - ЯК ДЕПУТАТ МІСЬКОЇ РАДИ МОЖЕ "ВКРАСТИ"? Щоб був хоч якийсь "інтерес" - з мене пляшка шампанського за найкращу версію

Відповідь від: 07 Травня 2010, 23:00:20
Реальних версій поки що немає... Одні фантазії...
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #145 : 07 Травня 2010, 23:15:39 »

Та з чого Ви взяли?!
погарячився, :)питання просто на рівні пту


Навести Вам прямо протилежний приклад? Чи самі здогадаєтесь?
приклад в студію,і не один

Чиновник і депутат - різні речі!
знаю і тих і тих -абсолютно однакові ,однаково дбають про народ, може треба глибше копати :unknow
Повторю:
просто банер,красиві слова  :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #146 : 07 Травня 2010, 23:23:14 »

А взагалі яка тема? Новини міста Калуш, конкурс "Дай компромат на депутата", чи роздуми на тему "Чому ми та живемо і хто в тому винний"?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #147 : 07 Травня 2010, 23:24:22 »

приклад в студію,і не один
Не так давно один з калуських чиновників, депутат "промерської" фракції був затриманий за хабар в особливо великому розмірі. Хабар, доречі, йому дали як чиновнику, а не як депутату. Мандат йому не допоміг - дали 8,5 років. По-людськи, мені його шкода - вина його там мінімальна.

 
знаю і тих і тих -абсолютно однакові ,однаково дбають про народ, може треба глибше копати
Ну так копніть глибше і наведіть приклад саме з міським депутатом. Слабо?

просто банер,красиві слова
Дайте красиву версію у відповідь! Теж слабо?
Відповідь від: 07 Травня 2010, 23:23:37
А взагалі яка тема? Новини міста Калуш, конкурс "Дай компромат на депутата", чи роздуми на тему "Чому ми та живемо і хто в тому винний"?
Так, для того є інші теми. Згідний.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #148 : 07 Травня 2010, 23:27:04 »

Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 20:47:26
про таке є дещо у "Західному віснику" - та то, як би то сказати... "не факт" - відповідно до "назви" видання
Цитуйте!

прошу дуже
http://zahidonline.com/news/article/sesya_msko_radi/
Цитувати (вибране)
Ведення сесії перебрав на себе секретар ради. І пішов розгляд робочих питань. Зокрема, керівник Фонду комунальної власності Іван Шуляр, запропонував надати пільги деяким підприємцям,  які орендують приміщення в школах. Почалося обговорення… і питання пройшло! Мені ж стало незрозумілим, чому  керівник ФКВ замість того, щоб відстоювати інтереси громади і наповнення міського бюджету, вболіває за бізнесові інтереси окремих підприємців?  Але може це лише здалося? Тому наступного дня я подзвонив в Фонд комунальної власності і попросив уточнити по телефону деякі питання. Та пан Іван Шуляр відповів, що він на сесії тоді не був!..
Я так і не зрозумів для себе - невже в Калуші немає онкохворих, малозабезпечених, дітей-інвалідів – невже нема кому додати пільг з місцевого бюджету? Невже, з малоімущих залишилися лише бізнесмени, які в усьому світі наповнюють бюджет, а не просять з нього дотацій?
Ще в мене викликало здивування, що одному з депутатів-підприємців затвердили експертну оцінку землі набагато нижчу, ніж для інших підприємців – недепутатів. Дві ділянки розташовано поруч на вулиці Каракая, але чомусь «експертиза» однієї встановила вартість 45 грн. за квадратний метр (простий підприємець), а другої – 30 грн. за квадратний метр (депутат-підприємець).

та справа не в цьому

Ігоре_О, я, відверто, БАЛДЮ від Вас і вашої позиції, адже
Ви самі займаєтеся розповсюдженням ... по суті то є плітки ..., тобто розповсюдженням пліток шляхом натяків (принаймі тут на форумі - то є незаперечний факт) - і ніхто Вас не просить - ДОВЕДИ, ОБГРУНТУЙ, ЦИТУЙ і тому подібне
звісно, хто ж стане просити доводити натяки ?  :unknow
Та навіть коли Вас і просять - Ви як відповідаєте? - "ЩЕ НЕ ЧАС..."
Самі ж - ВИМАГАЄТЕ обгрунтування висловлювань чи не з кожного

Відверто, ЯЯ ЗАХОПЛЮЮСЯ ВАМИ - адже, ЯК з такою манерою подачі інформації Вас ще хтось сприймає серьозно???!!!
Записаний

chelentano

  • Користувач
  • **
  • Карма +18/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 60
  • Останні відвідини:
    16 Серпня 2017, 06:32:37

    Звідки: Бульвар
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #149 : 07 Травня 2010, 23:42:14 »

бла-бла-бла...
А де новини міста Калуша?
Балаболи
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #150 : 07 Травня 2010, 23:45:38 »

прошу дуже
http://zahidonline.com/news/article/sesya_msko_radi/
1. Пільги підприємцям, які орендують приміщення в школах - загальноприйнята практика. Йдеться про підприємців, які, наприклад, орендують їдальні і харчують дітей. Колись у нас був комунальний заклад "Школярик", але стараннями голови і його фракції УНП це підприємство було знищене. Тепер там "наближені" самі знаєте до кого підприємці. Взамін утримання мінімальних цін на харчування дітей рада вправі надати їм пільги. Хоч більшості цього дуже не хочеться  :)
2. Експертну оцінку визначають не депутати. Вона визначається за певною методикою, в т.ч. і з участю підконтрольних міському голові служб. Рада навіть не вправі змінити її на 1 копійку.

Ви самі займаєтеся розповсюдженням ... по суті то є плітки ..., тобто розповсюдженням пліток шляхом натяків
 :) Плітки, дорогенька моя, розповсюджуєте Ви, в тому числі і про мене. На основі "мені жінка в автобусі сказала"  :)
Я стараюсь всі свої твердження підкріплювати фактами, чого і Вам бажаю і іншим. По-моєму, це логічно.

Та навіть коли Вас і просять - Ви як відповідаєте? - "ЩЕ НЕ ЧАС..."
Коли таке було?

Відверто, ЯЯ ЗАХОПЛЮЮСЯ ВАМИ - адже, ЯК з такою манерою подачі інформації Вас ще хтось сприймає серьозно???!!!
Ви переймайтеся сприйняттям Вас, а не мене. СерЬОзно.
Відповідь від: 07 Травня 2010, 23:45:00
А де новини міста Калуша?
Балаболи
Так подавайте новини - чого встидаєтесь?
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #151 : 07 Травня 2010, 23:46:18 »

Не так давно один з калуських чиновників, депутат "промерської" фракції був затриманий за хабар в особливо великому розмірі. Хабар, доречі, йому дали як чиновнику, а не як депутату. Мандат йому не допоміг - дали 8,5 років. По-людськи, мені його шкода - вина його там мінімальна.
один пошел,а их легион.

Ну так копніть глибше і наведіть приклад саме з міським депутатом. Слабо?
и копать ненадо,вы сами открылись,в одном посте пишите ,что депутат и чиновник - разные вещи,в следующем что депутату дали взятку как чиновнику,
а если бы дали как депутату,спасло бы его положение чиновника,
поймите,у нас оно так все посрасталось,ментов от бандитов отодрать не могут :)
 
Дайте красиву версію у відповідь! Теж слабо?
всі депутати білі і пухнасті :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #152 : 07 Травня 2010, 23:49:51 »

и копать ненадо,вы сами открылись,в одном посте пишите ,что депутат и чиновник - разные вещи,в следующем что депутату дали взятку как чиновнику,
а если бы дали как депутату,спасло бы его положение чиновника,
поймите,у нас оно так все посрасталось,ментов от бандитов отодрать не могут
Так прикол в тому, що поки він був просто депутатом - по волі ходив. Чому? Хабарів ніхто не ніс!  :) Не було за що. От Вам і відповідь - кому носять.

всі депутати білі і пухнасті
Зачот!  :=)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #153 : 07 Травня 2010, 23:51:12 »

разуй глаза Челентано,на 16 сцилки :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #154 : 07 Травня 2010, 23:57:37 »

всі депутати білі і пухнасті,не всі депутати білі і пухнасті,всі депутати білі і пухнасті,не всі депутати білі і пухнасті,всі депутати білі і пухнасті,не всі депутати білі і пухнасті,всі депутати білі і пухнасті,не всі депутати білі і пухнасті,всі депутати білі і пухнасті,не всі депутати білі і пухнасті......до нескінченості.А мер - цаца на понтах.  :=)  І то всьо про Калуш. :=)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #155 : 08 Травня 2010, 00:00:10 »

всі депутати білі і пухнасті,не всі депутати білі і пухнасті,всі депутати білі і пухнасті,не всі депутати білі і пухнасті,всі депутати білі і пухнасті,не всі депутати білі і пухнасті,всі депутати білі і пухнасті,не всі депутати білі і пухнасті,всі депутати білі і пухнасті,не всі депутати білі і пухнасті......до нескінченості.А мер - цаца на понтах.    І то всьо про Калуш.
Зачот - 2 ! Всьо про Калуш, не про Копанки...  :)
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #156 : 08 Травня 2010, 00:18:55 »

 А все почалось з новин про ту дорогу не так зроблену і про  каналізацію яку не має кому добетонувати. А це все обговорення даних новин. І в цьому щось таке є. Все починається з каналізації... :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #157 : 08 Травня 2010, 15:13:43 »

Пільги підприємцям, які орендують приміщення в школах - загальноприйнята практика. Йдеться про підприємців, які, наприклад, орендують їдальні і харчують дітей.
та не всі підприємці, що арендують приміщення в щколах займається харчуванням дітей.  :unknow
Плітки, дорогенька моя, розповсюджуєте Ви, в тому числі і про мене. На основі "мені жінка в автобусі сказала"  Посмішка
Я стараюсь всі свої твердження підкріплювати фактами, чого і Вам бажаю і іншим. По-моєму, це логічно.
для тих - хто не в курсі.
Я чула пльотку про Ігора_О, яка була не просто пльоткою, а такою інформацією, що була дуже резонансною і котрою люди керувалися у певних обставинах. Сама розуміючи, що то не обов"язково є правдою - та безпосередньо спитати немаючи змоги, але знаючи, що отут на форумі є достатньо багато друзів та знайоми Ігора_О - котрі б змогли роз"яснити кату інформацію. Я виклала цю інформацію тут на форумі - і не де небудь у темах "Новини Калуша" чи то "Проблеми Калуша" натякаючи, що ось такі певні дії Ігора_О наче мали місце відбуватися - я виклала таку інформацію у темі під назвою "Пльотки Калуша, або говорять що..." у ракурсі - ось чула, що таке говорять та навіть таким керуються. Тобто ота пльотка - а це була саме пльотка - була викладена не як певна конфедиційна інформація для вузького кола знаючих (наче от я таке знаю - а вам на відомо) - що і є характерно саме для пліток котрі мають намір поширити. А зодразуж з заголовком - "Панове, чула, що отаке у місті триндять, та мені не надто в таке віриться"
Для мене було дивним, чому тему "Газета "КАЛУСЬКІ ПЛЬОТКИ" або кажуть... " сприймають як "дошку оголошень" - адже й та тема є для того, щоб писати про те, про що люди пліткують.  :unknow
Я не стану виправдовуватися - стверджую лише те, що говорячи про плітки виключно як про плітки їх розповсюдити неможливо. Саме тому я й говорила про те не більше ніж як про плітки.

Коли таке було?
десь за місяць до того, як Ви було покинули форум

Ви переймайтеся сприйняттям Вас, а не мене. СерЬОзно.
дивне зауваження до мене як до жінки

Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #158 : 08 Травня 2010, 15:27:40 »

Ви себе школотою вважаєте? Якщо ні - то заперечте аргументом. Якщо Ви його маєте. Поки що - бла-бла-бла...
Щодо казак - то тут наш мер будь-кому фору дасть: Пантеон Героїв, тролейбуси, гольф-клуб і іподром, тепло будемо видобувати із свердловин, планетарій, вчителі англійської з Англії, калуські гімназисти в Оксфорді... Продовжимо?

А можете Ви перерахувати здобутки мера за період правління і здобутки всіх попередників разом взятих?Сушко, один пам"ятник Шевченку декілька разів перебудовува і обійшовся для міста біля мільйона доларів.А люди поміж себе його називали чи то 10 чи то 15%.
« Останнє редагування: 20 Травня 2010, 09:46:09 від syddia »
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #159 : 08 Травня 2010, 17:10:51 »

Ігор О....А можете Ви перерахувати здобутки мера за період правління і здобутки всіх попередників разом взятих?Сушко, один пам"ятник Шевченку декілька разів перебудовува і обійшовся для міста біля мільйона доларів.А люди поміж себе його називали чи то 10 чи то 15%

а Ви можете назвати хоча б один здобуток будь-якого мера? на всякий випадок зауважу, що виділення коштів на щось - це не здобуток. Тим більше якщо ці кошти явно виділені небезкорисно, не кажучи вже про злочинне виділення - коли вони витрачаються на якусь єрунду а важливі речі залишаються без фінансування.

я можу, і вже називав в інших темах, багато "антиздобутків" теперішнього мера. і інші люди теж називали. А от коли прихильники мера говорять про здобутки то нічого крім "зробив більше ніж попередники", "бізнесмен", "купив томограф", "гарно виглядаюча картинка" не чую. Наче він купив томограф за власні потом зароблені кошти.

так, оголошення калуша зоною екологічного лиха можна було б назвати здобутком. А ще можна було б не навішувати на місто ще одну проблему, а вирішувати цю проблему за рахунок тих хто її створив. Але очевидно тим хто створив було дешевше "повісити" зачистку територій на міський бюджет ніж вирішувати її самим.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов