Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Новини виключно міста Калуша  (Прочитано 569915 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 02:59:36

    Звідки: korotka
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #760 : 27 Лютого 2014, 07:44:57 »

І як планується боротись з хабарями.
Найкраще не давати самому
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #761 : 03 Березня 2014, 11:06:57 »

Мала ще вчора написати......Згадала тільки зараз.
Вчора на віче наша громада прийняла рішення про комендантську годину. Це стосується підлітків. Отже, від 02.02.2014р перебування дітей до 18 років на вулиці(лавочках, в нічних клубах, розважальних закладах....) після 22.00 без супроводу батьків не бажане.
 Окрім того продаж алкоголю після 22.00 забороняється.
Відповідь від: 03 Березня 2014, 10:56:32
Так. "Нарешті!" . Від себе додам. Контроль проводити буде міська варта, автомайданівці і просто небайдужі люди.
Моя думка. Хотіла вийти і додати....Гральний бізнес! Така ж чума. Не повинно бути тої біди в нашому місті. Чесно. Ледь витримую, щоб не закидати яйцями ті точки. Хто зі мною?
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #762 : 03 Березня 2014, 11:31:03 »

Мала ще вчора написати......Згадала тільки зараз.
Вчора на віче наша громада прийняла рішення про комендантську годину. Це стосується підлітків. Отже, від 02.02.2014р перебування дітей до 18 років на вулиці(лавочках, в нічних клубах, розважальних закладах....) після 22.00 без супроводу батьків не бажане.
 Окрім того продаж алкоголю після 22.00 забороняється.
Відповідь від: 03 Березня 2014, 10:56:32
Так. "Нарешті!" . Від себе додам. Контроль проводити буде міська варта, автомайданівці і просто небайдужі люди.
Моя думка. Хотіла вийти і додати....Гральний бізнес! Така ж чума. Не повинно бути тої біди в нашому місті. Чесно. Ледь витримую, щоб не закидати яйцями ті точки. Хто зі мною?
Можу проспонсорувати коктейлями.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #763 : 03 Березня 2014, 11:36:35 »

Поки-що яйця. Або помідори з банок...То нині-завтра зроблю.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #764 : 05 Березня 2014, 23:47:35 »

Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #765 : 05 Березня 2014, 23:58:18 »

А раніше мож було???  В Франківську вже давненько (понад рік) не продають навіть пиво після 22:00.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #766 : 06 Березня 2014, 11:14:47 »

ОГОЛОШЕННЯ
Шановні співгромадяни м Калуша та району!
Починаємо люстрацію службових осіб, правоохоронних і силових структур нашого краю.
Просимо будь-яку наявну у Вас інформацію про відомі Вам корупційні діяння та діяння проти свободи людини і громадянина, проти народу України надавати люстраційному комітету. Інформацію можна надавати на умовах анонімності.
Про відомі Вам факти можна розповісти за телефоном 066 780 85 57, написати на електронну адресу kalush.lustrazia@gmail.com, або звернутися безпосередньо до членів громадського штабу Євромайдану Калущини за адресою вул Сівецька, 2
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #767 : 06 Березня 2014, 18:44:30 »

Занабто багато берете за один раз! Треба поволі!
Поясніть з якого закона пішло що не можна продавати алкоголь після 22.00, можливо зробити "ограничения возвраста" ???? (як цю фразу перекласти????
Відповідь від: 06 Березня 2014, 18:35:43
Як можна "огрнаничить" людину статну з своїми статками, що після 22.00 не пити пиво??? давайте після 22.00 не продававти презервативи що б не плодились ,чи після спідом хай всі "ТФУ, 3 рази" найдуть алкоголь, цце не рішення питання?? Є границя??? 30 років, дюдям провати без обмежень, 25, до слабоалкоголя і до часу.......... я не знаю якого, Але вибачте, коли я приїхав з делека і хочу холодного пивка дома випити, а тут тобі НААААААААА! Ну це брєд!!!!
Відповідь від: 06 Березня 2014, 18:42:13
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні співгромадяни м Калуша та району!
Починаємо люстрацію службових осіб, правоохоронних і силових структур нашого краю.
Просимо будь-яку наявну у Вас інформацію про відомі Вам корупційні діяння та діяння проти свободи людини і громадянина, проти народу України надавати люстраційному комітету. Інформацію можна надавати на умовах анонімності.
Про відомі Вам факти можна розповісти за телефоном 066 780 85 57, написати на електронну адресу kalush.lustrazia@gmail.com, або звернутися безпосередньо до членів громадського штабу Євромайдану Калущини за адресою вул Сівецька, 2
Яночка, скажіть мені будь ласка, своїми словами ЩО ТАКЕ ЛЮСТРАЦІЯ???????????????????? раз Ви так наголошуєте!!!!!
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 02:59:36

    Звідки: korotka
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #768 : 06 Березня 2014, 19:08:30 »

людину статну з своїми статками, що після 22.00 не пити пиво???
Зовсім просто, хочеш пива іди у паб, ресторан..... мова іде щоб не продавали "будки" і "нічні" магазини, де отоварюються малолітні персони.  :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #769 : 06 Березня 2014, 19:38:08 »

Я знаю, що Ви юрист. Чому вирішили, що я ініціатор чи виконавець цього всього? Просто доношу інформацію. Не більше.  Маю свою думку, яку можу озвучити(описати!)
Відповідь від: 06 Березня 2014, 19:32:49
Зараз дощ....Але як тільки потепліє пройдіться Калушем. Просто походіть. Роздивіться. На кожній лавочці п,ють. Палатки пивні скрізь. Там діти! Мова йде не про 25-30-літніх, котрі гарненько сядуть в кафе чи ресторані і під закуску. А про підлітків. Ще....Нічні магазини. Я живу поблизу двох. Іноді не по собі від тих компаній алкоголіків.......Ви ж розумієте, що їх там не 2 і не 3. Вони реагують на всіх. Кричать...Скрізь потім пляшки й недокурки. Це як мінімум неприємно. Машини зупиняться з гучною музикою. Я жива людина і маю право на чистоту й спокій.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #770 : 06 Березня 2014, 19:41:05 »

Та що ти його слухаєш, якщо захоче пивка після 22, хай затоварюється наперед, все правильно.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #771 : 06 Березня 2014, 19:45:52 »

Річ не в тім. По-перше обмеження тимчасове. По-друге, в такий складний час можна подумати наперед про пиво і в крайньому разі потерпіти
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #772 : 06 Березня 2014, 20:13:04 »

Вирішувати людям яким цівава думка людей, це вже на половину вирішена проблема! Коли не хочуть говорити як попередній пост, "ВОВЕН" значить, не читайте і не вдумуйтесь!
Я розумію, коли все так під вікнами! Треба найти "золоту" середину! ????

Відповідь від: 06 Березня 2014, 19:59:57
людину статну з своїми статками, що після 22.00 не пити пиво???
Зовсім просто, хочеш пива іди у паб, ресторан..... мова іде щоб не продавали "будки" і "нічні" магазини, де отоварюються малолітні персони.  :)
Коли я не природі?? Коли я на тиждень на природі???Дуже багато нюансів, не треба робити закон особисто під себе, треба думка кожного і такій вихід найти коли всі з посмішкою подивляться очима на закон і скажуть, які ж ми розумні люді!
Відповідь від: 06 Березня 2014, 20:11:06
А ви розумієте, це тільки питання алкоголя, а що з державою твориться????????? скільки роботи не виконаної! Жах!
Записаний

vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #773 : 06 Березня 2014, 20:21:54 »

Біля пам’ятника Шевченку під рясним дощем поклали бруківку

Гранітну бруківку чорного кольору для руконструкції площі біля пам’ятника Шевченку виділив комбінат "Калушнерудпром". Всього на ремонт поверхні пішло кілька сотень «цеглинок».

Приховано: Показати
Як повідомила «Вікнам» на комбінаті, ще вчора вони передали матеріали замовнику — управлінню житлово-комунального господарства. Міська влада розпорядилася бруківкою на свій розсуд, самі знайшли виконавців робіт.

Пам’ятник Тарасу Шевченку у Калуші потребує реконструкції. Про це заявили калуські активісти та громадські діячі на традиційному вічі у неділю. Очевидно, що пам’ятник поету у Калуші та територія навколо пам’ятника — не підготовлені до святкування.

Зокрема, Михайло Довбенчук повідомив, що навпроти пам’ятника зруйновано сходи, лавки, бруківку.

Крім того, позаду монументу — напис білим маркетом, який зроблено ще кілька років тому.

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства із питань благоустрою Калуської міської ради Микола Найда пообіцяв, що до п’ятниці біля пам’ятника Шевченку поприбирають.

— Ми повністю почистили сквер імені Тараса Шевченка. Прибрали гору пластикових стаканів, попідрізали дерева, підготували клумби. Паркан напроти концертного залу — поправили, — каже Микола Найда.

У четвер працівники ПК «Калушавтодор» висаджують на клумбі навпроти пам’ятника Шевченкові квіти, хоч на вулиці падає дощ. Незважаючи на можливі заморозки, клумбу заповнюють квітами. Обрали сорт віола. Працівник КП “Калушавтодор” Марія Михайлюк каже, що квіти витримають і -5 градусів морозу. Розповідає, що землю підготували із осені, перекопали.



—  Це віола трьохкольорова. Ми мусимо, бо дата така. З ними все буде гаразд, основне, щоб злодії не покрали. 

— Будемо уповати на Господа, — додає заступник директора КП «Калушавтодор» Микола Давидюк.

Напроти концертного залу працівники ПП «Добробут» латають бруківку. Гранітна бруківка кладеться на пісок. Зверху замітається, піском наповнюють стики. Яка буде її довговічність, постає сумнів.

— Вона від цього тільки краще ляже, вода до цементу, — каже робітник Василь.



На площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку працюють ще двоє робітників. Вони лагодять лавки. Прибивають дошку на сидіння. Гвіздок раз у раз ламається.

Лавки — світлого кольору. Констрастують із кольором бруківки.

— Буде гарно, — мне менше запевняє майстер. — Тільки б ніхто не ламав.

Як і їхні колеги, ці робітники працюють без спецодягу.

— Ми звикли, немає морозу, — каже майстер Богдан.

Дощ посилюється. Четверо жінок із КП «Калушавтодор» збирають розсаду віоли у ящики.

— Це дворічна рослина, бо її висівають улітку, потім висаджують узимку, і на весну розсада готова. Так само і маргаритки. На відміну від, скажімо, чорнобривців.

Клумба — засаджена у формі числа «200». Квіти обрали фіолетового, синього і жовтого кольору. Квіткарки хотіли висадити їх у формі прапора.

— Я заперечила. Прапори і так будуть. А тут — нехай буде вінок! — каже Марія Михайлюк. Її по праву можна називати дизайнером дійства до 200-річчя Тараса Шевченка.

— Це справжні українські квіти. Називаються по-народному — братки. Вони у лісі простуть білі і сині, але кольорових у дикій природі — немає. Цвітуть навесні, у квітні, — розповідає квіткарка Галина.

Під дощем на клумбі висадили більше сотні квітів у горщиках. Решту забрали назад до підприємства, де будуть зберігати і висадять пізніше. Обіцяють, що у випадку заморозків квіти накриватимуть тепличним методом.



Незважаючи на важкі умови праці, робота комунальників буде оплачена відповідно до штатного розпису. На премії розраховувати не доводиться.

— Хоч би шоколадки дівчатам дали, — каже Марія Михайлюк.

— Ви ж бачите, що робиться. Де гроші, треба запитувати у влади, — додає Микола Давидюк.



Огорожа поставлена не буде, бо у комунальників немає грошей, щоб заплатити за роботу. Як повідомив начальник Управління житлово-комунального господарства Калуша Микола Найда, гроші на будівництво і реконструкцію площі біля пам’ятника Шевченка від державного бюджету не надійшли. Найближчим часом поповнюватиметься тільки фонд заробітної плати та здійснюватиметься оплата за енергоносії, сказав він. На інвестиції не сподіваються, оскільки рахунки Державного Казначейства знаходяться у стані недостатнього наповнення.

Як повідомляли “Вікна”, пам’ятник Тарасу Шевченку у Калуші потребує реконструкції. Про це заявили калуські активісти та громадські діячі на традиційному вічі у неділю.
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #774 : 06 Березня 2014, 20:54:35 »

Калушавтодор завжди був Лідером по всьому!!!!!

Відповідь від: 06 Березня 2014, 20:27:46
А тепер я зможу сказати, коли всі працівникі працювали і працюють в комунальних підприємствах, і коли в примусоводобровільному порядку знімали з заробітної плати з всіх працівнків на будівництво пм"ятника "ШУХЕВИЧА" коли всі кричали що нам не пам"ятник пторібен а годувати сім"ю, зараз чогось про це не згадує ніхто!!!!!!!!!!!!!! ЗгадаємО??????
Відповідь від: 06 Березня 2014, 20:44:15
Навідь в газеті писали які всі працівникі гонорові з заробітної плати "добровільно" дали ГРОШІ!!!!!!!!!!!!
Відповідь від: 06 Березня 2014, 20:45:33
В мене є до сих пір газета по фамільно, хто скільки виділив з заробітної плати в примусовому порядку на пам"ятник! Згадайте ціну......

Відповідь від: 06 Березня 2014, 20:47:38
Шухевич не заслужив таким чином там бути, чи може ми не заслужили таким чином зробити його таким!
Відповідь від: 06 Березня 2014, 20:49:40
Згадую, і бридко, на оперативці як це говорилось фууууу

Відповідь від: 06 Березня 2014, 20:50:53
Ступор??? ну ну ;)
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #775 : 06 Березня 2014, 20:58:09 »

Якщо починати говорити як все робиться й робилось...........Стає справді страшно. За нас всіх. І про Майдан можна говорити, і про музеї, пам,ятники, дні міста. Така вже ми нація. Але чи час?
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #776 : 06 Березня 2014, 21:01:03 »

Я хочу що б знали люди за якій рахунок це побудовано!!!!! І за чий! я не полінюсь відсканюю газету! ПОВТОРЮСЬ, в примусоводобровільному порядку!
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #777 : 06 Березня 2014, 21:04:01 »

Я теж хочу такі речі знати....Передивлялась ту газету тоді. Але про нюанси мені було невідомо.
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #778 : 06 Березня 2014, 21:07:50 »

Як повідомляли Вікна online, у Калуші мають намір 30 червня 2012 року до 105-річчя від дня народження головнокомандувача Української Повстанської армії Романа Шухевича відкрити пам'ятник лідерові УПА.

Про це повідмляє “Інтерфакс” з посиланням на депутата Івано-Франківської облради Оксану Табачук. За її словами, у Калуші розгорнута громадянська ініціатива”Загальна мобілізація”, під час якої громадяни вже зібрали 100 тис. гривень на спорудження пам’ятника Головному командирові УПА (1943-1950) Романові Шухевичу. Крім цього, уточнила вона, 360 тисяч грн на спорудження пам’ятника перерахувавла Калуська міськрада, 20 тисяч грн - Калуська райрада. Табачук закликала депутатів Івано-Франківської облради приєднуватися до акції і виділити зі свого депутатського фонду кошти на спорудження пам’ятника Шухевичу. За її словами, роботи з реалізації проекту “вже ведуться повним ходом”. Загальна його вартість — 650 тис. гривень

Відповідь від: 06 Березня 2014, 21:06:23
Можливо не всі люди хочуть бачтити свої фамілії , я утримаюсь від вставки фото, кому цікаво в "ЛІЧКУ" покажу
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #779 : 06 Березня 2014, 21:11:53 »

Це відкрита інформація. Можна знайти досить швидко.
Відповідь від: 06 Березня 2014, 21:08:54
На мене тут нападають в усіх соцмережах....Що заборонила алкоголь. Не встигаю відбиватись................ :D :D :D
Відповідь від: 06 Березня 2014, 21:09:37
Eugen Ulver це шо курва і в кабаках не можна бухати після 22? О_о
Відповідь від: 06 Березня 2014, 21:10:41
олег пирин а трову?
Відповідь від: 06 Березня 2014, 21:11:12
І то скрізь....Просто взяла собі й заборонила. Весь Калуш гудить :D
Записаний