Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Новини виключно міста Калуша  (Прочитано 563841 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1320 : 14 Червня 2019, 21:11:09 »

хм . а це не окружна  ?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1321 : 18 Червня 2019, 12:33:14 »

Їхав по хіміків.
Залатано, а не суцільно перекрито, але рівно і може буде триматися. Принаймні не в дощ стелили і не в мороз.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1322 : 18 Червня 2019, 12:34:28 »

хм . а це не окружна  ?
Щось схоже.
Сідай на ровер і гайда дивитися, поки дощ не почався  ;)

Я на жаль не маю коли...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1323 : 18 Червня 2019, 14:35:15 »

Сідай на ровер і гайда дивитися, поки дощ не почався


уже знайшов   :=)   це на шахту

https://www.google.co.uk/maps/@49.0487605,24.3234702,3a,75y,209.35h,85.44t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9E-mA3J1CchMSAbIYo_aew!2e0!7i13312!8i6656


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1324 : 18 Червня 2019, 14:41:45 »

А. Точно. То якось називається вул. Шахтарська вроді. Писали, що там будуть латати.
Бо формально далі є вул. Гірничорятувальна (так звана Шахта) і то є частиною Калуша, як і Кепське і ст. Кропивник.
Ще би до Вінісіну полатали, бо пропаденіє!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1325 : 18 Червня 2019, 14:48:17 »

Цитувати (вибране)
Ще би до Вінісіну полатали, бо пропаденіє!
щось там маленький кусок залатали і трохи повирізали, може ще трохи полатають
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1326 : 18 Червня 2019, 14:54:32 »

Ага. Я теж бачив. Поки то так типу приманка виглядає. Виїздиш з кільця, бачиш що дорога полатана, набираєш швидкість і під естакадою БУ-БУХ!!!  :dopovid
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1327 : 25 Червня 2019, 15:15:01 »

 :o     :o     :o


----------------------------

Про газовые шельфи, рога та копита

В мене пригорає, панове. Сідайте зручніше, заварюйте какаду, себто каркаде, це Антон Швець і це лонгрід.

Володимир Гройсман та його Вінницька Школа Економіки продовжують нас радувати і окешуватись перед відходом у небуття. Цього разу порадував глава Міненерго ⎯ Ігор Насалик, професійний (не помилка) чорт і гнида.

Багато хто чув, що зараз йдуть конкурси на газові родовища. При цьому Міненерго проводить конкурси в дуже стислі терміни - 2 місяці, замість традиційних в світі 6-8 місяців. Через це переважна кількість нормальних компаній не мають жодної можливості подати документи, окреслити собі бізнес-модель, відповідно - просто не беруть участі в конкурсі.

Зате участь беруть роги і копита.

Це уже трапилось з родовищем «Дельфін» на нашому шельфі. Його за підсумком отримає американська фірма “Frontera Resources”, але до фірми є обґрунтовані претензії (планово-збиткові) і обґрунтовані сумніви в здатності фірми виконувати зобов'язання по інвестиціям. “Frontera Resources” всюди входить, але сама нічого не робить. При цьому вимагаючи в умовах півтора мільярда гривень і п'ять свердловин в перші п'ять років! Крім того, саме Frontera були ініціаторами конкурсу і, зрозуміло, єдині були до нього готові. А історія їх роботи в Молдові та Грузії мало кого радує.

По них робили розслідування Схеми: корупція в деталях - RFERL і по-моєму Бігус.

В мене є обґрунтовані підозри, що “Frontera Resources” просто візьме росіян в частку і ми отримаємо по суті легалізацію захоплення Кремлем шельфу у Чорному морі, розпочатого в 2014.

Голова Міненерго ⎯ Ігор Насалик - віщує, що слідом за “Frontera Resources” в Чорне море прийде американський авіаносець, LOL, і покаже росіянам. Так прямо і сказав. План непоганий, але Frontera не схожа на ЕксонМобіл, Шеврон, Коноко або навіть який-небудь Халібертон. Вони схожі на шнирів, а за шнирями не ходять авіаносці, за ними ходить Путін.

Але залишимо поки осторонь “Дельфін”.

Тут нового раку підвезли.

Вибір кому відійде родовище робить Міжвідомча комісія з розподілу видобутку в нафтогазових угодах. Майже всі її члени - співробітники Міністерства Енергетики (підлеглі Насалика) і Кабміну (підлеглі Гройсмана). Конкурс на дев'ять нових родовищ, крім того, що був призначений знову таки на два місяці, так ще і містив такі правила свого проведення, що переможець по суті визначався рінопенісуальним методом. У сенсі самим Насаликом.

Це викликало обурення і на конкурс висадилися експерти з профільних асоціацій, підключився Юсейд, до складу комісії запхали сторонніх людей. Були розроблені правила оцінки та виставлення балів, процес оцінки був зроблений публічним.
У той момент, коли стало зрозуміло, хто по-чесному виграє в конкурсі, на комісію раптово прийшов радник Насалика - пан Володимир Ігнащенко - і в режимі абсолютного свавілля роздав учасникам комісії свою таблицю переможців. І тонко натякнув членам комісії на товсті наслідки.

ОСЬ ТАК ПРОСТО. А ЩО ТИ ЙОМУ ЗРОБИШ?

А чому ось ці перемогли? Тому, що йди в сраку, ось чому.

Чому радник Насалика - Ігнащенко - такий максимальний чорт? Так він завжди був такий. Вони разом з Насаликом віддали право на розробку родовища літію (14 мільйонів тон) на фірму сина Ігнащенко. Знову таки в поху♻︎стичному режимі.

В результаті зараз Ігор Насалик тисне на членів комісії, щоб деякі родовища дісталися ноунейм-фірмам з його рідного Калуша. А оскільки наш міністр енергетики щільно спілкується з росіянами, є велика підозра, що фірма з Калуша сидить на бабках Лукойла.

Важливий момент для тих, хто читав бокс по переписці між Насаликом та Укргазвидобування . Насалик нещодавно пообіцяв прописати люлей (буквально) минулому начальнику Укргазвидобування. На що вже нинішній начальник УГВ сказав окей, ринг так ринг, дата така-то, місце таке-то - приходь й отримуй.

Знаєте, чому стався цей конфлікт? Тому що спочатку Насалик видає родовища хєр зрозумій кому (собі, ага), а потім скиглить, що Укргазвидобування не може наростити видобуток. Звичайно, блд, не може, звідки їм газ добувати, якщо ви все родовища собі і своїм рідним відписуєте?

Перейдемо до резолютивної частини.

Панове Володимир Зеленський і во голови Служби безпеки України - Баканов. Що там, посони, контрабанду перемогли? Що там СБУ К? Як справи у економічної контррозвідки? Поки ви там голандський штурвал один одному влаштовуєте навприсядки, тут газові родовища розпилюють. Видача газових родовищ міністром собі в задню кишеню - це цілком собі справа для СБУ К - тут і корупція, і перевищення повноважень і навіть державна безпека є. Бінго прям.

Я розумію, що це каламутять Гройсман та Насалик. А Гройсман вам зараз потрібен щоб мінусувати результат Порошенко. Але хєр у вас вийде сказати, що це за старої влади родовища вкрали. Це при вас хочуть вкрасти, а ви робите вигляд, що нічого не знаєте, хоча насправді все ви знаєте. Родовища вкрадуть за Президента Зеленського і при бездіяльності призначеного Зеленським головою СБУ К Баканова і хрін ви від цього відмажетесь.

Голова НАБУ Ситник Артем і очільник Спеціалізована антикорупційна прокуратури Назар Холодницький, а у вас як справи? Я прекрасно знаю, що НАБУ у нас працює в кращих традиціях правоохоронних органів «коли вб'ють тоді і приходьте» і профілактикою не займається. Що ось коли вкрадуть, тоді будемо розслідувати. Ну, так відправте когось зараз на комісію, ЗАДОКУМЕНТУЙТЕ ХОЧ ВСЕ НА МАЙБУТНЄ. Від вас там, кажуть, вимагали Зеленському щось показати в найкоротші терміни. Чудовий привід. Мені не вірите, запитайте хоча б у представників юсейдівської програми з енергобезпеки, хто з нас тут від посольства сидить?

Голова РГК НАБУ Татьяна Локацкая, прошу звернути увагу на ситуацію. Крім того, членам комісії буде психологічно легше бачити когось із активістів поруч.

Можете вважати цей пост заявою про скоєння злочину.
Я вважаю, що міністр Насалик намагається виділити родовища своїм фірмам. Я вважаю, що міністр Насалик корупціонер і чинить тиск на членів комісії, загрожує їм і членам їх сімей.

Панове Насалик і Ігнащенко, можете на мене в суд подати, упирі, ви навіть не уявляєте, що таке загрожувати і який бл☢︎дь буває чорний піар. Уперед.

Засідання комісії пройшло сьогодні о 10-00 ранку в Міністерстві Енергетики. На неї потрапив наш активіст Богдан Кузьмич. Чекайте звіт у найближчі години.

А тепер репост, я дуже хочу, щоб на мене подали в суд, або щоб Артем Сергійович нарешті справою зайнявся.


Anton Shvets

Facebook

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1328 : 25 Червня 2019, 15:47:55 »

Насалик з рідного Рогатина.
То що він тут собі розвинув годівничку не робить його Калушанином!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1329 : 25 Червня 2019, 15:49:44 »

хм . а це не окружна  ?

Про ту фотку з ремонтом дороги.

Дуже вдало зроблене фото.
Кусок асфальту довжиною 50м і за ним техніка.
Виглядає так, що ніби дофіга зробили.

А я там був через кілька днів, то там нічого крім того куска більше не було  :dopovid

Може потім продовжили. Не знаю. Але є така фішка.  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1330 : 25 Червня 2019, 16:06:06 »

А я там був через кілька днів, то там нічого крім того куска більше не було


не хочу розводити теревені , але ремонт доріг - то все таки дороге задоволення ( маю на увазі не закидування ям )  . Якщо виділили гроші на 50м - ну то і зробили ті 50м . Я тут роками бачу ями на дорогах Лондона - а тут великі гроші крутяться  ( Калуш і близько не стоїть - сам розумієш )

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1331 : 25 Червня 2019, 16:39:34 »

Та ні. То ти не розумієш. Приїдеш - подивишся.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1332 : 08 Листопада 2019, 21:08:31 »

Цитувати (вибране)
http://www.kalushfm.com.ua/news/kalush-ta-kaluskiy-rayon/u-kalushi-hurtok-z-robototekhniki-otrimav-nove-obladnannya-
У Калуші гурток з робототехніки отримав нове обладнання
 :good добра справа
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1333 : 15 Грудня 2019, 08:58:50 »

Калуш в районі Хотня вчора збили 17-18 річного хлопця  Оксана ніц непише , то вибіркові дтп висвітлює?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1334 : 12 Січня 2020, 21:17:15 »

Науковець Сергій Курта з Калуша розробив унікальну лікувальну жуйку “Медівник”. ФОТО
http://vikna.if.ua/news/category/kl/2020/01/12/106039/view
 :good :good
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1335 : 13 Січня 2020, 08:37:00 »

Скільки пафосу, а насправді тупо маркетинг.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1336 : 13 Січня 2020, 09:45:24 »

А пригадуєте "Україн" ?
(не пригадуєте, то почитайте у рос. Вікі, там більше розписано)

Там також було вагон пафосу і ешелон гордості.
Потім правда сказали, що він шарлатан.

Правда також з іншого боку казали, що то фармкомпанії задавили, бо виходило, що дієві ліки від раку мали коштувати копійки, а то їм не було вигідно.

Але я щось думаю, що то було таки перше  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1337 : 13 Січня 2020, 12:33:18 »

Курта вийшов на новий рівень. Бабло із студентів стригти надоїло.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1338 : 13 Січня 2020, 15:10:18 »

перечитав ще раз ту новину . В принципі хлопака просто адаптував старий рецепт  - за це уважуха , честь і хвала . У світі це так і працює . Ось правда не знаю , скільки він таким чином заробить , але я точно йому не заздрю . ХОча , якщо його жуйка допоможе комусь - це супер . ( між іншим я чомусь не знайшов її ні на олх ні на промуа

--------------

Жуйка виготовлена з натурального меду, воску, пилку і прополісу,...

Багато літератури довелось перечитати, допоки в якомусь слов’янському довіднику за 18 століття знайшов дуже старий рецепт проти кровоточивості ясен. У лабораторії я його відтворив, виготовивши оброблений відповідним чином мед...

Продуктивність ручного виробництва жуйок невисока — 80-100 штук, цим, як правило, займається одна людина. Жуйки виробляють для випробувань, на замовлення пацієнтів, які мають стоматологічні захворювання, лікарів й інших клієнтів та реалізовують через сервісну мережу оголошень OLX та торговельний інтернет майданчик Prom.ua.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #1339 : 13 Січня 2020, 16:11:30 »

реалізовують через сервісну мережу оголошень OLX
 А податки оплаченi ?  :unknow
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь