Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Новини виключно міста Калуша  (Прочитано 563676 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #120 : 07 Травня 2010, 15:31:55 »

Те що не дає більшості депутатам красти-це йому плюс.
А можна з цього місця детальніше?  :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #121 : 07 Травня 2010, 17:18:56 »

Або маси на мають коли слухати опозиційну пропаганду, бетонуючи люки...
Ромашкін правильно відповів.
А про депутатів, які крадуть - то так як у єврейському анекдоті про доньку-курву. Що з того навіть якщо її нема, а всі вже знають...

Словом "крадуть" люди називають використання службового становища (хоча б доступу до деякої інформації яка має свою ціну, або допомагає провернути дільце)
Чомусь більшість жителів міста вважає, що мер таким не займається, бо і так багатий. Мабуть не сила змінити цю думку. Також важко довести до відома "народу" заслуги і досягнення депутатів. Чому? Бо якщо щось зробили (особливо доброго, бо то краще пам'ятається) то як самі ж кажете підпис Несалик поклав. А коли щось не зробили то просто кажеться, що депутати не підтримали чи мер не підписав (тут нічия із невеликою перевагою мера, бо йому і до того більше вірили).
Виходить депутати у калуській раді приречені бути "нелюбимими народом". Звісно є можливість піти таки на кардинальний крок, але як вже тут казали "что-то ему мешало..."

А з приводу люка - чесно легше і дієвіше засипати самому. Бо поки пробуватимеш "так як положено" то буде як у анекдоті про вождя "...і масло сі скінчило і продавець умер..."
Відповідь від: 07 Травня 2010, 17:12:52
А ще от у чому погоджуся з Космосом (лише НЕ про Януковича). Хоч і дійсно не було ще багато мерів але були вже мери багато разів. І мимоволі виникає думка і враження, що і так хто б не прийшов, а краще не буде.
Ще більше це становище погіршується, коли хтось хто справді хотів би зробити краще для міста каже, що наприклад вода цілодобово - це неможливо економічно, і попередній мер тут був...
Що з того, що то правда?
Відразу думка одна - цей точно ліпший не буде і зразу  у тому признається.

Трохи бесіда не зовсім про новини, але цікава  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #122 : 07 Травня 2010, 17:24:18 »

Словом "крадуть" люди називають використання службового становища (хоча б доступу до деякої інформації яка має свою ціну, або допомагає провернути дільце)
В тому то й справа, що депутат не може використати службового становища бо він його просто не має, депутати не є службовцями. Депутат може використати "чуже службове становище", наприклад, міського голови. Але для цього потрібно бути "своїм" депутатом.

Чи може хтось з присутніх подати свою версію - ЯК ДЕПУТАТ МІСЬКОЇ РАДИ МОЖЕ "ВКРАСТИ"? Щоб був хоч якийсь "інтерес" - з мене пляшка шампанського за найкращу версію  :)


Також важко довести до відома "народу" депутатів. Чому? Бо якщо щось зробили (особливо доброго, бо то краще пам'ятається) то як самі ж кажете підпис Несалик поклав. А коли щось не зробили то просто кажеться, що депутати не підтримали чи мер не підписав (тут нічия із невеликою перевагою мера, бо йому і до того більше вірили).
Виходить депутати у калуській раді приречені бути "нелюбимими народом".
Причина цьому лежить у незнанні людьми ЩО таке міська рада, ДЛЯ ЧОГО вона потрібна і ХТО такі ці депутати. Деякі люди реально думають, що місцеві депутати мало відрізняються від народних - сидять в кабінетах, отримують величезну зарплату і пенсію, і т.д. Про функції місцевого самоврядування я вже мовчу.

А з приводу люка - чесно легше і дієвіше засипати самому. Бо поки пробуватимеш "так як положено" то буде як у анекдоті про вождя "...і масло сі скінчило і продавець умер..."
І на авторитет мера це не вплине  :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #123 : 07 Травня 2010, 17:31:25 »

(хоча б доступу до деякої інформації яка має свою ціну, або допомагає провернути дільце)

Відповідь від: 07 Травня 2010, 17:29:07
Тієї ямки збоку і не надто видно, тому вона (до речі вона там була ще до Несалика, просто транспорт не їздив важкий) не може ніяк вплинути на мерську популярність  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #124 : 07 Травня 2010, 17:40:53 »

Але для цього потрібно бути "своїм" депутатом.
 Тобто закривати очі на того хто дійсно має можливості красти сидячи на грошових потоках.

Відповідь від: 07 Травня 2010, 17:33:25
до речі вона там була ще до Несалика, просто транспорт не їздив важкий) не може ніяк вплинути на мерську популярність
 Так як і все інше - дороги, підвали, дахи, вікна, жеки, тепло в оселях, вивіз сміття і т.д. Все було до Насалика і лишиться після нього. Це проблеми які потрібно вирішувати постійно. Головне, щоб під час каденції якісно, ефетивно справлятись з цими вічними проблемами.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #125 : 07 Травня 2010, 18:11:51 »

Чи може хтось з присутніх подати свою версію - ЯК ДЕПУТАТ МІСЬКОЇ РАДИ МОЖЕ "ВКРАСТИ"? Щоб був хоч якийсь "інтерес" - з мене пляшка шампанського за найкращу версію
Це нагадує статтю пана Коломійця про хабарництво в органах ДАІ. Там він каже мовляв "Хабарництва в ДАІ намає. Так, є поодинокі факти, але ми з ними боремось, і т.д." Мовляв недоказано - значить немає такого. Але ми з вами то знаєто як сильно немає хабарництва в ДАІ.
   Схиляюсь до думки, що автор цитати про депутатів-крадунів мав на увазі не саме кардіжку, як таємне привласнення чужого майна з кваліфікуючими ознаками, а як спосіб незаконного збагачення з використанням свого становища. Чи то хабарі за голоси, чи за те, щоб "протягнути" певне рішення, чи в інший спосіб. Ці способи більш відомі людям які працюють в міській раді, чи мають якісь справи з радою. Конкретних прикладів навести не можу, але мене не преконати, що депутати ніколи не використовували своє становище в корисливих цілях. Як ті гаїшники - всі знають, що хабарники, але не доказано - не факт. З іншої сторони думаю всі знають як рвуться в депутати, навіть місцевих рад. Чому - ну тут думаю всім зрозуміло.
Хоча депутат теж людина. А що,  - зайшов депутат в кабінет до мера, побачив як на вішаку висить куртка а з кишені стирчить гаманець. Каже меру, - там у вас за спиною портрет трохи перекосився, поки мер поправляв - гаманець змінив кишеню. Годно бути.  :)
Або зайшов депутат в магазин - і вкрав булочку :=) За пляшку шампанського я наведу й інші приклади про депутата-крадуна.
 
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #126 : 07 Травня 2010, 18:22:55 »

Схиляюсь до думки, що автор цитати про депутатів-крадунів мав на увазі не саме кардіжку, як таємне привласнення чужого майна з кваліфікуючими ознаками, а як спосіб незаконного збагачення з використанням свого становища.
Так і я про те ж! Наведіть приклади - п'єм шампано!  :)

Чи то хабарі за голоси, чи за те, щоб "протягнути" певне рішення, чи в інший спосіб.
Ну само-собою! Приклади, приклади де??

Ці способи більш відомі людям які працюють в міській раді, чи мають якісь справи з радою. Конкретних прикладів навести не можу, але мене не преконати, що депутати ніколи не використовували своє становище в корисливих цілях.
Ну ось... Я сам не знаю... Прикладів навести не можу... Навіть не дуже уявляю, як то робиться... Але воно так!  :) Залізна логіка.

Приклад з даїшником недоречний - нема такого шофера, щоб хабар їм не давав. Хоча сіли за це одиниці (якщо сіли).
А депутату ніхто не давав - зато всі язиками чешуть. Не так?

Хоча депутат теж людина. А що,  - зайшов депутат в кабінет до мера, побачив як на вішаку висить куртка а з кишені стирчить гаманець. Каже меру, - там у вас за спиною портрет трохи перекосився, поки мер поправляв - гаманець змінив кишеню. Годно бути.
Скоріше навпаки - я можу навести реальний приклад, коли мер вкрав у депутатів (громади).

За пляшку шампанського я наведу й інші приклади про депутата-крадуна.
За пляшку шампанського - я козу в полі дожену!  :=)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #127 : 07 Травня 2010, 18:25:21 »

ЯК ДЕПУТАТ МІСЬКОЇ РАДИ МОЖЕ "ВКРАСТИ"? Щоб був хоч якийсь "інтерес" - з мене пляшка шампанського за найкращу версію
у нас депутати не крадуть,а беруть то шо им положено по корупції ,і це не обовязково гроші,можуть бути земельні ділянки якись преференції на бізнес.
депутатство для основноі маси депутатів - просто "криша" для бізнесу,вихід на "блатних" :)
а де дійсно процвітае хабарництво серед депутатів, то це в Европі  :=),іх там пачками лапають на хабарах :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #128 : 07 Травня 2010, 19:02:42 »

Alexander
у нас депутати не крадуть,а беруть то шо им положено по корупції ,і це не обовязково гроші,можуть бути земельні ділянки якись преференції на бізнес.
депутатство для основноі маси депутатів - просто "криша" для бізнесу,вихід на "блатних"
 Як це положено по корупції?
 Депутат може тільки пролобіювати, щоб хтось вкрав, але той хтось без виконавців при посадах нічого не зробить. Якщо депутат має наміри красти, то він мусить бути  в одній обоймі з виконавцями, тобто лояльний до тих кого він повинен контролювати. Так що виходить так  - хто  з депутатів найбільше підспівує  виконавчій  владі, або її очільнику у того певно і мордочка в пушку. А у нас чомусь навпаки - не дай бог зробиш якесь зауваження в сторону, нами найнятих для нашого ж блага виконавців при посадах, як відразу робишся (руками ЗМІ і не тільки) ворогом народу. Парадокс.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #129 : 07 Травня 2010, 19:24:01 »

І на авторитет мера це не вплине
Таке враження що Ви постійно хочете принизити авторитет мера.А чому б просто не допомогти,порадити.Так ні...принизити-саме те...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #130 : 07 Травня 2010, 19:25:54 »

Таке враження що Ви постійно хочете принизити авторитет мера
Я!?
А я тут при чому  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #131 : 07 Травня 2010, 19:37:12 »

В тому то й справа, що депутат не може використати службового становища бо він його просто не має,
 =))Казки для школоти =))
Відповідь від: 07 Травня 2010, 19:28:16
А я тут при чому
Вибачаюсь.це було до Ігора О
Відповідь від: 07 Травня 2010, 19:32:48
Не розумію.Беру цитати Ігора О,а виходить що то цитати Юрка :duvno "Хтось щось мутить" :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #132 : 07 Травня 2010, 19:42:25 »

Ні то деколи є такий глюк. Я виправив.  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #133 : 07 Травня 2010, 19:47:26 »

по радейко чула, що наче Льодовий знов відключили від "світла" - та немала змоги почути - "Чому?"
Відповідь від: 07 Травня 2010, 19:44:55
Цитата: Ігор_О від Сьогодні в 18:31:25
В тому то й справа, що депутат не може використати службового становища бо він його просто не має,
Казки для школоти
про таке є дещо у "Західному віснику" - та то, як би то сказати... "не факт" - відповідно до "назви" видання
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #134 : 07 Травня 2010, 20:40:08 »

Як це положено по корупції?
читай по констітуції,скільки раз піднімався закон на провокацію хабаря,-забанили казнокради в першому читанні.

Депутат може тільки пролобіювати, щоб хтось вкрав, але той хтось без виконавців при посадах нічого не зробить
вони і шукають один одного, депутатів - сталкерів одиниці.

тобто лояльний до тих кого він повинен контролювати.
тобто так,але не для всіх,адля своїх.

А у нас чомусь навпаки - не дай бог зробиш якесь зауваження в сторону, нами найнятих для нашого ж блага виконавців при посадах, як відразу робишся (руками ЗМІ і не тільки) ворогом народу. Парадокс.
а шо зробиш Gorec,тяжкий хрест слуги народа :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #135 : 07 Травня 2010, 21:19:13 »

читай по констітуції,скільки раз піднімався закон на провокацію хабаря,-забанили казнокради в першому читанні.

 Ну це відповідальність депутатів ВР. Повноваженя народних депутатів і депутатів місцевих рад нічого спільного не мають.
вони і шукають один одного, депутатів - сталкерів одиниці.
тобто так,але не для всіх,адля своїх.
 І таке буває, але чомусь ні преса ні громада про це не знають. Цікаво чому? Може в нас норми цінностей підмінили? Може ті сталкери для ЗМІ не цікаві бо вони за межами загальноприйнятої норми (не рішаки). Може ми деградуємо раз у нас більшість  боїться помічати очевидне?

а шо зробиш Gorec,тяжкий хрест слуги народа
Нічого Alexander слава Богу хоть маловато, але є кому нести той хрест. Як пише у єврея на каблучці -" Не все так буде"
Десь тут в темах я вже цитував академіка Сахарова - "  В суспільстві все знайдеться меншість, яка все зробить для того, щоб жила краще більшість. А от більшість не все захистить меншість".
Знову Парадокс
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #136 : 07 Травня 2010, 21:38:45 »

Десь тут в темах я вже цитував академіка Сахарова - "  В суспільстві все знайдеться меншість, яка все зробить для того, щоб жила краще більшість. А от більшість не все захистить меншість".
Ех нам би таку меншість.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #137 : 07 Травня 2010, 21:42:40 »

 так Gorec, "маємо то що маємо" Л.Кучма
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #138 : 07 Травня 2010, 22:11:11 »

про таке є дещо у "Західному віснику" - та то, як би то сказати... "не факт" - відповідно до "назви" видання
Таке є у дзвонах за сьогоднішнє число
Льодовий палац знову «у відключці»

Приховано: Показати
Як повідомив редакції «ДП» начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради Михайло Клим, 3 травня льодовий палац  був відключений від електропостачання. Енергетики пояснюють свої дії тим, що до встановленого терміну льодовим палацом не були виконані умови для укладення пов­но­цінної угоди на постачання електроенергії цій спортивній споруді. Справа в тому, що дотепер діяла тимчасова угода, згідно з якою електрика постачалася палацу як буд майданчику. А після виконання певного переліку робіт мала бути укладена нова угода вже напряму зі спор­тивною спорудою. Головна причина вже не першого такого інциденту з цього приводу — невизначений статус льодового палацу. Як відомо, свого часу цим займалася і Державна дирекція спор­тивних споруд, і обласна держ­адмі­ні­страція, і, звичайно, влада міста. Проте, згоди так і не було досягнуто. А тому енергетики користуються своїм формальним правом за першої ліпшої нагоди «махати рубильником».На цьому тижні міський голова Ігор На­салик перебуває у Києві, тож поряд з іншими важливими для життєдіяльності міста пи­таннями йому доводиться вирішувати й цю проблему. Сподіватимемося, як і раніше, Ігорю Степановичу вдасться її залагодити. Хоча лід на арені, на жаль, вже розтанув.

О. З.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #139 : 07 Травня 2010, 22:19:56 »

у нас депутати не крадуть,а беруть то шо им положено по корупції ,і це не обовязково гроші,можуть бути земельні ділянки якись преференції на бізнес.
Та ж наводьте реальні приклади! Приймайте участь в конкурсі!  :)

Таке враження що Ви постійно хочете принизити авторитет мера.А чому б просто не допомогти,порадити.Так ні...принизити-саме те...
Перед тим як таке писати - подивіться спершу на себе!

Ваші слова:
Те що не дає більшості депутатам красти-це йому плюс.А щоб зовсім не крали-то такого не буде.
Ви нікого не принизили? Маєте підстави? Розкажіть нам!

Казки для школоти
Ви себе школотою вважаєте? Якщо ні - то заперечте аргументом. Якщо Ви його маєте. Поки що - бла-бла-бла...
Щодо казак - то тут наш мер будь-кому фору дасть: Пантеон Героїв, тролейбуси, гольф-клуб і іподром, тепло будемо видобувати із свердловин, планетарій, вчителі англійської з Англії, калуські гімназисти в Оксфорді... Продовжимо?

про таке є дещо у "Західному віснику" - та то, як би то сказати... "не факт" - відповідно до "назви" видання
Цитуйте!
« Останнє редагування: 07 Травня 2010, 22:45:39 від Ігор_О »
Записаний