Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Автор Тема: Новини виключно міста Калуша  (Прочитано 570251 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #520 : 23 Грудня 2011, 13:11:33 »

А який розмір орендної плати був ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #521 : 23 Грудня 2011, 14:10:13 »

От мені теж то цікаво. Постійно Нафтохім закидав, що місто не платить за очистку стоків. Землю продадуть, а стоки то не закінчаться.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #523 : 26 Грудня 2011, 23:18:32 »

А є ініціативні групи журналістів, які влаштовують антипремії для колег ЗМІ за непрофесійність ? такий собі гарбуз бо не завжди варто тратити сили в суді на.. як там вказано "один з місцевих ЗМІ?" Навіть назви не вказали :duvno ( хоча зрозуміло :agree щоб раптом не в "цілях реклами"  ;)) але ж заради справедливості варто було б просто для точності "обвинувачення ворогів ЗМІ" назвати те ЗМІ що образили :)

Шкода що премії своїм колегам журналісти не видають і не боряться за визнання їх праці, що несправедливо замовчується і не заслужено, а часом просто з порушенням авторських прав не згадується...

Ну от наприклад, вважаю вперше за усю історію української журналістики газета "Експрес" показала ЩО таке справжнє журналістське розслідування!!! ВІн не просто довів розслідування до кінця, а заставив відкрити кримінальну справу, контролює і не дає спуску попри погрози і гучні імена...ЦЕ на мою думку подія, але оскільки Експрес це маленька газета ніхто цю премію для них не просить лише центральні канали тихенько сплагіатнічали матеріали навіть без згадування, що САМЕ розслідування вів Експрес :)
 Я про справу псевдо-професора  Слюсарчука .. Зараз вже усі кому не лінь спекулюють на цій темі, але Експрес просто філігранно доводить усе підтверджуючи документами, скануючи і підкреслюючи маркером усі моменти що відразу спростовують виправдовування можновладців. Вважаю це взірцем професіоналізму...але премії? ма  :pardon
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #524 : 27 Грудня 2011, 18:43:13 »

а є такі групи юристів, щоб присуджували антипремії своїм колегам-юристам?.. вважаю, що влада на те і є владою, щоб отримувати, коли заслужила. от і все.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #525 : 27 Грудня 2011, 21:29:14 »

Ти права :agree немає :) але питання лише в тому чи заслужила чи просто не захотіла доводити протилежне ( влада маю на увазі) :) Але в цьому сенсі може ти знову права, потрібно було поставити на місце, а не грати в благородство... і зробити таки  це через суд, а не  запрошувати журналістів щоб довести протилежне  а так виходить що опустився до рівня "Одного з місцевих ЗМІ"  але оскільки антипремій для ЗМІ поки не передбачено то отримав лише одноосібно :)
Записаний

prostouser

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    09 Квітня 2015, 22:39:34

    Звідки: Ніяка
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #526 : 27 Грудня 2011, 21:48:21 »

Шановна Tandylight цікаво, а буде колись антипремія для влади за непрофесійність і недолугість!?
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #527 : 27 Грудня 2011, 22:27:28 »

Ти права :agree немає :) але питання лише в тому чи заслужила чи просто не захотіла доводити протилежне ( влада маю на увазі) :) Але в цьому сенсі може ти знову права, потрібно було поставити на місце, а не грати в благородство... і зробити таки  це через суд, а не  запрошувати журналістів щоб довести протилежне  а так виходить що опустився до рівня "Одного з місцевих ЗМІ"  але оскільки антипремій для ЗМІ поки не передбачено то отримав лише одноосібно :)

Тут така справа, одноосібно... бо пані Радецька не дійшла й до чверть фіналу... як задрібний щебінь...

Тенді, ти юрист.
Досліди законодавство, що стосується ЗМІ і стань хорошим консультантом-помічником. Може Насалик в 2012 році не буде ляпати дурниці і не стане номінантом. За мера і місто як то кажуть росіяни "обидно"...
Відповідь від: 27 Грудня 2011, 22:16:35
Звичайно, голосування можна назвати субєктивним... тому і так сталося, що Остафійчук першим став...
Але Ігор Степанович ( я певен) не став першим з двох причин:
1. Тема зявилась в кінці року і травневі події призабулися та й самі журналісти ЗВ не надто були активні.
2. Остафійчук впоров дурницю акурат перед останнім туром фінального голосування... ну і Руслан Коцаба тут не остання причина )))

 Увага! Останнє голосування:

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #528 : 27 Грудня 2011, 22:38:47 »

Я трохи іншої думки щодо цієї ситуації :) "Обідно" за рівень журналістики  як в "одного місцевого ЗМІ", а щодо мера. соррі, стільки, скільки ваш мер спілкується відкрито з пресою, певне ще пошукати треба, не говорячи, про форум :)... Тому "Ворог преси " як на мене - занадто :) :unknow 
Відповідь від: 27 Грудня 2011, 22:30:02
Щодо одноосібно малась на увазі далеко не Радецька, а згаданий ЗМІ, який я б сказала більше достойний навіть на премію "ворог преси" бо кидає тінь на журналістику взагалі...
Щодо юриста  - дякую за пораду. Як будуть замовлення то обов♥язково вивчу. Наразі мені поки достатньо загальних знань :)
Щодо помічника то і тут не проти, але думаю в мера досить заступників ;) І в помічниках  певне теж немає дифіциту ;)   
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #529 : 27 Грудня 2011, 23:06:13 »

Не маю права оцінювати рівень журналістики "в одному ЗМІ", бо то неетично як по цеху, так і фактично профільної освіти в мене нема, а в Калуші є люди, в котрих у дипломі написано що вони вивчились на журналістів. Про стандарти журналістики в мойому уявленні я колись виклав у "Вікнах"
http://vikna.if.ua/news/category/community/2011/06/10/5498/view

А мер європейського міста:
1. Намагався запровадити "акредитацію" і принизливу перекличку ЗМІ на прес-конференції в травні 2011.
2. Погрожував судом (а потім діло так і не довів до кінця) і головне позовами про компенсації
3. Ображав журналістів, нехай хоч і "одного видання в місті"
4. Повідомляв як посадова особа неправдиву інформацію.
5. Не надавав вчасно (а то й узагалі) відповіді на інформаційні запити журналістів
6. Захищав і далі захищає інших дрібних ворогів медіа
7. Так і не спромігся сформулювати інформаційну політику в місті (бо інформаційна політика - то не тільки самопіар)
8. Насалику не варто було мені телефонувати і говорити дурниці (бо журналісти іноді в телефонних розмовах включають диктофони).


ЦЬОГО ДОСТАТНЬО щоб я мав право його номінувати. Це моє право як пишучого журналіста.
І не варто мені заперечувати моє право на професію.
Дякую за розуміння.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #530 : 28 Грудня 2011, 10:55:07 »

Щодо етичності приймаю зауваження. Хоча, як читач також маю право висловити свою думку, оскільки порівнюю це видання з іншими місцевими. Щодо іншого..

1. Чому Ви "принизливо" вставали на так би мовити акредитації і дали можливість це зробити, а не задали запитання на якій підставі і тому подібне?
Для того щоб заставити поважати свої права не обов'язково робити якісь кардинальні речі, хоча деколи потрібно і їх.
ЧАсом ми дуже гарно розповідаємо як інші повинні захищати своє право але нічого самі для цього не робимо.

2. Можна погрожувати але не Судом. "Погрожувати судом" а також "Кримінальним переслідуванням" можна лише в нашій країні де немає поваги до Суду, а тим більше до  "Прокуратури" що їх ( права) мала б захищати. Тому коли говорите "Погрожував" судом" я читаю відразу про упередженість Суду, а потім звинувачуєте що не довів до кінця якось воно одне одному суперечить.

3. Коли журналіст "високопарно" у газеті називає "Прицюцькувата" радить  "розірвати пащеку"  я вже не пам'ятаю інше то звісно варто погодитись, що мер відповідно до своєї посади  не повинен був  ображати журналістів, а мав би вибачитись за них  і подати до суду, але не він, а той щодо кого такі вислови були вжиті. Тут я погоджуюсь.

4. Якщо він як посадова особа повідомляє неправдиву інформацію.. і Ви в цьому впевненні  то чому не звернулись до  компетентних органів? І навіть якщо це мало місце і журналісти про це написали, то не бачу тут ворожості до преси :) Журналісти після цього не закатовані в лісах Білорусії  ;) газети вийшли повним накладом :) Тобто не бачу причин для номінації..

5. Якщо на Ваші запити не надаються відповіді також є процедура оскарження таких дій.
А то якась політика подвійних стандартів -  Насалик ворог преси бо не довів справу до кінця у суді, але самі цього не робите. Чому?

6. Не буду тут делікатно прикидатись що не розумію про що ти :) Якщо мова йде про Радецьку, то не пам'ятаю щоб її захищали. Говориться про те що шкода, що так сталось, бо як спеціаліст вона влаштовувала. Такі враження склались не лише  в мене, а раніше це саме підкреслював Очкур. Тому давай не лукавити.

7. Я може не спеціаліст у інформаціній сфері але яку інформаційну політику і кому міський голова має формулювати? Тобто він має вказувати чи наказувати про що писати, а про що ні? А яка інформаційна політика у нас в державі, чи в Івано-франківській області? Тобто статус ворога преси в тому числі і за несформульовану інформаційну політику?

8. Щодо останнього то тут не маю ніякого права тобі заперечити, це твоя приватна розмова. Якщо знову таки тобі погрожували то є спеціальні органи куди варто в таких випадках звертатись, але звісно можна альтернативно легенько на форумі згадати про якусь розмову з натяком на диктофон :)

Просто все це на мою думку досить двозначне і суб'єктивне :) Звісно що журналістика має свої методі і засоби і на здоров'я.
Нам цікавіше і це також спосіб підкреслити хто не правий і не належним чином себе веде, але мені це здалось однобоко.
Маю право як читач також на свою думку :)
Дякую за розуміння :)  :bouquet:
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #531 : 28 Грудня 2011, 12:50:15 »

1. Чому Ви "принизливо" вставали на так би мовити акредитації і дали можливість це зробити, а не задали запитання на якій підставі і тому подібне?
Я була на тій прес-конференції. нагадаю - вона була скликана після пікету щодо Радецької, зал був набитий протестувальниками. журанлісти хотіли, нарешті, почути САМОГО, який у розпал конфлікту відпочивав... тому зайве з2ясування стосунків між двома Ігорами нікого, утому числі і самого журналіста, не цікавили. бо, повір мені, Тенді, Ткач не мовчить і за себе постояти вміє.

2. Можна погрожувати але не Судом. "Погрожувати судом" а також "Кримінальним переслідуванням" можна лише в нашій країні де немає поваги до Суду, а тим більше до  "Прокуратури" що їх ( права) мала б захищати. Тому коли говорите "Погрожував" судом" я читаю відразу про упередженість Суду, а потім звинувачуєте що не довів до кінця якось воно одне одному суперечить.
Юридичне обгрунтування тут не канає. Насалик обіцяв звернутися до суду на "Зах. вісник" з принципових питань:
1) мовляв, листа медиків щодо висловлювань Радецької - у природі не існує. Позову не було.
2) публікації про китайські ліки - брехня.
Цих позовів не було. Як і анонсованих позовів самої Радецької.

4. Якщо він як посадова особа повідомляє неправдиву інформацію.. і Ви в цьому впевненні  то чому не звернулись до  компетентних органів? І навіть якщо це мало місце і журналісти про це написали, то не бачу тут ворожості до преси Посмішка Журналісти після цього не закатовані в лісах Білорусії  Підморгую газети вийшли повним накладом Посмішка Тобто не бачу причин для номінації..
Тобто, хай мер надалі надає неправдиву інформацію - тільки, боронь Боже, у білоруські ліси не везе?? це - коментар на захист нижче плінтуса. навіть зі смайлами.


7. Я може не спеціаліст у інформаціній сфері але яку інформаційну політику і кому міський голова має формулювати? Тобто він має вказувати чи наказувати про що писати, а про що ні? А яка інформаційна політика у нас в державі, чи в Івано-франківській області? Тобто статус ворога преси в тому числі і за несформульовану інформаційну політику?
Інформаційна політика полягає не у постійному проведенні міським головою прес-конференцій... а те, про що ти пишеш, - це втручання і цензура... щоб багато не писати: от була б у міської влади належна інформ. політика (а не у самого мера, а у влади загалом) - не було б дурної прес-конференції самої Радецької, на якій вона розізлила журналістів не одного ЗВ, а всіх. і скандал би затух на рівні Насалик-ЗВ. тобто, Радецька досі б була у нас.
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #532 : 28 Грудня 2011, 12:59:39 »

Тенді, бачу або я незрозуміло висловився абощо.

1. Не буду оцінювати колег - то ясно, тут дякую за розуміння. Кожен із нас журналістів ще має куди рости, в тому числі і колєги із "ЗВ". Щодо читачів - читачі свій вибір роблять покупкою газети чи відвідуванням веб-сторінки: і перше і друге можна перевірити і дізнатися хто в Калуші, так би мовити, рейтинговий...

2. Щодо акредитації і звірка по списку із запрошеними, перекличка і тд - це небачене дикунство.

3. А про законодавство я говорив недаремно, почитай, зверни увагу на ст 171 Кримінального кодексу, ст. 24-26 ЗУ "Про інформацію" (ст. 26 якраз про акредитацію), ст.16 ЗУ "Про засадизапобігання і протидії корупції", ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також твоєму коханому Насалику (тут вибачай за саркастинку, але відколи він став твоїм клієнтом - ти вже дуже наполегливо рвеш за нього на собі сорочку, - певний ти добрий адвокат) пригодиться твоя консультація як юриста з такого документу як Постанова Пленуму Верховного Суду України №1 від 27.02.2009 "Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи" (і тут справа не в тім, що НІС передумав судитися з "мурзилкою", а в тім, що не вистачило пари...), а також не завадило б почитати практику Європейського суду в Страсбурзі (рішення цього суду є джерелом права для України) - для роботи в аналогічних справах, а це зокрема: Справа угорського обєднання громадських свобод проти Угорщини, Справа газета "Україна-центр" проти України  і ряд інших справ, що стосуються Конвенції...

4. Щодо повідомлення неправдивої інформації - є вже рішення суду, я спробую його відкопати і поставлю тут на форумі щоб читали усі (а ти за той час подумай, що НІС міг би з цього приводу сказати в темі "Діалог з мером")... Щодо доступу до публічної інформації і запитів - то ми виявили, що міська влада схильна карати простих клєрків і секретарок... тому в прокуратуру не писали і пішли іншим чином... і виявили.... що якщо НІса з області добре нагнути, то відповіді приходять, щоправда із дуже великою вступною риторичною частиною.... Скан-копія документу тут є на форумі в одній із тем...

5. Безпідставні погрози судами є формою тиску на ЗМІ. Чому НІС так і не виграв справу в суді - я писав тобі в цьому пості вище - в юридичній площині там був нуль (Калуський суд поки що слава Богу не такий як Печерський)...

6. Мова не йде тільки про Радецьку, хоч і про неї також, але і про Романко (хоч вона і не зізла) і про Смолянського (цей по звичці)... Не думаю, що всім забулися войнушки із КМТ і "Дзвонами", тим же "західним Вісником"...

7. Щодо інформаційної політики - то посадова особа зобовязана інформувати суспільство як про свою діяльність, так і про свої декларації... щодо цього, то ст.12-15 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" добре те все ілюструють... Чи потрібна інформаційна політика? Якщо ти, Тенді, думаєш що це нормально, коли калушани не знають чи буде в них під боком токсичний завод чи ні тільки тому, що влада мовчить... то вибач мені. До європейського міста ще далеко, в Європі громадську думку до всіх змін, навіть до подорожчання проїзду на чверть євро готують півроку.... а тут що не день, то ідеї!...
Щоправда в області також я не бачу інформаційної політики, але ж ми, калушани хіба не попереду всієї планети? Хіба не найкомфортніше місто в країні?... (уявляєте яка десь ж..па в інших містах?) Хіба в нас влада не самого демократичного скликання?

8. І нарешті щодо телефонної розмови. НІС людина компетентна, не погрожував, але говорив дурниці, котрі хоч із натяжкою, але все ж порушують ст. 24 ЗУ "Про інформацію" і тягнуть на ст 171 ККУ... Чому не звертався в компетентні органи - тому що я не НІС - поки не маю достатньої доказової бази то судами і прокуратурами не погрожую... чекаю на нові, більш змістовні та емоційні дзвінки...

Сподіваюсь, наше спілкування з факту, що вже відбувся - визначення переможця антипремії від журналістів 2011 - припиниться за відсутністю підстав продовжувати і в звязку із настанням Нового 2012 Року...

Єдине про що можу погодитися із тобою, що голосування дійсно субєктивне, бо кожен має свою власну (субєктивну) думку і на щастя є СУБЄКТОМ, а не обєктом...
Ось оцього останнього багато хто із номінантів так і не зрозумів, сподіваюсь що і НІС і його громадський помічник це зрозуміють і приймуть.

Ще раз прошу вибачити за "суху" мову. :bouquet:

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #533 : 29 Грудня 2011, 12:27:03 »

...зал був набитий протестувальниками. журанлісти хотіли, нарешті, почути САМОГО, який у розпал конфлікту відпочивав... тому зайве з2ясування стосунків між двома Ігорами нікого, утому числі і самого журналіста, не цікавили. бо, повір мені, Тенді, Ткач не мовчить і за себе постояти вміє.

Звісно завершуємо. Я лише декілька коментарів, зовсім трішки..

ПО-перше не мала на увазі особисто Ігора , а говорю про самфакт  в принципі.  Ігор послідовний у своїх переконаннях має право :) А ситуація Ви самі описуєте що була напружена. Я в принципі з того і починала, що номінація досить суб'єктивно була встановлена :) Тому дякую що погодився з цим.
ПО-друге щодо лісів і смайликів, справа не в тому що добре, що не вивозить, а до того що не варто ототожнювати ті факти що наприклад відбуваються в Білоруссії і перекличку чи захист "дрібних ворогів преси" ( для нього це його колеги і його команда).
 
Щодо неправдивої інформації, я так розумію мова йде про декларацію. То чому Ви впевнені, що вона неправдива? Про те що належить його родині розповідає на прес-концференціях хіба не так? То в чому брехня?
Щодо посмішок ... хотіла підкреслити перебільшення тих речей через які номінант у списку, я до того що не варто робити "з тата  - варіята"

Юридичне обгрунтування тут не канає. Насалик обіцяв звернутися до суду на "Зах. вісник" з принципових питань:
Це якраз не юридичне обгрунтування а чисто філософський аспект.

Щодо захисту честі гідності чи ділової репутації, то знову таки, це право Насалика позиватися чи не витрачати сил. Він обрав інший шлях для захисту, наскільки я пам'ятаю - запросив журналістів щоб вони самі змогли перевірити, що поставляється і чим підтверджене.
 
Ну і вибач не можу не піддатися на провокацію бо ображає в цьому моменті, якщо чесно, а саме:
а ти за той час подумай, що НІС міг би з цього приводу сказати в темі "Діалог з мером"
Хочу ще раз підкреслити і я вже здається якось пояснювала, можливо не публічно, що є модератором теми "Діалог з мером" тобто роблю її зручною для читачів ( форумців і не форумців) а саме структуризую, раніше викидала флуд, щоб можна було знайти, крім монологів ще і відповідь на запитання але пізніше мер попросив "не чистити", хоча навіть за правилами форуму флуд в темах не допускається.
Звісно, я також узгоджую можливість вийти в визначений час на форум, тобто є тією відповідальною особою від організатора. АЛЕ вважаю натяки на модерацію самих відповідей чи ба підготовку таких просто некоректними. Вибач, що образилась перед Новим роком, але це реально безпідставно.

Дискусія, трохи перейшла у розряд ні про що, бо в основному думка була одна...Премія досить суб'єктивна. Думаю усі "винуватці" помітили і зробили висновки. Премія однозначно корисна в виховних цілях для влади в особі Голови. За помилки команди завжди відповідає керівник, тому з метою профілактики однозначно мусить мати свою користь.

Щодо інших питань я принципово вважаю що усі наші біди від того що ми не боремось за свої права і не змушуємо тих хто повинен щось робити -  це робити. З твоїх коментарів бачу, що відповіді на свої запити ти заставляєш надавати, що вже спростовує мою думку про незавершеність  і бездіяльність. 

Дякую за дискусію

З Новим роком  :drink

P.S. практику обов♥язково вивчу, раз пішла така жара :) Дякую за посилання :)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #534 : 02 Січня 2012, 23:08:33 »

Хтось що конкрентне чув  про пожежу ввечері 1-го січня в девятиповерховому будинку на Дзвонарській навпроти 3-ї школи. Вчора близько 22.00 години ми вертались додому і бачили сильні клуби диму з балкона десь так 5-го поверху. На той час вже там були пожежники. Все так виглядало на те, що людей дома не було, а загорілись залишені без нагляду гірлянди. :unknow
Записаний

$t@$

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2016, 19:45:05

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #535 : 03 Січня 2012, 16:12:39 »

Хтось що конкрентне чув  про пожежу ввечері 1-го січня в девятиповерховому будинку на Дзвонарській навпроти 3-ї школи. Вчора близько 22.00 години ми вертались додому і бачили сильні клуби диму з балкона десь так 5-го поверху. На той час вже там були пожежники. Все так виглядало на те, що людей дома не було, а загорілись залишені без нагляду гірлянди. :unknow
Сьогодні розказали, що то горіла квартира травматолога з ЦРЛ. Причина - коротке замикання. При тому, люди були вдома.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #536 : 04 Січня 2012, 21:10:39 »

 Щодо неправдивої інформації, я так розумію мова йде про декларацію. То чому Ви впевнені, що вона неправдива? Про те що належить його родині розповідає на прес-концференціях хіба не так? То в чому брехня?

а це перебор, навіть для тебе, Тенді.
Відповідь від: 04 Січня 2012, 20:32:27
Щодо захисту честі гідності чи ділової репутації, то знову таки, це право Насалика позиватися чи не витрачати сил. Він обрав інший шлях для захисту, наскільки я пам'ятаю - запросив журналістів щоб вони самі змогли перевірити, що поставляється і чим підтверджене.
а що, хіба надавалися документи для перевірки чим підтверджене???
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #537 : 18 Січня 2012, 12:45:09 »

Чорні діри Калуша


http://pravda.if.ua/news-25672.html
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #538 : 18 Січня 2012, 14:17:54 »

Ще є цікаві і професійні журналістські розслідування щодо екологічних коштів для Калуша:

Шкідливіші за мононітрохлорбензол
http://lb.ua/news/2011/11/28/125883_shkidlivishi_za_mononitrohlorbenzol.html

Шкідливіші за мононітрохлорбензол-2
http://lb.ua/news/2011/12/23/129250_shkidlivishi_za_mononitrohlorbenzol-.html
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #539 : 25 Січня 2012, 17:00:37 »

«Лукор» в 2012 році збільшить фінансування області до 7 мільйонів гривень

http://kalush.info/page/lukor-daye-prikarpattju-7-miljoniv-oblast-maye-prosto-ne-zavazhati
« Останнє редагування: 26 Січня 2012, 11:07:08 від yurko »
Записаний